Moje dietetyczne odkrycie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 17:32   #1
Letadlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10

Moje dietetyczne odkrycie.


Hej, juz od jakiegos czasu czytam forum i stwierdziłam że podziele się z wami moim kulinarnym odkryciem, bo nie widziałam jeszcze wątku o tym produkcie.

Jest to makaron zero kalorii. Juz dawno mi wpadł w oczy w dziale ze zdrową żywnością w Almie, ale dzisiaj dopiero zakupiłam i zjadłam na kolacje. Spożywam głownie białkowe kolacje, więc ugotowałam ten makaton i zjadłam z chudym twarogiem i domowym dzemem truskawkowym. RE-WE-LA-CJA. Makaron ten naprawde posiada prawie zero kalori bo 12 w całym opakowaniu którym mozna się bardzo najeśc.

Wklejam artykuł o tym produkcie

http://vitalia.pl/artykul6628_Obnaza...0-kalorii.html

Podobno jest bardzo zdrowy, zrobiony z glukomananu, chyba tak się to pisze, wszystkie info znajdziecie w linku.

Byłam bardzo negatywnie nastawiona bo troche dziwnie pachnie przed ugotowaniem, ale bardzo dobrze się sprawdza i moja kolacja była pyszna i najadłam się wiele bardziej niż zwykle nie dodając kalorii do mojego dania.

Jestem na diecie nisko węglowodanowej, i węgle spozywam głownie rano w formie owsianek, jaglanek a na wieczór łapie mnie zawsze ochota na miche spaghetti od czym marzyłam od dawna, własnie zjadłam taką michę bez wyrzutów sumienia
Letadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:48   #2
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moje dietetyczne odkrycie.

Cytat:
Napisane przez Letadlo Pokaż wiadomość
Hej, juz od jakiegos czasu czytam forum i stwierdziłam że podziele się z wami moim kulinarnym odkryciem, bo nie widziałam jeszcze wątku o tym produkcie.

Jest to makaron zero kalorii. Juz dawno mi wpadł w oczy w dziale ze zdrową żywnością w Almie, ale dzisiaj dopiero zakupiłam i zjadłam na kolacje. Spożywam głownie białkowe kolacje, więc ugotowałam ten makaton i zjadłam z chudym twarogiem i domowym dzemem truskawkowym. RE-WE-LA-CJA. Makaron ten naprawde posiada prawie zero kalori bo 12 w całym opakowaniu którym mozna się bardzo najeśc.

Wklejam artykuł o tym produkcie

http://vitalia.pl/artykul6628_Obnaza...0-kalorii.html

Podobno jest bardzo zdrowy, zrobiony z glukomananu, chyba tak się to pisze, wszystkie info znajdziecie w linku.

Byłam bardzo negatywnie nastawiona bo troche dziwnie pachnie przed ugotowaniem, ale bardzo dobrze się sprawdza i moja kolacja była pyszna i najadłam się wiele bardziej niż zwykle nie dodając kalorii do mojego dania.

Jestem na diecie nisko węglowodanowej, i węgle spozywam głownie rano w formie owsianek, jaglanek a na wieczór łapie mnie zawsze ochota na miche spaghetti od czym marzyłam od dawna, własnie zjadłam taką michę bez wyrzutów sumienia
a pełny skład tego cuda?
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 08:35   #3
Letadlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Moje dietetyczne odkrycie.

Głównym składnikiem Diet Noodles jest Glukomannan konnyak - rozpuszczalny w wodzie błonnik pochodzący z korzenia rośliny Konnyak. Oryginalnie pochodzi ona z Azji, a żywność z niej produkowana nosi również nazwy: Shirataki Noodles lub Konnyaku Noodles. Największymi konsumentem tej żywności na świecie są Japończycy

a tu ich strona
http://www.diet-food.pl/

na stronie jest duzo info, mi super pasuje do warzyw i ogolnie jako dodatek bo wiadomo ze sam wartosciowy chyba jakos nie jest ale nie ma kalorii a smakuje jak makaronik.

jestem ciekawa czy ktos z was to juz jadl i czy tez wam smakuje czy to moje kubki smakowe juz zwariowaly
Letadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:14   #4
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Moje dietetyczne odkrycie.

ciekawe, choć nie wiem czy zdrowe jest oszukiwanie organizmu. Niby coś zjadłam, coś muszę przetrawić, ale za wiele składnikow odżywczych nie ma. I cena trochę wysoka...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:39   #5
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Moje dietetyczne odkrycie.

Jutro postaram się kupić, więc zdam relację
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 20:32   #6
Letadlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Moje dietetyczne odkrycie.

ja chyba wytestuje ten ryż, spaghetti jest cieniutkie ale smakuje w sumie jak taki ryzowy makaron, rzeczywiscie moze troche azjatyckie, ale ja akurat wcinam na słodko z twarozkiem i truskaweczkami
Letadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 22:22   #7
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Moje dietetyczne odkrycie.

Kupiłam jakiś czas temu ten ryż i leży w szafce, bo w tym płynie, w którym pływa wygląda tak obleśnie, że jakoś nigdy nie mam na niego ochoty. Muszę się chyba przełamać skoro to takie cudo.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 23:22:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.