Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 15:50   #4861
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiego primera używacie pod Lumiere? Na ich stronie są tylko finishery, nadadzą się jako primer? Mam cerę tłustą, czasem w kierunku mieszanej, używać będę raczej formuły Cashmere, co polecacie?
Ja używam ich pudru jedwabnego (silk powder). Cerę mam co prawda mieszaną, łatwo przesuszającą się, ale może i na tłustej się spisze.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:01   #4862
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;33901968]Ja używam ich pudru jedwabnego (silk powder). Cerę mam co prawda mieszaną, łatwo przesuszającą się, ale może i na tłustej się spisze.[/QUOTE]
Czyli można
W takim razie wezmę próbki i zobaczę jak podkład będzie na nich leżał. Lepiej wziąć sheer czy sand? Nie wiem czy one dają jakiś kolor.
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:26   #4863
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Czyli można
W takim razie wezmę próbki i zobaczę jak podkład będzie na nich leżał. Lepiej wziąć sheer czy sand? Nie wiem czy one dają jakiś kolor.
Ja używam Sand. Przed nim używałam pudru jedwabnego z Silk Naturals i tamten był biały jak kreda, ten jest bardziej "skóropodobny" . Z "Sheer" mam jedynie formułę Flawless Finish (próbki).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-04, 21:28   #4864
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też mam problem z primerami i finisherami.
Póki co testowałam Jump i Fresh Start LaurEss, krzemionkę i rice z Coastal Scents, jako finishery Organzę i coś tam z Lumiere i po wszystkim oprócz nawalonej na nos i czoło krzemionki świecę się po 2-3 godz Tylko ona mnie dla odmiany nieco pobiela.
Z niemineralnych mam puder sypki Luminelle Yves Rocher i o dziwo lepiej mi podszedł jako finisher od w/w ale ideał to nie jest.
Leci do mnie jeszcze frakcja sojowa, jedwab i dry flo, zastanawiam się co z czym zmieszać żeby się nie przesuszyć.
Krzemionki mam odrobinę, może dodam ją do dry flo tworząc primer, tylko czy wtedy dorzucać też jedwab? Czy lepiej zmieszać jedwab z Luminelle?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 07:35   #4865
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny pomożecie mi dobrać kolor?
wrzucam zdjecie z paskiem w kolorze Light Golden VV.
Pierwszy raz od kilku lat opalilam sie i nie moge dobrac sobie sama koloru, nie mam zadnych sampli na tyle ciemnych.

Myslicie, ze powinnam celowac w light medium czy medium?
skora z zoltej zrobila mi sie bardziej brzoskwiniowa wiec nie wiem czy goldeny czy warm? a moze beige?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7056.jpg (30,2 KB, 32 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 07:46   #4866
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Tylko na allegro niestety nie mają tego wszystkiego czego by się chciało
Niestety pani z Allegro nie ma w ogóle pełnowymiarowych opakowań podkładów w formule Luminesse. Trochę średnie to przedstawicielstwo skoro nie mają podkładów we wszystkich formułach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 08:30   #4867
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;33772036]Warm jak sama nazwa wskazuje, jest ciepły, czyli też ma w sobie brzoskwinię[/QUOTE]

niestety sie nie zgodze. warm napewno nie jest brzoskwninia. sama jestem typowym neutralem ale w neutralach jestem trupia. warm jest jakby mieszanina goldenow i neutrali. napewno nie ma rozu ani pomaranczu w sobie. predzej neutralny brazik.

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
I zastanawiam się czy formuła FF bylaby lepsza czy gorsza jeśli nie zadowala mnie matowienie? Czy olać to i kombinować z pudrem?
Z góry dzięki za rady
co do matowienia to ani ff ani vv nie da Ci matu. no moze zaraz po nalozeniu. ale po utrwaleniu termalka lub hudrolatem na skorze pojawi sie glow. fakt faktem ze ff lepiej przylega do twarzy nawet na przetluszczajacej sie strefie t jak jest u mnie

lepiej zainwestowac w skrobie lub poprostu krzemionke z kolorowki bo ona naprawde swietnie sobie radzi i pieknie matowi na dluuuuugoooo

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Między VV a FF jest przepaść w konsystencji. MOIM ZDANIEM jeżeli VV nie utrzymuje Ci matu, świecisz się, bo skóra produkuje sebum - FF będzie z Ciebie spływać w tej strefie. Nie używałam FF, więc moje zdanie nie musi być wcale miarodajne.
ff jest trwalsze wbrew pozorom niz vv mowie z doswiadczenia jako osoba posiadajaca cere mieszana
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 10:02   #4868
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
co do matowienia to ani ff ani vv nie da Ci matu. no moze zaraz po nalozeniu. ale po utrwaleniu termalka lub hudrolatem na skorze pojawi sie glow. fakt faktem ze ff lepiej przylega do twarzy nawet na przetluszczajacej sie strefie t jak jest u mnie

lepiej zainwestowac w skrobie lub poprostu krzemionke z kolorowki bo ona naprawde swietnie sobie radzi i pieknie matowi na dluuuuugoooo
W końcu skusiłam się na Cashmere bo w VV zbyt szybko uzyskiwałam maskę a FF było jakieś takie klajstrowe... Właśnie testuję krzemionkę i póki co jest najlepsza ale boję się przesuszenia. I czekam na skrobię dry-flo, ciekawe jak sobie poradzi Tylko nie wiem z czym zmieszać jedwab, który też zamówiłam, te resztki krzemionki i zwykły sypki puder Luminelle.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:32   #4869
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
niestety sie nie zgodze. warm napewno nie jest brzoskwninia. sama jestem typowym neutralem ale w neutralach jestem trupia. warm jest jakby mieszanina goldenow i neutrali. napewno nie ma rozu ani pomaranczu w sobie. predzej neutralny brazik.

A ja używam goldenów i na mnie warm jest brzoskwiniowe. I było tu wiele opinii, że warmy mają brzoskwiniowe tony, niektórzy wiedzieli też lekko różowawe. Tu raczej chodzi o wtopienie się podkładu u Ciebie.

Pozdr. Mielcarz

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-05-05 o 13:34
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 13:44   #4870
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny który odcień z ff najbardziej odpowiadałby koratowi ff meow na poziomie 2 lub odrobinę ciemniejszy? Nie umiem nic sama wybrać
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 14:12   #4871
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

TO ja też się wypowiem na temat warmów
Ja podzielam zdanie że to odcień pomiędzy goldenem a neutralem.

Goldeny były dla mnie za zółte, Neutrale za szare.
Przez jakiś czas mieszałam golden z neutralem, aż w końcu trafiłam na Warm i okazał się idealny
Nie widzę w Warmach nic z różowego, ewentualnie brzoskwinię ale w stronę pomarańczowego.
Ogólnie rzecz biorąc polecałabym warm osobom, które w neutralach wyglądają zbyt szaro i potrzebują cieplejszego odcienia.

moje swatche:
light warm
mediem light warm
medium warm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere WARM.jpg (44,4 KB, 121 załadowań)
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 14:14   #4872
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
TO ja też się wypowiem na temat warmów
Ja podzielam zdanie że to odcień pomiędzy goldenem a neutralem.

Goldeny były dla mnie za zółte, Neutrale za szare.
Przez jakiś czas mieszałam golden z neutralem, aż w końcu trafiłam na Warm i okazał się idealny
Nie widzę w Warmach nic z różowego, ewentualnie brzoskwinię ale w stronę pomarańczowego.
Ogólnie rzecz biorąc polecałabym warm osobom, które w neutralach wyglądają zbyt szaro i potrzebują cieplejszego odcienia.

moje swatche:
light warm
mediem light warm
medium warm
w jakiej formule sa Twoje warmy?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-05, 16:07   #4873
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

cashmere ale miałam też próbki vv i odcienie były takie same
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 08:22   #4874
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

witam,
mam pytanie czy nie orientujecie się może ile ten custom foundation http://www.lumierecosmetics.com/prod...n-739-133.html za 20$ ma gram? nigdzie tego nie ma napisanego.

to jest mix dwoch kolorów, które chcemy by zmieszali?

mam jeszcze jedno pytanie, czy Untinted Base jest potrzebny gdy sami mieszamy sobie kolory?
szukałam informacji na ten temat, ale nigdzie nie mogłam znalezc nic na ten temat.

dzięki za odpowiedź

pozdrawiam

Edytowane przez Truskavvka
Czas edycji: 2012-05-08 o 08:24
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 08:56   #4875
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość
witam,
mam pytanie czy nie orientujecie się może ile ten custom foundation http://www.lumierecosmetics.com/prod...n-739-133.html za 20$ ma gram? nigdzie tego nie ma napisanego.

to jest mix dwoch kolorów, które chcemy by zmieszali?

mam jeszcze jedno pytanie, czy Untinted Base jest potrzebny gdy sami mieszamy sobie kolory?
szukałam informacji na ten temat, ale nigdzie nie mogłam znalezc nic na ten temat.

dzięki za odpowiedź

pozdrawiam
Prawdopodobnie jest to 12g jak przy normalnym XXL
Tak, jest to mix 2 kolorów, untinted jest używany do rozjaśnienia albo dodania rozświetlenia w zależności od formuły
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 09:49   #4876
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki za odpowiedź
myslałam jeszcze nad zamówieniem probek podkladu w formule FF i nie wiem jaki odcień będzie odpowiadal temu który mam czyli VV light warm mieszany z light medium warm, czy brac light medium warm FF i medium warm FF czy te same odcienie co w VV?

cos czytałam ze w FF są o ton jaśniejsze niż w innych formułach, ale czy rzeczywiscie są tak jasne?

pozdrawiam
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 10:15   #4877
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość
cos czytałam ze w FF są o ton jaśniejsze niż w innych formułach, ale czy rzeczywiscie są tak jasne?
Mi pasuje Fair/Light Golden Cashmere i VV, testowałam Light Medium Golden FF i był nie tyle zbyt ciemny co już zbyt żółty/intensywny
Natomiast Light Medium Cool pomijając zły odcień nawet wpasował się jasnością w Light w innych formułach.
Więc myślę, że warm też idzie w żółte tonacje i Medium pewnie będzie zbyt ciemny... Ja bym spróbowałam Light Medium i Light.
Ale może ekspertki się wypowiedzą
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 11:15   #4878
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;33772036]

Również podejrzewam, że po FF będziesz się swiecić, skoro VV nie daje z tym nawet rady. Możesz jednak spróbować, dla zaspokojenia ciekawości[/QUOTE]

WIEM! przypomnialam sobie moj stary trik jakoz ze ff jest trwalszy,dobrze trzymajacy sie twarzy ale moze odrobine mniej matuje za to vv jest bardziej matowy i dajacy piekne wykonczenie za to slabiej trzymajacy sie twarzy..... ja robilam tak: pierw 1-2 warstewki cienkie kryjacego ff ( zalezy czy mialam duzo do ukrycia czy nie ) psikam hydrolatem lub termalka i ostatnia 1 warstewka vv ktora mi trzyma mat i daje satynowe wykonczenie i znow psik termalkaprzypomnialam sobie i znow wyciagnelam forule vv;D

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Doszły moje próbki i pędzel więc dzielę się wrażeniami.

Zamówiłam trzy formuły na próbę: VV, FF i Cashmere.
Żadna z nich nie zakrywa w pełni moich pięknych syfów a każda podkreśla pory (muszę coś na to zaradzić).
Wszystkie trzy po około 3 godz wymagają poprawki - pudrowania w strefie T i wszystkie trzy trzymają się przez co najmniej 8 godzin w obecnych temperaturach (pomijając oczywiście świecenie nosa i czoła) wciąż wyglądając na w miarę świeżo nałożone.

Cashmere jest najmniej kryjący ale daje najbardziej naturalny, "trójwymiarowy" wygląd. Wykonany nim makijaż jest "niezauważalny" i świeży nawet jeśli przesadzę z ilością proszku. Zupełnie nie czuję go na twarzy, nie ściąga, nie oblepia - to dla mnie bardzo ważne
Niestety nie daje rady sińcom pod oczami i większym zaczerwienieniom.

VV i FF już przy pierwszej warstwie są widoczne, podkreślają skórki i zmarszki (nie pomaga stemplowanie wilgotnym wacikiem), tworzą mi maskę. VV jest aż zbyt suchy, twarz jest ściągnięta, FF zbyt, hmm, kremowy, irytuje mnie bo toleruję tylko suchą, pudrową konsystencję.
Krycie porównywalne.

Reasumując póki co najlepiej podeszła mi kombinacja: punktowo na krosty i cienie Fair Golden VV a na całość 1 lub 2 warstwy jakiegoś odcienia Light w formule Cashmere (najepiej pasuje mi LWarm ale LNeutral i LBeige też dają radę, czekam jeszcze na próbkę LGolden).
Planuję dokupić frakcję sojową, dry-flo i jedwab do wykończenia i wtedy może nie będę musiała niczego poprawiać

ja tez mam skorki i pory widoczne po vv i ff ale u mnie kwestia pochodzenia w nim przez jakies 30 min do godziny i pieknie sie wtapia dzieku sebum ktore sie w tym czasie wytworzy pozniej odciskam delikantie sebum w higieniczna chusteczke i dopiero wtedy pudruje np krzemionka z jedwabiem lub solo jedwabiem albo krzemionka w zaleznosci jak mi pasuje . utralenie i satynowy mat na caly dzien prawie

swoja droga bardzo lubie lumiere nakladac.......idac na plaze;D sprawdza sie u mnie lepiej niz jakikolwiek filtr na twarzy! dostrzegam to po majowym przypaleniu gdzie przy wlosach mialam zaróżowiony pasek w szerokosci ok 1 cm gdzie nie wtarlam dobrze podkladu a reszta twarzy zostala blada i jednolita( no moze leciutko sie przyzlocila ale to chyba kwestia B-karotenu lykanego od miesiaca bez czerwonych plackow na policzkach i nosie . komiczkie wygladalo to po zmyciu twarzy wieczorem. pozniej musialam nakladac minta edm na owy pasek;D
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 11:18   #4879
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
myslałam jeszcze nad zamówieniem probek podkladu w formule FF i nie wiem jaki odcień będzie odpowiadal temu który mam czyli VV light warm mieszany z light medium warm, czy brac light medium warm FF i medium warm FF czy te same odcienie co w VV?

cos czytałam ze w FF są o ton jaśniejsze niż w innych formułach, ale czy rzeczywiscie są tak jasne?

pozdrawiam
Używam Light Golden Cashmere i z Flawless Face też (baaardzo rzadko używam) Light Golden. Ja tam jakiejś dużej różnicy nie widzę, Light Medium Golden FF na pewno nie jest dla mnie na tym samym poziomie co Light Golden Cashmere (LMG jest ciemniejsze). Fakt, FF (LG) chyba jaśnieje po jakimś czasie na skórze, z tego co pamiętam, zaobserwowałam takie zjawisko kiedyś w lato, albo miałam zwidy.

Dla mnie wielka przepaść jest pomiędzy np Fair Golden Luminesse i Light Golden Luminesse.

Aha, z tego co wiem, to ta mieszanka Custom to chyba tylko 50/50... Kiedyś to chciałam kupić, ale wolałam proporcje 70-80/30-20, więc nie byłoby to zadowalające. Akurat były obniżki, więc wzięłam 2 opakowania i sama sobie zmieszałam

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
WIEM! przypomnialam sobie moj stary trik jakoz ze ff jest trwalszy,dobrze trzymajacy sie twarzy ale moze odrobine mniej matuje za to vv jest bardziej matowy i dajacy piekne wykonczenie za to slabiej trzymajacy sie twarzy..... ja robilam tak: pierw 1-2 warstewki cienkie kryjacego ff ( zalezy czy mialam duzo do ukrycia czy nie ) psikam hydrolatem lub termalka i ostatnia 1 warstewka vv ktora mi trzyma mat i daje satynowe wykonczenie i znow psik termalkaprzypomnialam sobie i znow wyciagnelam forule vv;D

Ja mam dziś FF. Strasznie mi się podoba, że nie muszę tyle machać pędzlem, żeby pokryć skórę co przy Cashmere, dodatkowo wszystko jest bardziej ujednolicone. No i ten lekki błysk, który lubię + kremowość... Tylko, że widzę go (podklad) w mocnym świetle
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 11:33   #4880
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;33901968]Ja używam ich pudru jedwabnego (silk powder). Cerę mam co prawda mieszaną, łatwo przesuszającą się, ale może i na tłustej się spisze.[/QUOTE]

tez uzywam i mi pasuje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:08   #4881
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki bardzo za odpowiedzi
mam jeszcze pytanko, czy ten zestaw za 26$ http://www.lumierecosmetics.com/prod...bo-686-43.html to sa pelnowymiarowe opakowania? (12gramowe?)

a co do silk powder, czy ten sand nie przyciemnia? czy bardziej transparentny będzie sheer?
czy może bedzie zbyt bielił (bo można go stosować zarówno pod podkład jak i na? )
przepraszam za tyle pytań

pozdrawiam

Edytowane przez Truskavvka
Czas edycji: 2012-05-08 o 14:11
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:16   #4882
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za odpowiedzi
mam jeszcze pytanko, czy ten zestaw za 26$ http://www.lumierecosmetics.com/prod...bo-686-43.html to sa pelnowymiarowe opakowania? (12gramowe?)

a co do silk powder, czy ten sand nie przyciemnia? czy bardziej transparentny będzie sheer?
czy może bedzie zbyt bielił (bo można go stosować zarówno pod podkład jak i na? )
przepraszam za tyle pytań

pozdrawiam
Kto pyta nie błądzi
Tak, ten zestaw to pełnowymiarowe opakowania
Sądzę że bardziej transparenty będzie sheer, ale miałam kiedyś sand i nie zauważyłam żeby nadawał jakikolwiek kolor. Stosowałam pod i na podkład.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:21   #4883
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Katrina93 Pokaż wiadomość
Kto pyta nie błądzi
Tak, ten zestaw to pełnowymiarowe opakowania
Sądzę że bardziej transparenty będzie sheer, ale miałam kiedyś sand i nie zauważyłam żeby nadawał jakikolwiek kolor. Stosowałam pod i na podkład.
Dzięki za zrozumienie

nie wiem na który odcień się zdecydować, z jednej strony sie obawiam czy ten sheer nie bedzie bielił czy jednak sie dopasuje

a z drugiej strony ten sand by nie bielil zapewne, jednakże się obawiam czy nie ściemnieje, ale skoro mówisz, że nie przyciemnia to nie wiem na który się zdecydować teraz. on ma jakis kolor czy jest raczej bardzo delikatny prawie przezroczysty?
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:24   #4884
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość
Dzięki za zrozumienie

nie wiem na który odcień się zdecydować, z jednej strony sie obawiam czy ten sheer nie bedzie bielił czy jednak sie dopasuje

a z drugiej strony ten sand by nie bielil zapewne, jednakże się obawiam czy nie ściemnieje, ale skoro mówisz, że nie przyciemnia to nie wiem na który się zdecydować teraz. on ma jakis kolor czy jest raczej bardzo delikatny prawie przezroczysty?
Kolor jakiś tam ma, ale na prawdę delikatny, u mnie nie było nic widać.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:02   #4885
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Truskavvka Pokaż wiadomość

nie wiem na który odcień się zdecydować, z jednej strony sie obawiam czy ten sheer nie bedzie bielił czy jednak sie dopasuje
Nie, nie. On nie jest ciemny, po prostu ma lekki odcien "jasnej skóry". Na pewno nie przyciemnia, ja sama mam jasną karnację. Chyba bardziej poleciłabym Sand (albo Ivory, jeśli wolisz inny odcień- ten jest chyba leciutko rożowawy?), gdyż miałam wcześniej biały Silk Powder (jak wspominałam, z Silk Naturals) i zdecydowanie wolę cielisty odcień. Z Lumiere też jest drobniej zmielony z tego co pamiętam, gdy porównywałam w zeszłym roku.


EDIT: Przecież ja miałam z wymianki próbkę Silk Powder Sheer Pamiętam, że te "sheer" mnie zmyliło, a on był matowy. Do tego oczywiście biały. Polecam Sand



EDIT2: Tu masz porównanie:
http://makeupholics.blogspot.com/200...lk-powder.html

Tylko weź pod uwagę, że to ciemne, chyba wieczorne światło.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:06
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:08   #4886
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;33978033]Nie, nie. On nie jest ciemny, po prostu ma lekki odcien "jasnej skóry". Na pewno nie przyciemnia, ja sama mam jasną karnację. Chyba bardziej poleciłabym Sand (albo Ivory, jeśli wolisz inny odcień- ten jest chyba leciutko rożowawy?), gdyż miałam wcześniej biały Silk Powder (jak wspominałam, z Silk Naturals) i zdecydowanie wolę cielisty odcień. Z Lumiere też jest drobniej zmielony z tego co pamiętam, gdy porównywałam w zeszłym roku.


EDIT: Przecież ja miałam z wymianki próbkę Silk Powder Sheer Pamiętam, że te "sheer" mnie zmyliło, a on był matowy. Do tego oczywiście biały. Polecam Sand [/QUOTE]


Dzieki za odpowiedz czyli sand to taki jasny cielisty kolorek? nadaje sie jako primer a także jako puder matujacy i utrwalajacy makijaz? wezme w takim razie chyba ten sand, skoro nie przyyciemnia
bo sheer moze sie wyglada jak opruszonemu maką?

pozdrawiam
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:18   #4887
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Kiedyś używałam jako primer tego jedwabiu z Silk Naturals, a jako wykończeniówkę jedwab z Lumiere... Aż mnie pewego dnia olśniło, po co ja kładę ten biały jedwab SN, zamiast jeden , ten z Lumiere- jako primer i wykończeniówkę. I robiłam tak, ale chyba krótko, bo dorwałam sobie Flawless Finish i jego stosuję jako wykończeniówkę. Czyli jako primer daję puder jedwabny z Lumiere, a jako wykończeniówkę F.Finish. Robię tak tylko dlatego, że nie chcę matu, ale wolałabym, aby się dłużej trzymał korektor na brodzie, a czoło nie świeciło bardzo. Flawless Finish jest niby dla cery suchej, więc pomyślałam, że nie będzie bardzo matowił

Chyba to zawile napisałam.

Zauważyłaś edycję w poprzednim poście? Tam są zdj. na blogu.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:20
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 15:48   #4888
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja tez mam sand i moim zdaniem nie ma szans żeby on coś przyciemniał jest jasny cielisty i właściwie raczej transparentny
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 20:22   #4889
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki za odpowiedzi dobrze gdy ktos kto uzywa danego produktu moze wyrazic o nim przydatne opinie i tym samym pomaga

jeszcze mam pytanie odnośnie pedzli lumiere, chodzi mi o flat top http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-777-119.html czy któras z dziewczyn go ma? czy jego wlosie jest zblizone do hakuro h51 czy bardziej h50? chodzi mi glownie o to czy jest bardziej zbity czy mniej, i czy ladnie rozprowadza podklad czy moze lepiej kupic inny pedzel? a czy kabuki z tej serii ktos ma?

Edytowane przez Truskavvka
Czas edycji: 2012-05-08 o 20:25
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 22:54   #4890
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Tak jak już yelen napisała, ja stawiałabym na goldeny
ha i skucha, zamówiłam Light Medium Warm, Golden i Beige .. i o dziwo Beige jest prawie idealny. No niestety, opalanie zrobiło swoje .. ale jak na pierwsze podejście i tak jest nieźle

a doszły po 10 dniach
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.