Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 19:04   #3631
bezsensownax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Nie musisz być złośliwa. W czym mam całkowitą rację? Bo niczego dotychczas nie stwierdziłam, a jedynie zapytałam na czym opieracie swoje wypowiedzi. Czy jedynie na 2, 3 a może nawet 10 zabiegach, czy też na opiniach innych, wiarygodnych ludzi.
Nie byłam jeszcze na takiej depilacji, dopiero się wybieram. Sama najprawdopodobniej doświadczę tego braku rezultatu o którym piszecie, ale byłam ciekawa większej ilości konkretów i dlaczego ta metoda ma jednak swoich zwolenników/swoje zwolenniczki
Podczytuje watek, a teraz sie wypowiem. Byłam na 4 depilacjach IPL w Novello 4 bikini calkowite i 4 na nogi. W sumie 1200 zl wyrzucone w błoto. Na bikini od razu odroslo wszystko, jedyny efekt był po 1szym zabiegu. Na nogach mam jasne wlosy, ale jest ich tyle samo i i tak trzeba ciagle depilowac. Teraz zbieram na LS Duet, a zabiegi zamierzam rozpocząc na jesień, mam nadzieje, że tym razem uda mi się pozbyc wlosów.
bezsensownax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:33   #3632
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jeśli w moim poście były same kropki a nie znaki zapytania to gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem i znajomości interpunkcji.

Ponadto nie skupiałam się akurat na wszystkich Twoich wypowiedziach i nie stwierdziłam, że są one mało wiarygodne.

Zanim skreślę tą metodę i zaoszczędzę kupę kasy chcę przeanalizować wszystkie za i przeciw. Zastanawiam się, czy to że nie zadziałało na 10 osobach znaczy, że nie zadziała na następnych 3. Czy zależy to od rodzaju skóry, owłosienia, hormonów, innej specyfiki organizmu, czy po prostu metoda ta z założenia nie ma (czy nie może) trwale usuwać owłosienia.

Jeśli tak jest, to oznacza to że firmy nawet nie tyle naciągają możliwości zastosowania IPL, co okłamują, wprowadzają w błąd klienta.

Zresztą..nie piszę tu żeby się kłócić, ale chcę dociec wszystkiego by móc dobrze zainwestować )

Edytowane przez 6th_Sense
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:56
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:50   #3633
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Jeśli w moim poście były same kropki a nie znaki zapytania to gratuluję umiejętności czytania ze zrozumieniem i znajomości interpunkcji.

Ponadto nie skupiałam się akurat na wszystkich Twoich wypowiedziach i nie stwierdziłam, że są one mało wiarygodne.

Zanim skreślę tą metodę i zaoszczędzę kupę kasy chcę przeanalizować wszystkie za i przeciw. Zastanawiam się, czy to że nie zadziałało na 10 osobach znaczy, że nie zadziała na następnych 3. Czy zależy to od rodzaju skóry, owłosienia, hormonów, innej specyfiki organizmu, czy po prostu metoda ta z założenia nie ma (czy nie może) trwale usuwać owłosienia.

Jeśli tak jest, to oznacza to że firmy nawet nie tyle naciągają możliwości zastosowania IPL, co okłamują, wprowadzają w błąd klienta.
nie mam zamiaru wglębiać sie w twój post i jego sens

widać jesteść dość wrogo nastawiona na komentarz,bo szczerze ci życzyłam powodzenia,a ty wyczytałaś nieszczere intencje.
nie skupiłaś sie na żadnych negatywnych komentarzach,bo szukasz tego co chcesz usłyszec.jesli szukasz OCHÓW i ACHÓW na IPL to znajdź wątek jemu poświęcony.
tu znalazły się osoby niezadowolone tą kuracją.
to tyle ode mnie i prosze bez osobistych podjazdow

na koniec bardzo chetnie odpowiem na ta treść postu
Cytat:
Skoro nie jest to laser, a tylko ta wiązka światła (jakaśtam, dawno o tym czytałam) + podgrzewanie (bo piszę o IPL+RF), tzn że efekt jest taki sam jak przy depilatorze elektrycznym?
kiedyś w TV oferowano pensete na baterię.penseta była podłaczona do pudełeczka,gdzie bateryjka wysyłała prąd o swojej mocy.miało to osłabiac cebulkę i dzięki temu dłużej nie odrastać.
oczywiście był to bubel-sprawdzony przeze mnie i chyba nie działała ,bo jako hit szybko zniknął ze sprzedaży.

czy jesli widzisz w reklamie panią z niebotycznie gestymi i długimi rzesami to wierzysz,że to dzięki maskarze ma je takie?

wracając do IPL.jest to świetny środek na depilację.DEPILACJĘ LASEREOWĄ.trwale usuwa wlosy bez bólu.
a teraz czytaj miedzy wierszami.
trwale-nie znaczy NA ZAWSZE
bez bólu-bo ona nie boli w porównaniu z woskiem na ciepło
trwale,czyli na jakiś czas,a nie jak golenie na dobę.
jest to depilacja troszke droższa niż woskowanie nóg i nie bolesna.więc idąc na taki zabieg masz komfort psychiczny,jednak nie oczekuj,ze pożegnasz włosy na zawsze.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:58
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 21:51   #3634
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej,
właśnie zakupiłam sobie kupony promocyjne na depilację IPL chciałabym zapytać o jedno z ostrzeżeń, jakie znalazłam na stronie a więc : nie wolno zażywać leków światłoczułych, czyli również stosować antykoncepcji.

Jak myślicie, w jaki sposób to działa ? Czy istnieje ryzyko wystąpienia przebarwień przy połączeniu IPL i tabletek od tak, czy dopiero przy kontakcie ze słońcem ?
__________________

allein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:00   #3635
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez allein Pokaż wiadomość
hej,
właśnie zakupiłam sobie kupony promocyjne na depilację IPL chciałabym zapytać o jedno z ostrzeżeń, jakie znalazłam na stronie a więc : nie wolno zażywać leków światłoczułych, czyli również stosować antykoncepcji.

Jak myślicie, w jaki sposób to działa ? Czy istnieje ryzyko wystąpienia przebarwień przy połączeniu IPL i tabletek od tak, czy dopiero przy kontakcie ze słońcem ?
w kontakcie z laserem
zapytaj panią o antykoncepcję,bo nie kazde proszki sa światłoczułe
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:03   #3636
allein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w kontakcie z laserem
zapytaj panią o antykoncepcję,bo nie kazde proszki sa światłoczułe
tzn. nie każda antykoncepcja ?

Byłam w gabinecie z pytaniem, czy muszę zrezygnować z antykoncepcji w ogóle i dowiedziałam się, że mogę wykonać zabieg w ciągu tych 7-miu dni przerwy, kiedy nie przyjmuję tabletek, co jest dla mnie dziwne ponieważ myślałam, że kuracja hormonalna generalnie wpływa na organizm a nie tylko podczas tych pozostałych 21 dni. . .
__________________

allein jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 22:11   #3637
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez allein Pokaż wiadomość
tzn. nie każda antykoncepcja ?

Byłam w gabinecie z pytaniem, czy muszę zrezygnować z antykoncepcji w ogóle i dowiedziałam się, że mogę wykonać zabieg w ciągu tych 7-miu dni przerwy, kiedy nie przyjmuję tabletek, co jest dla mnie dziwne ponieważ myślałam, że kuracja hormonalna generalnie wpływa na organizm a nie tylko podczas tych pozostałych 21 dni. . .
poczytaj ulotke.
ja brałam hormony,jednak nie antykoncepcyjne i nie były przeciewskazaniem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 22:20   #3638
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nie jestem wrogo nastawiona, wręcz przeciwnie. Sama wiesz, że sarkastycznie to napisałaś. A przynajmniej ja to tak odebrałam, było to uzasadnione. Nieważne już, czytam wszystkie wypowiedzi, te zachwalające, ale i te odradzające, których jest większość.

O tej trwałości, to jak sądziłam - bezbolesny depilator i nic więcej...a szkoda.
Nie ukrywam, że chciałabym aby napisał ktoś że IPL daje radę jak w przypadku lasera LS, ale nie mydlę sobie oczu. Inaczej już dawno pognałabym na zabiegi.

Jak już kupowałaś elektrycznie wspomagane pensety z TV to faktycznie intensywnie siedzisz w temacie i masz porównanie
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 23:23   #3639
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Nie jestem wrogo nastawiona, wręcz przeciwnie. Sama wiesz, że sarkastycznie to napisałaś. A przynajmniej ja to tak odebrałam, było to uzasadnione. Nieważne już, czytam wszystkie wypowiedzi, te zachwalające, ale i te odradzające, których jest większość.

O tej trwałości, to jak sądziłam - bezbolesny depilator i nic więcej...a szkoda.
Nie ukrywam, że chciałabym aby napisał ktoś że IPL daje radę jak w przypadku lasera LS, ale nie mydlę sobie oczu. Inaczej już dawno pognałabym na zabiegi.

Jak już kupowałaś elektrycznie wspomagane pensety z TV to faktycznie intensywnie siedzisz w temacie i masz porównanie
IPL to nawet nie depilator. Miałam robione raz całe nogi. Nie zauważyłam wypadnięcia ani jednego włoska... Skórę mam jasną włoski ciemne.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 06:59   #3640
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez allein Pokaż wiadomość
tzn. nie każda antykoncepcja ?

Byłam w gabinecie z pytaniem, czy muszę zrezygnować z antykoncepcji w ogóle i dowiedziałam się, że mogę wykonać zabieg w ciągu tych 7-miu dni przerwy, kiedy nie przyjmuję tabletek, co jest dla mnie dziwne ponieważ myślałam, że kuracja hormonalna generalnie wpływa na organizm a nie tylko podczas tych pozostałych 21 dni. . .
Mysle ze troche przesadzili. Generalnie kazda antykoncepcja moze powodowac zwiekszona sklonnosc skory do powstawania przebarwien, szczegolnie na twarzy. Ma to zwiazek z praca hormonow. Mysle, ze wykonanie zabiegu w ciagu 7 dni przerwy nic nie zmieni-i tak pewna dawka leku w organizmie jest... Ale bez przesady, hormony nie należą do leków światłouczulających i tego możesz być pewna

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-06-16 o 07:02
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 09:12   #3641
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Jeśli tak jest, to oznacza to że firmy nawet nie tyle naciągają możliwości zastosowania IPL, co okłamują, wprowadzają w błąd klienta.

Zresztą..nie piszę tu żeby się kłócić, ale chcę dociec wszystkiego by móc dobrze zainwestować )
Nie chodzi o to, że sama technologia IPL jest zła. Dobrym IPL'em da się wydepilować włosy(szczególnie ciemne), skuteczność będzie nieco słabsza niz LS (przykładowo 2 zabiegi więcej będą potrzebne). Jednak dobry IPL jest drogi i jego eksploatacja jest droższa niż lasera (zużywa się lampa), więc per saldo zabiegi cenowo byłyby takie same lub droższe niż lasera (kto by się decydował jeśli potrzeba więcej zabiegów?).
Całe "ale" polega na tym, że 99% IPL na polskim rynku to tani, niskiej jakość sprzęt (o słabej mocy) pochodzący z Chin. Zalew rynku w ostatnich dwóch latach tego typu urządzeniami spowodował powszechność fotoepilacji, ale niestety kosztem obniżenia jakości.

Nie da się być trochę w ciąży

Tak samo ze sprzętem do depilacji... albo coś depiluje, albo nie. Jeżeli urządznie jest za słabe to poprostu nie depiluje, jeśli jest wystarczająco mocne to jest skuteczne- nie ma nic pośredniego.
pozdrawiam
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 10:15   #3642
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że sama technologia IPL jest zła. Dobrym IPL'em da się wydepilować włosy(szczególnie ciemne), skuteczność będzie nieco słabsza niz LS (przykładowo 2 zabiegi więcej będą potrzebne). Jednak dobry IPL jest drogi i jego eksploatacja jest droższa niż lasera (zużywa się lampa), więc per saldo zabiegi cenowo byłyby takie same lub droższe niż lasera (kto by się decydował jeśli potrzeba więcej zabiegów?).
Całe "ale" polega na tym, że 99% IPL na polskim rynku to tani, niskiej jakość sprzęt (o słabej mocy) pochodzący z Chin. Zalew rynku w ostatnich dwóch latach tego typu urządzeniami spowodował powszechność fotoepilacji, ale niestety kosztem obniżenia jakości.

Nie da się być trochę w ciąży

Tak samo ze sprzętem do depilacji... albo coś depiluje, albo nie. Jeżeli urządznie jest za słabe to poprostu nie depiluje, jeśli jest wystarczająco mocne to jest skuteczne- nie ma nic pośredniego.
pozdrawiam
Czyli jednak IPL nadaje się do depilacji, ale wszystko zależy od jakości sprzętu i oczekiwanych efektów. Nie chciałabym kiedyś trafić na porządny IPL i z góry go skreślić tylko dlatego, że to IPL.

Dziękuję za konkretną i miłą odpowiedź.

Niestety jak w Polsce tak bardzo zawodzi na ciemnych włosach, to na swojej jasnej cerze i nie najciemniejszym owłosieniu chyba jednak nie będę próbowała..
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:14   #3643
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że sama technologia IPL jest zła. Dobrym IPL'em da się wydepilować włosy(szczególnie ciemne), skuteczność będzie nieco słabsza niz LS (przykładowo 2 zabiegi więcej będą potrzebne). Jednak dobry IPL jest drogi i jego eksploatacja jest droższa niż lasera (zużywa się lampa), więc per saldo zabiegi cenowo byłyby takie same lub droższe niż lasera (kto by się decydował jeśli potrzeba więcej zabiegów?).
Całe "ale" polega na tym, że 99% IPL na polskim rynku to tani, niskiej jakość sprzęt (o słabej mocy) pochodzący z Chin. Zalew rynku w ostatnich dwóch latach tego typu urządzeniami spowodował powszechność fotoepilacji, ale niestety kosztem obniżenia jakości.

Nie da się być trochę w ciąży

Tak samo ze sprzętem do depilacji... albo coś depiluje, albo nie. Jeżeli urządznie jest za słabe to poprostu nie depiluje, jeśli jest wystarczająco mocne to jest skuteczne- nie ma nic pośredniego.
pozdrawiam
pierwsze slysze,aby IPL był lepszy,czy tanszy.to zawsze jest wiązka lasera wpuszczana w skórę.
ja byłam w salonie i za depilacje nie płaciłam 90 zł,tylko normalnie za jeden zabieg płaciłam 500 zł.robione miałam nowym sprzetem renomowanej firmy ,a efekt był ten sam.

nie będe nikog przekonywac do słuszoności decyzji.każdy człowiek jest rozmumny i ma swoją wolę.mnie nikt nie przekona,że IPL+RF jest skutecznym laserem na trwałe zlikwidowanie owłosienia,na zamykanie naczynek tak,ale nie na włosy.jego wiązka lasera za płytko wnika w skórę,aby zniszczyć cebulkę.



wklejam parametry lasera z gabinetu ,gdzie byłam.oceń sprzet.
w razie czego moge udowodnic prawdziwość mojej wypowiedzi na PW.
nie chcę robić salonowi antyreklamy


E-Light BS-100E IPL i RF Bi-Polar, polskie menu, 2 lata gwarancji, 6 gotowych programów!!


E-Light BS-100E to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych i medycznych. E-Light posiada końcówki (kryształy) o różnych długościach fal, które umożliwiają użycie jednego urządzenia do różnych celów terapeutycznych takich jak:

1. Epilacja - trwałe usuwanie owłosienia. Sugerujemy przeprowadzenie 3-5 zabiegów aby osiągnąć idealny efekt (80-100% usuniętych włosów).
2. Przebarwienia - usuwa przebarwienia hormonalne, potrądzikowe, plamy "wątrobowe", piegi (twarz, dłonie, dekolt i inne).
3. Zmiany naczyniowe - usuwa popękane naczynka, rumienie, teleangiektazje.
4. Foto-odmładzanie - usuwa plamy barwnikowych oraz zmarszczek poprzez intensywną odbudowę kolagenu.
5. Trwałe leczenie trądziku - niszczenie bakterii ACNE.
6. Ujędrnianie biustu.

Parametry techniczne:


Zakres spektrum: 430/530/590/640/690-1200nm(standard);
755 -1200nm(opcja)
Wymiar plamki świetlnej; 12*33mm2 (standard) 15*50 mm2 (opcjonalnie)
Moc energii światła: 0-50 J/cm2 (IPL) 0-20 MHZ(RF)
Czas trwania impulsu: 1-15 ms
Sekwencja impulsów: 1-6 impulsów
Odstępy impulsów: 1-100 ms
Wyświetlacz: 7.0 " TFT True Color LCD Screen
IPL pobór mocy: 1200 W
RF pobór mocy: 200 W
Napięcie: 230~260 V, 50~60 HZ
Temperatura chłodzenia: -4-+0
Niemiecka lampa, bardzo mocna, gwarantowane od 70 000 do 100 000 impulsów
Trzy systemy chłodzenia: chłodzenie wodą (bardzo rozbudowany system chłodzenia o pojemności 2,5 litra wody destylowanej), powietrzem i półprzewodniki zimna
Alarm w przypadku niskiego poziomu wody, temperatury wody, strumienia wody i chłodzenia
Czas pracy: ciągły stand-by działa przez 12 godzin.
Mała waga: 24 kg - niewielka i przemyślana konstrukcja
Wymiary urządzenia: 52cm*48cm*32cm
Przełączanie stopą - dostępne
Stojak: dostępny opcjonalnie
Gwarancja: 24 miesiące (Serwis urządzenia w siedzibie naszej firmy oferujemy również Serwis pogwarancyjny)


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez 6th_Sense Pokaż wiadomość
Czyli jednak IPL nadaje się do depilacji, ale wszystko zależy od jakości sprzętu i oczekiwanych efektów. Nie chciałabym kiedyś trafić na porządny IPL i z góry go skreślić tylko dlatego, że to IPL.

Dziękuję za konkretną i miłą odpowiedź.

Niestety jak w Polsce tak bardzo zawodzi na ciemnych włosach, to na swojej jasnej cerze i nie najciemniejszym owłosieniu chyba jednak nie będę próbowała..
jeśli dla ciebie wypowiedź pracownika /szefa salonu kosmetycznego jest opinia rzetelną to ok.ja wolę opierać się na doświadczeniu klientów-nie sprzedawcy

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
sprawdzajcie dokładnie gabinety! Pracujemy od jakiegoś czasu na duecie i stwierdzam że niemozliwe jest dokładne i solidne wykonanie zabiegu na całe nogi w 20 minut. Porządny zabieg na same lydki to conajmniej 30 minut (bez kolan) jeśli nogi są szczupłe i trzeba dłubać małą końcówką potrzeba więcje czasu.
Wymagajcie doładności bo to równiez bardzo istotne przy tym zabiegu!

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bs-100e.jpg (55,5 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-16 o 13:21
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:12   #3644
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
pierwsze slysze,aby IPL był lepszy,czy tanszy.

No przecież nie napisąłem że jest lepszy tylko gorszy! (nawet dobrym potrzebne jest więcej zabiegów). Jeszce rok temu ceny dpilacji IPL "podpinały" sie pod lasery, obecnie depilacja IPL bardzo staniała (ze względów j.w.), część ciała można zrobić za 50-100 zł- moim zdniem tak jest ok. bo to alternatywa dla wosku. IPL który podałaś (zdjęcie) to chińszczyzna.

pzdr
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:16   #3645
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
No przecież nie napisąłem że jest lepszy tylko gorszy! (nawet dobrym potrzebne jest więcej zabiegów). Jeszce rok temu ceny dpilacji IPL "podpinały" sie pod lasery, obecnie depilacja IPL bardzo staniała (ze względów j.w.), część ciała można zrobić za 50-100 zł- moim zdniem tak jest ok. bo to alternatywa dla wosku. IPL który podałaś (zdjęcie) to chińszczyzna.

pzdr
przedstaw fakty,że ten laser jest chińskiej produkcji
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:33   #3646
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przedstaw fakty,że ten laser jest chińskiej produkcji

Z laserami jest podobnie jak z samochodami, za konkretnym wyrobem stoi logo, marka, producent (doświadczenie, baza techniczna i naukowa). Tych czołowych jest dosłownie kilku. W danym kraju jest dystrybutor, serwis itd.
Jeśli sprzedawca nie podaje marki (producenta) ani nawet kraju z jakiego urządznie pochodzi tzn., że nie chce się tym "chwalić"bo ściągnął tandetę z Chin (w zamian używa słów "najnowoczesniejszy" "innowacyjne" rewolucyjny" i podobne bzdety).

Ja chcę tylko zobaczyć stronę internetową tego "producenta"

Tylko brać i kupować:
http://allegro.pl/listing.php/search...ing=E-Light+BS

pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2011-06-16 o 14:35
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:04   #3647
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Z laserami jest podobnie jak z samochodami, za konkretnym wyrobem stoi logo, marka, producent (doświadczenie, baza techniczna i naukowa). Tych czołowych jest dosłownie kilku. W danym kraju jest dystrybutor, serwis itd.
Jeśli sprzedawca nie podaje marki (producenta) ani nawet kraju z jakiego urządznie pochodzi tzn., że nie chce się tym "chwalić"bo ściągnął tandetę z Chin (w zamian używa słów "najnowoczesniejszy" "innowacyjne" rewolucyjny" i podobne bzdety).

Ja chcę tylko zobaczyć stronę internetową tego "producenta"

Tylko brać i kupować:
http://allegro.pl/listing.php/search...ing=E-Light+BS

pozdrawiam
zadałam pytanie sprzedającemu na allegroo producenta ciekawe co odpowie .

a ty jakich znasz czołowych producentów z jakością
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:51   #3648
Asiulka268
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Sztum - Malbork
Wiadomości: 49
GG do Asiulka268
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć! Apropo no+vello ja robie zabiegi bikini w Opolu. Niedawno robiłam 6-sty zabieg, jestem bardzo zadowolona. Włosów już prawie nie ma co mnie bardzo cieszy bo zbliżają się wakacje Teraz podobno można robić zabiegi na opaloną skóre, także nawet słońce nie będzie problemem. Pozdrawiam
__________________
12 sierpnia - 61 kg!!
Dieta proteinowa dr Dukana
Aaaa!!
Mój cel 55 kg
Asiulka268 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:09   #3649
jakiloginwziac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To może ja podzielę się swoją historią.
6th sense, nie idź na zabieg IPL, bo na 90% wyrzucisz pieniądze w błoto. Ja czytałam to forum zanim skorzystałam z oferty na grouponie, ale myślałam chyba tak samo jak Ty- a może akurat na mnie zadziała? No i wydałam 1000 zł, depilowałam przedramiona i całe nogi. Zabiegi co 3 tygodnie. Efekty po 5 zabiegach? Żadnych zmian na rękach ani na udach (bo włosy za jasne, jak dowiedziałam się na 5 zabiegu od wreszcie kompetentnej i uczciwej kosmetyczki). Na łydkach może 30% włosów mniej, ale kto wie, czy nie odrosną.
Na grouponie kupiłam też zabiegi LightSheer na pachy i bikini, działają rewelacyjnie. Po 3 zabiegach pod pachami jedynie kilka włosów, które nie oberwały laserem.
Kosmetyczka(ta od IPL ;-)) uważa, że IPL wymaga większej ilości zabiegów, ale w końcu wyeliminuje włosy. No to ja już Wam mówię, że 6 zabiegów nie wystarczy nawet na ciemne włosy (na moich łydkach ;-)), choć może to też wynikać z pewnego... braku wprawy u osób wykonujących zabieg.
Jest tu ktokolwiek zadowolony z IPL?
jakiloginwziac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 18:15   #3650
6th_Sense
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 178
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

TmargoT - nie jest dla mnie ważniejsza opinia właściciela salonu, tylko właśnie klientek. Nie wiem skąd taki wniosek.. A o ich jakości ani fachowości osób w takich gabinetach się nie wypowiadam, bo nie wiem. Bardzo drogo u Ciebie - 500 zł U mnie CHYBA jest taniej..

jakiloginwziac - zrezygnowałam z IPL. Ja też pomyślałam, że może akurat na mnie zadziała, ale za dużo jest faktów i opinii przemawiających za znikomym jego działaniem. Tym bardziej, że jestem pewna iż nie poszłabym na tyle zabiegów...błędne koło.
6th_Sense jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:16   #3651
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zadałam pytanie sprzedającemu na allegroo producenta ciekawe co odpowie .

a ty jakich znasz czołowych producentów z jakością
No tak powiedzmy nie firmy "krzaki" (lista rozwijana "manufacturers"):

http://www.newandusedlasers.com/inde...acturers_id=40

Odnośnie info od producentów chińszczyzny to z reguły co uczciwsi: "chiński, ale na japońskich podzespołach" albo "składany w Wielkiej Brytanii, na niemieckich lampach"... albo temu podobne.

W każdym razie daj znać czego sie dowiedziałaś
pzdr.
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:23   #3652
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
No tak powiedzmy nie firmy "krzaki" (lista rozwijana "manufacturers"):

http://www.newandusedlasers.com/inde...acturers_id=40

Odnośnie info od producentów chińszczyzny to z reguły co uczciwsi: "chiński, ale na japońskich podzespołach" albo "składany w Wielkiej Brytanii, na niemieckich lampach"... albo temu podobne.

W każdym razie daj znać czego sie dowiedziałaś
pzdr.
zacz ełeś drażliwy temat,więc ja go pociągnę.
ten link ,który wkleiłes zawiera same LS LUMINES.mnie zależy na dobrych laserach wiodacych marek IPL+RF.
ja na razie to wynalazłam tylko takie ja na zddjęciu w różnych czołowych gabinetach.
czyżby KAŻDY miał chińszczyznę,czy tylko oni produkuja IPL-e?
nawiązuję do twojej wypowiedzi i mam prawo się mylić,więc mnie popraw
piszesz,że DOBRYM laserem IPL można wyeliminowac włoski,więc proszę napisz o jaką markę mam się pytac w salonach,żeby znów nie poslizgnąć się na chińskiej kupie
Cytat:

Dobrym IPL'em da się wydepilować włosy(szczególnie ciemne), skuteczność będzie nieco słabsza niz LS (przykładowo 2 zabiegi więcej będą potrzebne). Jednak dobry IPL jest drogi i jego eksploatacja jest droższa niż lasera (zużywa się lampa), więc per saldo zabiegi cenowo byłyby takie same lub droższe niż lasera (kto by się decydował jeśli potrzeba więcej zabiegów?).

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-06-16 o 18:25
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 07:45   #3653
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ktoś powyżej zapytał, czy jest tu w ogolę jakaś osoba, która jest zadowolona z IPla? ja początkowo byłam, na bikini po 1 zabiegu wypadło mi troszkę włosów, takie placki miałam i myślałam, ze to jest mega super! ( a po pierwszym LS bikini całe gładkie było ) IPL zrobiłam 3 razy, odrosło wszystko! teraz jestem po 3 LS i efekt już jest bardzo zadowalający.

zastanawiam sie tylko po co gabinety wciskaja klientkom taki "kit" z tym IPLem? lubiłam moja kosmetyczkę z salonu gdzie depilowałam IPLem ale teraz już tam wiecejnie pojde, bo czuje sie oszukana, mysle że dobrze wiedziała, ze nic mi ta depilacja nie da, a przekonywała, ze tak musi byc, ze wypada tylko tossze włosów, ze mogą odrosnąć bo każdy inaczej reaguje, a włosy mam mega czarne a skór białą...nie ma opcji aby porządny laser nie chwycił takiego włosa. teraz sprawdzajac salon, nawet szukają zabiegu innego niż depilacja, omijam te które depilują IPlem, bo od razu mi sie wydaje, ze oszukują i ze moze w innyc zabiegach tez prawdy nie usłyszę tylko jakies farmazony producenta
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 16:44   #3654
lolka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27510421]gdzie robiłaś? w Eco Plant? pytam, bo ten sprzęt nie jest zbyt popularny

ja robiłam właśnie w Eco, odstępy miałam równiutkie 8 tygodni za każdym razem

o efektach się nie wypowiem za wiele - 3 zabieg miałam równe 2 tyg temu - po 1 zabiegu odrosło sporo włosów, ale po drugim efekt był znakomity - tyle, że ja wcześniej kilka lat stosowałam pastę cukrową i mogę nie być miarodajna - bo widzę wyraźnie, że tam gdzie robiłam pastą efekt jest o wiele lepszy niż w miejscach, które traktowałam tylko maszynką[/QUOTE]

Tak, robilam w eco plant. Po pierwszym zabiegu bylam bardzo niezadowolona z obsługi, całosc zabiegu trwała moze 15 minut, a zabieg byl niedokladnie zrobiony. Druga wizyta byla juz lepsza - ktos inny wykonywal depilację - ale dopiero przy trzecim bylam zupelnie zadowolona z obsługi, chociaz teraz widzę, ze tez zostaly pominiete niektóre miejsca. Ja robilam od kilku lat pachy woskiem i nie widzę, zeby byla jakas róznica w porównaniu do łydek ktore robilam depilatorem. Pani w gabinecie powiedziala mi, ze trzeba wykonac 4-6 zabiegów zeby sie pozbyc wlosów.
lolka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 21:03   #3655
marta2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie, 3 tygodnie temu byłam na pierwszym zabiegu depilacji pach laserem lightsheer duet. Problem w tym, ze wypadlo mi sporo wlosow, jednak nie wszystkie i teraz się zastanawiam, czy jeszcze wypadną, czy jednak pani wykonująca pominęła pewien fragment. Dodam, że miałam kupon grupona więc zabieg nie był wykonywany z taką precyzją, jak te pełnopłatne.

Edytowane przez marta2406
Czas edycji: 2011-06-17 o 21:13
marta2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 22:12   #3656
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez lolka13 Pokaż wiadomość
Tak, robilam w eco plant. Po pierwszym zabiegu bylam bardzo niezadowolona z obsługi, całosc zabiegu trwała moze 15 minut, a zabieg byl niedokladnie zrobiony. Druga wizyta byla juz lepsza - ktos inny wykonywal depilację - ale dopiero przy trzecim bylam zupelnie zadowolona z obsługi, chociaz teraz widzę, ze tez zostaly pominiete niektóre miejsca. Ja robilam od kilku lat pachy woskiem i nie widzę, zeby byla jakas róznica w porównaniu do łydek ktore robilam depilatorem. Pani w gabinecie powiedziala mi, ze trzeba wykonac 4-6 zabiegów zeby sie pozbyc wlosów.
cóż, ja pierwszy raz - byłam zadowolona z obsługi, umówiłam się do tej samej pani na raz drugi - okazało się, że zabieg będzie wykonywał ktoś inny. OK, nie ma problemu - z tym, że laska pominęła mi dużo obszarów, zwracałam jej uwagę w trakcie, nie pomogło. głupio mi się tłumaczyła, że poparzyć mnie nie chce i dlatego końcówki do skóry nie przykłada i jakieś tam inne bzdury, więc jej podziękowałam i poszłam zrobić aferę - bo zapisywałam się z zaznaczeniem do kogo chcę, a skoro zastępująca ją osoba nie ma umiejętności...- poskutkowało, zabieg kilka dni później mi powtórzyła już ta, która miała go robić w asyście świadka na trzeci zapisałam się z zaznaczeniem, że mają mnie zawiadomić jeśli "moja" pani z jakiś przyczyn nie będzie mi go mogła zrobić - i faktycznie ona mi robiła, a jest bardzo dokładna

na razie jestem zadowolona z efektów, ale okres od ostatniego zabiegu jest zbyt krótki, żebym popadła w hurra optymizm

laser jako taki jest może faktycznie skuteczny, na plus duża głowica, mega chłodzenie i mała bolesność - niestety, salon oceniam jako kombinat do przerobu klientek, a kompetencje osób z obsługi niestety nie są równe
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-18, 20:30   #3657
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

marta2406
też aktualnie jestem po pierwszym zabiegu
spokojnie, mi po 2 tyg wypadly prawie wszystkie włoski i z upływem czasu (bez żadnego wyrywania, skubania itp.) jakoś się reszta wykruszyła, zostało mi może kilka pod każdą paszką. Jak je ogolę to mam spokój na 3-4 dni bo są bardzo słabe, także jak dla mnie bomba, bo każde golenie dotychczas wywoływało u mnie dużo podrażnień i słabe efekty.. teraz mam gładziutką skórę i jestem happy zabieg miałam cały miesiąc temu i powoli zauważam już wykluwające się włoski - to pewnie te co były wcześniej uśpione. Mam nadzieje że się ich pozbęde na kolejnym zabiegu.
aha! tez miałam kupon grupona, poki co jestem zadowolona

i tak sobie myślę... że jeśli po 3 zabiegach jakiś mały procent mi zostanie to i tak to jest wielki sukces!!!! golenie jest teraz przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem

Pozdrawiam!!!
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 13:05   #3658
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez allein Pokaż wiadomość
tzn. nie każda antykoncepcja ?

Byłam w gabinecie z pytaniem, czy muszę zrezygnować z antykoncepcji w ogóle i dowiedziałam się, że mogę wykonać zabieg w ciągu tych 7-miu dni przerwy, kiedy nie przyjmuję tabletek, co jest dla mnie dziwne ponieważ myślałam, że kuracja hormonalna generalnie wpływa na organizm a nie tylko podczas tych pozostałych 21 dni. . .
tabletki należy odstawić minimum 3 miesiące wcześniej przed zabiegiem. Inaczej moze dojsc do duzych oparzen, przebarwien itp. Zawsze odmawiam depilacji jesli kobieta zazywa tabletki fotouczulające. Nie sa zadowolone, ale ja nie chce nikomu zrobic krzywdy.
Ja szczerze mowiac nie doradzam IPL - moze na poczatku jest sie zadowolonym z efektów. Ale najczęsciej przy 4/5 zabiegu one zaczną znowu odrastać.
Zauwazylam, ze najczesciej panie sa zadowolone z pach, ale bikini czy nogi - kiepsko.
Ktos pisal wczesniej, ze mial zabieg na nogi-30min. Mnie to zajmuje 2h.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2011-06-19 o 13:08
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 17:01   #3659
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Ktos pisal wczesniej, ze mial zabieg na nogi-30min. Mnie to zajmuje 2h.
ja miałam łydki, bikini i pachy zrobione w 45 minut - i to dokładnie!
duża głowica znacznie zmniejsza czas zabiegu - i czas nie jest też wyznacznikiem skuteczności zabiegu - można np. dłubać małą głowicą LS na małej mocy 2 godziny i tak będzie guzik a nie efekt
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:26   #3660
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27613307]ja miałam łydki, bikini i pachy zrobione w 45 minut - i to dokładnie!
duża głowica znacznie zmniejsza czas zabiegu - i czas nie jest też wyznacznikiem skuteczności zabiegu - można np. dłubać małą głowicą LS na małej mocy 2 godziny i tak będzie guzik a nie efekt[/QUOTE]
LS,mała głowica,łydki=2 godz.
LS,mała głowica ,pół brazylijskie bikini+50 min bez przerw
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.