Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 19:09   #3121
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
jaktam kobietki dzionek.
u mnie ok. wiecie co jakoś mi dzisiaj wiosną zapachnialo ptaszki tak ładnie ćwierkały.
i wiecie co naszła mnie myśl o zakupie kijków. w sumie to nie lubię ćwiczyć a rower, basen i spacery to chyba jedyne co robię z przyjemnością .............więc może tak chodzenie z kijkami mi wyjdzie ?
co o tym myślićie
U mnie dzień nijaki do tego wszystko mi się w żołądku skręca, bo jutro muszę iść na badania (nie cierpię tego). I zazdroszczę powiewu wiosny - tu śniegiem sypie a kijki fajny pomysł Monia pisała kiedyś, że kobietka, która dużo schudła powiedziała, że żadne ćwiczenia itd. tylko właśnie kijki są najlepsze
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:12   #3122
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Ojj tam pierdzielisz milenka xD tesciowa jezdzi. Zna tylko pojedyncze słowa. A po co chcesz jechac z agencji? Zeby Ci pieniądze zabrali?
Nigdy nie bylam za granica, nie chce jechac w ciemno, bo sie po prostu boje. Lepiej jechac raz z agnecji i obadac grunt.

Co do jezyka, chce znac w stopniu takim, ze sie chodziaz dogadam, albo polowe zrozumie. Nie ze wywale oczy i zatka mnie. Ja tak nie potrafie. I jak pisze Joasia poprostu na glupiego wyjazdu nie bede robic. Che zaplanowac wszystko itd. Bo w pospiechu robic cuda na kiju to nie lubie.

I o tym mowie co napisala Joasia, tutaj ni stac nas na zycie z jednej pensji. teraz ledwo co ciagniemy ehh.....

Niunia moglabym pracowac przy osobie chodzacej albo takiej, ktora jeszcze sie przemieszcza. Wiem, ze to ciezka praca, jednak chyba wolalbym gdzies na tasmie czy cos. Nie od razu Karakow zbudowali
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:16   #3123
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość

Niunia moglabym pracowac przy osobie chodzacej albo takiej, ktora jeszcze sie przemieszcza. Wiem, ze to ciezka praca, jednak chyba wolalbym gdzies na tasmie czy cos. Nie od razu Karakow zbudowali
Pytam bo sama się zajmuję babcią ma 85 lat i sama chodzi właściwie to trzyma się nie lepiej niż jeden młody ale są z nią przeróżne problemy, od faszerowania się lekami na nie wiadomo co, po zwracanie na siebie uwagi i ciągłe wizyty u lekarzy, którzy mówią w prost, że jej nic nie jest - to męczy psychicznie a nie będę pisać o niektórych strasznie nieprzyjemnych obowiązkach z innej beczki... Ale trzymam kciuki za Ciebie
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:35   #3124
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
jaktam kobietki dzionek.
u mnie ok. wiecie co jakoś mi dzisiaj wiosną zapachnialo ptaszki tak ładnie ćwierkały.
i wiecie co naszła mnie myśl o zakupie kijków. w sumie to nie lubię ćwiczyć a rower, basen i spacery to chyba jedyne co robię z przyjemnością .............więc może tak chodzenie z kijkami mi wyjdzie ?
co o tym myślićie
U mnie w sumie dzień ok. Słońce fajnie świeciło rano, a potem znowu się zachmurzyło. Co do kijków, to ja sama chciałam z mamą kupić, ale wciąż się zastanawiam. W sumie to fajny pomysł. I koleżanka z pracy mojego taty też dużo dzięki nim schudła.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 20:02   #3125
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Niuniaa no widzisz ja patrze na sprawe z perspektywy takiej przeprowadzki na stałe na parę lat całą dwuosobową rodziną plus kot Więc to wiadomo inaczej wychodzi... No z tym jedzeniem to sie upre choć może subiektywnie na to patrzę ... Jak ostatnio byłam w pl na trgu w mojej wiosce i peczek włoszczyzny kosztuje 3 zł a w De płacę 1 euro w sklepie to jestem trochę zaskoczona ... świezy łosoś (wpl biedronka, tu lidl ) jest w de tańszy (!) o 3 zł na kg...Ale inne rzeczy są droższe ... Zresztą ja nie porównuje jakoś tak konsekwentnie a wiadomo że i w pl są róznice między sklepami ...

Natomiast tutaj M. zarabia w podobnej pracy 4 razy więcej ... I to jest ta różnica. O tym że ma normalną umowę o prace nie wspominając.
Może powiem tak - biorąc po uwagę zarobki koszty życia w Pl są wysokie - przede wszystkim ceny żywności. A ciuchy? Ceny w sieciówkach są zblizone .. Tylko że jak tu coś na wyprzedaży kosztuje 10 euro to myslisz co za super okazja ... A u nas topik za 40 zł to cena standardowa raczej

Wiadomo - wszystko ma plusy dodatnie i ujemne Tutaj jest nam fajnie - ale na pewno wrocimy do PL -bo to jednak jest nasze miejsce.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

kwiatuszek kijki to fajna opcja jeśli masz warunki - tj fajne miejsce do chodzenia . Park, las czy cos. No i na wiosnę super ja juz tęsknie za bieganiem po parku zamiast ćwiczeń w mieszkaniu

Zrobiłam właśnie skalpel choc szło ciezko ze względu na @. W ogole w ostatnie dni te moje ćwiczenia to czyn heroiczny - ale robię bo mówie sobie że normalny cykl to nie wymówka... Ale sie waham

To śmieszne ale ja dopiero teraz (prawie 30tolatka) odnajduje się w normalnym cyklu z PMS i okresem - bo do tej pory albo miałam raz na pół roku i symbolicznie albo (na tabsach) regularne parę kropelek . A teraz 4 dni hustawki nastroju , apetytów, jakiś dziwnych faz psychicznych i placzów a dzis 4 dzień bolu brzucha i innych atrakcji ... w sumie do dupy I tak so miesiac jeszcze z 25 lat

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Z dieta dziś umiarkowanie dobrze - zjadłam nie dużo na pewno poniżej limitu, ale średnie rzeczy (choćnie fastfody czy słodycze). za to na potraningową kolacyjkę 200 gr twarożku ..Jakoś jeść mi się nie chce- wiec zjadłam przez rozum . Na dziś już koniec jedzenia -mam nadzieję

Co do starszych osób - moje babcie są samodzielne , nie mieszkamy razem. Ale przerażają mnie zmiany psychiczne związane ze starością To smutne jak ukochana babcia przestaje być taką emocjonalną ostoja i staje się kimś kim się trzeba opiekować czy nawet kontrolować ... Czuję się z tym ... staro
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:08   #3126
kasiuuuunia333
Raczkowanie
 
Avatar kasiuuuunia333
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 117
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witajcie
jako, ze dzisiaj dzień ważenia to informuję, że u mnie jest 81,5 także tydzień udany za mną i przede mną mam nadzieję, że też
Gratuluję wszystkim spadków

Dzisiaj z Lilianką byliśmy na szczepieniu, na szczęście ostatnim i spokój do 5 roku życia. Ale jak na początku jak była malutka nie płakała prawie w ogóle to dzisiaj już nie była taka dzielna. Tak mi jej żal było bo na siłę ją musiałam trzymać. Ale dała rade i śpi sobie teraz słodko. Mam nadzieje, że nie dostanie żadnej gorączki przez noc...

Furry z tego co piszesz to wydaje mi się, że on może nie wiedzieć czy TY byś chciała czegoś więcej. Oboje jesteście po przejściach i pewnie kiedyś były między Wami jakieś rozmowy w stylu wyżalania się w Twoim przypadku na rasę męską i on mógł wziąc coś takiego do siebie. Może czeka aż dasz mu jakiś znak... Nie mam tutaj na myśli otwartej rozmowy bo to może być strzał w stopę ale spotkanie we dwoje, bez dzieci. Wymyśl coś zebyście mogli iść sami, np film w kinie na który dzieci małych nie wpuszczają.

Kwiatuszek kijki fajny pomysł, też o nich myślę. Jak czytałam tą Twoją opowieść o córce to jakbym moją widziała. Na szczęście ma dopiero 17 mies i jeszcze nie wchodzi do wanny zeby się wykompać ale jak ją znam to też by była do tego zdolna. Mam nadzieję, że nie wpadnie na pomysł żeby coś wypić jak Twoja. Dobrze, że nic groźnego jej się nie stało.
__________________
Start: 01.01.2012

Cel I:112, 109, 106, 103 - zaliczony!
Cel II:101, 98, 95, 92 - zaliczony!
Cel III:89(88), 86, 83, 80 - zaliczony!
Cel IV:77, 74, 71, 68 -

"Odchudzanie to jedyna gra, gdzie wygrywa ten co traci!"
kasiuuuunia333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:25   #3127
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Klaniam sie po pracy. Nadrabiam zaleglosci internetowe i ide spac, bo jutro i pojutrze znowu czeka mnie dniowka w pracy. Nie mam sie czym pochwalic. zjadlam dzis 2 czekoladowe batony w pracy. Co wiecej, teraz na dobranoc chodzi mi po glowie moj ukochany batonik - Bajeczny. Dobrze, ze nic nie mam, bo by nie mialo szans. Ja mam na imie Anka ( w UK Ana, bo Ania lub Anka to jzu dla nich za wiele )

Furry nawet sie nie pytaj odpowiedz znasz.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 05:24   #3128
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

dzien dobry wstajemy, wstajemy

z tymi kijkami to też myślę że to całkiem dobry pomysł. chcialam kupić na allegro, ale soistra mówiła że ktoś tam zamówił i że są nie stabilne. i że ponoć w lidlu są fajne. tylko muszę czekać kiedy je rzucą. na jesien widziałam że były , ale wtedy jakoś nie w glowie mi było "kijkowanie".......no ale myślę że na wiosne też pewnie coś dadzą............muszę je upolować
a może wy znacie jakąś fajną firmę która wypuszcza kijki?
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:19   #3129
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzien dobry ja juz po sniadanku, szybko odpisuje, bo dzis mam mase roboty

Co do kijkow to fajne to jest, ale trzeba umiec z tym chodzic. odpowiednio ruszac rekami itd. Dla mnie to jest bez sensu, bo rownie dobrze moge isc pochodzic marszem

Dzis na sniadanie byla kromka z salata i wedlina z keczupem, jogo nat z platkami owsianymi i cynamonem i mandarynka Duzo tego ale przenioslam wiekszy posilek na rano, bo chce cwiczyc za godzinke Dzis na obiad pomidoraskowa uwielbiammmmmmmmmmmmmmm!

Dobra laski spadam, bede zagladac Milego dietetycznego dnia!

PS. sss7 czy naprawde te 2 batoniki byly warte grzechu?
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:23   #3130
martha22
Raczkowanie
 
Avatar martha22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 67
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzieńdoberek

Stała się rzecz niesłychana!! Oczywiście wlazłam dziś na wagę i co? 72,1 kg !!! i to po obfitym śniadaniu. Cały czas jestem najedzona po kokardę Chyba dieta działa ale jestem happy !!!
Wczoraj nie ćwiczyłam, bo poszłam spać. Jakies ciśnienie niskie było, czy zmęczenie wzięło górę, nie wiem. Dziś za to planuję sie wypocić

Dziewczyny, kiedy teraz się ważymy? W poniedziałki?
__________________
Wiecznie na diecie
73 kg / 168 cm
martha22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:42   #3131
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ale jaja... w kwestii apdejtu - dzisiejsza waga - 78,2
Nie wiem, jak ja to robię, ale to już się staje żenujące.
W związku z tym, że zmieniam od dziś taktykę, mam nadzieję na jakieś zmiany.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Martha - tak, poniedziałki
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 07:49   #3132
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzien dobry

Dziś się pilnuje będzie dietetycznie jak trzeba plus spacerek plus chodakowaska (ale to wieczorkiem . Wreszcie lepiej się czuje a i słońceod rana poprawia humor.

Miłego dnia
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 07:50   #3133
martha22
Raczkowanie
 
Avatar martha22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 67
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzięki Furry
W takim razie wpiszę sobie wagę z dzisiaj, a za tydzień już zgodnie z regulaminem
__________________
Wiecznie na diecie
73 kg / 168 cm
martha22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:59   #3134
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzień doberek
Ja też chcę kupić sobie kijki Muszę wyczaić jakieś dobre za przystępną dla mnie cenę. A nawet jeśli nie uda się teraz kupić to w późniejszym terminie
Na śniadanko zjadłam dwie kanapki ze słonecznikowego pieczywa ciemnego z szynką wędzoną+ogórek, druga z 1/2 plastra żółtego sera+ogórek oraz standardowo do śniadania 1/4 papryki czerwonej
Na kanapkach rozłożyłam resztkę sosu tzatziki i mi teraz czosnkiem wania z otworu gębowego, bo sos dopiero się "przegryzł" czosnkowym aromatem
Muszę chyba pożuć natkę pietruszki

Zaraz maszeruję w miasto. Ładna pogoda, słoneczko świeci, nie ma mrozu. Wczoraj naprószyło troszeczkę śniegu
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:36   #3135
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Jestem wkurzona
Tydzień temu doktorka powiedziała, że jak się zdecyduję na pompę, to mam zadzwonić i umówić się tam gdzie te pompy są, a potem przyjść do niej po skierowanie to mi wypisze. No to się umówiłam na ten piątek i dzisiaj poszłam po to skierowanie, tylko po to żeby klamkę pocałować. Okazuje się, że moja diabetolog ma urlop, a nawet nigdzie nie było żadnej informacji, a sama mówiła żebym przyszła obojętnie kiedy. Teraz muszę odwoływać wizyte u tego lekarza, co do pomp kwalifikuje i szkolenie. Gdyby mi powiedziała, że będzie mieć urlop to bym pojechała w zeszłym tygodniu. A tak to tylko zmarnowałam czas i pieniądze.

Po wczorajszym 75,9 dzisiaj waga pokazała 74,9 , prawdopodobnie jest około 75,3.

Idę poćwiczyć, może mi się humor poprawi.

Dobra, zadzwoniłam wizytę odwołałam, ale na szczęście babka powiedziała, że na szkolenie i tak mogę przyjechać, bo szkoda terminu. Więc aby tyle dobrze
__________________
?

Edytowane przez Beatagr3
Czas edycji: 2013-02-12 o 09:44
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:59   #3136
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witajcie

Joanno to z stąd ta różnica zdań (ja chyba też chciała bym na stałe wyemigrować ale niemiecki jest nie dla mnie - wolę kraję anglojęzyczne)

Ja bez śniadania dopiero piję kawę i coś może zjem (mam batonik musli z czekoladą - ze względu na badania kręci mi się w głowie, czekolada ponoć pomaga a to tylko 160 kcal) do tego może jogurt zjem... No ja już po badaniach jak zwykle ze stresu zlana potem i z trzęsącymi się rękami + zawroty głowy - ja jestem jakaś inna naprawdę bo te badania to nawet nie bolą no ale gadaj ze mną ta się dogadasz hehe

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Dziewczyny coś na motywację

http://www.papilot.pl/ludzie/21264/K...feedersow.html
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:01   #3137
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Niuniaa no widzisz ja patrze na sprawe z perspektywy takiej przeprowadzki na stałe na parę lat całą dwuosobową rodziną plus kot Więc to wiadomo inaczej wychodzi... No z tym jedzeniem to sie upre choć może subiektywnie na to patrzę ... Jak ostatnio byłam w pl na trgu w mojej wiosce i peczek włoszczyzny kosztuje 3 zł a w De płacę 1 euro w sklepie to jestem trochę zaskoczona ... świezy łosoś (wpl biedronka, tu lidl ) jest w de tańszy (!) o 3 zł na kg...Ale inne rzeczy są droższe ... Zresztą ja nie porównuje jakoś tak konsekwentnie a wiadomo że i w pl są róznice między sklepami ...

Natomiast tutaj M. zarabia w podobnej pracy 4 razy więcej ... I to jest ta różnica. O tym że ma normalną umowę o prace nie wspominając.
Może powiem tak - biorąc po uwagę zarobki koszty życia w Pl są wysokie - przede wszystkim ceny żywności. A ciuchy? Ceny w sieciówkach są zblizone .. Tylko że jak tu coś na wyprzedaży kosztuje 10 euro to myslisz co za super okazja ... A u nas topik za 40 zł to cena standardowa raczej

Wiadomo - wszystko ma plusy dodatnie i ujemne Tutaj jest nam fajnie - ale na pewno wrocimy do PL -bo to jednak jest nasze miejsce.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

kwiatuszek kijki to fajna opcja jeśli masz warunki - tj fajne miejsce do chodzenia . Park, las czy cos. No i na wiosnę super ja juz tęsknie za bieganiem po parku zamiast ćwiczeń w mieszkaniu

Zrobiłam właśnie skalpel choc szło ciezko ze względu na @. W ogole w ostatnie dni te moje ćwiczenia to czyn heroiczny - ale robię bo mówie sobie że normalny cykl to nie wymówka... Ale sie waham

To śmieszne ale ja dopiero teraz (prawie 30tolatka) odnajduje się w normalnym cyklu z PMS i okresem - bo do tej pory albo miałam raz na pół roku i symbolicznie albo (na tabsach) regularne parę kropelek . A teraz 4 dni hustawki nastroju , apetytów, jakiś dziwnych faz psychicznych i placzów a dzis 4 dzień bolu brzucha i innych atrakcji ... w sumie do dupy I tak so miesiac jeszcze z 25 lat

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Z dieta dziś umiarkowanie dobrze - zjadłam nie dużo na pewno poniżej limitu, ale średnie rzeczy (choćnie fastfody czy słodycze). za to na potraningową kolacyjkę 200 gr twarożku ..Jakoś jeść mi się nie chce- wiec zjadłam przez rozum . Na dziś już koniec jedzenia -mam nadzieję

Co do starszych osób - moje babcie są samodzielne , nie mieszkamy razem. Ale przerażają mnie zmiany psychiczne związane ze starością To smutne jak ukochana babcia przestaje być taką emocjonalną ostoja i staje się kimś kim się trzeba opiekować czy nawet kontrolować ... Czuję się z tym ... staro

o masakra, te hormony ładowac w siebie ;/ nigdy w zyciu ;/ zawszw bylam przeciwna...
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:33   #3138
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Izabelo,
ja Ciebie proszę, nie wstawiaj takich linków...

F16 mi krążą nad chałupą

A mnie "motywuje" Beth Ditto, wokalistka zespołu Gossip. I to nie motywuje do odchudzania, ale do zaakceptowania samej siebie. Dziewczyna jest pokaźnych rozmiarów, a znalazła się naga na okładce LOVE.
Ps. Ujawnioną lesbijką jest Może to ma coś do rzeczy? Nie wiem.
Aczkolwiek lubię jej głos

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2013-02-12 o 10:37
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 11:15   #3139
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez niuuniiaaa Pokaż wiadomość
witajcie



dziewczyny coś na motywację

http://www.papilot.pl/ludzie/21264/k...feedersow.html
o matko, ja - my przy nich to anorektyczki !!!!!!!!!
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 11:36   #3140
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
o matko, ja - my przy nich to anorektyczki !!!!!!!!!
masakers oO
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:36   #3141
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

oj podpis puszyste to błąd ... To są naprawdę otyłe kobiety ... W sumie to mi ich żal

Wiadomo wiele rzeczy robimy dla urody -mam na mysli takie standardowe dbanie o siebie. I nie kryjmy chodzi o to żeby się podobać sobie, facetom... Ale zagrożenie dla zdrowia powinno byc nieprzekraczalną granica ...


Co do hormonów (tj tab. anty) to dawka jest obecnie minimalna i np w moim przypadku miała pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Sęk w tym że bez tabletk mój cykl właściwie nie istniał. Bez regularnego cyklu nie ma płodności itd. W sumie to część ginekologów mówiła od razu o kuracji hormonalnej (i tu mam na myśli duze dawki hormonów, po których podobno są spore problemy - tycie, humory, mdłosci itd ). Ale na szczęście trafiłam na mądrą panią która bardziej wierzyła w naturalne metody - no i fakt parę miesięcy aktywności fizycznej , parę kg mniej, madrzejsza (tylko troche dieta i jest spora poprawa... Która teoretycznie przy pco nie miała prawa nastąpić (zdanie 2 poprzednich lekarzy) No ale to początek drogi ... a ja nie wiem czy chce iść dalej - nie czuje sie gotowa na dzieci chyba .. jeszcze nie Za to oswajam się z cudem pms i @

Idę się nasłoneczniać na spacerku Pogoda piękna ptaszki cwierkaja
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 12:51   #3142
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
oj podpis puszyste to błąd ... To są naprawdę otyłe kobiety ... W sumie to mi ich żal

Wiadomo wiele rzeczy robimy dla urody -mam na mysli takie standardowe dbanie o siebie. I nie kryjmy chodzi o to żeby się podobać sobie, facetom... Ale zagrożenie dla zdrowia powinno byc nieprzekraczalną granica ...


Co do hormonów (tj tab. anty) to dawka jest obecnie minimalna i np w moim przypadku miała pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Sęk w tym że bez tabletk mój cykl właściwie nie istniał. Bez regularnego cyklu nie ma płodności itd. W sumie to część ginekologów mówiła od razu o kuracji hormonalnej (i tu mam na myśli duze dawki hormonów, po których podobno są spore problemy - tycie, humory, mdłosci itd ). Ale na szczęście trafiłam na mądrą panią która bardziej wierzyła w naturalne metody - no i fakt parę miesięcy aktywności fizycznej , parę kg mniej, madrzejsza (tylko troche dieta i jest spora poprawa... Która teoretycznie przy pco nie miała prawa nastąpić (zdanie 2 poprzednich lekarzy) No ale to początek drogi ... a ja nie wiem czy chce iść dalej - nie czuje sie gotowa na dzieci chyba .. jeszcze nie Za to oswajam się z cudem pms i @

Idę się nasłoneczniać na spacerku Pogoda piękna ptaszki cwierkaja

Czekasz do 40tki? xD Pozniej w ogóle nie bedziesz "gotowa" Ale nie kazdy przeciez musi miec dzieci Masz kota xD
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:20   #3143
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Czekasz do 40tki? xD Pozniej w ogóle nie bedziesz "gotowa" Ale nie kazdy przeciez musi miec dzieci Masz kota xD
To jest najgorsze, że jak ma się kontrolę nad tym czy się będzie w ciąży czy nie to ciężko się zdecydować
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:27   #3144
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

No tak, na dziecko trzeba być gotowym, bo tej "gotowości" raczej kobieta się nie nauczy, sama musi przyjść
Niektóre kobiety po prostu nie czują instynktu macierzyńskiego (np. ja ) i tyle. No nie każde małżeństwo musi mieć dziecko/dzieci

Godzina aerobiku za mną Więcej już nie dałam rady, bo szczerze mówiąc trochę się ze mnie lało, a co dopiero rano myłam panele
Obiadek spaliłam
Nie wiem co to była za zupa, mama zrobiła jakąś nowość, ale w każdym razie zjadłam ją ze smakiem
A jutro myślę, zrobię sobie pierś z kurczaka z papirusa, choć czytałam, że to niezbyt zdrowo. Cóż, spróbuję, jeszcze nie smażyłam w papierku piersi

A wieczorem jak mi się zachce to poćwiczę jeszcze z Chodakowską, bo miałam taki zamiar i jakoś mi umyka to
Za pół godzinki zrobię sobie kawusię i zjem pół jogurtu nat. z otrębami
Trza wrócić do wagi podpisowej jutro, bo wczoraj pojadłam trochę i dziś już na wadze było więcej niż w podpisie

Znalazłam idealną ofertę pracy dla mnie, normalnie tak napaliłam się na to, że o matko. Odległość spora, bo 54 km w jedną stronę
2500 zł brutto - praca oczywiście w moim zawodzie
Wyślę CV, zobaczymy
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:39   #3145
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
To jest najgorsze, że jak ma się kontrolę nad tym czy się będzie w ciąży czy nie to ciężko się zdecydować
Ja akurat planowałam dzieciątko, bo zawsze chciałam miec szybko Ale mówią, że najlepiej jak sie samo zaplanuje I wlasnie tak bym chciała zeby mi sie drugie same zaplanowało ;p hihi

Za mna juz dzisiaj 1000kcal buu jeszcze jakies 500/600 na dzisiaj xD
Co serwujecie na obiad? Ja nie mam pomysłu ;/ Mam makaron, ale wolałabym coś innego ;/ Ten sos tzatziki mi chodzi po głowie ;p
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:40   #3146
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Ja akurat planowałam dzieciątko, bo zawsze chciałam miec szybko Ale mówią, że najlepiej jak sie samo zaplanuje I wlasnie tak bym chciała zeby mi sie drugie same zaplanowało ;p hihi

Za mna juz dzisiaj 1000kcal buu jeszcze jakies 500/600 na dzisiaj xD
Co serwujecie na obiad? Ja nie mam pomysłu ;/ Mam makaron, ale wolałabym coś innego ;/ Ten sos tzatziki mi chodzi po głowie ;p
A w jakim wieku jeżeli można spytać miałaś pierwsze?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 13:46   #3147
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Anuszka
Tak, tak sos tzatziki Zrób
Chyba dziś też sobie zrobię do kolacji i resztę zostawię na jutro do obiadu
A mi się przypomniało, że jutro przecież post ścisły, to mięsa nie mogę ruszyć Więc nici z kurczaczka w papirusie
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:08   #3148
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ja dzis dietke trzymam, zaliczylam 1h orbiego na wysokim pulsie, az sie lało ze mnie. Zaraz siedam do nauki niemca z K. jakos razem mi sie lepiej uczy

Ja nigdy jakos specjalnie nie myslalam o dzieciach, ale coraz czesciej marzy mi sie juz bobo
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 15:48   #3149
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ja również super dziś dietowo
Czytałam teraz nową książkę z godzinkę i normalnie się pobeczałam
Bohaterka taka głupiutka i naiwna jak ja
Katarzyna Michalak "Poczekajka"
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 16:13   #3150
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
To jest najgorsze, że jak ma się kontrolę nad tym czy się będzie w ciąży czy nie to ciężko się zdecydować
ja może nie anuszka ale też odpowiem

Ja w pierwszą ciążę zaszłam jak miałam 19,5 roku nieplanowaną, niestety nie udało się.
Druga ciąża była jak najbardziej zaplanowana z ówczesnym już mężem, najpierw usg tego samego dnia, i tego samego dnia zafasolkowanie
Wiek prawie 21lat. Teraz rocznikowo mam 23 (choć urodziny w grudniu) a moja córka ma nieco ponad 7 miesiecy
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.