MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... budowa i rozmiar - wątek zbiorczy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 21:55   #1
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Red face

MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... budowa i rozmiar - wątek zbiorczy!


hej..
mam 20 lat... i moje zycie seksualne do tej pory bylo bardzo udane.
Miłam dwóch partnerów.
Pierwszy kochal mnie 3 lata i odszedł w siną dal nie podając powodu i strasznie łamiąc mi serce... Drugi uciekł mi całkiem niedawno... na krótko po zaręczynach zresztą...chyba mamuska mu przetłumaczyła co zrobił...
"Zmądrzał" i zwiał.
Ale nie o tym miała byc mowa.
Mierzylismy penisy i nie wiedze w tym nic zlego. To była nasza czysta ciekawość. Pierwszy miał 15cm... Drugi...az 18! Najpierw sie go bałam...ale potem byłam naprawdę zadowolona
( i mierzylismy dobrze, od góry, od brzucha - do czubka )

Nie chodzi o to, ze chcę się czepaic drobiazgów...ale...
Od jakiegos czasu pojawił sie ktos trzeci.
Przecież nie zostanę zakonnicą
Jeszcze ze sobą nie sypiamy, jesteśmy na etapie pieszczot. Poznajemy swoje ciała i reakcje...
On jest mężczyzna mojego wzrostu, mocnej postury...no dobra: misiowy, z lekkim brzuszkiem nawet.
I... zaczynam się obawiać o to czy dopasujemy się w łózku...natura nie obdarzyla go zbyt hojnie. A nawet dość skąpo

I tu problem:
Jego penis jest mały. Dużo mniejszy niz penisy moich poprzednich kochankow...
Ja jestem dziewczyną 175cm wzrostu, 70kg wagi, nic mi nie brakuje...domyslam się, ze i moja pochwa nie nalezy do najmniejszych...
Boje się co będzie jeśli się nie uda?
Będzie zbyt ...luźno? Nie będę go czuć? Lub on nie będzie czuł przyjemności?
Czy pochwa przezwyczajona do wiekszych rozmiarów...zadowoli się mnijeszym penisem?
Jakie penisy maja wasi faceci?

Naczytałam się w necie dość sporo na temat "dopasowania" i zaczęłam nawet cwiczyć mięsnie Kegla
Zapraszam do dyskusji ...
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 22:05   #2
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Bardzo podoba mi sie Twoj ironiczny sposob pisania
Ale do rzeczy. Specjalisci zarzekaja sie, ze anatomia nie ma nic do rzeczy, ze nawet "wieksza" pochwa i maly penis moga "wspolgrac".
Wydaje mi sie, ze kobiety czesto zaprzataja swoja psychike tym, ze ich partner ma "mniejsze" przyrodzenie i same stwarzaja sobie bariery (nierzadko zastawiajac sobie droge do orgazmu).
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 22:55   #3
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Oczywiscie, ze nastawianie psychiczne odgrywa tu wazna role. Ale nie oszukujmy sie, ze rozmiar nie ma znaczenia.

W kazdym razie liczy sie tez technika... Z takim problemem to najlepiej od tylu.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 00:09   #4
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Jęśli twój partner został dość skąpo wyposażony, to po prostu musisz unikać pozycji w szerokim rozkroku, a w szczególności polecam ci na łyżeczkę lub od tyłu

P.S. Jeśli się kochacie, to rozmiar penisa nie będzie stał na pierwszym miejscu, na pewno jakoś sobie poradzicie, głowa do góry i nie przejmuj się
Pozdr
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 07:30   #5
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

rozmiar nie ma nic do rzeczy, nie liczy sie wielkosc ale jakosc

zreszta co tu duzo mowic.. "mały, ale wariat!"
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 08:28   #6
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Anisia25
rozmiar nie ma nic do rzeczy, nie liczy sie wielkosc ale jakosc

zreszta co tu duzo mowic.. "mały, ale wariat!"
Dziekuje Ci za szeroki uśmiech od rana
Mały ale wariat
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 18:26   #7
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Eh..a ja się naczytałam ze w takim wypadku to własnie najlepiej w pozycji klasycznej, misjonarskiej...
poza tym..od tyłu? nie bardzo mi to odpowiada...

Nie ma tu jeszcze wielkiej miłości z mojej strony. On jest zakochany po uszy.
I robi wszystko zebym i ja wpadła na całego... Jeszcze panuję nad tym uczuciem, choc juz nieźle mi zawrócił w głowie
Nie wiem czy się nie wycofać póki jeszcze jest na to pora...
Nie chcę potem być nieszczęsliwa...

Mały ale wariat?
He he.

Barier psychicznych na drodze do orgazmu sobie nie robię... jeśli już się zdecyduję na ten krok...
to bedę czerpać z tego przyjemnośc pełną garścią...

tylko czy sie odważę?
eh...głupia jestem...wiem

Ale naprawdę się boję czy moja pochwa czasem nie zaprogramowała sie już na duży rozmiar?
Szczerze mówiąc...jak miałam "mokre dni", tzn, te bardzo wilgotne, gdzie śluzu podczas stosunku było dużo... to nawet penis Patryka (18!) wydawał mi się niewielki, a ja sie nie czułam "pełna"
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 19:56   #8
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

aniu ja tak na inny temat. czy twoj podpis "dla patryka" tyczy sie bylego twojego mezczyzny, ktory zwial po zareczynach? z tego co wnioskuje, to tak...

a tak w zwiazku z tematem - wyluzyj z tymi obawami i na razie sie nie przejmuj, bo jak zaczniesz tak dalej myslec to naprawde z tym nowym chlopakiem w lozku bedzie katastrofa. twoje nastawienie psychiczne moze to zniszczyc.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 21:48   #9
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Co by tu napisac..na pewno duzy, gruby penis robi wrazenie i az przyjemnie popatrzec. I nie tylko Nie wiem jak mały jest ten, ale skoro 15 był,ok to domyslam sie, ze ok 10-13..Moim zdaniem moze to byc pewien problem..Chciaz gdybym kochała takiego faceta ( w koncu oni tez nie kochaja nas za tylo i tylo centymetrowe nogi, czy okreslona wielkosc biustu) to ze wszystkich miesni, jakie posiadam, miesien Kegla byłby najlepiej wycwiczonym
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 10:15   #10
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

no coz, nie chce sie wypowiadac jako osoba kompetentna (bo znam ta sprawe tylko od swojej strony) - moim zdaniem - niestety rozmiar ma znaczenie.. i to wcale nie male. tzn. inaczej - jezeli sei kochacie i tak dalej.. to fakt, penis nie musi byc przeszkoda, problemem. ale jezeli okaze sie ze ten pan swoim przyrodzeniem nie jest w stanie dac ci rozkoszy to hmm... - seks nie jest najwazniejszy w zwiazku ale jak go nie ma to takim sie staje, niestety. poprostu chyba nie ma innej metody jak wyprobowac... tylko czy to moralne? sama nie wiem, wiem ze ja sama miala bym problem gdybym spotkala sie z taka sytuacja... ale jedno dla mnie jest pewne jak napisalam na wstepie - rozmiar ma znaczenie.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 11:10   #11
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Thumbs down Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

kiedy dwoje ludzi decyduje sie na seks to nie robia tego, zeby sie nawzajem oceniac, ale po to, zeby sie soba cieszyc. dlatego to, ze wlazisz do lozka z linijka jest dla mnie co najmniej niesmaczne.
poza tym...co ma wzrost i waga do potencjalnego rozmiaru pochwy??!!!! to, ze w ogole sie nad tym zastanawiasz swiadczy o tym, ze masz mniejsza swiadomosc wlasnego ciala niz niektore pietnastolatki.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 12:27   #12
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

a ja mysle ze niema co gdybac skoro jeszcze nie bylas z nim w luzku
a penisy mierzylas w zwodzie czy w tzn spoczynku ??
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 15:34   #13
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 18:34   #14
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Penisy były mierzone we wzwodzie

Leelou... nie dam sie twojej prowokacji. Nie potrzebnie to robisz.
Rozmawiamy tu po to, by rozmawiać, bo po to jest forum, by kazdy mógł wyrazic swoje zdanie. Ty też. Ale po co te "przytyki" i porównywanie mnie do 15latki?

A jesli już mowa o 15latkach...to i ja wyraże swoje zdanie...
Jeśli 15latka ma większą niż ja "świadomośc własnego ciała", jak ładnie nazwała to leelou...
to tylko jej pozazdrościć refleksu. Moim zdaniem 15 lat to dość wcześnie na sex.
( nie zarzucajcie mi staromodności proszę.

Brzydko leelou... A feee...
Nie włażę do łózka z linijką.
To była zabawa, ciekawośc nas obojga.

Myślę, ze wielkośc pochwy jednak trochę zalezy od ogólnej budowy ciała.

A Patryk..to moj były. Owy uciekinier.
I szkoda ze nie znacei całej historii bo byscie z krzeseł pospadały jakim okazał sie niedojrzałym kretynem.


Andrea ma małego fiutka. Nic na to nie poradzimy... Nie mierzylam bo na oko widac ze jest mały i już
I zresztą w jego wypadku "proces mierzenia" byłby raczej okrucieństwem niz zabawą...



Liczyłam na wypowiedz ze strony dziewczyn o podobnym problemie..
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 19:34   #15
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

AAniu nie martw sie moj były facet tez mial ogrooooomne przyrodzenie w stosunku to mojego teraźniejszego TŻ na poczatku oczywiscie sie przerazilam ze nie wyjdzie i sie nie odgramy i w ogole panika ale teraz juz tylko sie z siebie smieje bo mimo wszytsko jest swietnym kochankiem i zawsze nam sie uadje wiec nie martw sie Slonko po prostu zaakceptuj sprawe tak jak jest, ja tez nie naleze do niskich i chudych (chociaz jak na moje to nie ma znaczenia ) wiec naprawde nie masz sie co martwic bedzie dobrze nawet z "małym wariatem"
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 20:14   #16
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

a istnieja dziewczyny o podobnym problemie? jesli kochasz druga osobe to co cie obchodza jej centymetry??? i te porownnia z poprzednimi partnerami...to jest bardzo przedmiotowe. to tak jakby twoj facet napisal na forum, ze jego poprzednie panny mialy ekstra cycki a obecna ma troche do bani i czekal na komentarze facetow o podobnym problemie.
halo...to nie prowokacja...to raczej wlasciwe podejscie do seksu.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-25, 20:25   #17
minka76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 38
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

AAniu, miała podobny problem, jeśli można to nazwać w moim przypadku problemem. Mój TŻ ma najmniejszy sprzęcik, ale jest najlepszym kochankeim z moich dotychczasowych partnerów. Chodzi o to, że o mnie dba, nie wypuści mnie z łóżka bez przynajmniej jednego orgazmu. Inni mieli większe przyrodzenia ale niekoniecznie wiązało się to z gwarancją rozkoszy, technika nie ta No oprócz jednego przypadku....
Ja też nie jestem drobinką i od poprzedniego partnera słyszałam tekst "jest tu wygodnie jak w mercedesie", hmmm....nie byłam jednak zadowolona z tego "komplementu" .Wogóle sądzę że jakkolwiek byłybyśmy świadome siebie to tylko opinia doświadczonych facetów moze sugerowac czy jestesmy wąskie czy szerokie głębokie czy płytkie. Bo niby skad to mamy wiedzieć, nie mamy porównania tak jak oni.
Mój TŻ preferuje pozycję od tyłu, ja tak nie szczytuję -wolę klasycznie. Muszę mocno czuć wszystko dookoła penisa, nie tylko samą penetrację. No i najważniejsze, nie lezec jak kłoda tylko pracować na równi z nim, to podstawa. No ale nie ukrywam że w mokre dni albo przy mega podniaeceniu czuje go słabiej, co prawda szczytuję ale jest średnio zadowalająco. Na szczęscie za kilka dni jest już lepiej.
Aha, aż ostatnio zmierzyłam go centymetrem krawieckim...hihih, w formie żartów...i ma 12 cm. Także widzisz, wszystko się da.
Pozdrawiam i daj znac jak udała sie próba.
minka76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 00:26   #18
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez leelou
a istnieja dziewczyny o podobnym problemie? (...)
halo...to nie prowokacja...to raczej wlasciwe podejscie do seksu.
Wlasciwie podejscie do seksu? A raczej brak doswiadczenia w tej materii z Twojej strony, leelou...

Wracajac do tematu: rozumiem Twoje watpliwosci, Aniu... Musisz po prostu sprawdzic, czy Twoj potencjalny partner potrafi rekompensowac brakujace centymetry? Albo dac sobie juz na wstepie spokoj, skoro juz na poczatku zauwazasz problem. Moze przeczucie Cie nie myli? W kazdym razie zycze powodzenia!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 07:49   #19
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

brak doswiadczenia? a moze raczes swiadomosc, ze dobry seks nie ma nic wspolnego z centymetrami? jesli wasz seks ma to baaardzo wspolczuje.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-26, 09:44   #20
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Moim zdaniem nie długość penisa jest ważna, ale jakość i taktyka z jaką chłopak sprawia Ci przyjemność Można niewielkiem penisem sprawić więcej przyjemności niż yy np. penisem po kolana heh
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 11:02   #21
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Minka76...bardzo dziekuję. Podniósł mnie na duchu twój post.
no tak..nie mamy porównania co do naszych rozmiarów... ale ja wiem ze jestem z tych duzych
Też lubie pozycje klasyczna i przewaznie tylko w tej szczytuję. Musze czuć faceta całego a nie tylko penetrację.
12 cm to nie tragedia. Na moje oko Andrea ma jeszcze mniejszego
"daj znac jak udała się próba" ??
.....czekam na okres juz od miesiąca. Niepotrzebnie przestałam łykac pigułki...
teraz mi sie wszystko rozregulowało...i czekam na okres zeby zacząć brać pigulki od nowa. Swoją drogą juz dawno powinien być.
Bez pigułek nie ma mowy o seksie.

dzięki wam dziewczyny...ze mnie wspieracie w trudnych rozterkowych chwilach
Teraz pewnie wszystkie czekacie na moj okres, co ?
I nie atakowac mnie zaraz. Ja sobie żartuję.

ps. Powiem wam w tajemnicy ze włosi sa słodcy a w wieku 30 lat zwyczajnie wstydza sie ładnych malolat
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 12:15   #22
leelou
BAN stały
 
Avatar leelou
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 116
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

na szczescie poza "slodkimi wlochami, ktorzy wstydza sie ladnych malolat" sa tez faceci, ktorzy w wieku 30 lat nie maja sie czego wstydzic. dzieki bogu.
leelou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 14:37   #23
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

I znów docinasz?
Twój post niczego nie wnosi do tematu.
Nie lepiej milczec niż odzywac się bezsensownie i tylko po to by komus sprawic przykrość, zrobic na złość?

Coś mi się zdaje, ze to ty masz jakies kompleksy czy rozterki, o których nie chcesz mówić.
A szkoda. Ulzyłoby ci i nie musiałabyś szukac satysfakcji w szydzeniu z kogoś.
Z całym szacunkiem leelou: ja nie chcę wojen.


30latek to dla mnie dość dorosły facet...a ja czuję się jeszcze młodziutko.
Pamietam jak się poznalismy w pracy mojego byłego... Jak się wstydził, krępował, czerwienił ... Było to dla mnie cos dziwnego... Ale nie powiem: miłe uczucie

A mogę zacząć brać tabletki nie czekając na okres?
E...chyba niee...
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 14:46   #24
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez AAniAA19
A mogę zacząć brać tabletki nie czekając na okres?
E...chyba niee...
Nie wolno
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 15:11   #25
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

jak to kiedys gdzies uslyszalem "nie wielkosc sie liczy ale figlarnosc" takiego jestem zdania. sex to nie tylko penetracja tymi cm ale duzo rzeczy ktore temu towarzysza, tak wiec udany sex nie zalezy tylko od tego jakiego on ma duzego itp rzeczy
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 15:22   #26
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Miałam się nie wypowiadać, ale co tam. Jeden z moich partnerów był skromniej "wyposażony" (na oko ok. 15 cm, nie mierzyłam), ale wcale nie było źle, naprawdę wiele zależy od techniki. Aby facet wiedział jak się "nim" dobrze posługiwać Jednak w moim przypadku wielkość ma znaczenie, bo orgazmy osiągam przez uderzenia o macicę. No, ale to ja

Poza tym jeśli nie czujesz do niego zbyt wiele to może nie decyduj się na ten krok. Patrzeć na seks przez pryzmat penisa nie jest dobre, po co się stresujesz? Każdy człowiek jest inny, trzeba się siebie uczyć.
Gdybyś go kochała (chyba) nie zastanawiałabyś się nad tym
__________________


Edytowane przez konfitura
Czas edycji: 2005-11-26 o 15:23 Powód: błąd ;)
konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-26, 16:38   #27
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez leelou
na szczescie poza "slodkimi wlochami, ktorzy wstydza sie ladnych malolat" sa tez faceci, ktorzy w wieku 30 lat nie maja sie czego wstydzic. dzieki bogu.
Swoje uszczypliwości proszę schowac do kieszeni! Jeśli wać panna, chcesz miec spokój z Moderatorami.

AAniAA19 głowa do góry. Dacie radę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-27, 19:27   #28
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

dzieki wam
dam znać jakby co
wypowiem się jak to jest
będzie temacik dla nastepnej takiej jak ja...wystraszonej rozmiarem (heheh)

Wczoraj pływalam w morzu. W nocy. W bieliźnie.
A on jest tchórz i nie wszedł do wody
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-27, 22:58   #29
ona1982
Zadomowienie
 
Avatar ona1982
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 162
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

Dobrze, że dałaś taki a nie inny temat i dzielisz się swoimi rozterkami. Daje to dużo do myślenia.Niemniej jednak Twoje wypowiedzi wydają mi się lekką kalkulacją,trochę graniem uczuciami( angażowanie się, gdy w łóżku będzie wszystko w jak najlepszym porządku). Żal mi tego faceta( oj, gdyby biedak wiedział jak tu rozprawia się o jego domniemanych centymetrach i ewentualnych walorach łóżkowych),bo nie wyobrażam sobie sytuacji, gdybym po jakimś czasie dowiedziała się, że Mój partner zdecydował się na tworzenie ze mną związku np. ze względu na to, że mam spory biust czy wydaję się być dobra w te zabawy damsko- męskie, gdyby zdecydował się na bycie razem, bo pod względem fizycznym rokuję dobrze na przyszłość. Czułabym się upodlona i potraktowana przedmiotowo. Poza tym jak już napisała któraś z wizażanek, kiedy na plan pierwszy wysuwają się uczucia wydaje mi się, że bardziej zastanawiamy się nad tym jak całkowicie nie utonąć w jego oczach,a nie nad tym czy on "nie utonie w nas". Poza tym inna kwestia- jeśli chodzi o mnie nie zastanawiałabym się w ogóle nad seksem, gdyby nie tliło się we mnie uczucie w stosunku do danej osoby. Nie chcę moralizować i mam nadzieję, że mojej wypowiedzi nie odbierzesz w ten sposób. Chciałam tylko zabrać głos w tej dyskusji. Odnośnie rozmiarów- co prawda hojnie obdarzony facet raduje nasze oczy i przyprawia o przyjemne mrowienie tu i ówdzie, ale chyba nie same centymetry decydują o satysfakcji jaką odczuwa kobieta. Poza tym niekoniecznie sama długość jest naistotniejsza, ale też grubość, która daje wrażenie "rozpychania" w środku. Tak sobie myślę, że nawet, gdyby On(mowa o instrumencie dającym kobietom rozkosz) nie był zbyt gruby czy zbyt długi to odpowiednia gra wstępna, właściwe przygotowanie "terenu działań i penetracji" może sprawić, że bardziej odczuje się wszelkie ruchy wewnątrz. Ekspertem nie jestem-mogę się mylić. Jeszcze mała dygresja odnośnie tematu.Sprowokował mnie on do wymierzenia Mojego Mężczyzny Dziś rano chwyciłam długą linię i odmierzyłam centymetry. Podoba mi się matematyka w tym wydaniu, tym bardziej, że wynik był niezły( ale cyferki pozostaną Naszą słodką tajemnicą), ale i bez całej tej zabawy wiedziałam, że ani wizualnie ani praktycznie nie mam na co narzekać
__________________
Kocham Cię Darku najmocniej na świecie...


Anna

Dostęp do netu ograniczony(zmiana miejsca zamieszkania- w końcu)
ona1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-28, 18:14   #30
AAniAA19
Przyczajenie
 
Avatar AAniAA19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: mały penis...i moje wątpliwości :(

hej,
dzieki za wypowiedz.
i w zadnym wypadku nie odebralam jej jako moralizowanie mnie.
raczej jako rozsądny rzut okiem na sprawę
to prawda, ze takie rozwazania to trochę przedmiotowe traktowanie faceta.
przyznaję rację.
ale cięzko slowami opisac ta sytuację...
to nie tak, ze nic do niego nie czuję. czuję- dlatego mnie martwi jak by to bylo.
to nie kalkulacja...to obawy.
chcialam usłyszec glos wizażanek o podobnych zmartwieniach.
uslyszeć cos w stylu: " patryk swoimi 18 centymetrami wcale cię nie rozepchał"

dobra, jestem świnią, wiem.
ale póki nie będe pewna co do swoich uczuc, nie pójde z nim do łózka.
moja moralnośc mi na to nie pozwoli
__________________
we włosy wplotę radość i z wiatrem liści kolorowych boso będe tańczyć...wygralam!
AAniAA19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 08:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.