Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 18:43   #1411
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Włączam sobie kuchnia tv albo tvn style, albo cos Ja tyle musze, bo spalam miesnie
A no właśnie miałam spytać - możesz mi objaśnić o co kaman ze spalaniem mięśni? Bo przyznam, że pierwsze słyszę, żeby od długiego treningu mięśnie się spalały, zamiast budować. Czy chodzi o to, że spalanie przewyższa podaż kalorii i wtedy organizm czerpie z białek?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 18:55   #1412
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
A no właśnie miałam spytać - możesz mi objaśnić o co kaman ze spalaniem mięśni? Bo przyznam, że pierwsze słyszę, żeby od długiego treningu mięśnie się spalały, zamiast budować. Czy chodzi o to, że spalanie przewyższa podaż kalorii i wtedy organizm czerpie z białek?
Ja Ci powiem jak mi to pani dietetyk powiedziala... po 40 min organizm dopiero zaczyna spalac tluszcz, po godzinie mysli se "aha szkoda tluszczu bo jest bardziej wartosciowy, wiec spalmy to czego jest wiecej" no i chyba wtedy magicznie sie spalaja miesnie. Nie wiem co to za magia, ale ma działac, a ja ufam Pani Madzi
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:08   #1413
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Kurcze.. ale to działa? Zauważyłaś coś? Masz badany skład ciała? Ciekawe.. Nie chciałabym spalić mięsa, bo kocham swoje mięso, to taki mój fetysz i dobrze byłoby wiedzieć ile czasu mam trenować, żeby NIE SPALIĆ mięśni...
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:13   #1414
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Tobie i wszystkim dzis cwiczacym gratuluje motywacji i checi

jest! ale jeszcze nie widzialam. Te spodenki na celulit sa z materiału


Włączam sobie kuchnia tv albo tvn style, albo cos Ja tyle musze, bo spalam miesnie

Niuńka do tego jogurtu ja bym jeszcze pestki dała dyni, albo słonecznika, tak 2 łyżeczki
A widzisz nawet wczoraj kupiłam nowe opakowanie pestek z słonecznika ale o nich nie pomyślałam także dziewczyny UPOMINAJCIE MNIE jak najwięcej będzie mi łatwiej nabrać dobrych nawyków żywieniowych
A co do czasu Twoich ćwiczeń szacun ja bym pewnie po 30 min padła

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Jutro wczesnym rańcem zabieram tyłek w troki i jadę mamuśkę zarejestrować do lekarza.

Hmm, z nudów PoloTv włączyłam Ale hity puszczają
Śniegu nawaliło, że hej! Niestety.
Znowu boli mnie kark Szkoda, że pani neurolog nie zapisała mi masaży Chyba bym wyła z rozkoszy jakby mi terapeuta rozmasował plecki Ale nie z powodu jego urody, bynajmniej! Po prostu mam bardzo spięty kark i zmęczone plecki.
Ja jestem już po całym dniu jedzeniowym, ale nie pytajcie co wpadło mi w żołądek nadprogramowo, bo mnie zabijecie jak powiem
Z ojcem nawet idzie się od dwóch godzin porozumieć. Został zmuszony gadać z mamą i się poprawiło. Teraz z kolei wciąż łazi i gada, żebym nie zapomniała jutro wcześnie wstać i jechać do przychodni zarejestrować mamę

Dziś biorę pierwszą turę nowych tabletek, ciekawe co to za świństwa są. Mam nadzieję, że żaden lek nie wpłynie na moją zdolność prowadzenia pojazdów Ani nie wystąpią żadne inne objawy niepożądane typu wymioty, biegunka etc. I mam nadzieję, że to już ostatni zestaw leków, które muszę brać. Bo wierzę, że po rehabilitacji mi się poprawi Teraz nic innego tylko odpoczywać i czekać na efekty, których już nie mogę się doczekać Trochę pewnie to się odbije na mojej diecie, ale trudno. Ważne, abym nie przybrała z powrotem kg, a będzie bajlando!

Wiecie co, dowiedziałam się dziś, że ten facet starszy ode mnie o 20 lat (pisałam o nim tutaj) spotyka się z kimś. W sumie dobrze, cieszę się, że układa sobie życie, bo ma już swoje lata, a i szczęście mu się należy bardzo. Trochę smutno będzie mi bez naszych rozmów i spotkań, ale co tam! Kobieta to silne stworzenie, więc dam radę
A wiecie tak ostatnio czytałam, że po dłuższym okresie samotności organizm przyzwyczaja się np. do samotności, do samotnego spania, a seks odchodzi w zapomnienie. Ja chyba weszłam w taką fazę, bo nie mam ani ochoty na igraszki z kimś, ani mi nikogo nie brakuje. Mam nadzieję, że nie zostanie mi tak na zawsze Czyli wnioskując, mój organizm znosi dobrze samotność, bo się przyzwyczaił Hehe
Stawiasz mamę pod ścianą czy zgodziła się iść kochana wydaje mi się, że muszę Cię troszkę upomnieć bynajmniej nie złośliwie ale już któryś raz zgrzeszyłaś teraz masz przerwę w ćwiczeniach więc grzeszki muszą iść w niepamięć
A co do faceta pewnie coś tam się jeszcze do niego tli... Ale nie patrz za siebie on układa sobie życie i Ty też nim się obejrzysz ułożysz swoje myślę, że uczucie pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie a przynajmniej ze mną tak było, że gdy szukałam to albo nic albo palanci a jak dałam sobie spokój pojawił się K. mało tego byłam tak zmęczona nieudanym poprzednim związkiem, że musiał się ostro starać Więc uśmiech na twarzy, proste plecy i piersi do przodu i pierwszy krok w nowe życie
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:20   #1415
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość

Stawiasz mamę pod ścianą czy zgodziła się iść kochana wydaje mi się, że muszę Cię troszkę upomnieć bynajmniej nie złośliwie ale już któryś raz zgrzeszyłaś teraz masz przerwę w ćwiczeniach więc grzeszki muszą iść w niepamięć
A co do faceta pewnie coś tam się jeszcze do niego tli... Ale nie patrz za siebie on układa sobie życie i Ty też nim się obejrzysz ułożysz swoje myślę, że uczucie pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie a przynajmniej ze mną tak było, że gdy szukałam to albo nic albo palanci a jak dałam sobie spokój pojawił się K. mało tego byłam tak zmęczona nieudanym poprzednim związkiem, że musiał się ostro starać Więc uśmiech na twarzy, proste plecy i piersi do przodu i pierwszy krok w nowe życie
Noo wczoraj nagrzeszyłam i dziś. Ale to nic, trudno
A mama się położyła do łóżka, o lekarzu nic nie mówiła, ale jak powiedziałam że pojadę ją zapisać, to powiedziała, że pojedzie Strach w oczy zajrzał, a to wiesz co w człowieku siedzi Teraz w ogóle jakieś mutacje wirusów się tworzą

A ja już jakiś czas nie szukam nikogo E tam, nieważne MECZ jest, a to ważniejsze!
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:24   #1416
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

i coś dla pizzożerców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1357902787_t2cxts_600.jpg (80,6 KB, 23 załadowań)
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:18   #1417
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

hahahaha two slices, dobre
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 20:22   #1418
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Pierwszy pizzożerca wątku docenia obrazek W ogóle nic mi nie mówcie o pizzy- gdzie bym nie szła to mijam pizza-stop z wyłożonymi pachnącymi kawałkami Na metrze, na trasie do lidelka w ulubionej galerii....nawet koło warzywniaka ... A na trasie do drugiego supermarketu mam kebaba...

milenka dziś był drugi skalpelek ... nie mam jakoś siły skakać z mel - zresztą efekty były takie sobie .. Mam wrażenie ze robiłam się nabita taka ... Niby były jakieś mieśnie ale otoczone tłuszczykiem i w ogóle ... A Ewa obiecuje raczej wysmuklenie i wydłużenie mięśni Zresztą jak mam trzymac jedzenie na wodzy to muszę troche zmniejszyc ćwiczenia a skalpel to 40 minut tylko

Jestem pod wrażeniem bo nie wyobrażam sobiea nawet 60 minut orbiego ... Na weekend jade do domu więc mam plan popedałować na orbitreku - nastawiam się na dwa razy 20 minut a to i tak wydaje mi się dużo


Dziś miałam:

I Śn - Wasa z dżemem i serkiem 150 kcal
Obiad - kasza, ryba ,warzywa 530 kcal
Podwieczorek baton musli 110 kcal
Kolacja - indyk z warzywami, grapefrut 350 kcal

Wychodzi : 1140 ... Troche mało, za rzadko i w ogóle nie do końca to co trzeba i kiedy trzeba
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 20:36   #1419
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Dziś miałam:

I Śn - Wasa z dżemem i serkiem 150 kcal
Obiad - kasza, ryba ,warzywa 530 kcal
Podwieczorek baton musli 110 kcal
Kolacja - indyk z warzywami, grapefrut 350 kcal

Wychodzi : 1140 ... Troche mało, za rzadko i w ogóle nie do końca to co trzeba i kiedy trzeba
JA TEŻ podliczyłam wczorajszy dzień i wyszło około 1200-1300 kcal. trochę mało. dzisiaj będzie niewiele więcej alepowiem wam ze moje porcje są na prrawde duże . nie wiem jak to fatass robiła ze pochłaniała 1700-1900 kcal- oczywiście zdrowego jedzenia tzreba się dobrze wyginać żeby uzdierac te cal.w zdrowym jedzonku

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

a ja dzisiaj kupiłam chyba z 5 kg. filetów z kurczaka na promocji
jakoś szkoda bylo mi nie kupić. tym bardziej ze teraz dużo jem kuraka

MATKO ZROBIŁAM KOLEJNY ZABIEG ROZGRZEWAJĄCY NA CELULITIS- JAK MNIE PIECZE MASAKRA
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:02   #1420
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Kurcze.. ale to działa? Zauważyłaś coś? Masz badany skład ciała? Ciekawe.. Nie chciałabym spalić mięsa, bo kocham swoje mięso, to taki mój fetysz i dobrze byłoby wiedzieć ile czasu mam trenować, żeby NIE SPALIĆ mięśni...
Tak na kazdej wizycie mam badana ilosc miesni i ilosc tluszczu I tluszczu zostalo mi juz malo bo 5%mojego ciala, ale juz na 1 wizycie dowiedzialam sie, ze mam baaaardzo duzo meisni i MUSZE je spalic. Jest to proces powolny, no ale w koncu dojde do celu
Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
A widzisz nawet wczoraj kupiłam nowe opakowanie pestek z słonecznika ale o nich nie pomyślałam także dziewczyny UPOMINAJCIE MNIE jak najwięcej będzie mi łatwiej nabrać dobrych nawyków żywieniowych
A co do czasu Twoich ćwiczeń szacun ja bym pewnie po 30 min padła
Kwestia wprawy od wrzesnia cwicze, wiec wiesz... zobaczysz Ty tez tak bedziesz szalec jak ja
Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Pierwszy pizzożerca wątku docenia obrazek W ogóle nic mi nie mówcie o pizzy- gdzie bym nie szła to mijam pizza-stop z wyłożonymi pachnącymi kawałkami Na metrze, na trasie do lidelka w ulubionej galerii....nawet koło warzywniaka ... A na trasie do drugiego supermarketu mam kebaba...

milenka dziś był drugi skalpelek ... nie mam jakoś siły skakać z mel - zresztą efekty były takie sobie .. Mam wrażenie ze robiłam się nabita taka ... Niby były jakieś mieśnie ale otoczone tłuszczykiem i w ogóle ... A Ewa obiecuje raczej wysmuklenie i wydłużenie mięśni Zresztą jak mam trzymac jedzenie na wodzy to muszę troche zmniejszyc ćwiczenia a skalpel to 40 minut tylko

Jestem pod wrażeniem bo nie wyobrażam sobiea nawet 60 minut orbiego ... Na weekend jade do domu więc mam plan popedałować na orbitreku - nastawiam się na dwa razy 20 minut a to i tak wydaje mi się dużo


Dziś miałam:

I Śn - Wasa z dżemem i serkiem 150 kcal
Obiad - kasza, ryba ,warzywa 530 kcal
Podwieczorek baton musli 110 kcal
Kolacja - indyk z warzywami, grapefrut 350 kcal

Wychodzi : 1140 ... Troche mało, za rzadko i w ogóle nie do końca to co trzeba i kiedy trzeba
Trasa śmierci normalnie hahaha

Tak jak pisałam Niuni, ja na poczatku tez nie mogłam! zaczynałam od 30 min i stopniowo dodawałam Dziewczyny za 3 miesiace to Killer Ewki bedzie dla was pikus!

super menu! tylko kcal malo... za malo!
Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość


a ja dzisiaj kupiłam chyba z 5 kg. filetów z kurczaka na promocji
jakoś szkoda bylo mi nie kupić. tym bardziej ze teraz dużo jem kuraka
Nie jedz za duzo tych kurczakow, bo przewaznie sa one hodowan na hormonach. Zamieniaj na indyka, cielecine, albo wolowinke, ryby... bo za miesiac patrzec nie bedziesz mogla!

Dobra Laski K. spi, w koncu sie cos poucze!!!! Dobrej i spokojnej nocy!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:12   #1421
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
nie wiem jak to fatass robiła ze pochłaniała 1700-1900 kcal- oczywiście zdrowego jedzenia tzreba się dobrze wyginać żeby uzdierac te cal.w zdrowym jedzonku

a ja dzisiaj kupiłam chyba z 5 kg. filetów z kurczaka na promocji
jakoś szkoda bylo mi nie kupić. tym bardziej ze teraz dużo jem kuraka

MATKO ZROBIŁAM KOLEJNY ZABIEG ROZGRZEWAJĄCY NA CELULITIS- JAK MNIE PIECZE MASAKRA
Ja Ci mogę powiedziać jak uzbierać tyle kalorii, nawet w zdrowym jedzeniu jestem od tego specem hahah

Co do kurczaka, to ja jem b. mało mięsa - z różnych względów. A dzisiaj zahaczyłam o jeden z dwóch moich ulubionych targów, gdzie dają świeże mięso, a nie jakieś szaro pomarańczowe, śmierdzące kurze cycki jak w marcpolu koło mnie.. tam nigdy mięsa nie kupuję. Tak więc mam dostawę - cały kurczak i prawie kilo cyca indyczego, poporcjowane, pomrożone, nic tylko się teraz dietować

A czym sobie robisz te zabiegi antycell?

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Tak na kazdej wizycie mam badana ilosc miesni i ilosc tluszczu I tluszczu zostalo mi juz malo bo 5%mojego ciala, ale juz na 1 wizycie dowiedzialam sie, ze mam baaaardzo duzo meisni i MUSZE je spalic. Jest to proces powolny, no ale w koncu dojde do celu
5%??? tyle to mają kulturyści! aż mam ochotę poprosić Cię o fotę to Ty masz nadwagę w ogóle?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

acha - no i spowiadam się grzecznie - właśnie odbębniłam trening z gwiazdami, 2 moduły z 3, bo balans mnie nudzi. I nie wiem teraz co zrobić z tą cholerną kolacją, nie chciałam jeść przed treningiem, a przeciągnął mi się start (czekałam na siostrę, która miała dołączyć i w rezultacie się wyłamała ) jestem głodna, ale jeść o 22:12, gdy mam nadzieję przed północą zasnąć.. no nie wiem.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 21:17   #1422
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość

A czym sobie robisz te zabiegi antycell?



.
już kiedyś o tym pisałam. kupiłam taką maść na nat, składnikach-kofeina, cynamon,pomarancze i gożdziki. owijasz się folią spożywczą i wskakujesz pod kocyk. mocno rozgrzewa. ale efekty są bardzo fajne
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:30   #1423
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

A racja racja, już kojarzę, sorki. Czasem mi się wszystkie mylicie, ale tylko w tych szczegółach, ogólny zarys tutejszych postaci mam stabilny
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 21:36   #1424
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ja dzisiaj koło 1400 kcal zjadłam, bez grzeszków.

Furry Sue może zjedz coś małego, białkowego. Bo według mnie iść spać na całkiem pusty żołądek to chyba niezbyt dobrze. Ale się na tym nie znam więc do końca to nie wiem

Idę spać zaraz, bo mnie głowa boli :/
Dobranoc
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:04   #1425
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Beatka, krótko po zamieszczeniu tamtego postu zjadłam pół wieśniaka z pomidorem jestem pod wrażeniem własnej skromnej osoby, bo pierwszy raz w życiu udało mi się racjonalnie sobie przełożyć, że nie potrzebuję całego tak więc kalorycznie całość dziś - 1340, węgle 156, 40 min ćwiczeń, nie jest źle

Cuda, Panie!

Dobrej nocy, kochane!
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:43   #1426
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
CARLA
ten Lek to Zaldiar mialaś racje mam nadzieje ze mozna po nim jeździć samochodem.

a pani w aptece dzis mowi do mnie, ze ma dość, tyle ludzi sie przewija dziennie i ona ledwo stoi. współczuje
Czyli jednak Zaldiar... Ja też dzisiaj wykończona wróciłam, ale przy pacjentach nie narzekam bo to przecież nie ich wina że chorują Nikt dla przyjemności do apteki nie przychodzi myślę Tak jak pisałam rano byłam dzisiaj na zmianie z koleżanką i było o niebo lepiej Zjadłam normalnie, zdążyłam herbatkę wypić...Ale mam małe wymagania co?
Wracając do ojca Ogolnie... czasem trzeba się wygadać, chociaż na forum i poczuć się choć troszkę lepiej
Obiadek wygląda apetycznie aż mi smaka zrobiłaś...szkoda że tak późno jest

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sagapao Pokaż wiadomość


a u mnie w małym miasteczku mamy 12 aptek czy to jest normalne ??? poszaleli normalnie
W moim jest 7 aptek na 16 tyś ludzi no i nie jest to tak dużo wcale. Ja tam się cieszę

Niunia dzień nie był może lekki, ale bardzo szybko mi zleciał więc wróciłam mniej zmęczona niż zwykle

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość

a tak btw to do tego były jeszcze tabletki THERM LINE w prezencie. Brała któraś to?
Kiedyś brałam Nie bardzo pomogły bo nie trzymałam się zbytnio diety Są dobre dla osób które intensywnie ćwiczą bo podwyższają termogenezę i tłuszczyk łatwiej spalić

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Ogolnie jak zabronili ćwiczyć to trudno! To wszystko dla Twojego dobra Kochana
Joasiu na rozmowie na pewno dasz sobie świetnie radę W razie czego przygotuj sobie na kartce kilka zdań, żebyś pewnie się poczuła jak o coś zapytają bo wiadomo stres robi swoje
Sss7 Służące są rewelacyjne! Tak mi się film podobał, że książkę chcę też przeczytać. Z kolei Zła kobieta hmm lubię film z Cameron Diaz ale w tym się nie popisała. Można obejrzeć, ale film nie zostaje w pamięci. Ja wczoraj oglądałam "Teda" głupkowata komedia ale tego wczoraj mi było trzeba i "Hotel Marigold" bardzo ciepły, życiowy, na pewno nie efekciarski ale długo będę o nim pamiętać

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość

Dziś biorę pierwszą turę nowych tabletek, ciekawe co to za świństwa są. Mam nadzieję, że żaden lek nie wpłynie na moją zdolność prowadzenia pojazdów Ani nie wystąpią żadne inne objawy niepożądane typu wymioty, biegunka etc. I mam nadzieję, że to już ostatni zestaw leków, które muszę brać. Bo wierzę, że po rehabilitacji mi się poprawi Teraz nic innego tylko odpoczywać i czekać na efekty, których już nie mogę się doczekać Trochę pewnie to się odbije na mojej diecie, ale trudno. Ważne, abym nie przybrała z powrotem kg, a będzie bajlando!
Pamiętaj o osłonce żebyś żołądka sobie nie rozwaliła przez te tabletki wszystkie A tak swoją drogą moja mama brała podobny zestaw leków na rwe kulszową i do tego zastrzyki i nie wiele pomogło więc porzuciła leczenie konwencjonalne i leczyła się naturalnie ziółka, akupunktura itd no i po 2 miesiącach pomogło

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Kwiatuszku Ja dzisiaj miałam 1300kcal a wczoraj 1700kcal razem z paluszkami rybnymi więc nie jest tak łatwo zjeść chociaż 1500kcal samych zdrowych rzeczy
Ja dzisiaj tylko nieznacznie przekroczyłam węglę i prawie dość białka było więc dzień zaliczam do udanych chociaż nic nie poćwiczyłam bo za porządki w szafie się wzięłam przed pracą
No nic Kochane idę zaraz spać bo jutro wcześnie trzeba wstać
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez CARLA_23
Czas edycji: 2013-01-14 o 22:46
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 22:54   #1427
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dziewczyny, ja sie poklucilam z TZ i skonczylo sie na nerwowym wygrzebywaniu z lodowki CZEGOKOLWIEK. SKonczylo sie tak, ze po porcji paluszkow rybnych o 22, zaczelam smarzyc tofu z cebula i papryka w sosie sojowo ostrygowym, ktore wlasnie zjadlam czyli prawie o 23. Dla coponiektorych nie ma juz nadzieji...

Carla, nie widzialam Teda. TZ byl na tym w kinie i mowil, ze choc glupkowaty to smieszny. Hotel Marigold widzialam w kinie i rowniez bardzo bardzo mi sie podobal. Ta "Zla kobieta" to nie wina Cameron. Ten film byl sam w sobie poprostu do dupy. Jak bedziesz cos fajnego ogladala to daj znac, ja jestem filmomaniaczka, wiec chetnie obejrze polecone filmy.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 04:33   #1428
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hotelem Mrigold byłam zachwycona (w duzej mierze dlatego że nie miałam super oczekiwań wobec tego filmu) ale Teda nie zdzierżyłam ... Może trzeba podejsć do tego ponownie

Ostatnio byłam na Gambicie -i podobał mi się ....

Dziś jest 78,2 czyli poweekendowo wskoczyłam na czerwone... Tak to ze mną jest - krok do przodu, pół do tyłu

Wczoraj był dzień bez wpadek - zobaczymy czy dziś sie uda... Dla mnie każdy dzień/godzina to walka ... Więc SS7 nie łam się nie jesteś sama - a jak się wściekam to też pożeram wszystko tylko na ogół bez smażenia

Jak widać nie moge spać ...
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 05:29   #1429
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

joanna, sss7 świetnie was rozumiem ja też jak się wscieknę to potrafię pół lodowki wyżreć w prost zazdroszczę ludziom ktorzy w stresie bądz w nerwach nie mogą nic do ust włożyć............bo ja wręcz przeciwnie -wymiatam wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!
ps. dlatego postanowiłam dbać o "higienę swojego umyslu i się mniej denerwować"
ha ha ha wiem że to się tak fajnie pisze.......gorzej w życiu

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------

a jak już piszecie o filmach toja lubię sobie na nich pobeczeć i tak do tych fajnych do beczenie mogę zaliczyć "ps. kocham cię' , ' thear john" ".hati- psia opowieść"- matko jak ja na nim beczałam- już dawno nie byłam tak opuchnięta
bardzo fajny też jest film 21 - o grupie studentów którzy opracowują metodę jak rozbijać kasyna. no ale to nie są nowości
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 07:50   #1430
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hej!
Ja już po śniadaniu - grahamka z szynką. Na drugie będzie serek wiejski i jakiś owoc pewnie.

Co do filmów, to może jestem dziwna, ale uwielbiam animowane , ostatnio byłam w kinie na "strażnicy marzeń". A jednym z moich ulubionych jest "jak wytresować smoka".

Z innych filmów, to uwielbiam filmy Marvela - Iron Man, Avengers itd., ogólnie o superbohaterach. No i komedie romantyczne oczywiście. Ale nie mogę oglądać jakichś smutnych filmów, bo od razu mi łzy do oczu ciekną a ja nie lubię płakać, szczególnie jak oglądam z kimś innym
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 08:12   #1431
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość


5%??? tyle to mają kulturyści! aż mam ochotę poprosić Cię o fotę to Ty masz nadwagę w ogóle?
pewnie ze mam. chyba, ze cos zle zrozumialam... moze mam tylko jeszcze 5% do zrzucenia? no dowiem sie dopiero w lutym...

Juz zjadłam sniadanko, zaraz ide do kuchni gotowac... pomidoroweczka dzis i rybka na parze... dla K. nalesniki ze szpinakiem i feta
Na sniadanko dzis byla kromka z maselkiem i dzemem + słonecznik+ jabuszko

dzis Ewa skalpel zrobie a za 2 dni killera
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW

Edytowane przez miiilenka
Czas edycji: 2013-01-15 o 08:13
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 08:19   #1432
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Tak się wczoraj podnieciłam tym kurczakiem i indykiem świeżutkim, że indyka - owszem, tak jak pisałam - poporcjowałam i zamroziłam, a kurczak został.. leżał sobie całą noc na podłodze, w cieplutkiej kuchni.. ale właśnie się piecze, oprószony papryką i tymiankiem pysznie!

Tak sobie patrzę, co piszecie o filmach i dochodzę do wniosku, że ja jednak jestem totalnie niefilmowa.. oglądam średnio jeden na parę miesięcy :/ lubię je, ale jakoś tak wychodzi... chociaż jest to dobra opcja do ćwiczeń, bo nie lubię po prostu leżeć i oglądać, muszę coś robić.

Z kinem też średnio, choć w sobotę byłam z dzieckiem na "Dino mamie", bo męczył mnie od paru miesięcy, żeby pójść...
Właśnie - Beata - czy "Strażnicy marzeń" nadają się dla 7-latka? Bo obczailiśmy plakat w kinie i pani w okienku nam nie bardzo mogła powiedzieć, czy to ma jakieś ograniczenia

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
pewnie ze mam. chyba, ze cos zle zrozumialam... moze mam tylko jeszcze 5% do zrzucenia? no dowiem sie dopiero w lutym...
Z tego, co pamiętam, to normą jest kilkanaście procent. 4-5 to mają ci, co są totalnie wysuszeni, tak, że widać żyły i wiązki mięśni ja mam pewnie koło 25%.. rok temu miałam badanie i wyszło chyba 27% a potem wsiadłam na rower i zsiadłam dopiero zimą, więc liczę na to, że na miejsce paru procent tłuszczu wskoczyło mięsko
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 08:33   #1433
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hejka
U mnie niestety 400g przybylo ;( ale nic dziwnego po tym jak sie nie trzymałam diety przez 3 dni ;/ ALe dzisiaj sie tego pozbede. Musze wrócić na dobre tory... Tez mam tyle nauki, total mi sie nie chce ;/ Jeszcze 3 egzaminy do konca...

Joanna, tak jak mi przybylo Ci 400g, ale dzis bedziemy sie pilnowac to jutro tego nie bedzie

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2013-01-15 o 08:36
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:08   #1434
sagapao
Raczkowanie
 
Avatar sagapao
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 144
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cześć dziewczynki co ile dni sie ważycie ??
A jak to jest z węglowodanami ?? jakis ogranicznik przez dzień???
a jaką pijecie wode kranówe czy jaką butelkową ??

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Hejka
U mnie niestety 400g przybylo ;( ale nic dziwnego po tym jak sie nie trzymałam diety przez 3 dni ;/ ALe dzisiaj sie tego pozbede. Musze wrócić na dobre tory... Tez mam tyle nauki, total mi sie nie chce ;/ Jeszcze 3 egzaminy do konca...

Joanna, tak jak mi przybylo Ci 400g, ale dzis bedziemy sie pilnowac to jutro tego nie bedzie
no ładnie no to do roboty
__________________
START: 07.01.2013r.
89,5......
Teraz-73,3
72,5...70,5
i oby dalej 69,5...65,5
1 cel: 1 marca zobaczyć 7 z przodu - Cel osiągnięty 79.7
2 cel: 75kg... osiągnięty
3 cel: 70kg...
już 16kilo za mną.
sagapao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:16   #1435
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez sagapao Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki co ile dni sie ważycie ??
A jak to jest z węglowodanami ?? jakis ogranicznik przez dzień???
a jaką pijecie wode kranówe czy jaką butelkową ??
Ja pije butelkowana, po 5l albo po 6 kupuje i nalewam do kufla, takiego od piwa, i pije ale czasami zdarza mi sie, szczegolnie jak gotuje pic z kranu, bo nie mam butelkowanej pod reka

Niby wazymy sie co piatek, ale ja mam zakaz na tydzien wchodzic na wage

anuszka glowa do gory! moze to woda!

pilnujemy sie dziewczynki, pilnujemy! 3 razy myslimy znim cos do ust wlozmy!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:16   #1436
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Z kinem też średnio, choć w sobotę byłam z dzieckiem na "Dino mamie", bo męczył mnie od paru miesięcy, żeby pójść...
Właśnie - Beata - czy "Strażnicy marzeń" nadają się dla 7-latka? Bo obczailiśmy plakat w kinie i pani w okienku nam nie bardzo mogła powiedzieć, czy to ma jakieś ograniczenia
Jak najbardziej się nadaje dla 7-latka, byli rodzice z chyba nawet młodszymi. Ogółem bardzo fajny film to jest.

Właśnie zrobiłam skalpel , nogi mam teraz jak z waty, bo dawno nie ćwiczyłam. Zaraz wskoczę pod prysznic a potem do książek.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 09:52   #1437
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witajcie

Zważyłam sie dziś... co prawda na innnej wadze (co ciekawe na swojej, wczesniej sie na niej nie wazylam, zawsze wazylam sie na wspollokatorki -juz od 3 lat) i zobaczyłam 0,9 kg wiecej niż w ważyłam w sobotę A podobno ona wskazuje tak samo jak ta druga...

Wiem, że to pewnie wina tej głupiej wagi, jutro zważę sie na tej co zawsze, ale mnie to podłamało... nie powiem. Bo się męczyłam cały weekend, pilnowałam się... odechciało mi się wszystiego

sagapao, ja sie waze co tydzien mniej wiecej A wodę to pije butelkowa, niestety nie zawsze udaje mi sie wypic tyle co powinnam


moje menu na dzis:
sn: kawa, jogurt naturalny + musli
2sn: jajecznica z wedlina
o: Kotlet z kurczaka + 2 małe ziemniai + marchewka
k: nie mam poi co pomyslu
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:09   #1438
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Mam tu takie małe motywujące zdjęcie

A z tą wodą, to ja piję jedynie butelkową. Z kranu nigdy nie piję, no chyba że przegotowaną, nie ufam kranówie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_sport-i-fitness_1742825.jpg (98,7 KB, 15 załadowań)
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 10:22   #1439
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cześć dziewczęta
Pojechałam dziś po 7 zarejestrować mamę do lekarza i w kolejce do rejestracji spędziłam 45 minut Choroby nie dają za wygraną! Ja się nie dam
Do obiadku wycisnę sobie sok z dwóch cytryn - szklanka będzie. A na obiadek będę mieć znowu ryż biały, ale do tego tym razem warzywa Mama robi grochówkę

CARLA
jakiś czas nie brałam osłonowych, miałam jakieś 3 tygodnie przerwy, ale teraz mam Nolpazę. Dobrze, że jest ich tam dużo, bo ostatnio kupowałam Ortanol i tylko 14 tabletek tam było i dość drogie (bez recepty kupowałam). Leczenie farmakologiczne to prawdopodobnie będzie ostatnia tura, bo pani doktor nie kazała tych leków co zapisała brać dłużej niż 14 dni, czyli będę miała tydzień przerwy przed kolejną wizytą u niej. Mnie nic nie boli właśnie, tyle że jeszcze mnie trochę w stopie mrowi, no i kuśtykam. Jak uda się dysk nastawić choć trochę, to na pewno się polepszy A rwy kulszowej mam już końcówkę, teraz objawowa walka z tą dyskopatią. Gdyby nie dyskopatia, to pewnie by rwy nie było

Dziś skromnie u mnie z jedzeniem, bo coś nie mam ochoty
Na śniadanko kromka razowca z chudą szynką wieprzową, ogórkiem, pomidorem i kiełkami oraz zielona herbata, a na drugie śniadanie jogurt naturalny z otrębami owsianymi.

Podwieczorek pewnie przepadnie, bo jadę na rehabilitację i trochę czasu mi tam schodzi. A jak wracam to już prawie pora kolacji, także się wstrzymuję i czekam na odpowiednią porę
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 11:35   #1440
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość

Dziś skromnie u mnie z jedzeniem, bo coś nie mam ochoty
Na śniadanko kromka razowca z chudą szynką wieprzową, ogórkiem, pomidorem i kiełkami oraz zielona herbata, a na drugie śniadanie jogurt naturalny z otrębami owsianymi.

Podwieczorek pewnie przepadnie, bo jadę na rehabilitację i trochę czasu mi tam schodzi. A jak wracam to już prawie pora kolacji, także się wstrzymuję i czekam na odpowiednią porę
Kocham grochowke! i wszytskie zupy

Nie opuszczaj posiłku! jesli tylko mozesz zjedz! to, ze opuscisz posiłek wcale nie wyjdzie ci na dobre
Dobrze, ze mama dala sie zarejestrowac u lekarza! Ja od listopada jak bylam ciezko chora to teraz nic. lekarka mówiła, ze w najgorszym wypadku brac antybiotyk, ale tez leczyc sie acerolami. Podobo sa takie super - nie wiemnie stosowałam. Niech sie pani farmaceutka nasz kochana wypowie w tym temacie, prosze. Jestem baaaaardzo ciekawa
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.