Wybór kremu - proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-08, 22:04   #1
em-pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 32

Wybór kremu - proszę o pomoc


Wiem, wiem. Nie lubicie tego. Wierzcie mi, że umiem korzystać z wyszukiwarki, ale nie znalazłam satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.

To samo pytanie zadałam na podforum "Pytania do kosmetyczki", więc tym bardziej na mnie nie krzyczcie, ale chciałam aby pytanie dotarło do jak największej liczby pań. Może którąs się zlituje i mi pomoże?


Wymyśliłam sobie, że kupię siostrze na gwiazdkę fajny krem. I tu pojawia się problem. Przeglądam rożne fora, pytam w sklepach i... jestem coraz głupsza.

Siostra ma lat 34, cerę raczej między normalnę a mieszaną, moim zdaniem zmarszczek niemalże brak.

Myślę, że chciałaby krem na dzień, taki, żeby fajnie sie wchłaniał, no i po prostu był ok. Wydaje mi się, że nie musi to być krem typowo przeciwzmarszczkowy i szczerze mówiąc boję się takiego kremu. Panie w sklepie polecały mi bardzo Dermikę. Ale z tego co patrzyłam, to są to takie typowo przeciwzmarszczkowe kremy. Acha, siostra mieszka w Łodzi, gdzie woda jest okropna (bardzo chlorowana) i narzeka, że ma po myciu bardzo ściągniętą skórę na buzi.
Kwota to max 50 zł. Może być mniej

Proszę, pomóżcie!
em-pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 12:15   #2
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Wybór kremu to bardzo indywidualna sprawa. Każdy lubi coś innego. Ja osobiście najbardziej lubię kremy z serii Nivea, bo świetnie się sprawdzają przy mojej wrażliwej skórze, chwalę sobie też Garniera.
Może po prostu przeglądnij KWC, przeczytasz sobie opinie i może to Ci ułatwi wybór.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14889.jpg (18,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tn_5954.jpg (6,4 KB, 135 załadowań)
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 13:08   #3
em-pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 32
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Dziękuję Izanna. Na KWC siedzę od dawna. Gdybym tam znalazła odpowiedź, nie szukałabym tu.
em-pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 16:43   #4
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez em-pe Pokaż wiadomość
To samo pytanie zadałam na podforum "Pytania do kosmetyczki", więc tym bardziej na mnie nie krzyczcie, ale chciałam aby pytanie dotarło do jak największej liczby pań. Może którąs się zlituje i mi pomoże?
Empe, każdy chce aby pytanie dotarło do jak największej liczby czytających osób, ale nie wolno na tej zasadzie zakładać tego samego wątku na kilku forach, bo niestety, robi się potem śmietnisko.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 17:26   #5
em-pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 32
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Aggie125 - szkoda tylko, że nie odpowiedziałaś na moje pytanie...

Mam wrażenie, że forum, a właściwie uczestniczki forum na wizażu, są strasznie przewrażliwione na punkcie "porządku" na nim. A forum ma chyba służyć między innymi pomocy, prawda? Więc co w tym złego, że chcę aby moje pytanie dotarło do jak największej ilości osób? Chyba jest wtedy szansa na uzyskanie odpowiedzi, prawda? Moim zdaniem bałagan robi się przez wypowiedzi takie jak wyżej - "nie wolno", "od tego jest wyszukiwarka" itd. I pisze to pod rząd kilkanaście lub kilkadziesiąt osób. Chyba lepiej skupić się na odpowiedzi na pytanie?

Przy okazji jak myślicie, czy np. krem Bioderma Hydrabio Legere to dobry pomysł? Czy tego typu kremy nadają się na zimę?

Zamieszczam taki opis:

W życiu codziennym zanieczyszczenie powietrza, stres, zimno zakłócają prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry. W konsekwencji skóra staje się przesuszona, szara, pozbawiona blasku, pojawia się uczucie ściągnięcia.

Hydrabio légere jest pierwszym kremem zawierającym Aquagenium, który działa dogłębnie generując proces nawilżenia skóry.

Ten opatentowany kompleks pobudza działanie komórek skóry, reaktywuje naturalny proces nawilżenia skóry i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach.

Długotrwały efekt nawilżenia przywraca komfort skórze i sprawia, że staje się ona bardziej gładka, delikatna i odzyskuje swój blask.
em-pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 12:14   #6
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Biotherma jest dobrym pomysłem. Tego akurat kremiku nie znam, ale generalnie kierowałaby sie w stronę kremów aptecznych. Redermic polecam ze swej strony, ale kosztuje więcej niz 50, nawet na allegro . Może jakiś nawilżający z LRP albo Avene?
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 22:54   #7
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

A ja Ci polecam Loreal Happyderm - mam nadzieję,że dobrze napisalam...(nie chce mi się wstać to łazienki celem spojrzenia na etykietę
Krem jest super!
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 13:11   #8
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Wybór kremu - proszę o pomoc

Polecam Nutridermist Garniera - do obejrzenia pod linkiem:
http://bodycenter.pl/pielegnacja-ciala/twarz?id=480
Sama mam taki tyle, że do cery suchej i wrażliwej. Dla mnie rewelka! Ładnie nawilża i odzywia. Lekko napina skórę. Poza tym skóra mi się nie przetłuszcza!!! A po innych i owszem. Mam tylko małe zmarszczki mimiczne i nie chcę jeszcze kupować kremów przeciwzmarszczkowych, jeszcze zdążę
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.