2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 05:41   #31
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

dziękuje wam wszystkim za komplementy

nie chce wyjść na chwalipięte po prostu czasem mnie tak julcia zaskoczy że szok wczoraj znów ja kicham a on apatrzy na mnie i mówi na zdrowie a nikt ją tego nie uczył- to chyba akurat niezbyt dobrze- po prostu sama podsłuchuje i potem mówi

wczoraj się wkurzyłam na TŻta i dre gumiora a ta zaraz przyleciała i mówi "pokojnie mamusiu..." no mówie wam szok mała mądralińska

co do mrozów u nas -17 do pracy leciałam jakbym miała w zadku baterie duracellll

zdjęcia piękne a w brzuszku się ZAKOCHAŁAM
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:01   #32
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

ha ha Sybilla jakbym widziała siebie na tych bateryjkach... normalnie jak jakiś pracocholik do pracy pędziłam, bo az mi w nosie zamarzało....

Malgo brzuszek śliczny

Kjane ale miałaś przezycia, zyczę dużo zdrówka i żeby już się więcej nic takiego nie powtórzyło

Funieczka co za świnie!! ale tacy to tylko czekają na jakaś okazję...

Stella niestety to sie zdarza... ale Stefcia to twarda zawodniczka, zresztą jak wszystkie nasze dzieciaczki....
mi Igusia jakis czas temu prawie spadła z łóżka, bo z niej straszny kręciołek jest i jakos ułozyła się w poprzek (mnie zepchnęła na środek) i potem przesunęla się ze prawie spadła glowa w dół, ale w ostatniej chwili otworzyłam oczy i ją złapałam...

Barbara w tym roku konkretnie przymroziło, lepiej się dobrze zabezpieczyć, tym bardziej że Wy nie przywykłyście jeszcze do mrozów w tym roku
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:14   #33
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

widzisz jakie z nas mamusie pracoholiczki
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:18   #34
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

... raczej zimofobiczki

ja dzis odmrozić samochodu nie mogłam. uroki stania na mrozie całą dobę... szyby zamarznięte w środku, nie miałam nawet jak oddrapać... masakra. stałam i grzałam samochód bo jak w igloo.
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:31   #35
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

kurde monia ale odpaliłaś jeśli ta kostka lodu u mnie nie ruszy dziś z kopyta bo nici z mojego pływania a taką mam dziś ochotę popływać i pogrzać się w saunie mmhhmmmm

się rozmarzyłam
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:55   #36
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Malgo - śliczny brzuszek i rzeczywiście jak ten czas leci - przecież to prawie koniec ciąży!

u nas to 22 stopnie, myślałam że dziś będzie już cieplej a tu nic, idę na miasto szukać czegoś odpowiedniego eleganckiego na ta impreze na 14lutego

zakładacie rajstopy? ja wczoraj pierwszy raz założyłam.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:19   #37
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

ja dziś nie założyłam ale żałuje jutro nie popełnie tego błędu - choć w biurze cieplutko jest...
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 08:41   #38
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

rajstopy obowiązkowo... wczoraj jak wychodziłam z pracy do domu, to zapomnialam na powrót założyć i dupeczka mi zmarzła mimo ze mam kurtke "śpiwór" jak to śmieje się mój mężuś...
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:05   #39
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

ja mam kurtkę do kolan więc ew. zakłądam skarpetki do kolan i mi cieplutko
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:15   #40
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

autko pali ide pływac wieczorem:d
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 09:51   #41
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Malgo - 30 tydz!!! Woł na prawdę jak ten czas szybko mija - tylko 10 tygodni i bedziesz mamą poraz drugi!!!
Ślicznie wyglądasz, bardzo zgrabny brzuszek. Nadal nie znasz płci - a imiona wybraliście dla brata lub siostrzyczki Amelki?

Sybillla - twoja córcia to "okaz" wśród dzieciaczków, mojego męża chrześnica też tak wcześnie mówiła, ledwo ja było widac ale słychac owszem, az sie ludzie ogladali jak taki mały szkrab mówił im "dzień dobry".

Monia, Martucca - fajne fotki.

U nas dzisiaj -15, od rana trochę zmarzłam wracałam pieszo z badań (pierwsze badania w ciaży - oby było wszytsko ok).
Hubert spi wiec i ja zaraz sie zdrzemnę - wczoraj do 23 układałam zdjecia - dzis musiałam dokupic kolejny album, wieczorem kolejna tura.

Na obiadek kopytka.

Sybilla - takie mam pytanko - (ciekawska baba ze mnie), kto zostaje z małą kiedy ty pływasz
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 10:04   #42
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

najczęściej TŻet czasem jak go nie ma proszę moją mamę na szczęście mieszka blisko i zawsze mogę na nią liczyć
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:13   #43
malgo421
Rozeznanie
 
Avatar malgo421
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 658
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Dziewczyny ale u was zimnica. U mnie +3. Za chwile do parku na spacerek idziemy.

Dziekuje za komplementy
Kjane nie znam plci. Wstepne imiona to Olivier i Zuzia
malgo421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:59   #44
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Malgo piękny brzuszek, jeszcze 2,5 m-c i bedziesz miec maleńką , pachnącą dzidzię...chętenie bym poprzytulała takiego niemowlaczka....

u nas dzis było -23, rajstopy ubrałam, bo jestem straszny zmarzluch...


a u nas ida wszsytkie 4 kły na raz.....masakra...jak długo się te zęby wyrzynają???
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:18   #45
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Kjane współczuje przeżyć
Funieczka ale pech! Ja to jestem przeczulona na kieszonkowców i tam gdzie więcej ludzi to torebka zawsze pod kontrolą. Chyba uraz po tym jak jezdziłam do szkoły tramwajami, wtedy codziennie było słychac płacz kobiet którym zginoł portwel. Nie raz były torebki porozcinane...
Monia ja to też czasem taka zakręcona. Ostatnio w empiku zostawiłam portwel na półce między książkami, zoriętowałam się w drodze powrotnej do domu, wróciłam się i całe szczęście jeszcze był. pewnie dlatego, że u nas w Empiku dość mało ludzi się przewija...
Małgo śliczny brzuszek, zazdroszczę. Też bym chciała tylko piłeczkę z przodu, mi niestety tez boki wypchało :/Imię Zuzia mi się bardzo podoba, podobnie jak Amelka i Julka. Te dwa pierwsze niezbyt podobają się mojej mamie, oczywiście nie mam zamiaru patrzeć na nią, sami podejmiemy dwcyzję. Dla chłopca podoba mi się Szymon, ale tu znowu mąż jest nastawiony anty.
Asia u nas też cztery kły na raz szły. Całe szczęście już się wszystkie przebiły, ale wcześniej masakra była. Baaaardzo długo szły, chyba z miesiąc...

Miałam wyjść z Michałem na mały spacer i nawet z babcią się umówiłam, Michał niestety zasnął o 12. Chyba po tym Zyrtecu taki senny, nigdy wcześniej nie spał o tak wczesnej godzinie...Dodatkowo ma taki apetyt, ze co chwilę jeść woła, już mnie to męczy powoli...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:23   #46
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

u nas od jakiegoś czasu przerabiamy wymuszanie płaczem wszystkiego coraz częściej - może to zęby idą

no i mała się często o bajki upomina wczoraj taką awanture zrobiła że Faktów o 19 prawie wogóle nie słyszłam

a jak u was z oglądaniem tv i bajek?same się dzieci upominają?
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:32   #47
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

upominają się, oj upominają
artur co rano włazi do pokoju, bierze pilota i "baja, baja". ale mówimy że rano bajki nie ma. "tuli, tuli" - bajka o ślimkau - no to tuli śpi... na szczeście na ksiażki z bajkami też baja mówi wiec mu dajemy inna baje i jest cicho. ale wieczorem musowo bajka, bo inhalator w ruchu i jak nie baja to by sie ciagle do mnie przytulał a wtedy nie mam jak inhalować... poza tym jest "muza" ale to i na mtv i w radio oznacza

kły - 3 wyszluy w tydzień, jeden miesiac się rpzebijał a zaczęły wszystkie na raz. teraz cos sie z tyłu [rzebija bo czasem to aż krew na poduszce znajduje...a wargi i twarz cała...

malgo - fajna piłeczka, trochę zazdroszczę ale sama jeszcze się boję...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2010-01-26 o 13:04
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:33   #48
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Cytat:
Napisane przez sybillla Pokaż wiadomość
u nas od jakiegoś czasu przerabiamy wymuszanie płaczem wszystkiego coraz częściej - może to zęby idą

no i mała się często o bajki upomina wczoraj taką awanture zrobiła że Faktów o 19 prawie wogóle nie słyszłam

a jak u was z oglądaniem tv i bajek?same się dzieci upominają?

Rano Michałowi na chwilę puszczam Mini Mini, potem po spacerze tylko muzyka, ale jak mąż wraca z pracy to mały terrowrysta by tylko Teletubisie oglądał.Tyle, że on nie jest jakiś wlepiony wekran, jest zajęty sobą a teletubisie w tle. Niech ta wiosna wreszcie przyjdzie...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:34   #49
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Dziewczyny Zdjęcia super!
MALGO kurcze Ty juz niedługo przytulisz swoje maleństow do piersiAle to szybko leci!Twoja Amelka ma super tą różową kurteczke
Dzwoniła do mnie kolezanka czy sprzedam swoje dzinsy ciążowe jej kolezance.Na poczatku pomyslalam ,ze pewnie ale po chwili taka mysl czy sie kiedys nie przydadzą....Jak beda dobre na tą dziewczyne to sprzedam bo teraz leza a nawet jakby mi byly potrzebne to moze beda juz inne modele dzinsow.Przyda sie pare złotych.

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2010-01-26 o 12:35
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 12:39   #50
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

alusia ja już też planuje za kilka miesięcy wszytsko posprzedawać, trochę się tego uzbierało, jeszcze w planach mam dwie bluzki bo nie mam w czym chodzić. Ja powystawiam na allegro Zawsze troche kasy się zwróci...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 15:31   #51
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Witam marudzące mamy
Rozpisałyście się, że hej.
Ona ja też wszystko sprzedaje na allegro. Ciuchów stricte ciążowych miałam niewiele, ale poszły błyskawicznie i to za całkiem spore pieniądze. Warto.
Mrozisko w Radomiu o 10 -21.`
Ja dostałam po dupsku i mam nauczkę, żeby portfela pilnować. Najlepiej między cycki i żadna siła nie ruszy
Dobrze, że miałam skąd pożyczyć, bo cięzko by było.
U nas jest tylko dobranocka. A i tak mało jest zainteresowany. Najbardziej lubi Pocojo(chyba tak się pisze).
U nas wogóle mało się ogląda tv. Najczęściej włączamy na dobranockę. Potem jakiś film i koniec. Więcej słucham radia.
A my od kiedy zaczęły się mrozy, wpuszczamy do domu naszego psa. Andrzej z łatwością zapamietał jak się wabi i biega po całym domu i woła "Miiisia". A Misia ma go mocno w ...
A oto efekt jedzenia pierników w czekoladzie.
__________________
wymiana

Edytowane przez Funieczka
Czas edycji: 2010-01-26 o 15:36
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 17:33   #52
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

wróciłam z miasta z pustymi rękami - jakżeby inaczej, zawsze tak jest, nie chcę sukienki takiej jak na wesele bo to nie taka impreza, cos elegantszego, garsonka, spodnie w kant, i tylko spodnie w kant znalzałm, do tego muszę bluzkę białą kupić, no i żakiet

moja sie ostro upomina o bajki, cały czas pokazuje na tv i krzyczy lala, lala - czyli lala z tubisiów, tata zazwyczaj włącza i ma w nosie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 00:04   #53
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

u mnie Sebastian sie upomina, ma wlasciwie 3 ulubione i umie powiedziec, ze chce zabke Crazy Frog teledyski, albo chce Pingwinki czyli Happy Feet, albo Elmo czyli Ulice Sezamkowa

tak piszecie o mrozach a u nas wiosna, na plusie temp. w Vancouver ponoc kwiatki kwitna, i na olimpiade bedzie problem ze sniegiem, a wczoraj swiatelko olimpijskie przebiegalo przez nasze miasto, ale osobiscie nie widzialam
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 06:02   #54
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

cześć mamuśki

chciałam się pochwalić ze wczoraj pobiłam swój rekord długości na BASENIE

co prawda z małą padłam o 21 i obudziłam się dziś po 5 ale mam tyle energii że szok i nie wiem jeszcze jak ją spozytkuje oprócz tego że jutro znów śmigam pływać
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 06:37   #55
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Sybilla gratulacje

jeśli chodzi o bajki to Iga czasami woła Mini mini i bierze pilota i pokazuje żeby jej włączyć, ale i tak nie siedzi i nie ogląda, tylko robi coś innego a bajka leci w tle, chyba ze trafi się ulica sezamkowa, wtedy jakies 5 min poogląda... ale w sumie to rzadko jej włączamy

wczoraj byłysmy na cotygodniowych zajęciach kreatywki i było dwóch nowych tatusiów, córcia nie lubi obcych, ale dało się zauważyć ze w szczególności panów... przez całe zajęcia omijała ich szerokim łukiem i w ogole cały czas trzymała się blisko mnie, jakas taka nieufna strasznie była,gdzie normalnie jak tam wchodzimy i sa same mamusie (nawet jak sa jakieś nowe) to Iga zapomina o mnie i leci do dzieci i zabawek i niczym się nie przejmuje....
nie zebym chciala zeby zadawała się z obcymi facetami, ale tak mnie to zastanowiło...
w ogóle jakas taka bardziej nieśmiała się robi....
czy Wasze maluchy tez tak mają???
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 06:49   #56
sybillla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 112
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

moja julka zawsze musi mieć kilka chwil żeby się oswoić z nową osobą niezależnie od płci

a co to są za zajęcia?
sybillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 07:04   #57
mala_stopka
Zadomowienie
 
Avatar mala_stopka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 1 217
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

zajęcia dla 1-2 latków, prowadzone są w przedszolu, tam śpiewamy piosenki, pokazujemy części ciała, zakładamy szarfę i bawimy się ze dzieciaczki sa np. reniferkami, a mamy woźnicami, mówimy wierszyki, gramy na instrumentach,, zdmuchujemy listki z dłoni... no ogólnie takie zabawy rozwojowe dla dzieciaczków, a przy okazji ma kontakt z rówieśnikami, bo inaczej to prawie tylko wśrod dorosłych by się obracała....
mała bardzo lubi tam chodzić, jak tam idziemy to pruje jak perszing
mala_stopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 08:35   #58
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Michał to znowu kobiet nie lubi Jedynie ja i babcie mamy prawo go dotknąć. Obcych facetów znowu uwielbia, smieje się do nich, bez problemu daje wziąć na rączki, nie wiem czemu tak ma...
Od jakiegoś czasu też innych małych dzieci nie lubi, zabiera im zabawki, jest nieznośny. Mam nadzieję, że do wakacji minie ten etap bo nie mam zamiaru się z nim użerać w piaskownicy jak będzie się szarpał z innymi dzieciakami o zabawki. W tv jak jest dziecko z zabawką to też pokazuje palcem i krzyszy ,,DA! DA!,, i to z taką złością...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:20   #59
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
alusia ja już też planuje za kilka miesięcy wszytsko posprzedawać, trochę się tego uzbierało, jeszcze w planach mam dwie bluzki bo nie mam w czym chodzić. Ja powystawiam na allegro Zawsze troche kasy się zwróci...

ja też sprzedałam swoje ciuchy ciążowe na allegro. Miałam ich mnósto i wiesz co, poradze ci taką rzecz - zrób sobie zdjęcia w tych ciuszkach - jak już brzuszek bedzie ładny i duży. Potem tylko "obetniesz głowę" i dasz na aukcję.
Tak zaprezentowane ciuszki lepiej się sprzedają niż takie leżące na stole czy podłodze
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:38   #60
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: 2008 CZERWIEC I MAJ - MARUDZĄCE MAMY MAJĄ TU SWÓJ RAJ cz. III

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
ja też sprzedałam swoje ciuchy ciążowe na allegro. Miałam ich mnósto i wiesz co, poradze ci taką rzecz - zrób sobie zdjęcia w tych ciuszkach - jak już brzuszek bedzie ładny i duży. Potem tylko "obetniesz głowę" i dasz na aukcję.
Tak zaprezentowane ciuszki lepiej się sprzedają niż takie leżące na stole czy podłodze

Właśnie tak zamierzam zrobić Zwłaszcza dwa golfy co mam z marszczeniami na brzuch na zwykłym wieszaku wyglądają fatalnie, pewnie nikt by nie kupił
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.