Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 22:16   #3901
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

No gdzie mi do Trojmiasta!!?? ale moze kiedys.... Jak puszcza jakies fajne, szybkie polaczenie PKP Warszawa-Trojmiasto to na bank sie tam pojawie.

Kiedys stosowalam kilka razy Tombakowa, trzydniowa diete oczyszczajaca jelita ze zlogow i bylam zadowolona z efektow. Jest nawet watek poswiecony temu sposobowi.

Ja bym zjadla taki ''pasztet'' jajeczno-pieczarkowy. Wojek cos takiego kiedys zrobil, nie wiem co tam bylo, ale bylo zapychajace i niskokaloryczne.
Furry daj znac jak jutro bedziesz na rynku na Kole, bo ja tam musze zajsc po chleb
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:37   #3902
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Sss7 - o masz, a ja coś takiego mówiłam, że będę? chyba już się nie kontroluję
Co Ty, jutro wyjątkowo idę do pracy (!), a poza tym nie mam hajsu na żadne wypady na rynek, wyjadam teraz resztki (np zamrożone gołąbki, o których gadałam :P) przez co musiałam wrócić do węgli i nabiału.. kurde mięcho i ryby to jednak drożyzna, a to i tak najczęściej taki szajs.. ech.

A co do oczyszczania jeszcze, to mi się marzy post leczniczy na wiosnę, połączony z oczyszczaniem okrężnicy i wątroby... boję się tego jak jasna cholera, a przede wszystkim ciężko mi się zabrać, a powinnam już teraz się przygotowywać. I tak jest co roku
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 22:50   #3903
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Furry, Nie, nie, nic nie mowilas, ze idziesz. Ja tak tylko pomyslalam, ze moze idziesz, bo ja tam zawsze chodzilam i moja mama tam chodzi. Mam tam bude z dobra wieprzowina i wolowina na zamowienie, bude z za☠☠☠istym chlebem zytnim na zakwasie no i warzywka od rolnikow.
A tymi golabkami sie nie rpzejmuj, ilez tam tego ryzu jest.
A to oczyszczanie watroby to masz na mysli tez Tombaka? Pamietam bylo w ksiazce, ale musialabym poszperac o szczegoly. pamietam tylko cos z przykladaniem cieplego o ze brzmialo dosyc niepoojaco.

Przeczytalam artykul dot. wod mineralnych obracajac w lapach i popijajac butelke Kropli Beskidu. W artykule prawie sie zgadza ilosc skladnikow mineralnych, ale wtedy metkowala sie jako zrodlana. Teraz jest prawi tyle samo, a metkuje sie jako mineralna. Nie ma jednak uz polecienia przez panstwowy zaklad higieny. Ja akurat jej nie lubie. Pije, bo taka jest w domu. Zazwyczaj popijalam Cisowianke lub Naleczowianke, ale bede musiala sie temu dokladniej przyjrzec. W lecie Muszynianke, ale to wiem ze jest wysokozmineralizowana i ma duzo magnezu.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 23:13   #3904
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Oj kurczę, to może się przejdę z Tobą w takim razie, to byś mi pokazała, które to budy, bo cały czas szukam namiaru na dobrego dostawcę mięcha i innych dóbr.. póki co zaopatruję się na pl. Szembeka, ale bywam tam tylko po wizytach u podopiecznej, a też nie zawsze mam czas.. a tu pod nosem.
Daj znać o której się wybierasz, ja powinnam być z powrotem z pracy ok 12.00, zależy ile mi się zejdzie z dojazdem, bo planuję jutro rower, a jak wyjdzie to zobaczymy..

Dziewczęta, ściągnęłam przed chwilą "Uleczyć nieuleczalne" Tombaka, jedyne, które nie wymagało opłacenia transferu ale po przeleceniu spisu treści dochodzę do wniosku, że to dla tych, którzy mają konkretne schorzenie (cała lista przypadłości i sposoby na wyjście z nich). Jeśli jesteście zainteresowane, to podrzućcie maile. Reszta z jego czterech książek też jest na chomiku, tylko trzeba sypnąć kasą (przynajmniej mi tak wyskoczyło, nie wiem, może za dużo ściągnęłam wcześniej, nie ogarniam chomika).

A dla freaków - moja fascynacja sprzed lat - ożywione pokarmy
http://forum.gazeta.pl/forum/w,353,1...lna_dieta.html

Dobrej nocy!
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 23:26   #3905
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

o 12 to tam juz nic moze nie byc - szczegolnie mojego chleba, ale nie wiem o ktorej sie obudze. Dam Ci jutro znac. Tombaka jak mialam ta ''Jak zyc dlugo i zdrowo'' czy cos takiego. To chyba najlepsza jego ksiazka. Czasem kontrowersyny, czasem mialam mieszane uczucia, ale puki co zarowno dieta jak i metoda oczyszczania jelit ze zlogow byly bardoz skuteczne. A jutro lukne na ten artykul co podeslalas, bo otworzylam i za dlugi...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2013-02-21 o 23:28
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 05:47   #3906
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Furry Sue widzę że zgłębiłaś bardzo temat owocowy Ja w sobotę zacznę dzień od wody z cytryną( całkiem o tym zapomniałam a oczyszczałam się tak zeszłej wiosny + proszek zasadowy na odkwaszenie) potem do południa owocki i po południu białka, warzywka i na obiad mała porcja węgli złożonych Zobaczymy jak będę się czuła
Jak znajdziesz te pdf to ja też chętna jestem
Iza Też o jakiś pdf kiedyś pisałaś...Jakieś książki czy coś...To ja też poproszę jak znajdziesz chwilkę żeby wysłać
Monia Brawo za ciasteczka możemy sobie dzisiaj rękę podać ja pochłonęłam 3 jeżyki
carla kiedys miałam rozpiske na taka dite oczyszczajaca która trwała 3 dni . i polegała włsnie z rana takiego proszku z apteki- gorzki jak cholera , a potem przez cały dzień piło s.ie wode z cytryna i pomarańczą
powiem ci ze do kibelka latało sie co godzinę - fajnie oczyszczało to jelita z wszystkich złogów.
niestety gdzieś zapodziałam tę rozpiskę-
ja ty robisz te oczyszczanie,

---------- Dopisano o 05:53 ---------- Poprzedni post napisano o 05:51 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Kiedys stosowalam kilka razy Tombakowa, trzydniowa diete oczyszczajaca jelita ze zlogow i bylam zadowolona z efektow. Jest nawet watek poswiecony temu sposobowi.

b
napisz coś więcej o tym oczyszczaniu- mam ochotę na taką dietkę

---------- Dopisano o 05:55 ---------- Poprzedni post napisano o 05:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość

A co do oczyszczania jeszcze, to mi się marzy post leczniczy na wiosnę, połączony z oczyszczaniem okrężnicy i wątroby... boję się tego jak jasna cholera, a przede wszystkim ciężko mi się zabrać, a powinnam już teraz się przygotowywać. I tak jest co roku
na czym polega ten post leczniczy

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 05:55 ----------

dziewczyny znalazlam tę ditę nie 3 a 6 dniową....chociaż ja stosowałam ją 3 dni

http://www.mojegotowanie.pl/wokol_st..._cialo_i_umysl

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:08 ----------

wiecie co temat oszczania mnie zainteresował
sss7 znalałam wątek gfzie stosowałaś ocztszczanie kefirem według Tombaka. napisz jak się po tym czyłaś i jakie były efekty. jestem zaskoczona że w naszych jelitach może być do killkunastu kg. kamieni kałowych. teraz sama nie wiem które oczyszczanie zastosować ? czy te sokami cytrusowymi czy te kefierm?
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 07:23   #3907
pinki pie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

pierwszy oficjalny spadek wagi
po tygodniu od ostatniego ważenia -2kg...czyli...:m ur:85kg

jestem szczęśliwa z powodu widocznego spadku, nie tylko na wadze. Swoją drogą muszę zaopatrzyć się w centymetr i pomierzyć obwody

ja już po śniadanku- tradycyjnie owsianka z wodą a teraz uciekam szaleć na orbitku a potem jeździć na szmacie po domu

ale mam mega motywację do działania, odchudzania, ćwiczenia... normalnie pierwszy raz tak mam To chyba dzięki Wam
Pierwszy raz nie chodzę na diecie głodna...wręcz jestem najedzona. Zawsze to wyglądalo u mnie w ten sposób- zjeść jak najmniej, to więcej schudnę... i to była męczarnia faktycznie gubilam max 10 kg, które wracały i to z nadwyżką I tak po 1 ciąży ważyłam jakieś 75 bez odchudzania... po odchudzaniu wachalam się między 65-70, potem druga ciąża... to już po byłam w granicach 90... co roku na wiosnę i lato coś gubilam, a potem wracało jak bumerang

Mam nadzieję, że teraz to zdrowe odchudzanie pozwoli się cieszyć wymarzoną sylwetką już na zawsze przy zmianie na stałe niektórych złych nawyków żywieniowych

Tak więc podsumowując....DZIŚ MAM PIĘKNY DZIEŃ
__________________
I cel ...7 z przodu mam nadzieję że jeszcze w marcu...
II cel...70
III cel...65
IV cel... do lipca fajnie by było ...60
a może uda się jak przed ślubem...54
pinki pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 07:23   #3908
martha22
Raczkowanie
 
Avatar martha22
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 67
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość

wiecie co temat oszczania mnie zainteresował
Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać

U mnie spoko. Wlazłam na wagę i jest tak, jak było, nic nie spadło. Bolące piersi uświadomiły mi, że jestem przed okresem, więc nie będę się ważyć przez jakis czas, żeby sie nie denerwować. Pomierzę się jutro, może cos spadło
Wizualnie moje ciało wygląda lepiej. Czuję mniejszy obwód w brzuchu (bez pomiaru) i jakoś tak w ogóle jest lepiej. Może to zasługa peellingów, bo zdzieram skórę regularnie

Jak Wy dbacie o ciało? masujecie, robicie peellingi? To jest bardzo ważne ja sie jeszcze biczuję lodowatą wodą, można przywyknąć
__________________
Wiecznie na diecie
73 kg / 168 cm
martha22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 07:44   #3909
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez pinki pie Pokaż wiadomość
o matko.... a długo już tak walczysz? ile w sumie udało ci się zrzucić?
a tętno liczysz według tego wzoru: Najefektywniejsze do spalania to zakres 65-75% Cardio Max, czyli tętna maksymalnego(obliczmy z wzoru 220 minus nasz wiek=Cardio Max.czyli maksymalna dla naszego wieku ilość uderzeń serca na minutę)

ja ćwiczę w tętnie 130-150, 40min codziennie. Mam zamiar dojść do 50-60 min ale za jakiś tydzień zwiększę o 5 min i tak stopniowo chcę dojść do godzinki.
Na orbitreku jezdze od sierpnia, diete zaczelam pod koniec wrzesnia. miesnie spalam od stycznia. zaczynalam od pulsu 110 -140 teraz jest o 90-110. Mam pulsometr

pinki pie gratulacje

martha ja robie peelingi kawowe, balsamuje sie i nic wiecej... zadne biczowanie woda, do tego zimna

Ja juz po sniadanku, planuje bezgrzeszny weekend, mimo, ze idziemy do znajomych jutro wieczorem Zaraz biore sie za sprzatanie "na sobote", obiadek mam, wiec nie bede musiala sterczec przy kuchence. Wczoraj odpuscilam cwiczenia, poszlam na spacer z psem. Za to dzis dam czaduuuuuuuuuu
Życze wszystkim dobrego dnia!
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 07:44   #3910
sagapao
Raczkowanie
 
Avatar sagapao
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 144
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hej dziewczyny wybaczcie moją nie obecność ale miałam zdeczka mętlik w głowie... zamiast okresu 5dni plamie przy podcieraniu nie no taki okres no i sie wybieram do gina z tejże okazji a 3testy w różnych dniach negatywne... ok więc to pewnie dieta heh
niestety nie odczytałam was brak czasu...
musze znaleźć motywacje zpowrotem do ćwiczeń...
Jak na to że nie ćwiczyłam tydzień to okropnie źle sie czuje z tym i moje ego spadło do zera i nie uwierzycie od 3 dni kręgosłup mnie napinkala na wysokości biustu czego nigdy nie miałam...
dość tego marudzenia mojego musze się ogarnąć dietowo od poniedziałku oceniam na jako tako wpadły nie słodkości a jedzenie nie wartościowe jak na razie mam spadek 30 deko no to może uda mi się coś więcej zrzucić do poniedziałku
haha słabo mnie zmobilizował ten mój cel żeby zobaczyć 7 przodu
zmykam na owsiakne z mleczkiem uwielbiam ją
__________________
START: 07.01.2013r.
89,5......
Teraz-73,3
72,5...70,5
i oby dalej 69,5...65,5
1 cel: 1 marca zobaczyć 7 z przodu - Cel osiągnięty 79.7
2 cel: 75kg... osiągnięty
3 cel: 70kg...
już 16kilo za mną.
sagapao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 08:13   #3911
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Hey

Furry młody ma fajne teksty

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Zjadlabym cos dobrego.... wlasnie na TVN Style byla szkola gotowania Gordona Ramseya i robil takie pyszosci... zaslinilam cala klawiature, kota i lozko....
kota mogłaś oszczędzić

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Iza Też o jakiś pdf kiedyś pisałaś...Jakieś książki czy coś...To ja też poproszę jak znajdziesz chwilkę żeby wysłać
A pewnie, że znajdę chwilkę podeślij mi e-mail na priv

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość

Przeszperałam kompa, ale o odżywianiu nic mi nie zostało, poza skopiowaną kiedyś z netu rozpiską diety Ewy Dąbrowskiej - również polecanej na oczyszczanie. Ale to dosłownie dwie strony tekstu, w necie jest pewnie dużo więcej info.. Jestem pewna, że miałam jedną książkę Tombaka, ale widocznie nie przetrwała któregoś formatu.

Mam za to Freuda, Fromma, Nietzchego i paru innych ciekawych autorów

Ale zaraz poszperam w sieci za tym Tombakiem chociaż, bo naprawdę warto poczytać.
Jak nie masz to nie szukaj specjalnie dla mnie hehe widzę, że za to wyposażona jesteś w psychologię i filozofię z tym chomikuj to jest tak, że jak masz konto to co tydzień dostajesz darmowy transfer i za to jak ktoś od Ciebie ściąga. Ja miałam konto parę lat i nie używałam go - teraz mam sporo transferu do wykorzystania wczoraj jak szukałam wyszukiwarka nie działała dziś zassałam tą książkę, o której pisze Sss podeśle Ci e-mail na priv może coś znajdę dla siebie w tej książce a artykuł dziś przerobię


Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość

A co do oczyszczania jeszcze, to mi się marzy post leczniczy na wiosnę, połączony z oczyszczaniem okrężnicy i wątroby... boję się tego jak jasna cholera, a przede wszystkim ciężko mi się zabrać, a powinnam już teraz się przygotowywać. I tak jest co roku
Co to jest post leczniczy

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Tombaka jak mialam ta ''Jak zyc dlugo i zdrowo'' czy cos takiego. To chyba najlepsza jego ksiazka. Czasem kontrowersyny, czasem mialam mieszane uczucia, ale puki co zarowno dieta jak i metoda oczyszczania jelit ze zlogow byly bardoz skuteczne. A jutro lukne na ten artykul co podeslalas, bo otworzylam i za dlugi...
Książka ściągnięta - zostaje mi ją tylko przeczytać

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
carla kiedys miałam rozpiske na taka dite oczyszczajaca która trwała 3 dni . i polegała włsnie z rana takiego proszku z apteki- gorzki jak cholera , a potem przez cały dzień piło s.ie wode z cytryna i pomarańczą
powiem ci ze do kibelka latało sie co godzinę - fajnie oczyszczało to jelita z wszystkich złogów.
niestety gdzieś zapodziałam tę rozpiskę-
ja ty robisz te oczyszczanie,

napisz coś więcej o tym oczyszczaniu- mam ochotę na taką dietkę

dziewczyny znalazlam tę ditę nie 3 a 6 dniową....chociaż ja stosowałam ją 3 dni

http://www.mojegotowanie.pl/wokol_st..._cialo_i_umysl[COLOR="Silver"]

wiecie co temat oszczania mnie zainteresował
sss7 znalałam wątek gfzie stosowałaś ocztszczanie kefirem według Tombaka. napisz jak się po tym czyłaś i jakie były efekty. jestem zaskoczona że w naszych jelitach może być do killkunastu kg. kamieni kałowych. teraz sama nie wiem które oczyszczanie zastosować ? czy te sokami cytrusowymi czy te kefierm?
Olu temat oszczania fajna literówka
Oo i co teraz Furry??? Które oczyszczanie wybrać Sss jakie efekty po tym co stosowałaś?


Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
martha ja robie peelingi kawowe, balsamuje sie i nic wiecej... zadne biczowanie woda, do tego zimna
Życze wszystkim dobrego dnia!
Wiem, że to się gdzieś już pojawiało ale napiszcie coś na temat tego peelingu kawowego kupujecie, robicie same???
Tobie również miłego dnia kochana życzę

Cytat:
Napisane przez sagapao Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wybaczcie moją nie obecność ale miałam zdeczka mętlik w głowie... zamiast okresu 5dni plamie przy podcieraniu nie no taki okres no i sie wybieram do gina z tejże okazji a 3testy w różnych dniach negatywne... ok więc to pewnie dieta heh
niestety nie odczytałam was brak czasu...
musze znaleźć motywacje zpowrotem do ćwiczeń...
Jak na to że nie ćwiczyłam tydzień to okropnie źle sie czuje z tym i moje ego spadło do zera i nie uwierzycie od 3 dni kręgosłup mnie napinkala na wysokości biustu czego nigdy nie miałam...
dość tego marudzenia mojego musze się ogarnąć dietowo od poniedziałku oceniam na jako tako wpadły nie słodkości a jedzenie nie wartościowe jak na razie mam spadek 30 deko no to może uda mi się coś więcej zrzucić do poniedziałku
haha słabo mnie zmobilizował ten mój cel żeby zobaczyć 7 przodu
zmykam na owsiakne z mleczkiem uwielbiam ją
Jedz zdrowo i zaczekaj z ćwiczeniami - zdrowie najważniejsze a plecy - robiłaś rozgrzewkę przed ćwiczeniami? - może to jakaś kontuzja po zbyt intensywnych ćwiczeniach lub braku rozgrzewki?
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 08:13   #3912
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez pinki pie Pokaż wiadomość
pierwszy oficjalny spadek wagi
po tygodniu od ostatniego ważenia -2kg...czyli...:m ur:85kg

jestem szczęśliwa z powodu widocznego spadku, nie tylko na wadze. Swoją drogą muszę zaopatrzyć się w centymetr i pomierzyć obwody

ale mam mega motywację do działania, odchudzania, ćwiczenia... normalnie pierwszy raz tak mam To chyba dzięki Wam
Pierwszy raz nie chodzę na diecie głodna...wręcz jestem najedzona. Zawsze to wyglądalo u mnie w ten sposób- zjeść jak najmniej, to więcej schudnę... i to była męczarnia faktycznie gubilam max 10 kg, które wracały i to z nadwyżką I tak po 1 ciąży ważyłam jakieś 75 bez odchudzania... po odchudzaniu wachalam się między 65-70, potem druga ciąża... to już po byłam w granicach 90... co roku na wiosnę i lato coś gubilam, a potem wracało jak bumerang

Mam nadzieję, że teraz to zdrowe odchudzanie pozwoli się cieszyć wymarzoną sylwetką już na zawsze przy zmianie na stałe niektórych złych nawyków żywieniowych

Tak więc podsumowując....DZIŚ MAM PIĘKNY DZIEŃ
za motywację i oczywiście spadek fajne jest to, że na zdrowej diecie nie ma głodu i jojo do tego mamy ostre wsparcie - tylko się cieszyć i chudnąć
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 08:22   #3913
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

cześć dziewczyny
Ja juz po sniadanku 2 kromeczki z drobiowa szynka szpinakiem i pomidorkiem
a na II sniadanko - to nie wiem jeszcze
na obiad ryba na parze w warzywach
podwieczorek owoce + jogurt n
kolacja twarozek z pomidorem
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:08   #3914
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witam, witam

A ja w marcu prawdopodobnie zawitam na tydzień do Trójmiasta

Tymczasem mamy piątek a ja wróciłam do wagi podpisowej sprzed 2 tygodni I pobiłam zeszły piątek o 400 g ... A więc teraz już chudniemy naprawdę

Postaram się pilnować żeby może w środe zobaczyć w końcu coś mniejszego na wadze ...

Niunia no ja normalnie nie jem tyle białka... A poza tym pije duzo wody. Pomijajac inne aspekty to problemy ludzi z nerkami na dukanie wynikały z picia niewystarczajacej ilości płynów.. Ja ktoś pije dużo to z produktami rozkładu białek nie ma problemu bo się wypłukują

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

pinkie pie gratuluje spadku

scio masz racje co do tego że rozmiar powinnien być wyznacznikiem nie waga... Tyle że rozmiar rozmiarowi nie równy .. Ja np wchodze w 40 z cześci sklepów na luziku, z części ledwo i wizualnie 40 to jeszcze nie to ... Zreszta wierze w magie BMI - powinnyśmy się miescić w tym przedziale i tyle A jednocześnie warto pracować nad odpowiednim stosunkiem mięśni-tłuszczu

W ciagu ostatniego pótora miesiąca zeszło mi 1,5% tłuszczu a przybyło tylko 0,1% mięśni wiec idzie to bardzo powoli jeśli chodzi mięśnie choć ja widze że mam ich sporo "na oko".

Zresztą mam 33,5% mięśni a norma zaczyna się od 34% dla mojego wieku więc w tym tempie sporo mi brakuje . Przeciętny poziom tłuszczu to poniżej 28% "dobry" poniżej 23% . No do wartości "top" nawet się nie przymierzam Ale obecnie mam 31,3% więc nawet do przeciętnosci sporo mi brakuje
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:14   #3915
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witajcie

Ja wypilam kawke i jestem juz po sniadanku platki owsiane, otreby, suszone owoce i mleko
Wczoraj zaliczylam 50 min zumby w pokoju lało sie ze mnie, musze powtarzac czesciej

Joanna, ja też bym chciała w końcu zobaczyć coś mniejszego niż to co mam w podpisie No i gratuuje spadku

pinki pie, gratuluje spadku

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3
wiecie co temat oszczania mnie zainteresował


Lece sie za nauke brac
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:14   #3916
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Scio spojarzałam na Twoje wyniki za magicznej wadze -ależ Ty musisz byc drobniutka - 2,6 kg kości? Ja mam 8,5 kg ... Albo ja jestem taka grubokoścista
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:19   #3917
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Scio spojarzałam na Twoje wyniki za magicznej wadze -ależ Ty musisz byc drobniutka - 2,6 kg kości? Ja mam 8,5 kg ... Albo ja jestem taka grubokoścista
Drobniutka. mam 169 i 84 kg wagi. Co prawda jako dziecko byłam mega chuda. Ale nie ufam do koca tej wadze. Choć mam nadzieję, że zobaczę co się kryje pod zwałami tłuszczu

Mnie ostatnio zainteresowała dieta wg pięciu przemian
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 09:54   #3918
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Drobniutka. mam 169 i 84 kg wagi. Co prawda jako dziecko byłam mega chuda. Ale nie ufam do koca tej wadze. Choć mam nadzieję, że zobaczę co się kryje pod zwałami tłuszczu

Mnie ostatnio zainteresowała dieta wg pięciu przemian
Jako dziecko też byłam szkieletorkiem A potem zaczęłam tyć - i w sumie startowo miałam jak ty 168 / 85 kg - no ale ja nie urodziłam dziecka

Ja uważam że te pomiary pokrywają dosyć mocno z rzeczywistoscią- schudłam tłuszcz zszedł, dużo pije woda mocno wzrosła itd... Ćwicze cardio i wzmacnianie więc mięsnie rosną ale powoli Z jakiejs metody pomiarowej wyszła mi budowa grubokoścista wiec to też się zgadza - no ale 8,5 kg to całkiem solidny kościec
Coś tam trzeba sobie założyć i się tego trzymać - ja czuje że dorosłam do realnych celów - wybrałam BMI bo przy moim wzroscie to przedział wagowy między 53-70 więc na pewno znajdę odpowiednią wartość A poniżej 70 chce pracować nad wzrostem tkanki mięśniowej do dobrego poziomu -co ma o tyle sensu że dużo mięśni duż spala więc można więcej zjeść

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Teraz A6W i w droge ... Postaram się zameldować co wpadło z jedzonka dziś - może ze świadomością że muszę Wam sie spowidać nie będe w siebie wrzucać jak w śmietnik Życze wszystkim miłego chudego weekendowania
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:19   #3919
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Jako dziecko też byłam szkieletorkiem A potem zaczęłam tyć - i w sumie startowo miałam jak ty 168 / 85 kg - no ale ja nie urodziłam dziecka

Ja uważam że te pomiary pokrywają dosyć mocno z rzeczywistoscią- schudłam tłuszcz zszedł, dużo pije woda mocno wzrosła itd... Ćwicze cardio i wzmacnianie więc mięsnie rosną ale powoli Z jakiejs metody pomiarowej wyszła mi budowa grubokoścista wiec to też się zgadza - no ale 8,5 kg to całkiem solidny kościec
Coś tam trzeba sobie założyć i się tego trzymać - ja czuje że dorosłam do realnych celów - wybrałam BMI bo przy moim wzroscie to przedział wagowy między 53-70 więc na pewno znajdę odpowiednią wartość A poniżej 70 chce pracować nad wzrostem tkanki mięśniowej do dobrego poziomu -co ma o tyle sensu że dużo mięśni duż spala więc można więcej zjeść

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Teraz A6W i w droge ... Postaram się zameldować co wpadło z jedzonka dziś - może ze świadomością że muszę Wam sie spowidać nie będe w siebie wrzucać jak w śmietnik Życze wszystkim miłego chudego weekendowania
Ja obserwuje na te wadzę tendencje, ale nie ufam ślepo cyfrą.

Ja w ciąży przytyłam mało. 12 kg w ciąży startowałam z wago 93 z tego co pamiętam. Sporo mi zostawiły kg starania o dziecko...

Ja dzis siłka
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 10:38   #3920
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez martha22 Pokaż wiadomość
Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać

a co w tym śmiesznego że tak spytam
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:50   #3921
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Witam!!!
Ja już po tomografi za tydzień po wyniki
Jak tylko przyjechałam to zjadłam owsianke(szklanka mleka,3 łyżki płatków)
Na obiadek zrobie rybke w foli aluminowej i jakąs suróweczke
Miłego Dnia!!!
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:03   #3922
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
a co w tym śmiesznego że tak spytam
Napisałaś "oszczania" zamiast "oczyszczania"
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:10   #3923
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

ja już po dwóch posiłkach i ćwiczeniach

I woda z cytryną - chyba działa później jogurt nat. z jabłkiem, płatkami owsianymi i żytnimi + 2 suszone daktyle, kawa z mlekiem

rozgrzewka ze Stolarską, 25 min na stepperze, Ewka trening z gwiazdami, Mel ramiona

II 1/4 kubka jogurtu nat. z krakersami pełnoziarnistymi (3szt) i łyżeczką powideł ze śliwek

Co dalej nie wiem będę tworzyć

Monia co Ty jakoś tak ostatnio cichniesz??
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:25   #3924
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

A doła mam jakiegoś...
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:28   #3925
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A doła mam jakiegoś...
Zimowa melancholia u Ciebie też tak śnieg sypie matkooo gdzie jest wiosna
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:31   #3926
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Zimowa melancholia u Ciebie też tak śnieg sypie matkooo gdzie jest wiosna
Nie, u mnie jeszcze nie sypie, ale pewnie przyjdzie od Ciebie jakaś zbłąkana, śniegowa chmurka
Zimowa melancholia chyba też, aczkolwiek bardziej dołuje mnie brak zajęcia, czyli pracy. Ech, ten czas niby tak szybko leci, ale jak się czeka na coś ważnego to się ciągnie w nieskończoność.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:36   #3927
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Czesc Dziewczyny
Jakie macie orbitreki??? i Czy jesteście z nich zadowolone ??
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:39   #3928
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Nie, u mnie jeszcze nie sypie, ale pewnie przyjdzie od Ciebie jakaś zbłąkana, śniegowa chmurka
Zimowa melancholia chyba też, aczkolwiek bardziej dołuje mnie brak zajęcia, czyli pracy. Ech, ten czas niby tak szybko leci, ale jak się czeka na coś ważnego to się ciągnie w nieskończoność.
Tu na zmianę sypie jak w tych szklanych kulkach ze śniegiem albo słońce świeci Prawda z tym czasem wiem o co chodzi, bo sama nie pracuję puki mam zajęcie to jest ok ale jak dopada mnie rutyna albo nuda już w ogóle gdy na coś czekam to na głowę można dostać ale głowa do góry
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:56   #3929
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Tombaka jak mialam ta ''Jak zyc dlugo i zdrowo'' czy cos takiego. To chyba najlepsza jego ksiazka. Czasem kontrowersyny, czasem mialam mieszane uczucia, ale puki co zarowno dieta jak i metoda oczyszczania jelit ze zlogow byly bardoz skuteczne. A jutro lukne na ten artykul co podeslalas, bo otworzylam i za dlugi...
Mam tę samą, w wersji papierowej. Przed zakupem przejrzałam wszystkie jego książki w empiku i mam wrażenie że właśnie ta "nasza" jest najpełniejsza. W pozostałych tematy się powtarzają, a z tego co pamiętam, tylko ta miała wszystko, co mnie wtedy interesowało.

A ten artykuł podesłałam jako ciekawostkę, namieszał mi w głowie dobrych 8 czy 9 lat temu, wtedy chyba zaczęła się poważna rewolucja w głowie i zainteresowanie tematem żarcia... Polecam, choć wiem, że witarianizm nie ma zbyt wielu zwolenników.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 11:59   #3930
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Tu na zmianę sypie jak w tych szklanych kulkach ze śniegiem albo słońce świeci Prawda z tym czasem wiem o co chodzi, bo sama nie pracuję puki mam zajęcie to jest ok ale jak dopada mnie rutyna albo nuda już w ogóle gdy na coś czekam to na głowę można dostać ale głowa do góry
U mnie już sypie
Ta zima to totalnie dobija
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.