Pytanie do was dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 23:12   #1
jasio_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 27

Pytanie do was dziewczyny


Witam wszystkich (głownie bedą to zapewne przedstawicielki płci pieknej )
Mam pytanie ...jakie byłyscie za młodu tzn. czego oczekiwałyscie od mężczyzny/faceta czy to zeby był przystojny/bogaty/zabawny/romantyczny ?? ... za to co zaraz napisze wiele z was mnie hmm...( coś złego by mi zrobiły , ze się tak wyraże) ...mianowicie od 4 miesiecy znam/chodze z/adoruje/nie wiem jakto zdefiniować :P dziewczyne która ma 17 lat ja mam 24 (i tutaj u wielu z was pojawia siemały zgrzyt) .... i tutaj pojawia sie pytanie (niejestem jakimś zrozpaczonym zadnym młodego ciała facetem ...poprostu lubie zkimś dzielić sie przemyśleniami , a w tej sytacji licze najakiś oddzew :P ...... czy bedąc wtak młodym wieku wy dziewczyny myślicieo facetach powaznie (złe słowo wygląda jakbym siechciał jej oswiadczyć albo miec dzieci hehe ) ..wiem napewno chcecie szaleć ...alenp. pewnie 90% z was oglądała film "pamiętnik" ...i np. gdyby w wieku 17 lat pojawił siektoś taki wwaszym życiu to jakbyście się czuły ?? (trzeba dodać ze starszy o 7 lat) i nie nie chce sie kochać ani nic ztych rzeczy ...ten ktoś niechciałby jej skrzywdzić ...oddałby wszystko by tej blondwłosej uśmiech nigdy z twarzy nie zszedł ... wiele ..razy spacerują wieczorami/nocami i on czuje że mógłby z nią tak iść i rozmawiać na koniec swiata .....jakbyściesię czuły dziewczyny ...mozecie powiedzieć zeto jest tylko zauroczenie ale wymyslam dlaniej co ruszjakąs niespodzianke typu pisze listy rysuje kwiaty na nich (tata skonczył asp więc coś z tego wgenach dostałem :p ) ...raz pózno nocy biegałem po mieście i starałem sie do jej domu dobiec (lubie biegać nocy przy gwiazdach i muzyce np. "kings of leon" )wtedy jeszczenie znałem drogi (dokładnie ulica po ulicy) i biegłem i biegłem az wkoncu wybiła 3 wnocy wróciłem do domu popatrzyłem na mape i biłem sie po głowie bo tak blisko byłem jak sie okazało jej domu ...wiec co robiepatrze nazegarek 4;30 ..mysl "razsie żyje" i wybiegłem dobiegłem do jej kamienicy i przednią napisałem "dzień dobry Moniś" i uśmiech " " ...wróciłem i wysłałem smsa że przed domem zostawiłem niespodzianke dlaniej ....zdrzemnąłem sie sie 2 godziny ...obudziła mnie dopiero owa Monika bo i tak miała wpaść zwizytą (nom nie byłem sam wdomu bo była jeszcze szwagierka i brat) .....moja serce jest tak przepełnione uczuciem ..... jak dziewczyny wy mając 17 lat jakie priorytety miąłyście ??
jasio_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 16:47   #2
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Pytanie do was dziewczyny

Cytat:
Napisane przez jasio_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich (głownie bedą to zapewne przedstawicielki płci pieknej )
Mam pytanie ...jakie byłyscie za młodu tzn. czego oczekiwałyscie od mężczyzny/faceta czy to zeby był przystojny/bogaty/zabawny/romantyczny ?? ... za to co zaraz napisze wiele z was mnie hmm...( coś złego by mi zrobiły , ze się tak wyraże) ...mianowicie od 4 miesiecy znam/chodze z/adoruje/nie wiem jakto zdefiniować :P dziewczyne która ma 17 lat ja mam 24 (i tutaj u wielu z was pojawia siemały zgrzyt) .... i tutaj pojawia sie pytanie (niejestem jakimś zrozpaczonym zadnym młodego ciała facetem ...poprostu lubie zkimś dzielić sie przemyśleniami , a w tej sytacji licze najakiś oddzew :P ...... czy bedąc wtak młodym wieku wy dziewczyny myślicieo facetach powaznie (złe słowo wygląda jakbym siechciał jej oswiadczyć albo miec dzieci hehe ) ..wiem napewno chcecie szaleć ...alenp. pewnie 90% z was oglądała film "pamiętnik" ...i np. gdyby w wieku 17 lat pojawił siektoś taki wwaszym życiu to jakbyście się czuły ?? (trzeba dodać ze starszy o 7 lat) i nie nie chce sie kochać ani nic ztych rzeczy ...ten ktoś niechciałby jej skrzywdzić ...oddałby wszystko by tej blondwłosej uśmiech nigdy z twarzy nie zszedł ... wiele ..razy spacerują wieczorami/nocami i on czuje że mógłby z nią tak iść i rozmawiać na koniec swiata .....jakbyściesię czuły dziewczyny ...mozecie powiedzieć zeto jest tylko zauroczenie ale wymyslam dlaniej co ruszjakąs niespodzianke typu pisze listy rysuje kwiaty na nich (tata skonczył asp więc coś z tego wgenach dostałem :p ) ...raz pózno nocy biegałem po mieście i starałem sie do jej domu dobiec (lubie biegać nocy przy gwiazdach i muzyce np. "kings of leon" )wtedy jeszczenie znałem drogi (dokładnie ulica po ulicy) i biegłem i biegłem az wkoncu wybiła 3 wnocy wróciłem do domu popatrzyłem na mape i biłem sie po głowie bo tak blisko byłem jak sie okazało jej domu ...wiec co robiepatrze nazegarek 4;30 ..mysl "razsie żyje" i wybiegłem dobiegłem do jej kamienicy i przednią napisałem "dzień dobry Moniś" i uśmiech " " ...wróciłem i wysłałem smsa że przed domem zostawiłem niespodzianke dlaniej ....zdrzemnąłem sie sie 2 godziny ...obudziła mnie dopiero owa Monika bo i tak miała wpaść zwizytą (nom nie byłem sam wdomu bo była jeszcze szwagierka i brat) .....moja serce jest tak przepełnione uczuciem ..... jak dziewczyny wy mając 17 lat jakie priorytety miąłyście ??
wydaje mi się, że to zależy od stopnia, w jakim dojrzała jest Twoja dziewczyna. Nie widzę przeszkód ku temu, żebyście dalej się spotykali. przecież nie spotykałaby się z Tobą, jeśli by olewała starszych od siebie facetów.
To prawda, że dzieli Was bardzo wiele, nie chodzi tylko wiek, ale skoro wszystko zmierza w kierunku prawdziwego związku to naprawdę tylko się cieszyć
ja praktycznie od czasu jak zaczęłam interesować się na serio facetami (tak 16-17 lat miałam) to tylko starszymi. i do dziś się z takimi umawiam. jednak mam zasadę: nie więcej niż 10 lat różnicy wieku. czyli aktualnie najwyższym wiekiem może być dla mnie 30 lat.
a pytasz jeszcze o priorytety siedemnastolatki. cóż, ja pamiętam, że moje zmieniały się jak w kalejdoskopie ale każdy jest inny.
po prostu nie myśl za dużo o tym i spotykaj się z tą dziewczyną skoro Tobie na niej zależy.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:06   #3
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Pytanie do was dziewczyny

Wszystko zależy,jak bardzo jest dojrzała ta dziewczyna.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 17:40   #4
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Pytanie do was dziewczyny

Coś mi się wydaje, że ogromna szczęściara z tej Moniki oczywiście nie widzę przeszkód, żeby 24latek wiązał się z 17latką, wszystko zależy od Was chyba wystarczająco jasno dajesz jej do zrozumienia, że to coś więcej, więc jeśli ona dalej w to brnie to znaczy, że nie ignoruje całkowicie starszych od niej facetów a czy bierze na poważnie to tego nikt nie wie
w każdym razie dużo dziewczyn 17-18 bierze związki na poważnie i zwykle wybiera właśnie mężczyzn, a nie chłopców w swoim wieku
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:15   #5
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Pytanie do was dziewczyny

Cytat:
Napisane przez jasio_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie ...jakie byłyscie za młodu tzn. czego oczekiwałyscie od mężczyzny/faceta czy to zeby był przystojny/bogaty/zabawny/romantyczny ??
za młodu... no tak, bo tu same Wizażanki po 80 roku życia
a tak na poważnie: dużo zależy od dziewczyny i tego czego ona sama oczekuje od mężczyzny. ja akurat szukałam inteligentnego chłopaka.

Cytat:
Napisane przez jasio_ Pokaż wiadomość
za to co zaraz napisze wiele z was mnie hmm...( coś złego by mi zrobiły , ze się tak wyraże) ...mianowicie od 4 miesiecy znam/chodze z/adoruje/nie wiem jakto zdefiniować :P dziewczyne która ma 17 lat ja mam 24 (i tutaj u wielu z was pojawia siemały zgrzyt)
jaki zgrzyt? dopóki nie masz niecnych zamiarów wobec niej, to nam nic nie zgrzyta.

Cytat:
Napisane przez jasio_ Pokaż wiadomość
pewnie 90% z was oglądała film "pamiętnik"
to ja należę do tych 10%.


Cytat:
Napisane przez jasio_ Pokaż wiadomość
np. gdyby w wieku 17 lat pojawił siektoś taki wwaszym życiu to jakbyście się czuły ?? (trzeba dodać ze starszy o 7 lat) i nie nie chce sie kochać ani nic ztych rzeczy ...ten ktoś niechciałby jej skrzywdzić ...oddałby wszystko by tej blondwłosej uśmiech nigdy z twarzy nie zszedł ... wiele ..razy spacerują wieczorami/nocami i on czuje że mógłby z nią tak iść i rozmawiać na koniec swiata .....jakbyściesię czuły dziewczyny ...mozecie powiedzieć zeto jest tylko zauroczenie ale wymyslam dlaniej co ruszjakąs niespodzianke typu pisze listy rysuje kwiaty na nich (tata skonczył asp więc coś z tego wgenach dostałem :p ) ...raz pózno nocy biegałem po mieście i starałem sie do jej domu dobiec (lubie biegać nocy przy gwiazdach i muzyce np. "kings of leon" )wtedy jeszczenie znałem drogi (dokładnie ulica po ulicy) i biegłem i biegłem az wkoncu wybiła 3 wnocy wróciłem do domu popatrzyłem na mape i biłem sie po głowie bo tak blisko byłem jak sie okazało jej domu ...wiec co robiepatrze nazegarek 4;30 ..mysl "razsie żyje" i wybiegłem dobiegłem do jej kamienicy i przednią napisałem "dzień dobry Moniś" i uśmiech " " ...wróciłem i wysłałem smsa że przed domem zostawiłem niespodzianke dlaniej ....zdrzemnąłem sie sie 2 godziny ...obudziła mnie dopiero owa Monika bo i tak miała wpaść zwizytą (nom nie byłem sam wdomu bo była jeszcze szwagierka i brat) .....moja serce jest tak przepełnione uczuciem ..... jak dziewczyny wy mając 17 lat jakie priorytety miąłyście ??

w moim przypadku było tak, że ja miałam 18 lat, a on 25, więc różnica wieku taka sama jak w Twoim przypadku. Natomiast co następuje:
ON zachowuje się dokładnie tak samo jak Ty (z tym, że mieszka po sąsiedzku, ale nie mieliśmy wcześniej okazji się poznać), a po pewnym czasie ja, zamiast czuć się szczęśliwa mam po dziurki w nosie takiej wielkiej ilości niespodzianek, tak ogromnego zaangażowania z jego strony (przyznaj, że robisz dokładnie to samo co mój teraz już eks - moim zdanie to samobój przyznawać się dziewczynie, że nocą biegasz pod jej domem). w pewnym momencie poczułam się osaczona, miałam wrażenie, że on chce sterować moim życie - chociaż pewnie miał zupełnie inne intencje. a sam nie ma żadnych zainteresowań i przyjaciół. aż w końcu poczułam, że mam tego po dziurki w nosie

podsumowując:
nic złego się nie stanie pod warunkiem, że ona jest dojrzała, a Ty nie przeginasz
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2011-11-19 o 18:16
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 18:55   #6
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Pytanie do was dziewczyny

Kiedy miałam 17 lat byłam w związku z rówieśnikiem i byliśmy jak "stare dobre małżeństwo". Czego wymagałam? Głównie przyjaźni w związku, zrozumienia moich problemów, wspólnej zabawy, kogoś na samotne wieczory, kogoś z kim można się pośmiać. Czemu to się nie udało? Byłam za bardzo osaczona jego "miłością"... No i jeszcze nie szukałam męża. Ale wiele moich koleżanek znalazło chłopaka i w tym wieku, i wcześniej i są to już wieloletnie związki, więc i w wieku 17 lat można stworzyć coś trwałego. Tylko Ty, jako ten starszy pamiętaj, żeby nie przedobrzyć Powodzenia, życzę wam szczęścia i wielkiej miłości )
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 19:25   #7
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Pytanie do was dziewczyny

To czego oczekujemy zależy od charakteru, stylu życia itd.
Ja w wieku 17 lat oczekiwałam po chłopaku szczerości, partnerstwa, dogadywania się, zrozumienia, zabawy. Najważniejszy był dla mnie jego charakter, choć nie przeczę że wygląd również. Swojego- obecnie już narzeczonego- poznałam w wieku 15 lat, na moją 18tkę się zaręczyliśmy. Jest ode mnie starszy.
Więc jak dla mnie, w tym młodym wieku, myślałam o związku bardzo poważnie. Od początku czułam, że to ten jedyny.
Wiek tu nie grał roli. Bo dlaczego mamy rezygnować ze związku tylko dlatego, że dzieli nas pare lat? Liczą się uczucia, a nie metryka z wiekiem.

Co do Twojego zachowania- jak już zostało powiedziane, nie przedobrzyj. Możesz bardzo przesadzić z tym, bo dziewczynę to może zacząć irytować za jakiś czas.
Takie prezenty, niespodzianki trzeba robić z umiarem i bez przesady.
Na początku może dla niej to jest fajne, podoba się, ale z czasem może być przeciwnie. Oczywiście Wam tego nie życzę, ale trzeba uważać.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.