Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-18, 15:33   #3031
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja bym z miesiaczka nie poszla. Ale to kwestia indywidualna. No i chyba podczas miesiaczki jestesmy bardziej wrazliwe na bol. Jesli chodzi o woskowanie- co za glupota! Ja bym z miejsca zrezygnowala z wizyty w tym salonie. Odpusc sobie, a miesiaczka bedzie dodatkowym powodem. Taka niekompetencja jest przerazajaca. Golic mozna-nawet trzeba (czasami sami gola w salonie) ale pewne jest ze do zabiegu laserem nalezy miec gladka skore. Depilacja natomiast usuwa wlos razem z cebulka. Po co traktowac laserem cos czego nie ma?!


Czy ktos z POZNANIA kuowal emle bez recepty? Czytalam o Garbarach...rzeczywiscie tam dostane mala tubke?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 17:23   #3032
blue_bee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o woskowanie- co za glupota! Ja bym z miejsca zrezygnowala z wizyty w tym salonie. Odpusc sobie, a miesiaczka bedzie dodatkowym powodem. Taka niekompetencja jest przerazajaca. Golic mozna-nawet trzeba (czasami sami gola w salonie) ale pewne jest ze do zabiegu laserem nalezy miec gladka skore. Depilacja natomiast usuwa wlos razem z cebulka. Po co traktowac laserem cos czego nie ma?!
tez tak mi sie wydaje.. a tak z ciekawości - może jest ktoś, lub ktoś o kim słyszałyście, kto poszedł na laser pare dni po woskowaniu? i czy dało to jakieś rezultaty?
blue_bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:10   #3033
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez blue_bee Pokaż wiadomość
tez tak mi sie wydaje.. a tak z ciekawości - może jest ktoś, lub ktoś o kim słyszałyście, kto poszedł na laser pare dni po woskowaniu? i czy dało to jakieś rezultaty?
ja nie rozumiem zupełnie jak można sobie robić tak pod górkę - czytam ten wątek od kilku dobrych miesięcy i ciągle się pojawia jakaś dziwna kwestia - typu retinol/opalanie itd.itp

w necie w wielu miejscach można znaleźć wszystkie przeciwskazania do zabiegu depilacji laserowej i woskowanie/pasta cukrowa jest jednym z nich - i nie trzeba wiele myśleć dlaczego - laser potrzebuje cebulkę włosa, aby ją zniszczyć - jeśli cebulki nie ma to co zniszczy? ano NIC czyli zabieg jest bezsensowny a rezultat będzie żaden w tym miejscu.

siarka40 już odpowiedziała, ja powtórzę - minimum 3-4 tyg przed zabiegiem tylko maszynka do golenia wchodzi w grę, pomiędzy kolejnymi zabiegami również.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 08:59   #3034
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ja bym z miesiaczka nie poszla. Ale to kwestia indywidualna. No i chyba podczas miesiaczki jestesmy bardziej wrazliwe na bol. Jesli chodzi o woskowanie- co za glupota! Ja bym z miejsca zrezygnowala z wizyty w tym salonie. Odpusc sobie, a miesiaczka bedzie dodatkowym powodem. Taka niekompetencja jest przerazajaca. Golic mozna-nawet trzeba (czasami sami gola w salonie) ale pewne jest ze do zabiegu laserem nalezy miec gladka skore. Depilacja natomiast usuwa wlos razem z cebulka. Po co traktowac laserem cos czego nie ma?!


Czy ktos z POZNANIA kuowal emle bez recepty? Czytalam o Garbarach...rzeczywiscie tam dostane mala tubke?
Mala tubke (5g) powinni sie zlitowac i wydac w prawie kazdej aptece, przynajmniej tak mowia klientki a na Garbarach sprzedaja duza 30g bez Rp Moze inaczej-do tej pory sprzedawali :P
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 07:02   #3035
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny jak szybko po zabiegu próbowałyście się opalać? Czy odstęp około 2 tygodni jest OK? i mogę dodatkowo te depilowane miejsce posmarować kremem z wielkim filtrem i przykryć..
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:46   #3036
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

musze wam pwoiedziec ze jestem 5 tygodni po drugim zabiegu i niestety wszystko wyroslo i nic nie wypadlo;(
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:29   #3037
Niunia690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Dziewczyny pomożcie - pytanko czy zakaz opalania się dotyczy tylko partii depilowanej czy ogólnie nie można się opalać. Chodzi mi o to że jeśli robie zabieg laserowy na bikini to czy moge normalnie opalać się w lato jeśli mam zakryte partie które depiluje?
Niunia690 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 13:13   #3038
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez jolapn Pokaż wiadomość
A co mozecie powiedzieć o dokładności wykonywanych zabiegów?

Ja jestem po drugiej serii na LS Duet - pachy,bikini i lydki.
Korzystalam z promo groupona i jestem zadowolona srednio.
Pierwszy zabieg ok, niedokladnie byla zrobiona tylko 1 pacha,
ale po drugim mam wiecej zastrzezen (wykonywala ja inna Pani w salonie)
jedna i druga pacha ma obszary, na których widac ,ze nie byla przylozona koncowka lasera. Podobnie z bikini- nic przy pasku nie zostalo zrobione.

Pisalam w tej kwestii do salonu,ale nikt nie ustosunkowal sie do mojej reklamacji.

Wspomne ,ze lydki, pachy i bikini mialam robione łacznie przez 15 min.

A gdzie robiłaś????

Ja też miałam kupon na pachy, jeden zabieg już zrobiłam i było bardzo pozytywnie, także od razu umówiłam się na bikini i też jestem zadowolona, samo bikini trwało jakąś godzinę! teraz czeka mnie drugi zabieg na pachy i bikini przy czym po pierwszym już mało odrasta ( ale jeszcze się nie cieszę, po IPL tez się cieszyłam - choć po 1 zabiegu włoski wydały tylko plackami, a tutaj z całej powierzchni powychodziły, zostały jakieś pojedyńcze, wiec mam nazieję ze to będzię to )
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:59   #3039
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak szybko po zabiegu próbowałyście się opalać? Czy odstęp około 2 tygodni jest OK? i mogę dodatkowo te depilowane miejsce posmarować kremem z wielkim filtrem i przykryć..
jesli te miejsca przykrywasz, to po co smarowac?

Cytat:
Napisane przez Niunia690 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożcie - pytanko czy zakaz opalania się dotyczy tylko partii depilowanej czy ogólnie nie można się opalać. Chodzi mi o to że jeśli robie zabieg laserowy na bikini to czy moge normalnie opalać się w lato jeśli mam zakryte partie które depiluje?
tak, mozesz wystawiac na slonce inne, niedepilowane partie ciala
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:20   #3040
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez laseromania Pokaż wiadomość
Kup sobie w aptece maść solcoseryl
Dzieki.
Musze Wam powiedziec, ze te moje bizny chyba nie sa bliznami. Otoz zwlaszcza ta jedna gdzie bylo slychac takie przerazliwe pstryk, nastepnego dnia zrobila sie taka brzydka wypukla, bliznowata. Okropnie wygladala. Ale byla jasna (jak po poparzeniu zelazkiem). Ale dzis wyglada juz raczej jak swieze miejsce oparzenia niz taka biala blizna. Dziwne - taka rozbabrana ranka. Moze to sie zagoi. W drugim miejscu strupek, wiec chyba tu zniknie bez blizny. Teraz to juz nawet nie wiem czy to czymkolwiek smarowac, chyba musi sie samo najpierw zagoic.
Dziwnie jak dla mnie. Bo na poczatku to byla ewidentna blizna, teraz bardziej pzreciecie nozem przypomina

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
musze wam pwoiedziec ze jestem 5 tygodni po drugim zabiegu i niestety wszystko wyroslo i nic nie wypadlo;(
a wypadlo Ci cokolwiek za pierwszym razem? Jaki to laser?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:38   #3041
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

1 raz mialam robione laserem milesman i wypadlo mi conieco, a 2 raz ligh sheer no i nic nie wypadlo jest tyle ile bylo tyle ze troszke cienszy jakby
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 21:06   #3042
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

trzymajcie kciuki za mnie.
jutro bikini
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:12   #3043
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jesli te miejsca przykrywasz, to po co smarowac?
Ta pani, która wykonywała zabieg mówiła, ze nawet jak zakrywam to przedostają się promienie stąd pomyślalam, ze może jeszcze posmaruje jakimś kremem z filtrem. Jestem taka blada ze 10 minut na solarium to by mnie tak uszcześliwiło... eh
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:26   #3044
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

rób jak chcesz, ale im bledsza skóra tym większa gwarancja sukcesu - ja się ostatni raz opalałam w sierpniu i teraz jeszcze mam opaleniznę - i niestety, ale na łydkach mogę nie osiągnąć super efektu - co z góry mi zapowiedziała kosmetyczka
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:35   #3045
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

ja dla super efektu nie wystawiałam nóg do słońca przez dwa lata i żyję.
czasem dobry efekt musi być okupiony bolem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 22:02   #3046
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25855308]rób jak chcesz, ale im bledsza skóra tym większa gwarancja sukcesu - ja się ostatni raz opalałam w sierpniu i teraz jeszcze mam opaleniznę - i niestety, ale na łydkach mogę nie osiągnąć super efektu - co z góry mi zapowiedziała kosmetyczka[/QUOTE]
ja mam za 3 tygodnie ostatni zabieg i nastepny wykonam dopiero w listopadzie jak mi zejdzie wakacyjna opalenizna, ale teraz to mnie wystarszylas, że ciagle masz taka opalenizne ze może wpłynąć na efekt...
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:18   #3047
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej. Ja tez niestety ma taka opalenizne... Ostatnio opalalam sie tez jakos w sierpniu. I niestety skora nadal brazowa... Takze chyba bede chodzic w spodniach cale lato, bo inaczej to zupelnie bez sensu, kasa w bloto idzie. Mi to nawet smarowanie kremem 50+ raczej nie pomoze. Wystarczy 10minut kiedy preparat sie zmyje i hop - skora brazowa.
A z wasikiem to nie wiem co zrobie. Maski nie bede nosic W ogole jak nigdy nie stosowalam kremow z filtrem, juz zaczelam smarowac sie z kremem z 30.

Mi babka znowu mowila, ze niektorzy to sie opalaja nawet pomiedzy zabiegami. Np. jak maja jakies wyjscie, typu slub itp... W kazdym razie twierdzila, ze wtedy ustawia inaczej parametry, nizsze dzialanie swiatla, wieksze dzialanie pradu. Ale pewnie to nic i tak nie da...

Ja mam nastepny zabieg na lydki w maju (3-ci zabieg), to bedzie jeszcze ok, a pozniej to nie wiem... Teraz powinnam miec przynajmniej 8 tygodni przerwy, wiec chyba w ogole juz na jesien przerzuce... Bo bikini/wasik/pachy (4-ty zabieg) wypadnie mi pewnie na poczatku czerwca (lub koniec maja) jakos, to jeszcze zrobie. Hmm, a moze jeszcze w lipcu zrobie... Moze samo bikini albo pachy, jesli nie zdaze sie opalic nic... To juz bedzie wtedy piaty zabieg...

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-03-21 o 09:24
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:30   #3048
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

ja dzisiaj idę na drugi LS zabieg - piekny mi pierwszy dzień wiosny - nie wiem jak ja to przezyję... emlę kupię ale nie wiem na ile przed mam ją na bikini nałożyć - bo oststnio Pani kosmetyczka mi nakładała na bikini na czas robienie nóżek więc miałam ja około godzinę - to starczy???
No i z tego wszystkiego zapomniałam mojego żelowego woreczka do lodówy włożyć żeby się chłodziło.
Czytałam o lekach przeciwbólowych na czas zabiegu i zdania sa podzielone, niektórzy mówia by nie brac bo mogą wyjść plamy, inni biorą ketonal i jest ok juz sama nie wiem wziąć czy nie.
Kolezanka była teraz na drugim zabiegu i mówiła że mniej bolało - ale jak moc większaa to pewnie i boli bardziej choc może za drugim razem i faktycznie mniej?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:39   #3049
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja mam mieszane uczucia po tych wszystkich zabiegach - może jestem przewrażliwony ale zacząłem już chodzic na solarium i te włosy które mi odrosły nie są aż tak widoczne na opalonej skórze ale właściwie na przedramionach ciągle mi odrastają w tych samych miejsach, nic na nie niedziała

dlatego chciałbym je chociaż minimalnie rozjaśnić, ale nie rozjasniaczem sally hansem tylko czyms bardziej wydajnym - pamiętam, że miałem kilka lat temu taki krem rumiankowy (?) w dużej tubce który w 2-3 tygodnie rozjaśniał włosy - znacie tego typu preparat ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 13:46   #3050
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ja mam mieszane uczucia po tych wszystkich zabiegach - może jestem przewrażliwony ale zacząłem już chodzic na solarium i te włosy które mi odrosły nie są aż tak widoczne na opalonej skórze ale właściwie na przedramionach ciągle mi odrastają w tych samych miejsach, nic na nie niedziała

dlatego chciałbym je chociaż minimalnie rozjaśnić, ale nie rozjasniaczem sally hansem tylko czyms bardziej wydajnym - pamiętam, że miałem kilka lat temu taki krem rumiankowy (?) w dużej tubce który w 2-3 tygodnie rozjaśniał włosy - znacie tego typu preparat ?
rumianek jest naturalnym rozjaśniaczem,możesz przemywać włosy zaparzonym rumiankiem(torebką).
nie rozjaśniaj włosów farbami,bo to wyglada paskudnie.takie rozjaśnione nienaturalnie włosy wyglądają ,jak świńskie .

ja jestem już pooo.
przezyłam

cudowna pani MAGDA potrafi zagadać klienta,że nie czuje się bólu.szybko tez zapomniałam o wstydzie,a na koniec pai pozmarowała balsamem regenerującym.
polecam GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w RYBNIKU.namiary podam na PW.

miałam bez znieczulenia dość głębokie bikini ,zostawiłam tylko pasek..dostałam receptrę na EMLE z gabinetu
bolało mniej niż za pierwszym razem,ale potem parzyła skóra,jak przypalana ogniem.teraz sobie siedze nasmarowana PANTHENOLEM i czuje przeciąg mniędzy nogami .

dopytałam się o czas między zabiegami.
czas nie powinien być 4 tyg. i krótszy.najlepiej jest robić od 8 do nawe 12 tyg.częstrze zabiegi powodują zwiekszony wzrost włosa,ktory zatrzymany ,a nie zniszczony odrasta w innym czasie niż powinien.traci się na tym pieniadze i ból,ktory nie daje rezultatów.

teraz zbieram na nogi.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:55
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 16:32   #3051
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja tez sie czaję na nogi a jaka moc miałas tmargot?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:44   #3052
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Idę w piątek na 3-ci LS duo na twarz. Już mam prześwity więc spodziewam się teraz większego efektu.

Dziewczyny przez was czaję się na ręce i pachy tylko kasy nazbieram
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:59   #3053
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja pachy polecam, po pierwszym zabiegu wypadlo mi z 70%, po drugim ciagle nic nie odroslo. a za 2 tygodnie 3 zabieg ostatni
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:17   #3054
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
Kolezanka była teraz na drugim zabiegu i mówiła że mniej bolało - ale jak moc większaa to pewnie i boli bardziej choc może za drugim razem i faktycznie mniej?
mnie za drugim razem bolalo bardziej. I o ile bikini i wasik zrobilam wieksza moca, to nogi i pachy niestety nizsza, bo nie dalam rady.

I musze sie Wam przyznac, ze przed zabiegiem na lydki polknelam 2 tabletki apapu. Nic nie pomogly, co wiecej - bylam depilowana nawet nizsza moca, bo mi sie skora bardziej nagrzewala. No i o czym juz wspominalam, pozostaly mi dwa slady. Tak sobie lacze fakty i sadze, ze moze to przez ten apap. Glupia bylam i juz nie zamierzam wiecej testowac. Takze nie polecam zadnych przeciwbolowych przed zabiegiem!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:19   #3055
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
ja tez sie czaję na nogi a jaka moc miałas tmargot?
bikini-1 zabieg 38,2 zabieg 38
nogi-pierwszy zabieg-30,drugi-40
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:22   #3056
Niunia690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

A czy nie macie przypadkiem wrażenia że jak wykonujecie depilacje jednego miejsca to w innych nie depilowanych pojawia się więcej włosków niż było kiedyś?
Niunia690 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:40   #3057
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
bikini-1 zabieg 38,2 zabieg 38
nogi-pierwszy zabieg-30,drugi-40
light sheer?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:59   #3058
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Ta pani, która wykonywała zabieg mówiła, ze nawet jak zakrywam to przedostają się promienie stąd pomyślalam, ze może jeszcze posmaruje jakimś kremem z filtrem. Jestem taka blada ze 10 minut na solarium to by mnie tak uszcześliwiło... eh
ee, chyba niemozliwe
inaczej trza byloby nawet pod rajstopy zakladac bloker...

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;25855308]rób jak chcesz, ale im bledsza skóra tym większa gwarancja sukcesu - ja się ostatni raz opalałam w sierpniu i teraz jeszcze mam opaleniznę - i niestety, ale na łydkach mogę nie osiągnąć super efektu - co z góry mi zapowiedziała kosmetyczka[/QUOTE]
chyba demonizuje troche wplyw slonca^^

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja dla super efektu nie wystawiałam nóg do słońca przez dwa lata i żyję.
czasem dobry efekt musi być okupiony bolem
jaki bol, toc skora wlasnie odzywa, nie bedac poddawana ciaglemu opalaniu
ja tam wybieram mlodszy wyglad

Cytat:
Napisane przez Niunia690 Pokaż wiadomość
A czy nie macie przypadkiem wrażenia że jak wykonujecie depilacje jednego miejsca to w innych nie depilowanych pojawia się więcej włosków niż było kiedyś?
na szczescie nie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 23:08   #3059
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

siarka a Ty uważasz że młodszy wygląd to jasna skóra czy opalona?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 23:22   #3060
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Re: Chcę wiedzieć coś o epilacji (depilacji laserowej)

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
siarka a Ty uważasz że młodszy wygląd to jasna skóra czy opalona?
skora, ktora sie nie starzeje przedwczesnie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.