Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-12, 15:34   #4471
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A co z tym z UK?


I wiedz że zmieni zdanie jak tylko nie będziesz jej chciał



A u mnie to nie wiem co pisać Jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi, idealnie nie jest i nigdy nie będzie ale nawet nie chce żeby tak było
Wczoraj był rok od naszej drugiej randki a tu 10 miesięcy do ślubu Z tej okazji poszliśmy jak rok temu na randkę Jestem na etapie wybierania zaproszeń, oglądania kiecek, butów, także tego, nuda No w sumie to po prostu zakładamy niedługo rodzinę, nawet imiona dla dzieci wybrane
Jedyne co mi przeszkadza to to że nie mieszkamy razem ale to akurat kwestia czasu i finansów więc jeszcze troche
Ja sporo po tyłku dostałam i myślałam że faceci którzy nie zdradzają i nie kłamią nie istnieją, ale akurat w jego przypadku mam pewność że nigdy by mnie nie zdradził. Wiem, że ciężko powiedzieć co będzie za kilka lat ale znam go na tyle że wiem że prędzej mnie zostawi niż zdradzi
Fajnie I miło się czyta
Powiedz mi, czy to jest tak, że trafiasz na tą osobę i wiesz, że z nią będzie ok i z nią chcesz zamieszkać, zakładać rodzinę? Jest inaczej niż z byłymi? Zawsze mnie to zastanawia, z żadnym moim byłym nie chciałam mieszkać, nie wyobrażałam sobie mieć dzieci i myślę, czy to kwestia mnie czy po prostu tego, że nie trafiłam na tego kogoś.

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Classic nie ma ideałów ,a wygląd to nie wszystko
Wiem przecież. Żartuję sobie
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 16:15   #4472
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Na bank! Co za gość, ma ponad 30 lat...
Jestem zawsze wyczulona na wszelkie słodzenie i wczesne wyznania och i ach - nie ufam takim ludziom.
Szablonik "kopiuj-wklej" i heja zgrywać amanta
Słodzenie takim słodzikiem, odbywa się chyba w ramach castingu na desperatkę, bo tylko takie dziewczyny łapią się na takie tanie teksty od pierwszego zdania.


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A u mnie to nie wiem co pisać Jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi, idealnie nie jest i nigdy nie będzie ale nawet nie chce żeby tak było
Wczoraj był rok od naszej drugiej randki a tu 10 miesięcy do ślubu Z tej okazji poszliśmy jak rok temu na randkę Jestem na etapie wybierania zaproszeń, oglądania kiecek, butów, także tego, nuda No w sumie to po prostu zakładamy niedługo rodzinę, nawet imiona dla dzieci wybrane
Jedyne co mi przeszkadza to to że nie mieszkamy razem ale to akurat kwestia czasu i finansów więc jeszcze troche
Ja sporo po tyłku dostałam i myślałam że faceci którzy nie zdradzają i nie kłamią nie istnieją, ale akurat w jego przypadku mam pewność że nigdy by mnie nie zdradził. Wiem, że ciężko powiedzieć co będzie za kilka lat ale znam go na tyle że wiem że prędzej mnie zostawi niż zdradzi
Super się czyta takie wpisy Przynajmniej wiadomo, że są na świecie porządni mężczyźni i to nie w odległej galaktyce, ale tuż obok
Pisz, pisz takie rzeczy od czasu do czasu, to sobie chociaż poczytamy i podtrzymamy nadzieję, że się da

Wróciłam z zakupów, dopijam herbatę i powoli ogarniam się do wyjścia. Dzisiaj w ramach relaksu teatr z koleżankami, a jutro piżama party do południa Taki mam niecny plan na najbliższy czas.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 18:02   #4473
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

A tam Czekoladowo, nigdzie nie idź myślę, ze i ja długo singielka już nie bede, ale z wątku się nie wyniose

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 18:09   #4474
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A co to za Pan? A tam nie ma co "dramatyzować" Nie ten to następny :P Zawsze ktoś się trafi!
O Panu wspominałam jakiś czas temu. Poznaliśmy się jak byłam w delegacji. Natychmiast wpadł mi w oko (100% mój typ wizualnie), ale na szczęście sam zaczął zagadywać. Więc tak przez miesiąc sobie rozmawialiśmy neutralnie dość, ale jak wróciłam do Polski to Pan mnie znalazł na fejsie i się odzywać.
I wiem, że nie ma co dramatyzować, że nie jest to ostatni chłop na świecie, etc, ale i tak nie lubię dostawać w taki sposób po tyłku :P
Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Też czekam na randkę z takim jednym z portalu, niby już zaproponował, ale konkretów zero i też mam dość, bo szkoda mi czasu na pisanie w nieskończoność.
No właśnie. Ja wolę jak rzeczy dzieją się dynamiczniej.

Cytat:
Coś czuję, że Pan z UK nie oleje
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A co z tym z UK?
No niby zaczyna coś wspominać o tym, że mogłabym przyjechać na weekend chociaż, ale jednocześnie nie znam go na tyle aby wiedzieć czy brać to jako coś zobowiązującego, więc wolę się dystansować póki co.


Cytat:
A u mnie to nie wiem co pisać Jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi, idealnie nie jest i nigdy nie będzie ale nawet nie chce żeby tak było
Wczoraj był rok od naszej drugiej randki a tu 10 miesięcy do ślubu Z tej okazji poszliśmy jak rok temu na randkę Jestem na etapie wybierania zaproszeń, oglądania kiecek, butów, także tego, nuda No w sumie to po prostu zakładamy niedługo rodzinę, nawet imiona dla dzieci wybrane
Jedyne co mi przeszkadza to to że nie mieszkamy razem ale to akurat kwestia czasu i finansów więc jeszcze troche
Ja sporo po tyłku dostałam i myślałam że faceci którzy nie zdradzają i nie kłamią nie istnieją, ale akurat w jego przypadku mam pewność że nigdy by mnie nie zdradził. Wiem, że ciężko powiedzieć co będzie za kilka lat ale znam go na tyle że wiem że prędzej mnie zostawi niż zdradzi
Cudnie się czyta takie rzeczy. Że coś się może tak ładnie układać
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 19:23   #4475
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
czekoladowoo, proszę jak miło czytać, że u Ciebie już zaręczyny i za niespełna rok ślub A kurcze jeszcze całkiem niedawno, ja wiem, parę miesięcy temu? chyba pisałaś, że tam szukasz czy coś. A tu się okazuje, że cały proceder trwa już rok :P Bardzo szybkie zaręczyny, ale z drugiej strony w tym wieku ludzie są już dużo bardziej wybiórczy i wiedzą, że jak jest dobrze to jest dobrze i nie ma co się bawić w ceregiele :P Dokładnie taka sama akcja miała miejsce w mojej najbliższej rodzinie, zaręczyny już po roku, a po kolejnym roku (3 miesiące temu dokładnie) byłem na ich ślubie Tworzą bardzo zgraną i udaną parę, oby Tobie też się tak udało!

Coś ostatnio "love is in the air", a Amor ze swojego łuku przerzucił się na kałacha, bo moja psiapsióła już od dawna w związku, kolega znalazł miłość życia i w ogóle świata poza nią nie widzi, inny zszedł się z byłą i też zajarany jak dzwonek :P A i mnie coś tam powoli zaczyna trafiać, nie jestem tylko pewien czy wybranka po drugiej stronie odczuwa dokładnie to samo, ale drugie spotkanie coraz bliżej, więc kto wie
Dzięki
To ten czas po prostu tak leci Przed tym związkiem miałam w ogóle przerwe od facetów a potem tak naprawdę wyszło zupełnie spontanicznie Z wątku nie zniknęłam po prostu
Dużo jest takich związków w późniejszym wieku gdzie wszystko idzie szybko Kiedyś to w ogóle była norma, u moich rodziców też tak szybko poszło chociaż moja mama była młodziutka i były inne czasy
Ja w sumie z jednej strony widzę że czas leci jak szalony, z drugiej w ogóle nie czuje tego że jesteśmy ze sobą tak krótko. Zaręczyny były w sumie po 8 miesiącach.


Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Fajnie I miło się czyta
Powiedz mi, czy to jest tak, że trafiasz na tą osobę i wiesz, że z nią będzie ok i z nią chcesz zamieszkać, zakładać rodzinę? Jest inaczej niż z byłymi? Zawsze mnie to zastanawia, z żadnym moim byłym nie chciałam mieszkać, nie wyobrażałam sobie mieć dzieci i myślę, czy to kwestia mnie czy po prostu tego, że nie trafiłam na tego kogoś.


Wiem przecież. Żartuję sobie
Wiesz w porównaniu z poprzednimi związkami to na pewno nigdy się nie czułam jak teraz Z pierwszym facetem były jakieś tam plany że ślub, dzieci. Ale to bardziej były plany, byliśmy jeszcze gówniarzami i żadne z nas w ogóle nie było na to gotowe Z drugim zamieszkaliśmy razem ale zrobiłam to pod jego namowami, a jak rozmawialiśmy o dziecku to było na zasadzie że mogłabym się poświęcić... jak i ze wszystkim bo po prostu uzależniona byłam w pewnym momencie.
Teraz jest zupełnie inaczej. Nie powiem że to szalona miłość od pierwszego wejrzenia ale od samego początku super się dogadywaliśmy, no i wszystko potem szybko poszło. Tak naprawdę gdzieś po 2 miesiącach mogłabym spokojnie z nim zamieszkać Ślubu faktycznie zaczęłam chcieć i nie widze tego tylko jak papierek, i dziecka też zaczęłam chcieć i włączył mi się instynkt macierzyński Nie przestałam się bać bo boje się jak cholera ale mamy plany i wiem że nie zrobie tego z musu tylko dlatego że chcę, a właściwie chcemy. Bo to nie ja będę matką tylko my rodzicami Także patrząc po mnie mogę powiedzieć że naprawde odpowiednia osoba dużo zmienia Samo poczucie bezpieczeństwa, zaufanie. Po prostu wiesz że z tą osobą możesz coś stworzyć.
Nie powiem że jest idealnie i nie ma żadnych problemów po drodzę Mamy nawet mały kryzys za sobą, ale potrafiliśmy go rozwiązać i to najważniejsze
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość

Super się czyta takie wpisy Przynajmniej wiadomo, że są na świecie porządni mężczyźni i to nie w odległej galaktyce, ale tuż obok
Pisz, pisz takie rzeczy od czasu do czasu, to sobie chociaż poczytamy i podtrzymamy nadzieję, że się da

Wróciłam z zakupów, dopijam herbatę i powoli ogarniam się do wyjścia. Dzisiaj w ramach relaksu teatr z koleżankami, a jutro piżama party do południa Taki mam niecny plan na najbliższy czas.
No od czasu do czasu coś skrobne

Ja leże z rosołkiem, zazdroszcze piżama party jutro... ja do roboty
Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
A tam Czekoladowo, nigdzie nie idź myślę, ze i ja długo singielka już nie bede, ale z wątku się nie wyniose

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuuu to się wszystko ładnie kręci? Super

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość

No niby zaczyna coś wspominać o tym, że mogłabym przyjechać na weekend chociaż, ale jednocześnie nie znam go na tyle aby wiedzieć czy brać to jako coś zobowiązującego, więc wolę się dystansować póki co.
Może będziesz miała jakąś okazje żeby jechać ale nie konkretnie do niego tylko w innym celu i spotkacie się przy okazji
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 19:47   #4476
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja wróciłam z randki i jestem zadowolona. Facet charakterny, zaczepny, lekko złośliwy Dużo droczenia. Zobaczymy co będzie dalej. Na 1 rzut poznawania - silna osobowość. Niestety wielu gości przytłaczałam moim mocnym charakterem xD, a ten się nie daje. To też na plus.

Nudzą mnie już restauracje, więc teraz pójdziemy poskakać na trampolinach

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2016-11-12 o 19:51
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 19:53   #4477
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja miałem dziś wyjść ze znajomą ale już nie pamiętam kiedy byłem w domu przed północą. Kąpiel, nagrzana na grzejniku piżama i termofor w łóżku w planach na dziś :3

Jutro wpada do mnie z Wawy ta koleżanka co kiedyś pisałem na wątku, że zagadałem w autobusie.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;67467011]Ja wróciłam z randki i jestem zadowolona. Facet charakterny, zaczepny, lekko złośliwy Dużo droczenia. Zobaczymy co będzie dalej. Na 1 rzut poznawania - silna osobowość. Niestety wielu gości przytłaczałam moim mocnym charakterem xD, a ten się nie daje. To też na plus.

Nudzą mnie już restauracje, więc teraz pójdziemy poskakać na trampolinach [/QUOTE]

Ładnie Powodzenia

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-11-12 o 19:55
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-12, 20:06   #4478
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Poleccie jakiś dobry film na wieczór - najlepiej coś z nowości
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:07   #4479
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Czekoladowo, tak, wydaje mi sie ze to naprawdę TEN chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:09   #4480
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;67467011]Ja wróciłam z randki i jestem zadowolona. Facet charakterny, zaczepny, lekko złośliwy Dużo droczenia. Zobaczymy co będzie dalej. Na 1 rzut poznawania - silna osobowość. Niestety wielu gości przytłaczałam moim mocnym charakterem xD, a ten się nie daje. To też na plus.

Nudzą mnie już restauracje, więc teraz pójdziemy poskakać na trampolinach [/QUOTE]

Trampoliny tez chce
Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Czekoladowo, tak, wydaje mi sie ze to naprawdę TEN chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:14   #4481
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Shawtty zazdro dla tego księcia
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-12, 20:18   #4482
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Polemizowałbym
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:19   #4483
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:19   #4484
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Poleccie jakiś dobry film na wieczór - najlepiej coś z nowości
Z Gibsonem "Blood father" fajny. Niby akcji, niby Gibson ale jednak coś w Sobie ma.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:21   #4485
monique818
Raczkowanie
 
Avatar monique818
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warm-Maz
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ale fajnie czytac takie pozytywne rzeczy U mnie nic konkretnego nie ma ale odpoczywac na obecną chwilę. Odpoczywam chyba na razie. Chyba wreszcie odwazylam się odezwać a nie tylko czytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2014 - 70
2015 - 27
monique818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:31   #4486
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A u mnie to nie wiem co pisać Jest dobrze, jesteśmy szczęśliwi, idealnie nie jest i nigdy nie będzie ale nawet nie chce żeby tak było
Wczoraj był rok od naszej drugiej randki a tu 10 miesięcy do ślubu Z tej okazji poszliśmy jak rok temu na randkę Jestem na etapie wybierania zaproszeń, oglądania kiecek, butów, także tego, nuda No w sumie to po prostu zakładamy niedługo rodzinę, nawet imiona dla dzieci wybrane
Jedyne co mi przeszkadza to to że nie mieszkamy razem ale to akurat kwestia czasu i finansów więc jeszcze troche
Ja sporo po tyłku dostałam i myślałam że faceci którzy nie zdradzają i nie kłamią nie istnieją, ale akurat w jego przypadku mam pewność że nigdy by mnie nie zdradził. Wiem, że ciężko powiedzieć co będzie za kilka lat ale znam go na tyle że wiem że prędzej mnie zostawi niż zdradzi
żebyście zawsze byli szczęśliwi i potrafili zwalczać przeciwności losu
Słyszałam właśnie, że jak się pozna odpowiednią osobę to wszystko idzie szybko, u koleżanki z pracy było podobnie i po 9 latach małżeństwa dalej są tacy szczęśliwi jak na początku

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;67467011]Ja wróciłam z randki i jestem zadowolona. Facet charakterny, zaczepny, lekko złośliwy Dużo droczenia. Zobaczymy co będzie dalej. Na 1 rzut poznawania - silna osobowość. Niestety wielu gości przytłaczałam moim mocnym charakterem xD, a ten się nie daje. To też na plus.

Nudzą mnie już restauracje, więc teraz pójdziemy poskakać na trampolinach [/QUOTE]

Super pomysł na randkę, zazdroszczę takiego faceta, ciężko trafić na takiego zawodnika

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Poleccie jakiś dobry film na wieczór - najlepiej coś z nowości
Polecę Ci polecany już tutaj Legion Samobójców dla odmóżdżenia ostatnio oglądałam Złe Mamuśki, uśmiałam się jak głupia, a jeśli coś poważniejszego to polecam Spotlight, o ile jeszcze nie widziałeś

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Czekoladowo, tak, wydaje mi sie ze to naprawdę TEN chłopak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oby tak było

Witam się wieczorową porą

Zaliczyłam dziś pierwszy sukces jako kierowca. Nawet pochwalił mnie znajomy, który jest cięty na kobiety za kierownicą, taki typ "pozwól mężczyźnie być mężczyzną". No, ale nie miał wyjścia i przejechał się ze mną po górach, dolinach i zakrętach, po oblodzonej drodze i ubitym śniegu. Na koniec usłyszałam, że się super spisałam a prawko mam niespełna pół roku
Co ciekawe, ledwo wysiadłam z samochodu to strzelił mi bark. Od kilku dni rękę miałam dziwnie zimną, bolała mnie strasznie zwłaszcza nocą, a teraz to już całkiem mi wysiadła. Ruszyć ruszam z wielkim bólem, ale nic w ręce nie utrzymam. I zamiast się wygrzewać przy męskim 36.6C zdycham w domu
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:47   #4487
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Bez lekarza to sie chyba nie obejdzie z ta reka.

Czekoladowo milo sie czyta takie posty. 3 mam kciuki za Ciebie.

Ja bardzo ostroznie podchodze do spotkan randek itd. Jestem po 4 zwiazkach i chyba stworzylam wokol siebie taki mur dla facetow przez ktory ciezko sie przebic.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 21:10   #4488
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny po prostu jesteście wyjątkowe
Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, więc na swój sposób każdy jest wyjątkowy

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja to chyba powoli kończe kariere na wątku Nie mam już randek do opisywania, znaczy mam ale nie ma sensu pisać Wpadam czasem na gównoburze

Powoli inne kwestie mnie pochłaniają
E tam, ja nie mam żadnych randek, a wpadam tu od czasu do czasu, choć piszę rzadko.
Dla mnie to taki trochę spam post na tym forum Lubię sobie czasami poczytać co tu wypisujecie
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 21:11   #4489
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Monique witaj.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 07:37   #4490
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Heh pamiętam ta radość jak w liceum po zdaniu prawka cieszyło się z jazdy autem
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:28   #4491
imalau
Raczkowanie
 
Avatar imalau
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 40
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Prawko = przekleństwo mojego życia

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
imalau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:29   #4492
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja chyba nigdy nie zrobię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:30   #4493
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ehh i już po weekendzie , trzeba wracać do domu
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:31   #4494
GuiltyAsF_ck
Gotowa do ataku
 
Avatar GuiltyAsF_ck
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 645
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Heh pamiętam ta radość jak w liceum po zdaniu prawka cieszyło się z jazdy autem
W życiu bym nie zdała w liceum prawa jazdy taka łamaga życiowa jaka byłam to szok, na szczęście się wyrobiłam i zdałam za drugim razem i teraz uwielbiam jeździć, chociaż zdecydowanie wolę dłuższe trasy niż tułaczkę po mieście

Cytat:
Napisane przez imalau Pokaż wiadomość
Prawko = przekleństwo mojego życia

Wysłane z mojego SM-T211 przy użyciu Tapatalka
Dlaczego?

Witam w ten piękny, biały dzień
__________________
Czarny pas w sarkazmie
GuiltyAsF_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:34   #4495
morning_coffee
Raczkowanie
 
Avatar morning_coffee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 386
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Prawko, ach... żartuję czasem, że może do trzydziestki zrobię :P chociaż wypadałoby, przydatna rzecz jakby nie było, noo....
morning_coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:43   #4496
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja byłem geekiem w liceum, nawet na studniówce nie byłem...
No ale autem musiałem jeździć żeby do liceum dojechać (rodzice nie musieli już mnie wozić)
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:46   #4497
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja zdałam za 3 razem, ale moje pierwsze podejście było jak dla mnie masakrą. Egzaminator mnie tak dręczył psychicznie i był bardzo opryskliwy, chamski, że mnie to po prostu zniszczyło. A wiadomo stres to i mniejsza odporność.Nigdy nie zapomnę tego horroru.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:47   #4498
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Kurde śnieg zaczął padać jeszcze...
Lubicie zimie?
Ja nienawidzę :/
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:48   #4499
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez lolek9000 Pokaż wiadomość
Kurde śnieg zaczął padać jeszcze...
Lubicie zimie?
Ja nienawidzę :/
Ja też nie lubię :/
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 10:28   #4500
lolek9000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 4 077
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Jakbym miał się przeprowadzać to najlepiej do Hiszpanii
lolek9000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.