Odchudzanie po 30 i pozniej 8 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 18:22   #361
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Będziecie razem ćwiczyć i po zazdrości
Razem to chyba nie bo ona ma jakiś wojskowy trening. No chyba że masz na myśli inne "ćwiczenia".
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 18:33   #362
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Razem to chyba nie bo ona ma jakiś wojskowy trening. No chyba że masz na myśli inne "ćwiczenia".
Mam na myśli różne ćwiczenia bo te jak wiadomo często sie nudza i trzeba je urozmaicać
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 18:59   #363
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

dziewczyny - jak się trochę obrobię to powysyłam i z sopot i z pragi
W sopot ciągle byliśmy na plaży, wyjątkowo nic nie zwiedzaliśmy.

I też mi się chce ćwiczyć I zazdraszczam wszystkim efektów
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:21   #364
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

dziewczyny bardzo wam dziekuje za mile slowa. to bardzo motywujace

ale sie rozmarzylam czytajac o tych pieknych miejscach
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:34   #365
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8



Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ewus moge Ci porobic probki z kilku firm, mysle ze kolorystycznie tez powinno byc ok
Rzabbek, dziękuję Tylko podaj mi koszty wszelakie, żebym mogła dokonać wpłaty

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cze dziewczynki
Ewuś ja Ci też mogę porobić odsypki tego co mam, ale powiedz czy chodzi Ci o puder czy podkład? Czy oba? Moje kolory to raczej neutralne, średnio jasne.
Dominiko, sama nie wiem Najchętniej to bym chciała jakiś puder, co kryje tak dobrze jak kryjący podkład tylko nie wiem na ile to realne

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Trzeba nam będzie do ciepłych krajów pojechać A'propos jak tam plany wakacyjne?
Zero urlopu a tym samym planów niet
Ja od paru lat nie miałam prawdziwie udanych wakacji

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że się coś odmieni i uda nam się choć na parę dni wyskoczyć do Francji.


Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Czesc

U nas plany wakacyjne - odpoczac, pochodzic na basen, polezec na trawie
Bardzo bym tak chciała, tak ze 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
witajcie
wpadlam sie pochwalic ze wczoraj skonczylam A6W. spadlo mi 7cm w talii, tzn boczki zmalały. brzuch na gorze ma lekki zarys miesnia, na dole. no ale to dopiero poczatek walki o ladny brzuszek.
BRAWO!!!


Cytat:
Napisane przez milgryf Pokaż wiadomość
ja właśnie skończyłam urlopik tygodniowy w sopocie.
Jak było?

Fajne macie plany wakacyjne Zazdraszczam

Mnie się marzy mały całoroczny dom pod miastem i święty spokój, bo zmęczona jestem pędem życia I żeby wymyślić jakiś sposób zarabiania, by z takiego zadupia nie trzeba było się często ruszać

Czy znacie jakiś sposób by nie pociła się skóra głowy?
Normalnie katastrofa - trochę wysiłku fizycznego lub wyższa temperatura i robią mi się mokre włosy na skroniach A ciało oki, nie mam problemów z nadmiernym poceniem.
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger

Edytowane przez E
Czas edycji: 2009-07-13 o 21:42
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:41   #366
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Dominiko, sama nie wiem Najchętniej to bym chciała jakiś puder, co kryje tak dobrze jak kryjący podkład tylko nie wiem na ile to realne
te podkłady mineralne to mają formę pudru w sumie i kryją nawet bardziej, ale trzeba dobry pędzel mieć i kilka cieniutkich warstw położyć. Troszkę się trzeba wprawić, ale potem efekt lepszy niż po normalnych podkładach przynajmniej u mnie

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Mnie się marzy mały całoroczny dom pod miastem i święty spokój, bo zmęczona jestem pędem życia I żeby wymyślić jakiś sposób zarabiania, by z takiego zadupia nie trzeba było się często ruszać
A mnie właśnie na odwrót czyli fajne mieszkanie w Sopocie co by można w kapciach na drinka pójść

Milgryfku a jak Ci się Sopot po remontach podoba? Jeszcze nie wszystko skończyli, ale moim zdaniem duży progres w dobrym kierunku
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 22:59   #367
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
te podkłady mineralne to mają formę pudru w sumie i kryją nawet bardziej, ale trzeba dobry pędzel mieć i kilka cieniutkich warstw położyć. Troszkę się trzeba wprawić, ale potem efekt lepszy niż po normalnych podkładach przynajmniej u mnie


A mnie właśnie na odwrót czyli fajne mieszkanie w Sopocie co by można w kapciach na drinka pójść

Milgryfku a jak Ci się Sopot po remontach podoba? Jeszcze nie wszystko skończyli, ale moim zdaniem duży progres w dobrym kierunku
No właśnie słyszałam/czytałam, że efekt świetny i napaszczowo chciałabym przetestować O pędzlu i wprawie też Tego właśnie się obawiam

Rozumiem Cię Kiedyś też miałam takie podejście. Z czasem wszystko się zmieniło
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 07:52   #368
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Ślicznotki.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
te podkłady mineralne to mają formę pudru w sumie i kryją nawet bardziej, ale trzeba dobry pędzel mieć i kilka cieniutkich warstw położyć. Troszkę się trzeba wprawić, ale potem efekt lepszy niż po normalnych podkładach przynajmniej u mnie
Dominko a czy ja też mogę Cię o jakieś odsypeczki poprosić? Będę miała się czym pomaziać jak już dotrze mój nowy cudowny pędzel.

Dzisiaj zajrzę do osiedlowej drogerii za tym tuszem, bo będę wcześniej w domu. Zresztą tylko chwilowo bo wieczoram kuzyn zabiera mnie na pijaństwo. Usiłowałam sobie przypomnieć kiedy ostatnio piłam piwo i wyszło mi że rok temu.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 08:14   #369
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
te podkłady mineralne to mają formę pudru w sumie i kryją nawet bardziej, ale trzeba dobry pędzel mieć i kilka cieniutkich warstw położyć. Troszkę się trzeba wprawić, ale potem efekt lepszy niż po normalnych podkładach przynajmniej u mnie
A mnie właśnie na odwrót czyli fajne mieszkanie w Sopocie co by można w kapciach na drinka pójść
Milgryfku a jak Ci się Sopot po remontach podoba? Jeszcze nie wszystko skończyli, ale moim zdaniem duży progres w dobrym kierunku
Dominiko sopot ogólnie mi się podoba, ale ja wcześniej w sopocie byłam jako dziecko więc nie potrafię stwierdzić jak się zmienił. Byłam zdziwiona że jest jeszcze dużo takich zwykłych sklepów jak u mnie na wsi . Ogólnie to chodziliśmy tylko na plażę albo plażą oby dziecko miało dużo radości. Mieszkaliśmy blisko monciaka u kuzynki małża. Swoje mieszkanie kupiła tuż po przystapieniu do UE i jeszcze w miarę normalnej cenie, bo teraz to ceny mieszkań porażają

u mnie dzisiaj dużo słoneczka i ciepełka
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 08:20   #370
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć

Milgryfku już się cieszę na fotki
U mnie też lato
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 09:34   #371
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Cześć Ślicznotki.



Dominko a czy ja też mogę Cię o jakieś odsypeczki poprosić? Będę miała się czym pomaziać jak już dotrze mój nowy cudowny pędzel.

Dzisiaj zajrzę do osiedlowej drogerii za tym tuszem, bo będę wcześniej w domu. Zresztą tylko chwilowo bo wieczoram kuzyn zabiera mnie na pijaństwo. Usiłowałam sobie przypomnieć kiedy ostatnio piłam piwo i wyszło mi że rok temu.
Spoko, jeśli kolorki neutralne średnio jasne Ci odpowiadają to Ci przygotuję. Czekam jeszcze na przesyłkę z Lauressa z jednym podkładem. Jak dotrze to wyślę komplecik

Co do Sopotu, to nadal jeszcze wiele rzeczy do zrobienia, ale dół Monciaka po stronie Zachodniej naprawdę ładnie zmienili A ceny mieszkań w Sopocie są koszmarne

Ewuś mi się tak skojarzyło, że moi rodzice zawsze właśnie o życiu na przedmieściach marzyli. Wiadomo - domek, ogródek itp... Spełnili to marzenie i teraz po 5-ciu latach wracają z powrotem. Stwierdzili, że ich to izoluje od życia, nie mogą wyjść sobie na miasto czy pojechać do kina, bo to cała wyprawa. Wyjście na drinka lub na imprezkę do znajomych wiąże się z niemałym wydatkiem na taksówkę lub jedno musi być niezadowolone prowadząc samochód
Ja na przedmieścia i domki jestem za leniwa, to wiem na pewno
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 11:26   #372
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć

Piękne słońce dziś
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:03   #373
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Spoko, jeśli kolorki neutralne średnio jasne Ci odpowiadają to Ci przygotuję. Czekam jeszcze na przesyłkę z Lauressa z jednym podkładem. Jak dotrze to wyślę komplecik

Ja na przedmieścia i domki jestem za leniwa, to wiem na pewno
Nie wiem czy mi odpowiadają. Ogólnie to jestem blada choć teraz trochę mniej bo dużo przebywam na dworze i mnie "łapie" mimo filtrów.

Na domek też jestem za leniwa. Kojarzy mi się tylko ze dużą ilością sprzątania.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:19   #374
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

A ja dla domku z ogródkiem dałabym się teraz pociąć


Brewusiu ma ukochana-wszystkiego co Najwspanialsze dla Ciebie!
Dużo zdrowia,cierpliwości dla małża i dzieci
Pracy co dobrą kasiorkę przynosi i spadków w dolnych obwodach-jesli tego pragniesz



---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

najlepiej to mieć chyba apartament na codzień i domek na peryferiach na weekendy

jakie są ceny mieszkań w Sopocie?

Dominko-ten pędzel,który zamówiłam dobrze minerały rozprowadza?
bo mam od Rzabbki próbki jakieś to będę mogła wypróbować w końcu
a który najlepiej kryje?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 13:36   #375
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Ha, a ja posiadam domek z ogródkiem, w którym trawa doprowadza mnie do !@#$%^ bo nie dosyć, że mam alergię to nie nadążamy kosić przez głupią pogodę, która bardzo sprzyja tym obrzydliwym ślimakom, które zeżerają wszystko co napotkają i trzeba je już mijać slalomem.
A jak już pogoda sprzyja to trawe koszą wszyscy wokoło, a za bardzo relaksujący dzwięk to to nie jest
Aaa, no i dojazdy do pracy w korkach to też sama przyjemność
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:02   #376
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
A mnie się marzy mały całoroczny dom pod miastem i święty spokój, bo zmęczona jestem pędem życia I żeby wymyślić jakiś sposób zarabiania, by z takiego zadupia nie trzeba było się często ruszać
Mnie też i na jesieni tego roku albo najpóźniej w przyszłym zaczynam zrealizować to marzenie - nie wiem tylko czy mam się z tego cieszyć czy płakać z powodu kasy która na to pójdzie, a której tak naprawdę nie ma. No i na razie nie mam pomysłu co by się nie ruszać z tego zadupia.

A ja od poniedziałku jestem na urlopie. Woda w "mini" basenie już się grzeje tak, że od środy będzie można moczyć tyłek, drinki się chłodzą, parasol daje przyjemny cień, roślinki na nowopowstałym miniskalniaku mają się dobrze, róża pnącą posadzona w sobotę również, a roślinki cieniolubne posadzone w nowopowstałej ostatnio drewnianej skrzyni są rewelacyjne foty jutro lub po jutrze. No cóż jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma. Albo spełniamy marzenia i moczymy tyłek w małym basenie, albo idziemy na całość i realizujemy inne marzenia
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:04   #377
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Chyba rzeczywiście moi rodzice stworzyli sobie dopiero teraz idealną sytuację. Mieszkania w Sopocie np. 100 m2 w centrum w stanie deweloperskim czyli surowizna zupełna (nawet bez drzwi wew.) 1 800 000 I mało tego, wszędzie ceny spadają z powodu kryzysu, a w Sopocie na odwrót
Aniu ja minerałki kładę flat topem, ale dużo osób używa właśnie tego LHK, na którego czekasz i on podobno świetnie kładzie, tylko krycie jest nim troszkę mniejsze, ale ja nie próbowałam, to nie potwierdzę.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:28   #378
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

no to faktycznie ceny niezłe

a która firma ma najbardziej kryjące?

Agajotku-aż się rozmarzyłam... te róże i ten basen
miłego urlopowania!

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Dominko-ciągle zapominam napisać,małż wczoraj wieczorem puscił przelew,daj znać gdyby coś było nie tak

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Dominko-ciągle zapominam napisać,małż wczoraj wieczorem puscił przelew,daj znać gdyby coś było nie tak
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:43   #379
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Sto lat dla Brewki!!!

Agajotku - super plany czekam na fotki
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 20:04   #380
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Brewus STOOOO LAAAAAT!!!!
Cierpliwosci dla calej zgrai i zeby bylo wiecej niz na waciki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:57   #381
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8



Brewciu, spełnienia wszystkich marzeń i realizacji planów A przede wszystkim miłości, prawdziwych przyjaciół i zdrowia, zdrowia, zdrowia

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ewuś mi się tak skojarzyło, że moi rodzice zawsze właśnie o życiu na przedmieściach marzyli. Wiadomo - domek, ogródek itp... Spełnili to marzenie i teraz po 5-ciu latach wracają z powrotem. Stwierdzili, że ich to izoluje od życia, nie mogą wyjść sobie na miasto czy pojechać do kina, bo to cała wyprawa. Wyjście na drinka lub na imprezkę do znajomych wiąże się z niemałym wydatkiem na taksówkę lub jedno musi być niezadowolone prowadząc samochód
Ja na przedmieścia i domki jestem za leniwa, to wiem na pewno
Ja bym mogła prowadzić i bez żalu zrezygnować z drinka Byle mieć święty spokój i ciągle nie pędzić, nie wiadomo po co

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
A ja dla domku z ogródkiem dałabym się teraz pociąć


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ha, a ja posiadam domek z ogródkiem, w którym trawa doprowadza mnie do !@#$%^ bo nie dosyć, że mam alergię to nie nadążamy kosić przez głupią pogodę, która bardzo sprzyja tym obrzydliwym ślimakom, które zeżerają wszystko co napotkają i trzeba je już mijać slalomem.
A jak już pogoda sprzyja to trawe koszą wszyscy wokoło, a za bardzo relaksujący dzwięk to to nie jest
Aaa, no i dojazdy do pracy w korkach to też sama przyjemność
Bea, ja chętnego do koszenia mam No i pewien pomysł na biznes internetowy - więc dojazdy by odpadły Ale ślimaków bym chyba nie "zniesła"

Cytat:
Napisane przez agajot Pokaż wiadomość
Mnie też i na jesieni tego roku albo najpóźniej w przyszłym zaczynam zrealizować to marzenie - nie wiem tylko czy mam się z tego cieszyć czy płakać z powodu kasy która na to pójdzie, a której tak naprawdę nie ma. No i na razie nie mam pomysłu co by się nie ruszać z tego zadupia.

A ja od poniedziałku jestem na urlopie. Woda w "mini" basenie już się grzeje tak, że od środy będzie można moczyć tyłek, drinki się chłodzą, parasol daje przyjemny cień, roślinki na nowopowstałym miniskalniaku mają się dobrze, róża pnącą posadzona w sobotę również, a roślinki cieniolubne posadzone w nowopowstałej ostatnio drewnianej skrzyni są rewelacyjne foty jutro lub po jutrze. No cóż jak się nie ma co sie lubi, to się lubi co się ma. Albo spełniamy marzenia i moczymy tyłek w małym basenie, albo idziemy na całość i realizujemy inne marzenia
Aga, zazdraszczam podwójnie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście moi rodzice stworzyli sobie dopiero teraz idealną sytuację. Mieszkania w Sopocie np. 100 m2 w centrum w stanie deweloperskim czyli surowizna zupełna (nawet bez drzwi wew.) 1 800 000
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:25   #382
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

BREWKO STO LAT
spełnienia marzeń, zdrowia, szczęscia i spokoju

Aniu wszystko ok. dziękuję
Co do podkładów (z tych które znam) najbardziej i najładniej kryjące to: Cover Me z Earthen Glow Minerals i Ethereal z Lauressa (przy czym ten pierwszy kryje lepiej). Intensive z EDM kryje tak sobie dla mnie. Co do reszty to nie wiem dobrze Próbowałam kilku, ale jakoś nie pamiętam Chyba za dużo tego było Najlepiej popróbowac samemu niestety, bo na każdym dany podkład potrafi się zachowac zupełnie inaczej.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 22:39   #383
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Brewciu - sto lat i spełnienia wszystkich marzeń
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 06:40   #384
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć

Agajotku gratuluję spełniania marzeń
My też często myślimy o domku tylko dla nas ale już ceny ziemi mnie prawie do zawału doprowadzają, a co dopiero reszta

Ja mieszkałam i w domu i w mieszkaniu w bloku, więc mam porównanie, i mimo pewnych niedogodności wolę domek
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 07:51   #385
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Ślicznotki.

Brewko, spełnienia marzeń, dużo kasy i super figurki.

Dominko, jednak wczoraj już nie zdążyłam do drogerii, kolejna szansa jutro o ile nikt mnie nie wyprzedzi.

Ale ze mnie zawodnik. Wypiłam wczoraj 1,5 piwa i dzisiaj mam kaca. Chyba się starzeję.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!

Edytowane przez Monique :)
Czas edycji: 2009-07-15 o 08:32 Powód: literówka
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 08:39   #386
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Czesc
Agajotku czekam na fotki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 09:34   #387
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Moniczko, w ogóle się tym nie przejmuj, bo mi się naprawde nie spieszy. Wczoraj też przez przypadek trafiłam do drogerii i mieli Bell, ale nie mieli żadnych tuszy A Lauresowa paczuszka jeszcze do mnie nie dotarła
Ja wczoraj wypiłam pół butelki wina i obudziłam się dzisiaj z bólem głowy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 12:20   #388
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Cześć Ślicznotki

Agajotku - jaki masz sliczny skalniaczek i jaki zadbany jak kamyczki ułożone elegancko ho ho jestem pod wrażeniem w basenie bym sie wymoczyła i zakochałam się w psince sliczny cocer spanielek

Dominko - jak tylko gdzieś wyczaje Bella dam znac, chwilowo nie jeżdżęw kierunku Reala gdzie mają stopisku, ale jeśli Monika nie wyczai w tym tyg. to przejadę się w przyszłym, ale jutro lub pojutrze będę w Centralu i tam na dole maja ich produkty, więc może i tusze

Mnie się podoba pogoda sliczne słońce, super upał
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 12:20   #389
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Brewko 100 lat i spełnienia marzeń

Ja mieszkałam i w domku i w bloku . Domek jest szczególnie fajny jak się ma małe dzieci
Więc podoba mi się pomysł Annlee mieszkanie i domek na weekendy

Rzabka czy mogłabyś podesłać mi jakiś zestaw ćwiczeń na dzień dobry i na wszystkie części ciała strasznie mnie wasze sukcesy motywują i też chcę
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 13:36   #390
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 8

Agajatku śliczny skalniaczek ale piesek
Sama słodycz
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.