Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 18:34   #4171
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Ewelinka86_7 Pokaż wiadomość
Jeśli chłopak będzie to Tomek ale powiem Wam dokładnie 13-tego. Normalnie doczekać się nie możemy. Ja na zwolnienie idę za 2 tyg, bo teraz muszę dyrektorkę zastępować. A potem spacerki
Tomek- bardzo ładnie lubie to imię u nas mial byc Gabriel ale jak bedzoe dziewczynka to bedzie problem... albo Olivia albo Mia albo jeszcze jakos inaczej

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
hej laseczki nie mam troche czasu wiec was zaniedbuję, z góry przepraszam
Pamcia gratuluję córeczki! ma piekne zdjęcie
postnowienie i amira trzymm za was kciuki na pewno się uda
witaj Monti
ja zaczęłam planować wyjazd bo w piątek wyruszamy z TŻ n chorwacje byłam u koleżanki i koleżnka była u mnie cos posprzątałam no i zasiadłam przed kompem
dziekuje kochana
jejku jak ci zazdroszcze tej chorwacji... my w tym roku zostajemy w domku, ale za rok to sobie odbijemy
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:39   #4172
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Ewelinka86_7 Pokaż wiadomość
Jeśli chłopak będzie to Tomek ale powiem Wam dokładnie 13-tego. Normalnie doczekać się nie możemy. Ja na zwolnienie idę za 2 tyg, bo teraz muszę dyrektorkę zastępować. A potem spacerki
Tomek
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:49   #4173
Ewelinka86_7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Widzę, że przypadł Wam do gustu mój Tomuś
U nas Córcia też miała byc Olivka, albo Monika, albo Agnieszka. Jeju jaki problem z tymi imionami
Ewelinka86_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:59   #4174
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Ewelinka86_7 Pokaż wiadomość
Widzę, że przypadł Wam do gustu mój Tomuś
U nas Córcia też miała byc Olivka, albo Monika, albo Agnieszka. Jeju jaki problem z tymi imionami
tez mam synka Tomusia
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 19:05   #4175
Ewelinka86_7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Mój tatuś też

wierzycie w te przesądy, że lepiej nic nie kupować przed porodem? bo my już łóżeczko kupiliśmy, stoi jeszcze w kartonie, ale Tż nie chciał wyjść ze sklepu bez niego

Edytowane przez Ewelinka86_7
Czas edycji: 2010-07-26 o 19:29
Ewelinka86_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 22:17   #4176
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Amira, Nazywaj mnie Beatą - tak mam na imię .

Hm, nie słyszałam o takim wyczerpaniu po sexie - ale co ja tam na ten temat mogę wiedzieć . Może następnym razem to Ty bądź stroną czynną w tym całym przedsięwzięciu - może to w pewnym stopniu pozwli zachować siły witalne Twojego partnera. Może niech ograniczy on wysiłek fizyczny poza łóżkiem - ograniczy uprawianie sportu o ile to robi. Sama nie wiem co radzić - 3 dni dochodzić do siebie to dość długo. A może taka jego uroda i nic się z tym nie da zrobić.
W każdym razie do poczęcia potrzeba jednego plemnika i trzeba wierzyć, że te, które Tobie oferuje wystarczą i traficie w 10-tkę .

Ja właśnie czekam na swojego TŻ aż przyjdzie z pracy i mam nadzieję, że jutro temperatura skoczy - bo ostatni tydzień pod tym względem był szalony i wyczerpujący . Codziennie zapewniam go, że to dziś jest ten dzień a następnego dnia dementuję - śmiejemy się, że zasexi się na śmierć .
No właśnie, ja też nie słyszałam Beatko. TZ jest moim pierwszym partnerem więc nie mam pojęcia jak to jest u innych. Ja jestem stroną aktywną przeważnie (obydwoje preferujemy takie pozycje), inicjuje seks, potrafie zaskakiwać itp Myślę że problem tkwi w przemęczeniu. TZ pracuje od 7.30 do 17.00 (w między czasie dwie przerwy : jedna 25minut druga godzina). Praca nie fizyczna ale męcząca psychicznie (choć czasami ma zadania typowo fizyczne). Co tydzień chodzi na siłownie, codziennie ćwiczy w domu. W tygodniu w domu nic nie robi (no dobra, czasami pomyje naczynia po obiedzie), spędza czas po pracy ćwicząc bądź przed komputerem (praca). 21.30 już leży w łóżku z książką. Eh nie ma mocnych na niego. W tym cyklu raczej napewno nam nie uda się zaciążyć, później będą dwa puste cykle (antyki). Muszę go w tym wolnym czasie podupaść (schudł ostatnio 4 kilo) i nastawić na intensywne staranie bo w październiku będę miała stymulacje jajeczkowania. Szukam w necie przepisów na dania wysokoenergetyczne i sprowadzam do domu kiedy tylko mogę synka kloeżanki (choć Filip jest w takim wieku że skutecznie potrafi zniechęcić do ojcostwa, ma 19 miesięcy i przechodzi bunt dwulatka). Wierze że będzie dobrze, w końcu musi

Ewelinka86_7
Mam kuzyna Tomka, mój Ex to Tomek, mojej siostry Ex też Tomek, kumpel TZa Tomaszek. Wszystkie Tomaszki jakie znam to niepoprawni kobieciarze, ale za to jak potrafią czarować Moim zdaniem świetne imię. Ostatno nie często spotykane wśród dzieci (za to w moim roczniku 88 jest ich masa)
Pytasz o przesądy, ja w nie nie wierze Moja sister za to wierzy baaaaardzo mocno. Całą wyprawkę kupiła w 8 miesiącu dopiero, synek jej wszędzie ma czerwone kokardki a ona sama już mu nie raz przecierała twarz majtkami (uzywanymi) coby uroki zdjąc . W ciąży nie przechodziła przez kable, nie nosiła łańcuszka itp (ale fajki jarała ) Co ma być to będzie i to kiedy kupisz śpioszki nie ma na to wpływu Losu nie da się zaklnąć. Ja bym jednak nie nastawiała się na zakup np niebieskich śpiochów gdyby mi lekarz powiedział że mam mieć syna. Z tym różnie bywa.
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 07:17   #4177
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

witam was laseczki!!! pomimo, że jestem juz na l4 to nadal wstaję bazo wcześnie, zamiast się wysypiać, ale nic na to nie poradzę, że malutka daje znać o sobie o 7 rano kazdego dnia czy to dzień tygodnia czy weekend!!! - ehhhh ale strasznie ja kocham więc może nawet mnie budzic w nocy i czasami też to robi!!!!

nic ide poczytać co żeście naskrobały jak mnie nie było!!!

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmisia1985 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 7 tydzień, ale nic jeszcze nie przytyłam Wczoraj pierwszy raz stanęłam na wadze, bo wcześniej bałam się co zobaczę. Ale nic nie przytyłam, tylko troszke brzuszek mi się powiększył
Kochana ja jestem w 7 miesiącu i od początku ciąży przytyłam tylko 4kg! ale teraz to pewnie mi się ostro ruchy waga i pójdzie w góre, ale taka kolej rzeczy!!!

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Nasza córcia
śliczne maleństwo!!!

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Cześć dziewuszki

Podczytuję Was od jakiegoś czasu i odczuwam poztywne fluidy ciążowe. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć i zaraźić się tymi fluidami.

Staramy się o dzidzię dopiero 2 cykl (pierwszy przestrzeliliśmy - przyatakowaliśmy tuż po owulce i było za późno), teraz jestem tuż przed owulacją i męczę TŻ codziennie . Mam nadzieję, że coś z tego będzie i dołączę do zafasolkowanych na tym forum.

Pozdrawiam i mam nadzieję na miłe przyjęcia .

PS. mierzę tempkę, badam śluz i szyjkę -stąd moja względna pewność o terminie dni płodnych i owulacji.

witamy serdecznie

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
podobno szczuplejsze szybciej czuja, sie okaże bo nie zawsze sie to sprawdza ale codziennie wyczekuje najmniejszego ruchu, pewnie poczuje to w najmniej oczekiwanym momencie

oj poczujesz juz niebawem i to naprawde w najmniej oczekiwanym momence!!!!ale nie martw się tak jak ja na zapas! ja dopiero poczułam pierwszego kopniaka dopiero w 22 tygodniu ciąży!!! sługo czekałam, ale teraz za to mała nadrabia kopniakami!!!!:ha haha:
nie wiem od czego to zależy ja nie jestem ani gduba, ani chuda, moze moja mała miała poprostu wcześniej lenia!!!heheh
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 09:23   #4178
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka



Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Nasza córcia
Śliczna

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
mam przeczucie ,ze cos jej jeszcze wyrosnie miedzy nozkami
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Cześć dziewuszki

Podczytuję Was od jakiegoś czasu i odczuwam poztywne fluidy ciążowe. Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć i zaraźić się tymi fluidami.

Staramy się o dzidzię dopiero 2 cykl (pierwszy przestrzeliliśmy - przyatakowaliśmy tuż po owulce i było za późno), teraz jestem tuż przed owulacją i męczę TŻ codziennie . Mam nadzieję, że coś z tego będzie i dołączę do zafasolkowanych na tym forum.

Pozdrawiam i mam nadzieję na miłe przyjęcia .

PS. mierzę tempkę, badam śluz i szyjkę -stąd moja względna pewność o terminie dni płodnych i owulacji.
Witaj

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
witaj
szybkiego zafasolkowania zycze i trzymam za ten cykl

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

a ja zjadlam banana i dziecko zaczelo kopac nie ma to jak slodkie

gratuluje kopniaków


Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki

Przepraszam, że tak długo nic nie pisałam, ale nie miałam internetu przez tydzień. Teraz widzę, że mam troszkę zaległości i muszę je nadrobić (ale, to później wezmę się za czytanie)

Stęskniłam się za Wami

Ja od czwartku zaczęłam 6 miesiąc ( czas strasznie szybko leci, a z tym czasem to i waga szybko poleciała o 2 kg do przodu w ciągu 2tyg) Dzidzia na maksa daje znać o sobie. Kopniaki już porządne dostaje. Teraz już widać nawet jak brzuch faluje ( wtedy jak dzidzia się wierci i przemieszcza) Tylko teraz dopadła mnie boląca przypadłość, strasznie bolą mnie żebra z prawej strony z przodu i z tyłu ( czasami już z bólu wytrzymać nie mogę) To właśnie moja dzidzia się już tak rozpycha i napiera mi na te żebra( ale dla mojego małego bąbelka zniosę wszystko)
ale ten czas leci jeszcze niedawno starałas sie razem z nami a teraz juz 6 miesiąc

a ja całą noc nie spałam bo psy szczekały a na popołudnie do pracy... jeszcze leże i sie bycze
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij






Edytowane przez Guuusiaa
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:24
Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:46   #4179
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------



dziekuje kochana
jejku jak ci zazdroszcze tej chorwacji... my w tym roku zostajemy w domku, ale za rok to sobie odbijemy
pewnie że sobie odbijecie a ja ci powiem Pamciu że wolałabym nigdzie nie jechać ale mieć fasolke jużale u mnie się niestety nic nie szyuje w najbliższym czasie...dom w przyszłym roku praca licencjacka i TŻ powiedział że wtedy pomyślimy dopiero
Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
chorwacja zazdroszczę
kochana mam nadzieję że będzie pogoda bo znajomi którzy niedawno wrócili mięli cały czas deszcz!ale jestem dobrej myśli i na pewno będzie fajnie w końcu z TŻ jadę! to nasze pierwsze wspólne wyjazdowe wakacje
Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
Amira, mój TZ też nie jest ogierem w tych sprawach: stres w pracy, dodatkowa praca w domu itd. sprawiają, że nie zawsze ma ochotę. Jesteśmy ze soba 7 lat i po takim czasie werwa w sprawach łóżkowych nieco słabnie. Staram się "przyciągnąć jego uwagę" fikuśniejszą bielizną a jak i to nie działa - rzucam się na niego nie pozostawiając mu wyboru .
Co do nasienia ostatnie badanie dowodzą, że codzienny seks sprzyja wzmocnieniu nasienia. Dawniej twierdzono, że najlpiej przytulać się co drugi dzień. Więc idąc tropem współczesnych naukowców korzystam z tych dorodziejsctw codziennie
kochana znam ten ból mój TŻ odkąd wygrał jakiś przetarg jest non stop zestresowany więc przytulanko jak jest 2 razy w miesiącu to jest super a my dopiero 1,5roku ze sobą jesteśmy!wcześniej to był z niego ogier nad ogierami a teraz jakoś tak dziwnie i ja się z tym źle czuję ale cóż zmuszać go nie będę
Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
witam was laseczki!!! pomimo, że jestem juz na l4 to nadal wstaję bazo wcześnie, zamiast się wysypiać, ale nic na to nie poradzę, że malutka daje znać o sobie o 7 rano kazdego dnia czy to dzień tygodnia czy weekend!!! - ehhhh ale strasznie ja kocham więc może nawet mnie budzic w nocy i czasami też to robi!!!!

nic ide poczytać co żeście naskrobały jak mnie nie było!!!

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



Kochana ja jestem w 7 miesiącu i od początku ciąży przytyłam tylko 4kg! ale teraz to pewnie mi się ostro ruchy waga i pójdzie w góre, ale taka kolej rzeczy!!!

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------



śliczne maleństwo!!!

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------




witamy serdecznie

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------




oj poczujesz juz niebawem i to naprawde w najmniej oczekiwanym momence!!!!ale nie martw się tak jak ja na zapas! ja dopiero poczułam pierwszego kopniaka dopiero w 22 tygodniu ciąży!!! sługo czekałam, ale teraz za to mała nadrabia kopniakami!!!!
nie wiem od czego to zależy ja nie jestem ani gduba, ani chuda, moze moja mała miała poprostu wcześniej lenia!!!heheh
oj pamiętam Torbo jak się martwiłaś tym brakiem kopniaków! wtedy ci powiedziałam żebyś nie krakała bo później dostaniesz czesto i mocno i coooo????moje przepowieści się sprawdziłyklas ki:kochana śliczna mocna Lenusia dje znać o sobie!
Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość



Śliczna







Witaj



gratuluje kopniaków




ale ten czas leci jeszcze niedawno starałas sie razem z nami a teraz juz 6 miesiąc

a ja całą noc nie spałam bo psy szczekały a na popołudnie do pracy... jeszcze leże i sie bycze
no kurcze już 6miesiąc .....do dzieła dziewczyny!i dzieńdoberek Guusiuuu
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:41   #4180
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość

no kurcze już 6miesiąc .....do dzieła dziewczyny!i dzieńdoberek Guusiuuu
Witaj Renatko
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:16   #4181
Malinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malinka86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Witam po kolejnej długiej nie obecności
mam nadzieję że mi wybaczycie to zaniedbanie ale przez ten ostatni gorąc co był to wolałam się trzymać z dala od laptopa poza tym znowu wybyliśmy na wieś ale do roboty już nas nie zagonili bo tak trafiliśmy że cały praktycznie czas deszcz lał a my tu nad wodę planowaliśmy pojechać no i nic z tego nie wyszło
Wczoraj powrót do rzeczywistości i trochę sprzątania tu w domku niestety był więc i czasu na zajrzenie do was nie starczyło

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Witam serdecznie nowe Kobitki
Cytat:
Napisane przez Ewelinka86_7 Pokaż wiadomość
wierzycie w te przesądy, że lepiej nic nie kupować przed porodem? bo my już łóżeczko kupiliśmy, stoi jeszcze w kartonie, ale Tż nie chciał wyjść ze sklepu bez niego
nie wierzę już naszej Martynce fotelik do samochodu kupiliśmy, prawie cała wyprawkę ubrankową tez mam (fakt że część ubranek po starszej siostrzyczce zostało ale to mi nie przeszkodziło w kolejnych zakupach) poza tym ostatnio byłam w smyku bo znajoma dała mi kupon rabatowy na 20% i kupiłam maleństwu kocyk taki gruby mięciutki, cudny
o taki sam jak ten tylko mój jest w bardziej zielonych odcieniach
http://allegro.pl/item1163772329_belpla_80x 110cm_kocyk_kocyki_antyal ergiczne_634
Cytat:
Napisane przez Eliza86 Pokaż wiadomość
Ja poczułam kopniecie ...w kinienapilam sie zimnego napoju i nagle poczulłam ruchy. Myslałam ze to po tym napoju ale to jednak dzidzia.W 16 tc pierwszy raz i w sumie jestem szczupla osobaNapewno sie doczekasz
ja z pierwszą córką kopniaczki poczułam cos kolo 23tc a byłam szczuplejsza niż w tej ciąży więc z tym to nie ma reguły
Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
ja zaczęłam planować wyjazd bo w piątek wyruszamy z TŻ n chorwacje byłam u koleżanki i koleżnka była u mnie cos posprzątałam no i zasiadłam przed kompem
udanego wyjazdu Wam życzę i zeby pogoda piękna Wam dopisywała
Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Ja od czwartku zaczęłam 6 miesiąc ( czas strasznie szybko leci, a z tym czasem to i waga szybko poleciała o 2 kg do przodu w ciągu 2tyg) Dzidzia na maksa daje znać o sobie. Kopniaki już porządne dostaje. Teraz już widać nawet jak brzuch faluje ( wtedy jak dzidzia się wierci i przemieszcza) Tylko teraz dopadła mnie boląca przypadłość, strasznie bolą mnie żebra z prawej strony z przodu i z tyłu ( czasami już z bólu wytrzymać nie mogę) To właśnie moja dzidzia się już tak rozpycha i napiera mi na te żebra( ale dla mojego małego bąbelka zniosę wszystko)
no nieźle dzidzia daje o sobie znać skoro aż Cię żebra bolą no ale czego sie nie zniesie dla takiego Skarbu
Gratuluje rozpoczęcia 6miesiaca
Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
wy tu o sexie a ja juz zapomnialam jak to sie robi...Tż chce, ale ja kompletnie nie mam ochoty i nie umiem sie zmusic
ja jeszcze do tamtego tygodnia mialam niechęć na przytulanki ale powoli libido zaczyna powracać na swoje miejsce więc u Ciebie tez może niedługo sie to zmieni bo to pewnie wszystko wina wariujących hormonów
Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
wygrałam aukcje z laktatorem i nowymi butelkami aventa
gratuluje wygranej
Cytat:
Napisane przez anuleczka86 Pokaż wiadomość

W tym tygodniu idę na to badanie genetyczne, mam nadzieje że dzidziulek już ma te wymagane 4,5 cm, bo powiem szczerze że się zmartwiłam jak mi poweidział, że jest za mały...
Pójdę w środę żeby miał szansę jeszcze troszeczkę urosnąć.
kciuki za wizytę mocno zaciśnięte będzie dobrze zobaczysz
Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
Hej no u mnie był w piatek równy skończony 16tc i lekarz zobaczył co dzidziolek ma miedzy nóżkami, albo czego raczej nie ma (sisiorka ) na 100% nie był pewien ale nastepne usg powinno to potwierdzić ale nie zawsze da sie tak wczesnie to zależy od tego jak sie dziecko ułoży i od sprzetu gina
Pamela gratuluję serdecznie córeczki
Ślicznie wyszła na tym zdjęciu z usg

Mój lekarz zdradził mi pleć jak byłam w 16tc i 5d i powiedział że na 100% dziewuszka
__________________
Córeczki moje Kochane
21.11.2007
03.12.2010

Malinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 11:28   #4182
Malinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malinka86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Na 14.00 idę dziś do gina i trochę się boję tego usg bo miałam straszny sen że się okazało że mojej córeczce kończyny nie wykształciły się tak jak powinny aż się zapłakana obudziłam wiem że to tylko sen ale był taki realny a na ostatnim usg widziałam główkę i tułów ale rączki i nóżki trudno mi było dojrzeć fakt że nie za dobry był ten sprzęt ale jednak.... dziś mam mieć na lepszym sprzęcie usg wykonane więc wszystko się okaże
jak możecie to trzymajcie kciuki
__________________
Córeczki moje Kochane
21.11.2007
03.12.2010

Malinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:40   #4183
melody_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 157
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Dzień dobry Misie moje kochane!!
jestem już.. miałam trochę problemów malutkich.
2 tyg temu w pon po 4 latach spokoju odezwała się moja cudowna dolna ósemka, która ma 3 korzenie, nie mieści się w szczęce i jest do rwania chirurgicznego zasadniczo. Dostałam szczękościsku, ostrego stanu zapalnego, który zaatakował mi też ucho i migdał. Poszłam na 2 tyg na zwolnienie. Lekarz przepisał mi Duomox bo pojawił mi się stan podgorączkowy plus płukanki różnego rodzaju. Do tego doszły te perfidne upały i myślałam, że umrę. Na szczęście na razie jest względny spokój. Stan zapalny się cofnął. Rozmawiałam też z kumpelą... miała to samo z ósemką... i naczytałam się ton postów w necie... że zęby niestety bardzo często dokuczają ciężarnym :/

16 lipca byłam u gina - wszystko wygląda ok. Słyszałam też bicie serduszka mojego maleństwa - 114 uderzeń na minutę- przeżycie nie do opisania. Termin porodu.. hahaha 8 marca 20011 - dzień kobiet ) Następna wizyta 4 sierpnia, a do tego czasu tonę badań do zrobienia.

Teraz jestem w 8 tygodniu. Od 3 tygodni mam straaaszne mdłości, a poranki masakryczne i wymioty rano. Śmieję się, że mam nowe zwierzątko - muła, który za mną chodzi cały dzień i mnie zamula.

Z jedzeniem też jest ciężko.... na początku (jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z początkiem 2 miesiąca się zaczęły dolegliwości) praktycznie jadłowstręt przez 3 dni i kaszki bananowe....teraz nie mogę patrzeć na mięso, czosnek, nieprzezroczyste soki ^^, słodkie rzeczy, i nie mogę otworzyć lodówki bo od razu mam odruch wymiotny. Jak szykuję sobie jedzienie to na nie nie patrzę hahahahaha. Ale mam nadzieję, że to minie wraz z początkiem 2 trymestru (za 4 tyg)
Powiedziałam w pracy, że jestem w ciązy- reakcja bardzo pozytywna - także się cieszę i czekam
__________________
Dreams can come true !! ))

Edytowane przez melody_
Czas edycji: 2010-07-27 o 11:43
melody_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:51   #4184
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka


Ja tylko na moment...

Malinka trzymamy
Na pewno będzie wszystko dobrze,a Ty od razu daj znać po wizycie

melody

A co do Tomków jeszcze... Mój Tż to Tomek ( i zgadzam się opinią,że Tomki to kobieciarze )


To ja zmykam,będę albo później,albo dopiero jutro
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:15   #4185
sanderinka
Zakorzenienie
 
Avatar sanderinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 991
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Malinka86 Pokaż wiadomość
Na 14.00 idę dziś do gina i trochę się boję tego usg bo miałam straszny sen że się okazało że mojej córeczce kończyny nie wykształciły się tak jak powinny aż się zapłakana obudziłam wiem że to tylko sen ale był taki realny a na ostatnim usg widziałam główkę i tułów ale rączki i nóżki trudno mi było dojrzeć fakt że nie za dobry był ten sprzęt ale jednak.... dziś mam mieć na lepszym sprzęcie usg wykonane więc wszystko się okaże
jak możecie to trzymajcie kciuki
ja przez moja po****** tesciową mam okropn sny strszny stres jest przez to

za USG

Cytat:
Napisane przez Izuniaa_ Pokaż wiadomość

Ja tylko na moment...

Malinka trzymamy
Na pewno będzie wszystko dobrze,a Ty od razu daj znać po wizycie

melody

A co do Tomków jeszcze... Mój Tż to Tomek ( i zgadzam się opinią,że Tomki to kobieciarze )


To ja zmykam,będę albo później,albo dopiero jutro
moj ex miał na imie Tomek właśnie
__________________





mężuś i żonusia




[*] Sewerynek[*]
[*] Jarek[*]





sanderinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 13:30   #4186
melody_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 157
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Sanderinka torbo mała avatara zmieniłam i mnie nie poznajesz? gratuluję synka
__________________
Dreams can come true !! ))
melody_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 14:25   #4187
kosmisia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 311
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Mój Tż tez Tomuś

Dziewczynki, a jak to jest z tym zwolnieniem? Bo tak się zawsze zastanawiałam, że na zwolnienie idzie się jak coś dolega. Ja mam w pracy takie stresy teraz, że normalnie sie troszkę boję, że za dużo tego wszystkiego;(

Ja dziś idę do lekarza, bo gardło mnie boli i stwierdziłam, że przejde się spytac co mogę łykać na to. W sumie to już chciałam odwoływać, bo lepiej mi, ale Tż mnie zmusił żebym poszła.
kosmisia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 15:43   #4188
Malinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malinka86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Już wróciłam
Dziekuję bardzo Kochane za wszystkie trzymane kciukasy
Bylibyśmy wcześniej w domu ale z tż i Amandzią do MC Donalda zajechaliśmy

Usg pan doktor robił mi bardzo dokładnie, chciał nawet w wersji 3d wydrukować buziunie Martynki ale cały czas wystawiła się pupą i buzi za nic nie chciała ładnie pokazać także ze zdjęcia nic z tego.
Najważniejsze że rączki nóżki i paluszki wszystko na swoim miejscu oj nawet nie wiecie z jaka ulgą odetchnęłam
Waży ok.470g, wszystkie pozostałe parametry również w normie i mieszczą się w 21-22tc
termin z usg tym razem na 1 grudnia mi wyskoczył

Dostałam skierowanie na badanie i kolejna wizyta za miesiąc z wynikami

Nawiązując do imienia Tomasz to mój ginekolog ma tak na imię

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kosmisia1985 Pokaż wiadomość
Mój Tż tez Tomuś

Dziewczynki, a jak to jest z tym zwolnieniem? Bo tak się zawsze zastanawiałam, że na zwolnienie idzie się jak coś dolega. Ja mam w pracy takie stresy teraz, że normalnie sie troszkę boję, że za dużo tego wszystkiego;(

Ja dziś idę do lekarza, bo gardło mnie boli i stwierdziłam, że przejde się spytac co mogę łykać na to. W sumie to już chciałam odwoływać, bo lepiej mi, ale Tż mnie zmusił żebym poszła.
stres w pracy to też może być powód żeby otrzymać od lekarza zwolnienie bo może on zagrozić maleństwu
Daj znać po wizycie
Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
ja przez moja po****** tesciową mam okropn sny strszny stres jest przez to
och ta teściowa nic tylko batem ją
Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry Misie moje kochane!!
jestem już.. miałam trochę problemów malutkich.
2 tyg temu w pon po 4 latach spokoju odezwała się moja cudowna dolna ósemka, która ma 3 korzenie, nie mieści się w szczęce i jest do rwania chirurgicznego zasadniczo. Dostałam szczękościsku, ostrego stanu zapalnego, który zaatakował mi też ucho i migdał. Poszłam na 2 tyg na zwolnienie. Lekarz przepisał mi Duomox bo pojawił mi się stan podgorączkowy plus płukanki różnego rodzaju. Do tego doszły te perfidne upały i myślałam, że umrę. Na szczęście na razie jest względny spokój. Stan zapalny się cofnął. Rozmawiałam też z kumpelą... miała to samo z ósemką... i naczytałam się ton postów w necie... że zęby niestety bardzo często dokuczają ciężarnym :/

16 lipca byłam u gina - wszystko wygląda ok. Słyszałam też bicie serduszka mojego maleństwa - 114 uderzeń na minutę- przeżycie nie do opisania. Termin porodu.. hahaha 8 marca 2011 - dzień kobiet ) Następna wizyta 4 sierpnia, a do tego czasu tonę badań do zrobienia.

Teraz jestem w 8 tygodniu. Od 3 tygodni mam straaaszne mdłości, a poranki masakryczne i wymioty rano. Śmieję się, że mam nowe zwierzątko - muła, który za mną chodzi cały dzień i mnie zamula.

Z jedzeniem też jest ciężko.... na początku (jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z początkiem 2 miesiąca się zaczęły dolegliwości) praktycznie jadłowstręt przez 3 dni i kaszki bananowe....teraz nie mogę patrzeć na mięso, czosnek, nieprzezroczyste soki ^^, słodkie rzeczy, i nie mogę otworzyć lodówki bo od razu mam odruch wymiotny. Jak szykuję sobie jedzienie to na nie nie patrzę hahahahaha. Ale mam nadzieję, że to minie wraz z początkiem 2 trymestru (za 4 tyg)
Powiedziałam w pracy, że jestem w ciązy- reakcja bardzo pozytywna - także się cieszę i czekam
Melody współczuje tych problemów z tą dolną ósemką mam nadzieję że da Ci spokój teraz do samego rozwiązania i mdłości że szybko też Ci odpuszczą

A co do terminu porodu to lepszego prezentu na dzień kobiet nie można sobie wymarzyć

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Izunia dopiszesz mi do listy imię mojej brzuszkowej córeczki - Martynka
__________________
Córeczki moje Kochane
21.11.2007
03.12.2010

Malinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 16:36   #4189
Amira_
Wtajemniczenie
 
Avatar Amira_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 397
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Heeej

Zmęczona jestm baaaaaaardzo. Nawate nie poczytałam co tam u Was. Wieczorem nadrobie Buziaki
__________________
Amira_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 17:21   #4190
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cześć dziewczyny, można się przyłączyć
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:33   #4191
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć
Jasne
Witaj
Napisz nam coś o sobie


postanowienie również Cię witam
Podaj mi swoje dane to dopiszę Cię do naszej listy
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 17:41   #4192
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć
no jasne!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:02   #4193
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Już myślałam, że nikogo nie zastałam hehe
Tak więc na imię mam Dobrusia i tak właściwie jakichś konkretnych starań w przypadku mnie imojego Tżta nie ma, ot po prostu brak jakichkolwiek zabezpieczeń - a to do tabletek mam wstręt, żadnych globulek nie chcę, bo co to za przyjemność, o prezerwatywach nawet nie wspominam ;P żadnych konkretnych planów odnośnie powiększenia rodziny nie ma, ale zdajemy sobie sprawę z konsekwencji i tak w pewnym sensie dążymy do wpadki kontrolowanej, jeśli w ogole coś takiego istnieje :P teraz mam cichutką nadzieję na przywiezienie pamiątki z urlopu
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:14   #4194
renata:)
Zadomowienie
 
Avatar renata:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 413
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Już myślałam, że nikogo nie zastałam hehe
Tak więc na imię mam Dobrusia i tak właściwie jakichś konkretnych starań w przypadku mnie imojego Tżta nie ma, ot po prostu brak jakichkolwiek zabezpieczeń - a to do tabletek mam wstręt, żadnych globulek nie chcę, bo co to za przyjemność, o prezerwatywach nawet nie wspominam ;P żadnych konkretnych planów odnośnie powiększenia rodziny nie ma, ale zdajemy sobie sprawę z konsekwencji i tak w pewnym sensie dążymy do wpadki kontrolowanej, jeśli w ogole coś takiego istnieje :P teraz mam cichutką nadzieję na przywiezienie pamiątki z urlopu
hej no to witaj w klubie. My tez oczekujemy na wpadkę kontrolowanąi tez mam nadzieję że cos z urlopu przywieziemy kiedy jedziecie?
__________________
buźki Renata


"nadwrażliwość to mój wróg- przerost duszy nad rozumem[...] dyskretnej troski trzeba mi"

http://www.suwaczki.com/tickers/ajwwb201imv5ykw7.png



Lilka już z nami!!

renata:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:52   #4195
postanowienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 108
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

postanowienie również Cię witam
Podaj mi swoje dane to dopiszę Cię do naszej listy

Oto moje dane:

postnowienie - Beata, 28 lat, @ 01.07.2010
postanowienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:58   #4196
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Już myślałam, że nikogo nie zastałam hehe
Tak więc na imię mam Dobrusia i tak właściwie jakichś konkretnych starań w przypadku mnie imojego Tżta nie ma, ot po prostu brak jakichkolwiek zabezpieczeń - a to do tabletek mam wstręt, żadnych globulek nie chcę, bo co to za przyjemność, o prezerwatywach nawet nie wspominam ;P żadnych konkretnych planów odnośnie powiększenia rodziny nie ma, ale zdajemy sobie sprawę z konsekwencji i tak w pewnym sensie dążymy do wpadki kontrolowanej, jeśli w ogole coś takiego istnieje :P teraz mam cichutką nadzieję na przywiezienie pamiątki z urlopu

witajjjj:roza :
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:23   #4197
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melody_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry Misie moje kochane!!
jestem już.. miałam trochę problemów malutkich.
2 tyg temu w pon po 4 latach spokoju odezwała się moja cudowna dolna ósemka, która ma 3 korzenie, nie mieści się w szczęce i jest do rwania chirurgicznego zasadniczo. Dostałam szczękościsku, ostrego stanu zapalnego, który zaatakował mi też ucho i migdał. Poszłam na 2 tyg na zwolnienie. Lekarz przepisał mi Duomox bo pojawił mi się stan podgorączkowy plus płukanki różnego rodzaju. Do tego doszły te perfidne upały i myślałam, że umrę. Na szczęście na razie jest względny spokój. Stan zapalny się cofnął. Rozmawiałam też z kumpelą... miała to samo z ósemką... i naczytałam się ton postów w necie... że zęby niestety bardzo często dokuczają ciężarnym :/

16 lipca byłam u gina - wszystko wygląda ok. Słyszałam też bicie serduszka mojego maleństwa - 114 uderzeń na minutę- przeżycie nie do opisania. Termin porodu.. hahaha 8 marca 20011 - dzień kobiet ) Następna wizyta 4 sierpnia, a do tego czasu tonę badań do zrobienia.

Teraz jestem w 8 tygodniu. Od 3 tygodni mam straaaszne mdłości, a poranki masakryczne i wymioty rano. Śmieję się, że mam nowe zwierzątko - muła, który za mną chodzi cały dzień i mnie zamula.

Z jedzeniem też jest ciężko.... na początku (jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki z początkiem 2 miesiąca się zaczęły dolegliwości) praktycznie jadłowstręt przez 3 dni i kaszki bananowe....teraz nie mogę patrzeć na mięso, czosnek, nieprzezroczyste soki ^^, słodkie rzeczy, i nie mogę otworzyć lodówki bo od razu mam odruch wymiotny. Jak szykuję sobie jedzienie to na nie nie patrzę hahahahaha. Ale mam nadzieję, że to minie wraz z początkiem 2 trymestru (za 4 tyg)
Powiedziałam w pracy, że jestem w ciązy- reakcja bardzo pozytywna - także się cieszę i czekam
super kochana gratuluje

Cytat:
Napisane przez tweedledee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć
witaj


Cytat:
Napisane przez postanowienie Pokaż wiadomość
postanowienie również Cię witam
Podaj mi swoje dane to dopiszę Cię do naszej listy

Oto moje dane:

postnowienie - Beata, 28 lat, @ 01.07.2010
hahhaa to tak jak ja @ mam miec
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:41   #4198
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
hej no to witaj w klubie. My tez oczekujemy na wpadkę kontrolowanąi tez mam nadzieję że cos z urlopu przywieziemy kiedy jedziecie?
Właśnie wróciliśmy w niedzielę Akurat trafił mi się środek dni płodnych + owulka właśnie się zastanawiałam czemu mam takie bóle podbrzusza, a tu sie okazało, że przytulaliśmy się w odpowiednim czasie
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:04   #4199
kosmisia1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 311
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Heloo

Byłam u mojego rodzinnego.Kazał mi brac Tantum Verde, bo to bezpieczne i ubierac się ciepło.

Dziś nie weszłam w swoje stare spodnie...normalnie heh nie wierzę. czy to możliwe, żeby w 8 tyg. już mi brzuch urósł? Dziewczynki, a kiedy Wy sobie kupiłyście spodnie ciążowe, bo jak tak dalej pójdzie to bedę musiała sobie nowe spodnie kupować co chwilka?
kosmisia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 07:20   #4200
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

dzisiaj zdecydowanie mój najgorszy dzień...muli mnie od 5.30
a jaka głodna jestem...

u mnie zaczął się 9 tydzień i mieszcze sie na szczescie we wszystko brzuszek płaski
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.