Czy byście tego chciały? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-01, 21:34   #1
Staszektechnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6

Czy byście tego chciały?


Cześć, czy będąc po 30 ( 34 lata) szczerze chciałybyście związku i związania się ze studentem z biednej rodziny, żyjącego ze stypendium i korepetycji, mającego 23 lata??? Czego kobieta po 30+ ( najlepiej 34) oczekuje od faceta i czy chciałaby takiego studenta jak ten opisany? Bo opisuje moją sytuację, a boję się że to tylko zabawa i czysty sponsoring.
Staszektechnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:09   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Staszektechnik Pokaż wiadomość
Cześć, czy będąc po 30 ( 34 lata) szczerze chciałybyście związku i związania się ze studentem z biednej rodziny, żyjącego ze stypendium i korepetycji, mającego 23 lata??? Czego kobieta po 30+ ( najlepiej 34) oczekuje od faceta i czy chciałaby takiego studenta jak ten opisany? Bo opisuje moją sytuację, a boję się że to tylko zabawa i czysty sponsoring.
nie, nie chciałabym tego. 11 lat różnicy to całkiem sporo, a dla mnie nie do przebrnięcia, bo nie wyobrażam sobie CHŁOPAKA o tyle młodszego.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 13:20   #3
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 575
Dot.: Czy byście tego chciały?

Treść usunięta
480d4edc1e815c56c16fabf08724cc948bdba6da jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 16:49   #4
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Staszektechnik Pokaż wiadomość
Cześć, czy będąc po 30 ( 34 lata) szczerze chciałybyście związku i związania się ze studentem z biednej rodziny, żyjącego ze stypendium i korepetycji, mającego 23 lata??? Czego kobieta po 30+ ( najlepiej 34) oczekuje od faceta i czy chciałaby takiego studenta jak ten opisany? Bo opisuje moją sytuację, a boję się że to tylko zabawa i czysty sponsoring.
Ja raczej nie chciałabym być z takim facetem, ale chodzi o wiek (zawsze preferowałam rówieśników lub odrobinę - max 5 lat starszych) i inny etap w życiu.
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 21:46   #5
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez 480d4edc1e815c56c16fabf08 724cc948bdba6da Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też nie.
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 10:38   #6
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy byście tego chciały?

Jakie ma znaczenie czego my byśmy chciały to wasze życie (Twoje i tego chłopaka), to wy macie być szczęśliwi. Obawy są zawsze, starszy również może Cię oszukać czy wykorzystać. Jeśli boisz się, że on traktuje Cię jak sponsora po prostu go nie sponsoruj, wtedy zobaczysz jaka jest prawda.

Rób tak, żeby Ci było dobrze i nie przejmuj się innymi.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 11:57   #7
201707171618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 158
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Jakie ma znaczenie czego my byśmy chciały to wasze życie (Twoje i tego chłopaka), to wy macie być szczęśliwi. Obawy są zawsze, starszy również może Cię oszukać czy wykorzystać. Jeśli boisz się, że on traktuje Cię jak sponsora po prostu go nie sponsoruj, wtedy zobaczysz jaka jest prawda.

Rób tak, żeby Ci było dobrze i nie przejmuj się innymi.
To autor jest tym chłopakiem
201707171618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 12:47   #8
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez petit2 Pokaż wiadomość
To autor jest tym chłopakiem
ups...

Jeśli tak to muszę powiedzieć, że znam trzy takie sytuacje jedna skończyła się źle, ona go kochała - utrzymywała, znalazła mu pracę, pomagała w takcie studiów i z pracą magisterską oraz gotowała mu to co on lubił zaś on ją uśmiechał się, przyjmował prezenty i ją zaradzał... smutne to było. Skończyło się tak że się rozeszli, ona się postarzała w międzyczasie i pod koniec związku miała 40 lat a on nie miał nawet 30. On sobie ułożył życie a ona nie... historia z gatunku smutnych. Dwie pozostałe skończyły się ślubem (jedna para ma dzieci, druga jest bezdzietna z wyboru). Wygląda na to, że będą żyć długo i szczęśliwe, bo są ze sobą jedni 6 a drudzy 15 lat. Więc czasami bywa happy end.

Osobiście bałabym się pakować w związek z młodszym facetem.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 20:25   #9
Martaxdeee
Raczkowanie
 
Avatar Martaxdeee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 66
Dot.: Czy byście tego chciały?

Może to zabrzmi brutalnie, ale takie kobiety traktują chłopaków w twoim wieku jak zabawki i przygodę na kilka nocy, wiem to bo mam kilka znajomych co lubią się zabawić z tzw. "mamuśkami" i niestety angażowanie się w to nie jest dobrym pomysłem, ale oczywiście rób jak uważasz. Wątpię, żeby kobieta w takim wieku w dodatku "kasiasta" traktowała Cię poważnie. Zabawi się jest jej dobrze, ale później wraca do swojego życia. Na pewno nie traktuje Cię poważnie. Zresztą sam zapytaj siebie na czym opiera się wasza relacja, od czego się zaczęło i czy nie chodzi przypadkiem o sex? jeśli ma rację to nie licz na nic więcej z jej strony.
Martaxdeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 20:52   #10
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Czy byście tego chciały?

Ja chyba się wyłamię bo powiem tak:

To zależy od kilku kwestii, ale główną jest:
1. jaki to chłopak? Charakter, sposób postrzegania świata, odpowiedzialność ma znaczenie
2. Jaki jest mój status materialny. Jeśli mnie stać na to by utrzymywać siebie na normalnym poziomie i do tego mam fundusze na to by zapłacić za bilety do kina itd.

Jakby te dwie kwestie grały to czemu nie. Jestem mocno tolerancyjna. I nie widzę nic złego w związkach z dużą różnicą wieku o ile oparte są na uczciwości, a obydwie strony mają podobny poziom intelektualny.

Dodam, że mam 33 lata. (kurcze ja sie czuje mloda)
Jakbym była singlem i bez dziecka to może i bym spróbowała o ile powyższe dwa punkty się zgadzają.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015




Edytowane przez Lianca
Czas edycji: 2017-02-08 o 20:54
Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:10   #11
roberouge
Raczkowanie
 
Avatar roberouge
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 130
Dot.: Czy byście tego chciały?

Nie.
__________________
roberouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-08, 21:18   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Staszektechnik Pokaż wiadomość
Cześć, czy będąc po 30 ( 34 lata) szczerze chciałybyście związku i związania się ze studentem z biednej rodziny, żyjącego ze stypendium i korepetycji, mającego 23 lata??? Czego kobieta po 30+ ( najlepiej 34) oczekuje od faceta i czy chciałaby takiego studenta jak ten opisany? Bo opisuje moją sytuację, a boję się że to tylko zabawa i czysty sponsoring.
Nie związałabym się, bo obawiałabym się, że rozminą nam się priorytety. Ja na tym etapie chciałabym stabilizacji, świętego spokoju i układania po mału podstawowych spraw jak własny kąt, dziecko, stabilna praca.
W wieku 23 lat miałam zupełnie co innego w głowie, a dziecko było ostatnim o czym myślałam, więc zakładam, że student też wolałby zdobywać wiedzę, nowe doświadczenia, podróżować, imprezować, zamiast planować dziecko i meble do salonu. Nawet, gdyby twierdził inaczej, gdyby wprost powiedział, że chce stabilizacji na tym etapie... hmmm... i tak bym nie chciała, miałabym poczucie, że odbieram mu pewien istotny etap życia, etap wolności i kształtowania siebie.
Dla mnie to jednak 10 lat różnicy w wieku, kiedy diametralnie zmieniają się horyzonty i byłoby to nie do przeskoczenia.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2017-02-08 o 21:19
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 21:21   #13
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Czy byście tego chciały?

Nie chciałabym.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 22:45   #14
meeimei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 144
Dot.: Czy byście tego chciały?

Nie, dla mnie to za duża różnica wieku
meeimei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 23:03   #15
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy byście tego chciały?

Wypowiem sie chociaz nie mam 30 ale skoro teraz mam takie zdanie to za kilka lat mi sie nie zmieni w tym temacie.
Nie nie chciałabym bo inny etap życiowy. Ja juz studentką nie jestem. Poza tym za duza roznica. 23 latek to dla 34 latki taki " mentalny szczyl" według mnie. Co innego ma w głowie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:06   #16
Staszektechnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Jakie ma znaczenie czego my byśmy chciały to wasze życie (Twoje i tego chłopaka), to wy macie być szczęśliwi. Obawy są zawsze, starszy również może Cię oszukać czy wykorzystać. Jeśli boisz się, że on traktuje Cię jak sponsora po prostu go nie sponsoruj, wtedy zobaczysz jaka jest prawda.

Rób tak, żeby Ci było dobrze i nie przejmuj się innymi.
No dzięki, ale to ja jestem tym chłopakiem Pytam Was, kobiet, bo znacie swoje motory i motywy działania. Może trafniej ocenicie czemu ona się ze mną zadaje mimo takich realiów...

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Martaxdeee Pokaż wiadomość
Może to zabrzmi brutalnie, ale takie kobiety traktują chłopaków w twoim wieku jak zabawki i przygodę na kilka nocy, wiem to bo mam kilka znajomych co lubią się zabawić z tzw. "mamuśkami" i niestety angażowanie się w to nie jest dobrym pomysłem, ale oczywiście rób jak uważasz. Wątpię, żeby kobieta w takim wieku w dodatku "kasiasta" traktowała Cię poważnie. Zabawi się jest jej dobrze, ale później wraca do swojego życia. Na pewno nie traktuje Cię poważnie. Zresztą sam zapytaj siebie na czym opiera się wasza relacja, od czego się zaczęło i czy nie chodzi przypadkiem o sex? jeśli ma rację to nie licz na nic więcej z jej strony.
Słuchaj Tę kobietę poznałem w klubie go go i wyciągłem ją z tego gówna. Pod moim okiem wyszła z tego syfu i stanęła na nogi. Teraz szuka pracy, poznaliśmy się w go go i wiele spotkań było tam. Zarabiała przecież na każdym z nich. Ja aby tam być brałem kredyty, ona wiedziała, że kredyty biorę by tam być. Teraz wiem, że nie zrobiłem dobrze (mimo dobrych intencji) bo od stycznia do lipca tylko raz byliśmy poza klubem i ran ona postawiła śniadanie w McDonald... Wiem, że w go go wysysała kase ode mnie... Teraz już nie pracuje tam i chce ze mną żyć.
Wiesz już czemu mam takie obawy co do szczerości uczucia? Pytanie jest proste, czy ona chce mnie czy mój portfel... ?

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Lianca Pokaż wiadomość
Ja chyba się wyłamię bo powiem tak:

To zależy od kilku kwestii, ale główną jest:
1. jaki to chłopak? Charakter, sposób postrzegania świata, odpowiedzialność ma znaczenie
2. Jaki jest mój status materialny. Jeśli mnie stać na to by utrzymywać siebie na normalnym poziomie i do tego mam fundusze na to by zapłacić za bilety do kina itd.

Jakby te dwie kwestie grały to czemu nie. Jestem mocno tolerancyjna. I nie widzę nic złego w związkach z dużą różnicą wieku o ile oparte są na uczciwości, a obydwie strony mają podobny poziom intelektualny.

Dodam, że mam 33 lata. (kurcze ja sie czuje mloda)
Jakbym była singlem i bez dziecka to może i bym spróbowała o ile powyższe dwa punkty się zgadzają.
Słuchaj Tę kobietę poznałem w klubie go go i wyciągłem ją z tego gówna. Pod moim okiem wyszła z tego syfu i stanęła na nogi. Teraz szuka pracy, poznaliśmy się w go go i wiele spotkań było tam. Zarabiała przecież na każdym z nich. Ja aby tam być brałem kredyty, ona wiedziała, że kredyty biorę by tam być. Teraz wiem, że nie zrobiłem dobrze (mimo dobrych intencji) bo od stycznia do lipca tylko raz byliśmy poza klubem i ran ona postawiła śniadanie w McDonald... Wiem, że w go go wysysała kase ode mnie... Teraz już nie pracuje tam i chce ze mną żyć.
Wiesz już czemu mam takie obawy co do szczerości uczucia? Pytanie jest proste, czy ona chce mnie czy mój portfel... ?
Staszektechnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:07   #17
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Staszektechnik Pokaż wiadomość
Słuchaj Tę kobietę poznałem w klubie go go i wyciągłem ją z tego gówna. Pod moim okiem wyszła z tego syfu i stanęła na nogi. Teraz szuka pracy, poznaliśmy się w go go i wiele spotkań było tam. Zarabiała przecież na każdym z nich. Ja aby tam być brałem kredyty, ona wiedziała, że kredyty biorę by tam być. Teraz wiem, że nie zrobiłem dobrze (mimo dobrych intencji) bo od stycznia do lipca tylko raz byliśmy poza klubem i ran ona postawiła śniadanie w McDonald... Wiem, że w go go wysysała kase ode mnie... Teraz już nie pracuje tam i chce ze mną żyć.
Wiesz już czemu mam takie obawy co do szczerości uczucia? Pytanie jest proste, czy ona chce mnie czy mój portfel... ?
Portfel zadłużonego, biedującego studenta ją kusi?
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:12   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy byście tego chciały?

Gdybym była sama, to zapewne zainteresowanie ze strony młodego, przyjemnego mojemu oku młodzieńca mile łechtałoby moją dumę. Czyli romans możliwe, że tak. Związek? Nie, chyba, że byłabym panią bardzo majętną, która lubi partnera sponsorować, a może też przez to kontrolować (bo nie ukrywajmy, temat pieniędzy na pewno by się pojawiał i miał znaczenie).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:13   #19
Colloner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Portfel zadłużonego, biedującego studenta ją kusi?
Widzi że sobie dobrze radze, kase mam. Ostatnio na spotkaniu rachunek pokryłem na kwote 300 zł. Z własnych, niepożyczonych. Lekka ręka, ona nic nie wsparła rachunku. W go go doiła na lewo i prawo. Kwoty 600 - 2000 jedną noc. Widzisz?
Colloner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-11, 12:14   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Staszektechnik Pokaż wiadomość
(...)
Słuchaj Tę kobietę poznałem w klubie go go i wyciągłem ją z tego gówna. Pod moim okiem wyszła z tego syfu i stanęła na nogi. Teraz szuka pracy, poznaliśmy się w go go i wiele spotkań było tam. Zarabiała przecież na każdym z nich. Ja aby tam być brałem kredyty, ona wiedziała, że kredyty biorę by tam być. Teraz wiem, że nie zrobiłem dobrze (mimo dobrych intencji) bo od stycznia do lipca tylko raz byliśmy poza klubem i ran ona postawiła śniadanie w McDonald... Wiem, że w go go wysysała kase ode mnie... Teraz już nie pracuje tam i chce ze mną żyć.
Wiesz już czemu mam takie obawy co do szczerości uczucia? Pytanie jest proste, czy ona chce mnie czy mój portfel... ?
Acha, nie poznałam trolla. W kolejnych wątkach opisujesz tą historię inaczej. Ostatnio pani miała Cię w d..., bo uznała, że chcesz od niej tylko seksu. Przestań walić ściemę, albo ułóż sobie życie, jak normalny człowiek. Z tej mąki chleba nie będzie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:18   #21
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Colloner Pokaż wiadomość
Widzi że sobie dobrze radze, kase mam. Ostatnio na spotkaniu rachunek pokryłem na kwote 300 zł. Z własnych, niepożyczonych. Lekka ręka, ona nic nie wsparła rachunku. W go go doiła na lewo i prawo. Kwoty 600 - 2000 jedną noc. Widzisz?
Aa... to was tam jest więcej niż jeden.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:23   #22
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy byście tego chciały?

nie chciałbym być z facetem młodszym więcej niż 5 lat
a do tego biednym to tym bardziej na nie nawet w moim wieku ;-)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 12:42   #23
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Staszektechnik Pokaż wiadomość
Cześć, czy będąc po 30 ( 34 lata) szczerze chciałybyście związku i związania się ze studentem z biednej rodziny, żyjącego ze stypendium i korepetycji, mającego 23 lata??? Czego kobieta po 30+ ( najlepiej 34) oczekuje od faceta i czy chciałaby takiego studenta jak ten opisany? Bo opisuje moją sytuację, a boję się że to tylko zabawa i czysty sponsoring.
Wszystko zależy, czego oczekujesz od życia. W czerwcu skończę 34 lata, więc można powiedzieć, że jesteśmy w tym samym wieku. Na jakim jestem etapie? W walentynki minie mi 2 rocznica ślubu, jestem mamą 15 miesięcznego dziecka, mam (póki co) stałą pracę, za chwilę będziemy się starać o 2 dziecko (bardzo długo staraliśmy się o 1). I powiem tak: w sierpniu 2010 r. rozeszłam się z chłopakiem o rok młodszym po blisko 10 latach burzliwego związku, gdyż ja od może 3 lat chciałam stabilizacji, a on (do dziś zresztą tak żyje) chciał być wolnym ptakiem bez obowiązków. Spotykać się, gdzieś wyjechać ok, ale nic więcej. Zero prowadzenia wspólnego gospodarstwa, zero wspólnych rachunków, wydatków, dzieci, itd. Nawet nie o ślub chodziło, co wspólny dom. Nie wyobrażam sobie, będąc na moim etapie (czytaj: szalejąca potrzeba bycia matką, co wiąże ze sobą spore wydatki, jakieś znośne warunki mieszkaniowe, itd.) życia z kimś, kto ze mną takiej sytuacji nie zbuduje. Jeśli jesteś na innym etapie, nie myślisz o dzieciach, czymś wspólnym, itd, taki chłopak może być ok. Moja koleżanka (równolatka) od chyba 14 lat żyje z chłopakiem rok starszym na takiej zasadzie, ze ona mieszka z mamą w 1 mieście, on w domu z rodzicami w innym (kilka km dalej), oboje pracują, ale sytuacji nie planują zmieniać (chyba, że nie jestem na bieżąco). Skoro im to pasuje, to ok. Ale musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, jakie masz plany na bliższą i dalszą przyszłość. Od razu uprzedzam (odkąd pojawiają się - rzadkie, bo rzadkie - moje wypowiedzi związane z macierzyństwem, zawsze znajdzie się jakaś niefajna wypowiedź sugerująca, że macierzyństwo przesłoniły mi trzeźwe myślenie), iż jestem świadoma, ze nie każda kobieta chce/musi mieć męża/urodzić dziecko, mieć stały etat, itd. Jeszcze jakiś czas sama również śmiałam się z kobiet z odpieluszkowym zapaleniem mózgu, na co sama zapadłam
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 13:27   #24
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czy byście tego chciały?

Nie.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-11, 22:33   #25
Staszektechnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Nie.
chyba że jakaś profesjonalna desperatka... może wtedy by chciała...
Staszektechnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 01:22   #26
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Czy byście tego chciały?

Biedny ale bogaty student

Pisać to ty nie potrafisz
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 12:41   #27
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy byście tego chciały?

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;70845461]Biedny ale bogaty student

Pisać to ty nie potrafisz [/QUOTE]
bogaty (w wiedze ) student
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 12:48   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy byście tego chciały?

mlodszy- tak
student- nie
biedny student-nie
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 13:30   #29
KiszkaPasztetowa
Raczkowanie
 
Avatar KiszkaPasztetowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 333
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Colloner Pokaż wiadomość
Widzi że sobie dobrze radze, kase mam. Ostatnio na spotkaniu rachunek pokryłem na kwote 300 zł. Z własnych, niepożyczonych. Lekka ręka, ona nic nie wsparła rachunku. W go go doiła na lewo i prawo. Kwoty 600 - 2000 jedną noc. Widzisz?
dobrze sobie radzisz? srednio, skoro musisz brac kredyty, zeby isc na gole dupy do klubu go go popatrzec a co do tego, ze doila - po to tam pracowala, zeby wlasnie doic naiwniakow

Edytowane przez KiszkaPasztetowa
Czas edycji: 2017-02-12 o 13:34
KiszkaPasztetowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-12, 15:39   #30
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Czy byście tego chciały?

Cytat:
Napisane przez Colloner Pokaż wiadomość
Widzi że sobie dobrze radze, kase mam.
Bierzesz kredyty, więc nie radzisz sobie. Aby żyć, musisz się regularnie zadłużać.
Radzić sobie = mieć pieniądze i nie musieć pożyczać od ludzi czy banków.

Ona sobie lepiej radzi niż Ty, więc napewno nie chodzi jej o Twoje pieniądze, bo Ty ich po prostu nie posiadasz. Masz długi i choćby z tego powodu ona może Cię rzucić, aby nie musiała Ci pomagać finansowo.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 02:38:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.