Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 05:38   #1021
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

nie spimy ;p


Ja sprawdzam codziennie pogodę od jakichś 8 dni i codziennie pokazują taką więc mam nadzieję że się spełni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8787.jpg (81,2 KB, 17 załadowań)
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:44   #1022
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Beatko mnie kręgosłup nie bolał , nic mnie generalnie nie boli poza moim niechciejstwem Ale jak miałaś problemy z kręgosłupem to może odpuść ... Ja dużo o tym czytałam - i podobno to jakieś super efektywne nie jest raczej działa magia codziennego robienia i zwiększania obciązenia

anuszka my jesteśmy w stolicy - ale głównie dlatego że M. studiuje zaocznie w Polsce i chcieliśmy żeby bylo blisko ... Zresztą miasto jest super - pełne pozytywnej energii i obcokrajowców (nie tylko Turków ... Ale im dalej na zachód i południe tym lepsza kasa
Mieszkanie wynajeliśmy od Niemca - teraz przeszliśmy już na wynajem od spółdzielni ...Nie było łatwo - mielismy dużo szczęścia

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Naczytałam się wczoraj o PCO i diecie - wychodzi na to że powinnam być na nisko weglowej Średnio mi to pasuje ... należałoby wyrzucić mój niskosłodzony dźem i owsianke buuuu Bo w sumie niczego z białej maki nie jem już od dawna ... Wyglada na to że musze przemyśleć SB ...Mam takie poczucie ze w moim przypadku zeszło to co miało zejśc z ograniczenia / zmienienia jedzenia i zaczęcia ćwiczeń ... I trzeba jakoś inaczej podejśc do następnej 10

Wczoraj bezgrzesznie - ale przyznaje ze gdyby coś miałą w domu to bym zjadłą ... ale nie miałąm
Zasadniczo kiepsko sie czuje - mimo ze jem więcej ... Oczywiście miałam zakwasy (przegiełam z ćwiczeniami przez weekend) i nowe piękne siniaczki od hula hopa (mniejsze ale to nie wszystko chyba Po paru pięknych cyklach - @ brak ... No i źle się czuje ... Może za bardzo się cieszyłam
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:45   #1023
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Dziendoberek!

Popijam kawke po sniadaniu i zaraz spadam do pracy. Zaczynam maraton trzech zmian pod rzad wiec nie chce wiedziec jak sie bede czula w piatek.
Na pocieszenie powiem Wam, ze w UK pogoda nie jest lepsza. Moze ciut cieplej, bo 3stopnie na plusie, ale wiatr, deszcz i tak do konca tygodnia. Zastanawiam sie jak w Polsce bedzie wygladal w tym roku lany poniedzialek....
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:49   #1024
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Nadalko, mam nadzieję, że ta prognoza się sprawdzi.. już rzygam tym śniegiem a pogodynka świruje, co chwila zmienia zdanie. Nawet w radio słyszałam różne wersje - raz, że będzie wiosna na święta, teraz, że jednak mróz

Dziewczęta, dzisiejsze oficjalne ważenie wskazało 77,1, więc nie jest aż tak tragicznie... choć bywało już lepiej... No ale tak czy siak od soboty jest to -1,2kg, na pewno część to zawartość przewodu pokarmowego hehe bo jednak jem mniej, niż przed sobotą.. zobaczymy, co dalej. Dziś wracam do aktywności fizycznej, bo już leniuchuję dobre 2 tyg, nawet nie liczę jestem co prawda jeszce ledwo żywa, przeziębienie przechodzi, ale dobrą formą bym tego nie nazwała, ale ruszać się trzeba.

Carla - oczywiście wrzucę jadłospisy, pewnie dzisiaj w ciągu dnia, bo mam luźniejszy dzionek, ale rewelacji nie będzie - wczoraj byłam tak zalatana i zdechnięta przy okazji, że skupiałam się tylko na tym, by po prostu nie jeść węgli, więc wpadł mi kawałek kiełbasy żywieckiej i sera pleśniowego... a na SB trzeba też tłuszcze ograniczyć.. no ale nic innego nie miałam, a sklepu też nie zdążyłam ogarnąć i tak wyszło. Dziś niemal cały dzień dla mnie (ogarniam wreszcie nowy pokój, bo póki co chodzimy po gratach, ciuchach, kartonach, zabawkach młodego.. ech ), więc dziś powinno być dobrze - i dietowo i ćwiczeniowo Karolcia, a zastanawiasz się nad rozpoczęciem SB?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:50   #1025
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

A może poprostu łapie mnie depresjaz braku słońca i leżaćego za oknem białego g. .. Jutro jest pierwszy dzień wiosny

W sumie zrobiłam to co mi kazał gin - zrzuciłam 5-10% masy ciała -bo równo 8,5 kilo poszło Ćwiczę , staram się ograniczyć biała mąke (skutecznie), słodycze (mniej skutcznie -aczkolwiek i tak jem 1/10 tego co jadłam)... Cykl wrócił i wyglada na to że zniknął ... Czyli będzie trzeba isć do gina Co i tak mam zaplanowane na poczatek maja ...

Tymczasem faktycznie spróbuje ograniczyć węglowodany troche - i może po świętach wybiore się na południową bitch Obym po drodze znalazła zgubioną radość życia
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:56   #1026
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Od kwietnia zapisuje się na zumbę i aerobik. Już nie mogę się doczekać będzie większa motywacja do ćwiczeń
Super Widzę że też podpis bez słodyczowy sobie zrobiłaś
Jezu jak ja zazdroszczę takiej silnej woli............

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Beatko mnie kręgosłup nie bolał , nic mnie generalnie nie boli poza moim niechciejstwem Ale jak miałaś problemy z kręgosłupem to może odpuść ... Ja dużo o tym czytałam - i podobno to jakieś super efektywne nie jest raczej działa magia codziennego robienia i zwiększania obciązenia

anuszka my jesteśmy w stolicy - ale głównie dlatego że M. studiuje zaocznie w Polsce i chcieliśmy żeby bylo blisko ... Zresztą miasto jest super - pełne pozytywnej energii i obcokrajowców (nie tylko Turków ... Ale im dalej na zachód i południe tym lepsza kasa
Mieszkanie wynajeliśmy od Niemca - teraz przeszliśmy już na wynajem od spółdzielni ...Nie było łatwo - mielismy dużo szczęścia

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Naczytałam się wczoraj o PCO i diecie - wychodzi na to że powinnam być na nisko weglowej Średnio mi to pasuje ... należałoby wyrzucić mój niskosłodzony dźem i owsianke buuuu Bo w sumie niczego z białej maki nie jem już od dawna ... Wyglada na to że musze przemyśleć SB ...Mam takie poczucie ze w moim przypadku zeszło to co miało zejśc z ograniczenia / zmienienia jedzenia i zaczęcia ćwiczeń ... I trzeba jakoś inaczej podejśc do następnej 10

Wczoraj bezgrzesznie - ale przyznaje ze gdyby coś miałą w domu to bym zjadłą ... ale nie miałąm
Zasadniczo kiepsko sie czuje - mimo ze jem więcej ... Oczywiście miałam zakwasy (przegiełam z ćwiczeniami przez weekend) i nowe piękne siniaczki od hula hopa (mniejsze ale to nie wszystko chyba Po paru pięknych cyklach - @ brak ... No i źle się czuje ... Może za bardzo się cieszyłam
Asiu może @ tylko o parę dni się spóźni Nawet całkiem zdrowe kobiety nie mają wszystkich cykli idealnych.
Moje wahają się między 26 - 30 dni a średnia i tak 28 wychodzi
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:56   #1027
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
[/COLOR]Naczytałam się wczoraj o PCO i diecie - wychodzi na to że powinnam być na nisko weglowej (...) Wyglada na to że musze przemyśleć SB
Asiu, tylko że SB docelowo zakłada, że kasujesz "po prostu" cukier z diety (słodycze i inne syfy) oraz rafinowane węgle - białe pieczywo, ryż itd. No i pilnujesz IG - czy IG ma jakieś znaczenie przy PCO?
Ale o co mi chodzi - Tobie chyba stosunkowo niedaleko do ostatniej fazy SB, tak mi się przynajmniej zdaje. Wpadki słodyczowe wpadkami (może warto rozważyć to o czym wspominała Kretka na wątku Przylaszczki - mianowicie, że może lepiej robić własne desery zamiast kupnych - ze stevią itd), ale poza tym chyba nie ma tragedii, hmm? Jeśli jesz pieczywo, czy ryż, to białe, czy ciemne?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 07:01   #1028
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Nadalko, mam nadzieję, że ta prognoza się sprawdzi.. już rzygam tym śniegiem a pogodynka świruje, co chwila zmienia zdanie. Nawet w radio słyszałam różne wersje - raz, że będzie wiosna na święta, teraz, że jednak mróz

Dziewczęta, dzisiejsze oficjalne ważenie wskazało 77,1, więc nie jest aż tak tragicznie... choć bywało już lepiej... No ale tak czy siak od soboty jest to -1,2kg, na pewno część to zawartość przewodu pokarmowego hehe bo jednak jem mniej, niż przed sobotą.. zobaczymy, co dalej. Dziś wracam do aktywności fizycznej, bo już leniuchuję dobre 2 tyg, nawet nie liczę jestem co prawda jeszce ledwo żywa, przeziębienie przechodzi, ale dobrą formą bym tego nie nazwała, ale ruszać się trzeba.

Carla - oczywiście wrzucę jadłospisy, pewnie dzisiaj w ciągu dnia, bo mam luźniejszy dzionek, ale rewelacji nie będzie - wczoraj byłam tak zalatana i zdechnięta przy okazji, że skupiałam się tylko na tym, by po prostu nie jeść węgli, więc wpadł mi kawałek kiełbasy żywieckiej i sera pleśniowego... a na SB trzeba też tłuszcze ograniczyć.. no ale nic innego nie miałam, a sklepu też nie zdążyłam ogarnąć i tak wyszło. Dziś niemal cały dzień dla mnie (ogarniam wreszcie nowy pokój, bo póki co chodzimy po gratach, ciuchach, kartonach, zabawkach młodego.. ech ), więc dziś powinno być dobrze - i dietowo i ćwiczeniowo Karolcia, a zastanawiasz się nad rozpoczęciem SB?
No to czekam z niecierpliwością na menu
Zastanawiam się na SB...może mi faktycznie potrzebny jest ścisły reżim w diecie bo zdrowo i w umiarkowanych ilościach nie potrafię Kawę już odstawiłam więc jakby nie było pierwsze kroki do SB poczynione
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:07   #1029
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Ja juz wstalam, zjadlam sniadnie i wlasnie czytam informacje. Masakra bylo tąpnięcie niedaleko. Niby trzęsło nawet 20 km od centrum, a my jesteśmy blisko i ja nic nie czułam. 4,5 w skali richtera bylo na powierzchni, a pod ziemia 8 w 10 stopniowej skali. Normalnie masakra... ludzie pisza, ze talerze im pospadały, zyrandole sie trzesły. Ja raz tylko poczułam... razem z fotelem podskoczyłam. No ale tak jest... kopia, region ma cos z tego, a ludzie ryzykuja zycie. Tyle dobrze, ze nie ma metanu, jak na slasku. O wlasnie w tv mowia, ze nawet w Legnicy 40 km od centrum trzesło. Siła ogromna

Ja dzis dzien bez cwiczen, bede sprzatac szafki w kuchni. Nie chce mi sie! Dobra laski lece do sklepu i sie biore. Milego dnia
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:13   #1030
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Hej dziewczymy!!!
U mnie pogoda koszmarna...śniegu pełno i zimno
Wczoraj bardzo mało zjadłam,ale dołożyłam sobie czekolade aż dwa paski czyli 6 kostek przez caly dzień
Takiego doła dostałam,mąż w trase pojechał i znowu sama
Jak widze ten śnieg za oknem to nie mam ochoty z domu wychodzić
Achhh gdzie ta wiosna
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:15   #1031
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Dobry!
Ja po śniadaniu, niedługo ćwiczenia zacznę.

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Beatko mnie kręgosłup nie bolał , nic mnie generalnie nie boli poza moim niechciejstwem Ale jak miałaś problemy z kręgosłupem to może odpuść ... Ja dużo o tym czytałam - i podobno to jakieś super efektywne nie jest raczej działa magia codziennego robienia i zwiększania obciązenia

Naczytałam się wczoraj o PCO i diecie - wychodzi na to że powinnam być na nisko weglowej Średnio mi to pasuje ... należałoby wyrzucić mój niskosłodzony dźem i owsianke buuuu Bo w sumie niczego z białej maki nie jem już od dawna ... Wyglada na to że musze przemyśleć SB ...Mam takie poczucie ze w moim przypadku zeszło to co miało zejśc z ograniczenia / zmienienia jedzenia i zaczęcia ćwiczeń ... I trzeba jakoś inaczej podejśc do następnej 10
To lepiej na razie zrezygnuję z A6W, a będę robić normalne brzuszki, może potem poszukam jakichś innych ćwiczeń na brzuch.

Co do PCO, ja też mam (a przynajmniej tak powiedział mi poprzedni gin) i z okresami zawsze miałam problem, nigdy nie były co 28, tylko co 35 . Jak zaczęłam brać tabletki to wiadomo miałam równo, a teraz kiedy odstawiłam je to nie mam wcale od 3 miesięcy i jutro ide do gina.
A Tobie ile się @ spóźnia? Bo jak parę dni to jeszcze może się pojawić.
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 07:15   #1032
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

W związku że dzisiaj pierwszy dzień wiosny astronomicznej czas na rachunek sumienia. Cel 85kg - nieosiągnięty, waga pokazała rano 89,6 czyli pół kg więcej niż wczoraj ehh
Drugi cel już jest...za 3 miesiące zobaczymy jak z realizacją...
Lecę na śniadanko i potem będę leniuchować do upadłego bo dziś ostatni dzień urlopu
Poszukam w necie czy uzależnienie od słodyczy się leczy... może jakieś igły, elektrowstrząsy, trepanacja czaszki.............
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:16   #1033
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Ja juz wstalam, zjadlam sniadnie i wlasnie czytam informacje. Masakra bylo tąpnięcie niedaleko. Niby trzęsło nawet 20 km od centrum, a my jesteśmy blisko i ja nic nie czułam. 4,5 w skali richtera bylo na powierzchni, a pod ziemia 8 w 10 stopniowej skali. Normalnie masakra... ludzie pisza, ze talerze im pospadały, zyrandole sie trzesły. Ja raz tylko poczułam... razem z fotelem podskoczyłam. No ale tak jest... kopia, region ma cos z tego, a ludzie ryzykuja zycie. Tyle dobrze, ze nie ma metanu, jak na slasku. O wlasnie w tv mowia, ze nawet w Legnicy 40 km od centrum trzesło. Siła ogromna

Ja dzis dzien bez cwiczen, bede sprzatac szafki w kuchni. Nie chce mi sie! Dobra laski lece do sklepu i sie biore. Milego dnia
Właśnie oglądam tvn24 i mówią o Polkowicach,dobrze że uratowali górników
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:30   #1034
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Poszukam w necie czy uzależnienie od słodyczy się leczy... może jakieś igły, elektrowstrząsy, trepanacja czaszki.............
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:36   #1035
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Hey wstałam z nadzieja na słońce a za oknem śnieg sypie zjadłam już śniadanie (jogurt nat. i musli).

Sss w lany poniedziałek będziemy śnieżkami miotać

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ola nie, wszystko w porządku Matma gorzej, bo zaczęły się tematy, jakich nie mogę zdzierżyć - funkcje
Poza tym za szałowo się dziś nie czuję, boli mnie cała lewa strona głowy od zatok i katar mam tylko w lewej dziurce, żeby było zabawnie
Eh funkcje zdrowiej szybko to alergia już?

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Od kwietnia zapisuje się na zumbę i aerobik. Już nie mogę się doczekać będzie większa motywacja do ćwiczeń


Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dzisiejsze oficjalne ważenie wskazało 77,1, więc nie jest aż tak tragicznie... choć bywało już lepiej... No ale tak czy siak od soboty jest to -1,2kg, na pewno część to zawartość przewodu pokarmowego hehe


Cytat:
Napisane przez miiilenka Pokaż wiadomość
Ja juz wstalam, zjadlam sniadnie i wlasnie czytam informacje. Masakra bylo tąpnięcie niedaleko. Niby trzęsło nawet 20 km od centrum, a my jesteśmy blisko i ja nic nie czułam. 4,5 w skali richtera bylo na powierzchni, a pod ziemia 8 w 10 stopniowej skali. Normalnie masakra... ludzie pisza, ze talerze im pospadały, zyrandole sie trzesły. Ja raz tylko poczułam... razem z fotelem podskoczyłam. No ale tak jest... kopia, region ma cos z tego, a ludzie ryzykuja zycie. Tyle dobrze, ze nie ma metanu, jak na slasku. O wlasnie w tv mowia, ze nawet w Legnicy 40 km od centrum trzesło. Siła ogromna

Ja dzis dzien bez cwiczen, bede sprzatac szafki w kuchni. Nie chce mi sie! Dobra laski lece do sklepu i sie biore. Milego dnia
O ja masakra w radiu mówili, że w (Polkowicach?) na szczęście wszyscy są cali

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Wczoraj bardzo mało zjadłam,ale dołożyłam sobie czekolade aż dwa paski czyli 6 kostek przez caly dzień
Takiego doła dostałam,mąż w trase pojechał i znowu sama
Jak widze ten śnieg za oknem to nie mam ochoty z domu wychodzić
Achhh gdzie ta wiosna
Nienawidzę zostawać sama jak K. ma delegację lub coś w tym stylu także rozumiem a za czekoladę

Asiu siostra K. też w Berlinie mieszka
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:40   #1036
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Ja w tym roku mam plany wybrać się na Weekend do Berlina. W zasadzie mam coś koło 290 km...Prześmignie się raz dwa autostradą (jeśli jakaś jest )
Dżizas, jaki ja miałam dziś sen...
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:57   #1037
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Ja w tym roku mam plany wybrać się na Weekend do Berlina. W zasadzie mam coś koło 290 km...Prześmignie się raz dwa autostradą (jeśli jakaś jest )
Dżizas, jaki ja miałam dziś sen...
ja chciałam pojechać z dziewczynami do berlina do zoo. ponoć jest super. wyrobilam nawet im dowody. żeby mogly przekroczyć granicę
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:58   #1038
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Niuuniiaaa
Hey wstałam z nadzieja na słońce a za oknem śnieg sypie
U mnie co prawda słońce świeci ale śniegu jest więcej niż wczoraj ja pierdziele juz mam tego dość... a wczoraj była taka chalapa, że cały dzien w mokrych bbutach chodziłam

Cytat:
Napisane przez ogolnie
Matma gorzej, bo zaczęły się tematy, jakich nie mogę zdzierżyć - funkcje
Wspolczuje. Wszystko z matmy bylam w stanie ogarnac ale funkcji nie moglam Pewnie dlatego, ze zawsze w szkole mialam matme podstawowa i sie nia nie przejmowalam zbytnio a tu nagle zaczeli wymagac ode mnie znajomosci na rozszerzeniu

Cytat:
Napisane przez nadalka
Od kwietnia zapisuje się na zumbę i aerobik. Już nie mogę się doczekać będzie większa motywacja do ćwiczeń
szalenie zazdroszcze Tez bym chciala sie zapisac, ale samej nie chce isc ... moze namowie jakas kolezanke zeby sie ze mna gdzies zapisala Poki co robie sobie 40 min zumby w domu z neta

Cytat:
Napisane przez miiilenka
Ja juz wstalam, zjadlam sniadnie i wlasnie czytam informacje. Masakra bylo tąpnięcie niedaleko. Niby trzęsło nawet 20 km od centrum, a my jesteśmy blisko i ja nic nie czułam. 4,5 w skali richtera bylo na powierzchni, a pod ziemia 8 w 10 stopniowej skali. Normalnie masakra... ludzie pisza, ze talerze im pospadały, zyrandole sie trzesły. Ja raz tylko poczułam... razem z fotelem podskoczyłam. No ale tak jest... kopia, region ma cos z tego, a ludzie ryzykuja zycie. Tyle dobrze, ze nie ma metanu, jak na slasku. O wlasnie w tv mowia, ze nawet w Legnicy 40 km od centrum trzesło. Siła ogromna
masakra cale szczescie nic nkomu sie nie stalo. Musze obczaic co tam sie dokladnie stalo. Eh gornicy, bliscy mi w sumie sa

Cytat:
Napisane przez CARLA_23
Poszukam w necie czy uzależnienie od słodyczy się leczy... może jakieś igły, elektrowstrząsy, trepanacja czaszki.............


A jeśli chodzi o @ to ja mam jakies zawirowania Ostatni cykl 34 dni, teraz niespodziewanie @ po 23 dniach

na randke dzis ide
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:00   #1039
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Monia szkoda własnego auta i paliwa polecam te busy co jeżdżą liniowo. My z K. wybieramy się i wybieramy i jak zwykle a to kasy brak, a to czasu nie ma...
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 08:00   #1040
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze pamiętam Olu Takiego wyniku jak Ty z pewnością nie byłabym w stanie osiągnąć, ale z 6 kg na bank by zeszło a tu raptem 3 kg i ciągłe wahania Po prostu w chwili sięgania po czekoladę mój mózg jest wyłączony....

carla dlaczego zakładasz że nie jesteś stanie schdnąć. ciężko jest walczyć z kilogramami jeśli sama nie wierzysz że się ich pozbędziesz. karolinko- więcej wiary w siebie
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:01   #1041
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

ogolnie, no Ty to masz w ogole bliziutko do Berlina Tez wlasnie mysle o Berlinie, bo blisko... Jeszcze dobre 2 miechy szkoly i spadamy chyba stad...
A o pogodzie juz sie nie wypowiadam ;/ totalna masakra. Jeszcze troche, a nawet lata nie bedziemy mialyw tym kraju xD czekam na zwrot podatku juz ponad miesiac ;/
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:02   #1042
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość

szalenie zazdroszcze Tez bym chciala sie zapisac, ale samej nie chce isc ... moze namowie jakas kolezanke zeby sie ze mna gdzies zapisala Poki co robie sobie 40 min zumby w domu z neta
czemu nie? Ja tutaj kompletnie nikogo nie znam
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:10   #1043
kwiatuszek2 3
Rozeznanie
 
Avatar kwiatuszek2 3
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 805
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość


A jeśli chodzi o @ to ja mam jakies zawirowania Ostatni cykl 34 dni, teraz niespodziewanie @ po 23 dniach

na randke dzis ide
mi też @ fiksuje. chyba czeka mnie bliskie spodkanie z ginem.

randka oooooooooo a z kim?
......mniejszej czcionki nie było

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
czekam na zwrot podatku juz ponad miesiac ;/
ja też czekam . w zeszłym rok dostałam po około mieiesiącu. no a tu już miesiąc mija ......

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

ja już po 2 śniadaniu.
1 zjadłam o 6 rano- warzywa na parze- zostały od wczoraj
2-razowiec x 2 z serem, pomidorem i wczorajszym krczakiem

a teraz popijam inkę z mlekiem
__________________
start 02.12.2012 90,3
cel I89,83..,81,80......-10kg - 19.01.2013
cel II 79,77,75,72,70,-20kg 04.05.2013
cel III 69,68,67,2,66,65-23,1 kg
cel IV 65,64,63,62



kwiatuszek2 3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:13   #1044
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość

na randke dzis ide
Opowiadaj mega czcionkę wybrałaś o której kciuki trzymać

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Anuszka my też już ponad miesiąc czekamy
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:21   #1045
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
na randke dzis ide
Widzę kolejną miłośniczkę mini czcionki Nic nie mówiłaś wcześniej

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek2 3 Pokaż wiadomość
carla dlaczego zakładasz że nie jesteś stanie schdnąć. ciężko jest walczyć z kilogramami jeśli sama nie wierzysz że się ich pozbędziesz. karolinko- więcej wiary w siebie
Niby chcę schudnąć, ale fakt wiary we własne możliwości mi brakuję jeśli chodzi o odchudzanie.... Chyba kolejny raz źle się do tego odchudzania zabieram
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:25   #1046
miiilenka
Zadomowienie
 
Avatar miiilenka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 960
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Sun jaka radnka? fajny? ile lat? przystojny? musimy wywiad zrobić zanim Cie puscimy

Anuszka pakuj siebie, dzieciaki i meza i spie.rdlaj z tego chorego kraju jak najszybciej mozesz!

ogolnie ja tez bym chciała do Berlina. Na wakacje musimy KONIECZNIE sie spotkac w Poznaniu !

Ja tez mam PCO. I lece na tabsach... trudno, byc moze po ciazy przejdzie, tymczasem (zrobilam juz wywiad z lekarzem) jesli bede chciala zajsc w ciaze mam odstawic tabletki na 3 miesiace i probowac, brac kwas foliowy od momentu kiedy rzucam tabletki. Wiem, ze trudno zajsc w ciaze, dlatego za rok, poltora bedziemy sie starac chyba juz...
U mnie wyszlo sloneczko, moja Szajbica lata po ogrodzie i cieszy ciacho Tylko piłki znosi pod drzwi i puka ogonem zeby jej rzucac. Lolitko Twoja tez tak kocha snieg?

Słucham Sikorskiego jak mowi w Sejmie... masakra co za dyrdymały on mówi. Mowi ze potrzebujemy 30 lat by osiagnac jakość zycia europejskiego. Przecietny polak odlozyl przez rok 3% swoich docodow, a przecietny czech az 7%. Kumacie to dziewczyny 30 lat? Tamta czesc Europy bedzie juz do przedu, a my dopiero na poziomie sprzed 30 lat. Masakra... mam wrazenie, ze kto by nie rzadzil to i tak bedzie zle... robie sie apolityczna
__________________


CI
ASTKO-minuta w ustach,godzina w żołądku,całe życie w biodrach


http://www.youtube.com/watch?v=j6QogAYG2ck LILU - SŁODKICH SNÓW
miiilenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:26   #1047
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
na randke dzis ide
myślałaś, że nie zauważymy? opowiadaj!
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:26   #1048
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Czytam o uzależnieniu od słodyczy i ten problem jednak mnie nie dotyczy( chyba na szczęście)... Czyli wszystko w moich rękach........
Milenko chyba faktycznie muszę pier...lnąć się tłuczkiem
Wskakuję do łóżka i robię angielski Pa..................:roza :
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:30   #1049
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

fajnie, kocur mi przylazł posiedzieć na ramieniu i pomruczeć szkoda tylko, że mam uczulenie i zaraz będę kichać 2x bardziej niż standardowo od przeziębienia

Carla! Na taką terapię antysłodyczową to ja idę z Tobą w ciemno
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:33   #1050
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cześć u nas dziś taka sobie pogoda... nadal układam plan ćwiczeniowy i jak wrócę do domku to mam zamiar go skończyć

Dzis na sniadanko owsianka z mlekiem ....


Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość

Dzięki a wróciłam, bo rozstałam się z facetem, dla którego tam pojechałam, próbowałam jeszcze ciągnąć pobyt samodzielnie, ale minusy zaczęły przeważać nad plusami. Tęsknota za rodziną i przyjaciółmi przede wszystkim (młody tęsknił za dziadkami jak diabli), poza tym ta wyspa nie przekonała mnie do siebie gdy idzie o grunt do wychowania dzieci...

A Ty mieszkasz w UK, prawda? Długo tam jesteś?
8 lat już tu jestem , ale mi wystarczy... nie lubię tego kraju ludzi i nie wyobrażam sobie mieszkania tutaj na stale.... zresztą nie chce wysyłać Wiktorii tutaj do szkoły , nie chce też żeby była jak te młode angielki w wieku 11 lat wymalowane większość już po pierwszym współżyciu, imprezy ,alkohol , narkotyki itd.... wiem ze to jest tez w PL ale napewno nie jak dziecko ma 11-12 lat....

zresztą budujemy w pl dom i w tym roku mamy zamiar zrobić okna i ocieplić i może się uda ze się wprowadzimy w przyszłym roku... bez kredytów myślę że nie bedzie zle ze damy sobie rade i bedzie ok....

tutaj jedynie co jest to pieniądze , ale pieniądze to nie wszytko przynajmniej dla mnie ....

ok lece z mała do szkoły i na tzw wywiadówkę zobaczymy co sie dowiem o mojej Wikuni , a potem do lekarza bo bardzo boli mnie żylak odkad zaczęłam cwiczyc ...

a dobra wiadomość na dziś to to ze moja waga znowu spadła na 101,4 juz nie długo trzy cyfrówka (oby)
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.