Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać... - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 08:19   #991
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Nikt nie ma idealnego świata więc nie jesteś wyjątkowa
Ten "obcy dziad"- profesjonalny fotograf będzie się mniej pałętał od brata który się tym nie zajmuje i po prostu nie wie jak być niezauważalnym.
Wow, daj namiar na niezauważalnego fotografa
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:24   #992
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Mam wrażenie, że w tym wątku przesadza się w każdą stronę... Jedni nienawidzą filmów, inni robią 6 godzinne. Jedni nienawidzą strzelających tub, inni dają strzelające tuby z pieniędzmi. Patrząc na ten wątek czasami odechciewa się organizować ślub. Żeby tylko moje wesele się tu nie pojawiło...

w ogóle nie organizujmy nic. Tuby są "be", fotografowie są "be", suknie księżniczki są "be", czarne garnitury są "be", pewnie race też są "be", wystrój w jednym kolorze jest "be"... Każdy ma inny gust a tutaj w tym wątku czasami się naprawdę przesadza.
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 08:25   #993
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Wow, daj namiar na niezauważalnego fotografa
No to w końcu chcesz tego fotografa czy nie?
Ja Cię nie namawiam do zmiany decyzji. Niech Twój bart robi te zdjęcia, skoro tak CHCESZ. Nic mi do tego. Napisałam, że dla mnie to najgorszy pomysł i nie zdecydowałabym się na takie rozwiązanie.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 09:02   #994
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
No to w końcu chcesz tego fotografa czy nie?

It was a joke
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:26   #995
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Bo fotki nie będą idealne? Ja tam lubię mój mało idealny świat. Wolę brata niż obcego dziada pałętającego się pod ołtarzem.
pod ołtarzem pałętać się Twój brat z pewnością nie będzie bo go ksiądz wykopie, trzeba mieć specjalny kurs żeby tak sobie podczas mszy pstrykać chyba że macie tak wyrozumiałego księdza
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:29   #996
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
pod ołtarzem pałętać się Twój brat z pewnością nie będzie bo go ksiądz wykopie, trzeba mieć specjalny kurs żeby tak sobie podczas mszy pstrykać chyba że macie tak wyrozumiałego księdza
Posmialismy się, nie spotkałam księdza który by miał z tym problem.
Tym bardziej jeśli to będzie brat. Sorry ale za darmo młodym tego ślubu nie udziela.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:29   #997
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
pod ołtarzem pałętać się Twój brat z pewnością nie będzie bo go ksiądz wykopie, trzeba mieć specjalny kurs żeby tak sobie podczas mszy pstrykać chyba że macie tak wyrozumiałego księdza
Licencję czy coś takiego musi mieć fotograf na wykonywanie zdjęć w kościołach
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 10:33   #998
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Posmialismy się, nie spotkałam księdza który by miał z tym problem.
Tym bardziej jeśli to będzie brat. Sorry ale za darmo młodym tego ślubu nie udziela.
nie chodzi o to, że płacicie księdzu za udzielenie ślubu, ale o to, że to miejsce święte i nie można tak sobie latać z aparatem i pstrykać fotek. A już na pewno nie z lampą. Także radziłabym się zapytać księdza, czy dopuszcza możliwość posiadania przez Was fotografa amatora i jak daleko może stanąć podczas przysięgi czy nakładania obrączek.
Nawet licencjonowani fotografowie lubią zajechać do proboszcza i wypytać go, na ile mogą sobie pozwolić. Księża są różni i niektórzy nie są tolerancyjni jeśli chodzi o robienie zdjęć w kościele.
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:33   #999
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Jest coś takiego. Ale z doświadczenia wiem ze prawie nigdy ksiądz o to nie pyta.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:35   #1000
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

U mnie ksiądz lajtowy, nie robi problemów.
Poza tym chcę tylko kilka zdjęć z samej przysięgi. Nie rozumiem po co zdjęcia jak siedzimy jak kołki i słuchamy kazania. Albo zdjęcia ludzi w ławkach
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:45   #1001
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jest coś takiego. Ale z doświadczenia wiem ze prawie nigdy ksiądz o to nie pyta.
Ja mam doświadczenie takie, że pytał. Fotograf akurat go zapomniał mieć ze sobą i było lekkie zamieszanie, ale w końcu uwierzył na słowo, że ma i miał dostarczyć po mszy.

Zdjęcia z mszy to nie tylko przysięga i siedzenie jak kołki.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 10:52   #1002
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Posmialismy się, nie spotkałam księdza który by miał z tym problem.
Tym bardziej jeśli to będzie brat. Sorry ale za darmo młodym tego ślubu nie udziela.
U nas ksiądz ma, już przy zapisach podpisuje się oświadczenie ze ma się świadomość iż kościół nie zgadza się na fotografowanie bez licencji i ze należy ją okazać przed msza w zakrystii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 10:53   #1003
shaylla
Raczkowanie
 
Avatar shaylla
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 386
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Ja mam doświadczenie takie, że pytał. Fotograf akurat go zapomniał mieć ze sobą i było lekkie zamieszanie, ale w końcu uwierzył na słowo, że ma i miał dostarczyć po mszy.

Zdjęcia z mszy to nie tylko przysięga i siedzenie jak kołki.

A no tak, można jeszcze klęczeć
Ale klęczę i siedzę w kościele co tydzień..
shaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:09   #1004
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Posmialismy się, nie spotkałam księdza który by miał z tym problem.
Tym bardziej jeśli to będzie brat. Sorry ale za darmo młodym tego ślubu nie udziela.
Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Jest coś takiego. Ale z doświadczenia wiem ze prawie nigdy ksiądz o to nie pyta.
Nie ma się co śmiać, mieliśmy lajtowego księdza a nasz foto i tak szedł przed mszą z pozwoleniem. A podczas przygotowań opowiadał jakie cyrki potrafią księża odstawiać, łącznie z przerywaniem kazania by ochrzanić latającego z aparatem po kościele
Różnie może być więc lepiej sprawdzić przed
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:13   #1005
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
A no tak, można jeszcze klęczeć
Ale klęczę i siedzę w kościele co tydzień..
No tak przecież co tydzień zakłada się suknię i bierze ślub
Ok, rozumiem dla Ciebie fotograf to zło ale zrozum, że nie dla wszystkich to nuda i siedzenie jak kołki i nie wszystkich usatysfakcjonuje kilka zdjęć z przysięgi robionych przez brata.
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:14   #1006
tamiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 232
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
Przypomniał mi sie jeszcze jeden kicz - prezenty dla gości. Jeszcze jakieś czekoladki ok (choć w sumie nie rozumiem idei..) ale jakieś durnostojki jak gipsowe aniołki? Serio dostałam kiedyś coś takiego. I widać, że kupione po taniości, pewnie złotówka za sztukę czy coś w ten deseń. Po co to komu?
Potwierdzam... Gipsowy aniołek itp. zazwyczaj po 1,99 zł / sztuka... Dla mnie również masakra.
tamiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:26   #1007
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Na jednym z wesel, na którym akurat była moja ciotka, młodzi dali gościom w podziękowaniu nasiona słonecznika do wsadzenia. Do tego był wierszyk, że to w podziękowaniu i mają je zasadzić, żeby rozkwitły jak ich miłość.
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:29   #1008
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;62114586]Wow... a ja myślałam, że film trwający więcej niż godzinę to już stanowczo za długo. 6 godzin, jestem w szoku. To chyba trzeba naprawdę lubić wesela, żeby oglądać film szesciogodzinny kilka razy i wszystkie filmy koleżanek.

Mnie takie filmy z wesel nudzą, podobnie jak filmy ze studniówek itp. Nigdy nie obejrzałam swojego filmu ze studniówki. Nigdy nie oglądałam filmów z wesel rodzinnych. Więc nie chcieliśmy kamerzysty. Potem znalazłam teledyski ślubne: krótkie, zgrabne, dynamiczne i dobrze zrobione. I stwierdziłam, że taki film mogłabym mieć ale zadecydowały kwestie finansowe i będziemy mieć tylko zdjęcia.[/QUOTE]
Wiem, że długo. U nas standardem są takie do 4 h na dwóch płytach, nie wiem co mi strzeliło do głowy by było nagrane jak najwięcej, nawet w studio się dziwili, no ale nie wiedzieć czemu uparłam się i teraz bym się zdecydowała na właśnie taki max 4 h plus ten teledysk.
Obejrzałam swoje mnóstwo razy i dopatrzyłam się rzeczy, które idealne nie były. Ale to szczegóły o których się nie pamięta.
Teraz wiem, że było to przesadą i sporo bym z tego mogła " wyrzucić". Na całe szczęście dostaliśmy również wersję roboczą i jeśli nas najdzie wolna chwila to mąż sam zmontuje nam płyte z tej roboczej wersji z 6 h skrócimy do dwóch płyt na 4 godziny.
Bo sporo jest ujęć jak tańczy na sali kilka par na początku i można by śmiało to opuścić
W wolnej chwili się tym zajmiemy.
Ze studniówki może ze dwa razy płytę widziałam i to tylko swoją. Koleżanek nie oglądałam, nie kręciło mnie to. Co innego wesela Najlepsze to jest to, że nigdy nie marzyłam o weselichu, nigdy nawet jako mała dziewczynka nie patrzyłam z westchnieniem na wystawy z sukniami ślubnymi. Owszem zerkałam, ale nie mogłam się nadziwić jakie te suknie są wszystkie brzydkie
Do tej pory widzę te suknie drapowane i z naszytym wszystkim co się da
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
ja bym wykitowała jakbym miala ogladac te filmy. Bylam widzialam oglądać nie muszę. Żadnego filmu z wesel nie ogladałam i nie zamierzam. A taki 6 godzinny to już w ogóle dramat jak dla mnie.
A nie sorry kilka ogladalam jak szukaliśmy zespolu i kamerzysty na swoje, ale to po lebkach tylko i dzieki temu wiem co mi sie nie podoba
Serio 6 godzin przeginka już bym tak nie zrobiła i dlatego odradzam. Standardem u nas są te 3- 4 godzinne, ale to też przesada trochę. Ale z kolei koleżanka miała wesele tak słabe, że praktycznie nie szło z czego tych 4 h zmontować. Za to pierwsze 45 minut to przygotowania. Wiadomo wstęp, jakieś wprowadzenie i potem ujęcie na salon fryzjerski jak młoda przyjeżdża i wchodzi, potem ujęcie na prostownicę do włosów, filiżankę z kawą, na nogę przyszłej młodej, która bawi się klapkiem zsuwając go ze stopy i znowu zakładając...I to wszystko sam fryzjer. Następnie nakręcone jest wyjście z salonu i potem przeskok i znowu ujęcie jak młoda podjeżdża do kosmetyczki i znowu nakręcone jak wysiada z auta i wchodzi do salonu...Potem w domu standardowe ujęcia na suknie wiszącą na żyrandolu lub karniszu, pudełeczko z obrączkami, jakieś zakładanie podwiązki lub ujęcie jak świadkowa zapina młodej paseczek od bucika, poprawia jej kolczyki...
I godzina zleciała. Później wesele. I na koniec płyty wrzucony jest pokaz zdjęć z podróży poślubnej ( bez fotografa) ze zdjęciami samodzielnie zrobionymi, aby pustkę na płycie zapełnić.
Bez sensu nieco, no ale cóż.
Cytat:
Napisane przez shaylla Pokaż wiadomość
U mnie ksiądz lajtowy, nie robi problemów.
Poza tym chcę tylko kilka zdjęć z samej przysięgi. Nie rozumiem po co zdjęcia jak siedzimy jak kołki i słuchamy kazania. Albo zdjęcia ludzi w ławkach
Dodałabym przyjmowanie komunii, znak pokoju i jak klęczymy czy błogosławieństwo na wyjściu.
Zdjęcia ludzi w ławkach czy też filmowanie gości to też chyba taki standard, aby pokazać kto był.
Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Potwierdzam... Gipsowy aniołek itp. zazwyczaj po 1,99 zł / sztuka... Dla mnie również masakra.
Gipsowym aniołkom mówimy : NIE, mamy już 3. Nie położę tego gdzieś na wierzchu, leżą schowane w wielkim kartonie z pamiątkami. Bez sensu wyrzucone pieniądze. Idea upominków dla gości mi się nie podoba. Te aniołki, migdały w lukrze czy pralinka w kartoniku, miód z pasieki czy dżemik, magnesy na lodówkę szkoda kasy.

Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
Na jednym z wesel, na którym akurat była moja ciotka, młodzi dali gościom w podziękowaniu nasiona słonecznika do wsadzenia. Do tego był wierszyk, że to w podziękowaniu i mają je zasadzić, żeby rozkwitły jak ich miłość.
nie wierzę.
Koleżanka otrzymała zaproszenie pocztą i do zaproszenia dołączony był słoiczek miodu z kokardką w kolorze przewodnim, bo zaproszenie też takie miało. I napis na karteczce przy słoiczku : miłość jest słodsza niż miód, dzielimy się nią z Wami i mamy nadzieję, że będziecie z nami...
Koleżanka bardzo mile zaskoczona.
Zbędna jest moim zdaniem również księga gości, bo połowa zapomina się wpisać, a druga połowa nic mądrzejszego niż : Najlepsze życzenia z okazji ślubu składają.
Wystarczają w zupełności kartki z życzeniami w kopertach. Teraz i tak z gotowymi wierszykami i nie trzeba się wysilać zbytnio, bo dla co niektórych to problem jest by napisać coś od siebie.No ale spoko nie każdy może potrafi coś wymyśleć. Zawieszki z wierszykami na wódkę są zbędne, oklejanie butelek zdjęciem pary młodej- niefajnie wyglądają potem te walające się flaszki i uśmiechnięte buzie młodych ze śmietnika.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:40   #1009
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Boże, a my się z Tz zastanawiamy czy 30 minutowy film nie będzie już nudny hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 14:43   #1010
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Boże, a my się z Tz zastanawiamy czy 30 minutowy film nie będzie już nudny hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Da radę, może będzie nawet niedosycik
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 23:03   #1011
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez tamiris Pokaż wiadomość
Potwierdzam... Gipsowy aniołek itp. zazwyczaj po 1,99 zł / sztuka... Dla mnie również masakra.
a ja nie rozumiem co aniolek ma wspolnego ze slubem

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anna_z_lublina Pokaż wiadomość
Reklama.
Jak dla mnie ,to te przykladowe fotki sa okropne,nie chcialabym aby takie fotki z moja osoba fotograf pokazywal

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-23 o 23:40 Powód: Reklama w cytacie.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 06:06   #1012
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Podziękowania dla rodziców/ świadków w formie statuetek, pucharów, Oscarów, medali.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 07:16   #1013
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Byłam na ślubie, gdzie podczas składania przysięgi, kamerzysta stanął centralnie przed młodymi i zasłonił ich, także publiczność nie miała okazji zobaczyć przysięgi na żywo, no ale od czego jest film
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 07:32   #1014
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ja dostalam raz kieliszek z grawerem, chyba mi się ups zapomnialo i zostal na sali weselnej...
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 07:45   #1015
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
Byłam na ślubie, gdzie podczas składania przysięgi, kamerzysta stanął centralnie przed młodymi i zasłonił ich, także publiczność nie miała okazji zobaczyć przysięgi na żywo, no ale od czego jest film
PUBLICZNOŚĆ nie widziała małpek w cyrku, no dramat. A pamiątki dla młodych są oczywiście totalnie nieważne, jeżeli kamerzysta albo fotograf mieliby cioci Krysi zasłonić choćby pięć minimum przedstawienia, c'nie?

Tak myślę o tych wszystkich ślubach, na których byłam... Dobrze i z bliska widziałam cztery razy: trzy razy byłam świadkową, a na ślubie brata wbiłam z rodzicami do pierwszej ławki A poza tym to zawsze coś zasłania, jak nie filar, to 2 metry wujka Janusza. Niechże zasłania i kamerzysta
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 08:10   #1016
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
PUBLICZNOŚĆ nie widziała małpek w cyrku, no dramat. A pamiątki dla młodych są oczywiście totalnie nieważne, jeżeli kamerzysta albo fotograf mieliby cioci Krysi zasłonić choćby pięć minimum przedstawienia, c'nie?

Tak myślę o tych wszystkich ślubach, na których byłam... Dobrze i z bliska widziałam cztery razy: trzy razy byłam świadkową, a na ślubie brata wbiłam z rodzicami do pierwszej ławki A poza tym to zawsze coś zasłania, jak nie filar, to 2 metry wujka Janusza. Niechże zasłania i kamerzysta
w tak ważnym momencie jak przysięga, uważam że jest to po prostu niestosowne wobec bliskich, którzy chcą uczestniczyć i przeżywać ślub razem z młodymi, nie tylko obejrzeć go na filmie. Kamerzysta ma techniczną możliwość stanięcia w innym miejscu. Filar niestety nie
__________________

Edytowane przez zupa_grochowa
Czas edycji: 2016-06-25 o 08:12
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 08:30   #1017
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez zupa_grochowa Pokaż wiadomość
w tak ważnym momencie jak przysięga, uważam że jest to po prostu niestosowne wobec bliskich, którzy chcą uczestniczyć i przeżywać ślub razem z młodymi, nie tylko obejrzeć go na filmie. Kamerzysta ma techniczną możliwość stanięcia w innym miejscu. Filar niestety nie
A ja uważam, że niestosowne jest nadawanie SOBIE takiej wagi w dniu CZYJEGOŚ ślubu. Publiczność, jak to ładnie nazwano, nie uczestniczy w ślubie, tylko patrzy i słucha. I serio , ja jako gość jestem gotowa się nieco "poświęcić", żeby młodzi mieli pamiątkę ze swojego własnego ślubu. Mnie niczego nie ubędzie, jak mi ktoś zasłoni.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 08:59   #1018
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ale młodzi zapraszają gości żeby uczestniczyli na żywo w tej uroczystości, a nie żeby mieli ładny film potem. Goście są wazniejsi od filmu imo.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 09:21   #1019
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Tak czytam te posty i na myśl przychodzi mi takie stwierdzenie, że do tej pory chodziłam na wesela na których mi się podobało i się dobrze bawiłam. I z większości tych wesel mam naprawdę dobre wspomnienia. Dobre pomimo tego że te wesela nie były idealne (wedlug standardów wizazowych i tego watku), pomijając pojedyncze naprawdę beznadziejne przypadki. A to jedzenie bylo za chłodne, to młodych w kościele zasłonił mi kamerzysta czy fotograf, a to muzyka nie zawsze byla taka jak mi sie podoba itp.itd. Ale jakoś nie zauważyłam tego wszystkiego, skupiłam się na dobrej zabawie i uczestniczeniu w tym ważnym dla Młodych dniu. I dopóki nie zaczęłam czytać tego wątku wydawało mi się że byłam na super weselach, a tu taki zonk.
Ludzie trochę dystansu, serio. Wasze śluby i wesela też pewnie zostały obsmarowane na takich forach.
A Wy sie doszukujecie problemu tam gdzie go nie ma. Naprawdę dla Was takim problemem jest to że Młodych Wam fotograf czy kamerzysta zasłonił??
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 09:26   #1020
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ale młodzi zapraszają gości żeby uczestniczyli na żywo w tej uroczystości, a nie żeby mieli ładny film potem. Goście są wazniejsi od filmu imo.
Zasadniczo tak, ale najważniejsi są młodzi. Jeżeli zależy im na pamiątkach, to może jednak ciocia Krysia przeżyje jakoś, że MŁODZI są ważniejsi od jej widoku i jak im zależy na tym filmie, to niech mają? Bo to tak jakby ich ślub, z założenia jedyny w życiu.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 06:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.