Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 08:49   #2971
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
i jeszcze mam pytanie czy 200 zł za same lydki tu duzo czy mało? bo znalazłam taka promocję a do lata zdąże tylko 1 zabieg zrobic bo chcę się latem ładnie opalać i w ogole czy po pierwsyzm zabiegu na lydki były u Was spore rezultaty?
je sli jest to zabieg SL a aparat to LUMIX to bierz i nie pytaj.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 12:22   #2972
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jak dla mnie najlepszy jest LS duet - bo mniej boli, firma ta sama, njanowszy model, krótszy czas zabiegu mniejsze podrażnienie skóry
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 12:29   #2973
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w poniedzialek bedzie 4 tyg jak bylam na drugim zabiegu depilacji laserowej i murze powiedziec ze na brzuchu nie wyrosly mi od 4 tyg wloski sa caly czas czarne kropy, nie wiem kiedy mi to wyrosnie;/ no i wypadnie. a w ogole to pani robila mi buzie sutki i brzuch w 15 min, ;/ wydaje mi sie ze to za szybko w sumie.
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 13:10   #2974
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Wykupiłam na gruponie wspominany już wczesniej kupon na depilację laserem Quantel Derma (ten za 525 zł). 5 dni temu byłam na pierwszym zabiegu, a włosy cały czas normalnie mi rosną, nic nie wypadło, nawet jak pociagnę za włos to czuć, że mocno siedzi w skórze. Po jakim czasie widziałyście pierwsze efekty? kiedy zaczęły wypadać włosy?
Dodam jeszcze, że poinformowano mnie, że nalezy ogolić się 2 dni przed zabiegiem. Tak tez zrobiłam ale wydaje mi się, że włosy mogły być jednak troche za długie gdyż podczas zabiegu bardzo czuć było zapach spalonych włosów. Jak to było u Was?
Cytat:
Napisane przez Elcia_1 Pokaż wiadomość
Włosy zaczynają wypadać po co najmniej 10 dniach.
Ja ogaliłam tego samego dnia rano, a zabieg miałam o 16,00. , tak zaleciła mi zrobić kosmetolog żeby palące się włoski jak najmniej podrażniły (oparzyły) skórę.

korzystam z tej samej promocji w Eco Plant - mnie włosy nie wypadały, po ok. 7-10 dniach zaczęłam skubać pęsetką i łatwo wychodziły, w końcu ogoliłam się i część po prostu nie odrasta
mnie też powiedziano o goleniu 2 dni przed zabiegiem, ale ja się ogoliłam rano, a zabieg miałam o 14. myślę, że tak mówią, bo wtedy widać włoski co jest ułatwieniem dla osoby wykonującej zabieg


Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to zmień kosmetyczkę.topiące się włosy poparzą ci skórę!!
dokładnie

Cytat:
Napisane przez ATnails Pokaż wiadomość
potwierdzam też pani dogalała na miejscu skórę
mnie też dogalała

Cytat:
Napisane przez jolapn Pokaż wiadomość
A co mozecie powiedzieć o dokładności wykonywanych zabiegów?

Ja jestem po drugiej serii na LS Duet - pachy,bikini i lydki.
Korzystalam z promo groupona i jestem zadowolona srednio.
Pierwszy zabieg ok, niedokladnie byla zrobiona tylko 1 pacha,
ale po drugim mam wiecej zastrzezen (wykonywala ja inna Pani w salonie)
jedna i druga pacha ma obszary, na których widac ,ze nie byla przylozona koncowka lasera. Podobnie z bikini- nic przy pasku nie zostalo zrobione.
Wspomne ,ze lydki, pachy i bikini mialam robione łacznie przez 15 min.
Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Ja tez korzystałam z kuponu z groupona i depilowałam pachy, lydki, bikini. U mnie zabieg trwał ok 20 min.... Moze tak szybko przeprowadzana jest depilacja u tych co kupili za mniejsze pieniądze.......
miałyście pecha dziewczyny

ja robiłam w 2 krakowskich salonach - we wspomnianym Eco Plant i w Revision z kuponów, opiszę więc swoje wrażenia

Eco Plant - zabieg trwał ok. 45 minut - łydki, bikini i pachy.
Na plus - duża głowica, dlatego tak szybko. Chłodzenie mega, prawie tam zamarzłam. Pachy - bez zarzutu.
Na minus - same łydki, bez kolan, bikini przód ok, duży obszar na pachwinach, ale "spód" porażka - pani zostawiła mi po centymetrze na wargach sromowych - "bo tak głęboko się nie robi" - no cóż, był to mój 1 zabieg, więc pewności nie miałam, ale okazało się, że jednak się robi. Tyle, że gdzie indziej.

Jako, że odrastające włoski wyglądały idiotycznie, a plan zakładał zrobienie się 'na łyso' i to na bikini mi najbardziej zależało, kupiłam pakiet do Revision. Tam byłam 2 razy - w pakiecie były pachy+bikini, ale raz zamieniłam pachy na brodę - na razie nic nie odrasta, uff. Wczoraj robiłam bikini i pachy - o efektach się nie wypowiem, ale sam zabieg super - wzięłam emlę (na bikini koszt 50 zł) i w końcu bikini mam zrobione na zero, łącznie ze znieczulaniem byłam tam prawie 2 godz. Pani przemiła i bardzo dokładna, sam zabieg trwał ok.1,5 godz. Moce 27-32 J laser Light Sheer. Aha, opinia dotyczy salonu na Gertrudy, bo jest jeszcze drugi na Szlaku.

z czystym sumieniem polecam Revision, co do Eco Plant mam mieszane uczucia, ze względu na to, że czułam się taka 'podziubana" - łydki bez kolan, 3/4 bikini mam u nich jeszcze 2 wizyty, o ile bedzie można to zrezygnuję z bikini na rzecz kolan i wtedy będzie ok.

Cytat:
Napisane przez ronja Pokaż wiadomość
Czy są tu dziewczyny które robiły depilację w krakowskim EcoPlant? Kupiłam jakiś czas temu na gruperze pakiet zabiegów, wiem że ktoś tu pisał że też się skusił - jakie macie wrażenia? Ja mam termin dopiero na początek kwietnia ale już się nie mogę doczekać i trochę się stresuję.
opis masz powyżej
trochę późno zaczynasz zabiegi...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 13:46   #2975
annqaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć Wam!
Pierwszy raz piszę do Was z wielką prośbą. Mianowicie teraz jest promocja w grouponie 490 zł za bon wart 6250 zł za serię 5 zabiegów depilacji laserowej na całe nogi lub bikini i pachy oraz łydki w Studio Zdrowej Sylwetki Body Space w Krakowie.

Dziewczyny, czy któraś z Was była tam na zabiegach? Czy są warte tej ceny?
Nigdy nie byłam na profesjonalnej depilacji, a mam z włosami wielki problem Córka tatusia...

Czytałam u Was na forum, że kosmetyczki źle wykonują zabiegi gdy słyszą o kuponach, np z groupona - bo jest taniej...

Dziwi mnie jeszcze cena, całe nogi u nich kosztują 800zł x 5 zabiegów = 4 tysiące. Więc skąd wzięli 6250? Jeszcze należy kupić maść znieczulającą Emla.

Czy 490zł za 5 zabiegów to dobra oferta? Ale co z efektami?
Jedna z Was pisała, że miała krótki zabieg ... Albo inaczej traktują klientów indywidualnych, a inaczej z bonem. Więc i efekt jest zerowy...

Jak już wspomniałam, interesuje mnie depilacja całego ciała, więc może przetestowałabym od razu całe nogi...

Nie mam pojęcia jaki mają laser.

pozdrawiam i proszę o poradę

a słyszałyście o Instytucie Ideallist w Bielsku-Białej - 6 sesji depilacji 4 wybranych partii ciała za 699zł.

Edytowane przez annqaa
Czas edycji: 2011-03-11 o 14:16
annqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 14:38   #2976
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez annqaa Pokaż wiadomość
Cześć Wam!
Pierwszy raz piszę do Was z wielką prośbą. Mianowicie teraz jest promocja w grouponie 490 zł za bon wart 6250 zł za serię 5 zabiegów depilacji laserowej na całe nogi lub bikini i pachy oraz łydki w Studio Zdrowej Sylwetki Body Space w Krakowie.
zadzwoń i zapytaj czym to robią - ani na grouponie ani na stronie nie ma informacji JAKIM sprzętem pracują, co może oznaczać że jest to np. IPL
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 15:20   #2977
kaya_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

chyba się skuszę w takim razie na tą depilację Może ktoś polecić jakiś fajny (i w miarę niedrogi) zaklad w Krakowie?
kaya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 15:44   #2978
weronikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 151
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Też myślę nad depilacją laserową. Robiłam w Krakowie w Ladies Clinic mikrodermabrazje, wiem że robią tam tez depilację laserową. Byłam zadowolona z mikrodermabrazji i myślę że depilację też tam zrobię.
weronikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 15:51   #2979
ronja
Zadomowienie
 
Avatar ronja
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 385
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25656768]
opis masz powyżej
trochę późno zaczynasz zabiegi...[/QUOTE]

Dzięki za bardzo konkretne informacje.
Wiem, że późno, ale ja akurat z tych nieopalających się, a w sezonie letnim ze względów zawodowych raczej na plażach nie bywam, więc to dla mnie nie kłopot.

Chociaż, mam jedno pytanie, może głupie - wiadomo że na słońcu trzeba się smarować filtrem, ze względu na działanie UV, ale co z balsamem brązującym? Chyba nie powinien być szkodliwy jeśli go zastosuję np dwa tygodnie po laserze?
ronja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:47   #2980
jolapn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Co skłoniło Cię do wybrania Yaga (mało jest osób zadowolonych)??
Yag ma sens u osób gdzie nie można zastosować lasera tzw. "melaninowego" (czyli np. u murzynów- fototyp V lub VI). Przy jasnych karnacjach Yag nie ma sensu. Jakiś efekt osłabiebia włosów będziesz mieć... ale nie będziesz zadowolona (moim zdaniem). Yag "nie widzi" włosa (absorbcja w melaninie jest bardzo mała)- dlatego nie czułaś zapachu palonych włosów.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------



Nawet jak na Dueta to "lekkie" przegięcie. Podziel sie co to za gabinet żeby wszyscy wiedzieli jak mu zależy na klientach.


Jestem zapisana w kwietniu na trzecią serię.
Jesli znowu mnie tak potraktują to na pewno napiszę nazwę salonu.

Najgorsze, że od 3 zabiegu chciałam dopłacić do bikini ,by zrobili mi głębokie, ale teraz mam dylemat.
jolapn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 06:38   #2981
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
je sli jest to zabieg SL a aparat to LUMIX to bierz i nie pytaj.
to jest laser light sheer... to jak myślisz?

ps: a co z tymi rezultatami na łydkach po pierwszym zabiegu? dziewczyny wypowiedzcie się
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 09:18   #2982
kas1408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja też się zastanawiam nad depilacją w studio zdrowej sylwetki tylko nie wiem czy ten salon jest godny polecenia?
kas1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:55   #2983
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
to jest laser light sheer... to jak myślisz?

ps: a co z tymi rezultatami na łydkach po pierwszym zabiegu? dziewczyny wypowiedzcie się
je sli jest to zabieg SL a aparat to LUMIX to bierz i nie pytaj.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:13   #2984
beti_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25656768]
ja robiłam w 2 krakowskich salonach - we wspomnianym Eco Plant i w Revision z kuponów, opiszę więc swoje wrażenia

Eco Plant - zabieg trwał ok. 45 minut - łydki, bikini i pachy.
Na plus - duża głowica, dlatego tak szybko. Chłodzenie mega, prawie tam zamarzłam. Pachy - bez zarzutu.
Na minus - same łydki, bez kolan, bikini przód ok, duży obszar na pachwinach, ale "spód" porażka - pani zostawiła mi po centymetrze na wargach sromowych - "bo tak głęboko się nie robi" - no cóż, był to mój 1 zabieg, więc pewności nie miałam, ale okazało się, że jednak się robi. Tyle, że gdzie indziej.

Jako, że odrastające włoski wyglądały idiotycznie, a plan zakładał zrobienie się 'na łyso' i to na bikini mi najbardziej zależało, kupiłam pakiet do Revision. Tam byłam 2 razy - w pakiecie były pachy+bikini, ale raz zamieniłam pachy na brodę - na razie nic nie odrasta, uff. Wczoraj robiłam bikini i pachy - o efektach się nie wypowiem, ale sam zabieg super - wzięłam emlę (na bikini koszt 50 zł) i w końcu bikini mam zrobione na zero, łącznie ze znieczulaniem byłam tam prawie 2 godz. Pani przemiła i bardzo dokładna, sam zabieg trwał ok.1,5 godz. Moce 27-32 J laser Light Sheer. Aha, opinia dotyczy salonu na Gertrudy, bo jest jeszcze drugi na Szlaku.

z czystym sumieniem polecam Revision, co do Eco Plant mam mieszane uczucia, ze względu na to, że czułam się taka 'podziubana" - łydki bez kolan, 3/4 bikini mam u nich jeszcze 2 wizyty, o ile bedzie można to zrezygnuję z bikini na rzecz kolan i wtedy będzie ok.



[/QUOTE]

a możesz powiedzieć jak się nazywała ta przemiła pani u której robiłas depilacje na gertrudy? tylko jedna pani to robi, czy jest ich więcej? bo za jakieś 2 tyg się tam wybieram na depilację z groupona. Wykupiłam tę ofertę -999zł za 6 zabiegów na dowolną ilość części ciała i było do wyboru: pachy, bikinki, łydki, kark, wąsik, broda i tak się zastanawiam, czy można sobie wymienić np. jedną z tych rzeczy na coś z poza wymienionych czy odpada taka opcja gdy jest taki duży wybór?

I jeszcze jedno pytanie: czy jak się robi depilacje light sheerem to prawda ze trzeba miec przerwe miedzy zabiegami aż 9-10 tyg? bo jesli tak to ja sie nie wyrobie z tymi 6 zabiegami do grudnia:/

Edytowane przez beti_89
Czas edycji: 2011-03-12 o 17:18
beti_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:41   #2985
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez beti_89 Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć jak się nazywała ta przemiła pani u której robiłas depilacje na gertrudy? tylko jedna pani to robi, czy jest ich więcej? bo za jakieś 2 tyg się tam wybieram na depilację z groupona. Wykupiłam tę ofertę -999zł za 6 zabiegów na dowolną ilość części ciała i było do wyboru: pachy, bikinki, łydki, kark, wąsik, broda i tak się zastanawiam, czy można sobie wymienić np. jedną z tych rzeczy na coś z poza wymienionych czy odpada taka opcja gdy jest taki duży wybór?

I jeszcze jedno pytanie: czy jak się robi depilacje light sheerem to prawda ze trzeba miec przerwe miedzy zabiegami aż 9-10 tyg? bo jesli tak to ja sie nie wyrobie z tymi 6 zabiegami do grudnia:/
nie mam pojęcia jak się nazywała, w każdym razie niewysoka brunetka, nie wiem czy inne osoby wykonują zabiegi, nie pytałam
rozmawiałam z nią o tej ofercie za 999 i właśnie mówiła, że mają kłopot, bo portal niezbyt fortunnie zatytułował i cześć klientek ma pretensje o tą "wybraną" część ciała. ja zanim kupiłam to dzwoniłam z pytaniem i spoko, mogłam zamienić - bo broda to mniejszy obszar niż pachy, ale np. na łydki nie mogłabym zamienić. przy tej ofercie nie wiem, czy możliwa będzie jakaś zamiana, nie pytałam o to

hmmm...odstęp 9-10 tyg. chyba jest za długi - raczej chyba 4-8 tyg, ale to niech się ktoś lepiej obeznany wypowie. ja mam różne, bo umawiam się w dwóch salonach z 2 kuponów na raz - pachy i bikini miałam odstęp 5 tygodni, łydki będę mieć odstęp 8 tyg, ale ze w trakcie byłam gdzie indziej to na bikini i pachy wypada 3 tyg odstępu. z jednego obszaru pewnie zrezygnuję, żeby kolana mi zrobiła, ale zastanawiam się czy jest sens robić po 3 tyg pachy albo bikini. gdybym nie zrobiła to odstęp będę mieć 7 tyg.

może mi ktoś lepiej obeznany doradzi czy lepszy jest wariant
dwa zabiegi i odstęp 3+4 tyg czy jeden po 7 tyg?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 08:32   #2986
lolka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem 9 dni po zabiegu depilacji laserem Quantel derma i widzę pierwsze efekty!! Zaczynają mi wypadac wlosy. Największy efekt widzę pod pachami i na bikini (chociaz juz widac, ze niektore miejsca zostaly pominiete przy zabiegu), najgorzej jest na łydkach bo tutaj to prawie nic nie wychodzi... nie wiem dalczego bo tutaj tez mam czarne włosy więc wydawalo się, ze laser dobrze na nie zadziała.
Ale tak ogolnie to jakis efekt jest wiec jestem zadowolona
lolka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 08:32   #2987
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

u mnie minęło 2 tyg po LS i w końcu są efekty, po samym zabiegu myślałam że oszaleję tak było mi widać te czarne kropki na buzi, że musiałam używać kamuflarza
Masakra

Ale od paru dni sama nie wiem dokładnie kiedy powycierało mi się sporo, no jak na drugi zabieg to nie myślałam, że tak będzie działało. Mam sporo do depilacjii, więc tym bardziej jestem happy
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 07:44   #2988
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
u mnie będzie już około 10 tyg.

w jednym salonie pani powiedziała,że można brać tabletki przecibólowe,a w drugim,że nie za bardzo.
ja nie mogę brać silniejszych od ibupromu,bo jade autem,a ibuprom nie pomaga
przeżyjemy.nie taki bol się znosi dla pięknej urody

ibuprofen + słońce lub laser = wysypka, zaczerwienienie, plamy po opalaniu , jednym słowem uczulenie
dlatego nie powinno się go brać podczas sesji depilacyjnej i opalania bo jest fotouczulający
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 08:24   #2989
heyday
Raczkowanie
 
Avatar heyday
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 226
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam
jest teraz oferta w GRUPONie (Wrocław) na depilację
599 zł zamiast 4650 zł za 3 Serie Depilacji Laserowej (IPL+RF)
Czy któraś z Was może powiedzieć czy ten laser jest OK???
__________________

https://wizaz.pl/akcje/pantene/wygraj-metamorfoze-z-pantene-na-antenie-tvn/profil.php?pid=626660

Dziękuję Wszystkim za oceny te wysokie i niskie









Edytowane przez heyday
Czas edycji: 2011-03-14 o 08:52
heyday jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 09:02   #2990
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja mam takie pytanie dlaczego do solarium mozna isc dopiero po miesiacu po depilacji??
Szczerze mowiac byłam wczesniej i nic sie nie stało dlatego zastanawia mnie ten długi czas, bo skora szybciej wraca do dobrego stanu.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 09:03   #2991
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie, nie jest ok, wystarczy poczytać wcześniejsze komentarze. Chyba, że masz zbędne 599 zł i chcesz je wywalić w błoto


Cytat:
Napisane przez heyday Pokaż wiadomość
Witam
jest teraz oferta w GRUPONie (Wrocław) na depilację
599 zł zamiast 4650 zł za 3 Serie Depilacji Laserowej (IPL+RF)
Czy któraś z Was może powiedzieć czy ten laser jest OK???
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 10:46   #2992
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jeśli skończyłaś całą serię depilacjii to możesz chodzić do solarium ale pomiędzy zabiegami daj sobie spokój bo cała depilacja będzie do du...
Jak podrażnienie minie to nawet po półtora tygodnia możesz poopalać się
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 12:46   #2993
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
ibuprofen + słońce lub laser = wysypka, zaczerwienienie, plamy po opalaniu , jednym słowem uczulenie
dlatego nie powinno się go brać podczas sesji depilacyjnej i opalania bo jest fotouczulający
dobrze,że mnie ostrzegłaś.
dzieki
Cytat:
Napisane przez heyday Pokaż wiadomość
Witam
jest teraz oferta w GRUPONie (Wrocław) na depilację
599 zł zamiast 4650 zł za 3 Serie Depilacji Laserowej (IPL+RF)
Czy któraś z Was może powiedzieć czy ten laser jest OK???
poczytaj nasze wcześniejsze wypowiedzi.
nie chcemy się powatarzać,aby nie zostać posądzonym o negowanie tego zabiegu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:05   #2994
kwistencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny jestem po 2 zabiegu LS. na bikini, umowiłam się na kolejny zabieg za 8 tyg , ( na co pani zareagowała "dopieroo?!)
właśnie sie dowiedziałam że bede miała możliwość zrobić go po 4 tyg.... tylko zastanawiam się czy to nie za szybko ???? może lepiej już poczekać te 8 tyg ??
kwistencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 17:55   #2995
lolka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja się umówiłam na kolejny zabieg za 6 tygodni. Kosmetyczka mi mówiła ze przerwa powinna byc miedzy 6 a 8 tygodni. Ja wolę wczesniej żeby zdążyć przed wakacjami

Edytowane przez lolka13
Czas edycji: 2011-03-14 o 17:56
lolka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 01:37   #2996
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kwistencja Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem po 2 zabiegu LS. na bikini, umowiłam się na kolejny zabieg za 8 tyg , ( na co pani zareagowała "dopieroo?!)
właśnie sie dowiedziałam że bede miała możliwość zrobić go po 4 tyg.... tylko zastanawiam się czy to nie za szybko ???? może lepiej już poczekać te 8 tyg ??
Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Ja się umówiłam na kolejny zabieg za 6 tygodni. Kosmetyczka mi mówiła ze przerwa powinna byc miedzy 6 a 8 tygodni. Ja wolę wczesniej żeby zdążyć przed wakacjami
mnie po pierwszym zabiegu wlosy odrosly po ponad 8. tygodniach bodajze...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 10:48   #2997
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny jak widzicie ofertę na gruponie czy gdzieś indziej to zanim ją kupicie dzwońcie się zapytać np jaki obszar to dla nich znaczy "bikini" czy 1 obszar to np. pachy ( 2 szt) czy 1 pacha bo znajoma się właśnie na coś takiego nadziała i miała 1 pachę liczoną jako jeden obszar.....PORAŻKA
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 16:11   #2998
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

jeżeli mam wątpliwości czego dotyczy kupon - jaki laser czy jaki obszar to dzwonię, proste
ale pierwsze słyszę, żeby zabieg obejmował 1 pachę to niedorzeczne
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:40   #2999
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25738789]jeżeli mam wątpliwości czego dotyczy kupon - jaki laser czy jaki obszar to dzwonię, proste
ale pierwsze słyszę, żeby zabieg obejmował 1 pachę to niedorzeczne[/QUOTE]
dla mnie to jawne naciąganie.pachy to jeden obszar.to jakby ktoś chciał zrobić manikur jednej stopy,albo kupić jednego buta
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 17:54   #3000
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

No wiec obiecałam relacje wiec pisze
Bylam wczoraj w Revision na ul.Gertrudy na depilacji z gruper.pl Robilam lydki, pachy i bikini. Pani bardzo mila i dokladna. Na miejscu jednorazowa bielizna, papcie i cos w rodzaju koszulki, na gore frotowy szlafrok Takze profesjonalnie.
Łydki - ok. 1,5h na mocy 24-26
Pachy - 20 minut, moc 28-29
Bikini - 20 minut, moc 27, z ta roznica, ze jesli chodzi o bikini to byl to juz moj 5 zabieg, wiec malo co zostalo do depilacji.
Zastosowalam Emle(na wlasna reke kupilam) na lydki przy okolicach kostek i szczerze powiem, ze nie widze jakiejs spektakularnej roznicy, wiec nastepnym razem to oleje Ogolnie to jestem zadowolona, teraz tylko czekac, az wlosy zaczna wypadac
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.