klopot z orgazmem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 11:07   #1
Kasia27021
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26

klopot z orgazmem


Mam problem uwielbiam sex z moim chlopakiem ale nie potrafie dojsc do orazmu i musze go udawac;/;/;/moj chlopak o tym niewie ...potrafie tylko dojsc poprzez lechtaczke.czasami moj chlopak gdy zbyt dllugo nie dochodze to mysli ze nie potrafi mnie zadowolic itp.niewiem co mam z tym zrobic nie powiem mu tego na 100% ale co dalej????mam zawsze [iescic swoja lechtaczke czy co??tak samo nie potrafie dojsc przez pieszczoty oralne....nie potrafie sie skupic czy co.jest mi bardzo dobrze ale nie dochpdze co robic??;/
Kasia27021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 14:13   #2
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: pomocy

Orgazm u kobiety to nie jest coś co można osiągnąć ot tak. Niektóre z nich potrzebują czasu, żeby się go nauczyć. Porozmawiaj ze swoim chłopakiem, żeby nie musiał się denerwować i myśleć, że nie sprawi Ci przyjemności. Wszystko przyjdzie z czasem i przede wszystkim nie stresuj się tak bardzo, bo to też wpływa na organizm i orgazm.
Odstresuj się, rozluźnij, popróbujcie nowych rzeczy
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 14:40   #3
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: pomocy

Dokłądnie, spróbujcie jakiś nowych rzeczy. Porozmawiaj o tym z chłopakiem. Podejrzewam, że załamałby się trochę, jakby usłyszał, że wszystkie Twoje orgazymy były udawane, dlatego może zmień trchę prawdę i powiedz, że ostatnio masz z tym problemy. Można tochę urozmaicić grę wstępną, albo zmienić pozycje, na te, na które miałąbyś ochotę.
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 16:23   #4
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez Kasia27021 Pokaż wiadomość
Mam problem uwielbiam sex z moim chlopakiem ale nie potrafie dojsc do orazmu i musze go udawac;/;/;/moj chlopak o tym niewie ...potrafie tylko dojsc poprzez lechtaczke.czasami moj chlopak gdy zbyt dllugo nie dochodze to mysli ze nie potrafi mnie zadowolic itp.niewiem co mam z tym zrobic nie powiem mu tego na 100% ale co dalej????mam zawsze [iescic swoja lechtaczke czy co??tak samo nie potrafie dojsc przez pieszczoty oralne....nie potrafie sie skupic czy co.jest mi bardzo dobrze ale nie dochpdze co robic??;/
Ja byłam laikiem w tych sprawach i mąż niby od niechcenia dał mi książkę sztuka kochania i jest całkiem nieżle .Lidka
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:51   #5
sensual21
Raczkowanie
 
Avatar sensual21
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z kątowni ;-)
Wiadomości: 135
Dot.: klopot z orgazmem

Hm...ja mam podobnie.
Tyle ze nie zdecydowalam sie jeszcze na sex...jakos tak nie jestem pewna i w ogole...
Piescimy sie, uczymy sie siebie...jakos nie moge miec czasem orgazmu..kiedy partner mnie piesci....no nie wiem...ostatnio zdarza sie to coraz czesciej...
Myslicie,ze to kwestia tego, ze same takie pieszczoty bez prawidziwego sexu moga juz nie wystarczac w pewnym momencie czy to moze kwestia czegos innego.
Mialyscie kiedykolwiek podobnie? Z gory dzieki
__________________
"...w miłości ogniem bądź, a nie bezradną ćmą!"
.im bardziej naciskasz -
tym trudniej
uzyskasz.
sensual21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 22:39   #6
Kasik!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 45
Dot.: klopot z orgazmem

Mam włąsciwie to samo. jest miło ,ale bez fajerwerków...;/ kochamy sie parę miesięcy więc mam nadzieję, że cos sie zmieni, bo on sie naprawde stara, jest oryginalny, probujemy nowych rzeczy itp...
Kasik! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:02   #7
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: klopot z orgazmem

Jestem wielkim przeciwnikiem kłamania i udawania orgazmów. Sugerowałbym powiedzieć mu że udawałaś ( swiat sie nie zawali) i wytlumaczyc dlaczego. W tych sprawach nie ma miejsca na kłamstwa i tajemnice. Nie przejmuj sie narazie brakiem orgazmu. Potrzeba czasu i treningu żeby było dobrze.
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 12:59   #8
Kasia27021
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: pomocy

Cytat:
Napisane przez wisniowaa Pokaż wiadomość
Dokłądnie, spróbujcie jakiś nowych rzeczy. Porozmawiaj o tym z chłopakiem. Podejrzewam, że załamałby się trochę, jakby usłyszał, że wszystkie Twoje orgazymy były udawane, dlatego może zmień trchę prawdę i powiedz, że ostatnio masz z tym problemy. Można tochę urozmaicić grę wstępną, albo zmienić pozycje, na te, na które miałąbyś ochotę.
Dziekuje;*to jest chyba najbardziej mozliwe wyjscie....tylko rzecz w tym ze on w tym momencie uznaje ze jest do niczego i wogule...Bo juz tak mowil nie raz...Potrafie dochodzi ale tylko gdy przez conajmniej 5 min pieszcze lechtaczke,wiec to nie jest tak ze nigdy nie doszlam.on niestety nie potafi dojsc w tym do wprawy bo co rusz przestaje a tak nie mozna hmmm....dziekuje za pomoc=*=*pozdrawiam
Kasia27021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:07   #9
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: klopot z orgazmem

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Wszystko przyjdzie z czasem i przede wszystkim nie stresuj się tak bardzo, bo to też wpływa na organizm i orgazm.
Odstresuj się, rozluźnij, popróbujcie nowych rzeczy
taa.... Ja jestem z mężczyzną którego kocham..i pociąga mnie on fizycznie, lubie jego pieszczoty lae do orgazmu dochodzę baaaaardzo rzadko. Takie wspaniałe chwile to pamiętam kilka a sypiamy ze sobą od kilku dobrym miesięcy ...i ponadto to nie mój 1 mężczyzna...

I co ja mam zrobić?? Poprostu niedochodzę...Bywa milo lub nawet bardzo miło ale z orgazmu nici..

Rozmawiałam kilka razy na ten temat z ukochanym ale ileż można ...więc już mu chwilami nawet nie mówię że ja nie za bardzo odczułam ten raz...

zaczynam się bać że coś nie tak ze mną





Przeczytałam na 1 stronce ze Spora grupa kobiet które jeszcze nigdy nie rodziły nie dochodzi? To prawda??
Może jakiś Ginekolog sie wypowie?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:29   #10
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 30
Dot.: klopot z orgazmem

Ja dochodzę tylko poprzez orgazm łechtaczkowy, z którym nie mam najmniejszego problemu. Podczas sexu przez pochwowy nie doszłam nigdy, ale cały czas nad tym pracuje i nie poddaje się Bądźcie dobrej myśli tego naprawdę można się nauczyć!
nikosia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 14:07   #11
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: klopot z orgazmem

to musi byc straszne kochac sie i nie osiągac orgazmów...;/
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 15:03   #12
Kasik!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 45
Dot.: klopot z orgazmem

Bez przesady, mam podobny problem, jasne, że marzę o ograzmie, ale gdy się go nie osiąga zaczyna się bardziej doceniać bliskość i czułośc jaką oboje partnerów wkłada w grę wstępną... a czekajac na orgazm za kazdym razem z niecierpliwościa czekam na seks
Kasik! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.