Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 13:46   #2851
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A powiedzcie mi, jak to jest z łuszczycą. Wiem, że jest przeciwskazaniem, ale w jaki sposób zabieg depilacji wpływa na tą chorobę (chodzi mi o depilację bikini w sytuacji, gdy .łuszczyca występuje tylko na owłosionej skórze głowy)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:56   #2852
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------



dueta na dziś dzień tam nie mają....jest u nich tylko w Łodzi. Wiem bo się z nimi kontaktowałam
poczekaj znajdę ich reklamę z bielska.może to nie ten salon .
widzę,że mają reklame na wizażu


nieeee,ten sam.zmienili.mieli w reklamie DUETA,a tak sięcieszyłam

to wolę rybnik.jest tańszy

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:57
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:12   #2853
konatala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 86
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam
Wczoraj miałam pierwszy zabieg z pięciu IPL-em na pachy. Kupiłam pakiet na gruponie. Mam teraz kilka pytań do kogoś kto się na tym zna.
Kiedy te włoski zaczynają wypadać? Czy normalnie mogę golić teraz pachy póki nie wypadną? Jak wygląda kwestia odrastania, czy to jest na stałe czy po jakimś czasie odrastają (czytałam opinie dziewczyn które to miały i są 2 lata po zabiegu i narazie im nic nie odrasta)
i ostatnie ile trwa taki zabieg bo mój trwał ze 3 minuty, aż byłam w szoku bo myślałam, że będzie to trwało ze 30minut.
pozdrawiam
konatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 18:33   #2854
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
witam
i ostatnie ile trwa taki zabieg bo mój trwał ze 3 minuty, aż byłam w szoku bo myślałam, że będzie to trwało ze 30minut.
pozdrawiam
Łooo matko!!!! Jednym słowem pędzący ekspress , wydaje mi się że chyba ciut za szybko pani Cię załatwiła,
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 19:22   #2855
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
u mnie za drugim razem pani przecierała za każdym razem,więc to nie to.
myślę,że raczej chodzi o wrażliwą skórę i dużą moc.

oooo po 2 tyg. zrobiłam deliaktny peeling,bo mnie denerowały.wiedziałam,że schodzi,ale powoli,więc przyśpieszyłam regeneracje skóry.na własne ryzyko

opisz dokładnie ,jak tam było.jakie wrażenia.mam zamiar się wybrać,jak fundusze pozwolą.DUET był? jaka moc? czy maść jest płatna dodatkowo,czy dają stringi,bo złości mnie taka nagość
no ale wlasnie wszystko zalezy od osoby wykonujacej. kiedys kolezanka uczyla sie na mnie depilacji i niestety bylam przez to poparzona. Chodzi o to, ze w zwyklym LS jest chlodzaca koncowka i czasem tworzy sie tam taki szronik, ktory to wlasnie kolezanka pieknie odbila mi na kolanie
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 22:17   #2856
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
no ale wlasnie wszystko zalezy od osoby wykonujacej. kiedys kolezanka uczyla sie na mnie depilacji i niestety bylam przez to poparzona. Chodzi o to, ze w zwyklym LS jest chlodzaca koncowka i czasem tworzy sie tam taki szronik, ktory to wlasnie kolezanka pieknie odbila mi na kolanie
no wiesz.musiała nieźle ci dopiec ,jak poparzyła grubą skórę na kolanie.ja miałam od środkay pachwin.to nie bołao i nie było opuchnięte.to jakby brązowe plamy,ktore ścierały się jak strupek .być może to była wina zbyt mocnej mocy,nie wiem.wiem,ze nie bolało,ale śmiesznie wyglądało.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez konatala Pokaż wiadomość
witam
Wczoraj miałam pierwszy zabieg z pięciu IPL-em na pachy. Kupiłam pakiet na gruponie. Mam teraz kilka pytań do kogoś kto się na tym zna.
Kiedy te włoski zaczynają wypadać? Czy normalnie mogę golić teraz pachy póki nie wypadną? Jak wygląda kwestia odrastania, czy to jest na stałe czy po jakimś czasie odrastają (czytałam opinie dziewczyn które to miały i są 2 lata po zabiegu i narazie im nic nie odrasta)
i ostatnie ile trwa taki zabieg bo mój trwał ze 3 minuty, aż byłam w szoku bo myślałam, że będzie to trwało ze 30minut.
pozdrawiam
moje po roku odrosły takie same i w tej samej ilości.zabieg trwa krótko,bo końcówka jest wieksza
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 07:49   #2857
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
poczekaj znajdę ich reklamę z bielska.może to nie ten salon .
widzę,że mają reklame na wizażu
nieeee,ten sam.zmienili.mieli w reklamie DUETA,a tak sięcieszyłam
to wolę rybnik.jest tańszy
Znalazłam Duet w Bielsku Salonu Nowy Styl
http://www.salon-nowystyl.pl/kategor...ja-laserowa_40
Widziałam też właśnie Laser De-Lux.
Pisałam do nich czy w Bielski tez mają Duet( bo w Łodzi mają i myślałam, że go przewożą do różnych Miast ale niestety tylko w Łodzi) a ceny mają fajne
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 13:09   #2858
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
poczekaj znajdę ich reklamę z bielska.może to nie ten salon .
widzę,że mają reklame na wizażu


nieeee,ten sam.zmienili.mieli w reklamie DUETA,a tak sięcieszyłam

to wolę rybnik.jest tańszy
Mowisz, ze taniej w Rybniku? A mozna wiedziec gdzie chodzic, bo mysle nad depilacja nog
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 19:55   #2859
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
A ja jestem bardzo smutna, 2 tyg temu bylam na ls i na brzuchu nic mi nie wyroslo sa tylko czarne punkciki taka szczecinka delikatna, natomiast na buzi sa juz dlugie mocne i nie zamierzaja wypasc;/ ja juz nie wiem buuu po 1 zabiegu na buzi tez mi nic nie wypadlo;/ nie wiem czy jest sens chodzic na ten laser;/
spróbuj wyciągnąć je pęsetką, ja tak zrobiłam jak odrosły mi na brodzie i nie miały zamiaru wypaść - tylko nie wyrywaj, jak nie będą chciały wychodzić
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:54   #2860
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

palcaMI CIagne z calej sily i nic wiec pesete bym musiala je wyrwac a tego nie moge
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 06:32   #2861
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Dziekuje wam. Dziwi mnie tylko to ze po poprzednich zabiegach nie mialam takich sladów. Tmargo po jakim czasie zeszly ci te plamy?
Ja też tak miałam i mi schodziło 2 tygodnie i wtedy powstały jasne plamki, a po kolejnych 2 tygodniach nie było śladu.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 09:42   #2862
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mineło tylko kilka dni ale juz widze ze sa jasniejsze te plamy. Ale codziennie co kilka godzin smaruje alantanem
Ale wystraszylam sie niesamowicie...
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:55   #2863
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Byłam na depilacji IPL miesiąc temu i nie widzę żadnych efektów
Moje owłosienie jest dla mnie problemem ale czuję się oszukana.

Wyczytałam o laserze light shire duo i znalazłam 3 salony u mnie w mieście, jeszcze widzę w tym szanse bo na IPL już więcej nie dam się nabrać
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:04   #2864
MaagxD
Przyczajenie
 
Avatar MaagxD
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ATnails Pokaż wiadomość
Byłam na depilacji IPL miesiąc temu i nie widzę żadnych efektów
Moje owłosienie jest dla mnie problemem ale czuję się oszukana.

Wyczytałam o laserze light shire duo i znalazłam 3 salony u mnie w mieście, jeszcze widzę w tym szanse bo na IPL już więcej nie dam się nabrać
ATnails: Ja też byłam na IPL w Lublinie w Olimpie jakoś miesiąc temu, efektów żadnych ;/ . Wybieram się teraz na Duet tylko nie wiem czy do Ars Medica czy do salonu na Narutowicza, a Ty gdzie robiłaś IPL??
MaagxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:47   #2865
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny ja jutro ide na próbe przed depilacja ;D jestem ciekawa
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:25   #2866
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

doberek. A ja dzis bylam na drugim zabiegu: bikini, pachy i wasik... No i troszke jestem zawiedziona, tzn sama na siebie!. Wymieklam i prosilam o zmniejszenie mocy - i to na pachach! Gdzie ostatanio praktycznie mnie nie bolalo, a teraz z ta sama moca - nie bylam w stanie wytrzymac!
Bikini robione z wieksza moca (wieksza niz ostatnio i generalnie wieksza niz pachy). I nawet dzis pani na moja prosbe a troche na wlasna sugestie, zrobila mi duuuzo wiecej w pachwinach (tzn sporo zeszla na uda) i sama zaproponowala, ze moze troche na wargach sromowych bardziej. Tu jestem zadowolona. Ale pachy to porazka. Z nizsza moca nie wyrabialam. Wasik tez z nieco wyzsza moca, ale bez przesady (chos sie poplakalam).
Generalnie duzo ciezszy ten zabieg niz pierwszy. No i zeby bylo ciekawiej - zawsze po drugiej stronie bolalo mniej. Czyli z jednej strony bikini bolalo bardzo, po drugiej - mogla zwiekszyc jeszcze moc nawet. Pierwsza pacha bardz, na drugeij lekko zwiekszyla.
Czekam na efekty. Po pierwszym zabiegu najlepszy efekt z przodu na bikini.

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-02-28 o 18:26
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:34   #2867
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny proszę pomóżcie
na początku myślałam żeby iść na fotodepilacje, ale po różnych opiniach stwierdziłam, że chyba nie chce ryzykować aby moje pieniądze również poszły w błoto, a więc stwierdziłam żeby pójść na depilację laserową (LS) czy po normalnej depilacji będą lepsze efekty? i czy ogólnie laser Ligh Sher jest mocniejszy i daje lepsze efekty od IPL?ogólnie cena nie jest ważna, bo LS wyniesie mnie tyle co IPL tylko też pytanie czy przy LS będzie mniej ilości zabiegu i lepsze efekty???
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...

Edytowane przez anna1718
Czas edycji: 2011-02-28 o 19:35
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:04   #2868
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę pomóżcie
na początku myślałam żeby iść na fotodepilacje, ale po różnych opiniach stwierdziłam, że chyba nie chce ryzykować aby moje pieniądze również poszły w błoto, a więc stwierdziłam żeby pójść na depilację laserową (LS) czy po normalnej depilacji będą lepsze efekty? i czy ogólnie laser Ligh Sher jest mocniejszy i daje lepsze efekty od IPL?ogólnie cena nie jest ważna, bo LS wyniesie mnie tyle co IPL tylko też pytanie czy przy LS będzie mniej ilości zabiegu i lepsze efekty???
warto pczytać posty wstecz.nie jest tego dużo,a dowiesz się wiecej różnych opinii,zamiast zadawać podobne pytanie po raz kolejny,a odpowie ci tylko jedna osoba
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 20:27   #2869
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Robiłam IPL+RF 2 tygodnie temu - na razie efektów żadnych
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-01, 06:52   #2870
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a tak w ogole ta babka co mi depilacje wykonywala - twierdzi usilnie, ze kiedys pracowala na IPL-u. (nawet na drugiej wizycie chcialam sprawdzic, czy zeznania te same, czy moze sciemniala mnie za pierwszym razem.). Ale do rzeczy. Mowi, ze sama wykonala sobie depilacje IPL-em i wszystko bylo pieknie, wloski zrobily sie ciensze, pozniej powypadaly, a po 3 miesiacach.... wszystkie odrosly! Zaczela je golic i wszystkie sciemnialy, stwardnialy. Generalnie stan wyjsciowy. Doc zego zmierzam - to nie tak, ze ona zachwalala swoj laser, bo sama mowi - ze ma nadzieje, ze teraz sie tak nie powtorzy, bo tez dopiero zaczela sobie depilowac (nawet mi pokazywala efekty u siebie - 4 tygodnie po).
Tak wiec - ona twierdzi, ze IPL nie dziala.
Druga rzecz - mowila, ze sobie wykonuje depilacje na maksymalnych mocach! (do tych maksymalnych to mi chyba baaaardzo duzo zostalo, bo po prostu nie wyrabiam). Nie jest tak, ze ona specjlanie je zmniejsza, bo sama pyta, czy moze podwyzszyc. Sama jej mowie, ze moze dac wiecej. I nawet sie zdarzylo, ze powtarzala kilka malych miejsc po raz drugi - jak sie okazalo, ze mozna bylo dac wieksza moc -(czy tak mozna w ogole??? dwa razy po tym samym miejscu?).
Nie wiem, na ile ona jest fachowcem w tym co robi. Widac, ze tu pracuje od niedawna. Potrafi sporo rzeczy opowiedziec o tym laserze. Ze skora powinna byc lekko zaczerwieniona, ze widac, ze takie malutkie bulwy sie robia bo strzale (ze dobrze reaguje), odczytuje informacje zwrotna (na ile skora sie nagrzewa). Co mnie zaskoczyla - to ze mowi, ze co jakis czas bylo slychac takie inne pikniecie - ze to oznacza, ze cebulka wlosa wybuchla To prawda?
Pisze to wszystko, zeby miec jakies pojecie, na ile ona jest fachowcem, na ile mnie sciemnia, a na ile brakuje jej wiedzy.
Takze wszelkie info mile widziane. Bo wolalabym sie nie rozczarowac.
Laser Syneron, technologia elos (diodowy + RF).
Mialam moce ok 46 na bikini, 42-pachy, 30 - wasik. Tak w przyblizeniu.
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:31   #2871
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Do MaagxD
Też byłam w Olimpie w Silk Tuch- obsługa miła tylko IPL na mnie nie działa

Teraz jestem jutro zapisana na Narutowicza na próbę, a w czwartek będę miała zabieg

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

A no i powiem jab było
Do ARS medica nie pójdę bo Pani doktor chciała ze mnie zedrzeć kase a mianowicie do końca lutego miały promo -50% na 3 zabiegi przy rozpoczęciu i jak zadzwoniłam zapisać się to stwierdzono że muszę odczekać 5tygodni po IPL i tłumaczyłam że mi już minęło, a pani to jednak 6 tygodni trzeba odczekać a to wyszło by 2 dni później niż ja chciałam tylko już za normalną kasę czyli w moim przypadku 600zł a nie 300.
Złapałam bulwersa i podziękowałam
Na Narutowicza wprawdzie nie mają takiej dobrej promo ale też jest i już przeboleje cenę ale nie pójdę tam gdzie chcą spompować mnie na kase.
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 15:08   #2872
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Pamiętajcie dziewczyny, że już niedługo lato a w trakcie zabiegów ani bezpośrednio po( Pani, która mi wykonywała zabieg mówi, ze minimalnie miesiąc trzeba odczekać) nie można się opalać. Może warto zaczekać dla tych co nie zaczęły jeszcze do jesieni?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 18:28   #2873
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja ostatni zabieg na nogi robiłam w lipcu i nie mialam problemu ze słońcem , smarowałam się srodkami do opalania z faktorem 50 i nic mnie nie brało, do tego chodziłam w lnianych spodniach.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 08:57   #2874
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Ja ostatni zabieg na nogi robiłam w lipcu i nie mialam problemu ze słońcem , smarowałam się srodkami do opalania z faktorem 50 i nic mnie nie brało, do tego chodziłam w lnianych spodniach.
doris , tzn. w ogóle nie wystawiałaś latem ciała? trochę mi się nie uśmiecha śmignie przez całe lato w portach czy to lnianych i/lub kiecach..
tak się zastanawiam bo zaczynam dopiero w ten week bikini to się da jakoś ukryś ale łydki to już sobie daruję. choć zastanawiam się czy zrobić jeden zabieg zawsze to te 30% (zniszczonych cebulek) mniej golenia i chyba nie przepadnie ten efekt jak sobie wydłużę czas całej sesji??

napisałam w tej sprawie do jednej z kosmetyczek która pracuje na duecie ale mi nie odpisała konkretnie na to pytanie.
może specjalnie tak mówią o tym przestrzeganiu odstępów i min 3 zabiegów ($)
ale przecież tak na logikę to co jest zniszczone nie ma prawa(..) odrosnąć więc mogę sobie robić zabiegi w jakichkolwiek (dłuższych) odstępach i dobijać sobie pozostałe procenty...

co o tym sądzicie

Edytowane przez anatolka83
Czas edycji: 2011-03-02 o 09:02
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:01   #2875
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
doris , tzn. w ogóle nie wystawiałaś latem ciała? trochę mi się nie uśmiecha śmignie przez całe lato w portach czy to lnianych i/lub kiecach..
tak się zastanawiam bo zaczynam dopiero w ten week bikini to się da jakoś ukryś ale łydki to już sobie daruję. choć zastanawiam się czy zrobić jeden zabieg zawsze to te 30% (zniszczonych cebulek) mniej golenia i chyba nie przepadnie ten efekt jak sobie wydłużę czas całej sesji??

napisałam w tej sprawie do jednej z kosmetyczek która pracuje na duecie ale mi nie odpisała (choć wcześniej mailowałyśmy) hm hm ciekawe dlaczego.
może specjalnie tak mówią o tym przestrzeganiu odstępów i min 3 zabiegów ($)
ale przecież tak na logikę to co jest zniszczone nie ma prawa(..) odrosnąć więc mogę sobie robić zabiegi w jakichkolwiek (dłuższych) odstępach i dobijać sobie pozostałe procenty...

co o tym sądzicie
Tak możesz robić w innych odstępach ale wtedy możesz nie trafić w odpowiednią fazę wzrostu danych włosków.
Po to się robi w pewnych okreslonych odstępach zeby mieć pewność ze za którymś razem na pewno się trafi w odpowiednią fazę wzrostu włoska.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 11:23   #2876
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no tak, kumam.
zastanowię się jeszcze ale nie dam rady przed latem zrobić łydek i kasowo i czasowo kiedy to stanieje...no jeszcze podwyżki idą na wszystko. masakra jakaś ..
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 14:44   #2877
hermeleginda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Poszukaj w mniejszych miastach jest dużo taniej, przerabiałam to pare lat temu
hermeleginda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:11   #2878
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

wolę mieć salon na miejscu w razie jakiś powikłań ..czy cuś
też mam takie pewnie głupie przekonanie że tu jest bezpieczniej dopiero zaczynam laseroterapię
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:11   #2879
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
no tak, kumam.
zastanowię się jeszcze ale nie dam rady przed latem zrobić łydek i kasowo i czasowo kiedy to stanieje...no jeszcze podwyżki idą na wszystko. masakra jakaś ..
anatolka,zabieg i jego efekt nie przepadnie,poprostu kolejne mogą być mniej skuteczne i zamiast załatwić 300 włosów załatwisz 250. popatrz.choćbys zaczęła teraz to zmieścisz się w dwóch zabiegach do lata,a *dwa zabiegi to już 80 % włosów mniej przez okres dwóch miesięcy zostanie tylko 20% tych mocnych,a reszta bedzie osłabiona.
one z czasem odrosną do 60% i na jesień zaczniesz niszczyć pozostałe


*opisuję swoje efekty.mogą być drobne odstępstwa

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-03-02 o 15:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 15:28   #2880
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zatem jak bym zrobiła zabieg łydkowy ( bo w sobotę idę na bikini-plaza)
7 maraca odstep 8 tyg to jest już 26 kwietnia i kolejne 6lub 8 tyg to 31 maj lub 14 czerwiec
podejrzewam ze będzie już nie zły gorąc
zresztą jestem ostatnio bankrutem więc chyba nie uda mi się (sic!)

ale dziękuję za doping
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.