Pudzianowski vs. Najman! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 11:14   #91
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Ja na miejscu jego i kibiców wcale nie byłabym dumna z tej wygranej...
Ale czemu nie? Chwyty były dozwolone, nikt nie zakwestionował tego że walka była normalna.
Wygrana to wygrana, ja tez żadnego z nich nie lubię, nawet nie planowałam oglądać walki. Ale wchodzę na gg a tam wszyscy mają opisy (nawet koleżanki ) "kłopoty najmana" no i z ciekawości obejrzałam i po prostu pod wrażeniem jestem :p
jak są biegi, to ludzie biegną, co z tego że technika nie ta, w końcu liczy się by wygrać.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:20   #92
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
A ja Pudziana nie trawię. Jego kibice w ogóle klasy nie pokazali. Te gwizdy na wejściu Najmana, porazka jakaś. Podobnie sam komentarz zwycięzcy przesycony ironią i sarkazmem. Ten to dopiero wysoko głowę nosi.. Chciał pokazać klase w ringu?- mógł pokazać i poza nim. Nie podoba mi sie takie coś. Jego wypowiedzi przed walką też pozostawiają wiele do życzenia; Najman wydawał mi sie bardziej poukładany. Zgadzam się z jego opinią o Pudzianowskim. Powinna znaleźć się w koncu osoba, ktora pokona Pudziana i sprowadzi go trochę na ziemie, bo ma się za Bóg wie co.
Nie pałam sympatią do żadnego z nich, Najmana praktycznie nie znałam przed tą walką, ale gdzieś podświadomie liczyłam na to, że Najman da sobie radę z nim. Gdyby doszło do konfrontacji w stojce Pudzian mógłby nie miec szans. No ale.... każdy widzial jaka taktykę wybrał Pudzian. Trudniej mu będzie wygrać następną walkę, bo teraz wszyscy już wiedzą, czego mogą sie po nim spodziewać.
Bzdury piszesz!
Pudzian właśnie bardzo dobrze komentował. Ten pajac najman w gębie mocny, wyzywał Pudziana, że pokaże mu czymś różni się sport od hodowli ogranizmu . Baran jeden. Sędziowie mogli dać jeszcze minute dla Pudziana to by znosili najmana chyba na noszach. Po walce powyśmiewał się z najmana- i dobrze, bo sobie w pełni zasłużył.
"Wolę mało mówić, a dużo robić" a nie jak najman na odwrót.
Ja wolę żeby Pudzian wszystkich tłukł, niż żeby się znalazła osoba, która go pokona. Masz jakiś uraz do Pudziana chyba .
Nie doszło do konfrontacji w stójce, więc po co gdybać. Najman niech się za szachy weźmie, albo jakieś bierki, bo w boksie czy MMA mu nie wychodzi.
I co do Twojego ostatniego zdania. Po Fiodorze Emelianenko można spodziewać się, że będzie sprowadzał do parteru, i co? łatwiej im jest?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100 % .Walka mogła być o wiele ciekawsza , gdyby "pudzian" obrał inną taktykę .... ale co się dziwić -wiedział ,że jedynie takim sposobem ma szanse wygrać. A skąd tyle sympatii ze strony ludzi naprawdę nie rozumiem...
Ja na miejscu jego i kibiców wcale nie byłabym dumna z tej wygranej...
A ja nie wiem skąd taka niechęć.
A niby czemu ? Ale głupote napisałaś.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Ale czemu nie? Chwyty były dozwolone, nikt nie zakwestionował tego że walka była normalna.
Wygrana to wygrana
jak są biegi, to ludzie biegną, co z tego że technika nie ta, w końcu liczy się by wygrać.
Dokładnie tak .
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:00   #93
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!



Tak, sweetish i Czarnulka19, to oczywiście nie wina Najmana, że przegrał w stylu kundelka bez jajek, tylko Pudzianowskiego, który nie dość, że bezczelnie walczył ze słabszym, to jeszcze go pokonał. To po prostu było niesmaczne i bardzo niesportowe, że tak go kopał, zamiast czekać aż Najman zacznie boksować.

I jeszcze nie okazał mu szacunku, co za burak. Nie to co Najman, który na każdym kroku powtarzał jak wybitnym sportowcem i godnym rywalem jest Pudzianowski.
__________________
I could surf the earth on a banana peel

Edytowane przez rabid
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:09
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:31   #94
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
W ogole albo ja wczoraj mialam jakies omamy sluchowe albo publicznosc wygwizdala Najmana na samym wejsciu ? Troche to slabe bylo :/
Pudzian jako najsilniejszy facet na swiecie w zestawieniu z jakims tam bokserzyna ... Nie dziwie sie,ze wygral.Co innego gdyby walka byla pomiedzy Pudzianem,a innym strongmanem.Wczesniejsze walki,ktore lecialy byly bardziej dograne i wydawalo sie,ze kazdy ma rowne szanse.
No,ale ja tam sie nie znam przeciez Ciekawe ile kasy oboje za to zgarneli
Dlatego też napisałam ,że wg . mnie nie ma czym się szczycić .......
. Najman zapewne liczył ,że ta walka będzie bardziej techniczna , wtedy wiele przemawiało by na jego korzyść.. Najman szybko by go zmęczył .Nie dziwię się ,że położył go w ciągu kilku sekund na deskach . W końcu prawdopodobnie to najsilniejszy człowiek na świecie.... Wyobrażam sobie jaki to ból dostać chociażby raz z takiej łapy, a co dopiero taką serię
Nie zauważyliście różnicy pomiędzy walką pudzianowskiego i Najmana a pozostałymi walkami wg. mnie pozostałe były dużo lepsze i ciekawsze.
Szczerze mówiąc , to nie wyobrażam sobie nawet walki Adamek (choć w porównaniu do Najmana jest świetnym bokserem)vs. pudzianowski ..... . więc o czym my w ogóle tu rozmawiamy ?

A ze strony "kibiców" było to zwyczajne chamstwo...

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 15:44
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:37   #95
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
więc o czym my w ogóle tu rozmawiamy ?
O MMA, w którym kopanie i boksowanie funkcjonuje na równych prawach, a w 99% wygrywa lepszy.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:40   #96
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Czarnulka19
Tak, takie zachowanie kibiców według mnie też jest niestosowne, ale właściwie po tym, co usłyszeliśmy z ust Najmana wcale nie dziwię się tej reakcji.
Pokazał jaki z niego cwaniak, dał do zrozumienia, że dla niego Mariusz to jedynie kupa mięśni, która do niczego się nie nadaje, natomiast on sam uważa się za wielkiego sportowca .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:40   #97
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Dlatego też napisałam ,że wg . mnie nie ma czym się szczycić .......
Wiadomo ,że Najman nie miał szans. W ogóle Marcin liczył ,że ta walka będzie bardziej czysto techniczna , wtedy wszystko przemawiało by na jego korzyść.. Pudzianowski ma słabszą kondycje i na pewno szybciej by się zmęczył ... A jak ten od razu rzucił się na niego i zaczął go kopać (swoją drogą śmiesznie to wyglądało , a raczej nieudolnie) dodatkowo okładać pięściami , to się dziwicie ,że leżał na deskach ? W końcu prawdopodobnie to najsilniejszy człowiek na świecie.... Wyobrażam sobie jaki to ból dostać chociażby raz z takiej łapy
Nie zauważyliście różnicy pomiędzy walką pudzianowskiego i Najmana a pozostałymi walkami
Szczerze mówiąc , to nie wyobrażam sobie nawet walki Adamek (choć jest świetnym bokserem)vs. pudzianowski ..... Gdyby zaatakował go tak na samym początku , too też nie miałby szans.... więc o czym my w ogóle tu rozmawiamy ?

A ze strony "kibiców" było to zwyczajne chamstwo...

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Tak poza tym , śmiać mi się chciało z tych wszystkich ''gwiazdek'' , które zasiadły obowiązkowo w pierwszych rzędach Piróg,Mroczek , Edyta Herbuś , Małgorzata Foremniak - widać było ,że ta walka tak ich interesowała....
oczywiście była to idealna okazja by się pokazać
Weź się tu już nie wypowiadaj, bo się tylko ośmieszasz.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:01   #98
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Weź się tu już nie wypowiadaj, bo się tylko ośmieszasz.
To nie czytaj . Wiele osób ma takie zdanie na ten temat.
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:04   #99
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Dlatego też napisałam ,że wg . mnie nie ma czym się szczycić .......
Wiadomo ,że Najman nie miał szans. W ogóle Marcin liczył ,że ta walka będzie bardziej czysto techniczna , wtedy wszystko przemawiało by na jego korzyść.. Pudzianowski ma słabszą kondycje i na pewno szybciej by się zmęczył ... A jak ten od razu rzucił się na niego i zaczął go kopać (swoją drogą śmiesznie to wyglądało , a raczej nieudolnie) dodatkowo okładać pięściami , to się dziwicie ,że leżał na deskach ? W końcu prawdopodobnie to najsilniejszy człowiek na świecie.... Wyobrażam sobie jaki to ból dostać chociażby raz z takiej łapy
Nie zauważyliście różnicy pomiędzy walką pudzianowskiego i Najmana a pozostałymi walkami
Szczerze mówiąc , to nie wyobrażam sobie nawet walki Adamek (choć jest świetnym bokserem)vs. pudzianowski ..... Gdyby zaatakował go tak na samym początku , too też nie miałby szans.... więc o czym my w ogóle tu rozmawiamy ?

A ze strony "kibiców" było to zwyczajne chamstwo...

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Tak poza tym , śmiać mi się chciało z tych wszystkich ''gwiazdek'' , które zasiadły obowiązkowo w pierwszych rzędach Piróg,Mroczek , Edyta Herbuś , Małgorzata Foremniak - widać było ,że ta walka tak ich interesowała....
oczywiście była to idealna okazja by się pokazać
Do podkreślonego.
A co mieli niby robić tańczyć? Ojej jakie to straszne rzucił się na niego i zaczął go kopać i tu uwaga bo w dodatku zaczął okładać pięściami

Adamek z Pudzinem nie bedzie walczył bo po pierwsze najważniejsze Adamek jest bokserem i z boksem wiąże swoją przyszłość a Pudzian jest za stary na boks. Jeżeli ktoś myśli o zawodostwie to należy pomyśleć przed 20 stym rokiem życia a Pudzian może boksować rekreacyjnie.

A w mieszanych sztukach walki niech się próbuje zobaczymy co zdziała ja jestem na tak tym bardziej że jest odważny i ambitny jak już wyżej pisałam. Napewno walki z Pudzianem bedą ciekawe A chciałabym żeby zdobył jakiś tytuł
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:06   #100
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Przecież Pudzian z Najmanem sami siebie nie wybrali, ktoś ich zestawił i świadomie zdecydowali się na walkę więc mi nie jest szkoda lżejszego Najmana bo wiedział na co się decyduje - na ogromne kowadło które go zmieli bez techniki. I zmielił.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:07   #101
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Do podkreślonego.
A co mieli niby robić tańczyć? Ojej jakie to straszne rzucił się na niego i zaczął go kopać i tu uwaga bo w dodatku zaczął okładać pięściami

Adamek z Pudzinem nie bedzie walczył bo po pierwsze najważniejsze Adamek jest bokserem i z boksem wiąże swoją przyszłość a Pudzian jest za stary na boks. Jeżeli ktoś myśli o zawodostwie to należy pomyśleć przed 20 stym rokiem życia a Pudzian może boksować rekreacyjnie.

A w mieszanych sztukach walki niech się próbuje zobaczymy co zdziała ja jestem na tak tym bardziej że jest odważny i ambitny jak już wyżej pisałam. Napewno walki z Pudzianem bedą ciekawe A chciałabym żeby zdobył jakiś tytuł


WIEM . Chodziło mi tylko i wyłącznie o to ,że każdy na miejscu Najmana skończyłby tak samo ......................... ... Jak wy to wszystko błędnie interpretujecie.
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:11   #102
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
WIEM . Chodziło mi tylko i wyłącznie o to ,że każdy na miejscu Najmana skończyłby tak samo ......................... ... Jak wy to wszystko błędnie interpretujecie.
No ale to tylko chyba oznacza, że Pudzian jest dobry i słusznie wygrał?
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:14   #103
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
WIEM . Chodziło mi tylko i wyłącznie o to ,że każdy na miejscu Najmana skończyłby tak samo ......................... ... Jak wy to wszystko błędnie interpretujecie.
tak tak. Pudzian powinien się wystawiać Najmanowi co nie? I kopać go nie powinien, bo to boli? No tak nie wolno przecież. Za mocno go bił!


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
To nie czytaj . Wiele osób ma takie zdanie na ten temat.
Kto np.?
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:15   #104
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
WIEM . Chodziło mi tylko i wyłącznie o to ,że każdy na miejscu Najmana skończyłby tak samo ......................... ... Jak wy to wszystko błędnie interpretujecie.
Nieprawda nie każdy skończyłby podobnie.
Jeżeli chodzi o Adamka gdyby jakimś cudem się wziął za MMA to pewnie dostałby taki sam wpieprz, a jeżeli to byłby boks to ja bym wtedy zakładała na Adamka bo tu Pudzian by wysiadł. A co tu gdybać jak tam nigdy się nie stanie.
W MMA jest dużo poważnych przeciwników których Pudzian mógłby się obawiać. To że Najman jest słaby to nie znaczy że wszyscy tacy są to chyba logiczne.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:18   #105
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Nieprawda nie każdy skończyłby podobnie.
Jeżeli chodzi o Adamka gdyby jakimś cudem się wziął za MMA to pewnie dostałby taki sam wpieprz, a jeżeli to byłby boks to ja bym wtedy zakładała na Adamka bo tu Pudzian by wysiadł. A co tu gdybać jak tam nigdy się nie stanie.
W MMA jest dużo poważnych przeciwników których Pudzian mógłby się obawiać. To że Najman jest słaby to nie znaczy że wszyscy tacy są to chyba logiczne.
Nawiązałam do Adamka , gdyż on sam jasno określił swoje szanse

http://sport.interia.pl/boks/news/ad...-szans,1403166

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:24
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:24   #106
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Dobrze, że wygwizdali tego pajaca. Potem jeszcze jak Mariusz wchodził to tym kawałkiem do którego wchodził przestraszyli Najmana ^^.
No nie wiem...
Podkreślasz błędy w wypowiedziach innych, a sama je robisz... O co więc chodzi?
A co do pajaców- Pudzianowski jest moim zdaniem prostakiem, nie potrafi się sensownie wypowiedzieć, dlatego też odbieram go jak odbieram. A Najman-oceniłam go jedynie po wypowiedziach, mówił sensownie, składnie, wszystko trzymał się kupy że sie tak wyrażę. I podzielam jego zdanie apropo hodowli organizmu.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:26
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:27   #107
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Nieprawda nie każdy skończyłby podobnie.
Jeżeli chodzi o Adamka gdyby jakimś cudem się wziął za MMA to pewnie dostałby taki sam wpieprz, a jeżeli to byłby boks to ja bym wtedy zakładała na Adamka bo tu Pudzian by wysiadł. A co tu gdybać jak tam nigdy się nie stanie.
W MMA jest dużo poważnych przeciwników których Pudzian mógłby się obawiać. To że Najman jest słaby to nie znaczy że wszyscy tacy są to chyba logiczne.
No to właśnie napisałam ,że nawet GDYBY Adamek wziął się za MMA , to nie dałby sobie rady , a co dopiero taki Najman ...
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:29   #108
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Podkreślasz błędy w wypowiedziach innych, a sama je robisz... O co więc chodzi?
A co do pajaców- Pudzianowski jest moim zdaniem prostakiem, nie potrafi się sensownie wypowiedzieć, dlatego też odbieram go jak odbieram. A Najman-oceniłam go jedynie po wypowiedziach, mówił sensownie, składnie, wszystko trzymał się kupy że sie tak wyrażę. I podzielam jego zdanie apropo hodowli organizmu.
Napewno słuchałaś wypowiedzi Najmana przed walka? Bo ja słuchałam i mnie wkur*** niesamowicie. Przez kilka miesięcy jechał po Pudzanie jak tylko mógł. Obrażał i wysmiewał jako sportowca. Zachowywał się jak wieśniak spod remizy oni też po pijaku mają takie gadki. A co w życiu osiągnął. Mocni pięściarze go lali, słabi go lali i takie całe życie w boksie i myślał chłopak że w MMA da rade. Hehe podpisał kontrakt na 4 walki i niech się modli że te 3 beda z jakimiś cieniasami.

Edytowane przez Nektaryna
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:35
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:37   #109
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
tak tak. Pudzian powinien się wystawiać Najmanowi co nie? I kopać go nie powinien, bo to boli? No tak nie wolno przecież. Za mocno go bił!


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


Kto np.?
Fajnie , a gdzie ja to napisałam .. Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem Zresztą dodałam komentarz ,że błędnie została zrozumiana moja wypowiedź ,bo nie o to mi chodziło ...

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Napewno słuchałaś wypowiedzi Najmana przed walka? Bo ja słuchałam i mnie wkur*** niesamowicie. Przez kilka miesięcy jechał po Pudzanie jak tylko mógł. Obrażał i wysmiewał jako sportowca. Zachowywał się jak wieśniak spod remizy oni też po pijaku mają takie gadki. A co w życiu osiągnął. Mocno pięściarze go lali, słabi go lali i takie całe życie w boksie i myślał chłopak że w MMA da rade. Hehe podpisał kontrakt na 4 walki i niech się modli że te 3 beda z jakimiś cieniasami.
Kawulski wyraźnie podkreślił ,że ten kontrakt zależy też od przebiegu wczorajszej walki , więc jeśli chodzi o Najmana to jeszcze nic pewnego.

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:34
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:41   #110
CheriiLady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Dziewczyny kochane, a jak się wam podobała piosenka na wejściu Pudziana?

`Dawaj na ring, dawaj na ring. Zaraz cie zniszczę, zaraz cie zniszczę.`
CheriiLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:43   #111
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Napewno słuchałaś wypowiedzi Najmana przed walka? Bo ja słuchałam i mnie wkur*** niesamowicie. Przez kilka miesięcy jechał po Pudzanie jak tylko mógł. Obrażał i wysmiewał jako sportowca. Zachowywał się jak wieśniak spod remizy oni też po pijaku mają takie gadki. A co w życiu osiągnął. Mocni pięściarze go lali, słabi go lali i takie całe życie w boksie i myślał chłopak że w MMA da rade. Hehe podpisał kontrakt na 4 walki i niech się modli że te 3 beda z jakimiś cieniasami.
A wypowiedzi Pudziana , to już nie słyszałaś ? Z tego co pamiętam zachowywał się identycznie.
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:44   #112
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
Kawulski wyraźnie podkreślił ,że ten kontrakt zależy też od przebiegu wczorajszej walki , więc jeśli chodzi o Najmana to jeszcze nic pewnego.
Musi walczyć jak podpisał. Tylko teraz beda negocjować z kim.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:44   #113
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez CheriiLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, a jak się wam podobała piosenka na wejściu Pudziana?

`Dawaj na ring, dawaj na ring. Zaraz cie zniszczę, zaraz cie zniszczę.`
najlepszy moment To był brat Pudziana , tak ? Ale ten kto stał na ringu myślę ,że mógł się wystraszyć

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:51
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:47   #114
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez CheriiLady Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane, a jak się wam podobała piosenka na wejściu Pudziana?

`Dawaj na ring, dawaj na ring. Zaraz cie zniszczę, zaraz cie zniszczę.`
To jego brat śpiewał.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
A wypowiedzi Pudziana , to już nie słyszałaś ? Z tego co pamiętam zachowywał się identycznie.
Oczywiście że słyszałam. Identycznie? To widać słabo słyszałaś, na szczęście wszystko jest na youtube i możesz sobie obejrzeć.
A z tymi paletkami do gry to wyskoczył jak przez okno. Najman to cham i prostak.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:48   #115
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Musi walczyć jak podpisał. Tylko teraz beda negocjować z kim.
Z tego wynika ,że nie musi . Widocznie mogą zerwać jeszcze z nim ten kontrakt.Zresztą Mateusz Borek po "walce" zadał pytanie Najmanowi , czy to koniec z MMA , czyli nie jest to tak bardzo oczywiste.

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:50
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:48   #116
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

A zwróciłyście uwagę na koszulkę Mariusza?

"Ciacho"
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:50   #117
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Wywiad z Pudzianowskim, sami spójrzcie jak sam sobie zaprzecza. Mówił, że nie lekceważy żadnego przeciwnika, ma do niego szacunek i respekt.. I co? i na słowach się skonczyło. Prostak i tyle. Otot ten wywiad:
Jednym słowem: sratatata...


Już za tydzień dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu w formule MMA najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego. Popularny "Pudzian" do tej pory nie chciał pokazywać swoich metod treningowych oraz przygotowań do pojedynku z zawodowym bokserem. Do dzisiaj...

O godzinie 10:00 w "Pawilonie Sportów Walki" na warszawskim AWF odbył się jeden z ostatnich treningów z udziałem Strongmana przed tą walką. Korzystając z okazji postanowiłem porozmawiać z Pudzianowskim. Nasza rozmowa poniżej:

Witaj Mariusz. Do twojego debiutu w formule MMA pozostał niespełna tydzień Dlatego nie wypada mi nie zapytać o przepracowany okres przygotowawczy. Jesteś zadowolony z jego przebiegu?
- Śmiało mogę stwierdzić, że przepracowałem te dziewięć tygodni uczciwie. Treningi sześć razy w tygodniu, po trzy, a nawet cztery dziennie. Na początku były trzy zajęcia dziennie plus siłownia, lecz później siłownię odstawiłem. Zresztą widziałeś mój trening i sam możesz powiedzieć, czy daję sobie radę.
Byłem w szoku, szczególnie wtedy, gdy zobaczyłem jak jedną ręką podnosisz partnera, który założył ci balachę, a następnie miotasz nim z całej siły o ziemię.
Powróćmy do rozmowy. Które elementy wszechstylowej walki wręcz przyswoiłeś najbardziej?

- Zawsze rano mam treningi parterowe, czyli zapasy i judo. Wieczorem zaś robię czterdziestominutowy trening bokserski. Obie te płaszczyzny łącze i obie bardzo lubię. W końcu ich połączenie w jedną całość daje MMA.
Twój przeciwnik – Marcin Najman – w każdym wywiadzie podkreśla, że jest bokserem i technikami bokserskimi będzie chciał wygrać. Będziesz unikać walki w stójce, a może zobaczymy efektowną walkę na pięści?
- Jeśli Najman będzie chciał iść na wymianę to życzę mu powodzenia (śmiech). Ja nie jestem jakiś wolny wół, który stanie i pozwoli sobie oklepać buzię. Nie po to mama dawała mi jeść, żeby te ręce nie kopały. Czy potrafią kopać…? Uwierz, że potrafią!
Fighter KSW Team, Maciej Górski powiedział, że zawodnicy, którzy w przeszłości trenowali karate mają wyuczone do perfekcji celne zadawanie ciosów, a ich groźną bronią są niskie kopnięcia. Ty próbkę precyzji, a także siły zademonstrowałeś ostatnio na jednym ze sparingów, gdzie jednym kopnięciem złamałeś rywalowi nogę…
- W stu procentach zgodzę się z Maćkiem, że karatecy wyprowadzają precyzyjne ciosy. A co do tego kopnięcia, to rzeczywiście nogę uszkodziłem, ale wcale mocno nie kopnąłem. Użyłem maksymalnie trzydzieści procent swojej siły.
A więc co by się stało jakbyś zadał cios z maksymalną siłą? Urwałbyś nogę?
- (śmiech)
Gdy dziewięć tygodni temu rozpoczynałeś przygotowania ważyłeś sto czterdzieści cztery kilogramy. Teraz jesteś sporo lżejszy. Co dało Pudzianowi zrzucenie masy?
- W tej chwili ważę sto dwadzieścia siedem kilogramów i nie jestem tym samym Pudzianem sprzed kilku tygodni. Jestem dużo szybszy i zwinniejszy. Dodam jeszcze, że zapaśnicy, którzy kilka lat trenują nie są w stanie zrobić tego wszystkiego, co mi się udaje.
Z ust wielu osób z którymi dzisiaj trenowałeś usłyszałem, że wygrasz na pewno, bez większych problemów i że Najman to nie rywal dla ciebie. Czy ty równie lekceważąco odnosisz się do swojego przeciwnika, z którym już jedenastego grudnia spotkasz się w ringu?
- Nigdy nie lekceważę żadnego przeciwnika. Czy to w Strongmanach, czy w innych dziedzinach. Nawet najsłabszego rywala się nie lekceważy. Mogę go prywatnie nie lubić, ale wychodząc na plac boju mam respekt i szacunek do każdego. Pudzian nie lekceważy nikogo… nawet Najmana.
Nigdy, w żadnym wywiadzie nie powiedziałeś konkretnie z kim trenujesz. Mimo to jedna osoba bardzo często wypowiada się w mediach, prawiąc morały na temat twoich przygotowań. Czy nie uważasz, że jest to lansowanie się kosztem twojej osoby?
- Powiem szczerze, że nie zwracam na to uwagi. Nie jestem laikiem w sportach zawodowych i to ode mnie zależy z kogo pomocy korzystam. Dzisiej Mirek pomaga mi na tyle ile mi potrzeba. To on ściąga dla mnie sparingpartnerów, bo to jest jego rola, a ja nie mam na to czasu. Nie traktuję tego, jako lansowanie się kosztem mojej osoby.
Nie drażni cię to, że sam się w mediach nie wypowiadasz, a on non stop? Nie wierzę…
- Jesteśmy tak umówieni, że ja jemu mówię, że jeśli chce, to może coś w mediach powiedzieć o moich przygotowaniach.
Dziękuję Mariusz za rozmowę i do zobaczenia jedenastego grudnia na ringu KSW.
- Dziękuję i pozdrawiam wszystkich moich kibiców.

źródło: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/aktualnosci/tuz-pr...d-z-pudzianem/
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:51   #118
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Polecam I po co było mu to cwaniakowanie?
http://www.youtube.com/watch?v=09k0gV0VMsw

Edytowane przez Nektaryna
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:52
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:51   #119
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
A co do pajaców- Pudzianowski jest moim zdaniem prostakiem, nie potrafi się sensownie wypowiedzieć, dlatego też odbieram go jak odbieram. A Najman-oceniłam go jedynie po wypowiedziach, mówił sensownie, składnie, wszystko trzymał się kupy że sie tak wyrażę. I podzielam jego zdanie apropo hodowli organizmu.
wyśmiana.
Pudzian 100x lepiej wypowiadał się od el testosterona (haha w ogóle co to za ksywa, zupełnie nie pasująca). Mówił, że woli mało mówić a dużo robić. A najman wiadomo, plótł głupoty.
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:54   #120
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: Pudzianowski vs. Najman!

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Wywiad z Pudzianowskim, sami spójrzcie jak sam sobie zaprzecza. Mówił, że nie lekceważy żadnego przeciwnika, ma do niego szacunek i respekt.. I co? i na słowach się skonczyło. Prostak i tyle. Otot ten wywiad:
Jednym słowem: sratatata...


Już za tydzień dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu w formule MMA najsilniejszego człowieka na świecie, Mariusza Pudzianowskiego. Popularny "Pudzian" do tej pory nie chciał pokazywać swoich metod treningowych oraz przygotowań do pojedynku z zawodowym bokserem. Do dzisiaj...

O godzinie 10:00 w "Pawilonie Sportów Walki" na warszawskim AWF odbył się jeden z ostatnich treningów z udziałem Strongmana przed tą walką. Korzystając z okazji postanowiłem porozmawiać z Pudzianowskim. Nasza rozmowa poniżej:

Witaj Mariusz. Do twojego debiutu w formule MMA pozostał niespełna tydzień Dlatego nie wypada mi nie zapytać o przepracowany okres przygotowawczy. Jesteś zadowolony z jego przebiegu?
- Śmiało mogę stwierdzić, że przepracowałem te dziewięć tygodni uczciwie. Treningi sześć razy w tygodniu, po trzy, a nawet cztery dziennie. Na początku były trzy zajęcia dziennie plus siłownia, lecz później siłownię odstawiłem. Zresztą widziałeś mój trening i sam możesz powiedzieć, czy daję sobie radę.
Byłem w szoku, szczególnie wtedy, gdy zobaczyłem jak jedną ręką podnosisz partnera, który założył ci balachę, a następnie miotasz nim z całej siły o ziemię.
Powróćmy do rozmowy. Które elementy wszechstylowej walki wręcz przyswoiłeś najbardziej?

- Zawsze rano mam treningi parterowe, czyli zapasy i judo. Wieczorem zaś robię czterdziestominutowy trening bokserski. Obie te płaszczyzny łącze i obie bardzo lubię. W końcu ich połączenie w jedną całość daje MMA.
Twój przeciwnik – Marcin Najman – w każdym wywiadzie podkreśla, że jest bokserem i technikami bokserskimi będzie chciał wygrać. Będziesz unikać walki w stójce, a może zobaczymy efektowną walkę na pięści?
- Jeśli Najman będzie chciał iść na wymianę to życzę mu powodzenia (śmiech). Ja nie jestem jakiś wolny wół, który stanie i pozwoli sobie oklepać buzię. Nie po to mama dawała mi jeść, żeby te ręce nie kopały. Czy potrafią kopać…? Uwierz, że potrafią!
Fighter KSW Team, Maciej Górski powiedział, że zawodnicy, którzy w przeszłości trenowali karate mają wyuczone do perfekcji celne zadawanie ciosów, a ich groźną bronią są niskie kopnięcia. Ty próbkę precyzji, a także siły zademonstrowałeś ostatnio na jednym ze sparingów, gdzie jednym kopnięciem złamałeś rywalowi nogę…
- W stu procentach zgodzę się z Maćkiem, że karatecy wyprowadzają precyzyjne ciosy. A co do tego kopnięcia, to rzeczywiście nogę uszkodziłem, ale wcale mocno nie kopnąłem. Użyłem maksymalnie trzydzieści procent swojej siły.
A więc co by się stało jakbyś zadał cios z maksymalną siłą? Urwałbyś nogę?
- (śmiech)
Gdy dziewięć tygodni temu rozpoczynałeś przygotowania ważyłeś sto czterdzieści cztery kilogramy. Teraz jesteś sporo lżejszy. Co dało Pudzianowi zrzucenie masy?
- W tej chwili ważę sto dwadzieścia siedem kilogramów i nie jestem tym samym Pudzianem sprzed kilku tygodni. Jestem dużo szybszy i zwinniejszy. Dodam jeszcze, że zapaśnicy, którzy kilka lat trenują nie są w stanie zrobić tego wszystkiego, co mi się udaje.
Z ust wielu osób z którymi dzisiaj trenowałeś usłyszałem, że wygrasz na pewno, bez większych problemów i że Najman to nie rywal dla ciebie. Czy ty równie lekceważąco odnosisz się do swojego przeciwnika, z którym już jedenastego grudnia spotkasz się w ringu?
- Nigdy nie lekceważę żadnego przeciwnika. Czy to w Strongmanach, czy w innych dziedzinach. Nawet najsłabszego rywala się nie lekceważy. Mogę go prywatnie nie lubić, ale wychodząc na plac boju mam respekt i szacunek do każdego. Pudzian nie lekceważy nikogo… nawet Najmana.
Nigdy, w żadnym wywiadzie nie powiedziałeś konkretnie z kim trenujesz. Mimo to jedna osoba bardzo często wypowiada się w mediach, prawiąc morały na temat twoich przygotowań. Czy nie uważasz, że jest to lansowanie się kosztem twojej osoby?
- Powiem szczerze, że nie zwracam na to uwagi. Nie jestem laikiem w sportach zawodowych i to ode mnie zależy z kogo pomocy korzystam. Dzisiej Mirek pomaga mi na tyle ile mi potrzeba. To on ściąga dla mnie sparingpartnerów, bo to jest jego rola, a ja nie mam na to czasu. Nie traktuję tego, jako lansowanie się kosztem mojej osoby.
Nie drażni cię to, że sam się w mediach nie wypowiadasz, a on non stop? Nie wierzę…
- Jesteśmy tak umówieni, że ja jemu mówię, że jeśli chce, to może coś w mediach powiedzieć o moich przygotowaniach.
Dziękuję Mariusz za rozmowę i do zobaczenia jedenastego grudnia na ringu KSW.
- Dziękuję i pozdrawiam wszystkich moich kibiców.

źródło: http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/aktualnosci/tuz-pr...d-z-pudzianem/
I gdzie Pudzian jest chamski czy coś bo nie czaje po co to wkleiłaś.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.