Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 12:12   #751
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Kochane, w takim razie skoro nie wyrzucicie mnie za Południową Bitch to oficjalnym pierdnięciem ogłaszam jutrzejszy start, mam luźniejszy dzień, więc będzie trochę czasu na ogarnięcie żarcia
Z wielką chęcią zostanę Waszym królikiem doświadczalnym
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:15   #752
MonaN_
Raczkowanie
 
Avatar MonaN_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 133
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość

Z wysłaniem jest tak, że limit mam do 100 MB na poczcie ale mogę załadować to na serwer i z niego będzie można pobrać. Skalpel ma 118 MB więc nie wiem ile czasu zajmie ładowanie. Spróbuje może zdążę przed wyjściem
a może spróbuj z dyskiem internetowym- ładujesz materiał, przesyłasz link zainteresowanej osobie, czy kilku- wydaje mi się, że nie ma tam limitu. Przykładowym takim dyskiem jest speedy share
__________________
92-83- już za mną
Cel I 82-79-78
Cel II 77-73
Cel III 72-68
-13 za mną -11 przede mną

Edytowane przez MonaN_
Czas edycji: 2013-03-15 o 12:34
MonaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:18   #753
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kinia_Sw Pokaż wiadomość
Furry - pisz nam jak Ci bezie szło ... u mnie to tak jak u niuniu jem to co mamy w lodowce ....
Będę mam nadzieję, że okażę się wystarczająco wytrwała, bo czasami nie mam siły do samej siebie
Z tą kasą to właśnie kaszana, mięso i ryby drogie... ale na SB można też nabiał, dam jakoś radę, tym bardziej, że teraz będę u starszych mieszkać, więc będzie lżej
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:34   #754
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez MonaN_ Pokaż wiadomość
a może spróbuj z dyskiem internetowym- ładujesz materiał, przesyłasz link zainteresowanej osobie, czy kilku- wydaje mi się, że nie ma wtedy limitu. Przykładowym takim dyskiem jest speedy share
Właśnie mam coś takiego na wp i ładuje puki co skalpel z moim zabójczo szybkim netem do jutra może się załaduje jak ktos jest zainteresowany to mogę zdradzić sposób jak ściągać bezpośrednio z yt bez żadnych programów itp.

Furry powodzenia
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:57   #755
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Ja dzis dorwałam skalpel II z krzeslem i bedzie moc o 16.30 jutro w koncu sie pomierze

Dobra laski ja mam teraz powera, kawe se strzelilam na moja niemoc w sprzataniu i efekt jest taki, ze obiad juz mam i zostalo mi umycie schodow i podlogi w moim pokoju

ja dzis na obiad nalesniki z serem i jogo... w sumie to 1 nalesnik NIECH MOC DIETETYCZNA BEDZIE Z WAMI BUUUUUUUUUUUUUZIAKI
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:58   #756
MonaN_
Raczkowanie
 
Avatar MonaN_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 133
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Niunia, chciałabym coś ściągnąć z yt. do tej pory ściągałam za pomącą konwertera , ale niestety ostatnio mi się buntuje... więc chętnie skorzystam z porady
__________________
92-83- już za mną
Cel I 82-79-78
Cel II 77-73
Cel III 72-68
-13 za mną -11 przede mną
MonaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:06   #757
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Ja dzis dorwałam skalpel II z krzeslem i bedzie moc o 16.30 jutro w koncu sie pomierze

Dobra laski ja mam teraz powera, kawe se strzelilam na moja niemoc w sprzataniu i efekt jest taki, ze obiad juz mam i zostalo mi umycie schodow i podlogi w moim pokoju

ja dzis na obiad nalesniki z serem i jogo... w sumie to 1 nalesnik NIECH MOC DIETETYCZNA BEDZIE Z WAMI BUUUUUUUUUUUUUZIAKI
Skąd masz Skalpel II jak chcesz I to podeśle Ci na pocztę link bo już załadowalam

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MonaN_ Pokaż wiadomość
Niunia, chciałabym coś ściągnąć z yt. do tej pory ściągałam za pomącą konwertera , ale niestety ostatnio mi się buntuje... więc chętnie skorzystam z porady
Wchodzisz w filmik
i teraz w adresie za youtube dajesz -get (...youtube-get...) i nic więcej nie zmieniasz.

Wyskakuje okno, w którym klikasz akceptuje i masz wybór między filmami w przeróżnych formatach (podobno z yt najlepiej ściągać mp4) i oczywiście sam dźwięk - wybierasz to co Cię interesuje i już potrzebna jest tylko java ja musiałam aktualizować za pierwszym razem.
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego

Edytowane przez Niuuniiaaa
Czas edycji: 2013-03-19 o 18:59
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 13:10   #758
MonaN_
Raczkowanie
 
Avatar MonaN_
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 133
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Niunia niestety wyskakuje mi błąd techniczny... ale pobawię się tym popołudniu, teraz idę na spacer, mimo że śnieży i najchętniej poszłabym pod kołdrę...
__________________
92-83- już za mną
Cel I 82-79-78
Cel II 77-73
Cel III 72-68
-13 za mną -11 przede mną
MonaN_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:22   #759
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez MonaN_ Pokaż wiadomość
Niunia niestety wyskakuje mi błąd techniczny... ale pobawię się tym popołudniu, teraz idę na spacer, mimo że śnieży i najchętniej poszłabym pod kołdrę...
Uu a to nie wiem o co może chodzić ja próbowałam na kilku komputerach i działało tylko za pierwszym razem wyskakiwało, że trzeba aktualizować aplet Java. Miłego spacerku
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:41   #760
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa Pokaż wiadomość
Skąd masz Skalpel II jak chcesz I to podeśle Ci na pocztę link bo już załadowalam
Od kumpeli dziekuje bardzo 1 mam wiem, ze z chomika mozna sciagnac tylko za transfer 2 zl trzeba smsem zaplacic

Ja juz po sprzataniu, teraz pora na malowanie paznokci u mnie snieg powoli topnieje, jeju ja chce juz wiosenke i katarek sienny a co! byle cieplo bylo
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:43   #761
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Od kumpeli dziekuje bardzo 1 mam wiem, ze z chomika mozna sciagnac tylko za transfer 2 zl trzeba smsem zaplacic

Ja juz po sprzataniu, teraz pora na malowanie paznokci u mnie snieg powoli topnieje, jeju ja chce juz wiosenke i katarek sienny a co! byle cieplo bylo
Poważnie ja mam swojego chomika więc ściągam z własnego transferu już szukam a za 5 min wychodzę.

Miłego dnia duszyczki
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 15:49   #762
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Wróciłam od dentysty i moje zęby są jak na razie w porządku , a tak się bałam, że będzie wiercenie, albo gorzej leczenie kanałowe. Jedynie powiedział, że na ósemce jest jakaś plama, ale za pół roku mam przyjść on zobaczy czy to się powiększa i wtedy się zdecyduje co dalej.

Zjadłam banana i jogurt naturalny na podwieczorek.

Wracam do książek teraz.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:54   #763
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Heya!
Humor dobry mi wrócił. Nasiedziałam się w przychodni ze 3 godziny, a w UP mnie wkurzyła urzędniczka swoją uprzejmością
W przychodni zyebałam jakiegoś wrednego babsztyla, bo wpierdzieliła się w kolejkę...A potem zaczęli schodzić się ludzie z ofajdanymi od gili dziećmi i wszystkich przepuszczałam. Pomijam fakt, że każde dziecko lgnęło do mnie - WTF? I mnie się zrobiło przykro, bo czuję, że ja nigdy bobasa mieć nie będę. Ech, życie. Niewazne.
Wczoraj wieczorem wyłam do księżyca heh, jakies mam dni wzruszeniowe, jakieś tęsknotki, coś. Sama nie wiem jak to ze mną jest, zakochałam się czy co. Mam nadzieję, że nie.

Dietowo do bani trochę, bo cały dzien zjadłam tylko grahamke i omleta oraz activie no i papryki troche i pół pomarancza.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Wróciłam od dentysty i moje zęby są jak na razie w porządku , a tak się bałam, że będzie wiercenie, albo gorzej leczenie kanałowe. Jedynie powiedział, że na ósemce jest jakaś plama, ale za pół roku mam przyjść on zobaczy czy to się powiększa i wtedy się zdecyduje co dalej.

Zjadłam banana i jogurt naturalny na podwieczorek.

Wracam do książek teraz.
Oj dobrze, że masz zdrowe zęby
Mojego koszmaru zębowego przypominac nie musze?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:06   #764
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

melduje sie zarzygana Siedze o pustym zoladku glodna, bo jak tylko cos zjem to nic w nim nie chce zostac. Katuje filmy, obejrzalam juz Terminal, Dziewczyne z Alabamy i American Pie ( po raz drugi, nie wiem po co... po to zeby sie posmiac z prymitywnych zarcikow - udalo sie )

Ogolnie, jak znam siebie, to wychodzilam bym w tej przychodni z siebie i stala obok...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:27   #765
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
melduje sie zarzygana Siedze o pustym zoladku glodna, bo jak tylko cos zjem to nic w nim nie chce zostac. Katuje filmy, obejrzalam juz Terminal, Dziewczyne z Alabamy i American Pie ( po raz drugi, nie wiem po co... po to zeby sie posmiac z prymitywnych zarcikow - udalo sie )

Ogolnie, jak znam siebie, to wychodzilam bym w tej przychodni z siebie i stala obok...
Którą część American Pie oglądałaś?
Ach, ja wychodziłam ze trzy razy z przychodni, ale łaziłam po mieście. Jakbym mieszkała w mieście, gdzie mam przychodnię to spoko, ale mieszkam dalej i nie chciałam kręcić kilometrów. Wracałam z powrotem z nadzieją, że teraz moja kolej, ale gdzie tam...Potem przyszła taka babka, zagadałam się z nią i pytała ile już tu siedzę...Mówię, że będzie 2,5 godziny...Ona mówi "Oj to pani taka młoda a tyle cierpliwości ma" Zdziwiona wielce
Nie zarzygaj horyzontu!
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:36   #766
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Też mi sie marzy mieszkanie we Włoszech Byłam tylko raz i tydzień we Florencji ale sie zakochałam .. Wino, kawa i wyluzowani, uśmiechnieci ludzie ... I jedzenie Tylko nie wiem czy ich kryzys ostatnio nie dotknał
Na wszelki wypadek troche ucze sie włoskiego - i jak M. skończy studia to moze da sie namówić chociaż na rok - dwa ... Jak widac ja na miejcu jak Furry usiedziec nie moge

Zaczynam dietetyczny weekend dziś - w poniedziałek ma być lekki spadek bo jak nie Wczoraj udało sie romantyczny wieczó zaliczyć na zdrowym jedzeniu - truskawki (o dziwo dobre i tanie - euro za pół kilo ) i wędzony łosoś ... Niestety podlane winkiem Ale i tak szok Zostały 2 tyg do świat i chociaż do tych 75 fajnie byłoby zejsć... WIec trzeba sie brać za siebie ... I za sprzatanie bo M. dom zapuscił a ja nawet walizki jeszcze nie rozpakowałam
We Włoszech juz tez tak nie jest za ciekawie z pracą. Moja siostra żyła tam przez 7 lat. Od prawie roku jest w PL bo miała/ma nowotwór... Ale fakt, jest tam fajnie. Ona tez nigdzie nie czuje sie tak dobrze jak tam
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:37   #767
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Iza Obczaj nowe zdjęcia Hindusa Czy padło mi na głowę, że on jest przystojny czy naprawdę jest?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:54   #768
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Iza Obczaj nowe zdjęcia Hindusa Czy padło mi na głowę, że on jest przystojny czy naprawdę jest?
hindusi nie moga byc przystojni xD jak tam idzie dziewczynom z tym thermline?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 17:58   #769
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
hindusi nie moga byc przystojni xD jak tam idzie dziewczynom z tym thermline?
mogą być pokazać?
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 18:36   #770
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
mogą być pokazać?
taaaak xDD
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:40   #771
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
taaaak xDD
wstawię do albumu

juuuż

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2013-03-15 o 18:42
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:43   #772
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Heya!
Humor dobry mi wrócił. Nasiedziałam się w przychodni ze 3 godziny, a w UP mnie wkurzyła urzędniczka swoją uprzejmością
W przychodni zyebałam jakiegoś wrednego babsztyla, bo wpierdzieliła się w kolejkę...A potem zaczęli schodzić się ludzie z ofajdanymi od gili dziećmi i wszystkich przepuszczałam. Pomijam fakt, że każde dziecko lgnęło do mnie - WTF? I mnie się zrobiło przykro, bo czuję, że ja nigdy bobasa mieć nie będę. Ech, życie. Niewazne.
Wczoraj wieczorem wyłam do księżyca heh, jakies mam dni wzruszeniowe, jakieś tęsknotki, coś. Sama nie wiem jak to ze mną jest, zakochałam się czy co. Mam nadzieję, że nie.

Dietowo do bani trochę, bo cały dzien zjadłam tylko grahamke i omleta oraz activie no i papryki troche i pół pomarancza.
Oj dobrze, że masz zdrowe zęby
Mojego koszmaru zębowego przypominac nie musze?

Mnie strasznie wkurza, jak babka powie - ja tylko na chwilę a potem siedzi nie wiadomo ile w tym gabinecie. A potem niektóre kombinują. A bo to mi się spieszy, a bo dziecko muszę odebrać, byle tylko przepuścić.

Tak pamiętam, dlatego obawiałam się iść, ale to Twoje problemy z zębami skłoniły mnie do wizyty, jakoś pomyślała, że lepiej jak sprawdzę czy wszystko jest ok.

Kolacja zjedzona, ale jestem nadal głodna nie wiem czemu, bo zjadłam tyle co zwykle
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:47   #773
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Mnie strasznie wkurza, jak babka powie - ja tylko na chwilę a potem siedzi nie wiadomo ile w tym gabinecie. A potem niektóre kombinują. A bo to mi się spieszy, a bo dziecko muszę odebrać, byle tylko przepuścić.

Tak pamiętam, dlatego obawiałam się iść, ale to Twoje problemy z zębami skłoniły mnie do wizyty, jakoś pomyślała, że lepiej jak sprawdzę czy wszystko jest ok.

Kolacja zjedzona, ale jestem nadal głodna nie wiem czemu, bo zjadłam tyle co zwykle
No, robią cuda w tych poczekalniach. Ileż kobiet z dziećmi przepuściłam
Może za szybko zjadłas ? W sensie szybkie tempo
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:49   #774
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Dziewczyny melduje ze zyje ale...mlody chory a ja sie jakos zorganizowac nie moge....wrocilam z silownii i wypocilam sie jak glupia....

Anuszka z ThermLine jest ok. Napewno niie ciagnie mnie do slodkiego i do podjadania a tez duzo bardziej sie poce na treningach i mam wiecej energii

Przepraszam ze sie nie odzywam duzo
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:54   #775
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
No, robią cuda w tych poczekalniach. Ileż kobiet z dziećmi przepuściłam
Może za szybko zjadłas ? W sensie szybkie tempo
Nie raczej normalnie - ale wiem że to pozorny głód, bo tak naprawdę nic jeść nie muszę. Zapije to wodą

A ten twój Hindus to nawet całkiem całkiem
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:57   #776
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Nie raczej normalnie - ale wiem że to pozorny głód, bo tak naprawdę nic jeść nie muszę. Zapije to wodą

A ten twój Hindus to nawet całkiem całkiem
Wiem, że calkiem całkiem
Woda najlepsza na głód, potwierdzam Jak nie powinnam jeść, to pije
mnie w ogóle kawa zapycha nie wiem czemu
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:12   #777
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
wstawię do albumu

juuuż
nie w moim typie xD nie mozna powiedziec, ze nieładny, ale typowy hindus ;p dla mnie to oni wszyscy tak samo wyglądają ;p
on na tym Cyprze mieszka?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:15   #778
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
nie w moim typie xD nie mozna powiedziec, ze nieładny, ale typowy hindus ;p dla mnie to oni wszyscy tak samo wyglądają ;p
on na tym Cyprze mieszka?
A no mieszka i pracuje tam
Mi tam się on podoba
nieładny to jest jego kuzyn Jak mi go pokazał to myślałam że pęknę ze smiechu. I jeszcze mowi, że ludzie mówia ze to jesgo kuzyn jest przystojny, nie on hah, co kraj to inne gusta
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 20:01   #779
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
A no mieszka i pracuje tam
Mi tam się on podoba
nieładny to jest jego kuzyn Jak mi go pokazał to myślałam że pęknę ze smiechu. I jeszcze mowi, że ludzie mówia ze to jesgo kuzyn jest przystojny, nie on hah, co kraj to inne gusta
A ja bym nie mogła być z hindusem...ani z turkiem...ani jamajczykiem...dla mnie oni jakoś specyficznie śmierdzą,jak mieszkałam w UK to miałam duży kontakt z róznymi obcokrajowcami i jakoś tak bym nie mogła

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

I nie zrozum mnie żle,ja nie jestem rasistką
Poprostu oni są przesiąknieci tymi wszystkimi przyprawami,olejkami tybe i curry.
Byłam kiedys w restauracji którą prowadził hindus...to jak oni jedzą...rękoma...i te umorusane twarze...to było bardzo zabawne
Po za tym oni są strasznymi brudasami
Ale na swój coś w sobie mają
Poczytaj troche o ich kulturze,zapoznaj sie troche z ich życiem
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 20:22   #780
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

uwielbiam jesc rekoma. Dla mnie to bardzo naturalne. Wszystko co sie da, biore w lape
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.