Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 13:49   #3961
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Marysienka zgadzam sie w 100%... tez kiedys mialam okres z myslami o glodowaniu a nawet wymiotach ale sprobowalam raz i baarrrdzo ograniczylam jedzenie. Juz w pracy robilo mi sie slabo a na silownii odlot totalny. Teraz nauczylam sie siebie i swojego organizmu.
Furry zdolny dzieciaczek moj nie lubi rysowania woli matmen)
Ja dzis zlamalam diete i zjadlam nalesnika. Z serem i zaraz sie usmiechnelam
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 13:59   #3962
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Marysienka zgadzam sie w 100%... tez kiedys mialam okres z myslami o glodowaniu a nawet wymiotach ale sprobowalam raz i baarrrdzo ograniczylam jedzenie. Juz w pracy robilo mi sie slabo a na silownii odlot totalny. Teraz nauczylam sie siebie i swojego organizmu.
Furry zdolny dzieciaczek moj nie lubi rysowania woli matmen)
Ja dzis zlamalam diete i zjadlam nalesnika. Z serem i zaraz sie usmiechnelam
Ja też się uśmiecham jak wpierdzielam coś niedozwolonego, ale uśmiech znika jak wchodzę na wagę
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:03   #3963
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

ogolnie, o co sie o mało nie obraziłam? Bo nie zauwazylam xDD nie dodawaj sobie zbyt wiele
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:12   #3964
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Ogolnie...wiem. mam poprostu wrazenie ze moja dieta jest nudna i monotonna i oprocz porannej owsianki nic mi nie smakuje. Mam ochote na rzeczy ktorych jesc nie powinnam.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:13   #3965
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja Wam coś powiem - we wszystkim trzeba zachować umiar. Doskonale rozumiem, jak się gdzieś przeczyta jakiś artykuł, to zaraz chce się wszystko to zrobić, bo autorzy mają ogromną siłę perswazji. I nie mam nic przeciwko takiej oczyszczającej głodówce przez dzień lub dwa, ale miesiąc to jest taki sam idiotyzm jak opychanie się dzień w dzień słodyczami i chipsami. Scio dobrze mówi - organizm w czasie głodówki pali mięśnie, bo są one nieopłacalne, jeśli chodzi o utrzymanie. Także po miesięcznej głodówce można być chudszym, ale o masę mięśniową. Podejrzewam, że metabolizm też nie będzie miał się najlepiej, bo przecież im lepiej rozwinięte mięśnie, tym lepiej przyswajamy pokarm.
Dlatego nie sądzę, żeby miesięczna głodówka powinna być tematem na wątku o zdrowym odżywianiu
Zapewniam Cię, że nie wynalazłam Tombaka wczoraj interesuję się tym tematem od lat.
Nie byłam pewna, czy wrzucać tutaj tego typu tematy, obawiałam się właśnie takich reakcji.
Cieszę się jednak, że wywołało to jakieś głosy zainteresowania, może ktoś sobie coś z tego wyciągnie dla siebie.. nie trzeba od razu rzucać się na miesięczny, czy nawet 3 dniowy post, można zacząć od małych kroczków. Ale przede wszystkim warto poszerzać sobie horyzonty i wiedzieć, że takie coś istnieje i że ludzie od tego nie umierają...

Na marginesie - założeniem postu jest właśnie dążenie ku zdrowiu nie chodzi o metody rodem z krzywego zwierciadła, czyli głodóweczki na hop siup. Post to skomplikowany, długotrwały proces, do którego przygotowujemy się tygodniami i który (jestem tego pewna) przynosi pozytywne efekty zarówno pod względem fizycznym jak i psycho-mentalnym, tak to nazwę..

Jednakowoż pragnę nadmienić, że to tylko moja opinia i nie zamierzam się z nikim przekomarzać, bo każdy ma swój rozum
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:20   #3966
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Zapewniam Cię, że nie wynalazłam Tombaka wczoraj interesuję się tym tematem od lat.
Nie byłam pewna, czy wrzucać tutaj tego typu tematy, obawiałam się właśnie takich reakcji.
Cieszę się jednak, że wywołało to jakieś głosy zainteresowania, może ktoś sobie coś z tego wyciągnie dla siebie.. nie trzeba od razu rzucać się na miesięczny, czy nawet 3 dniowy post, można zacząć od małych kroczków. Ale przede wszystkim warto poszerzać sobie horyzonty i wiedzieć, że takie coś istnieje i że ludzie od tego nie umierają...

Na marginesie - założeniem postu jest właśnie dążenie ku zdrowiu nie chodzi o metody rodem z krzywego zwierciadła, czyli głodóweczki na hop siup. Post to skomplikowany, długotrwały proces, do którego przygotowujemy się tygodniami i który (jestem tego pewna) przynosi pozytywne efekty zarówno pod względem fizycznym jak i psycho-mentalnym, tak to nazwę..

Jednakowoż pragnę nadmienić, że to tylko moja opinia i nie zamierzam się z nikim przekomarzać, bo każdy ma swój rozum
Dobrze, ze poruszylas na watku musi sie cos dziac

Ide wstawiac obiad xD pieczone ziemniaki z marchwia i kalafiorrrr mmmm
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:23   #3967
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Ogolnie...wiem. mam poprostu wrazenie ze moja dieta jest nudna i monotonna i oprocz porannej owsianki nic mi nie smakuje. Mam ochote na rzeczy ktorych jesc nie powinnam.
Powiem Ci, że mi też się nudzi trochę moje jedzenie. No ale nie dysponuję zbyt dużymi zasobami finansów, więc trzymam się tego samego od 3 miesięcy. Mięso i ryby są cholernie drogie, a byle czego kupować nie chce, bo to mija się z celem.
Wiadomo, że nakupię sobie mięska i ryb na miesiąc lub dwa, ale inne rzeczy też są drogie.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze poruszylas na watku musi sie cos dziac

Ide wstawiac obiad xD pieczone ziemniaki z marchwia i kalafiorrrr mmmm
skąd Ty masz te kalafiory?
Ja jedynie to brokuły widuję czasem o tej porze roku.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 14:29   #3968
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Napisałaś "oszczania" zamiast "oczyszczania"
:rot fl:: rotfl::rotf l::r otfl::rotfl ::ro tfl: :rot fl:: rotfl:
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:32   #3969
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Furry a ja myślę, że głodówka nie na każdego podziała dobrze. Po pierwsze - każdy ma inny organizm. Jeden po nawet jednodniowym poście dosłownie padnie, mimo przygotowań, a druga osoba będzie chodzić uduchowiona z przeświadczeniem odnalezienia wewnętrznej jaźni. Poza tym dochodzi aspekt psychiczny - jaka jest gwarancja, że gdy ktoś po takiej głodówce zobaczy spadek wagi, to nie zrobi tego za tydzień lub dwa, bez większego przygotowania? Ja uważam, że tego typu kontrowersyjne rzeczy powinno się publikować z rozwagą i po wcześniejszym przetestowaniu. Ty sama nie wiesz, jak się będziesz czuła po głodówce, a już ją zachwalasz, jakby Ci życie uratowała Trochę dystansu do różnych metod i diet, bo nie każda jest dobra dla wszystkich
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:32   #3970
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Przede wszystkim wyzej wymieniona glodowka nie jest sposobem na odchudzanie. Ma ona na celu oczyszczenie z toksyn, a w niektorych przypadkach wiarze sie z duchowoscia. Na pewno nalezy sie do takiej glodowki przygotowac, "uprawiac" pod okiem osoby, ktora sie na tym zna. Czesto sa to wyjady polaczone z joga i medytacja i odpoczynkiem. Nikt nie mowi zeby przez 40dni glodowania lazic do pracy i na silownie.
Ja osobiscie nie pokusilabym sie o takie zabiegi, ale ich nie skreslam. Ludzie sie na to pisza, bo inni mieli swietne efekty i dobrze sie po tym czuli.
Chyba wszystkie tu zgadzay sie z tym, ze glodowka w ramach odchudzania to proszenie sie o anoreksje i efekty jojo.


Kwiatuszku pytalas o oczyszczanie jelit ze zlogow. Musialabym albo znalezc ta ksiazke albo wyszperac watek i zrobie to, ale nie dzis, bo za bardzo nie mam czasu. Pamietam, ze to byla trzydniowka. I w skrocie mowiac to byl kefir, duzo swierzo tloczonego soku jablkowego, razowe sucharki i kapusta, ale mialo to pewien porzadek. Dam znac jak odszperam.

Furry Jak wyjdziesz z tramwaju i wejdziesz przez brame na bazarek, to od razu skrecasz na prawo. Tam jest bardzo blisko siebie buda 20 lub 21 - chlebki ( polecam ten zytni z dynia ) i nr 16 - miesiwa, ale dzis mieli przerosnieta karkowke :/
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg

Edytowane przez sss7
Czas edycji: 2013-02-22 o 14:34
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:48   #3971
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Strasznie bym chciała w tym roku zrobić ten post, albo przynajmniej gruntowne oczyszczanie... nafaszeruję się wkrótce Tombakiem na nowo i może dostanę kopa motywacyjnego.

No, był taki gość, co i 40 dni pościł zalecenia są różne. Myślę, że długie posty to już pod opieką lekarza i przede wszystkim trzeba mieć już rozbiegówkę za sobą, czyli te podstawowe 3 dni. Bardzo bym chciała doprowadzić do tego, żeby np raz na tydzień robić sobie dzień warzywno - owocowy, a taki post, no nie wiem, raz na kwartał?

-
fury , anuszka napaliłam się na maxa na te oczyszczanie na dzień dzisiejszy bardziej podoba mi się to na kefirach. może spróbujemy razem od poniedziałku. to tylko 3 dni
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 14:49   #3972
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że mi też się nudzi trochę moje jedzenie. No ale nie dysponuję zbyt dużymi zasobami finansów, więc trzymam się tego samego od 3 miesięcy. Mięso i ryby są cholernie drogie, a byle czego kupować nie chce, bo to mija się z celem.
Wiadomo, że nakupię sobie mięska i ryb na miesiąc lub dwa, ale inne rzeczy też są drogie.

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


skąd Ty masz te kalafiory?
Ja jedynie to brokuły widuję czasem o tej porze roku.
U nas w sklepie normalnie jest na warzywkach Rozumiem, ze zasmażka odpada? xD
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:52   #3973
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość

Normalnie o mnie xDD A gdzie mozna dostac ta słoną wode?
to jest taki proszek - gorzki -- kupuje się go w aptece za bodajże 3 zl. rozpuszczasz 1 łyżkę na szklankę i pijesz rano. ale to w tym oczyszczaniu cytrusami . mnie bardziej kręci te z kefirami- może spróbujemy razem
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:53   #3974
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
U nas w sklepie normalnie jest na warzywkach Rozumiem, ze zasmażka odpada? xD
Co odpada? Jaka zasmażka?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:55   #3975
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość

Dziewczyny, wiecie co wyczytałam właśnie? Woda z gotowania kaszy jęczmiennej (tylko jęczmiennej) idealnie nadaje się na...włosy. Taka domowa odżywka Chyba muszę spróbować przy okazji obecności kaszy w menu.
Napisali, że włosy po płukaniu wodą z kaszy są błyszczące, puszyste i miękkie. Spróbuję, lubię eksperymentować na sobie domowe sposoby na "upiększenie"
muszę wypróbować

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
I to jest ten mój pamperek ze zdjęcia? Dzieci go lubią? Słyszałam, że Hania od Kwiatuszka też lubi
oj lubi i jeszcze kręci ja kotek asi
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:01   #3976
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Furry a ja myślę, że głodówka nie na każdego podziała dobrze. Po pierwsze - każdy ma inny organizm. Jeden po nawet jednodniowym poście dosłownie padnie, mimo przygotowań, a druga osoba będzie chodzić uduchowiona z przeświadczeniem odnalezienia wewnętrznej jaźni. Poza tym dochodzi aspekt psychiczny - jaka jest gwarancja, że gdy ktoś po takiej głodówce zobaczy spadek wagi, to nie zrobi tego za tydzień lub dwa, bez większego przygotowania? Ja uważam, że tego typu kontrowersyjne rzeczy powinno się publikować z rozwagą i po wcześniejszym przetestowaniu. Ty sama nie wiesz, jak się będziesz czuła po głodówce, a już ją zachwalasz, jakby Ci życie uratowała Trochę dystansu do różnych metod i diet, bo nie każda jest dobra dla wszystkich
Ufam, że my wszystkie tutaj wiemy, że głodówka w ramach odchudzania to zło (Sss7 już o tym wspomniała poniżej, jak widzę ), nie chodziło mi o promowanie postu jako sposobu na odchudzanie. Spadek masy ciała to efekt uboczny. Nie zamierzam się tak odchudzać i nie upatruję w nim sposobu na osiągnięcie wymarzonej wagi, spokojnie zachwalać nie zachwalam, bo nie mogę nie przećwiczywszy na sobie. Ale upowszechniam wiedzę na ten temat, bo uważam, że warto. I zamierzam takich praktyk spróbować, jak tylko poczuję, że to ten czas. Nie rzucam się na każdą napotkaną w necie metodę, jestem wierna ideologii ożywionych pokarmów, weganizmu, niełączenia i postu. To jest ideał, do którego staram się dążyć. I oczywiście nie jest to uniwersalne, nigdzie nic takiego nie napisałam. To po prostu moja wizja, która kogoś może zainteresować, kogoś nie i tyle w tym temacie

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Furry Jak wyjdziesz z tramwaju i wejdziesz przez brame na bazarek, to od razu skrecasz na prawo. Tam jest bardzo blisko siebie buda 20 lub 21 - chlebki ( polecam ten zytni z dynia ) i nr 16 - miesiwa, ale dzis mieli przerosnieta karkowke :/
Dzięki Ci dobra kobieto!
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:03   #3977
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
to jest taki proszek - gorzki -- kupuje się go w aptece za bodajże 3 zl. rozpuszczasz 1 łyżkę na szklankę i pijesz rano. ale to w tym oczyszczaniu cytrusami . mnie bardziej kręci te z kefirami- może spróbujemy razem
Nooo, ja taka na kefirze bardzo chetnie na sokach nie wydole ;/ przydałoby mi sie cos bo do kibelka chodze raz na tydzien taki organizm zasyfiony oO To poczekamy az nam ss7 udzieli informacji ;p

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Co odpada? Jaka zasmażka?
No taka zasmazka z bułki tartej, do kapusty i kalafiora.

O matkoo wieki nie jadłam kapusty gotowanej! uwielbiam taką.


Furry Sue, ja jeszcze jak byłam wegetarianką. (przed ciążą) W tej chwili jem od ok 9msc piers kurczaka robiłam sobie weganski tydzien raz w miesiacu. Fajna sprawa, ale dość droga ;/ Pamietam, ze generalnie było fajnie, ale raz zasłabła na ulicy xDD zle komponowalam posiłki ;/ ale zawsze na wegańskim tygodniu tyłam, pewnie za duzo soi...

Edytowane przez anuszka21
Czas edycji: 2013-02-22 o 15:06
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:04   #3978
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
to jest taki proszek - gorzki -- kupuje się go w aptece za bodajże 3 zl. rozpuszczasz 1 łyżkę na szklankę i pijesz rano. ale to w tym oczyszczaniu cytrusami . mnie bardziej kręci te z kefirami- może spróbujemy razem
Dieta 6-dniowa z sokami i proszkiem jest nęcąca, ale nic na szybko, prędzej kefiry. Jestem za, ale daj mi czas na przeszperanie info chętnie się w każdym razie podłączę do akcji
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:14   #3979
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Olu tak szperam w książce Tombaka i chyba o to chodziło sss z tymi kefirami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (48,6 KB, 15 załadowań)
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 15:19   #3980
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Olu tak szperam w książce Tombaka i chyba o to chodziło sss z tymi kefirami
dziękuję

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Dieta 6-dniowa z sokami i proszkiem jest nęcąca, ale nic na szybko, prędzej kefiry. Jestem za, ale daj mi czas na przeszperanie info chętnie się w każdym razie podłączę do akcji
do tej kefirowej pewnie tez trzeba sie przygotowa? A widzialysie gdzies ciemne sucharki?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:24   #3981
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Chętnie bym się podłączyła tylko muszę przeliczyć budżet bo złotówką nie śmierdzę

Maria nie chodzi o jakieś obsesyjne głodówki dla spadku wagi tylko dla oczyszczenia. To ja temat zasiałam, bo pomyślałam, że teraz jest na to dla mnie dobry czas zwłaszcza, że rzuciłam palenie. Uważam, że każdy kto rozważnie do takich spraw podchodzi (na pewno nie pod wpływem chwili lub jednego artykułu itp.) krzywdy sobie nie zrobi.

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
dziękuję

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


do tej kefirowej pewnie tez trzeba sie przygotowa? A widzialysie gdzies ciemne sucharki?
yyy nie... Ale jakby wysuszyć pieczywo w piekarniku?
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:30   #3982
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

podaje linka do tego wątku z oczyszczaniem + kefir

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=282402

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Olu tak szperam w książce Tombaka i chyba o to chodziło sss z tymi kefirami
dzięki niunia przyłączasz się do nas

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość




yyy nie... Ale jakby wysuszyć pieczywo w piekarniku?
ktoś gdzieś pisał że w biedronce można kupić, musiała bym się rozejrzeć ...a jak nie to może faktycznie razowiec wysuszyć
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:32   #3983
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
podaje linka do tego wątku z oczyszczaniem + kefir

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=282402

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------



dzięki niunia przyłączasz się do nas

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------


ktoś gdzieś pisał że w biedronce można kupić, musiała bym się rozejrzeć ...a jak nie to może faktycznie razowiec wysuszyć
Bardzo chętnie zwłaszcza, że sama temat rozpoczęłam sss chyba na początku było ciężko jak tak czytam o tym spaghetti
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:43   #3984
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie zwłaszcza, że sama temat rozpoczęłam sss chyba na początku było ciężko jak tak czytam o tym spaghetti
3 dni to nie wiecznos, damy rade To kiedy zazynamy?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:45   #3985
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Tylko skąd ja ten sok wyczaruję? Jakieś pomysły

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Bo kupny się chyba nie nadaje...
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 15:55   #3986
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Furry a ja myślę, że głodówka nie na każdego podziała dobrze. Po pierwsze - każdy ma inny organizm. Jeden po nawet jednodniowym poście dosłownie padnie, mimo przygotowań, a druga osoba będzie chodzić uduchowiona z przeświadczeniem odnalezienia wewnętrznej jaźni. Poza tym dochodzi aspekt psychiczny - jaka jest gwarancja, że gdy ktoś po takiej głodówce zobaczy spadek wagi, to nie zrobi tego za tydzień lub dwa, bez większego przygotowania? Ja uważam, że tego typu kontrowersyjne rzeczy powinno się publikować z rozwagą i po wcześniejszym przetestowaniu. Ty sama nie wiesz, jak się będziesz czuła po głodówce, a już ją zachwalasz, jakby Ci życie uratowała Trochę dystansu do różnych metod i diet, bo nie każda jest dobra dla wszystkich
mariamarysieńka odnoszę wrażenie że ostro reagujesz na to z czym się nie zgadzasz. mówimy tu o oczyszczani a nie o głodzeni się ( nie jesteśmy przecież w krzywym zwierciadle ) oczyszczanie to ma na celu pozbycie się złogów z jelit ani odchudzanie się w szybkim tempie.
fury ma dystans do diet i rad...nie zarzuca przecież nas "radami dobra ciocia" tylko proponuje jakieś wyjscie. a to czy ty z tego skorzystasz , to tylko twoja decyzja. osobiście sama chciałam zaproponować takie oczyszczanie ale jakoś nie mogłam się zebrać
myślę mariamarysienka że to ty potrzebujesz trochę dystansu......

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
3 dni to nie wiecznos, damy rade To kiedy zazynamy?
proponuję poniedziałek. np rano się z ważymy ...a po 3 dniach będziemy miały biało na czarnym ile z tych jelit zeszło.
ktoś pisał że po 5 x latał do wc na dłuższe posiedzenie

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Tylko skąd ja ten sok wyczaruję? Jakieś pomysły

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Bo kupny się chyba nie nadaje...
niunia wyciskać trzeba...nie masz zapasu jabłek? ciocia, wujek , babcia z ogrodu nie mają?

jak nie to trza kupić
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 16:02   #3987
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Tylko skąd ja ten sok wyczaruję? Jakieś pomysły

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Bo kupny się chyba nie nadaje...
Moze jednodniowy albo taki dla dzieci? Ale to drogo wyjdzie ;/
Ja wlasnie pije hortex jabłkowy, jest napisane ze bez dodatku cukrów i 100% z soku zageszczonego xD

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
mariamarysieńka odnoszę wrażenie że ostro reagujesz na to z czym się nie zgadzasz. mówimy tu o oczyszczani a nie o głodzeni się ( nie jesteśmy przecież w krzywym zwierciadle ) oczyszczanie to ma na celu pozbycie się złogów z jelit ani odchudzanie się w szybkim tempie.
fury ma dystans do diet i rad...nie zarzuca przecież nas "radami dobra ciocia" tylko proponuje jakieś wyjscie. a to czy ty z tego skorzystasz , to tylko twoja decyzja. osobiście sama chciałam zaproponować takie oczyszczanie ale jakoś nie mogłam się zebrać
myślę mariamarysienka że to ty potrzebujesz trochę dystansu......

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



proponuję poniedziałek. np rano się z ważymy ...a po 3 dniach będziemy miały biało na czarnym ile z tych jelit zeszło.
ktoś pisał że po 5 x latał do wc na dłuższe posiedzenie

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------


niunia wyciskać trzeba...nie masz zapasu jabłek? ciocia, wujek , babcia z ogrodu nie mają?

jak nie to trza kupić

A w czym te jablka wycisnac? Ja nie mam sokowirówki ;( tylko blender ;(

Tez chciałam zaproponowac poniedziałek. Bo w weekend w szkole jestem, a jakby mnie czyściło, to troche słabo xD

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Dzisiaj pojade do biedronki obkupic sie w kefiry, to zobacze za tymi sucharami. A jak nie, to ciemne pieczywo do tostera.
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 16:05   #3988
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
Moze jednodniowy albo taki dla dzieci? Ale to drogo wyjdzie ;/
Ja wlasnie pije hortex jabłkowy, jest napisane ze bez dodatku cukrów i 100% z soku zageszczonego xD

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------




A w czym te jablka wycisnac? Ja nie mam sokowirówki ;( tylko blender ;(

Tez chciałam zaproponowac poniedziałek. Bo w weekend w szkole jestem, a jakby mnie czyściło, to troche słabo xD

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Dzisiaj pojade do biedronki obkupic sie w kefiry, to zobacze za tymi sucharami. A jak nie, to ciemne pieczywo do tostera.
tam jest napisane że ma to byś sok świeżo wyciśnięty

a sąsiadka nie ma pożyczyć - to tylko 1 dzień...wycisnęła byś i oddała
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 16:12   #3989
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
tam jest napisane że ma to byś sok świeżo wyciśnięty

a sąsiadka nie ma pożyczyć - to tylko 1 dzień...wycisnęła byś i oddała
Zapytam. A jak nie to zakupie. I tak dawno chciałam kupić. Przyda sie na przyszłość, a kupowac jednodniowe to spory wydatek.
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 16:19   #3990
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:)

Dzisiaj jest zły dzień dziecko przechodzi samo siebie
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.