Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 19:30   #3781
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Coś Carla nas nie odwiedza Pewnie zagoniona w pracy

Joasia po lekturze wątku też widzę że mam farta Ale to w sumie tylko dlatego, że ona się dopiero co odchudzała i teraz jest na utrzymaniu, czyli trochę je dietetycznie, a trochę normalnie. Chociaż jak się zastanowić to nigdy nie gotowała nie wiadomo jak tłusto. Nie ma u nas w domu zwyczaju polewania ziemniaków tłuszczem, albo sos do wszelkich klusek, mięs. Do każdego obiadu zawsze było warzywko.

edit: hej anulciak Widzę że już trochę osiągnęłaś, gratulacje Jaki sposób odchudzania stosujesz, jakąś dietę czy racjonalne odżywianie?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2013-02-20 o 19:31
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:33   #3782
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Wykąpałam moja psinke,wypiłam pół litra zielonej i zaraz chyba wskakuje do łózka
Witam wszystkie nowe koleżanki i życze spadków
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:35   #3783
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mnie oświecić - czy przed treningiem jejm węgle a po białka czy na odwrót?
To podobno ważne ...
Marysieńka chyba pisała - węgle przed, białko po, choć trafiłam parę razy na teorię, że PO trzeba też węgle, albo węgle z białkiem. Dietetyczka, z którą kiedyś się konsultowałam, mówiła że tylko białko, najlepiej do pół h po wysiłku, ale wszystko, co mówiła dzieliłam przez dwa, bo o tym, że owoców nie powinno się z niczym łączyć, albo jeść po posiłku dowiedziała się ode mnie i była mocno zdziwiona... dlatego właśnie nie zdecyduję się na żadnego dietetyka, który jest szkolony tradycyjnie...
Ale wszystkie te źródła były zgodne co do jednego - PO WYSIŁKU UNIKAĆ TŁUSZCZÓW!

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

dzięki za wszystkie głaski, cmoki i przytulaski, zagłaskałyście mnie dziś do nieprzytomności liczę na poprawę formy, czas: start!
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:35   #3784
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Uciekam oglądać "Kronikę opętania"
Dobranoc kobitki
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:37   #3785
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Anulciak, czy Ty nie byłaś przypadkiem na wątku 75+?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 19:38   #3786
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Carla się nie odzywa...Będę beczeć

Właśnie skończyłam oglądać album ze zdjęciami Marilyn. Nie czytałam wszystkich opisów, bo taką chooyową czcionką napisali, że ja nie mam pojęcia, kto to jest w stanie przeczytać
Matko kochana, jak ja kocham tą dziewczynę Ojciec ostatnio wchodzi do mojego pokoju, patrzy na ścianę na której wiszą zdjęcia Marilyn i Elvisa i mówi tak:
-Przecież to stara kobita już jest. Czemu wieszasz jej zdjęcia z młodości?
-Bo ona, tata, nie żyje... (51 lat )


Nie spodziewałam się, że kiedyś będę posiadaczką tego albumu, który bardzo chciałam mieć i baardzo do niego wzdychałam, będąc w empiku...Ten co mi się podobał najbardziej kosztował nieco ponad sto złotych, ale dostałam w mniejszym formacie i też się cieszę, bo sama chyba bym sobie go nie kupiła...Luby widział, że wzdycham

No nic, idę się wykąpać i się położę, wygrzać się. Herbata rozgrzewa tylko na chwilę...A jeszcze mam najchłodniejszy pokój w domu, bo najbardziej odległy od pieca i jest zaopatrywany w ciepło na samym końcu...Dostaję ochłapy...

anulciak

@ dostałaś?

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2013-02-20 o 19:42
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:19   #3787
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Wróciłam z trenngu na czterech...
Ja po treningu jem białko+węgle+tłuszcz. Wszytskie posiłki mam takie. Ewentualnie kolacje w dni beztreningowe jem białko+tłuszcz.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 21:22   #3788
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ogolnie fajny prezent taki album I fajnie jak ktoś zauważa spadek wagi (u mnie to zwykle babcia i koleżanka )

anulciak
Witaj! Napisz coś o sobie, jaką dietę stosujesz, bo z podpisu wynika, że już naprawdę sporo schudłaś

Miałam wieczór z książką, teraz szykuję się już do spania.

Dobranoc kobitki!
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:29   #3789
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Nadrobiłam Was nareszcie Zajęło mi to TYLKO 3 godz
Fajnie, że jeszcze o mnie pamiętacie
Marysiu Faktycznie przez pracę nie miałam dla Was czasu
Monia Nie udawaj, że ryczeć będziesz P.S Na focie z kibla świetnie wyszłaś
Czytałam wszystko z uporem maniaka, aż w oczach mi się mieniło a jak przyszło co do czego to nie wiem co mądrego chciałam napisać
Pewnie o wielu rzeczach zapomnę - mam nadzieję że mi wybaczycie
Olu co się z tą tarczycą porobiło Z tego co wiem to jod wydalany jest przez nerki i zaleca się unikania kontaktu z kobietami w ciąży i małymi dziećmi, żeby nie narażać ich na promieniowanie. Z drugiej strony jod radioaktywny podaje się tylko osobom u których nie wskazana jest operacja ale coś w tej kwestii może się zmieniło Ja z takim przypadkiem jeszcze się nie spotkałam
Iza Buciki cudaśne no i gratuluję zakończonej sesji
Asiu Mam wypiekacz chleba z Lidla i praktycznie co tydzień robię chlebek dla mnie zakup jak najbardziej udany
Marta Praca faktycznie na tragicznych warunkach Jak tak podliczę sobie ile godz od soboty przepracowałam to wychodzi 50 godz no ale za inne pieniądze chociaż więc nie powinnam narzekać...
A co chodzi z Twoim kolegą i tym mieszkaniem? Bo nie zrozumiałam on Ci pomoże znaleźć? Tak w ogóle to szukasz mieszkania teraz? Sorki jak czegoś nie doczytałam, a już o tym pisałaś
Anuszka A co z Twoją pracą? Od poniedziałku miałaś zacząć? Znowu nic nie wiem... No i nie łam się to wagą kobieto!!!
Kasiu Super zdjęcia A najlepsze jest to że najpierw Twój uśmiech zobaczyłam a dopiero potem całą resztę - bardzo sympatyczną masz buźkę
Nadalka Córeczka jak laleczka śliczna Twoje zdjęcie też suuuper znikasz w oczach Jakie masz teraz włoski? Bo przejrzałam wszystkie zdjęcia i jak dla mnie rudy rządzi Mam straszną ochotę znowu wiewiórę sobie zrobić
Scio Witaj Byłyśmy też przez moment na tym samym wątku( z Monią zresztą)
Był też temat herbatek w prasowanych kostkach poruszany( nie pamiętam przez kogo...) ja piję zieloną i czerwoną z firmy Panaceum i moim zdaniem są naprawdę super
Iza Co do suplementów... zazwyczaj stosuje się ok 3 miesięcy po czym robisz 2-4 tygodnie przerwy i powtarzasz kurację lub po tych 3 miesiącach zmieniasz suplement i znowu stosujesz 3 miechy( mam nadzieję że jasno napisałam)
Monia Ja odebrałam dzisiaj moją paczkę Biovaxa Kupiłam szampon z maską i od jutra postaram się systematycznie używać bo moje włosy też nie wyglądają ostatnio za dobrze. Już nie mogę się doczekać wizyty u fryzjera w piątek - oczywiście farbowanie szamponem a nie standardową farbą
Martha Ja też od pewnego czasu zgłębiam temat olejów i olejowania włosków Zakupiłam już nawet olej kokosowy i potem doczytałam że na mój rodzaj porowatości to raczej inne zalecane są ehh Zielona jeszcze jestem więc chętnie dobrych rad posłucham od bardziej doświadczonej koleżanki bo ciężko jest wszystko ogarnąć naraz a ja to w gorącej wodzie kąpana raczej i najlepiej bym chciała wszystko teraz, zaraz
Zapytam jeszcze tylko czy którejś z koleżanek offtopici przeszkadzają? Bo ja to godzinami na niektóre tematy mogę rozmawiać jak coś to mnie postawcie do pionu
Chyba na dzisiaj już kończę bo głowa mi pęka od nadmiaru przyswojonych informacji
Dobrej nocki
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 22:05   #3790
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Wlasnie wrocilam z pracy i mam mozliwosc sprawdzenia forum
Nie gniewam sie macie racje dziewczyny bo jak dzis spojrzałam na moj wczorajszy jadlospis to rzeczywiście byl okropny , zauważyłam pewne bledy i dzis je troszke mam nadzieje poprawilam

Przyjmuje każda uwaga bo juz nie moge na siebie patrzec, jade w kwietniu do Pl i bardzo bym chciala pozbyć sie choc troche zbędnego balastu ....


anulcia witaj

przez parę dni jeśli pozwolicie będę wysłać swoje jadłospisy żebyście mi pomogły wyeliminować złe nawyki

oto byl moj dzisiejszy

Śniadanie godz. 08:00 (284.2 kcal)
Płatki Nestle Fitness z Czekoladą|Nestle Fitness 20 [g/ml] (76.4 kcal)
Mleko 1.7%|Milko 250 [g/ml] (125 kcal)
Musli 20 [g/ml] (82.8 kcal)

( wiem ze musli i płatki z czekolada są złe wiec od jutra już je zastąpię otrębami z orzechami i suszonymi owocami pomarańcz, mango, kokos)

II Śniadanie godz. 11:00 (75 kcal)
Zupa jarzynowa 250 [g/ml] (75 kcal)

( woda, udko z kurczaka, kalafior, fasolka, brokuł, marchewka, ziemniaki - zabielana jogurtem naturalnym, przyprawiona wegetą i pieprzem)

Obiad godz. 13:30 (358.65 kcal)
Filet z kurczaka gotowany w wolnowarze z marchewka , cebula, czosnkiem( przyprawiony 2 lyzki oliwy z olivek , przyprawa do kurczaka i pieprz) 150 [g/ml] (160.5 kcal)
Salatka z kapusty pekinskiem z pomidorem , ogorkiem , kukurydza z puszki. Polana sosem z jogurtu naturanego z lyzka majonezu light + pieprz) 150g
Ryż basmati biały - po ugotowaniu 150 [g/ml] (169.2 kcal)

Podwieczorek godz. 16:00 (292.8 kcal)
Gruszka 130 [g/ml] (75.4 kcal)
Jabłko 145 [g/ml] (72.5 kcal)
Jogurt Activia Naturalny|Danone 210 [g/ml] (144.9 kcal)

Kolacja godz. 18:30 (274 kcal)
Pumpernikiel Pełnoziarnisty jedna kromka
Serek wiejski 200 [g/ml] (186 kcal)

Do każdego posiłku wypijałam kubek zielonej herbaty.

Milych Snow i do jutra
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 23:36   #3791
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Jak zwykle cala masa postow do nadrobienia
Witam wszystkie nowe dziewczyny w watku,
Pozdrawiam i gratuluje spadkow tym starym
Obiecuje, ze jak tylko wroce do UK to wracam do regularnego uczestnictwa i dietowania, bo bedzie z czego zrzucac... Nic tylko mnie tu pasa jak tucznika A ja nie protestuje, ale dusza bedzie chulac tylko do wtorku.
Fryrry Sue odezwij sie
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 04:57   #3792
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witajcie dziekuje za mile przyjecie
Odchudzam sie w sumie od roku, ale tak intensywnie od wakafji.niestety mialam tez 3mc przerwy(sierpien-listopad) bo wyrostek mnie zlapal i mnie pokroili...
Mam 28lat, pracuje, ucze sie w studiuum kosmetycznym, wychowuje 8letniego syna
Dieta...w sumie MZ plus 3-4razy w tyg. Trening na silownii. Dodatkowo jestem sluzba zdrowia wiec wg krokomierza codziennnie na dyzurze robie ok 12000 krokow czyli jakies 6km

Furry tak udzielalam sie na 75+

Ogolnie nie dostalam i dlatego na wadze juz dzis 88.5...wiem. ze to moze byc teraz okres bez spadkow wagi ale cm spadaja.

Jest to spowodowane opoznienniem w @....tydzien....

Ps. Pisze z tele wiec przepraszam jak cos pominelam
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 05:28   #3793
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Kinia_Sw Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z pracy i mam mozliwosc sprawdzenia forum
Nie gniewam sie macie racje dziewczyny bo jak dzis spojrzałam na moj wczorajszy jadlospis to rzeczywiście byl okropny , zauważyłam pewne bledy i dzis je troszke mam nadzieje poprawilam

Przyjmuje każda uwaga bo juz nie moge na siebie patrzec, jade w kwietniu do Pl i bardzo bym chciala pozbyć sie choc troche zbędnego balastu ....


anulcia witaj

przez parę dni jeśli pozwolicie będę wysłać swoje jadłospisy żebyście mi pomogły wyeliminować złe nawyki

oto byl moj dzisiejszy

Śniadanie godz. 08:00 (284.2 kcal)
Płatki Nestle Fitness z Czekoladą|Nestle Fitness 20 [g/ml] (76.4 kcal)
Mleko 1.7%|Milko 250 [g/ml] (125 kcal)
Musli 20 [g/ml] (82.8 kcal)

( wiem ze musli i płatki z czekolada są złe wiec od jutra już je zastąpię otrębami z orzechami i suszonymi owocami pomarańcz, mango, kokos)

II Śniadanie godz. 11:00 (75 kcal)
Zupa jarzynowa 250 [g/ml] (75 kcal)

( woda, udko z kurczaka, kalafior, fasolka, brokuł, marchewka, ziemniaki - zabielana jogurtem naturalnym, przyprawiona wegetą i pieprzem)

Obiad godz. 13:30 (358.65 kcal)
Filet z kurczaka gotowany w wolnowarze z marchewka , cebula, czosnkiem( przyprawiony 2 lyzki oliwy z olivek , przyprawa do kurczaka i pieprz) 150 [g/ml] (160.5 kcal)
Salatka z kapusty pekinskiem z pomidorem , ogorkiem , kukurydza z puszki. Polana sosem z jogurtu naturanego z lyzka majonezu light + pieprz) 150g
Ryż basmati biały - po ugotowaniu 150 [g/ml] (169.2 kcal)

Podwieczorek godz. 16:00 (292.8 kcal)
Gruszka 130 [g/ml] (75.4 kcal)
Jabłko 145 [g/ml] (72.5 kcal)
Jogurt Activia Naturalny|Danone 210 [g/ml] (144.9 kcal)

Kolacja godz. 18:30 (274 kcal)
Pumpernikiel Pełnoziarnisty jedna kromka
Serek wiejski 200 [g/ml] (186 kcal)

Do każdego posiłku wypijałam kubek zielonej herbaty.

Milych Snow i do jutra
na początek gratulacje za dość przyzwoity jałospis. te zaznaczone na czerwono -to ja bym zmieniła. i tak zaczynając od śniadania - rozsyp ptakom te płatki- więcej ich nie dojadaj- zastąp je płatkami górskimi, orzechami słonecznikiem, itd. to samo z musli nie kupuj gotowego tylko sama go komponuj. w tych gotowych paczkowanych jest mas cukru
jesli chodzi o obiad to zamień biały ryż na ciemny

no i super kolacja -możesz dorzucić tam jakieś warzywa, pomidor, ogórek , szczypiorek-co lubisz

i jak się dzisiaj czujesz po takiej kolacji ?

---------- Dopisano o 06:26 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

a tak w ogóle to dzień dobry , ja właśnie poję kawkę i doczytuję co naskrobałyście od wczoraj

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

dzisiaj zapowiada się ciekawy dzień bo wczoraj masakrycznie bolała mnie głowa , chyba ciśnienie wariowało . a co tam u was jakie plany na dzisiaj
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 06:18   #3794
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Carla, mam taki wyblakły rudy
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 06:19   #3795
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ja tylko na chwile....

Wrocilam dzis do wagi z podpisu po @ czyli zanosi sie na spadek w poniedzialek

Tez jestem fanka biedronki

Dobra dopijam kawe i sie do wyjscia szykuje. Milego dnia
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:15   #3796
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzień dobry
Strasznie boli mnie gardło i mam chrypę...Ech...Trzeba udać się do apteki chyba.
Ja z tym @ teraz mam też dziwnie. Raz, że się spóźnił, a dwa, że powinnam już mieć dziś koniec, a nadal leje się ze mnie
Scio
Co jadasz na kolację w dni beztreningowe?
Anulciak
Jak dostaniesz @ to waga wróci do normy
Milenka
Już wiem o co chciałam pytać wczoraj Ty miałaś jakiś zastój wagi dłuższy podczas diety? Jak długi?
Carla
Ja tam tęsknię za Tobą I fucktycznie będę ryczeć jak nie wrócisz
Foty na spontanie są najlepsze
Sunshine
Uwaga dziatki, będą spadki
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:31   #3797
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzień dorby

Kolejne 100g poszło Czyli w tym tygodniu jest juz -1,5 kg - szkoda tylko że to wszystko było przybrane w ostatni weekened ... Wciąz 600 g do podpisu

Odwyk od wagoholizmu będzie od soboty bo wyjeżdżam

Dziś killer

Miłego dnia
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:40   #3798
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hej chudzinki
Ja dziś to co zawsze czyli kawa i żytni chlebek z sopocką,na drugie sniadanie zjem też kawałek chlebka z szynką i ziellloooonnnąąą wypije
Skocze dziś po jakies warzywa,i na obiado-kolacje coś wyczaruje,może jakąś rybe na jutro zakupie
Jutro mam wolne bo jade na tomografie,do badania nie mogę nic zjesc,wiec jutro będzie bez śniadania

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Dzień dorby

Kolejne 100g poszło Czyli w tym tygodniu jest juz -1,5 kg - szkoda tylko że to wszystko było przybrane w ostatni weekened ... Wciąz 600 g do podpisu

Odwyk od wagoholizmu będzie od soboty bo wyjeżdżam

Dziś killer

Miłego dnia
Ja moją wage schowam do szafy i wyciągne za 2 tygodnie
Bo mi pokazuje ciągle tą samą wage od poniedziałku

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Strasznie boli mnie gardło i mam chrypę...Ech...Trzeba udać się do apteki chyba.
Ja z tym @ teraz mam też dziwnie. Raz, że się spóźnił, a dwa, że powinnam już mieć dziś koniec, a nadal leje się ze mnie


Uwaga dziatki, będą spadki
U mnie @ regularnie co 28 dni z kalendarzem w ręku

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Witajcie dziekuje za mile przyjecie
Odchudzam sie w sumie od roku, ale tak intensywnie od wakafji.niestety mialam tez 3mc przerwy(sierpien-listopad) bo wyrostek mnie zlapal i mnie pokroili...
Mam 28lat, pracuje, ucze sie w studiuum kosmetycznym, wychowuje 8letniego syna
Dieta...w sumie MZ plus 3-4razy w tyg. Trening na silownii. Dodatkowo jestem sluzba zdrowia wiec wg krokomierza codziennnie na dyzurze robie ok 12000 krokow czyli jakies 6km

Furry tak udzielalam sie na 75+

Ogolnie nie dostalam i dlatego na wadze juz dzis 88.5...wiem. ze to moze byc teraz okres bez spadkow wagi ale cm spadaja.

Jest to spowodowane opoznienniem w @....tydzien....

Ps. Pisze z tele wiec przepraszam jak cos pominelam
Dla mnie centymetry najważniejsze

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Jak zwykle cala masa postow do nadrobienia
Witam wszystkie nowe dziewczyny w watku,
Pozdrawiam i gratuluje spadkow tym starym
Obiecuje, ze jak tylko wroce do UK to wracam do regularnego uczestnictwa i dietowania, bo bedzie z czego zrzucac... Nic tylko mnie tu pasa jak tucznika A ja nie protestuje, ale dusza bedzie chulac tylko do wtorku.
Fryrry Sue odezwij sie
Rozpusta
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 07:49   #3799
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ogolnie
Mięso (kawałek schabu lub piersi z kurczaka ok. 100-150g) + warzywa na patelnie najczęściej. Czasem omlet robiony bez mąki.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 07:57   #3800
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ogolnie
Mięso (kawałek schabu lub piersi z kurczaka ok. 100-150g) + warzywa na patelnie najczęściej. Czasem omlet robiony bez mąki.
Schab pieczony?
Ja omleta też robię bez mąki. Dwa jajka i dwie łyżeczki mleka oraz ulubione przyprawy i jeden plasterek szynki pokrojony w drobne kawałeczki.

Lolita
Też mam/miałam z kalendarzem w ręki co 28 dni i 4 dni trwał. Teraz dostałam z kilkudniowym poślizgiem i trwa już 5,5 dnia Może to przez dietę albo coś.
W każdym razie nie chcę, żeby znowu się coś rozregulowało, bo od dwóch lat mam dopiero regularne cykle. Przedtem nie wiedziałam co i jak, kiedy i gdzie okres dostanę A potem samo się unormowało i przestał mnie boleć jajnik, bo jak miałam nieregularne cykle, to bolał mnie jajnik lewy. Powiedziałam to kiedyś mojej pani ginekolog, to powiedziała, że tak musi być No chyba jednak nie musi, skoro od dwóch lat mnie nie boli.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:04   #3801
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dobry!

U mnie też zapowiada się spadek w poniedziałek, ale co z tego będzie, kto to wie
Dzisiaj na śniadanie jeszcze nie wiem co, muszę zobaczyć co mam w lodówce.

Monia też zawsze miałam niespodziewany @. A teraz dalej nie mam , niby brzuch pobolewa, ale nic nie ma, zaczekam jeszcze i jak nie będzie to się do gina wybiorę, bo może się cykl zastopował jak przestałam brać tabletki.

A co do sklepów to u mnie rządi biedronka i kaufland

Plany na dziś? Nauka jak zwykle i skończenie aktualnie czytanej książki bo niewiele mi zostało.
Miłego dnia!
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:04   #3802
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzień dobryyy

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość

Nie spodziewałam się, że kiedyś będę posiadaczką tego albumu, który bardzo chciałam mieć i baardzo do niego wzdychałam, będąc w empiku...Ten co mi się podobał najbardziej kosztował nieco ponad sto złotych, ale dostałam w mniejszym formacie i też się cieszę, bo sama chyba bym sobie go nie kupiła...Luby widział, że wzdycham
A jednak dobrze myślałam - luby

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Nadrobiłam Was nareszcie Zajęło mi to TYLKO 3 godz

Iza Buciki cudaśne no i gratuluję zakończonej sesji

Iza Co do suplementów... zazwyczaj stosuje się ok 3 miesięcy po czym robisz 2-4 tygodnie przerwy i powtarzasz kurację lub po tych 3 miesiącach zmieniasz suplement i znowu stosujesz 3 miechy( mam nadzieję że jasno napisałam)

Zapytam jeszcze tylko czy którejś z koleżanek offtopici przeszkadzają? Bo ja to godzinami na niektóre tematy mogę rozmawiać jak coś to mnie postawcie do pionu
Chyba na dzisiaj już kończę bo głowa mi pęka od nadmiaru przyswojonych informacji
Dobrej nocki
Ooo dzięki za odpowiedź muszę zrobić przerwę jak skończę opakowanie i dziękuję za gratulację a co do przeszkadzania ja jestem tolerancyjna - mało co mi przeszkadza więc poplotkuje z Tobą

Kinia_Sw zgadzam sie z Kwiatuszkiem aaa i wegeta do śmieci - jest bardzo niezdrowa i zatrzymuje wodę w organiźmie

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ogolnie
Mięso (kawałek schabu lub piersi z kurczaka ok. 100-150g) + warzywa na patelnie najczęściej. Czasem omlet robiony bez mąki.
Omlet

Ja po kawie idę coś na śniadanie wyczarować
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:34   #3803
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ja już po śniadanku. Dopiję kawkę i na chwilę do poduszki jeszcze się przytulę Mój B zostaje dzisiaj w domu bo znowu coś w plecy mu wlazło. Sypie się już chłopak nie ma co Wysłałam go na 9.00 na zastrzyk żeby od poniedziałku był na chodzie.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Witajcie dziekuje za mile przyjecie
Odchudzam sie w sumie od roku, ale tak intensywnie od wakafji.niestety mialam tez 3mc przerwy(sierpien-listopad) bo wyrostek mnie zlapal i mnie pokroili...
Mam 28lat, pracuje, ucze sie w studiuum kosmetycznym, wychowuje 8letniego syna
Dieta...w sumie MZ plus 3-4razy w tyg. Trening na silownii. Dodatkowo jestem sluzba zdrowia wiec wg krokomierza codziennnie na dyzurze robie ok 12000 krokow czyli jakies 6km

Furry tak udzielalam sie na 75+

Ogolnie nie dostalam i dlatego na wadze juz dzis 88.5...wiem. ze to moze byc teraz okres bez spadkow wagi ale cm spadaja.

Jest to spowodowane opoznienniem w @....tydzien....

Ps. Pisze z tele wiec przepraszam jak cos pominelam
Też muszę rozważyć zabranie krokomierza na dyżur ciekawe ile km nastukam Podobną mamy wagę


---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Carla, mam taki wyblakły rudy
No to czas zmienić swój look na wiosnę

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Hej chudzinki
Ja dziś to co zawsze czyli kawa i żytni chlebek z sopocką,na drugie sniadanie zjem też kawałek chlebka z szynką i ziellloooonnnąąą wypije
Skocze dziś po jakies warzywa,i na obiado-kolacje coś wyczaruje,może jakąś rybe na jutro zakupie
Jutro mam wolne bo jade na tomografie,do badania nie mogę nic zjesc,wiec jutro będzie bez śniadania
A co się dzieje że tomografię musisz zrobić?
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez CARLA_23
Czas edycji: 2013-02-21 o 08:54
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:36   #3804
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Schab pieczony?
Ja omleta też robię bez mąki. Dwa jajka i dwie łyżeczki mleka oraz ulubione przyprawy i jeden plasterek szynki pokrojony w drobne kawałeczki.

Lolita
Też mam/miałam z kalendarzem w ręki co 28 dni i 4 dni trwał. Teraz dostałam z kilkudniowym poślizgiem i trwa już 5,5 dnia Może to przez dietę albo coś.
W każdym razie nie chcę, żeby znowu się coś rozregulowało, bo od dwóch lat mam dopiero regularne cykle. Przedtem nie wiedziałam co i jak, kiedy i gdzie okres dostanę A potem samo się unormowało i przestał mnie boleć jajnik, bo jak miałam nieregularne cykle, to bolał mnie jajnik lewy. Powiedziałam to kiedyś mojej pani ginekolog, to powiedziała, że tak musi być No chyba jednak nie musi, skoro od dwóch lat mnie nie boli.
Ogolnie różnie. sporo smażę, bo mi się nie chce piec
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:45   #3805
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dziewczynki wrzucam menu z wczoraj:
Sniadaniewsianka(3lyzki platkow,100ml mleka 1.5%, lyzeczka miodu, lyzeczka sloneczniika)banan)
2sniadanie:jogobella grejphrutowai kromka ciemnego z bialym serem
Obiad:warzywa na patelnie 225g plus piers z kurczaka
Podwieczorek: pomaranca
Kolacja:2kromki ciemnego z pasta z suszonych pomidorow i wedlina z indyka plus pomidor i papryka

Wiem ideal to nie jest...

Cholernej @ nadal brak
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:49   #3806
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Dzień dorby

Kolejne 100g poszło Czyli w tym tygodniu jest juz -1,5 kg - szkoda tylko że to wszystko było przybrane w ostatni weekened ... Wciąz 600 g do podpisu

Odwyk od wagoholizmu będzie od soboty bo wyjeżdżam

Dziś killer

Miłego dnia
Możemy sobie po raz kolejny podać rękę w zrzucaniu weekendowego wzrostu niestety...
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:49   #3807
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wrzucam menu z wczoraj:
Sniadaniewsianka(3lyzki platkow,100ml mleka 1.5%, lyzeczka miodu, lyzeczka sloneczniika)banan)
2sniadanie:jogobella grejphrutowai kromka ciemnego z bialym serem
Obiad:warzywa na patelnie 225g plus piers z kurczaka
Podwieczorek: pomaranca
Kolacja:2kromki ciemnego z pasta z suszonych pomidorow i wedlina z indyka plus pomidor i papryka

Wiem ideal to nie jest...

Cholernej @ nadal brak
Nie jest źle ale jogobelle bym zamieniała na jogurt nat. i do pomarańczy coś dodała, bo sam owoc to trochę mało
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:52   #3808
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wrzucam menu z wczoraj:
Sniadaniewsianka(3lyzki platkow,100ml mleka 1.5%, lyzeczka miodu, lyzeczka sloneczniika)banan)
2sniadanie:jogobella grejphrutowai kromka ciemnego z bialym serem
Obiad:warzywa na patelnie 225g plus piers z kurczaka
Podwieczorek: pomaranca
Kolacja:2kromki ciemnego z pasta z suszonych pomidorow i wedlina z indyka plus pomidor i papryka

Wiem ideal to nie jest...

Cholernej @ nadal brak
Sama wiesz że idealnie nie było, ale nie jest najgorzej Do podwieczorku jogurt a do II śniadania czysty jogurt + owoc i będzie git
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:54   #3809
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Aaa właśnie Nadalka jak skakanka???
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:03   #3810
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hejo!

Dziewczyny, czemu się upieracie, by te owoce jeść koniecznie z czymś? Powinno jeść się same, na czczo, albo jakieś 4h po ostatnim posiłku.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.