Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-29, 21:28   #181
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Zdaję sobie z tego sprawę. Ale - jak by na to nie spojrzeć - jesteś dojrzalsza o jedno doświadczenie, z którego w dodatku wyszłaś cało.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:29   #182
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Justyce mam nadzieję, że takich artykułów będzie jak najwięcej.
Sama 2 lata temu widziałam wszystko przez różowe okulary i byłam baardzo naiwna myśląc, że wszystko będzie takie proste. Gdybym tylko wiedziała jakie są zasady w tym świecie, przenigdy nie podjęłabym takiej decyzji ...
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:32   #183
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez mania19
Czekam na więcej Jestem baardzo łasa na komplementy
Maniu, a któż nie jest łasny na komplementy

Cytat:
Napisane przez mania19
Chciałabym się podzielić czymś, co może zmieni stosunek niektórych z Was do modelingu, ponieważ nie zawsze to, co wydaje się bajką, jest nią w rzeczywistości... ......
Czyli miałaś szkołę życia z turbo przyspieszeniem. Całe szczęście, że na próbie gwałtu się skończyło i byłaś na tyle silna i dojrzała, że podjęłś decyzję o powrocie do kraju bez względu na konsekwencje.
Ale wiesz co, najbardziej mierzi mnie to, że w tzw. szołbiznesie znakomita większość ludzi tak postępuje, idzie po najmniejszej linii oporu, z kolei media temu zaprzeczają w zaparte, że to złośliwe historyjki dziewczyn, którym nie udało się zrobić kariery. A prawda jest niestety taka jak sama napisałaś - jak nie będziesz "elastyczna" i nie będziesz miała poparcia to nic nie osiągniesz.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:43   #184
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez mania19
Sama 2 lata temu widziałam wszystko przez różowe okulary i byłam baardzo naiwna myśląc, że wszystko będzie takie proste. Gdybym tylko wiedziała jakie są zasady w tym świecie, przenigdy nie podjęłabym takiej decyzji ...
Jak się okazuje czasami z zewnątrz niektóre rzeczy wyglądają całkiem inaczej, przy czym też sposób spostrzegania zależy od naszych nastawień, wyobrażeń... Życie jednak i tak prędzej czy później weryfikuje to wszystko.

Mańka, grunt że wyszłaś z tej opresji cało.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:47   #185
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Contax - właśnie to mnie boli najbardziej. Prawdę poznajesz dopiero na miejscu...

Nie rozumiem czemu media się tym nie interesują, mimo, iż jest to powszechne zjawisko zwłaszcza na zachodzie.
Ile dziewczyn zastanowiłoby się 2 razy nad wyjazdem, gdyby wiedziały co prawie napewno je czeka...
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:53   #186
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Kasiu - dokładnie !!! To wszystko zależy od naszych wyobrażeń i zasad.
Ja po powrocie usłyszałam od jednej z koleżanek z agencji tekst:

"Ale jesteś kretynką. Dałabyś jednemu, dałabyś drugiemu i już jesteś ustawiona..."

Wszystko zależy od punktu widzenia ...
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 21:56   #187
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Maniu media, agencja modelek i całe to towarzystwo kręcące się w koło to towarzystwo wzajemnej adoracji. Jedni żyją dzięki drugim i istnieje niepisane przyzwolenie na takie postępowanie. Poza tym magia kariery modelki jest tak silna, przynajmniej u nas, że i tak potencjalne kandydatki nie wierzą, że akurat je to może spotkać.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-29, 21:58   #188
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania ! Twarda i fajna z Ciebie dziewczyna!!! !!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 22:29   #189
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Dzięki dziewczyny za wsparcie i zrozumienie... Jesteście przekochane !!!

Idę już za chwileczkę spać, więc dobranoc wszystkim życzę.

ps. ulżyło mi, gdy to napisałam Mam nadzieję, że z tego powodu nie będę w realu mieć jakichś niemiłych konsekwencji. Tyle życzliwości panuje tylko na wizażu...
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 23:00   #190
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania-podziwiam CieJestes odwazna i masz zasadyA na dodatek jeszcze taka piekna
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-29, 23:24   #191
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez Rayne
Maniu, to jeszcze ja powiem, bo wcześniej nie pisałam - jesteś naprawdę prześliczną dziewczyną - i cieszę się, że również szczęśliwą. Cieszę się, że to, co złe, już poza Tobą.
naprawdę smutne, ja równiez się ciesze, że już jest lepiej i jesteś tu z nami
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 04:50   #192
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Maniu, czy zaskoczę cię jeśli napiszę, że prześliczna i mądra z ciebie babka z klasą?
Chyba nie.
Ściskam cię serdecznie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 07:28   #193
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez mania19
ps. ulżyło mi, gdy to napisałam Mam nadzieję, że z tego powodu nie będę w realu mieć jakichś niemiłych konsekwencji. Tyle życzliwości panuje tylko na wizażu...
Maniu dla własnego bezpieczeństwa może powinnaś usunąć swoje zdjęcie. Po co ktoś niepowołany ma je oglądać i jeszcze wykorzystać.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:52   #194
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania: prześliczna jesteś!!!
A co do Twoich doświadczeń, to nie ma się czego wstydzić, powinnaś być z siebie dumna -że się nie poddałaś, że dałaś sobie radę, że wybrałaś siebie, a nie durną "karierę". Naprawdę, w obecnych czasach ludzie są w stanie bardzo wiele zrobić, byle tylko mieć swoje pięć minut :/

Voodia: cudny awatar
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:57   #195
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez mania19
Na początku nie potrafiłam się pozbierać po tym wszystkim. Jednak czas goi rany, a i moja silna psychika się przydała. Teraz już się nie wstydzę tego co mnie spotkało, jednak uraz pozostanie już na zawsze...
jesteś silna dobrze że nie dałaś się złamać i zerwałaś z tym światkiem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 09:59   #196
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Wasze przemiłe słowa bardzo mi pomogły
Z perspektywy nie przespanej nocy, stwierdzam, że uwolniłam się od tego wszystkiego już chyba raz na zawsze
Mam wraażenie jakbym zrzuciła z siebie 15 kg. kożuch
Do tej pory mimo, że poradziłam sobie z tym wszystkim dosyć szybko, miałam uczucie, że ludzie w klubie, na uczelni czy w sklepie o wszystkim wiedzą... Mimo, że ta historia nie jest przeze mnie wielce skrywaną tajemnicą, brakowało mi takiego symbolicznego wykrzyczenia tego wszystkiego światu, i tym samym przekazaniu innym, a przede wszystkim sobie komunikatu: "" Widzicie ! Jestem na tyle silna, by wyznać to otwarcie całemu światu. Nikt nie jest w stanie zburzyć mojego spokoju, bo jestem dumna ze swojej postawy i nie wstydzę się tego, co mnie spotkało !!! ""

Mam nadzieję, że choć trochę rozumiecie moją pokręconą psychikę
Muszę przyznać, że wizaż, a raczej biochemia była idealnym miejscem na te wyznanie wyłącznie dzięki Wam

2 lata temu widząc na jakimś forum wątek w którym początkujące modelki, lub te które pragną nimi być, dopingujące się wzajemnie do głodówek, opuszczania szkoły, kosztem jakiegoś castingu na końcu Polski, drogich kursów itd. postanowiłam anonimowo opowiedzieć o tym, co mnie spotkało po to, by nie tylko uzmysłowić im ryzyko, ale głównie by poprawić stan swojej duszy. Niestety moja historia przeszła bez echa, a 2, może 3 z nich, napisały coś w stylu :
""Przykro mi, miałaś pecha. Nie można jednak panikować, bo to się rzadko zdarza !!! ""

Kilka razy, nawet zasugerowało mi, że to moja wina itd.
Czułam się wtedy odseparowana i niezrozumiana. Nic a nic, mi te zwierzenie nie pomogło ...
Dziewczyny wzajemnie sobie wmawiały, że Karolinie Malinowskiej, Annie Jagodzińskiej, Anji Rubik udało się zagościć w tym świecie na dłużej, tylko dzięki talentowi i szczęściu ...
Niestety jest to bardzo wątpliwe, ponieważ Karolina Malinowska nie raz była widywana z "grubymi rybami" po 50- tce, nie tylko na imprezach, a Jagodzińska w jednym z wywiadów mówi :

cyt: "Skoro więc nie mogłam nic już zmienic ( bo nikt mnie przecież nie zmuszał do tego, żebym była modelką ), mogłam się tylko dostosować... ""

Dla mnie to oznacza jedno ... Mimo, że A.J nie powiedziała całej prawdy dosłownie, a dumę i swoje zasady odłożyła na bok, zasługuję na szacunek Może to wydaję się dla Was - z punktu obserwatora, a nawet dla mnie z perspektywy czasu proste ... Przecież najważniejszych zasad ( mówię tu o szacunku do samej siebie ) złamać się nie da, ponieważ są one tak mocno zakorzenione w psychice, że człowiek nie jest w stanie postąpić wbrew sobie... Może to i prawda, lecz po części nie dziwię się tym dziewczynom, które uległy temu światu, łamiąc swoje zasady... Sama przez jakiś czas, nie wiedziałam co mam zrobić, czego chcę itd. Ryczałam ładnych parę dni, szantażowano mnie, że nie utrzymam się bez "pomocy" bo nie pasuję do tego miejsca ani urodą ani charakterem.
Moją dotąd silną psychikę rozbiły niemal na szczątki dragi, po których byłam w stanie uwierzyć, że to ze mną jest coś nie tak, skoro chcę zrezygnować z marzenia milionów kobiet, zniszczyć siebie i wszystko dookoła ... ;( Jakieś dwa dni póżniej po rozmowie z kobietą, która wydawała mi się życzliwa i nakłaniała mnie do współpracy z fotografem, którego rzekomo oczarowałam, a który "szanuje" kobiety jak nikt inny, zgodziłam się na spotkanie z nim. Faszerowana dragami nagle stwierdziłam, że to nic złego, że całuję się z facetem z którym mam współpracować skoro "coś" do niego czułam ... Ba! Byłam w stanie uwierzyć, że to nic złego dzielić łóżko z kimś, kto jako jedyny "rozumie,pomaga i wspiera" w trudnych początkach. Na szczęście nie postąpiłam wbrew sobie i do niczego poza pocałunkami nie doszło, ale to nie jest takie trudne, gdy nie wiesz do końca co się z tobą dzieje, a codziennie wmawiają ci, że już wyjechać i zerwać kontraktu nie da rady, bo tym samym zrujnuję życie sobie i rodzinie, która zaufała ...
Dlatego też mimo wszystko szanuję A.Jagodzińską, a za razem współczuję jej, bowiem ta dziewczyna jako jedna z nielicznych nie była zepsutym jabłkiem w krainie czarów. Była jedyną modelką której byłam pewna, że jest człowiekiem mi życzliwym (mimo, że prawie w ogóle mnie nie znała) a to, że akurat postąpiła wbrew sobie w dużym stopniu rozumiem, ponieważ
tamten świat może pochłonąć (prawie) każdego. A świat w którym przyszło mi przeżyć te niespełna 3 miesiące, uważam za jedną wielką SEKTĘ !
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 10:51   #197
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania naprawdę dużo przeżyłaś Za dużo jak na nastolatkę i każdą kobietę Ale cieszę sie że masz to juz za sobą!!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:03   #198
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Czytam,czytam i nie mogę uwierzyć Postawa godna podziwu Mania, dobrze, że to już za Tobą
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 11:14   #199
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Również się cieszę ...

Kolejny raz odczułam, że nie wszystko złoto, co się świeci

Życie już nie raz dało mi się we znaki, ale i tak z całą pewnością mogę zaśpiewać :" kocham Cię życie... !!! ( kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie , na na na na na ... )


Mój TŻ kiedyś podczas spotkania ze znajomymi :

- zgadnijcie czym się różni Mańka (ja ) od Titanica ???
- ???
- tym, że Mańka jest niezatapialna


Coś w tym jest ...
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-30, 12:26   #200
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

maniu19! Mając taką urodę trzeba być wyjątkowo czujnym. Zewsząd coś kusi, chcą Cię wykorzystać. A do tego każda z nas jest łasa na komplementy i od ich nadmiaru może przewrócić się w głowie.
Jesteś jeszcze bardzo młoda, ale jakże rozsądna. To super. Powiedz swojemu TŻowi że powinien być z Ciebie strasznie dumny (pewnie jest - szczęściarz ).W każdym razie my, starsze Wizażanki jesteśmy z Ciebie dumne za rozsądne podejście do życia. Ja w Twoim wieku miałam trochę pstro w głowie.
Powodzenia i trzymaj taka dalej bo -ładna i inteligentna- to miesanka wybuchowa, której można tylko zazdrościć.
Powodzenia

Miłego dnia kochane filtromaniaczki, dzisiaj idę po zapas Avenki
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 13:28   #201
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

mania, niniejszym komisyjnie i publicznie, w imieniu wszystkich wstrząśniętych Twoją historią, kopię w wszystkie te śmiecie, które próbują dojść do tzw. kariery i pieniędzy kosztem młodych i pięknych dziewczyn. Przerażające jest to, że takie bagno wiąże się z czymś tak błahym, jak moda. Takie "modelkowe" życie wydaje mi się strasznie puste, a jednocześnie wyniszczające.
Maniu, życzę Ci, żebyś odtąd miała z racji swojej urody same przyjemności od życia
A komplementów od nas - ile zechcesz (zasłużone )
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 14:01   #202
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania
Mogę się podpisać pod wszystkim, co napisały dziewczyny. Jesteś niesamowita! I niesamowicie silna
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 15:24   #203
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania za to, że jesteś nie tylko piękna, ale też mądra

P.S.
Gratuluję zdania egzaminu
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:01   #204
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Naszej mani dzisiaj wyrosną chyba skrzydełka od tych pochwał.
I dobrze, coraz mniej jest tak rozsądnych dziewcząt. Tak trzymaj!


ps. Boże, dziewczyny! Co jest? Jeszcze niedawno nie istniały dla mnie filtry itp. a teraz mam jakąś manię. Właśnie wróciłam z apteki. W portmonetce pusto. Buuuuuuuu...Nie mam jakiejś wrażliwej cery, ani pajączków ale nie chcę przebarwień i chcę być jak najdłużej młoda (tym bardziej żem panienka do wzięcia ).

Chyba się uzależniłam
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:18   #205
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez Voodia
Teraz jestem u TŻ, ale jutro postaram się coś wrzucić

trzymam za slowo
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:47   #206
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez KasiulkaS
Naszej mani dzisiaj wyrosną chyba skrzydełka od tych pochwał.
I dobrze, coraz mniej jest tak rozsądnych dziewcząt. Tak trzymaj!


ps. Boże, dziewczyny! Co jest? Jeszcze niedawno nie istniały dla mnie filtry itp. a teraz mam jakąś manię. Właśnie wróciłam z apteki. W portmonetce pusto. Buuuuuuuu...Nie mam jakiejś wrażliwej cery, ani pajączków ale nie chcę przebarwień i chcę być jak najdłużej młoda (tym bardziej żem panienka do wzięcia ).

Chyba się uzależniłam
No cóż, to uzależnienie nie jest przynajmniej szkodliwe (chyba tylko dla portfela )
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 19:45   #207
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Mania, dobrze,że wyrzuciłas to z siebie , także czytałam ksiązki o życiu w środowisku początkujących modelek. Szestnastolatek prowadzających się z 50- latkami, o imprezach gdzie głównym punktem programu były narkotyki i orgie.
Tylko szkoda, że jakoś nie piszę się o tym w gazetach, ale pewnie tak jest we wszystkich środowiskach związanych z kasą i sławą.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 20:48   #208
frik frik
Zadomowienie
 
Avatar frik frik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Eastbourne, UK lub Toruń
Wiadomości: 1 334
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

mania ja do tej pory sie tylko przygladalam i czytalam, ale musze napisac, ze naprawde jestes dzielna i dobrze, ze to złe sie juz skonczylo
I oczywiscie sliczna masz buzke
Szkoda, ze te fotki tak szybko usuwacie dziewczyny, bo skoro takie ladne jestescie to tez bym chciala zobaczyc! :P
Jak ja wypieknieje troche od tych filtrow, to moze tez cos wstawie
frik frik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:21   #209
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Cytat:
Napisane przez marsi11
trzymam za slowo
marsi, wstawiam do poprzedniego postu ze zdjęciem. Niestety, już nie to samo, dziś znów piszę od TŻ.

maniu, dzielna dziołszka z Ciebie

Viven, dziękujęAwek to efekt mojego wznowionego romansu z szopem
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 21:30   #210
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Pokażmy swoje 'zafiltrowane' buźki!:)

Voodia! Gdzie Ty tę fotkę wstawiłaś?! Jak to teraz znaleźć, no! Albo już wycięłaś?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.