Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-03, 16:02   #1
Takasobiejestemja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1

Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie


Hej wszystkim,
mam 20 lat i przestrzeń między przednimi jedynkami (niecałe 2mm). Teoretycznie juz sie do niej przyzwyczailam, ale i tak chętnie bym sie jej pozbyla. Jestem takim typem czlowieka co czesto sie smieje od ucha do ucha, bo naprawde jestem pogodną osobą i niestety wszyscy widzą tą moja przestzen...nikt nigdy nie zwrocil mi uwagi, chociaz JEDYNIE moj ex czasem sie smial z tego pol zartem pol serio (nie ukrywam, ze nie zawsze bylo mi do smiechu z tego powodu i mu, o tym mowilam ale nieskutkowalo). Jak sa postrzegane osoby, ktore maja diastamę? Jestem ciekawa jak faceci na to patrzą widząc u dziewczyny przestrzen. Czy kobieta z taki defektem moze byc aktracyjna? Nie ukrywam jest to moj kompleks, a poki co o aparacie nie ma mowy bo mnie na niego nie stac to raz (chociaz mysle, ze w przyszlosci zainwestuje w niego).A druga sprawa przeraza mnie jakbym w ogole tragicznie wygladala w tym aparacie. Nie jestem jaka okropnie brzydka, wygladam jak normalna dziewczyna nie moge narzekac, ale te zęby strasznie psują moja samoocene.
Takasobiejestemja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:18   #2
carolajn21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 10
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Słyszalam cos, o kompozycie (koszt. około 200-400zł), ale jaki jest jego efekt i na jak długo to nie mam pojecia. ZAAKCEPTUJ SIEBIE!
carolajn21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:24   #3
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Eeeee. Zawsze siebie akceptowalam, a diastemy się pozbylam. Jak łatwo wywnioskowac, no ja fanką nie jestem, acz przyznaje, ze niektore kobiety wyglądają uroczo. Pytanie czy ktoś "uroczo" chce wygladac.

NIE FARBUJCIE WLOSOW! AKCEPTUJCIE SIEBIE! NIE CHODZCIE DO KOSMETYCZKI - AKCEPTUJCUE SIEBIE! Boze jaki bullshit.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

A. I u mnie obylo się bez stałego aparatu, fakt, że bylam mlodsza, ale staly aparat to nie zawsze konieczność.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:47   #4
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Spojrz na Kate Moss albo Georgia May Jagger lub Vanesse Paradis- dla mnie są świetne, super seksowne kobiety i wyglądają niezwykle uroczo.
Ja sama mam przestrzeń między jedynkami i jako nastolatka nie mogłam patrzeć na swoje jedynki ale dziś już nie przywiązuję do tego wagi a do swojej "dwojki" która wygląda znacznie gorzej niz te jedynki... Jedynki z przerwami lepiej czyścić i nie psują się tak bardzo.
Ja jestem za przerwami miedzy jedynkami, jak najbardziej
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:47   #5
bambarylla
Rozeznanie
 
Avatar bambarylla
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z hołdy
Wiadomości: 559
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Hm, tak szczerze to nawet nie wiem, czy widziałam kogoś na żywo z diastemą, nawet nie wiem, czy ma ją ktoś ze znajomych, bo nie zwracam uwagi na takie rzeczy. Ale jakieś zdjęcia po necie latają, mają ją gwiazdy i wyglądają ok, czasem nawet uroczo. Pierwsza na myśl przyszła mi Vanessa Paradis, która była żoną Johnny'ego Deppa, tak więc już masz odpowiedź na pytanie o atrakcyjność

Jeśli bardzo Ci ona przeszkadza to zbieraj pieniądze i się jej pozbądź, choć wg mnie nie jest to jakaś ogromna wada i pewnie wyglądasz dobrze, skoro nikt nigdy nie zwrócił na nią uwagi.
__________________
"Ludzie są jak skarpetki - nie każdy ma parę i jeśli się nie myją, to śmierdzą."
bambarylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 16:57   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Mnie się nie podoba, ale to kwestia gustu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 17:02   #7
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Moim zdaniem przerwa między jedynkami wygląda uroczo i nie traktowałabym tego jako kompleks, wręcz przeciwnie .
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 17:10   #8
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 369
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Prawda jest taka, że jak ktoś jest ładny to i diastema go nie oszpeci, a jak brzydki to może to uwydatnić. Mi osobiście to u nikogo nie przeszkadza, ale wiem, że jakby mi osobiście przeszkadzało to zrobiłabym wszystko, by to zniwelować. Ale ja po prostu mam hopla na punkcie zębów- muszą być równiutkie i bielutkie.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 18:42   #9
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

nie wiem jaki sens mają porównania do np. G Jagger, to, że Anja Rubik wygląda dobrze w blond włosach nie znaczy, że ja też będę. Niektórym diastema dodaje uroku, jednak generalnie jestem fanką aparatów ortodontycznych w takich przypadkach.

tu wspomniana Vanessa, nie rozumiem zachwytów
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 19:34   #10
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez Takasobiejestemja Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,
mam 20 lat i przestrzeń między przednimi jedynkami (niecałe 2mm). Teoretycznie juz sie do niej przyzwyczailam, ale i tak chętnie bym sie jej pozbyla. Jestem takim typem czlowieka co czesto sie smieje od ucha do ucha, bo naprawde jestem pogodną osobą i niestety wszyscy widzą tą moja przestzen...nikt nigdy nie zwrocil mi uwagi, chociaz JEDYNIE moj ex czasem sie smial z tego pol zartem pol serio (nie ukrywam, ze nie zawsze bylo mi do smiechu z tego powodu i mu, o tym mowilam ale nieskutkowalo). Jak sa postrzegane osoby, ktore maja diastamę? Jestem ciekawa jak faceci na to patrzą widząc u dziewczyny przestrzen. Czy kobieta z taki defektem moze byc aktracyjna? Nie ukrywam jest to moj kompleks, a poki co o aparacie nie ma mowy bo mnie na niego nie stac to raz (chociaz mysle, ze w przyszlosci zainwestuje w niego).A druga sprawa przeraza mnie jakbym w ogole tragicznie wygladala w tym aparacie. Nie jestem jaka okropnie brzydka, wygladam jak normalna dziewczyna nie moge narzekac, ale te zęby strasznie psują moja samoocene.
Tak, jak najbardziej możesz być atrakcyjna. Atrakcyjność to nie tylko wygląd, a przy tym zęby to i tak jeden element, czasem owszem coś psuje w wyglądzie, ale dla facetów też nie jest to najważniejsze, a przynajmniej nie dla każdego. Ja mam diastemę 5mm, więc sporo więcej od Ciebie i jest dlatego mocno widoczna, każdy zauważy i do tego krzywe zęby, niektóre w rózne strony wykrzywione i ogólnie przy wielu zębach mam szpary większe niż normalnie ludzie mają, no i mam też tyłozgryz, chociaż może mniejszy niż kiedyś, bo nosiłam krótko aparat ruchomy i tak nie poprawił mi diastemy czy tej krzywości zębów, bo jest po prostu duża, ale na tyłpzgryz podobno coś mi tam trochę dał. Tak więc to psuje mój wygląd, tak. Mam 23 i pół lat, szukam stałej pracy, na pewno jak znajdę, to będę odkładać na aparat stały i go założę, wcześniej go nie było stać. A jak ludzie oceniają? Dorośli ludzie raczej nie skupiają się tak na tym.

Wiadomo, dzieciaki w szkole mnie wyśmiewają, ale dzieciaki często same nie rozumieją co jest dobre, a co złe. A przy tym mimo, że to źle u mnie wygląda, to i tak mam faceta prawie 7 lat, kochamy się, dla niego nie jest takie ważne, więc widzisz nie dla każdego faceta to przeszkoda i to nie jest tak, że jestem z byle kim, bo naprawdę się kochamy, po prostu dla wielu ludzi liczy się coś więcej. On wie, że jak będę miała pieniądze to to skoryguję. Kiedyś miałam tylko aparat ruchomy jak byłam młodsza, właśnie dlatego, że nie było mnie stać. To akurat u mnie nic tak nie dało, ale wiadomo jak będę miała aparat stały to coś da, ale ortodontka i tak zaznaczyła, że podobno u mnie nie będzie dało się tego całkiem skorygować, za duża pewnie u mnie wada i za bardzo krzywe zęby. No, ale zawsze coś to da, a póki mnie nie stać na aparat, to staram się nie zamartwiać, bo to nie jest najważniejsze. Mam też bliskich mi ludzi, to jest dla mnie ważne, a jak będę miała pieniądze, to aparat założę i ok.

Do tej pory nie ma co się przejmować za bardzo, jestem przykładem, że nawet z bardzo krzywymi zębami i dużą diastemą jak u mnie można żyć normalnie i nie robić z tego centrum wszechświata, bo to od nas zależy. To od Ciebie zależy jak od tego podejdziesz, a ex może tak zażartował do Ciebie, pewnie nie chciał Cię urazić, a Ty po prostu za bardzo wzięłaś to do siebie. Jak będziesz miała pieniądze, to jak piszesz pewnie tak jak ja to skorygujesz, ja też jak będę miała pieniądze, a póki nie masz, to staraj się cieszyć życiem jak ja, bo naprawdę można. Po prostu pamiętaj, że to tylko element. Nawet u mnie, ok wiem, że psuje to mój wygląd, ale mimo wszystko nie jest to najważniejsze, a co by mi dało się dołowanie się, póki nie mam pieniędzy na aparat? Nic. Dlatego lepiej się nie przejmować, a inii tego nie analizują tak, nawet jak masz dużą wadę, to dla wielu dorosłych ludzi liczy się przede wszystkim w kontaktach to jaką jesteś osobą, a nie to czy masz krzywe zęby czy cokolwiek innego. A jak ktoś by od razu ocenił po tym, to już jego problem i kiepsko raczej o nim świadczy, tak uważam.

No i też uważam, że mała diastema wygląda uroczo i nie psuje wyglądu, taka jak Twoja właśnie. No więc u Ciebie to raczej spoko, nie żaden minus. U mnie minus, bo 5 mm to dużo i psuje mi to wygląd w połączeniu z mocno krzywymi zębami. A mimo tego nauczyłam się tym nie przejmować, znajdę prace i uzbieram na aparat, a póki nie mam jeszcze pracy i pieniędzy, to nie przejmuję się tym tak. A można aparat założyć w każdym wieku i to, że mam 23 i pół lat i go jeszcze nie miałam to nic, pewnie założę tak do 25 roku życia, bo tym bardziej już ogarnę sytuację z pracą, a w tym wieku też można, w zasadzie w każdym, a 25 lat to młody wiek, więc tym bardziej pewnie aparat coś mi da i będzie to ok.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jak ktoś jest ładny to i diastema go nie oszpeci, a jak brzydki to może to uwydatnić. Mi osobiście to u nikogo nie przeszkadza, ale wiem, że jakby mi osobiście przeszkadzało to zrobiłabym wszystko, by to zniwelować. Ale ja po prostu mam hopla na punkcie zębów- muszą być równiutkie i bielutkie.
Niby tak. Ja jestem raczej przeciętna, więc może mnie bardziej szpeci No, ale póki nie mam kasy na aparat, to się tym staram nie przejmować i myślę, że to dobra postawa.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2015-04-03 o 19:33
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 19:35   #11
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Ja mam przestrzeń między jedynkami, choć nie tak spora, jak na zdjęciu. Nigdy jakoś mi to nie wadziło. W sumie do chwili przeczytania tytułu wątku nigdy się nad tym nie zastanawiałam...dopiero teraz poleciałam do lustra popaczeć^^
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 19:44   #12
Matheyas
Raczkowanie
 
Avatar Matheyas
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 152
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Wolałbym mieć przerwę między jedynkami niż, małe dwójki i wielkie spiczaste trójki
__________________
Nie żądaj czegoś od kogoś, jeżeli sam nie potrafisz tego dać.

W telewizji tego nie mówią:
https://www.youtube.com/user/CEPERolkV8

"Bo nie o to chodzi by zmieniać świnię przy korycie, tylko koryto im zabrać."
Janusz Korwin Mikke
Matheyas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 21:21   #13
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Mnie się nie podoba, ale nie na tyle, żebym uważała to za problem.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 21:35   #14
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Bardzo mi się podobają diastemy, ale tylko u kobiet Ja diastemy nie mam, ale mam dłuższe jedynki od reszty zębów, czasem ludzie to mylą.

aniaexplode dla mnie Kate Moss nie ma diastemy, przyjrzyj się dobrze ale reszta wymienionych faktycznie ma.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 21:55   #15
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Ja mam I zyje. I powodzenie tez mam.
Ale za uja mi sie to u mnie niepodoba. U innych ludzi ok.
Nic z tym nierobie,bo wiecznie przed lustrem niesiedze, wiec niewidze I o tym niepamietam na co dzien I nierozkminiam.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 22:56   #16
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

No ja bym zrobiła wszystko, zeby sie tego pozbyć. Mi sie strasznie nie podoba.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 23:00   #17
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Mnie sie to totalnie nie podoba, wygląda raczej głupkowato niż uroczo... miałam taką przerwę jako dzieciak, teraz już nie ale i tak muszę zainwestować w aparat...
W sumie to taki defekt jak duży nos, odstające uszy itp, może się podobać albo przeszkadzać, kwestia gustu
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 00:08   #18
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

zależy u kogo - np. Venessa moim zdaniem wygląda fatalnie (nawet na bardziej udanych zdjęciach) jeżeli o ten element chodzi ale już Georgia - zachwyca mnie całkowicie, chociaż ona w ogóle ma bardzo specyficzną twarz i to pewnie stąd

inna sprawa, że nasze zdanie nie ma znaczenia - jeżeli Ty się z tym źle czujesz a można to zwyczajnie skorygować to skoryguj

przy okazji - no naprawdę, żeby 21 letnia kobieta przeżywała, że będzie źle w aparacie wyglądać... jeszcze u dzieciaków to rozumiem bo w głowach pstro no ale ludzie - dorosła jesteś i chyba nie kolegujesz się z gimnazjalistami żeby ludzie wkoło ciebie to oceniali i nie rozumieli, że to środek konieczny do osiągnięcia celu, przejściowy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 00:49   #19
86lola
Rotmistrz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 2 530
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Chylinska miala taki aparat. I sie nie wstydzila.
86lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 06:16   #20
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez Matheyas Pokaż wiadomość
Wolałbym mieć przerwę między jedynkami niż, małe dwójki i wielkie spiczaste trójki
Ja mam spiczaste trójki. Nie no, idem siem załamać

---------- Dopisano o 07:16 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Ja mam I zyje. I powodzenie tez mam.
Ale za uja mi sie to u mnie niepodoba. U innych ludzi ok.
Nic z tym nierobie,bo wiecznie przed lustrem niesiedze, wiec niewidze I o tym niepamietam na co dzien I nierozkminiam.
Prawda?
Ale poważnie: nie, nie przeszkadza mi ani malutka przestrzeń między jedynkami ani spiczaste trójki. Na razie nie na tyle, by nakładać aparat i fundować sobie licówki na trójki. Nie jest to problem, jeśli zęby są czyste i zdrowe.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 09:17   #21
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Była też moda na http://www.portaldentystyczny.pl/pacjent/warto_wiedziec/art1609,moda-na-dlugie-jedynki.html
Ja mam coś takiego i ludzie czasem mylą to z diastemą. Mój eks miał diasteme nie tylko między jedynkami, miał między każdym zębem
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 09:25   #22
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 369
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez 86lola Pokaż wiadomość
Chylinska miala taki aparat. I sie nie wstydzila.
Bo aparaty są cool Ja bardzo miło wspominam czas, gdy go nosiłam. Uśmiechałam się od ucha do ucha- tak go lubiłam.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 09:30   #23
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jak ktoś jest ładny to i diastema go nie oszpeci, a jak brzydki to może to uwydatnić. Mi osobiście to u nikogo nie przeszkadza, ale wiem, że jakby mi osobiście przeszkadzało to zrobiłabym wszystko, by to zniwelować. Ale ja po prostu mam hopla na punkcie zębów- muszą być równiutkie i bielutkie.
Dokładnie tak! Podajecie jako przykłady Georgię Jagger albo Kate Moss, czyli piękne kobiety, które są atrakcyjne MIMO drobnych defektów, a nie dzięki nim. Diastema u Karolaka nie prezentuje się już tak uroczo

Autorko - ja też mam diastemę, na początku to było nawet 4-5mm. W wieku około 11 lat byłam na zabiegu podcięcia wędzidełka (nie wiem, czy to się wykonuje też u dorosłych), teraz też mam przerwę między jedynkami, ale dużo mniejszą, też około 2-milimetrową. Tak się przyzwyczaiłam, że wydaje mi się, że tego w ogóle nie widać i nie pamiętam żadnych uwag na ten temat, od nikogo.
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 09:34   #24
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Nie zwracam na to uwagi, a jak już widzę u kogoś to absolutnie mi to nie przeszkadza, a nawet niektórzy fajnie z tym wyglądają.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 16:50   #25
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Mam 23 lata i dopiero ten wątek mi uświadomił, że jedynki dłuższe niż reszta zębów, oraz spiczasie trójki to defekt tzn nie mam ładnego uzębienia, ale przeszkadza mi tylko kolor i krzywość, za nic nie wpadłabym na to, że te jedynki i trójki to coś nie halo
W ogóle albo nam się coraz więcej wmawia, albo tylko ja zaczynam być świadoma ile mogłabym poprawić żeby być oh i ah piękna, np mam naturalnie naprawdę proste włosy, ale czasem napuszą się od deszczu, odcisną od gumki , końcówki jakoś zawiną, kurcze niektórzy by pewnie prostowali
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:02   #26
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez tais86 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak! Podajecie jako przykłady Georgię Jagger albo Kate Moss, czyli piękne kobiety, które są atrakcyjne MIMO drobnych defektów, a nie dzięki nim. Diastema u Karolaka nie prezentuje się już tak uroczo

Autorko - ja też mam diastemę, na początku to było nawet 4-5mm. W wieku około 11 lat byłam na zabiegu podcięcia wędzidełka (nie wiem, czy to się wykonuje też u dorosłych), teraz też mam przerwę między jedynkami, ale dużo mniejszą, też około 2-milimetrową. Tak się przyzwyczaiłam, że wydaje mi się, że tego w ogóle nie widać i nie pamiętam żadnych uwag na ten temat, od nikogo.
Pokaż mi zdjęcie Kate Moss z diastemą, bo wg mnie w o czym wczesniej wspominałam ona ma dłuższe jedynki ale bez przerwy. Może przeoczyłam.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:22   #27
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Dwu milimetrowej diastemy pewnie bym u kogoś nawet nie zauważyła. Za to mam właśnie dłuższe od dwójek, trójkątne kły i je u siebie wręcz uwielbiam Moja dentystka kiedyś mimochodem zapytała, czy nie chciałabym ich trochę wyrównać, ale się roześmiałam, że absolutnie nie oddam moich wampirzych atrybutów Też się śmiała
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 17:08   #28
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Pokaż mi zdjęcie Kate Moss z diastemą, bo wg mnie w o czym wczesniej wspominałam ona ma dłuższe jedynki ale bez przerwy. Może przeoczyłam.
Kate nie ma diastemy. Ja za to mam (1,6mm dokładnie, wiem, bo miałam mniejszą, ale rozepchałam bawiąc się wiecznie kolczykiem i pasował idealnie ) i żyję - ani mnie ona ziębi, ani grzeje. Nigdy nie słyszałam o niej negatywnych uwag, ale też nikt raczej nie mówi nikomu "ojej, ale masz brzydkie oczy" albo "fuu, okropny jest ten twój szeroki nos". W drugą stronę (w sensie komplementy) - owszem, ale też nie za często.
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 20:47   #29
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Pokaż mi zdjęcie Kate Moss z diastemą, bo wg mnie w o czym wczesniej wspominałam ona ma dłuższe jedynki ale bez przerwy. Może przeoczyłam.
no właśnie, przyglądam się jej i przyglądam i ma wszystkie zęby na miejscu jeżeli chodzi o "odstępy" (a raczej ich brak)
no jedynki ma długie ale przerw to u niej nie widać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 20:57   #30
tais86
Raczkowanie
 
Avatar tais86
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 104
Dot.: Przestrzeń między zębami u dziewczyn.Postrzeganie

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Pokaż mi zdjęcie Kate Moss z diastemą, bo wg mnie w o czym wczesniej wspominałam ona ma dłuższe jedynki ale bez przerwy. Może przeoczyłam.
Masz rację, sprawdziłam i nie ma diastemy. Nie wiem, skąd mi się to wzięło, kojarzyłam tylko, że ona nie ma idealnych zębów i chyba za bardzo zasugerowałam się którymś z poprzednich postów
tais86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-05 21:57:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.