biuro Fun Club - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-10, 08:21   #1
tompol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25

biuro Fun Club


Witam,czy ktoś był może z tym biurem a konkretnie w Grecji?
tompol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 18:14   #2
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: biuro Fun Club

Ja byłam i nie mam im nic do zarzucenia Najlepsze wakacje w moim życiu. Jakbyś miała jakieś pytania, to pisz.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 11:18   #3
tompol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: biuro Fun Club

Hejka,z tego co piszą na forum autokary mają niezłe(już gorsze niż ok services nie mogą byc!) ale apartamenty w Paralii podobno tragiczne? może byłaś tam lub wiesz coś na ten temat? My byliśmyw zeszłym roku w ,,Porto Daliani,,też Paralia tylko właśnie z Ok services-apartament super,miejsce również tylko tym razem zmieniamy biuro (hotel ,,Kostis'') ,może autokary będą lepsze bo jednak podróż jest trochę męcząca,pozdrawiam
tompol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 15:38   #4
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: biuro Fun Club

Autokary jak autokary, nic specjalnego. Co do hotelu, to niestety nie pamiętam nazwy naszego, ale muszę przyznać, że nie był to szczyt luksusu Łazienki tragiczne, prysznic bez żadnej kotary i woda stojąca po kostki. Trzeba było z mopem latać Ale było tak super, że dopiero teraz sobie przypomniałam o tych niedogodnościach. Mi akurat nie zależy na nie wiadomo jakim hotelu, ktoś bardziej wymagający mógłby gorzej to przeżywać

Oprócz tego same plusy, fantastyczna opieka rezydenta (nigdzie indziej tak nie bylo), lekarz przybiegał na każde zawołanie, a sama Grecja fantastyczna, co zresztą sama już wiesz
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 17:34   #5
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: biuro Fun Club

Witam ...to ja przy okazji zapytam czy ktos w tym roku był może z Funklubem w Makarskiej (Chorwacja)....bo zdania sa podzielone ,a chciałaym poznac opinie z tego roku
__________________
24.05.2009 koniec nałogu
http://www.suwaczek.pl/cache/3a8497313f.png

violka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 20:22   #6
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: biuro Fun Club

Cytat:
Napisane przez violka123 Pokaż wiadomość
Witam ...to ja przy okazji zapytam czy ktos w tym roku był może z Funklubem w Makarskiej (Chorwacja)....bo zdania sa podzielone ,a chciałaym poznac opinie z tego roku

ja byłam, wróciłam i mam fajne wspomnienia. Autokar nowoczesny, klimatyzowany i wygodny, minusem jest 24h podróż, ale mieliśmy fajnych ludzi w autokarze, no i przemiłych kierowców. Opcja noclegowa to były pokoje, tu standard normalny, jak kwatery prywatne w Polsce. Jeśli ktoś czeka na 4 gwiazdkowy hotel to się rozczaruje, ale za niezłą cenę mieliśmy skromne, czyste pomieszczenia i łazienki w pokojach, a przy tym miłą panią gospodynię. Do morza było jakieś 200 m, do centrum trochę dłużej. Minusem był brak klimatyzacji w szczycie sezonu, ale w Makarskiej takową mają tylko domy wczasowe i hotele z najwyższej półki. Reasumując są to tanie wakacje, w dość fajnej atmosferze, w warunkach normalnych, a nie luksusowych, więc jeśli oczekujesz posiłków, basenu przy plaży i samolotu, to lepiej poszukaj czegoś innego.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:20   #7
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: biuro Fun Club

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
ja byłam, wróciłam i mam fajne wspomnienia. Autokar nowoczesny, klimatyzowany i wygodny, minusem jest 24h podróż, ale mieliśmy fajnych ludzi w autokarze, no i przemiłych kierowców. Opcja noclegowa to były pokoje, tu standard normalny, jak kwatery prywatne w Polsce. Jeśli ktoś czeka na 4 gwiazdkowy hotel to się rozczaruje, ale za niezłą cenę mieliśmy skromne, czyste pomieszczenia i łazienki w pokojach, a przy tym miłą panią gospodynię. Do morza było jakieś 200 m, do centrum trochę dłużej. Minusem był brak klimatyzacji w szczycie sezonu, ale w Makarskiej takową mają tylko domy wczasowe i hotele z najwyższej półki. Reasumując są to tanie wakacje, w dość fajnej atmosferze, w warunkach normalnych, a nie luksusowych, więc jeśli oczekujesz posiłków, basenu przy plaży i samolotu, to lepiej poszukaj czegoś innego.
nie oczekuje luksusów,bo cudów nie ma wiadomo,że za takie pieniądze nie można oczekiwać nie wiadomo czego...........zależy mi przede wszystkim na wygodnej podróży.....czystej kwaterze...i w miare dobrej lokalizacji...a resztę zorganizuję sobie sama......jestem pozytywnie nastawiona.....i mam już rezerwację
__________________
24.05.2009 koniec nałogu
http://www.suwaczek.pl/cache/3a8497313f.png

violka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-26, 18:36   #8
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: biuro Fun Club

Cytat:
Napisane przez violka123 Pokaż wiadomość
nie oczekuje luksusów,bo cudów nie ma wiadomo,że za takie pieniądze nie można oczekiwać nie wiadomo czego...........zależy mi przede wszystkim na wygodnej podróży.....czystej kwaterze...i w miare dobrej lokalizacji...a resztę zorganizuję sobie sama......jestem pozytywnie nastawiona.....i mam już rezerwację
no to powinnaś być zadowolona, tylko przygotuj się na 24 h podróż, jeśli jedziesz do Makarskiej. Dobrze, że autokar był klimatyzowany. Pamiętaj być wcześniej na miejscu zbiórki i poszukaj od razu kogoś z organizatorów, bo oni mają listę miejsc i można sobie 'zaklepać' dobre miejsce w autokarze.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 14:18   #9
Eywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: biuro Fun Club

ja też absolutnie polecam, sama sprawdziłam i moi znajomi też jeżdżą i zdecydowanie lepiej wypada niż zachwalany bezpodstawnie ok-tours.
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
no to powinnaś być zadowolona, tylko przygotuj się na 24 h podróż, jeśli jedziesz do Makarskiej. Dobrze, że autokar był klimatyzowany. Pamiętaj być wcześniej na miejscu zbiórki i poszukaj od razu kogoś z organizatorów, bo oni mają listę miejsc i można sobie 'zaklepać' dobre miejsce w autokarze.
Eywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:12   #10
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: biuro Fun Club

Ile płaciłas za Chorwację pytam z ciekawości , bo ja zawsze jeżdżę do Cro samochodem
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:41   #11
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: biuro Fun Club

Witam....ja mogę powiedzieć w czasie przyszłym,bo całość dobiero uregulujęale do rzeczy
mam zrobioną 50 % wpłatę na wyjazd
do Makarskiej ....
w sierpniu....
12 dni...
.bez wyżywienia....
z ubezpieczeniem
studio 2 osobowe
rezerwowałam w grudniu wiec miałam 20 % zniżki
całość wyniesie mnie 1 860 zł
__________________
24.05.2009 koniec nałogu
http://www.suwaczek.pl/cache/3a8497313f.png

violka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 09:58   #12
Eywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: biuro Fun Club

ja też robiłam wcześniej rezerwację (w styczniu) i dostałam rabat 17%. w sumie wyszło ok.1800 za 9 noclegów. Studia i pokoje w Makarskiej mają bardzo dobrą lokalizację max. 200-300 m. do plaży no i bardzo dobre autokary klimatyzowane, a to ważne przy tak długiej podróży. w tym roku jedziemy na wyspę Brać (Chorwacja)

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

do Chorwacji nie opłaca się jechać samochodem. zostawcie w pl i jedźcie autokarami - podróż wygodna z klimą, a na miejscu wszędzie jest blisko i z wielką chęcią się wszędzie spaceruje. polecam.

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ile płaciłas za Chorwację pytam z ciekawości , bo ja zawsze jeżdżę do Cro samochodem
Eywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:12   #13
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: biuro Fun Club

Jak się samochodem nie opłaca? Jak jedziesz w 4 osoby to jak najbardziej
Ja za 12 noclegów płace 720zł . W zeszłym roku zapłaciłam za gaz + opłaty na autostradzie 1000zł na 4 osoby to 250zł co daje 970zł. Sami sobie robimy wycieczki, a na zakupy jeździmy do Konzuma , w samochodzie też mam klimę wiec nie jest gorąco ;-)
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 05:33   #14
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: biuro Fun Club

opłaca się samochodem ...zwłaszcza jeśli jedzie więcej niż dwie osoby..... przy dwóch cena wychodzi trochę wyższa niż autokarem (przy cenach Fun Clubu) ale jednak na miejscu mozna samemu wybrać sobię kwaterę...ponegocjować cenę....dojechać po zakupy.....noi dodatkowo duzopozwiedzać
na minus samochodem dla mnie:
-no oczywiscie trzeba miec samochód
-przygotowac go na 100 % technicznie -tez moze cos wypaść kosztownego
-męczace dla kierowcy
-stresujące jeśli po drodze coś się stanie z autem
__________________
24.05.2009 koniec nałogu
http://www.suwaczek.pl/cache/3a8497313f.png

violka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 07:57   #15
tompol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: biuro Fun Club

A co jeśli nie ma się samochodu na gaz i bez klimy?Koszmar,nie mówiąc o zmęczeniu i odpowiedzialności kierowcy i bez znajomości językia ang.Mamy b.dobre ,nowe samochody a mimo to jeżdzimy autokarem.Wygodniej dla małych dzieci,które mogą zamieniac się miejscami,zwłaszcza ,że jest nas spora grupa(20 os) i jest weselej,a o zabawe i wypoczynek tu chodzi-bez stresu.A na miejscu korzystamy z wycieczek fakul.,może to wychodzi drożej ale napewno wygodniej
tompol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:42   #16
Eywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: biuro Fun Club

dokladnie! nie rozumiem, dlaczego na wakacje gdzie bedzie sie wypoczywalo ludzie na takie duze odleglosci pchaja sie samochodem. to tylko dodatkowy stres, zmeczenie i problemy z ktorymi trzeba sobie absolutnie samemu radzic.

Cytat:
Napisane przez tompol Pokaż wiadomość
A co jeśli nie ma się samochodu na gaz i bez klimy?Koszmar,nie mówiąc o zmęczeniu i odpowiedzialności kierowcy i bez znajomości językia ang.Mamy b.dobre ,nowe samochody a mimo to jeżdzimy autokarem.Wygodniej dla małych dzieci,które mogą zamieniac się miejscami,zwłaszcza ,że jest nas spora grupa(20 os) i jest weselej,a o zabawe i wypoczynek tu chodzi-bez stresu.A na miejscu korzystamy z wycieczek fakul.,może to wychodzi drożej ale napewno wygodniej
Eywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 07:16   #17
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: biuro Fun Club

A mam takie pytanka do osób ,które były juz z Fun Clubem w Makarakiej
1- W której dzielnicy Makarskiej Funclub wynajmuje studia....może pamietacie nazwę jakiejś ulicy? A moze podróżujacy byli rozrzuceni po całej Makarskiej?

2-Jesli studia sa w jednej dzielnicy....to do ,której z plaż jest najblizej?Czy jest możliwośc dojścia do jakiś plaż,zatoczek mniej zatłoczonych?Jesli tak to czy jest do nich bardzo daleko?

3-Wiem ,że wybrzeże Chorwacji wygląda inaczej niz nasze (ale jeszcze nie byłam) i stąd pytanie....czy w Makarskiej w stronę Krvavicy lub Tucepi jest cos w rodzaju drogi...ścieżki...deptaku .... nad Adriatykiem ,którym można by urządzic sobie dłuuuugi spacer lub przejażdzkę rowerem?
__________________
24.05.2009 koniec nałogu
http://www.suwaczek.pl/cache/3a8497313f.png

violka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 16:25   #18
Eywa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 23
Dot.: biuro Fun Club

Ad. 1 W różnych dzielnicach z tego co widziałam. Czasami może się trafić, że są obok siebie.

Ad. 2 Większość studiów ma do plaż max. 250-300 m., może nieliczne trochę więcej, ale spacerkiem przyjemnie się idzie i nie warto tego przeliczać na jakieś metry...

Ad. 3 Chyba nie
Cytat:
Napisane przez violka123 Pokaż wiadomość
A mam takie pytanka do osób ,które były juz z Fun Clubem w Makarakiej
1- W której dzielnicy Makarskiej Funclub wynajmuje studia....może pamietacie nazwę jakiejś ulicy? A moze podróżujacy byli rozrzuceni po całej Makarskiej?

2-Jesli studia sa w jednej dzielnicy....to do ,której z plaż jest najblizej?Czy jest możliwośc dojścia do jakiś plaż,zatoczek mniej zatłoczonych?Jesli tak to czy jest do nich bardzo daleko?

3-Wiem ,że wybrzeże Chorwacji wygląda inaczej niz nasze (ale jeszcze nie byłam) i stąd pytanie....czy w Makarskiej w stronę Krvavicy lub Tucepi jest cos w rodzaju drogi...ścieżki...deptaku .... nad Adriatykiem ,którym można by urządzic sobie dłuuuugi spacer lub przejażdzkę rowerem?
Eywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:59   #19
pakola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 28
Dot.: biuro Fun Club

A może ktoś z was był na obozie we Włoszech z funclubu w hotelu maddalena club???
Proszę o wszystkie informacje
pakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 11:30   #20
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: biuro Fun Club

Planuję wakacje 2010 z Funclubem
Byłam z nimi dwa lata temu w Grecji, było pięknie, organizacja wyjazdu (tylko pobyt + wycieczki fakultatywne) bez zarzutu, dlatego postanowiłam wybrać się i w tym roku - rozważam Hiszpanię, Francję lub Włochy - terminy sierpniowe.
Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami z wyjazdów w te miejsca - ocena przede wszystkim zakwaterowania i organizacji zwiedzania (bo myślę o wycieczkach typu 6+4 odpoczynek+zwiedzanie).:c mok:
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:30   #21
laurynowitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ostrów
Wiadomości: 8
Dot.: biuro Fun Club

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Planuję wakacje 2010 z Funclubem
Byłam z nimi dwa lata temu w Grecji, było pięknie, organizacja wyjazdu (tylko pobyt + wycieczki fakultatywne) bez zarzutu, dlatego postanowiłam wybrać się i w tym roku - rozważam Hiszpanię, Francję lub Włochy - terminy sierpniowe.
Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniami z wyjazdów w te miejsca - ocena przede wszystkim zakwaterowania i organizacji zwiedzania (bo myślę o wycieczkach typu 6+4 odpoczynek+zwiedzanie).:c mok:
Ja bylam 2 lata temu na Majówce w Hiszpanii, w hotelu Florida Park. Hotel w porządku i jedzenie super - bufet. BYla to wycieczka gdzie mielismy wyjazd na flamenco i wycieczke do Barcelony. Rezydentka dbala o wszystkie szczególy i najmilej wspominam wieczorne fontanny w Barcelonie. Szybkie zwiedzanie Hiszpanii - dla mnie ok. W tym roku ja nie moge jechac - ale wysylam swoich rodzicow do Wloch (taka krotka wycieczka 6-7 dni z Rzymem i Wenecją) i mysle, ze wycieczka bedzie równie udana. Ja polecam
laurynowitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 15:05   #22
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: biuro Fun Club

Ja polecam funclub! Byłam dwa razy- W Lloret, w hotelu Goya i w Grecji- w Olimpic Beach. Oba obozy były świetne, wychowawcy super- totalny luz, można było robić wszystko
A był ktoś może w Cannes lub wybiera się?
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:33   #23
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: biuro Fun Club

Możesz coś o hotelu Goya powiedzieć ? z góry thx..
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:53   #24
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: biuro Fun Club

Bardzo fajny hotel, pokoje duże, większość z balkonami, meble nowe i ładne, duże, wygodne łóżka, łazienki czyste i duże, wszystko sprawnie działało, obsługa bardzo miła, jedzenie średnie- codziennie frytki, po paru dniach można dostać odruchu wymiotnego na ich widok xD, jakieś tam inne potrawy tez były do wyboru, ale jak dla mnie wyglądały podejrzanie, tj. nie wyglądały na smaczne, więc wolałam już te frytki ;D. Nie wiem, co mam jeszcze pisać. A internet jest w hotelu, 1 eurocent- 1 minuta ;D W hotelu pełno Niemców, młodych Niemców Basen ładny, czysty, leżaki, wieczorami często sobie wczasowicze urządzali imprezy na basenem, z fajną muzyką i dobrym jedzeniem, można było się czasami wkręcić, jeśli jacyś młodzi organizowali Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć, pisz Mam prośbę- jak tam pojedziecie, do hotelu Goya, sprawdźcie czy pracuje tam taki facet, dosyć przystojny, w recepcji, może to właściciel, nie wiem, jeździ na motorze i ma [ tzn. miał ;D] takiego kudłatego psa. dajcie znać jak wrócicie czy jeszcze tam pracuje :d
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:14   #25
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: biuro Fun Club

Jak z pokojami ? aaa i słyszałam, że się pod górkę idzie ?!?.. długo się idzie do centrum, plaży i wgl ?
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 18:54   #26
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: biuro Fun Club

Sorry, że znowu tak późno, teraz postaram się szybciej odpisywać ;P
Idzie się trochę pod górkę, ale da się przeżyć- do plaży było jakieś 500-600 metrów, czyli kilka minut drogi, do centrum też. chcesz to mogę ci wysłać jakieś zdjęcia z okolic hotelu i z pokoju, gdzieś tam jakieś mam chyba w komputerze Pokoje z tego co pamiętam na pewno 3,4,5 osobowe, nie jestem pewna, czy były jakieś dwójki ;]
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 22:48   #27
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: biuro Fun Club

oo dziękuję
a zdjęcia jak najbardziej
aa i były jakieś osoby poniżej 16-tki ?
__________________
impossible is nothing !

Edytowane przez justine333
Czas edycji: 2010-04-01 o 22:50
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 22:12   #28
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: biuro Fun Club

Zdjęcia wyślę jutro, najlepiej jakbyś podała maila, możesz mi w prywatnej wiadomości wysłać
były poniżej 16- w tym ja ; P Jak byłam, to mieliśmy być zakwaterowani z MASie, ale część, z mojego miasta, jakieś 20 osób, przenieśli do hotelu Goya właśnie- na szczęscie ; ) i oprócz mnie i moich 2 koleżanek wszyscy mieli powyżej 16 i chodzili codziennie do Tropicsa, a nam pozostało miasto ; ] ale wiem że w tym drugim hotelu było kilkanaście młodszych osób ;D
A tak patrząc na twój podpis- w Paralii już byłaś czy w tym roku jedziesz? ; )
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 23:11   #29
justine333
Zakorzenienie
 
Avatar justine333
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10 612
Dot.: biuro Fun Club

a nie było możliwości podmieniania paszportów czy innych żeby wejść ?
aaa w Paralii byłam w tamtym roku
__________________
impossible is nothing !
justine333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 13:37   #30
olkens17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 260
Dot.: biuro Fun Club

Jak jechałam do Lloret, to nie wiedziałam prawie nic o tamtejszych dyskotekach, więc nie wpadłam na to, żeby skołować jakiś paszport, zresztą nie mam nikogo podobnego do mnie, bo wszyscy w rodzinie, nawet jak trochę podobni, mają ciemne włosy, a ja jedna taka jasna blondynka Jak będziesz mieć wychowawców na luzie i nie będą mieli nic przeciwko kombinowaniu, spokojnie wkręcisz się z czyimś paszportem. Wiesz, oni jeszcze tak robili, ze dwa razy widziałam, że przychodził ochroniarz i tylko na wygląd patrząc zgarniał jakąś tam grupkę osób, z 10-15, jeśli była duża kolejka [ a stało się nieraz ponad 20 minut ;D]
Wysyłać ci te zdjęcia? Bo odnalazłam w komputerze. Jak chcesz to podaj email
Aahh, Paralia, fajne miasto ; D i cala Grecja cudowna. Kiedyś tam wrócę Teraz mam dylemat z wakacjami, nie wiem gdzie się wybrać ;P
olkens17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-27 20:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.