Vichy Liftactiv dla kogo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 17:37   #1
OOmegiOO
Przyczajenie
 
Avatar OOmegiOO
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25

Vichy Liftactiv dla kogo?


Witam mam problem ponieważ ostatnio znalazłam się w posiadaniu kosmetyków Vichy Liftactiv na dzień, na noc oraz Liftactiv Serum. Na ulotkach i opakowaniu niestety nie ma umieszczonej informacji dla kobiet w jakim wieku są te kosmetyki. Ja mam dopiero 24 lata a gdzieś na internecie przeczytałam że kosmetyki z serii Liftactiv są przeznaczone dla 40+.

U mnie już niestety zaczęły się pojawiać zmarszczki mimo młodego wieku. Czy mogę stosować te kosmetyki czy mogą mi one zaszkodzić i raczej oddać je mamie?
OOmegiOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 22:08   #2
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

Tak na prawdę nie ma co patrzeć na informacje na kosmetykach o wieku, ale lepiej zerknąć na skład i dobrać odpowiedni kosmetyk do kondycji skóry. Jesli widzisz pierwsze zmarszczki, to można stosować kosmetyki nawet te 30/40+ Te oznaczenie od producenta mają pomagać, ale nie muszą być jedynym wyznacznikiem. Ja co prawda nie przekroczyłam 30stki, ale używam serum od Vichy z serii Liftactiv Supreme własnie na kurze łapki - sprawdza się u mnie idealnie.
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 15:02   #3
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

To jest genialna seria kosmetyków, jasne, że możesz oddać mamie. Natomiast ja sama używałam ich w Twoim wieku, są po prostu bardzo dobre: odżywią, nawilżą, ale na pewno nie zrobią Ci krzywdy. Serdecznie polecam!
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 13:28   #4
revelkove_love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 39
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

Dokładnie, zawsze możesz wypróbować u siebie - polecam Ci ten krem na dzień. Krem na noc i serum mają mocniejsze działanie, więc te możesz oddać mamie, ale kremu na dzień spokojnie możesz sama już używać. Mają bardzo dobre składy, na bazie wody termalnej, nie tylko działają przeciwzmarszczkowo, ale też wyrównują koloryt.
revelkove_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 18:39   #5
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

Ja też jeszcze ciut przed 30stką, ale jako że moja skóra duużo przeszła, pojawiły się i zmarszczki i zaczęła tracić gęstość dermatolog powiedziała że nie ma sensu czekać, tylko ratować buzię, żeby problem się nie pogłębiał
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 19:33   #6
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

Nie używałabym tego kremu na co dzień, raczej jako sporadyczną kurację, aby lepiej odżywić i nawilżyć młoda cerę, która po lecie czy zimą może być trochę przesuszona i wymagać bogatszej pielęgnacji.
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 00:21   #7
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

LiftActiv Vichy redukuje zmarszczki mimiczne i to redukuje skutecznie, idealnie je wypełniając. Znikają kurze łapki ( seria pod oczy ), wypełnia się lwia zmarszczka. Dlatego jeśli już zauważyłaś u siebie pierwsze zmarszczki mimiczne, możesz śmiało stosować tę serię.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 11:08   #8
grapelollipop
Raczkowanie
 
Avatar grapelollipop
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Vichy Liftactiv dla kogo?

wcześniej poprosiłam o jakieś próbki w aptece, żeby sprawdzić czy mnie nie uczuli, ale nic takiego dlaczego na dzień nie? jakoś nie mam po nim problemów z nałożeniem makijażu, nie obciąża
grapelollipop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 12:08:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.