Wybory - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-08, 14:41   #61
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to akurat może być zasadne. Jak masz wybraną partię czy listę to wtedy możesz głosować na ludzi o zbliżonych poglądach i wykluczyć np. homofoba
dokładnie, ale przy takim wyborze należy zwrócic uwagę na czyny nie słowa bo np ktoś może głosic otwartość i tolerancję a jednocześnie szydzić z człowieka, który nie ma żony i z pogardą pytać czy jest gejem tak jakby to było istotne
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:43   #62
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Wybory

Cytat:
Poza tym od trzech dni mam nakaz leżenia i mogę wyjść na 5 minut na spacer do kuchni lub łazienki, a iść 2 km do urny niestety nie mogę nawet jeśli bym chciała (tylko nie mówicie o samochodzie czy czymkolwiek).
Jest zasadnicza różnica między taką sytuacją a "nie pójdę, bo ładna pogoda i wolę na działkę"...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:46   #63
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to akurat może być zasadne. Jak masz wybraną partię czy listę to wtedy możesz głosować na ludzi o zbliżonych poglądach i wykluczyć np. homofoba
To był raczej przykład, żeby ciężko było odgadnąć moje przekonania polityczne, choć może nie do końca trafiony. Chodziło mi o wyciąganie takich wniosków na wątpliwych przesłankach, typu analiza wypowiedzi z Facebook'a.
Raczej nikt nie zdradza takich przekonań. Ja np. jestem w tej kwestii tolerancyjna, ale wiem, że dużo osób z mojego otoczenia wyśmiewałoby taką osobę. Na pewno wielu polityków ma takie przekonania, ale ich po prostu nie zdradza- z oczywistych powodów (już by im lewica dała ).

Edycja:
chociaż nie, jeden polityk kiedyś coś wspomniał, że dziewczyna z dziewczyną to jeszcze, ale... dobra, nie kończę, szkoda mi tego faceta i jego rodziny!!!!

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2011-10-08 o 14:47
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:46   #64
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jest zasadnicza różnica między taką sytuacją a "nie pójdę, bo ładna pogoda i wolę na działkę"...
a ja nie rozumiem tej gadki,ze jak się nie poszło to nie wolno narzekać przecież dla niektórych te wybory to utopia, nie mają, no nie mają na kogo głosować
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:48   #65
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem tej gadki,ze jak się nie poszło to nie wolno narzekać przecież dla niektórych te wybory to utopia, nie mają, no nie mają na kogo głosować
no jak nie mają, na mniejsze zło mogą zagłosować
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:50   #66
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
`przeciwnik`? przecież nie mówiłam o was

a tej twojej emotki, AnQś, nie rozumiem. prawda jest taka, że większość ludzi czerpie swoją wiedzę o polityce z telewizji.
nie uważam tego za dobre źródło, więc jeżeli ktoś opiera swoje poglądy głównie/tylko na telewizji, to w moim odczuciu zna się na polityce jak świnia na balecie.
Ok, czerpiąc wiedzę z telewizji także możesz wyrobić swoje zdanie co do danej partii czy polityka. Nie musisz dać się 'programować' przez dziennikarzy na daną partię. Masz często, BARDZO CZĘSTO szansę słuchać wypowiedzi przedstawicieli różnych partii - ich poglądów, stabilności emocjonalnej (dokładnie), obietnic, rozliczeń itd. Problemem przeciętnego Polaka jest to, że ogląda podsumowania dnia w polityce z jakichkolwiek programów informacyjnych przesianych przez dziennikarskie myślenie. Gdyby oglądać debaty w konkurencyjnych telewizjach, wypowiedzi polityków na briefingach, obrady Sejmu, to można mieć dobry ogląd co do polityki nawet oglądając tylko TV (aczkolwiek ja ubóstwiam prasę). Jeden warunek - do tego oglądania przykładasz SWOJĄ INTELIGENCJĘ, UMIEJĘTNOŚCI ANALIZY tego, co się słyszy. Wg krzywej rozkładu normalnego jakieś 2 odchylenia standardowe to ludzie mieszczący się w przeciętnych normach, reszta to geniusze bądź osoby upośledzone umysłowo. TYLKO CZEMU ZATEM to GROS LUDZI TEGO DARU NIE UŻYWA?
natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 14:56   #67
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
nie, media, zwłaszcza internet, robią swoje. ale chyba nie powinniśmy się kierować taką medialną przepychanką...
brakuje mi jakichś porządnych źródeł, wiecie, czegoś inne niż telewizja, plakaty wyborcze i te bajeczki, które można znaleźć wszędzie.
tak naprawdę to chyba tylko niewielki odsetek polaków naprawdę zna się na polityce. reszta ogląda tvn.
jestem, tak samo jak reszta, karmiona tą papką i dlatego sama nie wiem na kogo głosować.
wydaje mi się, że wystarczy spojrzeć na program danej partii i wiedzieć co jest w jakim stopniu realne.

zresztą sama kampanii wyborcza jest po to, żeby robić papkę, dziwnie by było gdyby było inaczej.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Grin, ale ja wszystkie te świnie wraz z dwiema największymi, stawiam na równi. Te dwie są tylko większe, więc bardziej pchają się do koryta i mają więsze szanse, by przy nim zostać. A która z nich będzie bardziej przy korycie, czy się zamienią miejscami czy nie, nie ma dla mnie znaczenia.
no dla mnie akurat ma znaczenie, o tyle, o ile subiektywnie na widok jednej z ów świń dostaję białej gorączki.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 15:07   #68
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Wybory

Wybieram się razem z rodziną
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:19   #69
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wybory

Będę w komisji, więc niegłosowanie byłoby mega wstydem

Idę, idę, ale w dzikie zmiany to ja nie wierzę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:34   #70
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
a ja nie rozumiem tej gadki,ze jak się nie poszło to nie wolno narzekać przecież dla niektórych te wybory to utopia, nie mają, no nie mają na kogo głosować
Po to mają wybory, żeby mogli iść pokazać swoje przekonania. Jeżeli wiedzą, że nie mają na kogo-skreśl całą listę-masz nieważny głos.
Czyli Twój głos w "dyskusji" nad Polską i jej przyszłością został oddany. W takim wypadku możesz potem dyskutować i narzekać dalej. Ale jeżeli ktoś dobrowolnie rezygnuje z prawa głosu, rezygnując z wyborów to czemu potem się oburza, jak mu się ten głos zabiera?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:48   #71
parapluie89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 164
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
A nie idzicie sobie na zdrowie, tylko potem na kraj nie narzekać, bo skoro pozwalacie decydować innym, ba, nawet Wam się nie chce iść oddać nieważnego głosu, żeby pokazać, że nie ma na kogo głosować, to wybaczcie, ale prawa do krytyki nie macie.
A czemu zakładasz, że od razu każdy musi narzekać? Bo Ty tak robisz? Bo ja nie narzekam, ja mam to generalnie w nosie. Skoro w tym samym czasie i w tym samym kraju żyją ludzie bogaci i biedni, zdrowi i chorzy, szczęśliwi i nieszczęśliwi, to znaczy że to jednak nie od polityków zależy, jak moje życie wygląda, a jedynie ode mnie. Więc mi to totalnie powiewa, kto tam sobie siedzi przy korycie, no chyba że byłyby to jakieś sytuacje skrajne, np. totalitaryzm. Ale póki co polityka to jeden wielki cyrk, więc szczerze mówiąc - żadna różnica. Nie mam zamiaru leżeć brzuchem do góry i czekać tylko, aż politycy wszystko mi dadzą, trochę inaczej widzę swoje życie.

I nie uważam, że niska frekwencja to tylko wina wyborców. Jakby politycy wzbudzali szacunek i faktycznie coś robili, to nikogo nie trzeba by nawet zachęcać.

Ale na wybory ostatecznie pójdę (i nawet wiem, na kogo zagłosuję), bo szkoda takiej ilości papieru marnować.
parapluie89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 15:51   #72
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Wybory

Zakładam, bo często a gęsto słyszę, że największe marudy "co-się-w-tym-kraju-dzieje-ojojoj" na wybory nie pójdą, bo to nic nie zmieni. Jak ktoś ma wszystko w poważaniu to niech sobie niegłosuje...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 15:57   #73
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Wybory

Idę oddać nieważny głos. Połowa moich znajomych idzie oddać nieważny głos Booże, co ja bym dała żeby tak cały kraj zbojkotował ten cyrk...
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:07   #74
kalalala666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 22
Dot.: Wybory

Rowniez sie wybieram i nie planuje glosowac na wielka 4 !
kalalala666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:11   #75
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Zakładam, bo często a gęsto słyszę, że największe marudy "co-się-w-tym-kraju-dzieje-ojojoj" na wybory nie pójdą, bo to nic nie zmieni. Jak ktoś ma wszystko w poważaniu to niech sobie niegłosuje...
z nieważnym głosem się zgodzę, choć uważam,że większą siłę przebicia miałaby minimalna frekwencja
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:21   #76
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez kalalala666 Pokaż wiadomość
Rowniez sie wybieram i nie planuje glosowac na wielka 4 !


Ja też, ja też!!!
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:21   #77
addatoniewypada
Rozeznanie
 
Avatar addatoniewypada
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 540
Dot.: Wybory

a ja jestem rozdarta
pis- nie chce pansta katolickiego
po- przeraza mnie wyprzadjecała polske i podwyza ceny, a praktycznie nic nie robi
nie ma to tamto, pis rzadził lepiej, ale jak mowilam nie chce pansta katolickiego
palikot - no te to świr, ale w wielu rzeczach sie z nim zgadzam, badz co badz boje sie co bedzie jezeli on dostanie duzo

Edytowane przez addatoniewypada
Czas edycji: 2011-10-08 o 16:23
addatoniewypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:26   #78
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez addatoniewypada Pokaż wiadomość
a ja jestem rozdarta
pis- nie chce pansta katolickiego
po- przeraza mnie wyprzadjecała polske i podwyza ceny, a praktycznie nic nie robi
nie ma to tamto, pis rzadził lepiej, ale jak mowilam nie chce pansta katolickiego
palikot - no te to świr, ale w wielu rzeczach sie z nim zgadzam, badz co badz boje sie co bedzie jezeli on dostanie duzo
rozumiem,że przy innej partii państwa katolickiego nie będzie
E tam, fajne są śluby kościelne w czasie kampanii (po 27 latach od cywilnego)
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:28   #79
addatoniewypada
Rozeznanie
 
Avatar addatoniewypada
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 540
Dot.: Wybory

nie, no bedzie, nie az tak, ale bedzie- zwyczajnie boje sie tego, co ten pan zrobi, boje sie, o ile brat był naprawde ok, pomijajac tam rozne takie (ale to kazdy cos ma) to jego sie boje, ktos wyzj wspomnial ze on moje i jakies "boje" z sasiadami wywołac.
On mi sie kojarzy z takim kogutem, co do wszystich podskakuje, wszedzie weszy jakies podstepy

Edytowane przez addatoniewypada
Czas edycji: 2011-10-08 o 16:49
addatoniewypada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-08, 16:33   #80
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez addatoniewypada Pokaż wiadomość
nie, no bedzie, nie az tak, ale bedzie- zwyczajnie boje sie tego, co kaczynski zrobi, boje sie, o ile lech był naprawde ok, pomijajac tam rozne takie (ale to kazdy cos ma) to jareczka sie boje, ktos wyzj wspomnial ze on moje i jakies "boje" z sasiadami wywołac.
On mi sie kojarzy z takim kogutem, co do wszystich podskakuje, wszedzie weszy jakies podstepy
ja nie wiem czy podawanie nazwisk i nazw partii nie podlega ciszy wyborczej?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:33   #81
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez AnQś Pokaż wiadomość
Dziewczyny koniecznie trzeba iść. Moherowe Berety na pewno pójdą!Mogą nas pokonać "siłą liczebną"BŁAAAAGAM IDŹCIE
haha dobry tekst
trzeba te moherowe berety pozamykac w domach na klucz i nie wyjda
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:35   #82
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
ja nie wiem czy podawanie nazwisk i nazw partii nie podlega ciszy wyborczej?
Raczej tak. Proponuję przenieść tą dyskuję na priv zainteresowanym
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:35   #83
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Anonimka1992 Pokaż wiadomość
haha dobry tekst
trzeba te moherowe berety pozamykac w domach na klucz i nie wyjda
ach to umiłowanie demokracji i wolności Białoruś może się uczyć
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:36   #84
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Anonimka1992 Pokaż wiadomość
haha dobry tekst
trzeba te moherowe berety pozamykac w domach na klucz i nie wyjda
Tia, i zabierz babci dowód, tak?
Żyją tutaj to niech głosują, byleby młodzi też poszli. Bo, cytując mojego dziadka-"Ja już nie dla siebie, a dla Was przyszłość wybieram".
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:38   #85
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez addatoniewypada Pokaż wiadomość
nie, no bedzie, nie az tak, ale bedzie- zwyczajnie boje sie tego, co kaczynski zrobi, boje sie, o ile lech był naprawde ok, pomijajac tam rozne takie (ale to kazdy cos ma) to jareczka sie boje, ktos wyzj wspomnial ze on moje i jakies "boje" z sasiadami wywołac.
On mi sie kojarzy z takim kogutem, co do wszystich podskakuje, wszedzie weszy jakies podstepy
może lepiej to edytuj i imiona wykasuj. Będziemy wiedzieć o kogo chodzi
Po co mają się administracji forum czepiać
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:38   #86
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Wybory

oczywiście, że idę
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:48   #87
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wybory

Kto to jest moherowy beret? Ten, który łoży na Rydzyka, czy ten, który pobiera emeryturę?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 16:52   #88
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Ok, czerpiąc wiedzę z telewizji także możesz wyrobić swoje zdanie co do danej partii czy polityka. Nie musisz dać się 'programować' przez dziennikarzy na daną partię. Masz często, BARDZO CZĘSTO szansę słuchać wypowiedzi przedstawicieli różnych partii - ich poglądów, stabilności emocjonalnej (dokładnie), obietnic, rozliczeń itd. Problemem przeciętnego Polaka jest to, że ogląda podsumowania dnia w polityce z jakichkolwiek programów informacyjnych przesianych przez dziennikarskie myślenie. Gdyby oglądać debaty w konkurencyjnych telewizjach, wypowiedzi polityków na briefingach, obrady Sejmu, to można mieć dobry ogląd co do polityki nawet oglądając tylko TV (aczkolwiek ja ubóstwiam prasę). Jeden warunek - do tego oglądania przykładasz SWOJĄ INTELIGENCJĘ, UMIEJĘTNOŚCI ANALIZY tego, co się słyszy. Wg krzywej rozkładu normalnego jakieś 2 odchylenia standardowe to ludzie mieszczący się w przeciętnych normach, reszta to geniusze bądź osoby upośledzone umysłowo. TYLKO CZEMU ZATEM to GROS LUDZI TEGO DARU NIE UŻYWA?
widzisz, mówię tylko i wyłącznie za siebie, nudzą mnie te obrady, debaty i inne polityczne rzeczy. a tej papki, którą nam wciskają dziennikarze nie lubię. suma summarum nie oglądam ani jednego, ani drugiego. i właśnie z tego wynika to, że na polityce się nie znam. i dlatego nie wiem na kogo głosować.

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że wystarczy spojrzeć na program danej partii i wiedzieć co jest w jakim stopniu realne.

zresztą sama kampanii wyborcza jest po to, żeby robić papkę, dziwnie by było gdyby było inaczej.
noo, patrząc na to, że od lat obiecują i nigdy nic nie robią, to oglądając programy partii można dojść do wniosku, że nic z tego co obiecują nie jest realne...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jeżeli wiedzą, że nie mają na kogo-skreśl całą listę-masz nieważny głos.
i ja chyba tak jednak zrobię.. bo naprawdę nie wiem na kogo głosować.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 17:22   #89
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wybory

Cytat:
Napisane przez Poznanska Lasica Pokaż wiadomość
Wiem, że jest cisza wyborcza, ale pytanie CZY idziecie na wybory nie jest chyba jej naruszeniem Idziecie czy nie? Jak sądzicie , politycy się zreflektują czy nadal będą postępować jak teraz? Piszcie i.. idźcie na wybory
Ja idę.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 17:54   #90
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wybory

Idę.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.