W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-28, 19:19   #1831
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cholera w mojej g³owie pojawi³ siê nowy plan odno¶nie nastêpnego farbowania... Garnier 111 z wod± 6%, a potem na to Voila 9.21 te¿ z wod± 6% Wiem, ¶wirujê
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:21   #1832
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Cholera w mojej g³owie pojawi³ siê nowy plan odno¶nie nastêpnego farbowania... Garnier 111 z wod± 6%, a potem na to Voila 9.21 te¿ z wod± 6% Wiem, ¶wirujê
szybko Twoje plany leg³y w gruzach
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:25   #1833
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
no ¶liczna jest skubanica i taaaka m³oda, w tym roku 20 lat skoñczy a jaki imprezowicz nie znam wiêkszego
Oj tak, ³adne dziewczê Trzeba przyznaæ ¿e nie ka¿demu pasuj± czerwone w³osy, ale z tego co widaæ po zdjêciach, to jej wybitnie

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
oczywiscie jutro mam najwazniejszy egzamin z calej sesji, a ja co robie? siedze i dumam co by tu jeszcze kolo siebie i w domu zrobic
nagle zachcialo mi sie jesc
Sk±d ja to znam... Trzymam kciuki ¿eby¶ siê zmobilizowa³a do nauki

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
szybko Twoje plany leg³y w gruzach
Tak to jest jak ma siê tysi±c my¶li na minutê Ogl±dam te farby, blogi i mam coraz wiêksze w±tpliwo¶ci czym siê w lutym farbowaæ ¿eby by³o dobrze

Bunny jeste¶ mo¿e gdzie¶ w pobli¿u? Co s±dzisz o tym pomy¶le? Bo wiem ¿e 111 garniera mi odradza³a¶, ale ze s³absz± wod± mo¿e by by³o ok? Albo mo¿e ta farba 9.21 sama by wystarczy³a?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:28   #1834
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ

hmm to moze myj delikatnym szamponem, tym co myje Bunny i Kylie? zeby bardziej glowy nie podrazniac

ja do konca lutego mam oddac dwa rozdzialy pracy


oczywiscie jutro mam najwazniejszy egzamin z calej sesji, a ja co robie? siedze i dumam co by tu jeszcze kolo siebie i w domu zrobic
nagle zachcialo mi sie jesc
w³asnie zaraz po farbowaniu umy³am tym z ziaji przeciw¶wi±dowym i i tak nic nie da³o
no pe³ny luz przed egzaminem
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Cholera w mojej g³owie pojawi³ siê nowy plan odno¶nie nastêpnego farbowania... Garnier 111 z wod± 6%, a potem na to Voila 9.21 te¿ z wod± 6% Wiem, ¶wirujê
jestes szybsza ode mnie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:32   #1835
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kylie mia³am Ci napisaæ kilka s³ów, jak pou¿ywam dermogalu
s± boskie te rybki super koj± skórê - przesuszon±, zmarzniêt±, podra¿nion±. Nie zapychaj±. Nat³uszczaj± i nawil¿aj±. Mega
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:37   #1836
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
jestes szybsza ode mnie
Oj tam
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:38   #1837
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Oj tak, ³adne dziewczê Trzeba przyznaæ ¿e nie ka¿demu pasuj± czerwone w³osy, ale z tego co widaæ po zdjêciach, to jej wybitnie



Sk±d ja to znam... Trzymam kciuki ¿eby¶ siê zmobilizowa³a do nauki

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



Tak to jest jak ma siê tysi±c my¶li na minutê Ogl±dam te farby, blogi i mam coraz wiêksze w±tpliwo¶ci czym siê w lutym farbowaæ ¿eby by³o dobrze

Bunny jeste¶ mo¿e gdzie¶ w pobli¿u? Co s±dzisz o tym pomy¶le? Bo wiem ¿e 111 garniera mi odradza³a¶, ale ze s³absz± wod± mo¿e by by³o ok? Albo mo¿e ta farba 9.21 sama by wystarczy³a?
obawiam sie ze po 11 to tak dowalisz wlosom ze bedziesz musiala ciac lepiej jakies 9.1 badz 9.21.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 19:42   #1838
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wgl to wiecie co? Rozwali³o mnie ostatnio jak us³ysza³am ¿e rozja¶niany blond nigdy nie bêdzie ³adny, bo w³osy potem lec± gar¶ciami, s± zniszczone i nie da siê ich zapu¶ciæ, a to tylko na podstawie fryzjerki która podobno jest ¶wietn± fryzjerk± ale ma beznadziejne blond w³osy na tyle ¿e musi nosiæ doczepy bo inaczej prawie w³osów nie ma

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
obawiam sie ze po 11 to tak dowalisz wlosom ze bedziesz musiala ciac lepiej jakies 9.1 badz 9.21.
Bunny ¶cinam w³osiska w³a¶nie, nie wiem czy doczyta³a¶ ale d³u¿szego boba robiê , wiêc sporo cm mi pójdzie bo mam w³osy za ³opatki aktualnie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:44   #1839
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wgl to wiecie co? Rozwali³o mnie ostatnio jak us³ysza³am ¿e rozja¶niany blond nigdy nie bêdzie ³adny, bo w³osy potem lec± gar¶ciami, s± zniszczone i nie da siê ich zapu¶ciæ, a to tylko na podstawie fryzjerki która podobno jest ¶wietn± fryzjerk± ale ma beznadziejne blond w³osy na tyle ¿e musi nosiæ doczepy bo inaczej prawie w³osów nie ma
te¿ to czêsto s³yszê i ju¿ nawet nie reagujê, g³upim nie przet³umaczysz wiêc nie warto strzêpiæ jêzyka
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:01   #1840
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ to czêsto s³yszê i ju¿ nawet nie reagujê, g³upim nie przet³umaczysz wiêc nie warto strzêpiæ jêzyka
Dok³adnie, tak samo pomy¶la³am Powiedzia³am tylko ¿e ja jakim¶ cudem widzia³am fryzjerkê z zadbanymi blond w³osami za ³opatki (mia³am na my¶li bunny ) to us³ysza³am, ¿e to EWENEMENT Masakra, nie wiem co Ci ludzie maj± w g³owach
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:09   #1841
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

bunny a co myslisz o C10 na moje w³osy ? nie chodzi mi o taki srebrny-bia³y blond tylko o rozjasnienie odrostu do ch³odnego be¿u
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 20:16   #1842
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Przegl±dam w³a¶nie google grafikê ogl±daj±c efekty po farbach i trafi³am na to: KLIK , kurcze mo¿e powiecie ¿e jestem wariatka ale ta dziewczyna to taka podobna trochê do Ciebie, Kitko, tylko w wersji ciemnej
trochê tylko podobna, Kitka ³adniejsza i przede wszystkim ma brwi zrobione
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Poka¿ wiadomo¶æ
ja z 10 lat temu robi³am u fryzjera kolor owoc granatu, i nawet mi siê podoba³, ale strasznie brzydko siê spiera³ i ju¿ siê wiêcej nim nie pofarbowa³am
poza tym mia³am ju¿ na g³owie rude, kasztany, ciemne blondy, pasemka na rozja¶niaczu, ale jeszcze nigdy jednolitego blondu powy¿ej poziomu 6, jestem bardzo ciekawa czy bêdzie mi pasowaæ...
a przepraszam, w wieku 18 lat mia³am ca³± g³owê potraktowan± rozja¶niaczem (kole¿anka mnie tak urz±dzi³a), straszna ¿ó³æ mi wysz³a i w³osy poniszczy³o, nie wiem czemu by³am taka g³upia ¿e tego nie przefarbowa³am mimo ¿e wstydzi³am siê tego koloru...
mnie kole¿anka jak mia³am chyba z 15lat robi³a rozja¶niaczem pasemka i pó¼niej chodzi³am w ¿ó³te cêtkii oczywi¶cie nie wiedzia³am jak to ratowaæ
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
no ¶liczna jest skubanica i taaaka m³oda, w tym roku 20 lat skoñczy a jaki imprezowicz nie znam wiêkszego
Kitka zaprosi³am Ciê do znajomych, chcia³abym m.inn. te w³oski czerwone zobaczyæ
tak tu piszecie, ¿e ja siê coraz bardziej rudym mango jaram...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wgl to wiecie co? Rozwali³o mnie ostatnio jak us³ysza³am ¿e rozja¶niany blond nigdy nie bêdzie ³adny, bo w³osy potem lec± gar¶ciami, s± zniszczone i nie da siê ich zapu¶ciæ, a to tylko na podstawie fryzjerki która podobno jest ¶wietn± fryzjerk± ale ma beznadziejne blond w³osy na tyle ¿e musi nosiæ doczepy bo inaczej prawie w³osów nie ma
ja ostatnio te¿ niestety widzia³am fryzjerkê co mia³a blond strasznie zniszczone w³osy rozja¶niaczem ale to nie znaczy ¿e ka¿dy taki g³upi jak ona
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-01-28 o 20:33
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:23   #1843
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
trochê tylko podobna, Kitka ³adniejsza i przede wszystkim ma brwi zrobione

mnie kole¿anka jak mia³am chyba z 15lat robi³a rozja¶niaczem pasemka i pó¼niej chodzi³am w ¿ó³te cêtkii oczywi¶cie nie wiedzia³am jak to ratowaæ

Kitka zaprosi³am Ciê do znajomych, chcia³abym m.inn. te w³oski czerwone zobaczyæ
tak tu piszecie, ¿e ja siê coraz bardziej rudym mango jaram...

ja ostatnio te¿ niestety widzia³am fryzjerkê co mia³a blond strasznie zniszczone w³osy rozja¶niaczem ale to nie znaczy ¿e ka¿dy taki g³upi jak ona
tak przyjê³am, ale zdjêcia zd±¿y³am usun±æ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:27   #1844
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja ostatnio te¿ niestety widzia³am fryzjerkê co mia³a blond strasznie zniszczone w³osy rozja¶niaczem ale to nie znaczy ¿e ka¿dy taki g³upi jak ona
Nigdy tego nie zrozumiem, kto¶ po szkole fryzjerskiej, z do¶wiadczeniem, na codzieñ pracuje z klientami, ma dobre opinie w¶ród ludzi a o swoje w³osy nie potrafi zadbaæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:32   #1845
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
tak przyjê³am, ale zdjêcia zd±¿y³am usun±æ
a to trudno
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:34   #1846
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Ex
Nie poddawaj siê tylko! Nie od razu Rzym zbudowano. Ka¿da z nas siê pierdzieli³a z kolorem. Póki nie dojdziesz do TEGO TEGO, co chcesz i w którym sobie wyobra¿asz siebie najlepiej, to innych nie s³uchaj, bo to faza przej¶ciowa przecie¿ Jest blond, a blond! Niewielka ró¿nica w odcieniu i radykalna zmiana.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:47   #1847
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Agatau Masz tak± urodê, ¿e pasuje Ci ciemny i jasny
Myslisz?

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Agatko ja po czasie te¿ dosz³am do takiej konkluzji Przesta³ mi siê podobaæ ten kolor, za bardzo rudy. W³osy do podciêcia koniecznie! Przez te koñce które rozja¶nia³am przecie¿ w zesz³ym roku Ale i tak chcia³am boba robiæ, wiêc...

Zastanawiam siê teraz tylko CZYM SIÊ FARBOWAÆ?? Doradzicie co¶, na bazie w³asnych do¶wiadczeñ
Garnier nutrisse 91 czy Wellaton 9.1?
Ju¿ kij z tym ¿e mi wellaton w³osy przesuszy, w chwili obecnej najwa¿niejsza jest dla mnie trwa³o¶æ farby na w³osach, i stopieñ w jakim pokrywa w³osy.



Bo chlodny jest dla Ciebie lepszy.

Ja robilam Nutrisse ale na jasne wlosy. sama nie wiem co poradzic.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a co s±dzicie o farbach Voila? Mia³a która¶ z Was z nimi styczno¶æ?
voila robilam i bylam bardzo zadowolona. na blogu bunny chyba s± zdjecia.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
tak przyjê³am, ale zdjêcia zd±¿y³am usun±æ
a ja myslalam ze nie widzê albumu bo sie juz nie przyjaznimy
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:49   #1848
Beatryczne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Witam, jestem nowa i pilnie potrzebujê pomocy. Wiem ¿e porad w tym kierunku ju¿ wielokrotnie udziela³y¶cie ale tych postów jest tyle ¿e nie mam jak przejrzeæ wszystkiego aby znale¼æ odpowiedz na mój problem.
To mo¿e do konkretów przejdê. Moim naturalnym kolorem w³osów jest ¶redni blond, zaszala³am w sobotê i postanowi³am je przefarbowaæ na ja¶niejszy a nawet du¿o ja¶niejszy, kupi³am wiêc farbê palette bardzo jasny blond E20 i posz³o na w³osy. Po zmyciu farby w³osy mam prawie bia³e, w niektórych miejscach lekkie ¿ó³te pasemka. Wygl±dam jak debil w ¶rodê idê do pracy i wiele bym da³a ¿eby do ¶rody te w³osy nie by³y takie bia³e. Chcia³abym je przyciemniæ aby to by³ blond ale nie bia³e dzi¶ polecia³am do sklepu i zaopatrzy³am siê w szamponetki z ciemniejszym blondem ale jakie by³o moje zdziwienie jak po zmyciu tego kolor w³osów w ogóle siê nie zmieni³ Co mam poczyniæ aby chocia¿ trochê ¶ciemnia³y ale nie zrobi³y siê ¿ó³te b±d¼ zielone Wiem, wiem tak siê w³a¶nie koñcz± zabiegi rozja¶niania w³osów w domu ale ze wzglêdu na brak kasy na fryzjera zaszala³am sama i mam za swoje. Wiem ¿e mogê i¶æ do fryzjera ale nie mam kasy na to Jest jaka¶ nadzieja na moje bia³e w³osy i mój wstyd przed pój¶ciem do pracy? Ju¿ widzê te spojrzenia na moje w³osy, dodam ¿e one ³adnie siê pofarbowa³y bo ta ¿ó³æ nie jest mega ra¿±ca ale i tak diametralnie mój ³eb siê zmieni³ i nie ma szans na brak szoku innych ludzi którzy mnie zobacz±. Proszê o pomoc o ile jest szansa
Beatryczne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 20:53   #1849
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Ex
Nie poddawaj siê tylko! Nie od razu Rzym zbudowano. Ka¿da z nas siê pierdzieli³a z kolorem. Póki nie dojdziesz do TEGO TEGO, co chcesz i w którym sobie wyobra¿asz siebie najlepiej, to innych nie s³uchaj, bo to faza przej¶ciowa przecie¿ Jest blond, a blond! Niewielka ró¿nica w odcieniu i radykalna zmiana.
Dziêkujê za pocieszenie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo chlodny jest dla Ciebie lepszy.

Ja robilam Nutrisse ale na jasne wlosy. sama nie wiem co poradzic.

voila robilam i bylam bardzo zadowolona. na blogu bunny chyba s± zdjecia.
Oo super, to zerkam ju¿ na jej bloga

Pisa³am jeszcze o tym ¿eby nak³adaæ garniera 111 z wod± 6% a potem na to voila 9.21 te¿ z szóstk±, co s±dzisz?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-28 o 20:55
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 20:58   #1850
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Ex
Nie poddawaj siê tylko! Nie od razu Rzym zbudowano. Ka¿da z nas siê pierdzieli³a z kolorem. Póki nie dojdziesz do TEGO TEGO, co chcesz i w którym sobie wyobra¿asz siebie najlepiej, to innych nie s³uchaj, bo to faza przej¶ciowa przecie¿ Jest blond, a blond! Niewielka ró¿nica w odcieniu i radykalna zmiana.
sama prawda.
ale ta faza przejsciowa jest zawsze mega wk...

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê za pocieszenie



Oo super, to zerkam ju¿ na jej bloga

Pisa³am jeszcze o tym ¿eby nak³adaæ garniera 111 z wod± 6% a potem na to voila 9.21 te¿ z szóstk±, co s±dzisz?
nie wiem tylko jak znalezc to farbowanie?

mysle ze niekoniecznie. bo po co. 111 da Ci kolor rudy, pewnie cos jak pomarancz. on mocno nie rozjasni tego co masz. a potem ta voila lekko stonuje-bedziesz w sumie mieæ co teraz masz. bez sensu.
Jakbys dala jakie¶ zdjecie tego co teraz masz-takie wyrazne w s³oncu rozpuszczone wlosy.
I tego co chcesz.
Wtedy mozna pisac konkrety.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

farba rewelacja ale kolor cieply, be¿

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ny-bezowy.html
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:15   #1851
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
sama prawda.
ale ta faza przejsciowa jest zawsze mega wk...

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------



nie wiem tylko jak znalezc to farbowanie?

mysle ze niekoniecznie. bo po co. 111 da Ci kolor rudy, pewnie cos jak pomarancz. on mocno nie rozjasni tego co masz. a potem ta voila lekko stonuje-bedziesz w sumie mieæ co teraz masz. bez sensu.
Jakbys dala jakie¶ zdjecie tego co teraz masz-takie wyrazne w s³oncu rozpuszczone wlosy.
I tego co chcesz.
Wtedy mozna pisac konkrety.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

farba rewelacja ale kolor cieply, be¿

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ny-bezowy.html
¯eby¶ wiedzia³a

Ok, nied³ugo dam Wam jakie¶ zdjêcia, w pi±tek robi³am sobie jakie¶ przyjació³ki lustrzank± wiêc jako¶æ powinna byæ lepsza, poproszê j± jeszcze ¿eby mi ty³em cyknê³a w ¶wietle dziennym i co¶ wstawiê

Szczerze mówi±c to NIE WIEM czego chce.. za³o¿enie nr.1 by³o takie ¿e chcia³am kolor tej laseczki ze zdjêcia, co bunny mówi³a ¿e najpierw 8.1 a potem nak³adaæ 8.13 przy kolejnym farbowaniu. A teraz to zale¿y mi na tym ¿eby po prostu mieæ blond, bez rudo¶ci. Zreszt± nie wiem co do mojej urody by pasowa³o Podobaj± mi siê np. w³osy dziewczyny w tym teledysku KLIK ,w³osy kitki po 8.2, panie na pude³kach farb w odcieniu 8.1, 9.1, bardzo podobaj± mi siê efekty jednej dziewczyny po farbie w³a¶nie voila 9.21 (tylko ¿e ona mia³a ja¶niejszy podk³ad) KLIK ,echh sama widzisz ¿e trochê niezdecydowana jestem. Na chwilê obecn± chce uzyskaæ po prostu jaki¶ ch³odny odcieñ blondu, i najlepiej ¿eby nie by³ zbyt ciemny, ale nie liczê na wiele bo mam do¶æ ciemne i rude w³osy aktualnie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Patrzy³am na bloga, ³adnie Ci wysz³o Ja ju¿ na farbê jestem w 90% zdecydowana, bo prawdopodobnie bêdê braæ t± voila 9.21, tylko nie wiem w³a¶nie czy przed ni± k³a¶æ jaki¶ podk³ad czy ona sama wystarczy i nie wyjdzie za ciemno a ³adnie pokryje rudo¶ci? Mo¿e Palette 219, albo c10 na chwilê Czy to naprawdê nic nie da?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-28 o 21:16
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:03   #1852
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Wpad³am na kolejny genialny pomys³
W wakacje pojechaæ rowerem do Wiednia przez Pragê, powrót normalnym ¶rodkiem lokomocji. T¿ nie chce s³yszeæ o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze³kn±³. Tak bardzo bym chcia³a by siê uda³o!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:12   #1853
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

dziewczyny, mo¿na tutaj ogl±daæ ¯UBRY na ¿ywo!! online
ale ekstra, nawet zaj±czek teraz sobie tam kica dokarmiaj± je

http://www.lasy.gov.pl/zubr

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³am na kolejny genialny pomys³
W wakacje pojechaæ rowerem do Wiednia przez Pragê, powrót normalnym ¶rodkiem lokomocji. T¿ nie chce s³yszeæ o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze³kn±³. Tak bardzo bym chcia³a by siê uda³o!
to Ty we¼ lepiej zacznij ju¿ trenowaæ peda³owanie
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:14   #1854
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka
Ja uwielbiam peda³owaæ Na pocz±tku chcia³am do W³och,ale nie pokonam Alp. Ju¿ sobie to wyobra¿am, taka styrana, ¶mierdz±ca, wrzuciæ siê do jakiej¶ wody
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:45   #1855
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³am na kolejny genialny pomys³
W wakacje pojechaæ rowerem do Wiednia przez Pragê, powrót normalnym ¶rodkiem lokomocji. T¿ nie chce s³yszeæ o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze³kn±³. Tak bardzo bym chcia³a by siê uda³o!
Fajny pomys³ Powodzenia, ¿yczê Ci ¿eby siê uda³o Mia³am znajomego, który rowerem w ci±gu 2-3 dni (nie pamiêtam dok³adnie), dojecha³ z drugim koleg± z po³udnia polski nad morze

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, mo¿na tutaj ogl±daæ ¯UBRY na ¿ywo!! online
ale ekstra, nawet zaj±czek teraz sobie tam kica dokarmiaj± je

http://www.lasy.gov.pl/zubr
¦wietna sprawa móc je tak ogl±daæ Jak to wynalaz³a¶?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 22:52   #1856
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

to macie jeszcze kamerkê na pandê: (boska!)
http://www.sandiegozoo.org/pandacam/
i times square w Nowym Jorku :
http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/


__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:02   #1857
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Wpad³am na kolejny genialny pomys³
W wakacje pojechaæ rowerem do Wiednia przez Pragê, powrót normalnym ¶rodkiem lokomocji. T¿ nie chce s³yszeæ o stopie do Hiszpanii, a to nawet prze³kn±³. Tak bardzo bym chcia³a by siê uda³o!
ja te¿ kiedy¶ chcia³am, ale po Polsce, oczywi¶cie mój tz zniszczy³ moje marzenia
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
¯eby¶ wiedzia³a

Ok, nied³ugo dam Wam jakie¶ zdjêcia, w pi±tek robi³am sobie jakie¶ przyjació³ki lustrzank± wiêc jako¶æ powinna byæ lepsza, poproszê j± jeszcze ¿eby mi ty³em cyknê³a w ¶wietle dziennym i co¶ wstawiê

Szczerze mówi±c to NIE WIEM czego chce.. za³o¿enie nr.1 by³o takie ¿e chcia³am kolor tej laseczki ze zdjêcia, co bunny mówi³a ¿e najpierw 8.1 a potem nak³adaæ 8.13 przy kolejnym farbowaniu. A teraz to zale¿y mi na tym ¿eby po prostu mieæ blond, bez rudo¶ci. Zreszt± nie wiem co do mojej urody by pasowa³o Podobaj± mi siê np. w³osy dziewczyny w tym teledysku KLIK ,w³osy kitki po 8.2, panie na pude³kach farb w odcieniu 8.1, 9.1, bardzo podobaj± mi siê efekty jednej dziewczyny po farbie w³a¶nie voila 9.21 (tylko ¿e ona mia³a ja¶niejszy podk³ad) KLIK ,echh sama widzisz ¿e trochê niezdecydowana jestem. Na chwilê obecn± chce uzyskaæ po prostu jaki¶ ch³odny odcieñ blondu, i najlepiej ¿eby nie by³ zbyt ciemny, ale nie liczê na wiele bo mam do¶æ ciemne i rude w³osy aktualnie

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Patrzy³am na bloga, ³adnie Ci wysz³o Ja ju¿ na farbê jestem w 90% zdecydowana, bo prawdopodobnie bêdê braæ t± voila 9.21, tylko nie wiem w³a¶nie czy przed ni± k³a¶æ jaki¶ podk³ad czy ona sama wystarczy i nie wyjdzie za ciemno a ³adnie pokryje rudo¶ci? Mo¿e Palette 219, albo c10 na chwilê Czy to naprawdê nic nie da?
ta 9.21 jak moja alfa 9.21 wysz³a tej dziewczynie
Tobie nie wiem co radziæ, ale raczej nie kombinuj tylko k³ad¼ te popiele z poziomu 9
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, mo¿na tutaj ogl±daæ ¯UBRY na ¿ywo!! online
ale ekstra, nawet zaj±czek teraz sobie tam kica dokarmiaj± je

http://www.lasy.gov.pl/zubr

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------


to Ty we¼ lepiej zacznij ju¿ trenowaæ peda³owanie
ale fajnie one jeszcze nie ¶pi± o tej porze

zrobi³am album z w³osami, jakie mia³am ju¿ z tych zdjêæ co mam na laptopie bo reszta u tz na stacjonarce i chyba siê ich ju¿ nie odzyska miêdzy innymi z podró¿y po¶lubnej
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:09   #1858
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Wgl to wiecie co? Rozwali³o mnie ostatnio jak us³ysza³am ¿e rozja¶niany blond nigdy nie bêdzie ³adny, bo w³osy potem lec± gar¶ciami, s± zniszczone i nie da siê ich zapu¶ciæ, a to tylko na podstawie fryzjerki która podobno jest ¶wietn± fryzjerk± ale ma beznadziejne blond w³osy na tyle ¿e musi nosiæ doczepy bo inaczej prawie w³osów nie ma

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



Bunny ¶cinam w³osiska w³a¶nie, nie wiem czy doczyta³a¶ ale d³u¿szego boba robiê , wiêc sporo cm mi pójdzie bo mam w³osy za ³opatki aktualnie
to w sumie co ci zalezy walnij 111

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
bunny a co myslisz o C10 na moje w³osy ? nie chodzi mi o taki srebrny-bia³y blond tylko o rozjasnienie odrostu do ch³odnego be¿u
nie bedzie zolty odrost- tak mysle...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:40   #1859
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
to w sumie co ci zalezy walnij 111
Ale z wod± 6% czy 9%? A no i nie pogorszy to sprawy, tak jak pisa³a agatka?

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

shizaxa patrzy³am do albumu i piêknie Ci by³o w tym kolorze w³osów jaki mia³a¶ po rozja¶niaczu!
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-28, 23:49   #1860
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Shizaxa
A dlaczego to? Nie chce, nie lubi? :[
Ja te¿ bym wola³a stopem, ale on ju¿ ma wizjê, ¿e mnie zgwa³c± i zabij± po drodze, no to trudno niech bêdzie, rower te¿ ekstra sprawa. Zaszanta¿uj dziada, ¿e sobie sama pojedziesz, przewa¿nie dzia³a
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.