Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-27, 08:17   #1531
GeorginaAnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
to są różne oferty i ja w każdej mam drugą wodę gratis
dzisiaj też się upewniałam, czy mają jeszcze neroli i mi osobno zaznaczyli w dwóch zamówieniach, że jest gratis

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

w poniedziałek dostanę swoje paczki, więc dam znać jeszcze dodatkowo, ale zawsze tak było, że kody różniące się tylko minimalnie, na jedną promocję, były traktowane jak nowe zamówienie z innej oferty
złożyłam zamówienia wczoraj, po pewnym czasie napisałam, że chcę anulować jedno i napisałam konkretnie które, przed momentem otrzymałam informację, że dziękują za kontakt i anulują WSZYSTKIE na moje życzenie.. jak napisałam, że ja pisałam w sprawie anulowania tylko jednego, to odpisali to samo i czy życzę sobie wysyłkę tych zamówień BEZ prezentów

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
to są różne oferty i ja w każdej mam drugą wodę gratis
dzisiaj też się upewniałam, czy mają jeszcze neroli i mi osobno zaznaczyli w dwóch zamówieniach, że jest gratis

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

w poniedziałek dostanę swoje paczki, więc dam znać jeszcze dodatkowo, ale zawsze tak było, że kody różniące się tylko minimalnie, na jedną promocję, były traktowane jak nowe zamówienie z innej oferty
zatem napisz w poniedziałek czy dostałaś prezenty
GeorginaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 08:34   #1532
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez GeorginaAnna Pokaż wiadomość
złożyłam zamówienia wczoraj, po pewnym czasie napisałam, że chcę anulować jedno i napisałam konkretnie które, przed momentem otrzymałam informację, że dziękują za kontakt i anulują WSZYSTKIE na moje życzenie.. jak napisałam, że ja pisałam w sprawie anulowania tylko jednego, to odpisali to samo i czy życzę sobie wysyłkę tych zamówień BEZ prezentów

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------


zatem napisz w poniedziałek czy dostałaś prezenty
oj to trzeba było nie pisać zwyczajnie jednej paczki nie odbierać i tyle.
Pewnie potraktowali to jako kolejne zamówienie z jednej oferty skoro najpierw je anulowali ...pokręcone, ale mogło o to chodzić

od lat robimy właśnie takie zamówienia, wspomagając się kodami .... powiem więcej,
jedno zamówienie mam już w domu, to które sama dostałam z oferty wysyłkowej. Drugie robiłam jako prezent dla mojej siostry z jej ukochanymi zapachami i też przyszło z gratisem i już ją cieszy. Potem chciałam znowu zrobić zamówienie z tej samej oferty i mi napisali, że mogą je realizować, ale bez gratisu, więc mogą je wysłać, albo mogę zrezygnować, więc anulowałam. Złożyłam zamówienie z drugiego kodu, który tutaj znalazłam i to, które sama przypadkiem wykombinowałam i już do mnie idą z gratisem, ponieważ to mam zaznaczone w mailu od YR,

nie wiem, co poszło nie tak u Ciebie
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 08:52   #1533
GeorginaAnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
oj to trzeba było nie pisać zwyczajnie jednej paczki nie odbierać i tyle.
Pewnie potraktowali to jako kolejne zamówienie z jednej oferty skoro najpierw je anulowali ...pokręcone, ale mogło o to chodzić

od lat robimy właśnie takie zamówienia, wspomagając się kodami .... powiem więcej,
jedno zamówienie mam już w domu, to które sama dostałam z oferty wysyłkowej. Drugie robiłam jako prezent dla mojej siostry z jej ukochanymi zapachami i też przyszło z gratisem i już ją cieszy. Potem chciałam znowu zrobić zamówienie z tej samej oferty i mi napisali, że mogą je realizować, ale bez gratisu, więc mogą je wysłać, albo mogę zrezygnować, więc anulowałam. Złożyłam zamówienie z drugiego kodu, który tutaj znalazłam i to, które sama przypadkiem wykombinowałam i już do mnie idą z gratisem, ponieważ to mam zaznaczone w mailu od YR,

nie wiem, co poszło nie tak u Ciebie
do każdej oferty (różne końcówki jak napisałaś) jedno zamówienie, żeby dostać gratis, tak zrobiłam

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez GeorginaAnna Pokaż wiadomość
do każdej oferty (różne końcówki jak napisałaś) jedno zamówienie, żeby dostać gratis, tak zrobiłam
napisałam z prośbą o anulowanie jednego zamówienia, napisałam które chcę anulować/anulowano mi wszystkie-różne oferty
GeorginaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 09:09   #1534
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

faktycznie ...właśnie dostałam wiadomość iż zamówienie z wczoraj zostanie wysłane bez gratisu

wcześniej nie było z tym problemu. Może zapasy się kończą i chcą aby większa ilość osób dostała choć raz gratis ....



edit. ok to zrozumiałe, ale szkoda
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 10:34   #1535
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Niech się w ogóle cieszą że tyle zamówień im się posypało w jałowy okres wakacyjny.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2019-07-28 o 12:53
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 11:00   #1536
GeorginaAnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
faktycznie ...właśnie dostałam wiadomość iż zamówienie z wczoraj zostanie wysłane bez gratisu

wcześniej nie było z tym problemu. Może zapasy się kończą i chcą aby większa ilość osób dostała choć raz gratis ....



edit. ok to zrozumiałe, ale szkoda
możesz anulować?
GeorginaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-27, 11:25   #1537
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Niech się w ogóle cieszą że tyle zamówień im się posypało w halowy okres wakacyjny.
no i tego nie rozumiem, przecież oferty są po to, aby z nich korzystać
Cytat:
Napisane przez GeorginaAnna Pokaż wiadomość
możesz anulować?
jak dostajesz @, że mogą zrealizować zamówienie, zaznaczają, że mogą wysłać bez gratisu, albo anulować, więc napisałam, aby anulowali
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-28, 18:44   #1538
vessa
Raczkowanie
 
Avatar vessa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 166
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Witam. Jakie kody aktualne sa do sklepu internetowego? Dawno nic nie zamawialam,a chcialabym uzupelnic zapasy zeli. Pozdrawiam
vessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-28, 21:36   #1539
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Kup z wysylkowej. Nie wiem czy korzystniej, ale napewno można zgarnąć po flaszcze perfum. Kody masz kilka postów wcześniej.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 00:16   #1540
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez thugmisses Pokaż wiadomość
Tak w ogólę, to sądze, że YR z jednej strony chce być marką przystępną i tanią, z drugiej luksusową i drogą. Alienuje stare klientki cenami z kosmosu, zielonymi punktami, ciągłymi zmianami, wycofywaniem produktów, a nie sądzę, że zyskuje wiele nowych. Nawet z tymi kodami zazwyczaj nie opłaca się już kupować ich produktów biorąc pod uwagę jakość i dostępność o wiele lepszych i tańszych kosmetyków w każdej drogerii.
W punkt. Polskie firmy już robią dobre i tańsze kosmetyki. Jak YR chce przetrwać to powinno bardziej szanować stałe klientki.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 10:17   #1541
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

dzisiaj odebrałam swoje zamówienia, oba przyszły z gratisową Neroli

ale jak widać, chyba zbyt dużo było zamówień do tej promocji
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-29, 10:30   #1542
GeorginaAnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 35
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez vessa Pokaż wiadomość
Witam. Jakie kody aktualne sa do sklepu internetowego? Dawno nic nie zamawialam,a chcialabym uzupelnic zapasy zeli. Pozdrawiam
aktualne kody do sklepu internetowego

MONOI
SUNCARE
AGAVE
DYSZKA
GeorginaAnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 13:09   #1543
minio91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dzisiaj jest Międzynarodowy dzień szminki i w koszyku pojawia się gratis w postaci szminki Rouge Vertige
minio91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:05   #1544
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

a czy w stacjonarkach dzien szminki swietuja?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 19:24   #1545
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Nie wiecie czy powerbank można kupić teraz w inny sposób niż w stacjonarce?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 13:45   #1546
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Mnie też odmówili realizacji zamówienia z oferty 9PYI7RA50 z gratisem. Mówi się trudno. Anulowałam.

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

W zamian dali mi nr PYI6RA70 z krokomierzem.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-30, 15:14   #1547
minio91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dzisiaj jest międzynarodowy dzień przyjaźni i przy kodzie BFF do zamówienia od 149 zl dają dwa zestawy złożone z tuszu do rzęs i płynu do demakijażu oczu z bławatkiem.
minio91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 07:26   #1548
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

9pyi8ra30- wysyłkowa na sierpień. Nie ma w niej tych nowych wód toaletowych. Na kopercie duże napisy SALE SALE, a w tych salach tylko 5 produktów na krzyż. Osmanthus za 54,9, matin herbata za 39,9, kremy do rąk 9,9, żele hammelis 10,9 . Max 3 sztuki w zamówieniu.
Prezent spersonalizowany od 59zł (perfumy), w necie pewnie będzie kilka wariantów do wyboru. Darmowa wysyłka od 79zł.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 08:26   #1549
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
9pyi8ra30- wysyłkowa na sierpień. Nie ma w niej tych nowych wód toaletowych. Na kopercie duże napisy SALE SALE, a w tych salach tylko 5 produktów na krzyż. Osmanthus za 54,9, matin herbata za 39,9, kremy do rąk 9,9, żele hammelis 10,9 . Max 3 sztuki w zamówieniu.
Prezent spersonalizowany od 59zł (perfumy), w necie pewnie będzie kilka wariantów do wyboru. Darmowa wysyłka od 79zł.
Niestety nr oferty nie wchodzi, działa tylko wysyłkowo.

Zamówiłam drugi raz z oferty z końcówką 50, gdy tylko pojawiły się Neroli i Vanille Noir i czekałam na wysyłkę. Wczoraj patrzę do skrzynki, a tam list od YR, że nie mogą wysłać, bo jedno zamówienie na jednego klienta itp. itd. Gdy robiłam pierwsze zamóienie nie było powyższych zapachów Dziś już oczywiście nie ma Neroli... Zamówiłam 2x Vanille Noir z oferty z końcówką 30... Może się uda choć z tym zapachem...
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 08:50   #1550
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wchodzić pewnie będzie dopiero od jutra.
Z wycofywanych zapachów są tam tylko osmanthus, herbata, i Bonheur l'eau.
Więc ciekawe jak oni chcą sprzedać resztki serii Secrets, skoro w sklepie ich nie można kupić, ze starych wysyłkowych nie pozwalają zamawiać dwukrotnie, a w nowej ofercie już nie ma.


Chciałam kupić Accord Chic, ale mam pomysłu skąd zamówić. Bez prezentu, albo z jakimś krokomierzem nie będę zamawiać.

Edytowane przez ertyjnbvcxzxcvbnm
Czas edycji: 2019-07-31 o 08:52
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 12:27   #1551
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Wchodzić pewnie będzie dopiero od jutra.
Z wycofywanych zapachów są tam tylko osmanthus, herbata, i Bonheur l'eau.
Więc ciekawe jak oni chcą sprzedać resztki serii Secrets, skoro w sklepie ich nie można kupić, ze starych wysyłkowych nie pozwalają zamawiać dwukrotnie, a w nowej ofercie już nie ma.


Chciałam kupić Accord Chic, ale mam pomysłu skąd zamówić. Bez prezentu, albo z jakimś krokomierzem nie będę zamawiać.
a z tej zamawiałaś już?

9PYI1AC04 - przy zamówieniu od 59 zł dowolny produkt z katalogu za 1 gr, od 129 zł niespodzianka. KLIK Wysyłka gratis od 109 zł.

ja kupiłam serum + krem nawilżający i jako gratis wybrałam Neroli, doszło

tą na sierpień dostałam dwa dni temu i faktycznie nie wchodzi dalej
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 13:07   #1552
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
www.avantpremieres.eu/yves-rocher-edp-collection

6 nowych zapachów;


*cedr + skórka grejfruta, nuty soli?
* tuberoza, ylang, i drzewo sandałowe
* ambra, bób tonka, żywica
*skórzana wanilia, kakao, kawa
*irys o północy, tajemniczy
*tonka i paczula


Ooo, wiciokrzew wraca. I kwiat wiśni jednak zostanie.

Poszlam dziś do stacjonarki z ulotką i nieoczekiwanie załapałam się na testowanie tych nowych zapachów.

Cenowo, rzeczywiscie 250 zł, ale za 100 ml.
Flakon wyglada tanio, niestety. Naklejki mają ładną grafikę, mogliby chociaz tę okropną zakrętkę zmienic.
Ale zapachy to poezja !
Przyniosłam na papierkach wszystkie 6, a dwa mam na sobie i nie mogę przestac wąchać.


U mnie dostępnych bylo 6, ale jeden roznil się od tego, co wstawiłaś.
Nie umiem dobrze opisywać zapachów, więc krótko :
Matin Blanc (ktorego nie ma na foto) - ma neroli i jest mocno wyczuwalne, godny nastepca
Plein Soleil - zgodnie z nazwą ciepły, uwodzicielski zapach.
Cuir de Nuit jest bardzo bardzo pudrowy, ma też kakao i orzecha, ale koniec końców, wychodzi z niego ta pudrowość.
Sel d'Azur - swiezy, nieco cytrusowy, ale też słodki i niejednoznaczny.
Tropicale Tentation - dużo cytrusów, ja czuję grejpfruta, którego tam nie ma Ale jest skórka z pomaranczy, to czuć we wszystkich nutach. Gorzko-slodki, świezy, cudny !
Garden Party - mój ulubieniec , na poczatku pachnie trochę jak deser (przypomina mi zapach kremu do twarzy Glamglow ), potem wychodzi róża, ale nie ciężka, jak z olejku różanego, tylko świeża, lekka, z ogrodu


Po prawie 3 h Garden Party nadal pięknie pachnie, Tropicale Tentation trzyma się blizej skory i jest mniej wyczuwalny.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Hmmm bardzo ekskluzywne ceny... 59 euro czyli 250zl za 100ml. Flakon "minimalistyczny" i nie w dobrym znaczeniu tego słowa. Oby cena była adekwatna do jakości.

To samo pomyslalam
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 13:09   #1553
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Właśnie nie jestem pewnie czy z niej zamawiałam, napisałam rano do boku z pytaniem czy ona jest do wielokrotnego użytku i nie mam jeszcze odp.

Na blankiecie jest 'blankiet do 1-krotnego wykorzystania' - ale jak mi to wrzucają do każdej paczki wysyłkowej, i mam tych blankietów z 10 chyba, to z każdego mogę skorzystać raz? Jak mi coś odpiszą to się podzielę.
_________
Ale dostałam odpowiedź : 'każdy blankiet można wykorzystać tylko raz'. I dalej nic nie wiem.



Ceny nowych perfum wspaniałe, policzyli po wysokim kursie euro .

Flakony gdyby były całe w surowym, prostym stylu to nie byłoby źle, dużo marek niszowych ma takie proste, ascetyczne opakowania. Ale w połączeniu z wesołymi, kolorowymi naklejkami może to faktycznie wyglądać jak tanie psikadełka.

Edytowane przez ertyjnbvcxzxcvbnm
Czas edycji: 2019-07-31 o 14:11
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 16:12   #1554
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Muszę zatem przetestować. Jestem bardzo ciekawa tych zapachów. Mówisz godny zamiennik Neroli? W sumie liczy się zapach, a nie opakowanie które i tak wyrzucamy.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-31, 18:13   #1555
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Muszę zatem przetestować. Jestem bardzo ciekawa tych zapachów. Mówisz godny zamiennik Neroli? W sumie liczy się zapach, a nie opakowanie które i tak wyrzucamy.

Tak Właśnie Neroli niedawno kupiłam, więc mam tak "na świezo", aczkolwiek nie jestem ekspertem, więc może się okazać ze te opisy sa nie do konca trafione
Na pewno trwałośc jest rózna - bo Garden Party po tylu godzinach wciąż pachnie pięknie, a Tropicale Tentation jest praktycznie niewyczuwalny.

Któraś kompozycja, nie wiem czy nie Sel d'Azur ma cedr i jest bardzo ciekawa, taka uniseks.



Chcialabym, żeby wprowadzili mniejsze pojemności, ale myślę, ze przynajmniej na jeden zapach się skuszę w promocji -50%.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 08:30   #1556
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziewczyny, czy u kuriera dpd można zapłacić kartą za zamówienie z YR? Nie znalazłam info na wątku
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 08:33   #1557
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy u kuriera dpd można zapłacić kartą za zamówienie z YR? Nie znalazłam info na wątku
Można
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 08:36   #1558
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Można



super! wczoraj złożyłam zamówienie, a dzisiaj już ma być u mnie
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 08:54   #1559
Giwejra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Można

Nie zawsze. Nie każdy kurier dpd ma terminal przy sobie, choć rozsyłają takie smsy.
Giwejra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 10:06   #1560
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Wkurza mnie że domyślnym kurierem w wysyłkowej jest DPD. Bo muszę płacić od razu przy odbiorze, a jeśli mnie nie ma w domu, to paczka wraca do centrali, bo u mnie nie ma punktu odbioru.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.