Rossmann - cz. XIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-08, 18:25   #2131
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
U mnie w Rossie była sytuacja taka, że przyszła starsza kobieta - szuka dezodorantu. Podchodzi do ekspedientki bo ona nie wie jak pachnie... na co ona wzięła dezodorant, psiknęła w zakrętkę i dała kobiecie do powąchania. Tak też zrobiła z innymi dwoma bo jednak pierwszy się nie podobał starszej pani...
Tak, ale w przypadku dezodorantów powinny być testery. Bierzesz zawsze zapach w ciemno? Ja jednak wolę mniej więcej wiedzieć, jak będę pachnieć. Co prawda od lat używam tego samego produktu i biorę "w ciemno", ale jednak w przypadku dezodorantu zapach i jego świadomy wybór mają spore znaczenie. Przynajmniej dla mnie.

Dziś weszłam do R. z zamiarem zakupienia jednak najjaśniejszego Manhattana. Oprócz niego wpadło kilka innych rzeczy, cholera a oszczędzać trzeba.
Kupiłam balsam Carmex (ten w sztyfcie - różowy) i muszę wam powiedzieć, że jest cudowny. Po pierwsze super nawilża, mrowi usta (tak carmexowo, no wiecie jak ), pięknie się mieni na ustach i nadaje śliczny, delikatnie różowy kolor.
Nabyłam również krem podkreślający loki Pantene (ten nowy) w promocji niby za 13,99, lakier do paznokci Miss Sporty i odżywkę Isana taką małą w tubce. O tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hilfe-kur.html
Ja myślałam, że to w miarę normalnej wielkości opakowanie, a to takie maleństwo. Chyba że wzięłam miniaturkę.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:31   #2132
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tak, ale w przypadku dezodorantów powinny być testery. Bierzesz zawsze zapach w ciemno? Ja jednak wolę mniej więcej wiedzieć, jak będę pachnieć. Co prawda od lat używam tego samego produktu i biorę "w ciemno", ale jednak w przypadku dezodorantu zapach i jego świadomy wybór mają spore znaczenie. Przynajmniej dla mnie.
Nie tylko w ich przypadku. Co prawda z dezodorantami miałam kilka przebojów, więc wiem o co chodzi, ale równie nieprzyjemnie można się rozczarować zapachem kremu do rąk, żelu pod prysznic, balsamu do ciała... Do wszystkich produktów pielęgnacyjnych powinny być testery- w tym także do np. kremów do twarzy.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:35   #2133
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - cz. XIII



Cytat:
Napisane przez lilouuu Pokaż wiadomość
czy używała któraś z was oliwki hipp do nawilżania twarzy? Może zapchać?
Ja czasem się nią smarowałam i na wytartą twarz nie polecam-owszem nawilża, ale rano budzisz się z przesuszoną cerą. Jeżeli już to na mokrą skórę tuż po kąpieli, chwilkę odczekać i delikatnie docisnąć ręcznik do twarzy żeby wchłonął się jej ewentualny nadmiar-czyli tak jak najefektywniejszy sposób stosowania oliwki na całe ciało-na mokro. Obecnie nie stosuję tego sposobu m.in. przez dyskomfort-świecenie, przylepianie się włosów (grzywka się przetłuszcza jeśli jej nie umyjesz po oliwce) nom i brak spektakularnych efektów,ale w takim zastosowaniu oczywiście każda cera reaguje inaczej. Mnie nie zapychała.
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:36   #2134
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Jak oni C potem liczą za te odlewki? Zastanawia mnie to.
za darmo są, to takie jakby próbki
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:38   #2135
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Jak oni C potem liczą za te odlewki? Zastanawia mnie to.
odlewki są za darmo
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 18:44   #2136
Karolcia_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: [reebok_b]592474[/reebok_b]
Wiadomości: 84
Dot.: Rossmann - cz. XIII

czy ktoś wspomoże przyszłą mamusię i kliknie na ten link? proszę o pomoc

[reebok_b]592474[/reebok_b]
Karolcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:04   #2137
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Karolcia_88 Pokaż wiadomość
czy ktoś wspomoże przyszłą mamusię i kliknie na ten link? proszę o pomoc
A możesz po prostu nie śmiecić nam wątku?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 19:04   #2138
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość


W moim osiedlowym Rossie eliksiry były wyeksponowane w dwóch miejscach:
1) na samej górze obok tych najdroższych szamponów typu BioSilk, Marc Anthony.
2) na dole tuż obok balsamu do włosów z apteczki babuni (Joanna)
ooo dzięki za informację, bo właśnie miałam pytać gdzie dokładnie stały ale raczej w tych miejscach też patrzyłam i nie było
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:12   #2139
lilouuu
Raczkowanie
 
Avatar lilouuu
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 73
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość



Ja czasem się nią smarowałam i na wytartą twarz nie polecam-owszem nawilża, ale rano budzisz się z przesuszoną cerą. Jeżeli już to na mokrą skórę tuż po kąpieli, chwilkę odczekać i delikatnie docisnąć ręcznik do twarzy żeby wchłonął się jej ewentualny nadmiar-czyli tak jak najefektywniejszy sposób stosowania oliwki na całe ciało-na mokro. Obecnie nie stosuję tego sposobu m.in. przez dyskomfort-świecenie, przylepianie się włosów (grzywka się przetłuszcza jeśli jej nie umyjesz po oliwce) nom i brak spektakularnych efektów,ale w takim zastosowaniu oczywiście każda cera reaguje inaczej. Mnie nie zapychała.
A Twoja cera ma skłonność do zapychania? Bo moja niestety duże i boję się, żeby nie było masakry rano.

Cytat:
Napisane przez yoanna1983
odlewki są za darmo

Kremów też? Tych z górnej półki np.
__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=605813
lilouuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:13   #2140
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez yoanna1983 Pokaż wiadomość
odlewki są za darmo
Cytat:
Napisane przez d0m1n1k4 Pokaż wiadomość
za darmo są, to takie jakby próbki
Oooo fajnie, dziękuję za informację.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ooo dzięki za informację, bo właśnie miałam pytać gdzie dokładnie stały ale raczej w tych miejscach też patrzyłam i nie było
Proszę bardzo.

Koleżanka ostatnio mi mówiła, że za każdym razem jak idzie do Rossmanna to przy kasie pyta o próbki i zawsze coś dostaje w gratisie. Spotkałyście się może z czymś takim?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:14   #2141
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
szkoda, że Babydream jeszcze nie ma w CND

a dziś kupiłam krem Noni Care do mycia twarzy w promocji
kusi mnie ten produkt, dasz znać jak się sprawuje (czy zmywa tusz, czy nie szczypie w oczy)? byłabym wdzięczna, może w kolejnej promocji wtedy go kupię

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Wydaje mi sie, że gdzieś czytałam o tyc skutkach ubocznym w postaci występowania niedoskonałości na skórze. Tylko nie kojarze, gdzie to wyczytalam.
w wątku pijaczek drożdży jest takie ostrzeżenie ale to jest zazwyczaj (nie zawsze!) krótki wysyp, którego w ogóle może nie być. a w dłuższej perspektywie drożdże (oprócz szybszego wzrostu włosów) też mają wygładzić buźkę i wzmocnić paznokcie. ale jak wiadomo: organizmy są różne i efekty też mogą być odmienne.

co do zakupów wzięłam crystala z kodem (prawie 19zł, ale jak na rok ma starczyć to ok), szukałam tych sprayów do włosów i nie było oby się pojawiły, mam fazę na dbanie o fryz
za to ten najjaśniejszy manhattan wcale taki jasny nie jest. i niestety czekam aż loreala będzie można kupić z-40%
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 19:27   #2142
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Koleżanka ostatnio mi mówiła, że za każdym razem jak idzie do Rossmanna to przy kasie pyta o próbki i zawsze coś dostaje w gratisie. Spotkałyście się może z czymś takim?
Nie spotkałam się z czymś takim, ale chętnie zapytam przy okazji następnych zakupów w Rosie
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:31   #2143
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z czymś takim, ale chętnie zapytam przy okazji następnych zakupów w Rosie
Też sobie to obiecuję, a potem zawsze zapominam zapytać kasjerki.

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
w wątku pijaczek drożdży jest takie ostrzeżenie ale to jest zazwyczaj (nie zawsze!) krótki wysyp, którego w ogóle może nie być. a w dłuższej perspektywie drożdże (oprócz szybszego wzrostu włosów) też mają wygładzić buźkę i wzmocnić paznokcie. ale jak wiadomo: organizmy są różne i efekty też mogą być odmienne.

co do zakupów wzięłam crystala z kodem (prawie 19zł, ale jak na rok ma starczyć to ok), szukałam tych sprayów do włosów i nie było oby się pojawiły, mam fazę na dbanie o fryz
za to ten najjaśniejszy manhattan wcale taki jasny nie jest. i niestety czekam aż loreala będzie można kupić z-40%
Dziękuję za info odnośnie drożdży.
Ile normalnie kosztuje ten L'Oreal? Sama się nad nim zastanawiam, bo niestety Bourjois mocno mnie zawiódł.
A jeżeli chodzi o spray (Green Oharmacy) to wczoraj spryskałam nim mokre włosy na całej długości (w skalp zawsze wcieram Jantar). Powiem Wam jedno - jestem bardzo zadowolona. Włosy były dziś puszyste, uniesione u nasady. Nie wiem czy to efekt samego eliksiru czy może też odżywki. Zazwyczaj końcówki wywijają mi się z rana we wszystkie strony świata, a dziś tak ładnie się ułożyły, że w sumie nawet szkoda mi się było prostować. Popróbuję przez następne dni i zdam relację. U mnie dopiero w poniedziałek się pojawiły, bo od razu rzuciły mi się w oczy plakietki z napisem "nowość".

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-05-08 o 19:38
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:36   #2144
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez yoanna1983 Pokaż wiadomość
ja grałam ale nie wygrałam
myślę, że to zwykła pomyłka więc nie ma co sie burzyć
wkurza mnie troszkę jak jedne i te same osoby wygrywają w każdym konkursie, ciekawe co takiego piszą że zawsze im sie udaje
heh oni takie "pomyłki" juz robili, że chyba tylko Ty w to wierzysz przecież tam powinny być inne osoby, bo w takim razie albo te panie dostaną podwójne zestawy do swoich drogerii (mogly grać także na innych mailach a na takich samych/zblizonych danych osobowych np. inna data urodzenia) albo dwie osoby nie zostaną w ogóle nagrodzone...także ja napisałam, żeby nagrodzili dwie osoby zamiast tych dubli niejednym takim "burzeniem" dopięłyśmy tu swego
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:37   #2145
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z czymś takim, ale chętnie zapytam przy okazji następnych zakupów w Rosie
Jak ostatnio pytałam o próbkę Flos-leku, to mi powiedzieli, że nie mają żadnych próbek.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:37   #2146
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lilouuu Pokaż wiadomość
Kremów też? Tych z górnej półki np.
jeśli tylko stoją testery tych kremów to tak
ja ostatnio wziełam próbkę cliniqua podkładu i bazy dość sporo pani mi nalała
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:39   #2147
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossmann - cz. XIII

A mnie ostatnio kasjerka obdarowała aż próbką pasty Colgate Sensitive Pro-Relief Mam złe wspomnienia z tą pastą - zęby mnie po niej bolały
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:42   #2148
yoanna1983
Raczkowanie
 
Avatar yoanna1983
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 131
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Ile normalnie kosztuje ten L'Oreal? Sama się nad nim zastanawiam, bo niestety Bourjois mocno mnie zawiódł.
L'oreal jest podobny do Bourjois także chcesz sie znowu zawieść to kup L'oreal

co do próbek przy kasie, nie wpadłam na taki pomysł. Powinni sami dorzucać do zakupów a nie kto pyta to dostanie heh...
osotatnio robiąc zakupy dostałam 2 próbki pasty colgate sensitive pro-relief ale to sam pan kasjer mi je wrzucił do reklamówki ku mojemu miłemu zdziwieniu
yoanna1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 19:45   #2149
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie tylko w ich przypadku. Co prawda z dezodorantami miałam kilka przebojów, więc wiem o co chodzi, ale równie nieprzyjemnie można się rozczarować zapachem kremu do rąk, żelu pod prysznic, balsamu do ciała... Do wszystkich produktów pielęgnacyjnych powinny być testery- w tym także do np. kremów do twarzy.
jak dla mnie to nawet testery pędzli by mogły być, jeśli już nie wszędzie to w tych większych Rossmannach. chętnie bym sobie zobaczyła jak ten Ecotools wygląda bez opakowania na zywo, bo w opakowaniu niestety niekorzystnie wygląda
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 19:50   #2150
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Tak, ale w przypadku dezodorantów powinny być testery. Bierzesz zawsze zapach w ciemno? Ja jednak wolę mniej więcej wiedzieć, jak będę pachnieć. Co prawda od lat używam tego samego produktu i biorę "w ciemno", ale jednak w przypadku dezodorantu zapach i jego świadomy wybór mają spore znaczenie. Przynajmniej dla mnie.

Dziś weszłam do R. z zamiarem zakupienia jednak najjaśniejszego Manhattana. Oprócz niego wpadło kilka innych rzeczy, cholera a oszczędzać trzeba.
Kupiłam balsam Carmex (ten w sztyfcie - różowy) i muszę wam powiedzieć, że jest cudowny. Po pierwsze super nawilża, mrowi usta (tak carmexowo, no wiecie jak ), pięknie się mieni na ustach i nadaje śliczny, delikatnie różowy kolor.
Nabyłam również krem podkreślający loki Pantene (ten nowy) w promocji niby za 13,99, lakier do paznokci Miss Sporty i odżywkę Isana taką małą w tubce. O tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hilfe-kur.html
Ja myślałam, że to w miarę normalnej wielkości opakowanie, a to takie maleństwo. Chyba że wzięłam miniaturkę.
Pewnie, że powinny, ale jak nie ma to najczęściej są też kulkowe odpowiedniki tych deo i tam można powąchać
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:01   #2151
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nie tylko w ich przypadku. Co prawda z dezodorantami miałam kilka przebojów, więc wiem o co chodzi, ale równie nieprzyjemnie można się rozczarować zapachem kremu do rąk, żelu pod prysznic, balsamu do ciała... Do wszystkich produktów pielęgnacyjnych powinny być testery- w tym także do np. kremów do twarzy.
To byłby raj.

Cytat:
Napisane przez koniczynka15 Pokaż wiadomość
Pewnie, że powinny, ale jak nie ma to najczęściej są też kulkowe odpowiedniki tych deo i tam można powąchać
Tak też właśnie robię, chociaż też mam opory. Jak mam świadomość, że ktoś "mój" produkt wcześniej otwierał, to jakoś tak nie halo.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:31   #2152
renatkq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 231
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Kupiłam dziś podkład Rimmel Wake Me Up Foundation (300 Sand) zapłaciłam za niego z rabatem 24zł. Jutro pierwsza aplikacja.
Z chęcią kupię jeszcze jeden, w końcu taka promocja, że aż żal nie skorzystać
Proszę Was o radę, jaki byłby dla mnie dobry podkład (z obecnej promocji -40%), mam mormalną cerę, opaloną, z pękającymi naczynkami... zależy mi na dobrym kryciu, roświetleniu, ale nie na błyszczeniu...
renatkq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:35   #2153
czernaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 52
Dot.: Rossmann - cz. XIII

U mnie w rossie jak chciałam próbkę podkładu to pani zaproponowała mi że mogę sobie kupić taki mały słoiczek który jest dostępny w rossmannie i tam sobie odlać troche testera .

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

słoiczek ten kosztuje chyba 1,29
__________________

czernaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:36   #2154
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się z czymś takim, ale chętnie zapytam przy okazji następnych zakupów w Rosie
Też sobie to obiecuję, a potem zawsze zapominam zapytać kasjerki.

Cytat:
Napisane przez yoanna1983 Pokaż wiadomość
L'oreal jest podobny do Bourjois także chcesz sie znowu zawieść to kup L'oreal
Dzięki za przestrogę.


No dziewczyny, rozpoczęłam oficjalnie kurację drożdżowo-pokrzywową.
Zaparzyłam sobie pokrzywę w torebce (musze rozejrzeć się za suszoną pokrzywką w jakimś zielarskim) no i właśnie popijam sobie drożdże. Wypróbowałam sposób z galaretką, nawet ok z początku, ale im dłużej piję tym bardziej mi się odechciewa tego naparu. Czego kobieta nie zrobi dla poprawienia swej urody?
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:40   #2155
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - cz. XIII

ostatnio widziałam w SP tester kremu do twarzy Vichy
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:45   #2156
czernaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 52
Dot.: Rossmann - cz. XIII

jeśli chodzi o dobre sprawdzone podkłady to polecam vichy dermablend , bardzo dobrze kryje i nr 15 jest w sam raz dla dla bladziochów

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

nie używałam nigdy HM ale uważam że true match jest dośc dobrym podkładem, ja mam dużo do ukrycia na buźce a on nawet daje rade, moim zdaniem jest on troche podobny do pefect stay z astora
__________________

czernaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:47   #2157
karmelowaa
Rozeznanie
 
Avatar karmelowaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 634
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czernaxxx Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o dobre sprawdzone podkłady to polecam vichy dermablend , bardzo dobrze kryje i nr 15 jest w sam raz dla dla bladziochów
a do cery suchej będzie dobry?

Edytowane przez karmelowaa
Czas edycji: 2012-05-08 o 20:52
karmelowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:57   #2158
czernaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 52
Dot.: Rossmann - cz. XIII

ja mam mieszana i dla mnie jest idealny, swietnie ukrywa moje przebarwienia, on ma dziwna konsystencje bo wydaje sie strasznie ciężki a po nałożeniu ładnie zlewa się ze skórą. proponuje zamówic próbki na allegro. ja tak zrobiłam i od wtedy jest moim ideałem.
__________________

czernaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:58   #2159
renatkq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 231
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Podkład Manhattan z promocji (-40%), który to jest, proszę Was o link na KWC
renatkq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 21:01   #2160
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez czernaxxx Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o dobre sprawdzone podkłady to polecam vichy dermablend , bardzo dobrze kryje i nr 15 jest w sam raz dla dla bladziochów[COLOR="Silver"]
O matko, on jest jeszcze droższy niż Bourjois. Ja się raczej na niego nie skuszę. Kupiłam HM i stwierdzam, że cena nie zawsze idzie z jakością i zadowoleniem z kosmetyku.


Cytat:
Napisane przez renatkq Pokaż wiadomość
Podkład Manhattan z promocji (-40%), który to jest, proszę Was o link na KWC
Proszę Ile on może kosztować w Rossmannie?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-do-cery.html

.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2012-05-08 o 21:09
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.