Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka :) - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 18:13   #4501
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
czekajaca.....

super masz brzusio

i pewnie cudne jest to uczucie

Kochana dziękuję!!!!
cudowne uczucie rzeczywiście, i życzę wam moje kochane abyście juz niedługo poczuły to co ja czuję!!!! bardddzzzzoo ale to barddzo mocno trzymam za was kciuki!!!!!!!

ale spokojnie troszkę tez wam pomarudzę np. na to, ze nie mogę usiedzieć w jednym miejscu, jednej pozycji, że krzyż mnie strasznie boli, że mała czasami tak kopnie, ze mam aż łzy w oczach tak zaboli!!!!! hehehehe dosyc marudzenia!!!!!!! wszysto jeszcze przed wami moje kochane!!!!!

Edytowane przez czekajaca na fasolke26
Czas edycji: 2010-08-05 o 18:21
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:24   #4502
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
ale spokojnie troszkę tez wam pomarudzę np. na to, ze nie mogę usiedzieć w jednym miejscu, jednej pozycji, że krzyż mnie strasznie boli, że mała czasami tak kopnie, ze mam aż łzy w oczach tak zaboli!!!!! hehehehe dosyc marudzenia!!!!!!! wszysto jeszcze przed wami moje kochane!!!!!

A tak chciała kopniaki,tak nie mogła sie doczekać,a jak mówiłysmy,ze jeszcze będzie miała dosć to nie słuchała
Ale i tak zazdroszczę wszystkim mamuśkom tego uczucia

A ja uciekam zrobić te żeberka,bo Lameczka była chętna,a uciekła
zajrzę jeszcze,pewnie nawet za kilka chwil,więc pisać tu
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:28   #4503
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Izuniaa_ jestem mężatką 5 lat tylko że przez 4 mąż pracował na delegacjach i zawsze jak wracał miałam @ albo byłam max 5 dni przed @ - więc tego okresu nie mogę nazwać staraniem ... No może kilka razy się zdarzyło że byłam od razu po @ .... Od roku pracuje już bliżej i jest częściej w domu

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Izuniaa_ a Ty jak dlugo już się starasz ??
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:32   #4504
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez WALENTYNA Pokaż wiadomość
Izuniaa_ jestem mężatką 5 lat tylko że przez 4 mąż pracował na delegacjach i zawsze jak wracał miałam @ albo byłam max 5 dni przed @ - więc tego okresu nie mogę nazwać staraniem ... No może kilka razy się zdarzyło że byłam od razu po @ .... Od roku pracuje już bliżej i jest częściej w domu
To nie zazdroszczę takie życia na odległość... przerabiałam to tylko 1,5roku,ale dla mnie to było aż 1,5roku...
A może byście wyjechali sobie na jakieś wakacje? ale żeby pobyć ze sobą,nacieszyć się,a nie żeby się starać...
Albo niech Ci mąż kupi kota albo psa,działeczkę i będzie jak w historii którą opisałam wcześniej

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

A ja się staram od kwietnia zeszłego roku. wtedy odstawiłam tabletki anty. i mam nadzieję,że jak pójdę we wrześniu do gina to z "jego pomocą" się uda
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:32   #4505
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

mam 2 koty i rybki ...
Wyjeźdżamy ale nie wiem czy nie będe miała w tym czasie @
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:46   #4506
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
witaj larwo z małym larwiątkiem!!!!:h ahaha:
a tak wogóle jak tam twoje samopoczucie??? jak się czujecie z malutką????


mnie czeka w poniedziałek wizyta u gina, juz nie mog,ę się doczekać, aż zobaczę moją malutką!!!
samopoczucie tak ciazowo, sikam w nocy, boli krocze i takie tam mam wizyte w srode ,to bedzie polowkowe wiec zobacze czy Justynka to nadal Justynka
Izunia odzywam sie chyba nawet co dzien cos tam zawsze napisze
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 18:54   #4507
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

mela trzymam kciuki żeby siusiorek nie wyrósł i Justysia została Justynką
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 19:23   #4508
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez WALENTYNA Pokaż wiadomość
mam 2 koty i rybki ...
Wyjeźdżamy ale nie wiem czy nie będe miała w tym czasie @
Ja sobie kupiłam psa,mam jeszcze świnkę morską i myszoskoczka (chociaż już umierający jest...),wakacje też zaliczyliśmy w trakcie owulki (stwierdzonej przez gina) i ...
Ale trzymam żeby u Ciebie nie było jednak @ w tym czasie... I już w ogóle przez najbliższy rok,żeby jej nie było
Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
samopoczucie tak ciazowo, sikam w nocy, boli krocze i takie tam mam wizyte w srode ,to bedzie polowkowe wiec zobacze czy Justynka to nadal Justynka
Izunia odzywam sie chyba nawet co dzien cos tam zawsze napisze
No to za wizytę i aby Tysia została Tysią
żeby nic jej nie wyrosło
Ale jakoś mam wrażenie,że Cię mało jakoś... czyżbym się stęskniła?
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:25   #4509
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

izunia szkoda,że nie jesteś ze śląska moja znajoma 6 lat walczyła o dzidzie i trafiła do super lekarza i zaszła w ciąże, on miał tłumy nie raz o 2 !! w nocy przyjmował!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:36   #4510
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
izunia szkoda,że nie jesteś ze śląska moja znajoma 6 lat walczyła o dzidzie i trafiła do super lekarza i zaszła w ciąże, on miał tłumy nie raz o 2 !! w nocy przyjmował!
Ale ja mam super lekarza Zresztą kamilkak90 też do niego chodzi teraz
myślę,że mi pomoże zresztą jak przypomnę,że mój tata pracuje w tej samej firmie to będę "lepiej" traktowana niestety,czasem trzeba wykorzystywać swoje przywileje
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 19:44   #4511
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Witam Was moje Kochane!!!!:c mok:



Malemalenstwo- dziękuję, wstaw swój brzuszek też!!!!! a co do uczucia buszującego maleństwa brzuszka i falującego to naprawdę śmieszne uczucie co nie??? heheh miło cię tu widziec Kochana!!!!:c mok:
Może wstawię jutro Tylko muszę najpierw fotkę sobie pstryknąć
No a co do uczucia buszującego maluszka w brzuszku też uważam, że to takie śmieszne uczucie. ( a jakie bezcenne) Mój mąż uwielbia kłaść rękę na brzuszku jak mały się tam wierci. Pierwszy raz jak poczuł kopniaczka to aż miał łezki w oczach ( ale nie chciał się bardzo przyznać jak się go pytałam)Teraz to mały Kamilek nawet na pukania odpowiada
Ciebie też tak żebra bolą Mnie to strasznie ( tak się moje maleństwo rozpycha już)
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 19:58   #4512
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Izuniaa_ Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam psa,mam jeszcze świnkę morską i myszoskoczka (chociaż już umierający jest...),wakacje też zaliczyliśmy w trakcie owulki (stwierdzonej przez gina) i ...
Ale trzymam żeby u Ciebie nie było jednak @ w tym czasie... I już w ogóle przez najbliższy rok,żeby jej nie było

Zobaczyma jak to będzie ja również trzymam
__________________
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:07   #4513
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Może wstawię jutro Tylko muszę najpierw fotkę sobie pstryknąć
No a co do uczucia buszującego maluszka w brzuszku też uważam, że to takie śmieszne uczucie. ( a jakie bezcenne) Mój mąż uwielbia kłaść rękę na brzuszku jak mały się tam wierci. Pierwszy raz jak poczuł kopniaczka to aż miał łezki w oczach ( ale nie chciał się bardzo przyznać jak się go pytałam)Teraz to mały Kamilek nawet na pukania odpowiada
Ciebie też tak żebra bolą Mnie to strasznie ( tak się moje maleństwo rozpycha już)

Kochana!!! nic mi nie mów, jak juz pisałam dzisiaj to czasami takiego kopniaka dostaję od małej, ze normalnie łzy mam w oczach, mało tego nie mogę juz usiedziec w jednej pozycji bo mnie brzuszek boli, no i ten cholerny krzyż jest chyba najgorszy a do tego zaczyna mi twardnieć chwilami brzuszek, ale to ponoć normalne! włśnie sobie uświadomiłam, ze za 2 tygodnie zacznę 8 miesiąc!!!!- ale to fajnie brzmi!!!!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:54   #4514
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Może wstawię jutro Tylko muszę najpierw fotkę sobie pstryknąć
Teraz to mały Kamilek nawet na pukania odpowiada
Czekamy jutro na fotę
Kamilki to fajne chłopaki
Cytat:
Napisane przez WALENTYNA Pokaż wiadomość
Zobaczyma jak to będzie ja również trzymam

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
włśnie sobie uświadomiłam, ze za 2 tygodnie zacznę 8 miesiąc!!!!- ale to fajnie brzmi!!!!
Łooo
Lada chwila dostanę mms'a ze zdjęciem Lenki Już się doczekać nie mogę
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 06:32   #4515
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

no co Wy, ja tam sie nie obraze jak z Justynki zrobi sie Marcinek
wazne zeby zdrowe a czy chlopak czy dziewczynka to juz mi wsio jedno
melabn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 06:45   #4516
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
no co Wy, ja tam sie nie obraze jak z Justynki zrobi sie Marcinek
wazne zeby zdrowe a czy chlopak czy dziewczynka to juz mi wsio jedno
hejka

no pewnie ze najwazniejsze zeby dzidzi bylo zdrowe ale justynce juz ogonek nie wyrośnie

ja musialam juz wstac bo dzidzi kopała wiec chyba domagała sie sniadanka wiec jem platki czekoladowe z mlekiem
a wczoraj wieczorem najdalam sie arbuza i ciasteczek, i malutka tak kopała słodko, tż tylko trzymał reke na brzuszku bo mu sie tak podobało, choć czasem jak pytalam to nic nie czuł widocznie czasem byly to slabe kopniaki wyczuwalne tylko dla mnie
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 07:56   #4517
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
no co Wy, ja tam sie nie obraze jak z Justynki zrobi sie Marcinek
wazne zeby zdrowe a czy chlopak czy dziewczynka to juz mi wsio jedno
no masz racje kochana ale ja czekam na słodką Justysię na wątku łaaaa uwielbiam wszystkie Justynki


ja zjadłam rogala z czekoladą na sniadanie i popijam gorzką herbatą to moje ulubione zestawienie ostatnio
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:24   #4518
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

witam was kochane larwiątka!!!!

Pamelka mi podobnie jak u ciebie, mała zaczęła wierzgać nóżkami i kopać no i trzeba było wstać i ją nakarmić!!!hheheh jest taka sprytna, że codziennie robi tak samo i prawie codziennie o jednej porze - wybrała sobie godzinę 7!!!!

Izuniaa jeszcze troszkę musisz poczekać na mmsa!!!

Montia jednak coś słodkiego od rana juz zjadłaś! a ja nadal nie doczekałam się drożdżóweczki z serem!!! heheh wprawdzie byłam w sklepie , ale te drożdżówki wyglądały jak wczorajsze!!!! wiec nie kupiłam!!!

ale w związku z tymi rozmowami o ochotami na słodkie postanowiłam, ze dzisiaj upiekę ciasto czekoladowe!!!!!!!!!!!!!! !!:j upi:
tylko ja przecież nie dam rady zjeść całej blachy!!!! ( bo mój tż nie przepada z słodkim) to może wpadniecie dziewczyny to by nam się udało jakoś wszamać to ciasto!!!!!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:27   #4519
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

mnie nie trzeba dwa razy prosić
będę!


aaa mój ukochany ma dziś egzamin w pracy obiecałam mu ,że PO zrobie mu ciacho ale dzisiaj idzie do pracy więc wole kupić
i przy okazji dla siebie też
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 08:27   #4520
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
witam was kochane larwiątka!!!!

Pamelka mi podobnie jak u ciebie, mała zaczęła wierzgać nóżkami i kopać no i trzeba było wstać i ją nakarmić!!!hheheh jest taka sprytna, że codziennie robi tak samo i prawie codziennie o jednej porze - wybrała sobie godzinę 7!!!!

Izuniaa jeszcze troszkę musisz poczekać na mmsa!!!

Montia jednak coś słodkiego od rana juz zjadłaś! a ja nadal nie doczekałam się drożdżóweczki z serem!!! heheh wprawdzie byłam w sklepie , ale te drożdżówki wyglądały jak wczorajsze!!!! wiec nie kupiłam!!!

ale w związku z tymi rozmowami o ochotami na słodkie postanowiłam, ze dzisiaj upiekę ciasto czekoladowe!!!!!!!!!!!!!! !!:j upi:
tylko ja przecież nie dam rady zjeść całej blachy!!!! ( bo mój tż nie przepada z słodkim) to może wpadniecie dziewczyny to by nam się udało jakoś wszamać to ciasto!!!!!

to u mnie tak samo mniej wiecej 7rano czuje pukanko w brzuszku dzidzia mówi mama pora mnie nakarmić

no ja jestem chetna wpasc na to ciacho pomozemy ci je zjesc jak zapraszasz
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:50   #4521
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
to u mnie tak samo mniej wiecej 7rano czuje pukanko w brzuszku dzidzia mówi mama pora mnie nakarmić

no ja jestem chetna wpasc na to ciacho pomozemy ci je zjesc jak zapraszasz

oczywiście ze zapraszam!!!!!!! wszystkie, które maja ochote na słodkie!!!!!!: p:
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:39   #4522
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
witam was kochane larwiątka!!!!

Pamelka mi podobnie jak u ciebie, mała zaczęła wierzgać nóżkami i kopać no i trzeba było wstać i ją nakarmić!!!hheheh jest taka sprytna, że codziennie robi tak samo i prawie codziennie o jednej porze - wybrała sobie godzinę 7!!!!

Izuniaa jeszcze troszkę musisz poczekać na mmsa!!!

Montia jednak coś słodkiego od rana juz zjadłaś! a ja nadal nie doczekałam się drożdżóweczki z serem!!! heheh wprawdzie byłam w sklepie , ale te drożdżówki wyglądały jak wczorajsze!!!! wiec nie kupiłam!!!

ale w związku z tymi rozmowami o ochotami na słodkie postanowiłam, ze dzisiaj upiekę ciasto czekoladowe!!!!!!!!!!!!!! !!:j upi:
tylko ja przecież nie dam rady zjeść całej blachy!!!! ( bo mój tż nie przepada z słodkim) to może wpadniecie dziewczyny to by nam się udało jakoś wszamać to ciasto!!!!!
Ja chętnie na ciacho wpadnę
Ja to dzisiaj pobudkę miałam przed 6 Mały tak wierzgał i się rozpychał No ale dałam radę jeszcze sobie przysnąć do 8.30

Izunia fotkę wstawię pewnie wieczorem. Ja też uważam, że Kamile to fajne chłopaki
No a mój TŻ dostał w końcu urlop ( ciężko było ale dało radę)
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:48   #4523
Izuniaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: 15 km od morza ;)
Wiadomości: 3 423
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
no co Wy, ja tam sie nie obraze jak z Justynki zrobi sie Marcinek
wazne zeby zdrowe a czy chlopak czy dziewczynka to juz mi wsio jedno
A my się nie obrazimy jak się urodzi zdrowa Justynka
Już jedną zamianę miałaś,wiec teraz zostanie Justysia
Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Izuniaa jeszcze troszkę musisz poczekać na mmsa!!!

ale w związku z tymi rozmowami o ochotami na słodkie postanowiłam, ze dzisiaj upiekę ciasto czekoladowe!!!!!!!!!!!!!! !!:j upi:
tylko ja przecież nie dam rady zjeść całej blachy!!!! ( bo mój tż nie przepada z słodkim) to może wpadniecie dziewczyny to by nam się udało jakoś wszamać to ciasto!!!!!
Mogę poczekać,warto na taka chwilę poczekać
A ja mam nową kuzyneczkę urodziła się w poniedziałek mała Amelka tylko szkoda,że aż w Detroit... Teraz czekam na jej zdjęcia
Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
oczywiście ze zapraszam!!!!!!! wszystkie, które maja ochote na słodkie!!!!!!: p:
Jak się wszystkie zjedziemy i dorwiemy to jedna blacha to będzie mało
Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Izunia fotkę wstawię pewnie wieczorem. Ja też uważam, że Kamile to fajne chłopaki
No a mój TŻ dostał w końcu urlop ( ciężko było ale dało radę)
No to miłego urlopowania we troje
I czekamy na zdjęcie



A ja później jadę do rodziców,bo w niedzielę wyjeżdżają i chociaż dzisiaj spędzę z nimi trochę czasu poudaję dobrą córkę
__________________

[*]1.08.2011

Izuniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:02   #4524
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Raczej będziemy urlopować we czwórkę My bez psa nigdzie się nie ruszamy A co do urlopu to tylko działka nad jeziorem i tyle. Musimy się wziąć w końcu za pracę remontowe w naszym mieszkanku ( może jeszcze przed narodzinami Kamilka damy radę się wprowadzić) Najważniejsze aby do listopada zrobić kuchnię, łazienkę i podłogi. A myślę, że już w grudniu zrobimy pokoik dziecięcy ( mały jak się urodzi to tak w 1 pokoju z nami na razie będzie spał)

Uciekam już bo wysiedzieć nie mogę. Mój synuś znów napiera mi na żebra. Do zobaczenia wieczorkiem
__________________
Oliwia

Edytowane przez Malemalenstwo
Czas edycji: 2010-08-06 o 11:03
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:52   #4525
Malinka86
Raczkowanie
 
Avatar Malinka86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 245
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Dzień dobry

Ja od rana spędzam czas na pakowaniu bo znów jedziemy na wieś tak koło 21.00 bo tż o tej powinien już wrócić z pracy i torby mają być już gotowe jeszcze obiadek jakiś zrobię i koło 14.00 na spacer z Amandą wyskoczymy
wczoraj miałam gości moja siorka z syneczkiem pół rocznym przyjechała i spędzałyśmy czas na ploteczkowaniu a jak już miałysmy ją odprowadzić do autobusu to po drodze w padlyśmy na pomysł ze pojedziemy razem z nią i tak też zrobiliśmy a że tż nie daleko niej pracuje nas po pracy odebrał

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

WALENTYNA jeszcze do końca nie dotarlam (jestem na 11stronie)ale wrażenia mam bardzo pozytywne
A mogłabyś mi powiedzieć ile kosztuje to szkolenie na którym byłaś prowadzone przez Bitt
Izuniaa 18lat starań to małe pocieszenie no ale najważniejsze że się im udało Ty Kochan mam nadzieje nie będziesz musiała tak długo czekać na maleństwo
Cytat:
Napisane przez WALENTYNA Pokaż wiadomość
Izuniaa_ jestem mężatką 5 lat tylko że przez 4 mąż pracował na delegacjach i zawsze jak wracał miałam @ albo byłam max 5 dni przed @ - więc tego okresu nie mogę nazwać staraniem ... No może kilka razy się zdarzyło że byłam od razu po @ .... Od roku pracuje już bliżej i jest częściej w domu
nie fajnie jest tak żyć w rozjazdach
Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
samopoczucie tak ciazowo, sikam w nocy, boli krocze i takie tam mam wizyte w srode ,to bedzie polowkowe wiec zobacze czy Justynka to nadal Justynka
Trzymam kciuki za środową wizytę i zeby Twojej córci żaden siusiaczek nie wyrosł
Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
aaa mój ukochany ma dziś egzamin w pracy obiecałam mu ,że PO zrobie mu ciacho ale dzisiaj idzie do pracy więc wole kupić
i przy okazji dla siebie też
pochwal się jak tam Twój mąż po egzaminie?
Cytat:
Napisane przez Izuniaa_ Pokaż wiadomość
Mogę poczekać,warto na taka chwilę poczekać
A ja mam nową kuzyneczkę urodziła się w poniedziałek mała Amelka tylko szkoda,że aż w Detroit... Teraz czekam na jej zdjęcia
gratulacje dla szczęśliwych rodziców
Cytat:
Napisane przez Malemalenstwo Pokaż wiadomość
Raczej będziemy urlopować we czwórkę My bez psa nigdzie się nie ruszamy A co do urlopu to tylko działka nad jeziorem i tyle. Musimy się wziąć w końcu za pracę remontowe w naszym mieszkanku ( może jeszcze przed narodzinami Kamilka damy radę się wprowadzić) Najważniejsze aby do listopada zrobić kuchnię, łazienkę i podłogi. A myślę, że już w grudniu zrobimy pokoik dziecięcy ( mały jak się urodzi to tak w 1 pokoju z nami na razie będzie spał)
oby remont poszedł Wam zgodnie z planem
Działeczka i jeziorko to też dobre miejsce na spędzenie urlopu byle tylko pogoda ładna dopisywała

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

czekająca na fasolkę bardzo zgrabny masz brzuszek
__________________
Córeczki moje Kochane
21.11.2007
03.12.2010

Malinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:04   #4526
WALENTYNA
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 885
GG do WALENTYNA
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Malinka86 Pokaż wiadomość


WALENTYNA jeszcze do końca nie dotarlam (jestem na 11stronie)ale wrażenia mam bardzo pozytywne
A mogłabyś mi powiedzieć ile kosztuje to szkolenie na którym byłaś prowadzone przez Bitt

cały cennik jest na stronie nail-bar.eu w zakładce szkolenia

Polecam w 100%
__________________

Edytowane przez WALENTYNA
Czas edycji: 2010-08-06 o 12:06
WALENTYNA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:41   #4527
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

żarłoczki!!!! ciasto w piecu, więc macie godzinkę, aby do mnie dojechać!!!!
spokojnie Izuniaa starczy dla nas wszystkich!!!!!!

Malinka 86

Malemaleństwo - super, ze twój tż dostał urlopik, przyznajmniej sobie teraz razem odpoczniecie, a pamietaj, ze odpoczynek tobie jest potrzebny!!!! a co do napierania na żebra bo ja tez nie mogę wysedzieć!!! dzisiaj obserwowałam mój falujący brzuszek!!! nawet juz umiem wyzuc gdzie jest brzuszek twardy i gdzie ewentualnie mała ma główke lub tyłeczek!!!! cudowne uczucie!!!!:l ove: Jak nie wstawisz zdjęcia wieczorkiem to dostaniesz na dupę!!!!!!:ha haha:
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:49   #4528
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
żarłoczki!!!! ciasto w piecu, więc macie godzinkę, aby do mnie dojechać!!!!
spokojnie Izuniaa starczy dla nas wszystkich!!!!!!

Malinka 86

Malemaleństwo - super, ze twój tż dostał urlopik, przyznajmniej sobie teraz razem odpoczniecie, a pamietaj, ze odpoczynek tobie jest potrzebny!!!! a co do napierania na żebra bo ja tez nie mogę wysedzieć!!! dzisiaj obserwowałam mój falujący brzuszek!!! nawet juz umiem wyzuc gdzie jest brzuszek twardy i gdzie ewentualnie mała ma główke lub tyłeczek!!!! cudowne uczucie!!!!:l ove: Jak nie wstawisz zdjęcia wieczorkiem to dostaniesz na dupę!!!!!!:ha haha:
ojej ja ze slaska tak szybko nie dojade do ciebie i nie zostanie nic ciacha dla mnie
ja tez czuje jak sie dzidzia rusza to mam czasem w tym miejscu taki twardszy brzusio ale uczucie niesamowite kochane te nasze szkrabki
a tż dzis wpadl na chwile i mowi ze z tyg na tydzien mam coraz wiekszy bębenek
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:06   #4529
czekajaca na fasolke26
Zadomowienie
 
Avatar czekajaca na fasolke26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wielkopolska:)
Wiadomości: 1 145
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez Pamela86 Pokaż wiadomość
ojej ja ze slaska tak szybko nie dojade do ciebie i nie zostanie nic ciacha dla mnie
ja tez czuje jak sie dzidzia rusza to mam czasem w tym miejscu taki twardszy brzusio ale uczucie niesamowite kochane te nasze szkrabki
a tż dzis wpadl na chwile i mowi ze z tyg na tydzien mam coraz wiekszy bębenek

Kochana o to, ze zabraknie dla ciebie ciasta się nie martw!!!! nawet jakbys miała przyjechać jutro lub pojutrze to napewno bym odłozyła kawałek dla ciebie i twojej małej!!!!

skoro brzusio większy to znaczy, ze malutka dobrze się rozwija i rośnie!!!!!
czekajaca na fasolke26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:12   #4530
Pamela86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 780
Dot.: Część z nas fasolkę w brzuszku już ma,reszta z nadzieją wciąż na bociana czeka

Cytat:
Napisane przez czekajaca na fasolke26 Pokaż wiadomość
Kochana o to, ze zabraknie dla ciebie ciasta się nie martw!!!! nawet jakbys miała przyjechać jutro lub pojutrze to napewno bym odłozyła kawałek dla ciebie i twojej małej!!!!

skoro brzusio większy to znaczy, ze malutka dobrze się rozwija i rośnie!!!!!
dziekuje za ciacho
no tż tak mowi ze rosnie a dla mnie jest normalny tzn jak brzuszek ciazowy, mierze sobie obwód to teraz mam 82cm a przed ciaza miala 75cm
malenstow sie chyba obiadku domaga, a musze jeszcze ziemniaki obrac i burza idzie az sie ciemno zrobilo a ja sama bez tż
__________________

Pamela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.