Nowa znajomość - zaproszenie do domu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-23, 13:18   #1
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31

Nowa znajomość - zaproszenie do domu.


Jakieś dwa miesiące temu poznałam faceta w internecie. On ma 33 lata. Spotkaliśmy się tylko raz. Teraz zaprasza mnie do siebie do domu. Czy jest to tylko dla mnie dziwne? Dodam, że odzywa się bardzo rzadko. Zastanawia mnie dlaczego nie chce spotkać się w tygodniu. Tłumaczy się, że długo pracuje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zawsze ma czas, ale w weekend.
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:22   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Jakieś dwa miesiące temu poznałam faceta w internecie. On ma 33 lata. Spotkaliśmy się tylko raz. Teraz zaprasza mnie do siebie do domu. Czy jest to tylko dla mnie dziwne? Dodam, że odzywa się bardzo rzadko. Zastanawia mnie dlaczego nie chce spotkać się w tygodniu. Tłumaczy się, że długo pracuje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zawsze ma czas, ale w weekend.
A czego oczekujesz od tej znajomości? Jeżeli przygody, seksu, to idź do niego. Jeżeli związku, to moim zdaniem nic z tego nie będzie - zaledwie jedno spotkanie w ciągu 2 miesięcy, facet odzywa się rzadko, teraz proponuje, abyś poszła do niego do domu (jasne, może ma na myśli oglądanie znaczków, ale jednak w większości przypadków oznacza to co innego). Słabo to wygląda. I cóż, nie ufasz mu, masz dziwne przeczucia, że może kogoś ma.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:25   #3
mowx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 27
Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Jakieś dwa miesiące temu poznałam faceta w internecie. On ma 33 lata. Spotkaliśmy się tylko raz. Teraz zaprasza mnie do siebie do domu. Czy jest to tylko dla mnie dziwne? Dodam, że odzywa się bardzo rzadko. Zastanawia mnie dlaczego nie chce spotkać się w tygodniu. Tłumaczy się, że długo pracuje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zawsze ma czas, ale w weekend.

Może faktycznie długo pracuje i ma czas tylko w weekendy, to nie jest dziwne. Niemniej jednak jeżeli się obawiasz, zawsze możesz zaproponować spotkanie na neutralnym gruncie, w takiej sytuacji tak bym postąpiła. Nie powinno to budzić w nim negatywnych emocji, a jeżeli tak to faktycznie coś mogłoby być na rzeczy. Więc jeśli masz mieszane uczucia i jakieś obawy, to nie rób niczego wbrew sobie. Świat się przecież nie zawali jak nie spotkacie się u niego, tylko pójdziecie na spacer, kawę, albo kręgle, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mowx
Czas edycji: 2016-11-23 o 13:26
mowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:25   #4
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Do Doris 1981 Heh, no zgadza się. Tylko, że ja mu tłumaczyłam jaka ja jestem i czego oczekuję. Odmawiam mu, jednak za jakiś czas znów zaprasza. Ale zgadzam się, masz racje.

Edytowane przez Loona84
Czas edycji: 2016-11-23 o 13:29
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:51   #5
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Dla mnie jest to dziwne.
Ja zapraszam do swojego domu tylko osoby, które znam na tyle, aby mieć do nich zaufanie, w ostateczności dobrych znajomych moich dobrych znajomych, ale nigdy kogoś poznanego w Internecie. Nie chodzę też w odwiedziny do domów nieznajomych.

Za to fakt nieposiadania wolnego czasu w ciągu tygodnia uważam za całkowicie normalny.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:55   #6
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Dla mnie też jest to dziwne. Czy gdyby tak bardzo zależało mu na jednym, to nie spotkałby się w tygodniu? Chyba dążyłby do tego bez względu na dzień. Chyba że uważa to za stratę czasu. Oczywiście nie mam zamiaru do niego iść, tłumaczę, że go nie znam, że jestem bardzo nieufna w stosunku do nowych osób. Wie, że nie szukam przygód itp.

Edytowane przez Loona84
Czas edycji: 2016-11-23 o 13:59
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 13:59   #7
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Do Doris 1981 Heh, no zgadza się. Tylko, że ja mu tłumaczyłam jaka ja jestem i czego oczekuję. Odmawiam mu, jednak za jakiś czas znów zaprasza. Ale zgadzam się, masz racje.
A czego oczekujesz?
Szukasz związku-to w ogóle odpuść sobie faceta, który najwyraźniej do niego nawet nie dąży, skoro odzywa się rzadko i tylko w jednym celu: żeby cię ściągnąć do domu.
Nawet go nie znasz, najgorszą opcją może być nawet gwałt.
Daruj sobie i poszukaj kogoś innego.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 14:06   #8
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Czemu nie proponuje spotknia w miejscu publicznym tylko u niego w domu?? Jesli by sie chciał z toba spotkac to zaproponował by na miescie skoro wie że nie chcesz do niego isc. Według mnie te namowy jego są podejrzane albo za mało dosadnie mówisz że nie chcesz i uwaza że dasz sie przekonac a on dopnie swego. Pogadac czy pocałować sie mozna i na miescie po co dom? Ja bym olała. Uparcie Cie namawia na spotkanie w domu. Gdyby nie to juz moze byscie sie spotkali 3 razy.
Autorkko jakich słow używa? " No chodz bedzie fajnie spedzimy razem czas u mnie" czy " chciałabys bym pokazał Ci moja kolekcje znaczkow/płyt?" "spotkajmy sie u mnie mam problemy z kregosłupem "itp
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 14:10   #9
AlaZala
Zadomowienie
 
Avatar AlaZala
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 939
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Nawet go nie znasz, najgorszą opcją może być nawet gwałt.
Jeśli szukamy najgorszej opcji, to raczej byłoby to zabójstwo.

Ale oczywiście nie można wykluczyć też właśnie tego, że może mieć problemy z kręgosłupem lub z innego powodu lepiej, żeby nie wychodził z domu.
AlaZala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 14:15   #10
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Że po prostu zaprasza na kawę. A potem dopytuje "To kiedy do mnie wpadniesz?" Dodam, że mieszka sam. Dziwi mnie, że nadal próbuje pomimo, że odmawiam Masz rację, widocznie może myśli, że sobie żartuję tymi odmowami, albo źle je interpretuje. Dodam, że nigdy nie było żadnych aluzji, żadnych głupich słówek Dodam, że na pierwszym spotkaniu mówił, że kiedyś kogoś poznał, ale okazało się, że ma dzieci. I mnie pytał czy mam dzieci.
Ostatnio miał wypadek, rozbił głowę.

Edytowane przez Loona84
Czas edycji: 2016-11-23 o 14:24
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 14:59   #11
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Dla mnie to nie jest dziwne. Po prostu koles chce uprawiac seks i dlatego ciagle chce, bys przyszla DO NIEGO. A ze mu tak az nie zalezy lub uwaza, ze nie musi, to Cie nie zaprasza na randke na miasto z zamiarem przekabacenia.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 15:14   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Że po prostu zaprasza na kawę. A potem dopytuje "To kiedy do mnie wpadniesz?" Dodam, że mieszka sam. Dziwi mnie, że nadal próbuje pomimo, że odmawiam Masz rację, widocznie może myśli, że sobie żartuję tymi odmowami, albo źle je interpretuje. Dodam, że nigdy nie było żadnych aluzji, żadnych głupich słówek Dodam, że na pierwszym spotkaniu mówił, że kiedyś kogoś poznał, ale okazało się, że ma dzieci. I mnie pytał czy mam dzieci.
Ostatnio miał wypadek, rozbił głowę.
To powinnaś mu powiedzieć wprost o co Ci chodzi. I albo normalna randka gdzieś na mieście, lepszy kontakt, albo daj sobie z nim siana i przestań odpisywać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:16   #13
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

może jest w stałym związku i nie chce pokazywać się w miejscach publicznych z Tobą. Normalne jest że najpierw nowi znajomi spotykają się w knajpce, idą na spacer, do kina. A ciągłe zapraszanie do domu i niechęć do pokazywania się z Tobą w miejscach publicznych - jest podejrzane i źle o nim świadczy.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:17   #14
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Według mnie to za wcześnie i zdradza jego intencje. Nie mówiąc o tym, że może być nawet psychopatą, praktycznie go nie znasz.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 15:19   #15
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Zgadzam się z tym wszystkim. Choć i tak wydaje mi się, że wszystko jasno tłumaczyłam. Nie ma sensu chyba w ogóle odpisywać. Mam wrażenie, że nie ma "normalnych" facetów.

Edytowane przez Loona84
Czas edycji: 2016-11-23 o 15:21
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 16:08   #16
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A czego oczekujesz od tej znajomości? Jeżeli przygody, seksu, to idź do niego. Jeżeli związku, to moim zdaniem nic z tego nie będzie - zaledwie jedno spotkanie w ciągu 2 miesięcy, facet odzywa się rzadko, teraz proponuje, abyś poszła do niego do domu (jasne, może ma na myśli oglądanie znaczków, ale jednak w większości przypadków oznacza to co innego). Słabo to wygląda. I cóż, nie ufasz mu, masz dziwne przeczucia, że może kogoś ma.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 16:14   #17
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Nie rozumiem co w tym takiego hurrr durr dziwnego. Ja tam się na pierwsze randki umawiam u kogoś albo u mnie.
Jak Ci to nie pasuje to nie idź, proste. Zastanów się czego chcesz od tej znajomości i porozmawiaj z nim o tym.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:29   #18
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Haha moj facet widzial mnie drugi raz w zyciu kiedy przyjechal do mnie do domu I zostal na dwa dni (zaprosilam go zeby mi towarzyszyl na slubie kumpla), wczesniej spotkalismy sie jeden raz na kilka godzin na miescie,po niemal rocznym kontakcie przez internet. Ale nasza sytuacja byla zupelnie inna. Mieszkalam z rodzicami,mielismy po 23 lata a on jechal do mnie pol Polski.

Zaproponowalabym temu facetowi spotkanie na miescie a on powinien to uszanowac I nie naciskac na ten dom zebys ty nie czula dyskomfortu. To dorosly facet ktorego praktycznie nie znasz, kto zaswiadczy ze to nie jakis wariat ktory cie tam zgwałci I pokroi.

Wysłane z mojego HUAWEI SCL-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:31   #19
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Ewidentnie nie chcesz iśc do niego do domu więc nie idź.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 17:40   #20
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Oczywiście, że nie chcę, to nie w moim stylu.
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:46   #21
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie chcę, to nie w moim stylu.
no to po problemie
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:52   #22
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Nie pasuje mi dużo rzeczy u niego. I mówiłam mu, że jestem bardzo ostrożna. Jakiś wytrwały Tylko zastanawiam się czy w ogóle jeszcze się sie odezwać do niego, jeśli oczywiście on się odezwie.
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:53   #23
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Nie pasuje mi dużo rzeczy u niego. I mówiłam mu, że jestem bardzo ostrożna. Jakiś wytrwały Tylko zastanawiam się czy w ogóle jeszcze się sie odezwać do niego, jeśli oczywiście on się odezwie.
Możesz, niczego nie ryzykujesz Ale skoro widziałaś się z nim raz macie słaby kontakt i już widzisz, że Ci nie pasuje to w sumie po co głowę sobie zawracać?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 17:58   #24
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

No właśnie nie ma kim zawracać sobie głowy
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:39   #25
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Nie pasuje mi dużo rzeczy u niego. I mówiłam mu, że jestem bardzo ostrożna. Jakiś wytrwały Tylko zastanawiam się czy w ogóle jeszcze się sie odezwać do niego, jeśli oczywiście on się odezwie.
haha taa bardzo Moj facet zanim stał sie "nim" to ostrożnie mówił o tym, że "w niedalekiej przyszłosci moze obejrzymy jakis film u niego jak bede chciała" a tak spotykalismy sie na miescie. Pierwsze spotkanie domowe było u mnie a kolejne dopiero u niego. Zachowywał sie odpowiednio wiec czułam sie w miare komfortowo.

Ja bym olała tego kolesia. Nudne sie robia gadki "kiedy wpadniesz do mnie?" Wedłg mnie spotkanie u faceta to jest dla ciebie mało pewny i mało komfortowy grunt wiec nie wiadomo co bedzie. To jego teren a go nie znasz. Normalny facet zrozumiałby to że po 1 spotkaniu nie chcesz wpasc do niego. Nie ma w tym nic dziwnego że nie chcesz. Kiedys pisałam z facetem poznanym w necie po 2-3 spotkaniu na gg koles do mnie "na ktorym spotkaniu do mnie wpadniesz?" Pomyślałam wtedy: na żadnym
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 19:51   #26
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Wytrwały czyli że nadal próbuje To śmieszne, że aż żałosne. Oczywiście nie mam zamiaru iść do jego mieszkania.

Edytowane przez Loona84
Czas edycji: 2016-11-23 o 19:57
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 20:11   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
Wytrwały czyli że nadal próbuje To śmieszne, że aż żałosne. Oczywiście nie mam zamiaru iść do jego mieszkania.
Pewnie uznał, że w końcu Cię namówi. Albo go olej, albo bardzo jednoznacznie i sucho mu odpowiedz, że absolutnie nic z tego. Na razie starałaś się być miła. Chyba czas przestać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 20:20   #28
Loona84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 31
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

To prawda Podejrzewam, że tym razem już zrezygnuje, bo ostatnio dobitnie (choć właśnie miło) mu powiedziałam, ale kto wie. Raz jak mu odmówiłam, to powiedział, że mam wyluzować i że przecież nic mi nie zrobi. Na drugi raz powiedział, że przecież mnie nie ugryzie.
Loona84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 21:13   #29
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez Loona84 Pokaż wiadomość
To prawda Podejrzewam, że tym razem już zrezygnuje, bo ostatnio dobitnie (choć właśnie miło) mu powiedziałam, ale kto wie. Raz jak mu odmówiłam, to powiedział, że mam wyluzować i że przecież nic mi nie zrobi. Na drugi raz powiedział, że przecież mnie nie ugryzie.
Olej goscia monotemtyczny jest. Mnie to zawsze wkurzali tacy kolesie jak mówie mu a on swoje jakby był przygłuchy albo upośledzony.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 21:17   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nowa znajomość - zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Olej goscia monotemtyczny jest. Mnie to zawsze wkurzali tacy kolesie jak mówie mu a on swoje jakby był przygłuchy albo upośledzony.
Jakby mu zależało na spotkaniu z Autorką, to zaproponowałby coś innego, dopytał o co chodzi, utrzymywał z nią kontakt, a nie takie propozycje z doskoku. W samym odwiedzaniu się w domu, nawet jak ludzie słabo się znają, nie ma nic złego, ale tutaj chodzi o całokształt.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 23:45:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.