Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 14:33   #2671
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez jaft1980 Pokaż wiadomość
Witam,
mogę się przyłączyć?
Mam 30 kg do zrzucenia i czuję się osamotniona w mojej walce, chętnie skorzystałabym z opcji mentalnego wsparcie - wespół w zespół raźniej
Witam
Napisz coś wiecej o sobie Ile wazysz, ile mierzysz...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:50   #2672
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

O właśnie - zalegle witam wszystkie nowe dietkujące

kasiunia ważne że zrzuciłaś trochę potem Jak ja się do tż dorwę to jesteśmy spoceni jak dzikie świnie Idealnie dobraliśmy się pod względem temperamentu, żadne z nas nie lubi "tylko leżeć", więc w moim przypadku to jest najlepszy sport świata (kiedyś po jednym całym weekendzie z nim schudłam 2 kg )

ogolnie
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:11   #2673
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Alusia125 Pokaż wiadomość
OO na pewno sobie zrobię taki koktajl wczoraj na kolację zjadłam musli z jogurtem naturalnym.
to też ładnie Ale ten koktajl jest fajny, można w sumie innego owoca tam dodać, ale ja próbowałam tylko z pomarańczą.

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A ja mam dziś mega doła
Nie mam się w co ubrać, nie mam kasy na nową garderobę, nie mogę na siebie patrzeć w lustrze

Żyć się odechciewa, mam poważny kryzys
Znam ten ból Chociaż ja teraz przechodzę fascynację kosmetykami, nigdy szczególnie się tym nie przejmowałam, a kilka dni spędzonych na yt na kanałach urodowych spowodowały, że moja wish lista kosmetyczna nie ma końca i też nie stać mnie teraz na realizację, nad czym bardzo ubolewam

Cytat:
Napisane przez jaft1980 Pokaż wiadomość
Witam,
mogę się przyłączyć?
Mam 30 kg do zrzucenia i czuję się osamotniona w mojej walce, chętnie skorzystałabym z opcji mentalnego wsparcie - wespół w zespół raźniej
witam
z jakiej wagi startujesz i jak się odchudzasz?

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O właśnie - zalegle witam wszystkie nowe dietkujące

kasiunia ważne że zrzuciłaś trochę potem Jak ja się do tż dorwę to jesteśmy spoceni jak dzikie świnie Idealnie dobraliśmy się pod względem temperamentu, żadne z nas nie lubi "tylko leżeć", więc w moim przypadku to jest najlepszy sport świata (kiedyś po jednym całym weekendzie z nim schudłam 2 kg )

ogolnie
hehehe, 2kg to bardzo dużo może lepiej w taki sposób "grzeszyć" w weekend?
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:36   #2674
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

2 kg spowodowane zarówno bardzo intensywnym wysiłkiem jak i małą ilością jedzenia Więc spadła również woda, dlatego taki wynik
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 15:48   #2675
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A ja mam dziś mega doła
Nie mam się w co ubrać, nie mam kasy na nową garderobę, nie mogę na siebie patrzeć w lustrze

Żyć się odechciewa, mam poważny kryzys
oj kochana ja też nie mam żadnych sensownych ubrań
Jeszcze troszkę i będziemy super laski
Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Hehe ja? Nieee
.
jaka skromnisia
Cytat:
Napisane przez jaft1980 Pokaż wiadomość
Witam,
mogę się przyłączyć?
Mam 30 kg do zrzucenia i czuję się osamotniona w mojej walce, chętnie skorzystałabym z opcji mentalnego wsparcie - wespół w zespół raźniej
hej! mi aktualnie 30,5 więc jedziemy na tym samym wózku
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O właśnie - zalegle witam wszystkie nowe dietkujące

kasiunia ważne że zrzuciłaś trochę potem Jak ja się do tż dorwę to jesteśmy spoceni jak dzikie świnie Idealnie dobraliśmy się pod względem temperamentu, żadne z nas nie lubi "tylko leżeć", więc w moim przypadku to jest najlepszy sport świata (kiedyś po jednym całym weekendzie z nim schudłam 2 kg )

ogolnie
wow


Dziewczyny, jutro ważenie, czuję że będzie zje.bka od was
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:01   #2676
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dziewczyny, nie popisalam sie wczoraj. Przyszli znajomi hiszpanie z hiszpanskimi kielbaskami, hiszpanska kaszanka i dwoma butelkami whisky. Wszystko poszlo. Mega sie upilam. Gralismy w...... Monopol. Super zabawa. Dzis rano smutny powrot do rzeczywistosci. Przechodze niewydolnosc nerek. Wlalam w siebie juz dzis 2 litry plynow na luzi i na razie nie sikam. Czekam az wszystko wroci do normalnosci. Rzadko sie upijam, ale jak juz to sie zdarza to tak mam - nerki odmawiaja wspolpracy.
WLasnie obejrzelismy swietny film z TZ - "Z dystansu" z Adrien Brody - swietny dramt, ale teraz musimy obejrzec komedie, bo ten film byl naprawde dolujacy.

Furry Sue hahahahha, odpowiedzialabym na Twoje pytanie - z ktorej czesci ciala chudne w pierwszej kolejnosci, gdybym w ogole kiedykolwiek schudla....


Joanno
Na pewno to tak z tym chodzeniem nie jest. Na pewno osoba, ktora nagle zacyzna wiecej chodzic zauwazy roznice. Ja jednak zawsze duzo chodzilam, bo lubie, dlatego mowie, ze na mnie to "nie dziala" Chociaz dziala, bo gdybym nagle teraz przesiadla sie w samochod to pewnie jeszcze bardziej by bebech urosl.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:07   #2677
jaft1980
Przyczajenie
 
Avatar jaft1980
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 5
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Aktualnie ważę 92 kilo, odchudzam się za pomocą diety zapisanej przez dietetyczkę - działa, ale ostatnio prowadzę bardzo szybkie, zajęte, nieuporządkowane życie i niestety nie zawsze daję radę przygotowywać i pałaszować 5 zrównoważonych posiłków O czasie na ruch nie wspomnę - ale mam nadzieję to zmienić, na szczęście pojawił się w domu niedawno pies, więc będzie dodatkowa motywacja, żeby ruszyć pupcię i wybrać się na spacer i biegi
Moją wymarzoną wagą jest na razie 70 kg - chwilowo Mount Everest dla mnie, trzeba będzie samozaparcia, żeby się tam wspiąć. Marzy mi się, żeby na moje urodziny (za pół roku) już być bliżej niż dalej tej wagi.
jaft1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 16:15   #2678
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie popisalam sie wczoraj. Przyszli znajomi hiszpanie z hiszpanskimi kielbaskami, hiszpanska kaszanka i dwoma butelkami whisky. Wszystko poszlo. Mega sie upilam. Gralismy w...... Monopol. Super zabawa. Dzis rano smutny powrot do rzeczywistosci. Przechodze niewydolnosc nerek. Wlalam w siebie juz dzis 2 litry plynow na luzi i na razie nie sikam. Czekam az wszystko wroci do normalnosci. Rzadko sie upijam, ale jak juz to sie zdarza to tak mam - nerki odmawiaja wspolpracy.
oj, to kiepsko
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:30   #2679
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

A ja dzisiaj zjadlam obiad jak dla duzego chłopa. Ale mam wylane. Raz w tygodniu mozna zjesc porzadny obiad tj. de volaile, ziemniaki, surowka. W porcji sporej xD

sss7 a Ty od poczatku diety tylko te 2,5kg schudlas? Od kiedy sie odchudzasz?

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2013-02-03 o 16:34
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:17   #2680
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

ss7 ja cie rozumiem ja przyznaje sie do butelki czerwonego wina - pół wczoraj i pół dzisiaj ... plus taki bardzo delikatny drink wczoraj ze spritem zero Jak na mnie to minimalnie-choć przyznaje że miałam ochotę na więcej ...co zresztą trochę mnie niepokoi

Udało mi się opanować jedzenie do rozsądnych ilości (i było zdrowe a nie pizza weekendowa Mam nadzieje że przez weekend nie zalicze wzrostu - to byłby chyba pierwszy weekend taki

Ja myśle jak anuszka raz w tygodniu normalny obiad jest ok ... W ogole ja się zaczynam na tyle lepiej czuć w mojej obecnej wadze że troche zwalniam ... Tj przestaje dążyc do kurczowego trzymania sie diety (co i tak nie wychodzi- chce jeść wszystko , w dobrych ilościach i przede wszystkim nie tyć ... Oczywiscie wszystko - czyli zdrowe rzeczy bez słodyczy i fast foodów...

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Wychodzi mi wg wzorow zalinowanych przez furry sueże moge zjeść 1977 kcal dziennie - postanowiłam trzymać się 1500 w tygodniu i 2000 w weekend... Zobaczymy jaki to da efekt przy ćwiczeniu - trzymam się na razie 3 -4 skalpeli i 2 tg w tygodniu

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

ogolnie

JA widzę że parę dziewczyn na lekkie przygnęienie narzeka zimowe ... Ponuro buro i do dupy ... No i jeszcze czekoladą nie można zjadać
Też to mam - byle do wiosny ...

Przeszłam dziś 8 km - w ramach spacerku ... Niby ćwicze-ale kondycja do d ... ledwo po schodach wpełzłam ...
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:24   #2681
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dziewczyny przeginam dziś z jedzeniem Kalorycznie mysle ze wiecej niz 1500-1600 nie wyjdzie więc ok ale to co ja jem w tej chwili
Otóż spozywam wafle ryżowe o smaku sera Ale uwaga własnie wyczytałam, ze są z brązowego ryżu i maja niską zawartośc cukrów

Kurde zjem chyba dziś całą paczke ale nie moge sie ogarnac przy nauce, ja chce juz koniec sesji

Tak Was czytam i chyba tez musze sie ogarnac z kaloriami, chyba bede jesc 1500 kcal dziennie Mam nadzieje ze z cwiczeniami beda efekty. Bo poki co przez tydzien nie wiele chyba zrzucilam, a jakichs grzechow powaznych nie mialam, ale siedze w domu i sie ucze i nie cwiczylam

Niunia, oj niedobrze ze tylko 1 punkta zabrakło, znam ten ból Ale na pewno za 2 tyg pojdze lepiej choc lepiej byloby juz miec z glowy

wracam do nauki
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 17:42   #2682
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Na poprawę humorku http://www.odchudzanie-zdrowe.pl/wye...rnistyczna.htm
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:59   #2683
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A ja mam dziś mega doła
Nie mam się w co ubrać, nie mam kasy na nową garderobę, nie mogę na siebie patrzeć w lustrze

Żyć się odechciewa, mam poważny kryzys
Kurczę jakbyś te słowa z mojej głowy wyciągnęła... Dosłownie słowo, w słowo. Ja sama w dołku finansowym i psychicznym ale mogę Ci powiedzieć, że będzie dobrze nie zamartwiaj się, bo to nie ma żadnego celu po za dołowaniem się jeszcze bardziej
A jak impreza???

Cytat:
Napisane przez jaft1980 Pokaż wiadomość
Witam,
mogę się przyłączyć?
Mam 30 kg do zrzucenia i czuję się osamotniona w mojej walce, chętnie skorzystałabym z opcji mentalnego wsparcie - wespół w zespół raźniej
Witaj

Sunshine mam nadzieję, że za 2 tygodnie będzie ok, bo jak nie to poprawka (heh żeby było weselej płatna, na przysłowiowe waciki nie mam a gdzie większe sumy... )

Sss współczuję kaca oby nerki szybko doszły do siebie ja dziś też będę pić - wino (nie byle jakie, bo domowej roboty ma już 15 lat i jest cudne niestety, albo stety cudnie kopie ) może to da coś na mój skopany humor...

Z jedzeniem ok udało mi się zmieścić dziś w 1300 kalorii więc wino nie zaszkodzi...

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Hehehe marzenie każdego na diecie
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:33   #2684
sagapao
Raczkowanie
 
Avatar sagapao
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 144
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hej dziewczyny dzisiaj szaleństwo moja mała była na balu i przez 3 godziny tańce i gonienie za nią normalnie padam na pyszczek ale to był dobry trening....ale za to zaniedbałam i nie jadłam podwieczorka...
No to jjutro ważenie ciekawe jak wam idzie i ja też jestem siebie sama ciekawa czy i mnie sie udało coś osiągnąć przez ten tydzień..
Podczytam was później jak będzie czas i siły
__________________
START: 07.01.2013r.
89,5......
Teraz-73,3
72,5...70,5
i oby dalej 69,5...65,5
1 cel: 1 marca zobaczyć 7 z przodu - Cel osiągnięty 79.7
2 cel: 75kg... osiągnięty
3 cel: 70kg...
już 16kilo za mną.
sagapao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:42   #2685
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Zimy to ja mam powyżej uszu... Wczoraj słyszałam jak wiosenny ptaszek śpiewał, ale chyba mu się pokićkało trochę, toć to za wcześnie...Chociaż przebiśniegi i wrzośce już kwitną...

A ja nadal mam doła, nażarłam się dziś jak dzik wszystkiego co popadnie i należą mi się baty...Solidne...
Ech...

gdzie kwiatuszek się podziewa?

Jutro zaczynam ćwiczyć z powrotem z Mel B i muszę w końcu zabrać się za naukę, jeśli chcę poprawić wynik z matury. Boże, do czego mi przyszło
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 18:52   #2686
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

ogolnie poprawiasz maturę? A z czego?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:06   #2687
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
ogolnie poprawiasz maturę? A z czego?
Z matmy, na wyższy wynik
A ja z matmy noogaaaaaa
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:20   #2688
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Z matmy, na wyższy wynik
A ja z matmy noogaaaaaa
Tez chciałam poprawiac mature, ale stwierdziłam, ze chyba i tak nie bede miała warunków na kolejne dzienne studia ;( a chciałabym logopedie... a na UG są tylko dzienne zreszta i tak jest juz chyba po czasie aby sie zgłosic na mature?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:24   #2689
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Tez chciałam poprawiac mature, ale stwierdziłam, ze chyba i tak nie bede miała warunków na kolejne dzienne studia ;( a chciałabym logopedie... a na UG są tylko dzienne zreszta i tak jest juz chyba po czasie aby sie zgłosic na mature?
ale ja już od września wiedziałam, że chcę poprawiać, więc deklarację wypełniałam na końcu sierpnia
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 19:27   #2690
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

A nie, bo do 7 lutego jest czas
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:38   #2691
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Z matmy, na wyższy wynik
A ja z matmy noogaaaaaa
Nie ty jedna poprawiasz maturę Ja z matmy byłam bardzo dobra, ale teraz sporo z tego uleciało. Będziemy się nawzajem zaganiać do nauki

Dzisiaj kalorycznie dość dobrze, 1600 kcal raczej nie przekroczyłam, ale jeżeli chodzi o jakość jedzenia, to może być trochę gorzej

I właśnie gdzie jest kwiatuszek?Milenka też coś się nie odzywa
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:42   #2692
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

kwiatuszek na basenie a milenka śmiga na orbitreku

Ech, mam chęć pójść na basen Chyba tak zrobię w piątek
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 19:48   #2693
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Też poszłabym na basen, ale u mnie nie ma nigdzie w pobliżu
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 20:04   #2694
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez jaft1980 Pokaż wiadomość
Aktualnie ważę 92 kilo, odchudzam się za pomocą diety zapisanej przez dietetyczkę - działa, ale ostatnio prowadzę bardzo szybkie, zajęte, nieuporządkowane życie i niestety nie zawsze daję radę przygotowywać i pałaszować 5 zrównoważonych posiłków O czasie na ruch nie wspomnę - ale mam nadzieję to zmienić, na szczęście pojawił się w domu niedawno pies, więc będzie dodatkowa motywacja, żeby ruszyć pupcię i wybrać się na spacer i biegi
Moją wymarzoną wagą jest na razie 70 kg - chwilowo Mount Everest dla mnie, trzeba będzie samozaparcia, żeby się tam wspiąć. Marzy mi się, żeby na moje urodziny (za pół roku) już być bliżej niż dalej tej wagi.
Jestes z okolic wro? a dokladnie skad? Jak nazywa sie Twoja dietetyk? przepraszam ale ciekawosc mnie zzera
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:50   #2695
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Co za syf! Boiler mi sie w domu popsul i nie mam ani cieplej wody, ani ogrzewania, ani gazu.... Nie wierze! Nie bedzie jutro przed praca owsianki na sniadanie. W domu jest mega ziab, juz wyjelam druga koldre na noc. Dobrze przynajmniej, ze moje nerki juz normalnie funkcjonuja i znow jestem krolowa toalety.

anuszka ja sie odchudzam od zawsze

niunia takim domowym pietnastoletnim winiakiem to nawet na kacu bym nie pogardzila
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:09   #2696
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dania z lodówki nie mają kalorii, bo – jak wiadomo – w lodówce jest zimno, a kaloria to jednostka ciepła.

I tego się będę trzymać

Joasia, jak Ty to robisz, że chudniesz mimo wpadek, o których piszesz czasem?

Ja mam dziś dzień do dupy, zaczęło się cudownie, kaszą jaglaną (świetnie syci) potem zupą z dyni, a potem robiliśmy u rodziców wspólne urodziny mojego dzieciaka i brata i popłynęłam a taka byłam pewna swego..

Anuszka - na pewno wskoczyło, po powrocie miałam 2,5 na plusie, ale ważyłam się na koniec dnia po żarciu itd.. zważę się rano i się pochwalę... na pewno będą baty.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 06:11   #2697
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ważyłam się i 2kg mniej, czyli 95,5
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:22   #2698
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dobry!

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Ważyłam się i 2kg mniej, czyli 95,5
Gratulacje

Ja niestety nie mam się czym chwalić, bo jest 75,9 kg czyli 0,6 kg wzrostu od piątku, co jest dziwne bo ważyłam się wczoraj i było już 75,1. I nawet nie wiem dlaczego, bo weekend miałam w sumie grzeczny i nawet ćwiczyłam. Ehh no nic może woda mi się zatrzymała albo coś.

Humor mi się przez to zepsuł. I do tego śnieg znowu pada.
Ide jeść śniadanie.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:32   #2699
martha22
Raczkowanie
 
Avatar martha22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 67
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

O jaaa! 2 kg?! Brawo

U mnie nic nie spada, ale to wina @, więc mam nadzieję na spadek w następnym tygodniu. Nic też nie przybyło Z dietą na łikendzie ok, ćwiczyłam też (zaraz poprawię wpis na dole), więc jak ma nie być dobrze, prawdaaaa?

Gratuluję wszystkich spadków - jak się wyśpicie, to się tu zaraz wpisy spadkowe posypią , więc zajrzę później, pozazdościć Wam trochę
__________________
Wiecznie na diecie
73 kg / 168 cm
martha22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 07:40   #2700
mon_cheri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 61
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hej Dziewuszki
Nie zaglądałam przez weekend bo nie miałam dostępu do kompa, w wolnej chwili Was nadrobię

Ogólnie, oczywiście, popłynęłam przez weekend w domu. Nie dość że mama nagotowała pyszności, z których nie dało się wyciągnąć nic dietetycznego, to jeszcze byłam na obiedzie u teściowej, która również nagotowała dużo i tłusto. Do tego alkohol... No nic. Moja wina. Na szczęście dla diety, teraz przez 3-4 tygodnie do domu nie jadę! :P

Wagi Wam nie podam bo wstyd. Mam nadzieję, że to woda się zebrała i za parę dni wszystko wróci do normy...
__________________
83,4 -> 80,5 -> 69 kg
start: 21.01.
mon_cheri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.