Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 10:12   #2341
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

niuniaa ja nie wiem kto ci te zdjęcia robił... Ale albo jesteś mega fotogeniczna albo fotograf z talentem ... Wiosenne super ale to w kapeluszu też bardzo ładne ...

Wydaje mi się że ty jesteś typowym jabłuszkiem ... ciezko będzie ci ten brzuch rozwalić Moja mama ma tak samo ... Całość w miarę szczupła i brzuch

Chyba już wolę gruszkę ... Z drugiej strony brzuch zasłonisz łatwiej niż resztę: ) A ja już byłam 'brzuchatą gruchą

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

ogolnie mam nadzieje że ci paszczę naprawia i przestanie boleć Spojrzałam na Twoje zdjęcie - po buzi w ogóle wagi nie widać

Znikam popracować bo leżąca odłogiem praca sama się nie napisze i strasznie mnie stresuje ;( Zresztą może jak sie czymś zajmę to nie będę żarłą (mało prawdopodobne

MIłego chudego dnia
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 10:46   #2342
mon_cheri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 61
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
niuniaa mon_cheri a wstawcie swoje zdjęcia z chudych lat Ja takich nie mam Takkk przez wiele lat marzyłam o 58 Ważąc 68
Teraz jak patrze na ślubne i przedślubne zdjęcia (ok 68) to myśle - o comi chodziło ?
dokładnie, przy wadze do której teraz dążymy - narzekałyśmy eh
zaraz poszukam jakichś fot, ale powinnam się uczyć a nie zdjęcia przeglądać

**dopisane
dodałam 4 foty - dwie z września - gdzie miałam apogeum wagi - ok 85 kg nie wchodziłam w spodnie, które teraz zaczynają spadać z tyłka
2 foty są z 2011, keidy byłam po dukanie. Niestety nie mam z najchudszego okresu czyli 58. Ale za to jakieś 63 nadal na dukanie w maju. Skończyłam dukana w lipcu z 58 na liczniku i potem we wrześniu miałam już 67 więc to wrześniowe to już jest jojowe zdjęcie. Chyba może być takie 65-69 co?
__________________
83,4 -> 80,5 -> 69 kg
start: 21.01.

Edytowane przez mon_cheri
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:12
mon_cheri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:33   #2343
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
niuniaa ja nie wiem kto ci te zdjęcia robił... Ale albo jesteś mega fotogeniczna albo fotograf z talentem ... Wiosenne super ale to w kapeluszu też bardzo ładne ...

Wydaje mi się że ty jesteś typowym jabłuszkiem ... ciezko będzie ci ten brzuch rozwalić Moja mama ma tak samo ... Całość w miarę szczupła i brzuch

Chyba już wolę gruszkę ... Z drugiej strony brzuch zasłonisz łatwiej niż resztę: ) A ja już byłam 'brzuchatą gruchą [COLOR="Silver"]

Znikam popracować bo leżąca odłogiem praca sama się nie napisze i strasznie mnie stresuje ;( Zresztą może jak sie czymś zajmę to nie będę żarłą (mało prawdopodobne

MIłego chudego dnia
Brzuch niby łatwo zakryć ale tylko od przodu i wyklucza on wiele fasonów
Bardzo możliwe, że jestem jabłkiem sama nie wiem, bo te grube uda średnio do jabłka pasują a fotogeniczna to ja raczej nie jestem fotografowie byli inni ale za to zdolni

mon_cheri to ja też szukam moich 52 kg zdjątek nie po diecie a po wariactwach mojego głupiego organizmu

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Joanno również miłego dnia
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:54   #2344
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Kwiatuszek, no a ja mam w udzie 62, to jest jakos mega strasznie duzo? oO
nie nie chodzi mi że dużo tylko porównuje wasze wymiary z waszymi i tak ty masz 62 w udzie przy wadze 73 kg. a ja 59 cm w udzie przy wadze 79 kg. i jak to wytłumaczyć?
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:57   #2345
mon_cheri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 61
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi że dużo tylko porównuje wasze wymiary z waszymi i tak ty masz 62 w udzie przy wadze 73 kg. a ja 59 cm w udzie przy wadze 79 kg. i jak to wytłumaczyć?
inna budowa ciała inna proporcja mięśni i tłuszczu.
__________________
83,4 -> 80,5 -> 69 kg
start: 21.01.
mon_cheri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:59   #2346
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez martha22 Pokaż wiadomość
Próbuję się do was przyłączyć, ale wiecznie mnie moderują

AAA, chyba już przestali

Witam Chudzinki!
Mam nadzieję, ze przyjmiecie kolejną zbłąkaną duszę

Mam 33 lata, 165 cm wzrostu i 73 kg żywej wagi. Figurę gruszki, więc moją zmorą są duże uda i szerokie biodra. Przyjęłam dietę 1500 kcal, dużo pracuję, więc jestem i muszę być aktywna, do tego ćwiczę i chcę ćwiczyć nadal. Czekam na @, więc na razie się nie ważę.
witamy

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez martha22 Pokaż wiadomość
Dziękuję za cieple przyjęcie

Wczoraj wpisałam tu mój jadłospis, ale oczywiście mnie wymoderowało. Nie dam się i dziś Was pomęczę
śn. owsiane, banan, mała garść rodzynek, szczypta cynamonu, jogo naturalny
śn. II: serek wiejski light, ogórek zielony, łosoś wędzony, 2 kromki razowca
śn. III : 2 kromki razowca, 4 plastry szynki, kapka masła, sałata
obiad: tołpyga smażona na minimalnej ilości masła klarowanego, sałata + inne warzywa z olive oil, może kilka orzechów
ćwiczenia
kolacja: nie wiem co? białko i chude - jogurt?

Rano jem śniadanie w domu, 2 posiłki są w pracy, reszta w domu. Chyba dobrze, co?
A poza tym, to jestem mężatką, nie mamy dzieci, dużo pracujemy. Lubię gotować i umiem to robić, lubię jeść, nie lubię wiórków kokosowych


A na bolący ząb trzeba nałożyć wacik nasączony wodą utlenioną, lub przepłukać nią jamę ustną - uwaga, bo nie jest to przyjemne.
bardzo fajny jdłospis-jedynie zredukowała bym ten chleb
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:59   #2347
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hej.
Ja od rana latam po dentystach, robię zdjęcia rtg. Dostałam antybiotyk na zęba, bo tak jak dentysta myślał, zrobił mi się zgorzel Mam otwartego zęba i nie boli. Z kolei boląca jedynka została rozwiercona, ale podejrzenie jest, że boli od dolnego zgorzela - jak widać wszystko ze sobą jest tak połączone, że aż nie do wiary. Mam czekać na opuchliznę heh, brać antybiotyk, pyralgin i muszę jechać zrobić do szpitala zdjęcia zębów. Byłam, ale okazało sie ze trzeba za nie zapłacic a ja nie miałam kasy ze sobą i się 20 km wracalam do domu.
Jestem zmęczona, zła i już dziś wyłam jak wyjec, bo mam dość tego wszystkiego.
Spałam dziś dwie godziny, a wciąż jeżdze autem. Tylko czekać az zasne za kierownica.

Dzis zjadłam tylko pół kromki chleba z masłem i nic wiecej mi nie wejdzie. moze potem zjem obiad. chociaz mam ochote tylko umrzeć

nadrobię was potem, jak stanę na nogi albo jutro.

ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 12:08   #2348
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość

Dzisiejszy dzień zaczęłam od spadku (tak ja też waże sie codziennie Jest 76.7 - jak nie oszukuje to spadek jest wolny ale stały


Teraz jak patrze na ślubne i przedślubne zdjęcia (ok 68) to myśle - o comi chodziło ?
za spadek

ja w dniu ślubu ważyłam 60 kg- i uważałam że mi suknia na brzuchu odstaje
co ja bym dała żeby teraz mi tak odstawała

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mon_cheri Pokaż wiadomość
dokładnie, przy wadze do której teraz dążymy - narzekałyśmy eh
zaraz poszukam jakichś fot, ale powinnam się uczyć a nie zdjęcia przeglądać

bo babom zawsze jest żle . ale ja postanowilam to zmienić. dążę do 65 kg. ale juz teraz zaczynam się sobie podobać.......przede wszysktkim nie jestem opuchnięta, moja cera nabrała blasku- to pewnie zasługa jedzenia warzyw i ogólnie jest mi lżej i jestem bardziej sprawna
także staram się cieszyć z kazdego kroczku do przodu a nie nażekać
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:11   #2349
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
nie nie chodzi mi że dużo tylko porównuje wasze wymiary z waszymi i tak ty masz 62 w udzie przy wadze 73 kg. a ja 59 cm w udzie przy wadze 79 kg. i jak to wytłumaczyć?
ja mam ciezsze gnaty xDD
mam wageee bedziemy wazyc zarelko
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:22   #2350
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Hej.
Ja od rana latam po dentystach, robię zdjęcia rtg. Dostałam antybiotyk na zęba, bo tak jak dentysta myślał, zrobił mi się zgorzel Mam otwartego zęba i nie boli. Z kolei boląca jedynka została rozwiercona, ale podejrzenie jest, że boli od dolnego zgorzela - jak widać wszystko ze sobą jest tak połączone, że aż nie do wiary. Mam czekać na opuchliznę heh, brać antybiotyk, pyralgin i muszę jechać zrobić do szpitala zdjęcia zębów. Byłam, ale okazało sie ze trzeba za nie zapłacic a ja nie miałam kasy ze sobą i się 20 km wracalam do domu.
Jestem zmęczona, zła i już dziś wyłam jak wyjec, bo mam dość tego wszystkiego.
Spałam dziś dwie godziny, a wciąż jeżdze autem. Tylko czekać az zasne za kierownica.

Dzis zjadłam tylko pół kromki chleba z masłem i nic wiecej mi nie wejdzie. moze potem zjem obiad. chociaz mam ochote tylko umrzeć

nadrobię was potem, jak stanę na nogi albo jutro.

trzymaj się tam i zdrzemnij się skoro tak mało spałaś.

Ja lecę robić obiad sobie
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:29   #2351
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Kwiatuszku ja po zrzuconych 14kg tez juz sie sobie zaczynam podobac. I tak jak u Ciebie mam lepsza cere, swiecace oczy i ogolnie jakos lepiej

Ogolnie wspolczuje Ci bardzo, mam nadzieje, ze jakos wytrwasz do konca tego dnia. Kochanie zjedz cos, bo wiesz, ze to tak nie mozna... mam nadzieje, ze po tym antybiotyku przestanie bolec

Ja jeszcze nie widzialam zdjec nowych. Zaraz zobacze. Dopiero co skonczylam robic obiad dla siebie i TZta. dzis na obiad gotowana watrobka, warzywa na patelnie i surowka z kiszonej kapusty, mniam!

Gdzie jest Furry Sue? po tym wypadku na nartach se nie odzywala mam nadzieje, ze nic jej sie nie dzieje!
Dziekuje za komplementy na temat zdjec. To mile

Witam nowa kolezanke

Anuszka
no w koncu! teraz bedziesz miała zabawe w wazenie

My wczoraj ogladalismy 2 fajne filmy 'Keith' i 'Oswiadczyny po irlandzku' ogladalam 2 raz, lekki fajny. Ten 1 daje do myslenia. Polecam. No i druga czesc '3 metrow nad niebem"- 'Tylko Ciebie chce', zadko sie zdaza, zeby 2 czesc byla lepsza od 1
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 12:32   #2352
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

melduje sie laski.
Wstalam dzis o 10.30 pozarlam jajecznice zcebulka i pomidorkami z biala bulka - niestety zadnego razowca w domu dzis nie mialam. Przed sniadaniem sie zwazylam i niestety nie ma sie czym pochwalic - 80kg. Nie wiem kiedy w koncu sie zmobilizuje i wezme za siebie. Przed swietami lecialam jak burza. Cwiczenia i dieta codziennie i waga spadala. Po swietach jakos... nie moge. Wczorajszy wieczor skonczyl sie trzema lampkami. Za to spalam jak dziecko Shit! Znowu zaczelo padac i wiac, a ja mialam wyjsc na lowy ubraniowe!

Joanno, bede pamietala o ksiazkach, ktore wymienilac. Ja w sumie siegne po wszystko oprucz typowych harlekinow i kryminalow ( zbyt stresujace )


Witaj Martho w naszych skromnych progach. mam nadzieje ze zabawisz tu na dluzej
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 12:40   #2353
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość

Joanno, bede pamietala o ksiazkach, ktore wymienilac. Ja w sumie siegne po wszystko oprucz typowych harlekinow i kryminalow ( zbyt stresujace )
Ale np. trylogia Larsona jest ok. Nie lubie takich ksiazek ale te mnie wciagnely i smialo powiedziec, ze film do ksiazki moze sie chowac!

Dziewczyny jakie wy jestescie piekne Jakie z Nas beda laski jak schudniemy! hehe

mon cheri jestes bardzo podobna do mojej przyjaciolki ze studiow... usmiechem, wlosami, stylem ubierania!

Niunia Ty jestes szczupla, masz chyba taka budowe, ze nie wygladasz na swoja wage?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:15   #2354
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witajcie

Ja dzis znow zdycham - nie nowosc ostatnio. Temperatury nie mam ledwo 36 mi namierzylo a czuje sie jak bym miala zdecydownie wiecej. Egzamin poszedł mi kiepsko, licze na cud zeby zaliczyc

No ale bylo minelo trzeba leciec dalej, dzis sie obijac bede

Wstawie tez foto w bieliznie i poszukam tez jakichs fot sprzed diety. Generalnie robiac i ogladajac zdjecia az znow bardzo zachcialo mi sie odchudzac

sn: musli, otreby, mleko, kawa
2sn: jajecznica z 2 jaj z wedlinka + pomarancza
o: bedzie zupa brokulowa
p: ?
k: sałatka z jaja tunczyka i papryki

ogolnie, oj biedna mam nadzieje, ze antybiotyk ulzy Ci Tez mialam kiedys zgorzel - bardzo bolal mnie zab, chyba nigdy wczesniej czegos takiego nie przezylam. Bylo to jakies 3 lata temu, ostatnio dentystka mi go regenerowala. Mam nadzieje ze mi go nie beda chcieli wyrwac bo chyba cos z nim nienajlepiej.

Niunia, fajne zdjecia Ja tez mam problem z brzuchem Bedzie ciezko z nim... Najgorsze jest jednak to, ze ja w zasadzie talii nie mam
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:34   #2355
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

ss7 ty sie bierz za siebie łatwo nie jest ale można ...Choćby z moją prędkością - wychodzi max -500 g tygodniowo ale że pierwszy raz wytrzymałąm tak długo to się nazbierało...Aczkolwiek jakby się zastanowić to ja pewnie w 2 miesiące z 10 kg schudłam tylko 5 utyłam

Trzy kieliszki to nieżle - ok 200 kcal więc ujdzie Ja bym pewnie piła do dna butelki - więc wolę nie zaczynać

Ja czytam wszystko opócz harlequinow ale po paro letniej fazie na skandynawskie kryminały musiałam odpocząć od krwawych obrzydlistw Larsona wspominam bardzo dobrze - trylogia w pdf uratowała moje praktyki studenckie - miesiąc siedziałam po 6h dziennie czytając przed kompem i symulując robienie czegoś ... A potem w dwa dni odwaliłam cały projekt Jak ktoś ma czas (bo wciaga) to polecam I zgadzam się z milenka że film ta dobry nie jest...

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Polecam mój ostatni niezbyt zresztą odkrywczy sposób na:
a)nie podjadanie
b) pustki w portfelu (koniec miesiąca
c) parszywą pluche za oknem

Od niedzieli popijam zupe zblendowana - kurze udka bez skóry, włoszczyzna, przyprawy i co tam chcecie ... Właśnie skończyłam wersje kalafiorową , i pichce warzywną ... Gęste jest z warzyw można oszczędzic na węglowodanach makaronow - ryżowo-ziemniaczanych a kalorii tyle co nic Jak sie obrze doprawi to nawet smakuje...

Na mnie działa
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 13:59   #2356
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

witam kobietki
za mną już 3 posiłki
1) razowiec z jajem , sałatą i oliwkami
2) musli z otrębami, pomarańczą i jogurtem. nat
3) kasza gryczana, pulpety i surówka z lodowej+ sosik - nowy ( jogurt, ziola, łyżka ćwikły i chrzan, sól) - wyszedl całkiem niezły

obżarłam się jak dzik i teraz leżę
o 18 lecę z dziewczynami na basen.............. ........uwielbiam

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

asia - jeszcze nie próbowałam zupy na gęsto- chyba mszę sprobować

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

tak piszecie że maniaczki wina jesteście a ja wolę wodkę z sokiem........po winie żle się czuję..........a jak co, to -1 lampkę jestem wstanie w siebie wlać....bo więcej rośnie mi w buzi
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:47   #2357
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
witam kobietki
za mną już 3 posiłki
1) razowiec z jajem , sałatą i oliwkami
2) musli z otrębami, pomarańczą i jogurtem. nat
3) kasza gryczana, pulpety i surówka z lodowej+ sosik - nowy ( jogurt, ziola, łyżka ćwikły i chrzan, sól) - wyszedl całkiem niezły

obżarłam się jak dzik i teraz leżę
o 18 lecę z dziewczynami na basen.............. ........uwielbiam

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

asia - jeszcze nie próbowałam zupy na gęsto- chyba mszę sprobować

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

tak piszecie że maniaczki wina jesteście a ja wolę wodkę z sokiem........po winie żle się czuję..........a jak co, to -1 lampkę jestem wstanie w siebie wlać....bo więcej rośnie mi w buzi
Też chętnie poszłabym na basen, ale u mnie w okolicy nie ma żadnego . Ja wręcz uwielbiam pływać , jak schudnę jeszcze trochę to zafunduję sobie wyjazd do parku wodnego .
Za winem średnio przepadam - chociaż uwielbiam martini bianco z spritem i limonką. A tak to za alkoholem nie przepadam, ja nawet piwa nie lubię.

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
melduje sie laski.
Wstalam dzis o 10.30 pozarlam jajecznice zcebulka i pomidorkami z biala bulka - niestety zadnego razowca w domu dzis nie mialam. Przed sniadaniem sie zwazylam i niestety nie ma sie czym pochwalic - 80kg. Nie wiem kiedy w koncu sie zmobilizuje i wezme za siebie. Przed swietami lecialam jak burza. Cwiczenia i dieta codziennie i waga spadala. Po swietach jakos... nie moge. Wczorajszy wieczor skonczyl sie trzema lampkami. Za to spalam jak dziecko Shit! Znowu zaczelo padac i wiac, a ja mialam wyjsc na lowy ubraniowe!

Joanno, bede pamietala o ksiazkach, ktore wymienilac. Ja w sumie siegne po wszystko oprucz typowych harlekinow i kryminalow ( zbyt stresujace )


Witaj Martho w naszych skromnych progach. mam nadzieje ze zabawisz tu na dluzej
Proszę mi się za siebie brać bo jak nie to

Jestem po obiedzie - kurczak z pieczarkami, marchwią i kaszą.
U mnie wszystko się topi teraz, ja nienawidzę takiej mokrej pogody , to już wolę lekki mróz.
Jak tak oglądam wasze zdjęcia to Wszystkie wyglądacie na takie sympatyczne kobietki
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:57   #2358
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość

Gdzie jest Furry Sue? po tym wypadku na nartach se nie odzywala mam nadzieje, ze nic jej sie nie dzieje!
no właśnie już środa..................:c ool: może leży w gipsie......albo w łużku tego gopr-owca furry sue gdzie jesteś?????????????

milenka a jak twoje samopoczucie

ja chyba klimakterium dostaje wczoraj nerwa miałam a dzisiaj pozytywna energia mnie rozwala
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:05   #2359
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
coś mi wiaz szwnkuje jutro do was zajrzę
Też miałam wczoraj problem Ani forum, ani KWC nie działało

Idę obiadek zrobić i potem Was nadrobię
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez CARLA_23
Czas edycji: 2013-01-30 o 15:24
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 15:09   #2360
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witam powtórnie, aczkolwiek spokojniej
Ząbki trochę bolą, z zalecenia dentysty wzięłam pyralgin i pierwszą dawkę antybiotyku (Dalacin C). I byłam zrobić zdjęcia rtg obu zębów. 30 złotych za dwa zęby mi wykasowali

sunshine
miałaś zgorzel? I co? Ja nic o tym czymś nie wiem. Wiem, że ząb czy korzeń gnije A to można wyleczyć czy jak? Albo kanałowe albo rwanie? Cholera, nie podoba mi się to z samej nazwy, śmierdzi z tego zęba jak cholera, bo otwarty (wczoraj bolał, bo był zamknięty), ale nie boli chociaż... Siedzę sobie teraz i przykładam woreczki z lodem na buzię, co by mi nie spuchła i dentysta powiedział, że w ten sposób bakterie nie będą się przemieszczać
Więc przykładam.

Chciałam iść spać, ale leżeć nie mogę, bo boli. Wiadomo, jak się w poziomie leży to zęby dają o sobie dotkliwie znać. Poza tym boli mnie głowa i czuję się ogólnie do dupy. Zjadłam trochę obiadu, tzn. zupy fasolowej, jednakże nie chcę za dużo ciamkać, żeby mi w ten otwarty ząb nie wlazło cosik, bo nie powinno.
Jutro na syrenie pędzę z powrotem do dentysty i to tak, aby być pierwszą w kolejce. Dziś też byłam, ale się naczekałam z godzinę, zanim w ogóle łaskaw był się pojawić.
Naprawdę mam tego wszystkiego powyżej uszu.

JoannaXL
Ja podobno w ogóle nie wyglądam na swoje 109 kg, nie tylko z twarzy
W zasadzie o mojej wadze wiecie tylko Wy I niech tak na razie zostanie.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:22   #2361
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
W
sunshine
miałaś zgorzel? I co? Ja nic o tym czymś nie wiem. Wiem, że ząb czy korzeń gnije A to można wyleczyć czy jak? Albo kanałowe albo rwanie? Cholera, nie podoba mi się to z samej nazwy, śmierdzi z tego zęba jak cholera, bo otwarty (wczoraj bolał, bo był zamknięty), ale nie boli chociaż... Siedzę sobie teraz i przykładam woreczki z lodem na buzię, co by mi nie spuchła i dentysta powiedział, że w ten sposób bakterie nie będą się przemieszczać
Więc przykładam.
tak mialam zgorzel, gangrene czy jak to sie tam zwie Miazga się rozkłada wtedy. Mnie bardzo zab bolal - rozwiercila mi i niezle zaczelo z niego smierdziec No i mi go zatruła i potem kanałowym leczyłam. Dzien potem bolało jeszcze troche, ale to juz nieporoznywalnie mniejszy ból. Bez antybiotyku sie obeszło całe szczescie
I jak tak mysle to juz w sumie 4 lata temu było i ten ząb jest taki szarawy troche w porownaniu do reszty. Ciekawe ile postoi Kazała mi dentystka zrobic w przyszle wakacje zdjecie i zobaczymy co tam z nim
Po tamtej akcji obiecałam sobie że raz na pol roku musze odwiedzić dentyste

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

A co do wagi po wczorajszym skoku to dzsiaj już wrocila do tego co bylo wczesniej Szkoda, ze nic nie spadło, ale licze na to, ze za kilka dni zobacze spadek
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:31   #2362
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
tak mialam zgorzel, gangrene czy jak to sie tam zwie Miazga się rozkłada wtedy. Mnie bardzo zab bolal - rozwiercila mi i niezle zaczelo z niego smierdziec No i mi go zatruła i potem kanałowym leczyłam. Dzien potem bolało jeszcze troche, ale to juz nieporoznywalnie mniejszy ból. Bez antybiotyku sie obeszło całe szczescie
I jak tak mysle to juz w sumie 4 lata temu było i ten ząb jest taki szarawy troche w porownaniu do reszty. Ciekawe ile postoi Kazała mi dentystka zrobic w przyszle wakacje zdjecie i zobaczymy co tam z nim
Po tamtej akcji obiecałam sobie że raz na pol roku musze odwiedzić dentyste[COLOR="Silver"]
Mi dziś czyścił kanały, w zasadzie jeden, bo do drugiego nie mógł się dostać. Może ze zdjęcia rtg wywnioskuje co tam słychać. Masakra ten zgorzel. Jak to ja, naczytałam się w necie, że od tego można nawet sepsę dostać...Ogółem wciąż mi w głowie to siedzi
A mi to tam wisi czy będzie szarawy czy nie, nie widać tego zęba. Byle nie bolało i byle się nie rozłaziły bakterie po organizmie.
Mam nadzieję, że po dokładnym oczyszczeniu kanałów z tych zgorzeli i po założeniu plomby ból ustąpi...Ja to mam pecha na całej linii. Nie znam się na zdjęciach rtg zębów, ale na tej jedynce coś mi się zdaje, że jakiś stan zapalny jest. Ale antybiotyk ma zadziałać na oba zęby, to może się coś wyjaśni.

Kurcze, jak ja sie źle czuje Niech mnie ktoś przytuli i uśpi
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:18   #2363
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
milenka a jak twoje samopoczucie
Dziekuje, ze pytasz. Zle. Pocwiczylam tylko 30 min na orbim, nie mam humoru. Malam juz isc i sie najes do kuchni z tego wszystkiego, ale przygotowalam sobie posilek wg. planu. Wlasnie przyszla moja psina wylizala mi twarz i sie usmiechnelam kochana jest

Ogolnie
dobrze, ze chodziaz mniej boli. Co do snu, to w koncu bedziesz tak zmeczona, ze zasniej i zapomnisz na chwile o zebie! Chodz ja Cie przytule!

Dziewczyny macie jakies metody na zatwardzenie?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 16:24   #2364
sagapao
Raczkowanie
 
Avatar sagapao
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 144
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

cześć dziewczyny
wczoraj miałam problem z forum ani wadomości nie mogłam wysłać i wszystko wisiało...
Jak moge wykorzystać to zaproszenie do klubu ?? bo dostałam ale jak wejść w nie??
__________________
START: 07.01.2013r.
89,5......
Teraz-73,3
72,5...70,5
i oby dalej 69,5...65,5
1 cel: 1 marca zobaczyć 7 z przodu - Cel osiągnięty 79.7
2 cel: 75kg... osiągnięty
3 cel: 70kg...
już 16kilo za mną.
sagapao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 17:24   #2365
mon_cheri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 61
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Chciałam się przyznać do mini mini grzeszku.
Otóż mam jutro duży egzamin, uczę się od rana i mi tak już sennie i słabo;P Więc postanowiłam wypić kawę (ogólnie rzadko piję kawę, zawsze z mlekiem, cukrem i croissantem/pączkiem/ciastkiem ), więc zjadłam cukierka. Jednego. Pralinkę z gorzkiej czekolady. Ale nie posłodziłam kawy! W sumie niepotrzebne to było, ale potrzebowałam dawki cukru do nauki.
Jak coś to bijcie!
__________________
83,4 -> 80,5 -> 69 kg
start: 21.01.
mon_cheri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 17:32   #2366
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cześć Chudzinki
Nie za bardzo mam się dzisiaj czym pochwalić, więc nic nie piszę. Fatalnie się czuję, non stop kicham i mam jakąś taką ogólną niemoc. Nie mam ochoty na jedzenie i zjadłam dziś tylko śniadanie, a potem dwie łyżki rosołu i mam dość. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.

Tyle naprodukowałyście, że nie dam rady wszystkim poodpisywać. Rzuciły mi się w oczy problemy ogolnie z zębem - współczuję Ci strasznie A próbowałaś takiego środka przeciwbólowego Solpadeine? Ja jestem wyjątkowo odporna na środki przeciwbólowe, a Solpadeine daje radę ze wszystkim.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 18:46   #2367
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Gdzie jest Furry Sue? po tym wypadku na nartach se nie odzywala mam nadzieje, ze nic jej sie nie dzieje!
Dziekuje za komplementy na temat zdjec. To mile


My wczoraj ogladalismy 2 fajne filmy 'Keith' i 'Oswiadczyny po irlandzku' ogladalam 2 raz, lekki fajny. Ten 1 daje do myslenia. Polecam. No i druga czesc '3 metrow nad niebem"- 'Tylko Ciebie chce', zadko sie zdaza, zeby 2 czesc byla lepsza od 1
Gdzie znalazłaś 2 cz "3 metrów nad niebem" ??? I jak wrażenia ??? Uwielbiam część 1 a właśnie Furry Sue gdzie jesteś? Mam nadzieję, że to goprowcy Cię porwali a nie, że coś się stało

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość

Niunia Ty jestes szczupla, masz chyba taka budowe, ze nie wygladasz na swoja wage?
Ehh dużo zależy od ubrań, w których większość się zmieścić nie mogę buzia zdradza troszkę wagę...

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Witajcie

Ja dzis znow zdycham - nie nowosc ostatnio. Temperatury nie mam ledwo 36 mi namierzylo a czuje sie jak bym miala zdecydownie wiecej. Egzamin poszedł mi kiepsko, licze na cud zeby zaliczyc

Niunia, fajne zdjecia Ja tez mam problem z brzuchem Bedzie ciezko z nim... Najgorsze jest jednak to, ze ja w zasadzie talii nie mam
Zdrowiej szybko kochana talia, talią ale jesteś zgrabniejsza ode mnie a to duży plus

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

A dziękuję za miłe słowa odnośnie fotek - fajnie czasem usłyszeć coś miłego

ogolnie masakra mam nadzieję, że już odsypiasz zarwaną nockę i że nie boli ja też Cię przytulę
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:06   #2368
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez martha22 Pokaż wiadomość
Dziękuję za cieple przyjęcie

Wczoraj wpisałam tu mój jadłospis, ale oczywiście mnie wymoderowało. Nie dam się i dziś Was pomęczę
śn. owsiane, banan, mała garść rodzynek, szczypta cynamonu, jogo naturalny
śn. II: serek wiejski light, ogórek zielony, łosoś wędzony, 2 kromki razowca
śn. III : 2 kromki razowca, 4 plastry szynki, kapka masła, sałata
obiad: tołpyga smażona na minimalnej ilości masła klarowanego, sałata + inne warzywa z olive oil, może kilka orzechów
ćwiczenia
kolacja: nie wiem co? białko i chude - jogurt?

Rano jem śniadanie w domu, 2 posiłki są w pracy, reszta w domu. Chyba dobrze, co?
A poza tym, to jestem mężatką, nie mamy dzieci, dużo pracujemy. Lubię gotować i umiem to robić, lubię jeść, nie lubię wiórków kokosowych


A na bolący ząb trzeba nałożyć wacik nasączony wodą utlenioną, lub przepłukać nią jamę ustną - uwaga, bo nie jest to przyjemne.
Witaj
Wiórki kokosowe wymiatają

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Dziewczynki zdjęcia SUPER!!!Co jedna to ładniejsza czy oby na pewno chcecie chudnąć?
Asiu ja ostatnio czytałam " Ja , diablica" książka nie w moim guście co prawda ,ale bardzo przyjemnie się ją czytało i można się było zrelaksować Mam już na półce drugą cześć
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:06   #2369
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ja tez lubie wwiorki kokosowe ;p
Nie moge dodac tych cholernych zdjec ;/ zrobilam url-e w imageshacku, ale niepoprawne ;/ nic sie nie stanie jak nie zobacycie mojego sadła xD
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 19:15   #2370
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Wlasnie zaladawalam kilka zdjec. Mam jednak problem z zaladowanie zdjec z czasow najwiekszej "swietnosci", bo sa robione lustrzanka i maja duze rozmiary. Nie wiem jak te zdjecia pomniejszyc. Jakies rady??
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.