kosmetyki Alterra - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 17:37   #1261
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja też go kupiłam, uwielbiam
ale zapłaciłam 5,99

sernikowy to jest ten żółty, coś z pomarańczą, ale mi się on akurat nie podoba, za to oprócz borówkowego kupiłam sobie ten z kwiatem neroli i bambusem

a olejków u mnie brak
moze cos pokrecilam z cena niestety paragonu nie zabralam bo jakas pani zaraz za mna w kolejce wywierala na mnie presje by szybko odejsc od kasy ;> nie ze cos mowila, ale tak jakby napierala na mnie ;/ stala bez koszyka i miala produkty w dloniach wiec moze rzeczywiscie gdzies pedzila. ale mimo to uwazam ze to chamka i tyle

u mnie olejkow tez brak. to znaczy jakby to ujac.. limonkowego jest cala polka - zajmuje on miejsce innych olejkow maja chyba nadmiar za to ja poluje na migdal i papaje
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:57   #1262
Puchatek0807
Wtajemniczenie
 
Avatar Puchatek0807
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 2 736
Dot.: kosmetyki Alterra

wczoraj był w jednym i dwa limonkowe zostały, a tak chciałam awokado i granat
__________________
Focus T25!

Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.
Puchatek0807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 13:49   #1263
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: kosmetyki Alterra

Hej, podłączam się Jeśli można oczywiście Ja właśnie zaczynam moją przygodę z Alterrą-na pierwszy ogień mydełko z konwalią i olejek pomarańczowy. U mnie olejków dużo z każdego rodzaju prócz pomarańczowego Posmarowałam fragment dłoni olejkiem w celu sprawdzenia zapachu i nie mogę przestać głaskać tego miejsca, jeszcze nigdy nie miałam tak miękkiej skórki, już nie mogę doczekać się efektów wmasowując w całe ciałko Jestem początkująca więc jeżeli coś szczególnie polecacie do pielęgnacji proszę o listę. Dodam,że mam wrażliwą skórę i podatne na obciążenie włosy. Z góry dziękuję
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 13:07   #1264
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Hej, podłączam się Jeśli można oczywiście Ja właśnie zaczynam moją przygodę z Alterrą-na pierwszy ogień mydełko z konwalią i olejek pomarańczowy. U mnie olejków dużo z każdego rodzaju prócz pomarańczowego Posmarowałam fragment dłoni olejkiem w celu sprawdzenia zapachu i nie mogę przestać głaskać tego miejsca, jeszcze nigdy nie miałam tak miękkiej skórki, już nie mogę doczekać się efektów wmasowując w całe ciałko Jestem początkująca więc jeżeli coś szczególnie polecacie do pielęgnacji proszę o listę. Dodam,że mam wrażliwą skórę i podatne na obciążenie włosy. Z góry dziękuję

Olejek migdał&papaja oraz odżywki do włosów (obie) i krem brzoskwiniowy to moje hity alterrowe ale odżywki dość treściwe - mogą obciążać cienkie włosy, a kremik... lepiej wygląda na lekko opalonej/niebladej cerze olejki...wszystkie i do wszystkiego - absolutny must have wypróbuj wszystkiego po kolei...można się uzależnić
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:34   #1265
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: kosmetyki Alterra

Hej,
który olejek z Alterry najbardziej nawilża skórę ciała ?
Szukam czegoś ładnie pachnącego i nawilżająco-odżywczego
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:34   #1266
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Hej,
który olejek z Alterry najbardziej nawilża skórę ciała ?
Szukam czegoś ładnie pachnącego i nawilżająco-odżywczego
Z granatem. Zdecydowanie
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 19:36   #1267
koniczynka15
Zadomowienie
 
Avatar koniczynka15
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 1 739
Dot.: kosmetyki Alterra

Mnie najbardziej pod tym względem odpowiada Migdał i Papaja
__________________
Najgorsza walka wewnątrz mnie -
to walka mojego poczucia humoru z moim wychowaniem.

koniczynka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 19:40   #1268
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: kosmetyki Alterra

Witajcie maniaczki
Kupiłam wczoraj ten żel z borówką i wanilią. Jeszcze nie używałam, ale z butelki pachnie pięknie. Wzięłam jeszcze krem pod oczy z dziką różą używałam wczoraj wieczorem i póki co ok. Rano skóra była nawilżona i nie uczulił (a ostatnio wszystko mnie uczula).
Z Alterry testowałam jeszcze:
Chusteczki - były bardzo fajne, zmywały delikatny makijaż. Na pewno jeszcze kupię.
Olejek Migdał i Papaja - na ciało taki sobie, ale mam AZS, wiec mało co nawilża moją skórę. Do włosów genialny. Przetestuję jeszcze ten pomarańczowy i granat awokado.
Maska granat i aloes - genialna. Muszę zrobić zapas bo jest na promocji.
Szampon morela i pszenica - hm jak na szampon o takim składzie fajnie się pieni, myje, nie podrażnia, nie wysusza. Obecnie myję włosy odżywką więc stoi. Zapach super i muszę kupić odżywkę z tej serii.

Ogólnie linia Alterra miło mnie zaskoczyła
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 21:10   #1269
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: kosmetyki Alterra

Polecam krem do mycia twarzy z alterry - najlepszy, jak dotąd (dla mnie).
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 23:14   #1270
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Polecam krem do mycia twarzy z alterry - najlepszy, jak dotąd (dla mnie).
dla mnie dobry, ale tylko do mycia twarzy rano, bo do demakijażu w ogóle się nie nadaje
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 07:28   #1271
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
dla mnie dobry, ale tylko do mycia twarzy rano, bo do demakijażu w ogóle się nie nadaje
a mnie po nim swędzi twarz, może to efekt dogłębnego oczyszczenia
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 14:13   #1272
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Hej,
który olejek z Alterry najbardziej nawilża skórę ciała ?
Szukam czegoś ładnie pachnącego i nawilżająco-odżywczego
Ja wypróbowałam pomarańczowy i dla mnie jest mega zarówno pod względem zapachu jak i nawilżenia oraz miękkości skóry o nim.
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:31   #1273
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Również jestem maniaczką Alterry, jak najbardziej polecam odżywkę do włosów, wydajna, dobrze działa, nawilża i ujarzmia włosy, ale bez obciążania (przynajmniej u mnie) no i ten jej zapach, jak dla mnie wspaniały... bardzo lubię też mleczko do ciała morela i trawa cytrynowa, chociaż bardzo długo się wchlania i trzeba się troche namachać, to efekt nawilżenia jest widoczny w dosc szybkim czasie, teraz zaczynam testowanie olejków, na pierwszy ogień poszedł migdał i papaja, jak narazie zapach cuudo tylko ta buttelka szklana niebardzo... no ale trudno zobaczymy

Jedyne z czego jak narazie nie jestem zadowolona to żel pod prysznic ten z borówką, chociaz zapach w butelce wydaje sie przyjemny, to w kontakcie z woda i z ciałem zamienia się w taki dziwny chemiczny, nie pachnie za ładnie, zatem zdecydowanie więcej nie kupię, tym bardziej że ta galaretowata konsystencja też nie za bardzo mi pasuje, także męczę te opakowanie, ale raczej więcej nie kupię, no chyba że jakis inny zapach

teraz przymierzam się do zakupu tego kremu/mleczka myjącego z dziką różą bo tak dużo dobrego o nim piszecie

ciekawi mnie też maska do włosów, czy ma lepsze zastosowanie niż odzywka
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:42   #1274
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: kosmetyki Alterra

Dzisiaj przetestowałam też żel z borówką i faktycznie podczas mycia jest inny niż w butelce, ale dla mnie nadal przyjemny. Jeśli chodzi o działanie jestem w szoku! Nie schodzi mi skóra z łydek. Nawet po umyciu się żelem Dove i nałożeniu masła do ciała schodziła. Teraz żeby sprawdzić nie nakładałam balsamu i skóra absolutnie nie jest wysuszona. Póki jest w promocji muszę zrobić zapas... zwątpiłam z znalezienie myjadła które nie wysusza mojej atopowej skóry a tutaj taka niespodzianka i nawet bez promocji cena jest super. A zaznaczam, że próbowałam już chyba wszystkiego i po prostu się poddałam. Nie wierzyłam w ten żel kupiłam bo ładnie pachnie i był na promocji. Może się podniecam jak głupia ale po raz pierwszy od kilku lat po umyciu nie schodzi mi skóra!

Ten krem do mycia z dziką różą też muszę kupić, bo z kremu pod oczy jestem co raz bardziej zadowolona i może do kompletu krem na noc

Czy u was też ten olejek antycellulitowy jest wszędzie wykupiony? Byłam w 5 Rossach i tylko pusta półka, w moim to go od kilku miesięcy nie widziałam A przecież nie ma nawet na niego promocji...
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:50   #1275
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przetestowałam też żel z borówką i faktycznie podczas mycia jest inny niż w butelce, ale dla mnie nadal przyjemny. Jeśli chodzi o działanie jestem w szoku! Nie schodzi mi skóra z łydek. Nawet po umyciu się żelem Dove i nałożeniu masła do ciała schodziła. Teraz żeby sprawdzić nie nakładałam balsamu i skóra absolutnie nie jest wysuszona. Póki jest w promocji muszę zrobić zapas... zwątpiłam z znalezienie myjadła które nie wysusza mojej atopowej skóry a tutaj taka niespodzianka i nawet bez promocji cena jest super. A zaznaczam, że próbowałam już chyba wszystkiego i po prostu się poddałam. Nie wierzyłam w ten żel kupiłam bo ładnie pachnie i był na promocji. Może się podniecam jak głupia ale po raz pierwszy od kilku lat po umyciu nie schodzi mi skóra!

Ten krem do mycia z dziką różą też muszę kupić, bo z kremu pod oczy jestem co raz bardziej zadowolona i może do kompletu krem na noc

Czy u was też ten olejek antycellulitowy jest wszędzie wykupiony? Byłam w 5 Rossach i tylko pusta półka, w moim to go od kilku miesięcy nie widziałam A przecież nie ma nawet na niego promocji...
U mnie też pusta półka na tym antycellulitowym, juz od jakiegoś czasu! nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję że powróci szybko bo też się do niego przymieżam
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:03   #1276
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez lifrete Pokaż wiadomość
a mnie po nim swędzi twarz, może to efekt dogłębnego oczyszczenia

Ja bardziej niż na dogłębne oczyszczanie stawiałabym na jakiś alergen drażniąco działający na Twoją skórę.



Dziewczyny- jakie macie opinie na temat kremu nawilżającego? Czytałam KWC i rozpiętość ocen jest dosyć spora, od ochów i achów po zdanie, że to kompletny kit Podzielcie się, proszę swoimi wrażeniami
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 15:09   #1277
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
ciekawi mnie też maska do włosów, czy ma lepsze zastosowanie niż odzywka
Używam dwóch odżywek i maski.
Muszę przyznać, że maska jest najlepsza. Tylko po niej moje włosy się błyszczą i w ogóle się nie puszą.
Skład mają prawie identyczny, ale czymś jednak się tam różnią.
(z jakiegoś powodu maskę można trzymać na włosach długi czas i efekt jest wtedy lepszy, a odżywkę czy się trzyma na włosach czy się spłucze od razu - nie ma różnicy)
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-22 o 15:12
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:16   #1278
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

dzięki za informację, w takim razie chyba zakupię w najbliższym czasie tę maskę bo już dwie z innych firm mi się kończą, więc przetestuję
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:39   #1279
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
U mnie też pusta półka na tym antycellulitowym, juz od jakiegoś czasu! nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję że powróci szybko bo też się do niego przymieżam
Chyba wizażanki tak się rzuciły, że mają puste magazyny Też mam nadzieję, że powróci. Wycofany chyba został ten Granat i Awokado, bo u mnie nawet w takich duuużych Rossmanach go nie ma tzn. nie ma nawet miejsca na półce na niego, a wiem, że go widziałam kiedyś. Z tego co wiem ten Limetka i Oliwka zastąpi Limetka i Aloes niestety z nie lepszym składem dla włosów.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Używam dwóch odżywek i maski.
Muszę przyznać, że maska jest najlepsza. Tylko po niej moje włosy się błyszczą i w ogóle się nie puszą.
Skład mają prawie identyczny, ale czymś jednak się tam różnią.
(z jakiegoś powodu maskę można trzymać na włosach długi czas i efekt jest wtedy lepszy, a odżywkę czy się trzyma na włosach czy się spłucze od razu - nie ma różnicy)
Kurczę to mnie zasmuciłaś... Byłam właśnie kupić maskę na zapas, bo mojej niewiele zostało i myślałam czy nie iść jeszcze po te odżywki, ale skoro są kiepskie to może lepiej sobie darować Miałam zamiar używać ich tak jak masek, ale skoro to nic nie daje
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 16:47   #1280
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Chyba wizażanki tak się rzuciły, że mają puste magazyny Też mam nadzieję, że powróci. Wycofany chyba został ten Granat i Awokado, bo u mnie nawet w takich duuużych Rossmanach go nie ma tzn. nie ma nawet miejsca na półce na niego, a wiem, że go widziałam kiedyś. Z tego co wiem ten Limetka i Oliwka zastąpi Limetka i Aloes niestety z nie lepszym składem dla włosów.
szok
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 16:54   #1281
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość


Kurczę to mnie zasmuciłaś... Byłam właśnie kupić maskę na zapas, bo mojej niewiele zostało i myślałam czy nie iść jeszcze po te odżywki, ale skoro są kiepskie to może lepiej sobie darować Miałam zamiar używać ich tak jak masek, ale skoro to nic nie daje
U mnie odżywki używane jako maski sprawdzają się bardzo dobrze najlepiej wypróbować na własnych włosach
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:15   #1282
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
U mnie odżywki używane jako maski sprawdzają się bardzo dobrze najlepiej wypróbować na własnych włosach
To chyba jednak wypróbuję, bo kiedy jak nie teraz skoro są po 6.99 Jakbym miała mało odżywek i masek do włosów Do końca życia tego nie zużyje... Szkoda że głowę ma się tylko jedną
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 17:50   #1283
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kurczę to mnie zasmuciłaś... Byłam właśnie kupić maskę na zapas, bo mojej niewiele zostało i myślałam czy nie iść jeszcze po te odżywki, ale skoro są kiepskie to może lepiej sobie darować Miałam zamiar używać ich tak jak masek, ale skoro to nic nie daje
Efekt jest po wszystkim świetny
U mnie po prostu nie taki sam po odżywce i masce.

Możliwe, że jak ostatnio używałam moreli (na pół godziny pod ręcznik) nie było efektu z powodu szamponu - Joanna Naturia. W ogóle się nie chciał pienić itp.

Ogólnie to uważam, że odżywki warto wypróbować.
Bez względu na to jak działają pokochałam wszystkie (a najmocniej maskę )
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2012-06-22 o 17:57
versatille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 13:45   #1284
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
To chyba jednak wypróbuję, bo kiedy jak nie teraz skoro są po 6.99 Jakbym miała mało odżywek i masek do włosów Do końca życia tego nie zużyje... Szkoda że głowę ma się tylko jedną
hehe ja kiedyś też mialam z tym problem, mialam manię kupowania odżywek i masek do włosów, ale teraz wprowadziłam sobie limit, pozwalam sobie na posiadanie tak 2-3 masek i maksymalnie 2 odżywek i staram się nie dokupywać nowych dopóki czegoś nie zużyję
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 23:35   #1285
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: kosmetyki Alterra

W nowej gazetce będą przecenione produkty alterry Źródło z wątku Rossmaniaczek
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 09:49   #1286
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
W nowej gazetce będą przecenione produkty alterry Źródło z wątku Rossmaniaczek
Wszystkie?


EDIT: już wiem:
Peeling pod prysznic Borówka i figa- 6,99
Żele pod prysznic 5,99
Olejek do pielęgnacji ciała 11,99
Mleczka do ciała 6,99
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2012-06-24 o 10:11
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 10:15   #1287
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: kosmetyki Alterra

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
W nowej gazetce będą przecenione produkty alterry Źródło z wątku Rossmaniaczek
W moim Rossie już teraz sa przecenione-szampony(oprócz kofeinowego), odzywki i maska(6,99zł),żele pod prysznic i kremy do twarzy.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 11:09   #1288
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: kosmetyki Alterra

w nastepnej gazetce przecenione bd:

Peeling pod prysznic Borówka i figa- 6,99
Żele pod prysznic 5,99
Olejek do pielęgnacji ciała 11,99
Mleczka do ciała 6,99
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 12:14   #1289
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: kosmetyki Alterra

Ja do tej pory przetestowałam olejek migdał&papaja, szampon, odżywkę i maskę granat i aloes. Na razie z tych produktów jestem zadowolona. Ostatnio kupiłam też na promocji szampon i odżywkę morela i pszenica i jestem w trakcie testowania. Chciałabym jeszcze inne kosmetyki alterry wypróbować ale najpierw muszę zużyć swoje zapasy
monidot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-24, 20:41   #1290
cała_w_kwiatach
Przyczajenie
 
Avatar cała_w_kwiatach
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki Alterra

byłam w kilku rossmannach w krakowie w czw i pt, też jest przecena na te produkty. szampony stoją sobie grzecznie na półeczce w każdym rossie, a żele pod prysznic wyparowały. tak samo z olejkami - ostały się tylko dwa oliwkowe, po reszcie ani słychu ani widu. mam nadzieję, że jutro uda mi sie jednak coś dostać, bo akurat tak się złożyło, że moje zapasy już na wykończeniu
cała_w_kwiatach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 02:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.