Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-25, 22:13   #271
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie kupujecie w sieci faktorek avene 50+?

Okazuje się, że jego zakup chwilowo graniczy z cudem, przynajmnien w jakiejś rozsądnej cenie
W żadnej aptece offlinowej w moich okolicach nie mają takowego na stanie , podobnie w moim ulubionym aptecus-ie i paru innych sieciowych aptekach.
I, zdaje się, już nie będzie to możliwe - trzeba polować na okazje. Filtry Avene dostępne są tylko w wiosenno-letnim sezonie..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-25, 22:26   #272
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie kupujecie w sieci faktorek avene 50+?

Okazuje się, że jego zakup chwilowo graniczy z cudem, przynajmnien w jakiejś rozsądnej cenie
W żadnej aptece offlinowej w moich okolicach nie mają takowego na stanie , podobnie w moim ulubionym aptecus-ie i paru innych sieciowych aptekach.

Spróbuj poszukać na Allegro, tam czasem można trafić fajne okazje .
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 08:43   #273
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez foxina Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie kupujecie w sieci faktorek avene 50+?
proponuję jeszcze spacerek po mniejszych aptekach, czasami można coś fajnego kupić
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 09:25   #274
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dzięki!

Chciałam się już skusić na zastępczą bioderme, ale akurat dostałam info od www.aptecus.pl, że jest już avenka

Czekam teraz na przesyłkę.
foxina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:27   #275
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Tez mam cere naczynkowa i mam pytanie,zadaje je tutaj poniewaz nie chce zakładac nowego wątku.
"Naczynkowosc" mojej skóry objawiała sie głównie zaczerwienieniem policzków i nosa,ostatnio naczynka sie uspokiły troszke i chciałam ich stan jeszcze bardziej polepszyc i zrobiłam sobie serum z witaminą C(bez alkoholu).I to był błąd.Moja skóra po nim jest poszarzała bez życia i czerwona na policzkach, zauważyłam tez popękane naczynka,których wczesniej nie było.
Czy to mozliwe ze tak sie stało po tym serum,skoro jego działanie miało byc zupełnie odwrotne??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:30   #276
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Czy to mozliwe ze tak sie stało po tym serum,skoro jego działanie miało byc zupełnie odwrotne??
Wydaje mi się, że miałaś popękane te naczynka wczesniej tylko po prostu jak podrażniłaś skrórę zbyt wysokim stężeniem wit C to w wyniku zaczerwienienia skóry stały się widoczne. Zrób sobie mniejsze stężenie wit.C .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:44   #277
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że miałaś popękane te naczynka wczesniej tylko po prostu jak podrażniłaś skrórę zbyt wysokim stężeniem wit C to w wyniku zaczerwienienia skóry stały się widoczne. Zrób sobie mniejsze stężenie wit.C .

Juz zrobiłam,po tym jak te poprzednie mnie podrażniło,ale nie jest lepiej.Zrobie jeszcze jedno serum z minimalna ilościa kwasu askorbinowego i zobacze co będzie
A jaki krem na serum bedzie odpowiedni na noc?? Zeby zlikwidowac suchośc skóry.Wyczytałam gdzies,ze ma to byc krem o jak najmniej skomplikowanym składzie.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 10:56   #278
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

dziewczyny polecają te dwa kremy:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4148
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10334

ale może wejdziesz w wątek o olejach i hydrolatach? tam jest mnóstwo informacji i dobrych "kremach" o najmniej skomplikowanych składzie
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 10:56   #279
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Na razie zrób sobie przerwę z serum z wit.C, poczekaj az skóra się uspokoi.
Polecam: Psychiogel i Ocerin Plus. Do kupienia tylko w aptekach. Najlepiej wybierz się po próbki i wypróbuj czy tobie pasują .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 11:32   #280
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Dziękuje bardzo za pomoc oczywiście skorzystam z waszych rad A co do kremów: Psychiogel moze zapychac,więc pomysle nad humektanem
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 11:48   #281
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
A co do kremów: Psychiogel moze zapychac
masz racje, mnie niestety zapychał, ale mnie większość kosmetykow zapycha, zwłaszcza jeśli w składzie są capryle
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 13:07   #282
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Kremik kupiłam bez recepty
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 14:43   #283
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A ja bym chciala zapytac, czy krem ISOTREX 0,5% nie podraznia naczynek?

Ja caly czas walcze z naczynkami na twarzy, a dokladnie na kosciach policzkowych. Momentami juz prawie wcale ich nie widac, a sa dni, ze nie ukryje ich nawet gruby makijaz.

Do tej pory co 3 dni smarowalam same naczynka Dirosealem.

Nie wiem czy uzywajac kremu Isotrex moge go nalozyc tam gdzie mam naczynka?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:17   #284
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Do tej pory co 3 dni smarowalam same naczynka Dirosealem.
I jak diroseal wpłynął na naczynka?? jakie wrażenia??
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:22   #285
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
I jak diroseal wpłynął na naczynka?? jakie wrażenia??
No właśnie tak jak już pisałam:
Cytat:
Momentami juz prawie wcale ich nie widac, a sa dni, ze nie ukryje ich nawet gruby makijaz.
Ale to może dlatego, że tak rzadko go stosuję. Może gdybym używała go codziennie, to byłoby lepiej. Tylko, że ja używam całej masy innych kosmetyków, więc na DIroseal mam miejsce tylko co 3 dni. Może jak jesienią/zimą będę wiecej siedziec w domu, to będę miała więcej czasu na pielęgnowanie twarzy....
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:38   #286
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
A ja bym chciala zapytac, czy krem ISOTREX 0,5% nie podraznia naczynek?

Ja caly czas walcze z naczynkami na twarzy, a dokladnie na kosciach policzkowych. Momentami juz prawie wcale ich nie widac, a sa dni, ze nie ukryje ich nawet gruby makijaz.

Do tej pory co 3 dni smarowalam same naczynka Dirosealem.

Nie wiem czy uzywajac kremu Isotrex moge go nalozyc tam gdzie mam naczynka?
Hm, retinoidy mogą podrażniać naczynka, ale, jak się okazuje, co osoba to inna reakcja. Najlepiej by było, gdybyś jednak miejsca naczynkowe omijała, i po prostu tam stosowała Diroseal.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 17:38   #287
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

No, ale przeciez Diroseal jest dla cery naczynkowej, ma ja pogrubic wlasnie w tych miejscach gdzie sa naczynka lub/i rumien.
Diroseal jest najslabiej dzialajacym kremem z retinaldehydem od Avene. Ja bym raczej sie sklonila zebys sporobowala uzywac go co wieczor. Jak przyjdzie okres przesuszu, tzn ze krem dziala i po pol godzinki mozesz sie czyms dosmarowac, zeby zwalczyc ta sahare.
Ja caly czas uzywam Diroseala i cara mi sie juz pogrubila
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 18:51   #288
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja caly czas uzywam Diroseala i cara mi sie juz pogrubila
Moniko, a ile czasu stosujesz Diroseal?
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:30   #289
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

w grudniu bedzie rok, wczesniej zuzylam opakowanie Ystheal+ emulsji
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 21:04   #290
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

No ale ja tak właśnie radziłam Weronisi - miejsca naczynkowe traktować Dirosealem, a pozostałe - Isotrexinem. Na początek lepiej nie szaleć z retinoidami przy naczynkowej cerze i obserwować reakcje.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:27   #291
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Talking Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
No ale ja tak właśnie radziłam Weronisi - miejsca naczynkowe traktować Dirosealem, a pozostałe - Isotrexinem. Na początek lepiej nie szaleć z retinoidami przy naczynkowej cerze i obserwować reakcje.

hehehe wlasnie widze, wczoraj czytalam jak slepiec. Bylam pewna ze napisalas, zeby ominac naczynka , a na pozostale czesci stosowac Diroseal heheh. Teraz czytam i jest zupelnie inny kontekst. Jak ja to wczoraj czytalam to nie wiem.

Tak wogole to retinoidy sa tez dobre na tradzik. Tez reguluja cere i ja oczyszczaja, wiec mozna nawet sporobowac Diroseal klasc na cala twarz. Moze on zapychac, bo jednak ma ciezka baze, nie to co Ystheal czy Diacneal. Wiec mozna by tez klasc np. Diacneal tam gdzie nia ma naczynek (wkoncu tam sa AHA wiec moze podraznic naczynka), a na miejsca naczynkowe Diroseal, ktory przez ciezkie podloze nie przenika tak dobrze jak Diacneal, wiec dziala delikatniej.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:22   #292
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Justyce, Monika dzieki za rady.

Podobnie radzila mi Basia i inne kobietki, zeby Isotrexu nie klasc na suche policzki, bo mam je bardzo suche, a na dodatek z pajaczkami.

Wczoraj na skrzydelkach nosach zauwazylam calkiem nowe czerwone zylki A wiec poki co marne te efekty kuracji...


NIe wiem jak to zrobic, zeby uzywac Diroseal co wieczor, bo ja uzywam tez AD, Effaclar K, krem z retinolem RoC, no i teraz jeszcze bedzie Isotrex.

Dziewczyny radzily mi zrezygnowac z kremu z retinolem i jeszcze czegos, a najlepiej z wszystkiego jesli mam zamiar wprowadzic Isotrex.

Wy mi radzicie podobnie, zeby na naczynka dac Diroseal a na reszte Isotrex. I to by bylo chyba na razie najbezpieczniej.


Jesli chodzi o sam Diroseal to pisalam juz Iziaczkowi, ze z efekatmi jest u mnie roznie, jednak z reka na sercu musze przyznac, ze jest duuuzo lepiej w porownaniu z czasem przed stosowaniem Dirosealu. A Dirosealu i w ogole kwasow czy filtrow uzywam od 03 lipca tego roku a wiec niewiele czasu, a efekty sa spore, bo nawet moi znajomi sa zaskoczeni poprawa mojej cery


Nie wiem jak jest z zapychalnoscia Dirosealu, bo ja go uzywam miejscowo, a wiec tylko na pajaczki na kosciach policzkowych, no i od dzis zaczne tez skrzydelka nosa smarowac. Mam tez naczynka popekane na ramionach i nogach, ale za szkoda mi tego kremu na reszte ciala
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:37   #293
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

zapychac cie nie musi, wspomnialam tylko o tym bo osoby z tlusta cera narzekaly na atak zaskornikow.Ja jakos nie widze po nim zeby bylo gorzej w tej dziedzinie. Male sa, ale nie takie jak zanim zaczelam stosowac krem z retinaldehydem.

ten Roc z retinolem to mozesz sobie darowac, chodz z drugiej strony retinol to slabsza wersja wit. A od retinaldehydu, ktora mozna przygotowac cere na krem z retinaldehydem. Mozesz sobie go zuzyc na ramiona skoro tam tez masz naczynka, a na policzki i nos Diroseal. Ja widze roznice po tak dlugim stosowaniu retinaldehydu , a inni mi mowia ze naczynkowa cere sobie wymyslilam, wiec...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 12:12   #294
milenna
Raczkowanie
 
Avatar milenna
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 78
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

A za zaczełam stosować krem kolagen aktiv Prof.Przybylskiego i bez zbędnego nakładania tony innych mazideł po samym tym kremie cera mi się poprawiła. Nie mogę powiedzieć za dużo bo stosuję go od niedawna ale nie żałuję
milenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 12:40   #295
bąbelka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Radom,Warszawa
Wiadomości: 96
GG do bąbelka2
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

[quote=Nikita-v;2557847]ja nie mam typowo naczynkowej cery z pękającymi naczynkami, ale ze skłonnością do rumienia sie od złej pogody, ciepła. emocji.. a przede wszystkim od złej wody.. kiedys był to dla mnie problem nie do pokonania a moja twarz ciągle była mocno zaczerwieniona.. pózniej przeszłam kuracje napierw kremem na naczynka Lirene dr. Eris, pózniej przeszłam na Iwostin na naczynka i nawet podziałały te kremy bo zdecydowanie mniej się czerwieniłam.. teraz po zmiane miejsca zamieszkania skóra wróciła do normy, bez problemy używam zarównoa kwasów AHA jak i BHA i retinoidów a moja twarzy najczęsciej jest bladziutka ( no wiadomo ze jeśli przesadzę z kwaskami to się czerwieni )

Nikita-v!
mam pytanie odnośnie tego kremiku z iwostinu na naczynka.też nie mam tak bardzo dużo naczynek,ale jednak..
chciałam zapytać jak się sprawuje,ile czekałaś na efekty?
zamierzam stosować go tylko na noc,bo na dzień nie chcę ciapać tego z filtrami..nadaje się?
bąbelka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 13:10   #296
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez bąbelka2 Pokaż wiadomość
zamierzam stosować go tylko na noc,bo na dzień nie chcę ciapać tego z filtrami..nadaje się?
Kremów z filtrami nie stosujemy na noc

Cytat:
Kremów z filtrami nie należy stosować na noc. Zwłaszcza tych, które mają określoną wartość faktora SPF co oznacza, że zawierają w większych ilościach substancje będące filtrami. Na noc najlepiej stosować kremy o takim właśnie przeznaczeniu lub kremy nie chroniące przed słońcem. Natomiast kremy ochronne z podanym faktorem lepiej na noc nie stosować, gdyż w nocy filtry są tylko niepotrzebnym balastem i dodatkowy obciążeniem dla skóry, która i tak jest poddawana działaniu wystarczająco dużej ilości wielu innych substancji chemicznych zawartych w kremie. Powinny na to zwracać uwagę zwłaszcza osoby o cerze nadwrażliwej, choć w zasadzie powinna tego przestrzegać każda z nas. Na noc lepiej zastosować kremy ze składnikami odżywczymi, intensywnie nawilżającymi, z kwasami, retinolem czy witaminą C - możliwości jest cała masa.
http://www.wizaz.pl/basia_opalanie_cz9_porady.php
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 15:26   #297
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Contax - bąbelek pyta o smarowanie się na noc kremem Iwostin na naczynka

Bąbelku...jak najbardziej na noc się nadaje i ja go własnie tak używałam. co prawda początkowo prym u mnie wiódł Lirena na naczynka, ale zaczął mnie piec,w tedy przeszłam własnie na Iwostin.
Ja miałam rozbestwione naczynka po kuracji AHA, która nadala mojej skórze odcień pięknie dojrzałych truskawek... niestety po odstawieniu AHA problem nie zniknął dlatego własnie sięgnełam po min Iwostin.
Pierwszą poprawę zauwazyłam po koło 1-1,5 miesiąca.
Teraz minęło 1,5 roku od tego czasu i moje naczynka nie reagują już zaczerwienieniem ani na zmiane pogody ani na nastrój, więc używam Iwostinu jedynie czasami dla ukojenia.
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 16:06   #298
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Contax - bąbelek pyta o smarowanie się na noc kremem Iwostin na naczynka
oczywisce masz racje, cos niezbyt dokladnie przeczytalam
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:05   #299
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Ja też polecam Iwostin Wydaje mi się, że nie różni się wiele od swoich droższych odpowiedników, jest naprawdę dobry i na dość długo starcza (40 ml), dobrze nawilża skórę, polecam
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 07:57   #300
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Od kiedy stosuję Zorac nie używam juz żadnych kremów na naczynka. I tak niewiele mi pomagały, a stosowałam chyba wszystkie. Teraz jest po prostu super.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.