Majówki 2016 - część szósta - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 15:44   #1321
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kuzwa jak on mnie czasem wkur...
Siedzi leń nic nie robi, na spacer nie pojdzie bo nie chce mu sie chodzic wiec ja dzis poszlam w poludnie po godzinie wrocilam, 1,5 h stalam nad obiadem, poklocilismy sie bo na Niuniutka poleciala suszarka (nic mu sie nie stalo akutat znalazl sie w srodku i tylko wystraszyl) oczywiscie moja wina bo nie mam mozgu i nie schowalam- zawsze jest moja nie nasza wina jakby on sie mial poparzyc jakby sam zlozyl , znowu poszlam na spacer bo juz chyba resztki fajnej pogody. Jak go zostawilam przed tv tak dalej siedzial po godzinie- naczynia w kuchni oczywiscie nie umyl, ja mam pewnie umyc bo on byl zajety siedzeniem! teraz my weszlismy do domu a on pojechal sobie polazic do sklepow (mielismy razem ale sama sobie z Niunią pospacerowalam do rossmanna po babydream)
Zjemy cos i dalej lecimy na dwor (naczynia oczywiscie zostawiam wole korzystac ze slonka)

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Ale kolejki do zlobkow macie. Ja nie zorientowana ze to az tak wyglada.
Oby Wam szybko poszlo dostanie sie...

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Igoras kreci glowa na nie caly az "chodzi"
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 16:17   #1322
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia.Ty masz anielska cierpliwość to tego swojego męża. Jak to czytam to sama mam ochotę na niego nawrzeszczeć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 16:50   #1323
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Anulus jaki ty masz kulodrom z tego jabadabado? Duze to? Fajne? Na stronie widze tylko jakies malutkie ok 30x30cm

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 16:57   #1324
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Byłam u lekarza po skierowanie na badania. Dał bez problemu ale stwierdził że mam kończyć karmienie bo nic w cyckach już nie mam a tylko się wykoncze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 16:59   #1325
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza po skierowanie na badania. Dał bez problemu ale stwierdził że mam kończyć karmienie bo nic w cyckach już nie mam a tylko się wykoncze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co??? Ale ze jak to nic nie masz i masz konczyc?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:00   #1326
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza po skierowanie na badania. Dał bez problemu ale stwierdził że mam kończyć karmienie bo nic w cyckach już nie mam a tylko się wykoncze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaglądał do środka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:02   #1327
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Iwonia.Ty masz anielska cierpliwość to tego swojego męża. Jak to czytam to sama mam ochotę na niego nawrzeszczeć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aaaa sama nie wiem jak to jest ze daje rade. Moze dlatego ze kiedys tak nie bylo i ciagle mam nadzieje ze tamte czasy wroca i bedzie o tyle fajniej ze jest Niuniutalek...

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Naiwna jestem...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 17:03   #1328
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Zaglądał do środka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma rentgen w oczach. Zagląda w cycki, pod spódnice i w zakamarki domostw w poszukiwaniu kurzu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:07   #1329
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Jogurt po raz pierwszy od x czasu wlasnie zasnal drugi raz na spacerze.
No to w pore...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Ma rentgen w oczach. Zagląda w cycki, pod spódnice i w zakamarki domostw w poszukiwaniu kurzu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haaaahahahaha tez tak pomyslalam. Dobryyyy jeeest

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Kurde moje naczynia by w kuchni zobaczyl to tez by mi kazal przestac kp tylko zaczac sprzatac
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:07   #1330
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Aaaa sama nie wiem jak to jest ze daje rade. Moze dlatego ze kiedys tak nie bylo i ciagle mam nadzieje ze tamte czasy wroca i bedzie o tyle fajniej ze jest Niuniutalek...

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Naiwna jestem...
a przed Twoją ciążą normalnie spełniał obowiązki domowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:12   #1331
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Co??? Ale ze jak to nic nie masz i masz konczyc?
W sensie że nic wartościowego pewnie sama woda... większość lekarzy tak twierdzi...
Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Zaglądał do środka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha ha nie. Nie badał mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 17:25   #1332
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
a przed Twoją ciążą normalnie spełniał obowiązki domowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nigdy mnie zbytnio nie wyreczal w domowych sprawach ale widocznie nie bylo to az tak razace jak teraz gdy pojawil sie Igoras i czasem wchodza mi nogi w tylek a on siedzi. Nie wyniosl pomagania w domu z domu a mamusia w dalszym ciagu w kuchni nic nie pozwala mu robic ku jego radosci.
Gotowac nie umie to ok nie kazdy potrafi ale posprzatac po juz by nie zaszkodzilo.
Troche okres ciazy zamydlil mi oczy bo wtedy duzo rzeczy ogarnial sam bez moich instrukcji. W pewnym momencie gdy musialam wiecej lezec to juz w ogole bylo idealnie.
No coz dziecko sie juz urodzilo to przeciez znowu moge zapierniczac sama.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:27   #1333
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
W sensie że nic wartościowego pewnie sama woda... większość lekarzy tak twierdzi...

Ha ha nie. Nie badał mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to tym bardziej skoro nie badał.
Wybitny specjalista, mało teraz takich.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:37   #1334
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza po skierowanie na badania. Dał bez problemu ale stwierdził że mam kończyć karmienie bo nic w cyckach już nie mam a tylko się wykoncze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba on nie jest od tego, żeby podejmować takie decyzje masakra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:46   #1335
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
No to tym bardziej skoro nie badał.
Wybitny specjalista, mało teraz takich.
Nie szlam tam żeby mnie badal tylko żeby dał skierowanie na badania
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Chyba on nie jest od tego, żeby podejmować takie decyzje masakra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie jest. Jednym uchem wpuscilam drugim wypuscilam i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 17:57   #1336
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
O kurcze no to kciuki za pozytywna decyzję A co w sytuacji jak się nie dostaniecie?
Myślałaś już? Ja zaczęłam też zgłębiać ten temat bo byłam dziś na 2 rozmowach o pracę no i troszkę lipa jest. Bo wszyscy chcą na już a ja chcę się podjąć pracy dopiero ok sierpnia września.Rodzicielski co prawda do 9maja ale szkoda mi ten małej gadziny i wakacji jak już zacznie chodzić. No i łatwiej była na rozmowach jak się nie miało dziecka już widzę że niestety krzywym okiem na to patrzą.To jest trochę przykre bo czemu młoda matka ma się czuć winna temu że ma dziecko;-( a potem winna przed dzieckiem że je musi oddać do żłobka ;-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale Ciebie rozumiem...ja już jak patrzę na Misie to jest mi przykro, ze muszę ja oddać. Znajomi powtarzają mi, ze w żłobku będzie jej dobrze, będzie wśród rówieśników i inne pierdulki....Ale mnie tam nie będzie
Btw powodzenia w znalezieniu pracy
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza po skierowanie na badania. Dał bez problemu ale stwierdził że mam kończyć karmienie bo nic w cyckach już nie mam a tylko się wykoncze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie rozumiem...na jakiej podstawie on to sprawdził? WHO zaleca nawet karmienie piersią chyba do 2 roku życia...

Iwonia co do Twojego chłopa, to tak jak większość, zaraz do Ciebie zapukał i mu nawrzucam....jesteś aniołem skoro mu jeszcze nie pojechalas....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 18:30   #1337
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Nigdy mnie zbytnio nie wyreczal w domowych sprawach ale widocznie nie bylo to az tak razace jak teraz gdy pojawil sie Igoras i czasem wchodza mi nogi w tylek a on siedzi. Nie wyniosl pomagania w domu z domu a mamusia w dalszym ciagu w kuchni nic nie pozwala mu robic ku jego radosci.
Gotowac nie umie to ok nie kazdy potrafi ale posprzatac po juz by nie zaszkodzilo.
Troche okres ciazy zamydlil mi oczy bo wtedy duzo rzeczy ogarnial sam bez moich instrukcji. W pewnym momencie gdy musialam wiecej lezec to juz w ogole bylo idealnie.
No coz dziecko sie juz urodzilo to przeciez znowu moge zapierniczac sama.
Ja miałam takiego co to w domu rodzinnym tylko odkurzał raz na tydzień. Dłuuuugo uczyłam i się opłaciło, ale to taki typ, że trzeba zachęcić do działania, konkret pokazać i zrobi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 18:53   #1338
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia moja teściowa też męża we wszystkim wyręczała. Do dzisiaj szwagrowi (23l.) herbatkę miesza co by się boroczek nie przemęczył przypadkiem. i na początku mój mąż też myślał, że będę koło niego biegać i wszystko robić w domu, bo taki niestety wyniósł wzorzec z domu. Dzisiaj wszystko robi w domu, na równi że mną, no może oprócz gotowania teściowa nie może tego znieść, no bo jak to tak?! Kobieta ma dbać o dom i męża hehe. Wiadomo zdarza się tak, że nie kiwnie palcem bo mu się nie chce, ale ja czasem też tak mam więc mu wybaczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:05   #1339
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

No doubt pojechalam. Poklocilismy sie jak nie raz nawrzucalam mu ze nic nie robi a on ze jak to skoro w tamtym tygodniu wyszorowal kabine prysznicowa (fakt potrzebowala meskiej reki) i poprzeczyszczal krany. On nie ogarnia ze pasowaloby zwyczajnie umyc durne naczynia (mowi ze tego nie bedzie robic bo niecierpi) jakbym ja to kochala, odkurzyc tez nie bo nie. Oj leń i tyle. Kazda moja prosba/grozba nic nie daje a jak i ja odpuszczam sprzatanie (bo czemu ja nie moge) to na drugi dzien jeszcze potrafi mi zarzucic ze np pozasychalo bo ja jestem leń i od razu nie umylam. On wszystko potrafi odwrocic na swoja korzysc.
Dzis ciagle siedzi przed tv oprocz tego ze pojechal sobie do jakiegos carrefoura czy gdzies tam sprawdzic lotka czy cos. Teraz i ja siedzie w dooopie mam trzy spacery ponad godzinne, obiad, Niuniutal i tez chce usiasc.
Dzis siedzialam tyle co cos jadlam.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 19:06   #1340
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Anulus jaki ty masz kulodrom z tego jabadabado? Duze to? Fajne? Na stronie widze tylko jakies malutkie ok 30x30cm

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Zmierzylam nasz i on ma taki wymiar 30 na 30. Może jest już troszkę za prosty dla Lenki- sama nie wiem. U nas nie ma aż takiego wyboru z zabawkami jak w Polsce, ale jak już będzie starsza to kupie jej taki zaawansowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:08   #1341
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Iwonia moja teściowa też męża we wszystkim wyręczała. Do dzisiaj szwagrowi (23l.) herbatkę miesza co by się boroczek nie przemęczył przypadkiem. i na początku mój mąż też myślał, że będę koło niego biegać i wszystko robić w domu, bo taki niestety wyniósł wzorzec z domu. Dzisiaj wszystko robi w domu, na równi że mną, no może oprócz gotowania teściowa nie może tego znieść, no bo jak to tak?! Kobieta ma dbać o dom i męża hehe. Wiadomo zdarza się tak, że nie kiwnie palcem bo mu się nie chce, ale ja czasem też tak mam więc mu wybaczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Taaa ten sam typ tesciowej.
On mi kiedys jak sie poklocilismy potrafił mowic ze prace domowe to nie jest meskie zajecie dlatego tego nie bedzie robic.
Chociaz wiem jaki jest prawdziwy powod nierobstwa.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:09   #1342
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kuzwa jak on mnie czasem wkur...
Siedzi leń nic nie robi, na spacer nie pojdzie bo nie chce mu sie chodzic wiec ja dzis poszlam w poludnie po godzinie wrocilam, 1,5 h stalam nad obiadem, poklocilismy sie bo na Niuniutka poleciala suszarka (nic mu sie nie stalo akutat znalazl sie w srodku i tylko wystraszyl) oczywiscie moja wina bo nie mam mozgu i nie schowalam- zawsze jest moja nie nasza wina jakby on sie mial poparzyc jakby sam zlozyl , znowu poszlam na spacer bo juz chyba resztki fajnej pogody. Jak go zostawilam przed tv tak dalej siedzial po godzinie- naczynia w kuchni oczywiscie nie umyl, ja mam pewnie umyc bo on byl zajety siedzeniem! teraz my weszlismy do domu a on pojechal sobie polazic do sklepow (mielismy razem ale sama sobie z Niunią pospacerowalam do rossmanna po babydream)
Zjemy cos i dalej lecimy na dwor (naczynia oczywiscie zostawiam wole korzystac ze slonka)

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Ale kolejki do zlobkow macie. Ja nie zorientowana ze to az tak wyglada.
Oby Wam szybko poszlo dostanie sie...

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Igoras kreci glowa na nie caly az "chodzi"
Eszzzz tylko prać po łbie i patrzeć, czy równo gęba puchnie...

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza po skierowanie na badania. Dał bez problemu ale stwierdził że mam kończyć karmienie bo nic w cyckach już nie mam a tylko się wykoncze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Było mu mlekiem w oko strzelić i zapytać, czy jego zdaniem to nic tudzież woda Niby się wpuści jednym uchem a drugim wypuści, ale ile osób się nabrało na takie głupie gadanie, bo "przecież to lekarz i się zna".

U nas dziś ciężki dzień, ja z rodzicami i młodszą siostrą musiałam jechać na pogrzeb, mąż z Wojtkiem pojechali posiedzieć ze starszą siostrą, bo dwoje dorosłych na troje dzieci to zawsze łatwiej. A gdzie tam, Wojtul wymęczony, mężowi głowa spuchła od wrzasków, siostra za bardzo z pomocy nie skorzystała, bo starszy co widział Wojtka albo wujka to zaczynał wrzeszczeć, ja z kolei generalnie lekko rozbita. Zamówiliśmy pizzę na ukojenie nerwów.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:15   #1343
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Kapiel w babydream rewelacja.
A jutro przyjadą Jogurtowe attipasy.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Eszzzz tylko prać po łbie i patrzeć, czy równo gęba puchnie...


Było mu mlekiem w oko strzelić i zapytać, czy jego zdaniem to nic tudzież woda Niby się wpuści jednym uchem a drugim wypuści, ale ile osób się nabrało na takie głupie gadanie, bo "przecież to lekarz i się zna".

U nas dziś ciężki dzień, ja z rodzicami i młodszą siostrą musiałam jechać na pogrzeb, mąż z Wojtkiem pojechali posiedzieć ze starszą siostrą, bo dwoje dorosłych na troje dzieci to zawsze łatwiej. A gdzie tam, Wojtul wymęczony, mężowi głowa spuchła od wrzasków, siostra za bardzo z pomocy nie skorzystała, bo starszy co widział Wojtka albo wujka to zaczynał wrzeszczeć, ja z kolei generalnie lekko rozbita. Zamówiliśmy pizzę na ukojenie nerwów.

Dzien juz sie na szczescie konczy.
Co do gadaniny lekarzy to dokladnie tak jest. Powie cos konowal a czlowiek wierzy. Ja sama gdyby nie Wy na forum popelnilabym pewnie nie jedną durnote bo zeby zweryfikowac lekarza google mowia raz to raz tamto a tu towarzystwo tylu mam rowiesnikow zawsze powie cos mądrego.

Edytowane przez Iwonia27
Czas edycji: 2017-04-05 o 19:28
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:28   #1344
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia, Też to kiedyś usłyszałam

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Co do wody zamiast mleka, to parę dni temu robiliśmy sasiedzkiego grilla i sąsiad proponuje mi piwko, więc odmawiam, bo karmie oczywiście, a ten do mnie ze już pewnie zaraz skończę karmić bo to już sama woda jest. Nie chciałam mu tłumaczyć co i jak z tym mlekiem więc mówię, że jeszcze zamierzam przez całe lato karmić bo przynajmniej nie będę musiała wody dla małego zabierać jak będą upały, bo mam wodę zawsze że sobą. a ten znawca oczywiście "tak tak masz rację to bardzo wygodne" 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:28   #1345
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Iwonia, Też to kiedyś usłyszałam

Niezłe no nie?
Jak to usluszalam to dwa razy dopytywalam czy sie nie przeslyszalam
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:31   #1346
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Niezłe no nie?
Jak to usluszalam to dwa razy dopytywalam czy sie nie przeslyszalam
Dlatego mój syn będzie robił w domu wszystko. nawet nauczę go gotować teściowa jak to usłyszała to myślałam że egzorcystę na mnie naśle.
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:34   #1347
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Iwonia, Też to kiedyś usłyszałam

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Co do wody zamiast mleka, to parę dni temu robiliśmy sasiedzkiego grilla i sąsiad proponuje mi piwko, więc odmawiam, bo karmie oczywiście, a ten do mnie ze już pewnie zaraz skończę karmić bo to już sama woda jest. Nie chciałam mu tłumaczyć co i jak z tym mlekiem więc mówię, że jeszcze zamierzam przez całe lato karmić bo przynajmniej nie będę musiała wody dla małego zabierać jak będą upały, bo mam wodę zawsze że sobą. a ten znawca oczywiście "tak tak masz rację to bardzo wygodne"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sasiad miszcz.
Jak ostatnio bylismy u tesciowej chlopak D. siostry ciagle mnie pouczal a to rozbierz go a to niech gryzie ich (lepkie z brudu piloty) a w koncu pyta mnie czy Igor mnie jeszcze doi (a ze porownan do krowy nie lubie) to grzecznie odpowiedzialam ze nie ale ssie w dalszym ciagu. Zasugerowal tez ze moze juz wystarczy jakby mialo go to obchodzic
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:37   #1348
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Sasiad miszcz.
Jak ostatnio bylismy u tesciowej chlopak D. siostry ciagle mnie pouczal a to rozbierz go a to niech gryzie ich (lepkie z brudu piloty) a w koncu pyta mnie czy Igor mnie jeszcze doi (a ze porownan do krowy nie lubie) to grzecznie odpowiedzialam ze nie ale ssie w dalszym ciagu. Zasugerowal tez ze moze juz wystarczy jakby mialo go to obchodzic
O masakra, co to za określenie! ciekawa jestem czy on matkę też doił
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:39   #1349
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez SzczyptaRadosci Pokaż wiadomość
Dlatego mój syn będzie robił w domu wszystko. nawet nauczę go gotować teściowa jak to usłyszała to myślałam że egzorcystę na mnie naśle.

Kochana to samo powiedzialam D. a pn do mnie ze ma nadzieje ze Igor nie bedzie taki i sie nie da a nawet bedzie mu to wybijal z glowy.
No nienormalny jest. Czasem ma myslenie gowniarza jak jego jeden znajomy ktory juz zapowiedzial jak sie ostatnio widzielismy w grudniu ze czeka az Igor bedzie wszystko nasladowal bo musi nauczyc go pokazywac srodkowy palec i przeklinac.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 19:42   #1350
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kochana to samo powiedzialam D. a pn do mnie ze ma nadzieje ze Igor nie bedzie taki i sie nie da a nawet bedzie mu to wybijal z glowy.
No nienormalny jest. Czasem ma myslenie gowniarza jak jego jeden znajomy ktory juz zapowiedzial jak sie ostatnio widzielismy w grudniu ze czeka az Igor bedzie wszystko nasladowal bo musi nauczyc go pokazywac srodkowy palec i przeklinac.
Brak mi słów
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.