Seks podczas okresu - zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-12, 17:20   #1
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona

Seks podczas okresu - zbiorczy


Może wyda Wam się dziwna moja teoria,ale mysle że seks potrafi skrócić czas trwania okresu.Przynajmniej u mnie tak jest.Kiedy jestem sama to mój okres wygląda tak że pierwszy dzień bardzo mnie wszystko boli w drugi czuje się jak kran a potem to z górki trwa on 7 dni.
Ale kiedy jestem razem z chłopakiem i uprawiamy sex zdaje mi się że okres staje się coraz bardziej skąpy i trwa krócej. Kiedy kochaliśmy się w drugim dniu okresu nic mnie nie bolało jak zazwyczaj, wczoraj kiedy był 3 dzień okresu juz prawie go nie było Dziś tak samo,ale kiedy pojechał poczułam ze znow jest jakby go troszeczke więcej


A jak jest u was?? I ile trwa u was okres bo u mnie najdłużej 7 dni,ale odkąd "czynnie" przechodzimy z moim TŻ okres to trwa tak do 5 dni
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 21:08   #2
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy seks skraca okres?

a czy częste mycie uszu leczy katar?

nie wiem czy ten wątek ma jakiś sens (to po 1), ale moim zdaniem nadaje sie bardziej na forum intymne (to po 2).
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 06:32   #3
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Czy seks skraca okres?

Nie wiem moze nie próbowałas seksu podczas okresu albo to na Ciebie tak nie działa.

A jezeli watek jest w złym miejscu to prosze o przeniesienie i przepraszam
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 07:42   #4
truskawa03
Raczkowanie
 
Avatar truskawa03
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
Dot.: Czy seks skraca okres?

Witam iron_angel_ona !! Powiem tak.. Ja też mam zawsze dość długi okre trwa on ok 5-6 dni .. Na początku kranik i wiadra.. bóle masakryczne nic tylko zwinąć się w kącik i przeczekać wszystko;/ Ale kiedyś spróbowaliśmy z chłopakiem sexu podczas okresu i muszę powiedzieć, że też miałam krótszy okres..Trwał on 3 dni przy czym w 3 dniu to lało się ze mnie tyle co nic Dodatkowo brzuszek nie boli a te dni nie są takiep rzykre Pozdrawiam <lol>
truskawa03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 11:24   #5
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy seks skraca okres?

nie wiem, czy seks skraca okres, ja tego nie doświadczyłam, bo nie lubię się kochć podczas okresu.
Prawdą natomiast jest, że seks działa rozkurczająco na mięśnie brzucha, a więc przeciwbólowo na bóle miesiączkowe. Łagodzi je, bądź całkowicie eliminuje.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 11:29   #6
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy seks skraca okres?

Cytat:
Napisane przez iron_angel_ona
A jezeli watek jest w złym miejscu to prosze o przeniesienie i przepraszam
no nie ma za co przepraszać ale zauważyłam poprostu że pytania które nie są tak całkiem medyczne i są kierowane bardziej do wizarzanek niż do pana dr są przenoszone na forum intymne (a najlepiej od razu tam zakładane )

ps. na mnie to może nie działa, ja zaczełam współżyć gdy już zażywałam tabletki więc okres mam jak w zegarku
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 15:25   #7
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Czy seks skraca okres?

u mnie nie zauwazylam aby okres trwal krocej, za to bol brzuszka napewno bardzo sie zmniejsza.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 16:18   #8
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Czy seks skraca okres?

Ja czasami mam takie okresiki ze jak prubuje sie kochac z moim TŻ to najchetniej bym mu przywaliłą czyms w głowe bo wcale nie jest mi przyjemnie Ale czasami naprawde mi to pomaga i działa lepiej niz no-spa a i jakie orgazmy sa wtedy piekne Inna sprawa ze wychodzimy pozniej jak po krwawej bitwie hehe :P

A ile u was trwa lub trwał najdłuzej okres?
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 13:24   #9
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czy seks skraca okres?

Ja też mam taką teorię, chociaż moze niesłuszną i nieudowodnioną naukowo, ale jednak... Miałam okres który trwał 7-8-9 dni czyli bardzo długo. Teraz przeważnie trwa 5 dni
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 14:55   #10
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Czy seks skraca okres?

łoł nie wyobrażam sobie 9 dniowego okresu najdłuzej miałam chyba 7 dzionków.Ale odkąd uprawiam sexik to trwa tak 5 dni
Chyba zaczne taka kuracje stosować comiesiąc
Ciekawe czy ktoś to udowodnił naukowo :P
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 16:28   #11
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Czy seks skraca okres?

A co do krwawej bitwy . Ja nosze tampony i w czasie seksu sobie tam siedzi i jest czyściutko i przyjemnie i wcale go nie czuć że tam jest. Nawet mó Misio go nie czuje. A jeśli chodzi o długość okresu to chyba nie jest reguła ale możliwe że tak się dzieje. Dla mnie lżej jest znieść okres z przyjemnościami
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-16, 19:01   #12
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Czy seks skraca okres?

Cytat:
A co do krwawej bitwy . Ja nosze tampony i w czasie seksu sobie tam siedzi i jest czyściutko i przyjemnie i wcale go nie czuć że tam jest.
Kurcze co ty mówisz to gdzie ty go masz tego tampona? albo inaczej jak wy seks uprawiacie hehe Bo ja to tak jakoś rozumiem ze masz swojego tz w sobie i tampona Nie boisz się że tam utknie?
O takich praktykach jeszce nie słyszałam ale chetnie się czegośdowiem.
Ja bym się chyba bałą ze utknie we mnie tampon
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-17, 14:59   #13
ciapuszka
Raczkowanie
 
Avatar ciapuszka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 199
Dot.: Czy seks skraca okres?

Cytat:
Napisane przez zuziunia13
A co do krwawej bitwy . Ja nosze tampony i w czasie seksu sobie tam siedzi i jest czyściutko i przyjemnie i wcale go nie czuć że tam jest. Nawet mó Misio go nie czuje. A jeśli chodzi o długość okresu to chyba nie jest reguła ale możliwe że tak się dzieje. Dla mnie lżej jest znieść okres z przyjemnościami
Hmmm to jakiej długości "małego" ma twój facet że nie czuje tampona w tobie ??
Też kocham sie niekiedy z tamponem, robimy to bardzo delikatnie, zresztą najwrazliwsza częśc pochwy to 1/3 część pochwy, więc nie trzeba całego penisa wsadzać do środka ...
ciapuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 17:54   #14
iron_angel_ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Wiadomości: 449
GG do iron_angel_ona
Dot.: Czy seks skraca okres?

ee tam gadanie u mnie najwrazliwsza czesc to punk G

A wogóle jak wy to robicie z tamponem i facetem naraz bo nie potrafie sobie tego wyobrazić A jak tampon wpadnie do pochwy całkiem razem ze sznureczkiem,no chyba ze on sznureczek ptrzyma albo go sobie rzywiazuje
iron_angel_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 11:54   #15
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
seks podczas okresu- specjalne tampony

Czytałam w paru wątkach, że istnieją tampony stworzone specjalnie do uprawiania seksu podczas okresu. Szukałam w internecie czegoś na ten temat i nie mogłam znaleźć. Czy słyszałyście coś o tym dziewczyny? Gdzie można to kupić? W sklepach? Aptekach? W żadnej internetowej aptece nie mogłam ich znaleźć. Bardzo proszę o pomoc. Mamy mało okazji kiedy jesteśmy z TŻ sam na sam a do tego zazwyczaj w tym czasie przypada mi okres A bardzo niekomfortowo czuje się uprawiając wtedy seks.
Z góry dziękuje za pomoc
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 12:50   #16
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Szczerze mówiąc nigdy o nich nie słyszałam, ale przyszło mi coś do głowy. Ty się czujesz niekomfortowo, a pytałaś jak to odbiera Twój TŻ? Może on rozwiałby wątpliwości, bo mój zarzeka się, że krew go kręci...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:06   #17
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

kiedys cos widzialam takiego w necie, na jakiejs zagranicznej stronie. przyznam ze wygladalo to dziwnie:| nie wiem jak należało na to patrzec, ani jak to sobie zaaplikowac, wydalo mi sie malo komfortowe i u mnie chyba nie zdaloby egzaminu
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:30   #18
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nigdy o nich nie słyszałam, ale przyszło mi coś do głowy. Ty się czujesz niekomfortowo, a pytałaś jak to odbiera Twój TŻ? Może on rozwiałby wątpliwości, bo mój zarzeka się, że krew go kręci...
Kiedyś coś tam rozmawialiśmy na ten temat i wydaje mi się, że on podchodzi do tego tak jak ja... czyli "FUUJ"

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
kiedys cos widzialam takiego w necie, na jakiejs zagranicznej stronie. przyznam ze wygladalo to dziwnie:| nie wiem jak należało na to patrzec, ani jak to sobie zaaplikowac, wydalo mi sie malo komfortowe i u mnie chyba nie zdaloby egzaminu
Ostatnio było coś o tych tamponach wspominane w JOYu, że 8 sztuk kosztuje 50 zł czyli chyba weszły juz na polski rynek, ale nadal o nich mało słychać.
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:24   #19
Canilette
Raczkowanie
 
Avatar Canilette
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 109
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Pierwsze słysze o takich tamponach, ale i tak bym nie stosowała bo okres to taka nasza przerwa od seksu a poza tym, jakoś zbyt wrażliwe robią mi się te miejsca i raczej nie chciałabym zbliżenia. Przerwa jest dobra dla niego i dla mnie za to potem jaką mamy chcicę ho ho ho
__________________
Chcieć zrozumiec wszystko... nawet kamień
Canilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 20:33   #20
suzymay
Przyczajenie
 
Avatar suzymay
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Ja nie potrafię sobie wyobrazić jak mogły by wyglądać takie tampony
A pozatym podczas okresu czuję się kiepsko i seks to ostatnia rzecz o której myślę
suzymay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 20:51   #21
MagdalenaOgrodnik
Przyczajenie
 
Avatar MagdalenaOgrodnik
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Smile Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

słyszałam, że niektóre kobitki uprawiają sex z normalnym tamponem...Później trzeba "poszukać" sznureczka]]jeśli facet uprawia sex w prezerwatywie to nie ma problemu, że się "brzydzi" czy coś...]
__________________
Madzik
MagdalenaOgrodnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:16   #22
suzymay
Przyczajenie
 
Avatar suzymay
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Cytat:
Napisane przez MagdalenaOgrodnik Pokaż wiadomość
słyszałam, że niektóre kobitki uprawiają sex z normalnym tamponem...Później trzeba "poszukać" sznureczka]]jeśli facet uprawia sex w prezerwatywie to nie ma problemu, że się "brzydzi" czy coś...]
o matko! to może być niebezpieczne
suzymay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:19   #23
aliss0588
Zadomowienie
 
Avatar aliss0588
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 156
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Cytat:
Napisane przez MagdalenaOgrodnik Pokaż wiadomość
słyszałam, że niektóre kobitki uprawiają sex z normalnym tamponem...Później trzeba "poszukać" sznureczka]]jeśli facet uprawia sex w prezerwatywie to nie ma problemu, że się "brzydzi" czy coś...]

to dopiero jest okropne
__________________
Sczęśliwa, dzięki Tobie Łobuzie

aliss0588 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:30   #24
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Cytat:
Napisane przez MagdalenaOgrodnik Pokaż wiadomość
słyszałam, że niektóre kobitki uprawiają sex z normalnym tamponem...Później trzeba "poszukać" sznureczka]]jeśli facet uprawia sex w prezerwatywie to nie ma problemu, że się "brzydzi" czy coś...]
powodzenia życzę, w takim razie.
Ja myslę, że jak zadnej ze stron to nie brzydzi, to czemu nie.
I preferowałabym końcowe dni okresu
jak juz któraś z was pisała - jak mnie wszystko boli i czuję sie gruba to sex jest ostatnia rzeczą na którą mam chęć. Już nawet nie ze względów estetyczno- higienicznych
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 21:34   #25
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
powodzenia życzę, w takim razie.
Ja myslę, że jak zadnej ze stron to nie brzydzi, to czemu nie.
I preferowałabym końcowe dni okresu
jak juz któraś z was pisała - jak mnie wszystko boli i czuję sie gruba to sex jest ostatnia rzeczą na którą mam chęć. Już nawet nie ze względów estetyczno- higienicznych
Dokladnie !

Ja podczas okresu czuje sie jak slimor, rozlazla, obolala i cieknaca wiec u mnie seks odpada. Zreszta - mieszkajac z facetem mozna dac sobie na wstrzymanie kilka dni.

Rozumiem jednak, ze sa pary, ktore moga widywac sie rzadko i taki tampon moze byc rozwiazaniem. Rowniez rozumiem pary, ktorym seks podczas okresu sprawia przyjemnosc i nie brzydzi. Jesli obojgu to pasuje to czemu nie?
Nie wyobrazam sobie bzykac sie podczas okresu ze swiezo nabytym partnerem ale w zwiazku, gdzie 'nic co ludzkie nie jest mi obce' absolutnie tak.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 12:46   #26
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

nie słyszałam o takich tamponach, ale o parach które uprawiają seks w czasie okresu ze zwykłym tamponem słyszałam
ale chyba każdy ginekolog powie że to nie jest bezpieczne - w czasie okresu najłatwiej o zakażenie

proponuję, jeśli tak rzadko widzisz się ze swoim facetem i często masz wtedy okres po prostu petting, możesz wtedy użyć zwykłego tamponu, nie będzie obrzydliwie i nie stracicie tego dnia
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 16:29   #27
gosia1717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 21
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Ja nie slyszalam o takich tamponach ale mnie to nie przeszkadza a mojemu kochanemu tym bardziej nie kochamy sie tylko w pierwszy dzien a potem hmmm....jest bosko
gosia1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 17:33   #28
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Znalazłam tylko coś na temat wkładki menstruacyjnej:

Zastanawiasz się, dlaczego wkładka Instead jest taka nadzwyczajna? Otóż jedną z jej zalet jest to, że zatrzymuje dwa razy więcej płynu menstruacyjnego niż tampon, co daje kobietom o wiele dłuższy czas (ale nie dłużej niż 12 godzin) normalnego funkcjonowania bez zmartwień, że "coś przecieknie". Wkładki menstruacyjnej nie trzeba często wymieniać - wystarcza na cały dzień, bez ryzyka przeciekania. Kobiety stosujące wkładki Instead i zawodowo uprawiające sporty bardzo je sobie chwalą, gdyż dzięki nim spokojnie mogą uczestniczyć w maratonie czy triatlonie. Wkładki okazują się również być niezastąpione w podróży.

Dzięki wkładkom Instead nie musisz zmieniać swojego trybu życia podczas miesiączki. Wkładka jest używana całkowicie wewnątrz pochwy, jest dyskretna i pewna, dzięki czemu możesz swobodnie udać się na basen, zakładać ulubione ubrania, bez obaw, że zostaną zaplamione. Kolejną zaletą wkładki jest pełna radość z "czystego seksu" podczas miesiączki, a Twój partner nawet jej nie poczuje (pamiętaj, że wkładka menstruacyjna Instead nie zabezpiecza przed zajściem w ciążę!). Stosowanie wkładek zapewnia świeżość i brak przykrego zapachu, czego często nie mogą zapewnić nawet tampony.

Hmmm ciut dziwny ma wygląd
Jej też nie mogłam znaleźć w żaden aptece internetowej... no cóż najwyżej zrezygnujemy z seksu podczas okresu na rzecz pettingu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wkladki%20menstruacyjne1.jpg (11,5 KB, 305 załadowań)
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 22:10   #29
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

ee dziwnie to wygląda.. nie wiedziałabym jak założyć?
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 08:41   #30
Perfect_Girl
Raczkowanie
 
Avatar Perfect_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: seks podczas okresu- specjalne tampony

Proszé Cié wyjasnij mi jedno. Jesli dli Ciebie seks w czasie okresu jest fuj i dla Twojego partnera równiez to dlaczego Ci tak na tym zalezy???
Nie rozumiem tego kompletnie -- takie "podkladanie sie" dla dobra sprawy...?
Juz to widze jak lezysz cala spieta i zastanawiasz sie czy ta cala wkladka jest szczelna, czy sie nie przesunéla i jedak krew sie jakos wydostaje...
O taki seks Ci chodzi?
Przeciez jest tyle sposobów na sprawienie sobie przyjemnosci bez klasycznego stosunku. Pomysl troché. I blagam Cié -- nie podkladaj sie dla dobra sprawy i dla satysfakcji faceta! Kiedys jak mój máz nie byl jeszcze mézem raz sié podlozylam mimo, ze nie mialam ochoty na seks i on natychmiast to zauwazyl i pojécia nie masz jak mu bylo z tym zle. Chyba myslalam podobnie jak Ty - chcialam zeby jemu bylo super a o sobie nie myslalam a tymczasem sprawilam mu tylko bardzo wielká przykrosc.
Pozdrawiam Cié serdecznie
Perfect_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 19:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.