Coś na przeprosiny dla NIEGO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-12, 22:05   #1
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236

Coś na przeprosiny dla NIEGO


Odwaliłam mojemu facetowi straszną akcję. Prawie się przez to rozstaliśmy. Wyjechał do rodziców na 1,5 tygodnia, właściwie myślałam, że to już koniec. Tak przynajmniej wynikało z tego co do siebie przez ten czas pisaliśmy. Był to dla mnie cholernie trudny czas..okropne 1,5 tygodnia. Przede wszystkim czułam się mega winna, ale najgorsze było to że bardzo go kocham i nie mogłam sie pogodzić z myślą, że to może być już koniec.

Jakoś jednak udało nam się to poskładać. On mówi, że mi wybacza..wrócił do domu, wrócił do mnie.. ale widzę że czuje się zraniony. dalej jest we mnie poczucie winy, ale spoko, z tym sie da żyć chodzi mi teraz o to, że chcę się szczególnie dla niego postarać. chcę jakoś mu wynagrodzić to wszystko co zrobiłam i to na co naraziłam nasz związek.
nie chodzi mi o zaden prezent na przeprosiny, ani nic z tych rzeczy. chce przez pewien czas pokazywac mu jak bardzo mi na nim zalezy i ze ciesze sie ze udało nam sie to posklejać.
chodzi mi o drobiazgi...codziennie robie dla niego coś miłego
kartka zostawiona rano na lodowce z miłymi słowami, miły sms w ciagu dnia, dobry seks, dobry obiad itp. tylko pomału koncza mi sie pomysły hehe
pomożcie. jak moge jeszcze mu okazać to, że doceniam ze mi wybaczył...
mogą być nawet drobiazgi
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 22:07   #2
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

hmm, przede wsyztskim pokaz, ze zalujesz, daj mu powod, zeby znowu Ci zaufał..
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 22:19   #3
blubellina
Raczkowanie
 
Avatar blubellina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 206
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
chce przez pewien czas pokazywac mu jak bardzo mi na nim zalezy

przez pewien czas to da się tak tylko przez pewien czas pokazywać komuś, że nam na nim zależy?? a potem co?

wtedy to już tylko sielanka do kwadratu

może lepiej zachowuj się szczerze, to co Ci serce podpowiada, masz ochotę powiedzieć, że go kochasz - powiedz, masz ochotę ugotować coś dobrego - ugotuj, chcesz zostawić liścik - to zostaw... ale nie ustalaj grafiku niespodzianek w danym dniu........
blubellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 22:28   #4
Suziii90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Polska:)
Wiadomości: 372
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Cytat:
Napisane przez blubellina Pokaż wiadomość
przez pewien czas to da się tak tylko przez pewien czas pokazywać komuś, że nam na nim zależy?? a potem co?

wtedy to już tylko sielanka do kwadratu

może lepiej zachowuj się szczerze, to co Ci serce podpowiada, masz ochotę powiedzieć, że go kochasz - powiedz, masz ochotę ugotować coś dobrego - ugotuj, chcesz zostawić liścik - to zostaw... ale nie ustalaj grafiku niespodzianek w danym dniu........
też tak myślę... jesteś z kimś to powinnaś mu cały czas pokazywać że Ci na nim zależy a nie dopóki nabierze do Ciebie na nowo zaufania ... i ogólnie powinno tak się robić nawet pomimo kłótni czy rozstań ... dokładnie nie ustalaj grafiku niespodzianek, bądź bardziej spontaniczna.. śniadania do łózka w wolniejsze dni gdzieś możesz go zabrać żeby było romantycznie i żebyście na nowo odbudowali Wasze relacje,zaufanie jego do Ciebie i aby jego rany się zagoiły ...
Suziii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 22:53   #5
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Jak komuś na kimś zależy to okazuje to cały czas....
Ale jak już-mów mu, że Ci zależy, że jest ważny, jak zrobi coś czego Ty nie umiesz-pochwal go.
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 23:31   #6
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Nie przesadzaj z tym rozpieszczaniem.
Przeprosiłaś a on przeprosiny przyjął. Dalsze boczenie się na ciebie z tego powodu jest nie do końca w porządku - bo oznacza, że nie wybaczył.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 23:47   #7
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Wiesz... po prostu stale mu okazuj, że Ci zależy.

Ja nie rozumiem dobry seks, i dobry obiad jakiś miły esemes "przez jakiś czas, żeby widział, że mi zależy" na odkupienie win. Trochę... chore?

Ja tak w związku mam ciągle, bo to normalne, gdy ludziomna sobie zależy. A żadne z nas nic na sumieniu nie ma .

Wnioski? Jeśli ci zależy to stwórz związek, w którym to, że Ci zależy na co dzień widać. A nie specjalne starania i kombinowanie od święta z powodu poczucia winy...

A osobiście na taki ciężki okres polecam wyjazd. Chociażby na weekend. We dwoje. Daleko od domu, od obowiązków, od problemów. Miły relaksacyjny czas tylko we dwoje. Można odpoczać, porozmawiać, przemyśleć pewne rzeczy.

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2010-09-12 o 23:56
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 23:53   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

paula78 dała kiedyś dobrą radę, ale nie będę jej powtarzać, bo dostała za to ostrzeżenie, a nawet została tymczasowo wygnana.

Przeprosiłaś, on przyjął przeprosiny, wybaczył.
Nie wracajcie do tego, co było, tylko żyjcie normalnie dalej, od nowa.
A co do miłego smsa itd, myślę, że to norma. Ludzie, którym na sobie zależy, często sprawiają sobie choćby drobne przyjemności.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 00:24   #9
marcela23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 439
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

No właśnie, po pierwsze to w zdrowym związku to, że nam zależy na drugiej osobie okazuje się cały czas. Mniejsze i większe gesty i słowa. A po drugie uważam, że wystarczy zwyczajne przepraszam oraz czyny prowadzące do odbudowania zaufania, jeśli je nadwyrężyłaś. Nic na siłę, żadnych sztucznych gestów, bo i tak w końcu ci się znudzi albo cię to zmęczy. Jeśli go kochasz, to mu to okazuj - zwyczajnie. I nie rób więcej tego, co zrobiłaś teraz.
marcela23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 05:38   #10
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Wystarczy jak nigdy więcej nie nadużyjesz jego zaufania i nie powtórzysz starych błędów, nie musisz go traktować jak księcia.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 06:25   #11
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

dzięki dziewczyny za wypowiedzi

i od razu sprostowanie
nie chodzi o to, że tak normalnie na codzień jestem wstrętną jędzą która nie okazje facetowi uczuć ani tego ze mi na nim zależy. wiadomo, że to wszystko co napisałam, te czułe gesty, czyny itd są w naszym związku na codzień. ale kiedy się kogoś zrani ma się ochotę jakoś mu to wynagrodzić i w takich sytuacjach jeszcze bardziej pokazywać że nam na nim zależy. i o to mi chodziło. chciałam przez jakiś czas po prostu okazywać mu to bardziej niż zwykle.
tylko może faktycznie więcej spontaniczności powinno w tym być...

a może niepotrzebnie tak się spinam tym swoim poczuciem winy? przecież skoro mi wybaczył, wrócił, to może powinnam już sobie troche odpuścić dalsze obwinianie siebie
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-13, 09:23   #12
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
a może niepotrzebnie tak się spinam tym swoim poczuciem winy? przecież skoro mi wybaczył, wrócił, to może powinnam już sobie troche odpuścić dalsze obwinianie siebie
Otóż to.
Wybaczył, nie ma problemu. Trzeba tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość i więcej takich błędów nie powtarzać.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 09:24   #13
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Coś na przeprosiny dla NIEGO

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
a może niepotrzebnie tak się spinam tym swoim poczuciem winy? przecież skoro mi wybaczył, wrócił, to może powinnam już sobie troche odpuścić dalsze obwinianie siebie
możliwe
zależy czym go tak bardzo zraniłaś.
Poza tym, skoro powiedział, ze wybaczył, to powinien wybaczyć. Mozesz być dla niego miła, sympatyczna ect. ale taka powinnaś być cały czas dla ukochanego.
ja bym sobie odpuściła poczucie winy, ale nie odpuszczałabym bycia dobrą dla swojego faceta- bo to procentuje
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.