Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 11:37   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?


Tak się zastanawiam.. czy ona jest beztalenciem, czy chcą ja po prostu zniszczyc i całkowicie sie jej pozbyc z show biznesu.. Początkowo bylam przekonana ze tak własnie jest.. Ale.. ostatnio na You Tube słuchałam wywiadu z niejaka Katarzyna Popowską ( która brała udzial w Mam Talent - śpiewała Hallelulah). I Popowska też na nią najeżdżała.. Czy Gosia Andrzejewicz jest naprawde taka tragiczna? Bo mnie sie wydaje ze tragiczna to jest Mandaryna, a twiorczosc Andrzejewicz przyrownalabym to Dody czy Feela.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:45   #2
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Co do zadanego pytania odpowiem krótko i zwięźle: tak, jest beztalenciem.

Madox śpiewa x razy lepiej od niej. Poza tym ona sama robiła z siebie kretynkę opowieściami że jest dziewicą i chciałaby je stracić z dojrzałym facetem, takim jak jej ojciec który ma ponad 40 lat. Chowała przed światem chłopaka, śpiewa z playbacku, ci jej gosiomaniacy. Plus żerowanie na śmierci fanki. Tragedia.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:57   #3
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Gosia?? Ojej...generalnie tragedia. Choć ja uważam, że Feel, Doda itp. też
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:24   #4
northern_star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 278
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

jest beztalenciem, nie ma za grosz poczucia stylu i smaku i wygląda, jakby właśnie wyszła z remizowej imprezki, robi wokół siebie sztuczny szum. jej nieprzemyślane, wręcz głupie wypowiedzi jeszcze bardziej mnie od niej odpychają...
__________________
Il n'est rien de réel que le reve et l'amour
northern_star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:27   #5
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez Madia Pokaż wiadomość
Gosia?? Ojej...generalnie tragedia. Choć ja uważam, że Feel, Doda itp. też

Ja ogolnie tez uwazam te wszystkie gwiazdy za tragedie, ale nie wiem dlaczego wszyscy uwzieli sie na ta biedna Gosie Andrzejewicz a nie np. na Mandaryne czy Dode, Sare May, itp..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:32   #6
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Tak, Gosia jest beztalenciem. Głos ma słaby, piosenki beznadziejne, wszystkie przesłodziutkie i na jedną nutę, a do tego teksty. Choć chyba i tak Feel nadal jest w Polsce na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o grafomanię. Gosia opowiada bzdury w wywiadach, nie ma poczucia stylu. Już Doda ma bardziej przemyślany i konsekwentny wizerunek. Nie wiem, jak to się stało, że tak słabe piosenki zaczęto grać w radiach...
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:34   #7
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Ja ogolnie tez uwazam te wszystkie gwiazdy za tragedie, ale nie wiem dlaczego wszyscy uwzieli sie na ta biedna Gosie Andrzejewicz a nie np. na Mandaryne czy Dode, Sare May, itp..
Sama się dała, sama opowiada bzdury. Pani wyżej ma racje z wizerunkiem
No np na Cerekwicką się nikt nie uwziął, a Gosia po prostu sama sobie przeskrobała
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 12:51   #8
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

pewnie też dlatego że Gosia na siłę chce zrobić z siebie gwiazdę. Jak już dziewczyny pisały robi dużo szumu w okół siebie, niepotrzebnie. A Sarę May znam tylko dlatego że ta poniża inne "gwiazdy"
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 12:54   #9
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
Sama się dała, sama opowiada bzdury. Pani wyżej ma racje z wizerunkiem
No np na Cerekwicką się nikt nie uwziął, a Gosia po prostu sama sobie przeskrobała
jeśli chodzi o Cerekwicką, to obie panie reprezentują ten sam poziom jesli chodzi o muzykę.
Teksty napisane chyba przez jakąś nastolatkę, muzyka wymyślona osobno, jedno nie pasuje do drugiego.

Dlaczego właśnie Gosia? Nie mam pojęcia, nie czytam wywiadów, więc nie wiem kto w jakim kontekście ją krytykuje. Ale jest ona dziewczyną, która robi wokół siebie tyle szumu, pewnie to wina gazet ale jest przedstawiana jako jakaś bredząca oferma (chodzi mi tutaj o jej wypowiedź, że jest dziewicą i szuka mężczyzny po 50-tce. Oraz jak w Super Expressie szukala swojej pierwszej miłości)

Ostatnio chyba zmieniła medadżera, jej wizerunek się zmienił, ale nie sądzę, by przez to miała więcej fanów.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:02   #10
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

ja uważam, że jest jednak "beztalenciem" podobnie jak 60% pozostałych w Polsce "gwiazd", gdyż są oni wyłącznie produktami machiny marketingowej, a nie efektem talentu+ciężkiej pracy
a co do najeżdżania akurat na nią, myślę, że to albo przypadek, że akurat ona stała się kozłem ofiarnym (może nie ma dobrego menadżera, który pomógłby jej z tego wyjść lub wręcz objął złą taktykę), albo zaplanowana strategia konkurencji
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand

Edytowane przez juhaska
Czas edycji: 2009-12-12 o 13:03
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:10   #11
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
ja uważam, że jest jednak "beztalenciem" podobnie jak 60% pozostałych w Polsce "gwiazd", gdyż są oni wyłącznie produktami machiny marketingowej, a nie efektem talentu+ciężkiej pracy
a co do najeżdżania akurat na nią, myślę, że to albo przypadek, że akurat ona stała się kozłem ofiarnym (może nie ma dobrego menadżera, który pomógłby jej z tego wyjść lub wręcz objął złą taktykę), albo zaplanowana strategia konkurencji
Bardzo możliwe ze ma złego managera, który nie jest lubiany w show biznesie i atakujac ja, chca dopiec jemu?

Jakkolwiek, uwazam ze ta nagonka na Andrzejewicz jest krzywdzaca i stala sie naprawde kozlem ofiarnym. Szkoda szczerze mowiac.. Nic do niej nie mam. Muzyka, ktora proponuje Andrzejewicz nie jest w moim stylu, i uwazam ze słaba piosenkarka jest ( ale nie ze wzgledu na glos, tylko ze wzgledu na teledyski jakie ma- zajezdzaja mi taka taniocha, kojarza sie z targiem, swiecidelkami z targu- nie wiem dlaczego..). Natomiast uwazam ,ze ogolnie jakis tam talent do spiewania ma.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:13   #12
PaulinaPPP
Zadomowienie
 
Avatar PaulinaPPP
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 220
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Moim zdaniem Gosia za dużo talentu nie posiada...chodzi przede wszystkim o jej słaby głos, nie przyrównywałabym jej nawet do Dody ze względu na to ,że słowa utworów Dody są może też śmieszne , niczego nie wnoszą ale nikt mi nie powie że nie ma ona warsztatu bo ma porównując te dwie wokalistki myślę że jakby Doda stanęła na scenie razem z Gosią to by ją zmiażdżyła . (Zaznaczam że nie jestem fanką Dodyto tylko moja opinia) Odnosząc się do jej wypowiedzi to kompletna porażka, na siłę próbuje zrobić z siebie gwiazdę
PaulinaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:19   #13
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
zajezdzaja mi taka taniocha, kojarza sie z targiem, swiecidelkami z targu- nie wiem dlaczego..).
Właśnie dlatego jest na nią nagonka.
Powiem szczerze gdybym była artystką, też by mnie krew zalała że nie puszczają w radiu mojej muzyki na którą pracowałam całe życie, starałam się, pokończyłam szkoły muzyczne tylko właśnie taki badziew.
To chyba dobrze że środowisko artystów chce walczyć z różową kupcią którą wciska nam viva. Taka muzyka zawsze była jest i będzie ale chodzi o nasilenie. Gocha wciskała się WSZĘDZIE i pisała takie BZDURY że stała się łatwym celem. Ona jest po prostu głupiutka, bynajmniej tak ją odbieram czytając newsy o niej i jej wywiady. Tragedia jednym słowem.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:23   #14
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Wg mnie Gosia jest beztalenciem i nie ma co jej porównywać do np Dody, która ma kawał głosu i była świetnie zapowiadającą się wokalistką rockową

Z drugiej strony dla takich jak ona też jest miejsce na polskiej scenie, w końcu czegoś muszą słuchać gimnazjalistki.

Jej problemem jest to, że jest łatwym celem, bo brakuje jej talentu, urody i dobrego speca od wizerunku. Poza tym popełniła kilka gaf, które będą się za nią ciągnąc.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 13:45   #15
CheriiLady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Beztalenciem to ona nie jest, talent na pewno jakis ma. Ale nie jest nim spiewanie.
CheriiLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:10   #16
Schoko
Wtajemniczenie
 
Avatar Schoko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 517
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Gosia A. śpiewać na pewno nie potrafi. Moim zdaniem jej piosenki nic nie wnoszą do świata muzycznego, są płytkie i bezwartościowe.
I to jest ten ból - dla takich osób jest miejsce w showbiznesie, mogą wydawać płyty, a prawdziwe talenty nie mogą się wybić.
__________________

Schoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:13   #17
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam.. czy ona jest beztalenciem, czy chcą ja po prostu zniszczyc i całkowicie sie jej pozbyc z show biznesu.. Początkowo bylam przekonana ze tak własnie jest.. Ale.. ostatnio na You Tube słuchałam wywiadu z niejaka Katarzyna Popowską ( która brała udzial w Mam Talent - śpiewała Hallelulah). I Popowska też na nią najeżdżała.. Czy Gosia Andrzejewicz jest naprawde taka tragiczna? Bo mnie sie wydaje ze tragiczna to jest Mandaryna, a twiorczosc Andrzejewicz przyrownalabym to Dody czy Feela.
Andrzejewicz to totalna tragedia. Tak, jest beztalenciem, zdecydowanie.
Mandaryna wygrała bitwę z piractwem, bo jej albumu nikt nawet nie zassał z neta.
Dodę lubie.
Feel- bez komentarza.

Ktoś wspomniał o gwiazdach w Polsce, ale w Polsce przecież nie ma gwiazd...

Edytowane przez My life be like
Czas edycji: 2009-12-12 o 14:15
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:19   #18
DiviDivi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Ani to głosu nie ma, ani charakteru, ani wyglądu, ani gustu.. A, przepraszam. Ma talent - do ośmieszania się.
DiviDivi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:22   #19
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

pani Zapendowska pięknie to ujmuje
Cytat:
Andrzejewicz po prostu nie jest ani wokalistką, ani osobowością, ani niczym. Mnie to śmieszy, bo rocznie przesłuchuję koło tysiąca osób i jeszcze nigdy nikomu nie powiedziałam, że zrobi karierę (..) A Gosia Andrzejewicz, która dla mnie jest taką niuńcią dla piętnastolatek, która w tym przedsionku robi sobie fryzurki i się mizdrzy. Ja po prostu nie szanuję takich artystek. Ona może sobie być. Może się nawet sklonować dziesięć razy i ja mam to gdzieś.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 14:24   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, gdybym swego czasu nie zaglądała sobie na pudla i nie widziała komunikatów o niej, zapraszających do czytania ma się rozumieć (choć wg mnie tytuły są dla tego celu wystarczające), to nie wiedziałabym, że taka dziewczyna istnieje.
A ta Sara May czy Mey też mnie trochę zaciekawiła, to znaczy, odniosłam kiedyś wrażenie przy kolejnym krzyczącym nagłówku, że ma coś niemiłego do powiedzenia o kimś z tzw. szołbiznesu, że chyba jej ktoś za to płaci. Bo inaczej nie widzę za bardzo sensu, wyzywac kogoś, że wyzywa innych, i tym samym promować owe jego krytykowane (?) innych wyzywanie.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Mandaryna wygrała bitwę z piractwem, bo jej albumu nikt nawet nie zassał z neta.
he he, dobre:P.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:30   #21
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


he he, dobre:P.
http://demotywatory.pl/302911/Mandar...la-z-piractwem
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:31   #22
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

zawsze kojarzyłam tylko te kawałki Andrzejewicz, które były puszczane w radiu
ostatnio z ciekawości posłuchałam na youtubie innych....coś strasznego, tylko 1 kawałek mi się spodobał
głos może i w miarę , ale piosenki nie nadają się do słuchania
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:40   #23
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Bardzo możliwe ze ma złego managera, który nie jest lubiany w show biznesie i atakujac ja, chca dopiec jemu?

Jakkolwiek, uwazam ze ta nagonka na Andrzejewicz jest krzywdzaca i stala sie naprawde kozlem ofiarnym. Szkoda szczerze mowiac.. Nic do niej nie mam. Muzyka, ktora proponuje Andrzejewicz nie jest w moim stylu, i uwazam ze słaba piosenkarka jest ( ale nie ze wzgledu na glos, tylko ze wzgledu na teledyski jakie ma- zajezdzaja mi taka taniocha, kojarza sie z targiem, swiecidelkami z targu- nie wiem dlaczego..). Natomiast uwazam ,ze ogolnie jakis tam talent do spiewania ma.
myślę, że dokładnie tak jest, że nie chodzi tu o konkretną osobę, że mogło to spotkać każdą z "gwiazdeczek" ja raczej powiem, że to strategia, a krytykujące ją "gwiazdeczki" jadąc na tej fali i zbierają punkciki, a zapewne ich wypowiedzi na owy temat nie są przekładnią tego co sami myślą (choć czami zastanawiam się czy oni w ogóle znają taką funkcję życiową)
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:50   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cóż, teraz takie czasy, że bezguścia promują beztalencia Ci co jadą na tą pannę Andrzejewicz zwykle nie są lepsi od niej. Podgryzają się miernoty na wzajem, ot co.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 15:51   #25
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Cóż, teraz takie czasy, że bezguścia promują beztalencia Ci co jadą na tą pannę Andrzejewicz zwykle nie są lepsi od niej. Podgryzają się miernoty na wzajem, ot co.

Ale chyba przyznasz ze Popowska Katarzyna miernota nie jest?
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:07   #26
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

A kto to taki?
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:11   #27
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A kto to taki?
Właśnie ?

Ja tam nie wiem kto jest miernotą, a kto nie, ale nieładnie tak brzydko zagrywać. Widać brak innych atutów i trzeba jechać po kimś innym żeby u publiki zaplusować. Jak dle mnie - żenuła.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:22   #28
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A kto to taki?
To samo chciałam napisać,bo nawet nie mam pojęcia/nie kojarze kim ona jest.


A co panny Gosienki Anmdrzejewicz,no to hm nie przepadam za słodko pierdzątymi panienkami i jej słodko-mdłących pioseneczkami o miłości dla nastolatek.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:04   #29
CheriiLady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 55
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez DiviDivi Pokaż wiadomość
Ani to głosu nie ma, ani charakteru, ani wyglądu, ani gustu.. A, przepraszam. Ma talent - do ośmieszania się.
zawsze to jakiś talent
CheriiLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:14   #30
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Duzo gwiazd najeżdża na Gosię Andrzejewicz. Czy ona naprawde jest beztalenciem?

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
A kto to taki?
uczestniczka "mam talent"
Podobno zrobiła furorę na youtube.

Cóż, nie mnie oceniać czy jest miernotą, ale jeśli krytykuje kogoś, a sam nie osiągnął więcej to coś tu jest nie tak...
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.