Kraków- przepiszę karnet na siłownię - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 13:31   #1
konstel
Raczkowanie
 
Avatar konstel
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 187

Kraków- przepiszę karnet na siłownię


Od września chodzę na siłownię do Pure Angel City, karnet mam jeszcze na lipiec i sierpień, lecz wakacje spędzam w domu rodzinnym poza Krakowem. Chętnie przepiszę karnet na te dwa miesiące po 50 zł za miesiąc ( jest to bardzo atrakcyjna cena bo normalnie karnety na tej siłowni zaczynają się co najmniej od 100 zł), klub za przepisanie karnetu może sobie policzyć niewielką kwotę za opłatę administracyjną (wyrobienie karty członkowskiej itp)- więcej informacji na priv. Jeśli któraś będzie chętna to zawsze możemy iść do klubu zorientować się co i jak, nie trzeba się deklarować od razu, może udałoby mi się załatwić darmową wejściówkę gdyby któraś na początek chciała zobaczyć jak tam jest. Jeśli możecie popytajcie znajomych- szkoda jest mi płacić za coś z czego nie będę miała możliwości korzystać.
konstel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 09:28   #2
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kraków- przepiszę karnet na siłownię

Cytat:
Napisane przez konstel Pokaż wiadomość
Od września chodzę na siłownię do Pure Angel City, karnet mam jeszcze na lipiec i sierpień, lecz wakacje spędzam w domu rodzinnym poza Krakowem. Chętnie przepiszę karnet na te dwa miesiące po 50 zł za miesiąc ( jest to bardzo atrakcyjna cena bo normalnie karnety na tej siłowni zaczynają się co najmniej od 100 zł), klub za przepisanie karnetu może sobie policzyć niewielką kwotę za opłatę administracyjną (wyrobienie karty członkowskiej itp)- więcej informacji na priv. Jeśli któraś będzie chętna to zawsze możemy iść do klubu zorientować się co i jak, nie trzeba się deklarować od razu, może udałoby mi się załatwić darmową wejściówkę gdyby któraś na początek chciała zobaczyć jak tam jest. Jeśli możecie popytajcie znajomych- szkoda jest mi płacić za coś z czego nie będę miała możliwości korzystać.
A nie możesz prosić o zawieszenie karnetu? Ja pracuję na fitnessie we Wrocławiu i wiem, że można napisać specjalne pismo i zwykle nie ma problemu aby zawiesili i wtedy nie płacisz za te miesiące.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.