Odchudzanie po 30 i pozniej 10 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 14:43   #1711
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10



Rusałki, dziękuję za kolejne życzenia
Swoją drogą to fajne jak tak się urodziny przeciągają
Szkoda tylko, że nie mogłam Sister z Rodzinką zaprosić, bo w końcu nie wiem, co mi jest, a nie chciałabym im czegoś "sprzedać"
I na imieniny Sis też iść teraz nie mogę

Dziewczyny, współczuję Wam tej powodzi. Trzymam kciuki, by wszystko było dobrze

Bea, śliczna bransoletka Zazdraszczam tym, które mogą nosić biżu Ja nie noszę, bo zawsze o coś zaczepiam, a to wkręca mi się łańcuszek we wlosy, itp.

Ja z minerałów znam tylko EDM (niestety) i jestem zachwycona Podkładami, bo cieniami to już średnio
Testowałam też je na "nieco" starszej buzi i efekt był świetny.
Jedynym minusem jest to, że mogą nieco przesuszać (przy suchej skórze, jak moja), także trzeba dobrze nawilżać i czasem natłuścić.

Za to na lato mam minerał barwiący SVR50. I w przeciwieństwie do wcześniejszych (niemineralnych) bardzo mi odpowiada. Dla bladzichów będzie ok, a załatwiona sprawa filtrowania i malowania się

Gadmarko, ja nie stosowałam filtra Babydream z Rossmana, jednak mam jak najlepsze doświadczenia z innymi produktami.

Dzięki za wszystkie rady. Chyba bez internisty się nie obejdzie.
Wczoraj wykupiłam płyn do skóry głowy i trochę zmniejszył świąd, a konkretnie na tyle, że nie drapałam się prawie non-stop. Dzisiaj poszłam po resztę i farmaceuta też sądzi, że ten antybiotyk to dobry pomysł.
Co do maści z kortykosteroidami nie jestem wcale przekonana
Dziwna sprawa z tym poceniem skóry głowy. Kiedy szłam w upale było wszystko ok. Kiedy weszłam do klimatyzowanej apteki to poczułam, jak stróżki lecą mi po włosach. W drodze powrotnej ok. Weszłam do chłodnego mieszkania i znowu pot, tym razem tak silny, że miałam całkowicie mokre włosy, jakbym wyszła spod prysznica

Ja też mam alergię na lekarzy i staram się unikać jak ognia.
Pamiętacie jak mówiłam o chirurgu, który kazał nam wymęczyć Mamuś, by przygotować ją do badania (a nie sprawdził, czy będzie to możliwe). Po czym, jak się zorientował co jest grane, przeniósł Ją na OIOM, żeby sobie statystyk zgonów nie zawyżać. Może jestem niesprawiedliwa ale tak to naprawdę wyglądało.
Za to internistka uratowała życie mojego Siostrzeńca. Gdyby nie ona to nie wiadomo jak by się skończyło. A wcześniej był przez innych badany i nikt się nie zastanawiał, że coś jest bardzo nie tak z wynikami.
Cóż, lekarz lekarzowi nierówny. Tylko ciężko się zorientować który jest ten naprawdę dobry.

Co to ja jeszcze chciałam
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 15:43   #1712
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Z alergologami to ja nie mam dobrych kontaktów a alergik jestem. Poszłam na odczulanie komputerowe i pomogło, nie wszystko odczuliłam, ale ileż można brac prochy.
Lecę na siłkę (a tam mają klimę ). Namordowałam się ale auto wepchnęlam pod blokiem do cienia.
Mój tata dzisiaj mnie telefonem z zebrania wyciągnął rano, myślałam, że coś się w domu dzieje że tak rano a on chciał przypomnieć że są upały i mam pamiętać o piciu dużej ilości wody
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:05   #1713
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Xal - teraz ubywa księżyca, ale ja nie mam pojęcia jak to działa na włosy wygugluj sobie kalendarz księżycowy i tam powinno być, co kiedy i jak robić
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:25   #1714
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

co za dzien
Iwonka
Marysia byla w Rudniku, wrocila cala zadowolonahttp://www.rancho.tfirma.pl/
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:32   #1715
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Ewuś wszystkiego najlepszego i żeby to życie przestało Cię już "kopas w dupas".
I ode mnie spóźnione ale szczere wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń!
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:29   #1716
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Agawko, ślicznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mój tata dzisiaj mnie telefonem z zebrania wyciągnął rano, myślałam, że coś się w domu dzieje że tak rano a on chciał przypomnieć że są upały i mam pamiętać o piciu dużej ilości wody
Dobre
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 21:50   #1717
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Pingwinku chyb chciałaś powiedzieć "dopiero drugi miesiąc "
Ja chyba ponad rok się próbowałam przekonać do minerałów

E mam nadzieję, ze szybko się wyjaśni Co ci jest i jak najlepiej leczyć
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 22:00   #1718
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ewus duzo zdrowia! szczescia i radosci i zeby juz zawsze bylo tylko dobrze


Pierwsza mysl to candida (jezyk, stawy) ze swoim najlepszym kolega gronkiem (wezly) a wysypka to jedno z drugim lub inne towarzystwo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:10   #1719
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

No ja tak jak Beatka od bitego roku walczę z minerałami Dorobiłam się masy próbek, kilku pełnowymiarowych opakowań, fajnej kolekcji cieni (czy już wam mówiłam, że MAD ) i miłej kolekcji pędzli, no i w końcu kupiłam domek dla tych cudów

Xal, nie pamiętam, jesteś jedynaczką czy najmłodszą z rodzeństwa?
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 22:54   #1720
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez itakasia Pokaż wiadomość
co za dzien
Iwonka
Marysia byla w Rudniku, wrocila cala zadowolonahttp://www.rancho.tfirma.pl/
Fajnie tam nie dziwię sie, że wrocila zadowolona sama bym była


Gadmarciu - Xal jest jedynaczką ja tez, ale podobieństwa to ja nie widze

A w czym trzymacie kabuki? mam z tym problem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 23:01   #1721
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Beatko, dzięki za

Rzabbek, dziękuję za życzenia

Poczytałam sobie i obawiam się, że Twoja diagnoza może być jak najbardziej prawidłowa
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 06:16   #1722
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Xal, nie pamiętam, jesteś jedynaczką czy najmłodszą z rodzeństwa?
Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Gadmarciu - Xal jest jedynaczką ja tez, ale podobieństwa to ja nie widze
Jedynaczką. Niestety o ile nauczono mnie tego, z czym większość jedynaków na problem a mianowicie że istnieje reszta świata ( tak się przynajmniej kojarzy jedynak). Niestety za bardzo chyba, bo nie potrafię odmawiać, staram się bardziej dostosować choć czasem pokazuję pazur.
Jak już któraś to trafnie napisała, moja wolność była "reglamentowana", zwłaszcza przez moją mamę. Jak w wieku 25 lat, czyli po studiach i pracując zrobiłam sobie kolczyk w pępku to tata powiedział "chciała to zrobiła", a mamy pierwsze słowa były "przecież Ci nie pozwoliłam" ... to chyba wszystko obrazuje. Teraz mam telefony od rodziców, ale z czystej opieki rodzicielskiej bo przecież upał to należy przypomnieć o wodzie, a jak mróz to przypomnieć o ciepłych swetrach. Tak robi mój tata i tak robiła jego mama (on jest najmłodszy) więc dla niego to normalne, ale jedno słowo "ok, wiem" wystarcza i więcej nie dzwoni.
No i z tego wszystkiego to ja mam swoje zdanie, ale nie bardzo potrafię je przekazać mojemu TŻtowi i postawić na swoim.
Ale jakby mnie któraś w pracy zobaczyła, to zupełne przeciwieństwo, ja muszę szybko myśleć, decydować, kombinować ... w sumie sama sobie jestem i pełna odpowiedzialność, więc w domu czasami mi pasuje że już nie muszę myśleć co i jak pokierować żeby bylo dobrze.

BTW wczoraj mnie małe latające i bzyczące (chyba komar - słyszałam a nie widzialam) dziabało i budziło, kupiłam raida do kontaktu, 2h przed snem i chyba nic więcej na mnie nie żerowało tej nocy.
A dzisiaj mam autko z klimą
A TŻ się wkurzył na upały w pociągu, pracował po 8-9h przez 4 dni i dzisiaj zdecydował, że wybiera nadgodziny. Szkoda, że ja tak nie mogę (u nas nie ma nadgodzin).
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:33   #1723
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Xal-super,bo dzisiaj mega upały
u mnie już 24'
u nas też raid świetnie działał

my nadal w dwupaku
tralalala zabawa trwa ....

chociaż dzisiaj to niezłe piekło tam musi być
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:36   #1724
milgryf
Zadomowienie
 
Avatar milgryf
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 430
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

cześć
milgryf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 07:06   #1725
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć Ślicznotki.

Ja się wczoraj gotowałam ponad godzinę w autobusie. Jak mi nie naprawią szybko auta to chyba na udar padnę. Dobrze że w jedną stronę się zabieram samochodem z pracownikiem ale jestem w robocie o nieludzkiej porze, dziś o 6.30.

Ilonka

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Kupilam sobie
Śliczna.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Zielony jest ble i na dodatek przewrotna natua wiedząc, że nie znosze tego koloru oczy mi takie wlepiła znaczy się znowu nie stałam do tej kolejki, co powinnam
Bo te zielone oczy były dla mnie tylko mi zabrałaś.

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Mój tż wczoraj przygotował wannę z bajki - płatki kwiatów ogrodowych,świece,wino i nastrojowa muzyka .... stara sie chłopak Spędziliśmy super wieczór ,dlatego nie było mnie wczoraj na wizażu
Zazdroszczę.

Cytat:
Napisane przez E Pokaż wiadomość
Za to internistka uratowała życie mojego Siostrzeńca. Gdyby nie ona to nie wiadomo jak by się skończyło. A wcześniej był przez innych badany i nikt się nie zastanawiał, że coś jest bardzo nie tak z wynikami.
Cóż, lekarz lekarzowi nierówny. Tylko ciężko się zorientować który jest ten naprawdę dobry.
Mojej Mamie internistka "wysłuchała" wadę serca a "specjaliści" jakoś nie mogli dojść co jej jest.
W szpitalu w którym pracowałam była pani doktor bez specjalizacji która była najlepszym kardiologiem z całego szpitala a ludzie mieli wątpliwości czy do niej iść bo tytułów nie ma żadnych. A babeczka miała 30 lat praktyki tylko zamiast dorabiać papierki wolała leczyć.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mój tata dzisiaj mnie telefonem z zebrania wyciągnął rano, myślałam, że coś się w domu dzieje że tak rano a on chciał przypomnieć że są upały i mam pamiętać o piciu dużej ilości wody
Niezły cyrk masz. Jak nie TŻ Cię pilnuje to Tata.

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jedynaczką. Niestety o ile nauczono mnie tego, z czym większość jedynaków na problem a mianowicie że istnieje reszta świata ( tak się przynajmniej kojarzy jedynak). Niestety za bardzo chyba, bo nie potrafię odmawiać, staram się bardziej dostosować choć czasem pokazuję pazur.
Jesteś na dobrym wątku żeby się tego nauczyć. Pod wpływem dziewczyn stałam się nieźle asertywna i pielęgnuję w sobie zdrowy egoizm. Ja mam o tyle łatwiej że obydwoje z Podrzutkiem jesteśmy po przejściach i nie mam parcia na to "żeby nie być bardziej wredną od ex", żeby się biedaczek nie wystraszył. Widziały gały co brały.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
my nadal w dwupaku
tralalala zabawa trwa ....
Olka wyłaź!
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 07:26   #1726
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Chryste, rano, o 7 było 26stopni, teraz jest 28. Ledwo żyję, więc nie wiem co przeżywa teraz Ania w dwupaku
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 07:33   #1727
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć!

Współczuję parowania się w komunikacji miejskiej lub w autach... ja dzisiaj na skutrze w samej cieniutkiej sukience (no getry za kolana takie cienkie rajstopowe założyłam, żeby mnie za bardzo nie podwiało... ale super się jeździ, bardzo się ciesze, że TŻ mnie namówił na ten skuter.

Xal, mnie tam opiekuńczość Twoich rodziców nie dziwi... czasami to też bym tak chciała Ja czasami z troską też dzwonię do rodziców i pytam: Mamo, a zakładasz to i to?, a zrobiłaś to i to? Sama nie wiem dlaczego... w końcu rodzice dorośli i baaardzo sprawni Ale muszę się zastanowić na przyszłość, żebym nie była taką mamusią dla synusia

Aniu - uparciuszek malutki z tej panienki

Ja z minerałami też już jakiś rok... ale to fajna mania... mój tż zawsze się dziwi że ja z tych woreczków wybieram proszki Tylko jedno pełne opakowanie miałam
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:03   #1728
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć dzisiaj najgorszy dzień jeśli chodzi o temperaturę (jutro ok.24 stopnie) - dobrze, ze wczoraj ćwiczyłam, bo już się powoli martwiłam, że znów odpuszczę sobie kilka dni później zmieni się w kilka tygodni i cała praca pójdzie na marne... podczytuję Was i zaglądam też na kosmetyki mineralne, bo tak je zachwalacie, że zastanawiam się czy nie skusic się na jakieś cudo..taka jakaś nieciekawa buzia mi się zrobiła.. miałam głębokie złuszczanie wiosną i myślałam, że efekt będzie lepszy... na razie smaruję buźkę tylko kremem, przyznam się bez bicia, że nie używam filtrów, a jak wcześniej wspomniałam - chętnie jakimś chroniłabym pyszczek - tylko ja trochę leniwiec jestem i czasami muszę mieć dany kosmetyk pod nos podstawiony..
to się rozpisałam pozdrawiam
mww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 08:48   #1729
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć

Anusiu bidulko
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 09:32   #1730
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ciao belle

Zazdraszczam wam upałów ,bo u mnie tak ciepło dość ale słońca brak i jesienny widok za oknem

Wczoraj poćwiczyłam swoje ciało prawie 2 godziny,potem białkowa kolacyjka i do łóżka.W domu jest dziwnie duszno i spać nie idzie.Męczę się

Pomału szykuję córkę do wakacji w PL a ja przysięgłam sobie że będę bardzo częstym bywalcem na sali fit bo za półtora miesiąca Italia

annLee trzymaj się
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 09:55   #1731
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Kurde zniknąć na jeden dzień i masz! P***dolę nie nadrabiam A tak serio to nie nadążam
Aniu bidulko, to Twój termin dzisiaj Jaka temperatura na dworze u Ciebie? Bo to masakra musi być
Tosia Tosia Wyłaź
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 10:04   #1732
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

cześć
Antonino, pora najwyższa, ustawiamy główkę i jaazdaaa

Kasiu a ty spod prysznica nie wychodź

Lide zacznij od lucy i lauressów, nad nimi najwięcej zachwytów może akurat trafisz
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 10:52   #1733
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Proszę o szczere opinie

Nosić czy nie pasują?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d2c6abfe7.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1ba5e4575.html
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:10   #1734
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Cześć Rusałki

Annuś, pewnie Tosia będzie lubiła ciepłe kąpiele
Tosia wyłaź, bo się ciocie pogniewają

Zrobilam wczoraj wieczór kulinarny Szynka upieczona, rosół ugotowany (a tym samym kurak cały), gulasz na ostro z serduszek z warzywami.

Moni, ano właśnie zależy jak się trafi

Xal, ja bym sobie w klimatyzowanym mogła cały dzień posiedzieć.

Idę do sklepu po zimną mineralkę i colę zero sobie kupię
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:12   #1735
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Ewo! Podaj przepis na gulasz z serduszek naszła mnie jakiś czas temu ochota na podroby, ale sama nie znam żadnego sprawdzonego przepisu, więc bylabym bardzo wdzięczna
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:16   #1736
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hihi, nsić, ładne sandałki
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:19   #1737
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Hihi piekne są, ale na fotce jakby trochę za małe
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:21   #1738
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

No właśnie one sa na styl, a do tego noga mi leci do przodu, z tyłu mam jeszcze miejsce, a z przodu paluchy lecą.. chyba muszę silikon podłozyc...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:23   #1739
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Mnie się też wydaje, że troszkę przymałe. Piętę widzę przy samym końcu podeszwy, a paluszkom ciut miejsca zabrakło
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 11:25   #1740
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odchudzanie po 30 i pozniej 10

Chyba je sprzedam po prostu i tyle, bo sama też mam wątpliwości, czy jednak nie są za bardzo "na styk"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-06-11 o 11:26
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.