Mój ch³opak jest oziêb³y… :( - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-04-26, 10:25   #1
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 30

Mój ch³opak jest oziêb³y… :(


Wesz³am na forum z nadziej± ¿e znajdê w±tki, które dadz± mi jak±¶ odpowiedz, ale ku mojemu zdziwieniu to chyba tylko ja pisze tu o takim problemie. Mam 19 lat, mój ch³opak 18. Jeste¶my ze sob± pó³tora roku. Sex zago¶ci³ w naszym ¿yciu po 3 miesi±cach. Na pocz±tku kochali¶my siê jako¶ parê razy w tygodniu czasami nawet 2-3 razy dziennie :P i by³o super! Teraz zdarza siê to bardzo rzadko jako¶ raz na tydzieñ albo dwa. Mi to naprawdê nie wystarcza.. Kocham mojego ch³opaka bardzo mocno.. On mnie te¿ kocha, przytula, ca³uje i w ogóle, ale kiedy zaczynam siê z nim jako¶ tak fajniej ca³owaæ i pokazuje mu ze mam ochotê On nie reaguje albo mówi ¿e mu siê nie chce lub ¿e jestem nimfomank±.. Ju¿ sama nie wiem czy to ja jestem jak±¶ seksocholiczk± czy to on jest oziêb³y.. Co ja mam o tym my¶leæ i co z tym zrobiæ? Jak czêsto kochacie siê ze swoimi ch³opakami? Kto zazwyczaj zaczyna? Pomó¿cie
nikosia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 14:33   #2
Hammond
Raczkowanie
 
Avatar Hammond
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

u mnie jest podobnie, tylko w odwrotn± stronê. kwestia temperamentu i raczej ma³o mo¿esz z tym zrobiæ. ja sporo rzeczy próbowa³em. czasami by³a widoczna poprawa, ale trwa³a tylko 2 tyg a potem powrót do normy.
Hammond jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 14:37   #3
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomo¶ci: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Pe³no by³o takich w±tków... tylko dobrze poszukaj
__________________
gdyby¶ by³a trochê wiêksza upiek³bym Ciê w s³odkim cie¶cie


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 14:42   #4
Hultaj
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 27 877
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

nie, kobieta która pragnie seksu czê¶ciej ni¿ raz na tydzieñ lub 2, nie jest nimfomank± czy seksoholiczk±.
Hultaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 16:56   #5
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez Cathas Poka¿ wiadomo¶æ
Pe³no by³o takich w±tków... tylko dobrze poszukaj
Szuka³am ale u mnie du¿o w±tków po prostu siê nie otwiera.. A po za tym zazwyczaj to dziewczyn± siê nie chce a nie ch³opakom. Ma³o pocieszaj±ce wypowiedzi ;(
nikosia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 17:04   #6
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Trochê to dziwne... w tym wieku to facet chce choæby codziennie Nie wiem co ci poradziæ. Ale takie w±tki rzeczywi¶cie by³y. Musisz chyba z nim szczerze pogadaæ, bo nimfomank± na pewno nie jeste¶. Po prostu zapytaj dlaczego tak jest i tyle. Musicie umieæ rozmawiaæ o takich problemach, bo dla mnie to by³by problem.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-26, 18:28   #7
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Te¿ mi siê wydaje ¿e w tym wieku to ch³opaki tylko to by chcieli robiæ.. My o tym rozmawiali¶my ale nie wiem czy gadanie co¶ pomo¿e on mówi ¿e nie ma takiej potrzeby ¿eby tak czêsto.. Ps. znalaz³am te w±tki

Edytowane przez nikosia18
Czas edycji: 2008-04-26 o 19:34
nikosia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 21:51   #8
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Mnie mój T¿ rzadko sam z siebie przytula i ca³uje. Milion razy o tym rozmawiali¶my i on mówi, ¿e jemu wystarcza, ¿e ja go ca³ujê i przytulam i ¿e jemu jest mi³o. Ja pytam, czy on nie rozumie,¿e mi te¿ jest mi³o, kiedy siê mnie ca³uje? Dziwne to, bo mam ch³opaka niby, a czujê siê "nienasycona", nie wiem jak to inaczej uj±æ. Mo¿e tak, ¿e brakuje mi kogo¶, ¿eby mnie przytuli³. Dziwnie. I boli.
__________________
- Cicho! .. bo nie s³yszê..
- Czego nie s³yszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 13:30   #9
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomo¶ci: 7 859
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Gdyby ten post dotyczy³ dziewczyny pojawi³yby siê g³osy, ¿e mo¿e jest dla niej za wcze¶nie, mo¿e mo¿na to odnie¶æ do Twojego ch³opaka. Mo¿e siê czego¶ obawia, stresuje... Porozmawiaj z nim o tym.
MartaMagda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 13:32   #10
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Wydaje mi sie ze on nie jest oziebly tylko poprostu jak kazdy czasem i on moze ma gorszy dzien i po prostu nie ma ochoty na zblizenia.
__________________
Tattoomaniaczka
Pocz±tkowa W³osomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie w³osów trwa

Paati89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 13:53   #11
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Rozmawiali¶my i spróbujemy co¶ z tym zrobiæ Macie dla mnie jakie¶ rady jak mo¿na zachêciæ ch³opaka do czêstszych stosunków? ¦wierze pomys³y zawsze siê przydadz±.. Mo¿e panowie? Czego by¶cie oczekiwali od dziewczyny?
nikosia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 14:02   #12
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomo¶ci: 791
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

hmmm co¶ nowego dodac na pewno nie zaszkodzi... dla mnie i T¯ ¶wietn± zabaw± swojego czasu by³o wspólne "dog³êbne" studiowanie kamasutry zarówno w teori jak i praktyce;p
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-27, 15:59   #13
PinkSlip
Ró¿owy Jednoro¿ec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 417
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Stereotypem jest, ¿e ch³opak zawsze chce. Ch³opak podobnie jak kobieta równie¿ ma humory, gorsze dni. Chyba jedynym rozwi±zaniem jest pogadaæ z nim. Mo¿e on w³a¶nie takiej rozmowy potrzebuje
__________________
Têcza, brokat, jednoro¿ce.
Jeste mam±! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-28, 12:20   #14
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Nie zgodze sie ze faceci maj± tak samo lepsze i gorsze dni jak kobiety. znaczy tak moze bywac ale nie przypominam sobie ¿ebym ja mial takie zbyt czesto i tak samo nie wyobrazam sobie moich koleszków nie myslacych o jednym

Proponuje zachecac go przez ma³y taniec erotyczny, dotyk, masaz i w koncu pieszczoty az sam rzuci Cie i rozerwie ubranie ech... rozmarzy³em sie :P
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-28, 12:27   #15
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomo¶ci: 791
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez Shady44 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zgodze sie ze faceci maj± tak samo lepsze i gorsze dni jak kobiety. znaczy tak moze bywac ale nie przypominam sobie ¿ebym ja mial takie zbyt czesto i tak samo nie wyobrazam sobie moich koleszków nie myslacych o jednym

Proponuje zachecac go przez ma³y taniec erotyczny, dotyk, masaz i w koncu pieszczoty az sam rzuci Cie i rozerwie ubranie ech... rozmarzy³em sie :P
nakrecilam sie i juz sie nie moge doczekac az moj T¯ wróci z pracy;p
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-28, 14:05   #16
nikosia18
Raczkowanie
 
Avatar nikosia18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

he he tañce ³amañce, striptiz i masa¿yk dzia³aj± bo wcze¶niej sprawdza³am ale mi chodzi o takie podstêpne metody co¶ w stylu "ups pier¶ mi wyskoczy³a ze stanika" albo "³adnie na mnie le¿± te stringi?" znacie takie sztuczki ¿eby on nawet nie wiedzia³ ¿e to uknuty plan koñcz±cy siê mi³ym akcentem?
nikosia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-03, 09:59   #17
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 195
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Mogê siê wtr±ciæ? Bo mam do¶æ podobny problem, chocia¿ seksu to on jeszcze nie dotyczy. Spotkania z moim ch³opakiem wygl±daj± mniej wiêcej tak: buziak na dzieñ dobry, kolacja, buziak na do widzenia. No i fajnie nam siê gada, ale czujê siê jak kole¿anka.
Natomiast jak idziemy na imprezê to jest zupe³nie inaczej. Dosz³am w koñcu do wniosku ¿e mo¿e on mnie dotyka tylko po alkoholu No ale po co by siê chcia³ ze mn± spotykaæ je¶li mu siê nie podobam?
Wiem ¿e powinnam z nim pogadaæ, ale nie czujê siê zbyt komfortowo, bo to pierwszy taki mój prawdziwy ch³opak no i nie jeste¶my jeszcze ze sob± d³ugo. Rzuciæ siê na niego i zacz±æ go ca³owaæ te¿ mi g³upio.

Wiem ¿e mam durne problemy nastolatek ale nie wiem kogo siê poradziæ a jest mi zwyczajnie przykro...

*** Ju¿ nie wa¿ne, zaproponowa³ mi bycie przyjació³mi. Mo¿e on nie lubia³ dziewczyn? Ech...

Edytowane przez Luthce
Czas edycji: 2009-02-13 o 14:16
Luthce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-03, 10:22   #18
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez nikosia18 Poka¿ wiadomo¶æ
Wesz³am na forum z nadziej± ¿e znajdê w±tki, które dadz± mi jak±¶ odpowiedz, ale ku mojemu zdziwieniu to chyba tylko ja pisze tu o takim problemie. Mam 19 lat, mój ch³opak 18. Jeste¶my ze sob± pó³tora roku. Sex zago¶ci³ w naszym ¿yciu po 3 miesi±cach. Na pocz±tku kochali¶my siê jako¶ parê razy w tygodniu czasami nawet 2-3 razy dziennie :P i by³o super! Teraz zdarza siê to bardzo rzadko jako¶ raz na tydzieñ albo dwa. Mi to naprawdê nie wystarcza.. Kocham mojego ch³opaka bardzo mocno.. On mnie te¿ kocha, przytula, ca³uje i w ogóle, ale kiedy zaczynam siê z nim jako¶ tak fajniej ca³owaæ i pokazuje mu ze mam ochotê On nie reaguje albo mówi ¿e mu siê nie chce lub ¿e jestem nimfomank±.. Ju¿ sama nie wiem czy to ja jestem jak±¶ seksocholiczk± czy to on jest oziêb³y.. Co ja mam o tym my¶leæ i co z tym zrobiæ? Jak czêsto kochacie siê ze swoimi ch³opakami? Kto zazwyczaj zaczyna? Pomó¿cie
Nie jeste¶ ¿adn± ninformank±, nie szukaj problemu w sobie. To nie zbrodnia pragn±æ w³asnego ch³opaka, chcieæ siê z nim kochaæ.

Po prostu albo siê nie dopasowali¶cie temperamentami, albo on co¶ krêci (mo¿e na boku), albo ma z czym¶ problem i nie chce siê przynaæ (ale to z³a droga donik±d, bo postawa zwi±zku to rozmowa, komunikacja), albo jeszcze co¶ innego. Próbuj z nim szczerze porozmawiaæ, je¶li to jaki¶ problem, to powinien siê przed Tob± w koñcu otworzyæ, przecie¿ podobno kocha.

A co do zachêt: jak jest wzajemna fascynacja i poci±g to niewiele trzeba, naprawdê. Tylko, ¿e musi byæ autentyczne poczucie blisko¶ci i zrozumienia. Inaczej naprodukujesz siê, pomo¿e na chwilê, a potem bêdzie tak samo.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-02-03 o 10:25
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-03, 22:16   #19
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Luthce niestety tylko rozmowa i.. faceci s± rózni nie zgadniesz co im w g³owie je¶li sami nie powiedz± ;p
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 00:13   #20
sylwuniaaa87
Zadomowienie
 
Avatar sylwuniaaa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: krakow
Wiadomo¶ci: 1 034
GG do sylwuniaaa87
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez kejti1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie mój T¿ rzadko sam z siebie przytula i ca³uje. Milion razy o tym rozmawiali¶my i on mówi, ¿e jemu wystarcza, ¿e ja go ca³ujê i przytulam i ¿e jemu jest mi³o. Ja pytam, czy on nie rozumie,¿e mi te¿ jest mi³o, kiedy siê mnie ca³uje? Dziwne to, bo mam ch³opaka niby, a czujê siê "nienasycona", nie wiem jak to inaczej uj±æ. Mo¿e tak, ¿e brakuje mi kogo¶, ¿eby mnie przytuli³. Dziwnie. I boli.

mam to samo jestem z moim ponad 5 lat i kochalismy sie moze 10 razy !!!!! gadalam z nim milion razy a on ciagle ze sie boi .... zawsze robilismy to w gumce. zadawala mnie w inny sposób ale kochac sie tez jest milo i fajnie !!!
__________________
nowy w±tek !!!!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16492023



sylwuniaaa87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-05, 18:15   #21
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzêdz
Wiadomo¶ci: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez sylwuniaaa87 Poka¿ wiadomo¶æ
mam to samo jestem z moim ponad 5 lat i kochalismy sie moze 10 razy !!!!! gadalam z nim milion razy a on ciagle ze sie boi .... zawsze robilismy to w gumce. zadawala mnie w inny sposób ale kochac sie tez jest milo i fajnie !!!
:O:O :O No co Ty? 10 razy w ci±gu 5 LAT?
jaka¶ masakra!
wspó³czujê Ci Kole¿anko
Jak to wytrzymujesz? Rozmawia³a¶ z nim o tym, z jakiego powodu siê boi? Wpadki? Czy czego ?
dobrze, ¿e chocia¿ "zabiera siê za Ciebie" w inny sposób.

Nie mog³abym byæ z facetem, który ma o wiele inny temperament ni¿ ja. wtedy ros³aby we mnie frustracja zwi±zana z tym, ¿e nie by³abym spe³niona. Ale to moje zdanie i tyczy siê mojej osoby.
__________________
Kobiety s± niewolnicami tylko tych, którzy potrafi± je mocno trzymaæ i dogadzaæ ich kaprysom.
(Boles³aw Prus)
malaDarunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-05, 20:58   #22
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3 523
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

pogadac, a nimfomanka jak dziewczyny mowia nie jestes, takie libido ;P a poza tym moze facet ma jakies obawy np boi sie ze ktos was nakryje czy cos moja kolezanka tak miala ze sie spotykali u niej i on nigdy sie za bardzo nie zblizal ani nic przez prawie pol roku ;PP potem ona zaczela ciagle przesiadywac u niego no i wtedy non stop ;D

a potem wyszlo na jaw ze on sie bal ze jej mama wpadnie i bedzie problem ;p
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 20:33   #23
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomo¶ci: 2 459
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

moj ex mia³ identycznie...
ale on po prostu taki by³... co bylo dla mnie dziwne...
m³ody ch³op 25 lat a libido ponizej zera dos³ownie.
baæ sie wpadki nie ba³, bo by³am na tabsach, rozmawiaæ rozmawialismy i o zadnych problemach nic nie mowil ani nie sprawia³ wra¿enia przygnêbionego.
by³ za to wiecznie zmêczony i mówi³ mi ¿e dla mnie tylko seks siê liczy³
u mnie to 2 max 3 razy w miesiacu by³o... no a frustracja narasta³a...
pogoni³am dziada
__________________
Chcia³by nad poziomy cz³ek, a tu ci±gle ni¿
nie poci±gnie pusty ³eb
ciê¿kiej dupy wzwy¿
lucaa_rules jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-31, 17:12   #24
princess1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

to moze mi pomozecie...? ja juz nie wiem co mam robic. z chlopakiem jestem ponad 3 lata jak zawsze wiadomo poczatki zwiazku sa przepiekne romantyczne i zadziwiajace ale dobija mnie to jak chlopak przyula sie jak ja to zrobie pocaluje jak ja to zrobie powie mi raz na glupi ruski rok ze mnie kocha ale to nie wiem cos sie musi wydarzyc. Obiecywal ze to zmieni i co zmienia na pare dni i potem powaraca codziennosc ;] ja juz nie wiem co mam robic dobija mnie to on wie ze mi tego brakuje bo nieraz z nim o tym rozmwialam ale juz nie mam sil i nie wiem jak mam do niego przemowic?

Edytowane przez princess1993
Czas edycji: 2010-07-31 o 17:15
princess1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-02, 19:08   #25
krzysd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Porozmawiaj najpierw oczywi¶cie i zwyczajnie, ze spokojem powiedz, jakie masz potrzeby i czego oczekujesz oraz to, ¿e traktowanie kobiety jak damy i docenianie jej to standard, a nie opcje z dop³at±, mówi±c jêzykiem handlowym Daj mu wyra¼nie do zrozumienia, ¿e mo¿e Ciê straciæ, bo zreszt±, przecie¿ straci Ciê, je¿eli bêdzie to nadal tak trwa³o i trwa³o...

Je¶li nic siê nie zmieni, mo¿e przejd¼ do dzia³ania i zachowuj siê dok³adnie tak samo, a t³umacz mu swoje zachowanie zgodnie z prawd± - uczysz i dopasowujesz siê do jego normy... Po prostu d±¿ do pewnej "separacji" - ¿yj swoim ¿yciem i nie przejmuj siê o jego potrzeby, tak jak on ignoruje Twoje i siê nie stara, nie zabiega o Ciebie. Mê¿czy¼ni s± czêsto leniwi i zbyt pewni tego, ¿e ona nie odejdzie, bo kocha, bo jej dobrze i tak, pogdera, pogdera ale siê uspokoi itp.

Je¿eli i to zawiedzie... Przykro mi, ale taki zwi±zek bêdzie mo¿liwy, ale chyba bardzo trudny...
krzysd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-02, 23:19   #26
princess1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez krzysd Poka¿ wiadomo¶æ
Porozmawiaj najpierw oczywi¶cie i zwyczajnie, ze spokojem powiedz, jakie masz potrzeby i czego oczekujesz oraz to, ¿e traktowanie kobiety jak damy i docenianie jej to standard, a nie opcje z dop³at±, mówi±c jêzykiem handlowym Daj mu wyra¼nie do zrozumienia, ¿e mo¿e Ciê straciæ, bo zreszt±, przecie¿ straci Ciê, je¿eli bêdzie to nadal tak trwa³o i trwa³o...

Je¶li nic siê nie zmieni, mo¿e przejd¼ do dzia³ania i zachowuj siê dok³adnie tak samo, a t³umacz mu swoje zachowanie zgodnie z prawd± - uczysz i dopasowujesz siê do jego normy... Po prostu d±¿ do pewnej "separacji" - ¿yj swoim ¿yciem i nie przejmuj siê o jego potrzeby, tak jak on ignoruje Twoje i siê nie stara, nie zabiega o Ciebie. Mê¿czy¼ni s± czêsto leniwi i zbyt pewni tego, ¿e ona nie odejdzie, bo kocha, bo jej dobrze i tak, pogdera, pogdera ale siê uspokoi itp.

Je¿eli i to zawiedzie... Przykro mi, ale taki zwi±zek bêdzie mo¿liwy, ale chyba bardzo trudny...
Juz tak robie korzystam z dnia i nie patrze n to czy cos mu sie nie podoba jezeli jego tez to nie interesuje. . ale udajejeszcze bardzije obrazonego.
princess1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-03, 12:35   #27
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 1 262
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby ten post dotyczy³ dziewczyny pojawi³yby siê g³osy, ¿e mo¿e jest dla niej za wcze¶nie, mo¿e mo¿na to odnie¶æ do Twojego ch³opaka. Mo¿e siê czego¶ obawia, stresuje... Porozmawiaj z nim o tym.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-04, 20:17   #28
ovik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

sproboj chwile zrobic przerwy nie caluj go nie przytulaj niech ruszy sie i zacznie zabiegac o ciebie moze w tedy doceni to co ma i bedzie bzykal jak mlody krolik
ovik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-01, 21:16   #29
AgaWroc
Przyczajenie
 
Avatar AgaWroc
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mój ch³opak jest oziêb³y… :(

Moja przyjació³ka ma tak± sam± sytuacjê, tylko u niej wysz³o po ¶lubie. By³y rozmowy, gro¼by , p³acz ... NIC TO NIE DA£O , oni ró¿ni± siê temperamentami i JU¯! Facet powinien znale¼æ sobie kobietkê, która ma ma³e potrzeby i wtedy bêd± wszyscy szczê¶liwi. Radze Ci zacznij szukaæ kogo¶ kto Ciê zaspokoi równie¿ w sypialni
__________________
AgaWroc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.