Nasze problemy łózkowe...seks:)) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-14, 17:35   #151
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

witam a ja mam taki problem tzn moj chlopak mowi ze czuje jakbym sie go wstydzila jak sie kochamy byla skrepowana i ze to tylko on "pracuje" a ja nic co robic czym go zaskoczuyc?
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:07   #152
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Może 'na jeźdźca'? pomyśl - chłopak leży i podziwia Twoje cudowne ciało Na początku możesz czuć się skrępowana, ale pomyśl, że to dla Twojego chłopca
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 18:21   #153
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
Wiekszość z Was pisze że macie trudność z orgazmem....a ja na odwrót ''problem' Moj M. do takich mnie doprowadza ze jestem taka mokra i tak sie ze mnie leje ze szok..jak fontanna. głupio mi wtedy strasznie bo wszystko mokre i wogule.Potem jestem sucha a gdy znowu zabawa sie rozkręca---pootok i wisła w jednym wydaniu. Krępujące to... Ale nie umiem tego powstrzymac nawet nie wiem czy się da..
W sumie to chciałabym tak Twojemu facetowi się to pewnie podoba Ech, ja jeszcze nie przeżyłam orgazmu, ale w sumie to nie miałam po czym Nie mamy ogólnie z Misiem żadnych zahamowań, więc wierzę, że się uda Tylko na wolny domek czekamy
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 14:03   #154
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
Może 'na jeźdźca'? pomyśl - chłopak leży i podziwia Twoje cudowne ciało Na początku możesz czuć się skrępowana, ale pomyśl, że to dla Twojego chłopca
czemu nie jak macie jeszcze jakies propozycje i doswiadczenia to piszcie
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 20:41   #155
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
witam a ja mam taki problem tzn moj chlopak mowi ze czuje jakbym sie go wstydzila jak sie kochamy byla skrepowana i ze to tylko on "pracuje" a ja nic co robic czym go zaskoczuyc?
Heh wiesz mam pare pomysłów, które mozna wykorzystac podczas gry wstępnej lub gdy juz się kochacie, żeby zauważył, że Ty też się starasz... Szkoda, że u mnie się nie przydadza, bo mnie wszystko przestało podniecać :/ Ale może Tobie coś się spodoba

- róbcie sobie masaże... kup rozgrzewający olejek do ciała ... najlepiej o zapachu truskawek i zrób mu przyjemny masaż pleców... Na pewno na takim masażu się nie skończy
- próbowałaś już może zabaw z zawiązywaniem oczu? Jeśli nie, to polecam... O ile wyrazi taką chęć (bo może go to nie kręcić, więc podpytaj go o to, gdy będziecie sobie rozmawiać) to zawiąż mu oczy i zajmij się nim... Niech on będzie bierny...
- pokaż mu że nie się nie wstydzisz... Zaskocz go.. może ubierz seksownie (jakaś ładna bielizna itp) i wejdź do pokoju, kiedy on będzie oglądał tv czy siedział przy kompie i zdecydowanie oderwij go od tego zajęcia
- tak jak już zostało tu napisane przez Sandrulek, pozycja ''na jeźdźca" będzie bardzo dobra, bo to Ty będziesz sprawowała kontrolę... a on może na Ciebie patrzeć
- gdy się kochacie, pieścicie, bądź zdecydowana, pokazuj i mów mu jak Ci dobrze i nie wstydź się tego. Faceci uwielbiaja ten grymas na naszych twarzach. Widzą, że nam dobrze i to ich podnieca
- tak się zastanawiam, czy mówisz mu czasem, żeby coś zrobił... np "połóż rękę tu..." :P albo czy sama kierujesz czasem jego rękami... W końcu facet nie czyta w Twoich myślach i nie wie na co w tym momencie masz ochote... A przez to pokażesz mu, że nie jesteś skrępowana...
-może zróbcie sobie prezent i kupcie grę erotyczną? Dzięki temu da się wyzbyć wszelkich zahamowań

Hmmm nie wiem co jeszcze... Wpisz sobie w wyszukiwarce google "pozycje seksualne" na pewno znajdziesz wiele ciekawych Mam nadzieję, że moje wypociny się komuś przydadzą... :P
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:51   #156
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez czarnuska Pokaż wiadomość
Szkoda, że u mnie się nie przydadza, bo mnie wszystko przestało podniecać :/

__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 21:00   #157
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez czarnuska Pokaż wiadomość
Heh wiesz mam pare pomysłów, które mozna wykorzystac podczas gry wstępnej lub gdy juz się kochacie, żeby zauważył, że Ty też się starasz... Szkoda, że u mnie się nie przydadza, bo mnie wszystko przestało podniecać :/ Ale może Tobie coś się spodoba

- róbcie sobie masaże... kup rozgrzewający olejek do ciała ... najlepiej o zapachu truskawek i zrób mu przyjemny masaż pleców... Na pewno na takim masażu się nie skończy
- próbowałaś już może zabaw z zawiązywaniem oczu? Jeśli nie, to polecam... O ile wyrazi taką chęć (bo może go to nie kręcić, więc podpytaj go o to, gdy będziecie sobie rozmawiać) to zawiąż mu oczy i zajmij się nim... Niech on będzie bierny...
- pokaż mu że nie się nie wstydzisz... Zaskocz go.. może ubierz seksownie (jakaś ładna bielizna itp) i wejdź do pokoju, kiedy on będzie oglądał tv czy siedział przy kompie i zdecydowanie oderwij go od tego zajęcia
- tak jak już zostało tu napisane przez Sandrulek, pozycja ''na jeźdźca" będzie bardzo dobra, bo to Ty będziesz sprawowała kontrolę... a on może na Ciebie patrzeć
- gdy się kochacie, pieścicie, bądź zdecydowana, pokazuj i mów mu jak Ci dobrze i nie wstydź się tego. Faceci uwielbiaja ten grymas na naszych twarzach. Widzą, że nam dobrze i to ich podnieca
- tak się zastanawiam, czy mówisz mu czasem, żeby coś zrobił... np "połóż rękę tu..." :P albo czy sama kierujesz czasem jego rękami... W końcu facet nie czyta w Twoich myślach i nie wie na co w tym momencie masz ochote... A przez to pokażesz mu, że nie jesteś skrępowana...
-może zróbcie sobie prezent i kupcie grę erotyczną? Dzięki temu da się wyzbyć wszelkich zahamowań

Hmmm nie wiem co jeszcze... Wpisz sobie w wyszukiwarce google "pozycje seksualne" na pewno znajdziesz wiele ciekawych Mam nadzieję, że moje wypociny się komuś przydadzą... :P
przyda sie na pewno aha,aha
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 12:57   #158
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

dziekuje z apomoc napewno wykorzystam
sama sie musze najpierw przelamac bo jakos nigdy mu nei mowilam rb tak cyz inaczej
Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:14   #159
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
dziekuje z apomoc napewno wykorzystam
sama sie musze najpierw przelamac bo jakos nigdy mu nei mowilam rb tak cyz inaczej
Po pierwsze, musisz być pewna, że przy nim możesz być naprawdę sobą... możesz się całkowicie otworzyć, powiedzieć mu wszystko o swoich potrzebach, zmartwieniach, lękach, marzeniach.
Po drugie, ważna jest Twoja samoocena i wiara w siebie
Jeśli wszystko będzie na "tak", to reszta pójdzie fajnie
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 20:15   #160
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
A no tak kilka postów wyżej napisałam o swoim problemie...
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:10   #161
jolcia61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

hej. mam maly problem... po rozstaniu z chlopakiem mialam 1,5roczna przerwe w tych sprawach. teraz znow jestem w stalym zwiazku i jest nam ze soba bardzo dobrze, ale gdy postanowilismy rozpoczac wspolzycie to pojawil sie z tym problemy.. mianowicie chodzi o to,ze ja odczuwam koszmarny bol kiedy mamy juz sie kochac..nie wiem dlaczego poniewaz nie jestem juz dziewica.. moja partner to oczywiscie szanuje i nie zmusza mnie do niczego, ale gdy pojawia sie bol to ja sie wycofuje...zupelnie nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nigdy wczesniej tak nie mialam...Jego pieszczoty sprawiaja mi ogromna przyjemnosc, a wielkosc jego meskosci jest imponujaca czy wy bylyscie kiedykolwiek w takiej sytuacji?? prosze, poradzcie cos....
jolcia61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 19:13   #162
czarnuska
Raczkowanie
 
Avatar czarnuska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 79
GG do czarnuska
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez jolcia61 Pokaż wiadomość
hej. mam maly problem... po rozstaniu z chlopakiem mialam 1,5roczna przerwe w tych sprawach. teraz znow jestem w stalym zwiazku i jest nam ze soba bardzo dobrze, ale gdy postanowilismy rozpoczac wspolzycie to pojawil sie z tym problemy.. mianowicie chodzi o to,ze ja odczuwam koszmarny bol kiedy mamy juz sie kochac..nie wiem dlaczego poniewaz nie jestem juz dziewica.. moja partner to oczywiscie szanuje i nie zmusza mnie do niczego, ale gdy pojawia sie bol to ja sie wycofuje...zupelnie nie wiem dlaczego tak sie dzieje, nigdy wczesniej tak nie mialam...Jego pieszczoty sprawiaja mi ogromna przyjemnosc, a wielkosc jego meskosci jest imponujaca czy wy bylyscie kiedykolwiek w takiej sytuacji?? prosze, poradzcie cos....

A odczuwasz ból gdy on już w Tobie jest... tam głębiej w środku? Czy przy samym wejściu do pochwy?
__________________
"Żoną miałam być... Miał być ślub i wesele też..."
czarnuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 12:10   #163
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Patrzcie co znalazłam na onecie
http://wiadomosci.onet.pl/1697059,16...tu_g,item.html
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:37   #164
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Ja z moim TŻ jestem dopiero pół roku... Ale jakoś nie mielismy okazji jeszcze tego zrobić. Ja nie jestem dziewica, on prawiczkiem tez nie...
Przeraża mnie tylko jego gigantyczne przyrodzenie... Ledwo co daje rade pieścić go oralnie bo jest tak ogromny... Więc co dopiero z stosunkiem? Mój EX miał normalnego członka, ja jestem chudzinka i raczej małych rozmiarow... i czasami nie mógł we mnie wejść to co dopiero dwa razy wiekszy, grubszy członek? Ehe jestem dumna z TŻ'ta ale też boję się tego pierwszego razu z nim... Powoli juz nie mozemy wyhamować.... pieszczoty niewystarczają, pożądanie rośnie....
Boziu ja nigdy tak wielkiego penisa nie widziałam :P Mam nadzieję ze obejdzie się od bólu... :P

A wy kochałyście się kiedyś dziewczynki z 'gigantem'? Mam się czego obawiać?
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 23:07   #165
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Ja z moim TŻ jestem dopiero pół roku... Ale jakoś nie mielismy okazji jeszcze tego zrobić. Ja nie jestem dziewica, on prawiczkiem tez nie...
Przeraża mnie tylko jego gigantyczne przyrodzenie... Ledwo co daje rade pieścić go oralnie bo jest tak ogromny... Więc co dopiero z stosunkiem? Mój EX miał normalnego członka, ja jestem chudzinka i raczej małych rozmiarow... i czasami nie mógł we mnie wejść to co dopiero dwa razy wiekszy, grubszy członek? Ehe jestem dumna z TŻ'ta ale też boję się tego pierwszego razu z nim... Powoli juz nie mozemy wyhamować.... pieszczoty niewystarczają, pożądanie rośnie....
Boziu ja nigdy tak wielkiego penisa nie widziałam :P Mam nadzieję ze obejdzie się od bólu... :P

A wy kochałyście się kiedyś dziewczynki z 'gigantem'? Mam się czego obawiać?


Jak to ładnie napisałaś . No cóż .. mój TŻ rozmiar penisa też ma nieprzeciętny i zawsze musieliśmy kupować gumki xl, albo xxl .
Pierwszego razu bałam się OKROPNIE!No i rzeczywiście bolało..ale byłam dziewicą i było wiele, wiele prób zanim udało się.Ale teraz jest NAJLEPIEJ, naprawdę . Myślę,że jeśli będziesz odpowiednio nawilżona i podniecona, to na początku może Cię troszkę boleć,ale po chwili wszystko będzie w porządku A może od razu będziesz miała z tego taką satysfakcję jak ja ? ciesz się, że ma dużego , bo to daje naprawdę duużo przyjemności
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 00:03   #166
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

no to niezle moj TŻ ma przecietny rozmiar czlonka zeby nie powiedziec ze maly... fajnie by bylo gdyby byl dluzszy i grubszy.. ale nie w tym rzecz..
od jakiegos czasu bralam tabletki antykoncepcyjne..w tym miesiacu musialam niestety to przerwac bo nie zdobylam recepty na czas(sesja).. i problem jest nastepujacy: moj TŻ nie moze kochac sie w prezerwatywie bo opada mu erekcja momentalnie jak tylko ja nalozy.. a teraz czekam na okres aby znowu moc brac tabletki... tylko z tego co wiem po odstawieniu moge jeszcze dlugo na krwawienie poczekac :/ i nie mamy jak sie kochac :/ w ogole tabletki zaczelam brac bo po prostu nie bylo inneggo wyjscia- czlonek opadal po zalozeniu prezerwatywy... i potem bylo fajnie(bo bralam yasminelle).. az do teraz.. co radzicie?? myslalam o globulkach plemnikobojczych ale wiem, ze ich skutecznosc to 79% :/ prezerwatywa ma 88% no ale odpada.. czy myslicie ze po prostu globulki plus stosunek przerywany? a jak mozna zmienic to ze mojemu ukochanemu opada erekcja pod wplywem prezerwatywy?? pomocy!!
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 10:36   #167
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
no to niezle moj TŻ ma przecietny rozmiar czlonka zeby nie powiedziec ze maly... fajnie by bylo gdyby byl dluzszy i grubszy.. ale nie w tym rzecz..
od jakiegos czasu bralam tabletki antykoncepcyjne..w tym miesiacu musialam niestety to przerwac bo nie zdobylam recepty na czas(sesja).. i problem jest nastepujacy: moj TŻ nie moze kochac sie w prezerwatywie bo opada mu erekcja momentalnie jak tylko ja nalozy.. a teraz czekam na okres aby znowu moc brac tabletki... tylko z tego co wiem po odstawieniu moge jeszcze dlugo na krwawienie poczekac :/ i nie mamy jak sie kochac :/ w ogole tabletki zaczelam brac bo po prostu nie bylo inneggo wyjscia- czlonek opadal po zalozeniu prezerwatywy... i potem bylo fajnie(bo bralam yasminelle).. az do teraz.. co radzicie?? myslalam o globulkach plemnikobojczych ale wiem, ze ich skutecznosc to 79% :/ prezerwatywa ma 88% no ale odpada.. czy myslicie ze po prostu globulki plus stosunek przerywany? a jak mozna zmienic to ze mojemu ukochanemu opada erekcja pod wplywem prezerwatywy?? pomocy!!

Hm ... sprawa wygląda na skomplikowaną Może jednak spróbujecie w tej prezerwatywie, tylko ,że hmm .. pomożesz mu jakoś ? w sensie zabawisz się nim .. ? tylko go namów do tego,że będzie fajnie,że mu pokażesz ... wiesz o co chodzi . Z samymi globulkami bym nie próbowała ,bo to się może nie za dobrze skończyć. A jak przewidujesz, że kiedy dostaniesz okres ?
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:29   #168
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Dorotka wlasnie nie wiem kiedy bedzie ten okres.. po odstawieniu tabletek mozna bardzo dlugo czekac.. moja kumpela czekala 2 miesiace inna dostala 4 tygodnie po odstawieniu takze reguly nie ma :/ poodobno moze byc nawet tak ze okres trzeba bedzie wywowal farmakologicznie :/
no nie wiem.. mnoj tż juz nie chce probowac z gumka bo mowi ze znowu sie zdoluje.. itp :/ zostaja pieszczoty zanim znowu zaczne brac tabletki :/ przykre to :/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 11:52   #169
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Madziu, a probowaliscie moze durex ultra thin? One sa duzo ciensze od zwyklej gumki i facet podobno duzo wiecej przez nia czuje.
A tabletki mi sie pare razy udalo kupic bez recepty, najchetniej daja w aptece w ktorej mnie znaja i jak sie powie ze doniesie recepte. Chociaz czasem farmaceuci maja odpisy recept od pacjentow ktorzy mieli przepisane 2 opakowania a kupowali tylko jedno, a pozniej nie przyszli po wiecej. Wtedy nie trzeba tej recepty donosic. Taka rada na przyszlosc, bo przerywajac branie pigulki na miesiac czy 2 i wracanie do nich to dosc niezdrowa zabawa hormonami, fundujesz sobie niezla hustawke.
Nie czepiam sie, ale warto to wiedziec.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 14:32   #170
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Betty dzieki za info sprobujemy tych durexow.. a odnosnie tabletek to nie zrobilam tego specjalnie proboalam wziac bez recepty w znajomej aptece bo zazwyczaj babka mi dawala leki a potem donosilam recepte.. ale tera sie nie zgodzila nie wiem czemu w kazdym razie nastepnym razem bede bardziej tego pilnowac i wczesniej jezdzic po recepty
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 14:37   #171
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Mariolcia =P Pokaż wiadomość
czemu nie jak macie jeszcze jakies propozycje i doswiadczenia to piszcie
Ja na początku jestem zwykle troszkę spięta ale odrazu rozluźniam się podczas gry wstępnej a dokładniej podczas pozycji 69.

To coś cudownego :P
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:44   #172
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość


Jak to ładnie napisałaś . No cóż .. mój TŻ rozmiar penisa też ma nieprzeciętny i zawsze musieliśmy kupować gumki xl, albo xxl .
Pierwszego razu bałam się OKROPNIE!No i rzeczywiście bolało..ale byłam dziewicą i było wiele, wiele prób zanim udało się.Ale teraz jest NAJLEPIEJ, naprawdę . Myślę,że jeśli będziesz odpowiednio nawilżona i podniecona, to na początku może Cię troszkę boleć,ale po chwili wszystko będzie w porządku A może od razu będziesz miała z tego taką satysfakcję jak ja ? ciesz się, że ma dużego , bo to daje naprawdę duużo przyjemności

Jeeeeej.... jutro bedziemy miec wolne mieszkanko... Aj, aż się boję tego pokaźnego stworzenia Mam nadzieje, że nie bedzie tak samo strasznie bolało jak moj 1 raz Bo tu już mija 5 m-cy bez seksu i niewytrzymuje... Tak czy siak musze w koncu zaryzykowac
Jutro się pochwale jak było hehe A tak w ogole to Dorotko mamy się czym szczycić....
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:34   #173
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez jolcia61 Pokaż wiadomość
mianowicie chodzi o to,ze ja odczuwam koszmarny bol kiedy mamy juz sie kochac..nie wiem dlaczego poniewaz nie jestem juz dziewica..
ja miałam ok roczną przerwę i też czułam ból jakoś przy pierwszych 2 razach z obecnym TŻ. Ale zacisnełam zęby i teraz jest ok. Spróbuj pozycję z jedną nogą wyprostowaną, drugą ugiętą i biodra lekko do góry (lub podłuż poduszkę pod pupę). Moze pomoże.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:37   #174
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
Dorotka wlasnie nie wiem kiedy bedzie ten okres.. po odstawieniu tabletek mozna bardzo dlugo czekac.. moja kumpela czekala 2 miesiace inna dostala 4 tygodnie po odstawieniu takze reguly nie ma :/ poodobno moze byc nawet tak ze okres trzeba bedzie wywowal farmakologicznie :/
no nie wiem.. mnoj tż juz nie chce probowac z gumka bo mowi ze znowu sie zdoluje.. itp :/ zostaja pieszczoty zanim znowu zaczne brac tabletki :/ przykre to :/

Możesz iść do ginekologa po tabletki wywołujące (przyspieszające - hormony) okres, ja miałam ten sam problem (odstawienie) i podziałały.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:10   #175
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Dorotka <3 miałaś rację :-P Heh było wspaniale... Sprzęcik jakich mało
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 09:49   #176
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Mrówaaa Pokaż wiadomość
Dorotka <3 miałaś rację :-P Heh było wspaniale... Sprzęcik jakich mało

Hehe Tak myślałam . I nie dziwię się,że nie wytrzymujesz bez seksu 5 miesięcy też byłoby mi ciężko A, no i najważniejsze : owszem, mamy się czym szczycić Życzę kolejnych upojnych nocy, czy dni Potem będzie tylko lepiej
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:36   #177
Mrówaaa
Rozeznanie
 
Avatar Mrówaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 957
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Hehe Tak myślałam . I nie dziwię się,że nie wytrzymujesz bez seksu 5 miesięcy też byłoby mi ciężko A, no i najważniejsze : owszem, mamy się czym szczycić Życzę kolejnych upojnych nocy, czy dni Potem będzie tylko lepiej
Własnie juz niewytrzymywałam juz i to od dłuzszego czasu... Ale teraz jest bosko... Oh to moje kochanie... Nie dość że takie romantyczne, delikatne to jeszcze tak obdarowane... dla mnie ideał
Dziękuje i wzajemnie Dorotko
__________________
Mrówaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 10:29   #178
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Nie przesadzasz troche z tym wychwalaniem ?
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 11:33   #179
Dorotka <3
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka <3
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
GG do Dorotka <3
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Shady44 Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz troche z tym wychwalaniem ?
Niby dlaczego ?
Dorotka <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:09   #180
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Nasze problemy łózkowe...seks:))

Cytat:
Napisane przez Dorotka <3 Pokaż wiadomość
Niby dlaczego ?
Bo aż się mdło robi
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.