Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 07:58   #3001
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez CARLA_23 Pokaż wiadomość
Asiu Twój pomysł na nagradzanie się ubraniami i kosmetykami za spadki wagi popieram Jak by nie patrzeć będzie jedna z dwóch korzyści - albo mniej kg albo oszczędzona kasa
[:
Nic dodać nic ująć kazdy sposób dobry ...

Cytat:
Napisane przez Zosienieczka Pokaż wiadomość
carla az trzy ale masz racje kilka dni i bedzie po. Teraz to bede miec obsesje i codziennie sie wazyc poki mi nadwyzka nie spadnie.

[.
Spokojnie - to prawdopodobnie nadwyżka wody itd Niemożliwe żeby po jednym szaleństwie utyć 3 kg

Cytat:
Napisane przez Agacik Pokaż wiadomość
Asiu dziękuję za wyjaśnienia co do kotka nie pomyślałabym, żeby wypuszczać go z transporterka, ale to super pomysł! Chętnie bym z jakimś kotkiem obcym tak jechała w pociągu, ale ludzie są różni... Ja swojej bym nie puściła, bo ona w ogóle na smyczy nie chodzi...całe szczęście na razie nie mam takiego przymusu, żeby ją gdzieś zabierać
Nasz kot też nie chodzi na smyczy - w ogole nie ogarnia idei szelki ze smycza wkładamy tylko w pociagu żeby nam nie uciekł jak np ktoś otworzy drzwi przedziału... W pkp (oraz w deutsche bahn) jest prawo do bezpłatnego przewozu kotów - ja na ogół pytam ludzi w przedziale czy im to nie przeszkadza/nie maja uczulenia - i naprawde nigdy nie spotkałam sie z negatywna reakcja ... Zreszta ludzie wożą zwierzaki - ostatnio jechaliśmmy z słoziutkim szczeniakiem labradora
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 08:05   #3002
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Ogólnie No faktycznie nie zła akcja w tym sklepie
Anulciak Jeżeli miał ważny powód to można wybaczyć...To na kiedy drugie podejście do spotkania planowane?
Furry No to cieszę się że odpoczynek udany Jak dla mnie akcja z wyjazdem nad morze czadowa
Ja już po śniadanku. Poleniuchuję troszkę i mykam do pracy...
Miłego dnia dziewczynki
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez CARLA_23
Czas edycji: 2013-05-07 o 08:07
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 08:09   #3003
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Anuszka miło Cie widzieć znowu

Furry ależ miałaś weekend - pozazdrościc

Mąka orkiszowa w De jest bardzo popularna i dostępna nawet w lidlu - kosztowała chyba ze 2 euro - wiec polskie 12,99 to faktycznie kosmos Bardzo szczęśliwy orkisz

Ja wróciłam do wagi podpisowej (a nawet o 100 g w dół) - czyli znowu jakieś mega zatrzymanie wody i wszystkiego mnie trafiło...
Niestety nie mogę sie pochwalić ze trzymałam sie planu jedzenia - coś guzik trybu dietetycznego nie działa i trudno z powrotem wskoczyć w dietowanie ... Zjadlam dużo za dużo kaszy do obiadu i potem już nie jadłam bo nie byłam głodna ... Za to byłam wręcz napchana ... Przeszło dopiero jak pobiegalam i pewnie temu zawdzięczam ze wzrostu brak ... No ale ze zdrowym żywieniem nie ma to nic wspólnego ... Dziś podejscie drugie (oby bardziej udane

Sn 8.00 2 kanapki
II Sn 11.00 jog. ban-nektarynka z otrebami
L 14.00 Chili con carne z rukola, sok pomaranczowy wyciskany
P 17.00 Ananas z kefirem
K 20.00 Rukola z pomidorami i mozarella

W ogóle wprowadzam powyzsze godziny już na stałe - musze sie troche uregulować

Edytowane przez Joanna XL
Czas edycji: 2013-05-07 o 09:43
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 10:55   #3004
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

asiu to nie tylko skutek wesela lecz wpierw pobytu u tesciow ze wzgledu na robote na gospodarce, a potem wesela. Glownie w domu tesciow bylismy wiec obiadami mama sie zajmowala. Nie jestesmy ze soba na tyle dlugo zeby ona dla mnie troche inaczej robila albo zebym sama sobie robila. Jak sie zareczymy to wtedy bardziej moge zadzialac z gadka z obiadami ale na razie nie narzekam, bo sniadania i kolacje mam pod siebie, a obiady zwykle sama sobie nakladam choc sie zdaza, ze przyszla tesciowa naloze jednak pamieta i naklada mi tylko poloweczke ziemniaka oraz pol talerza surowki/salatki niestety nie z jogurtem ale fart, ze duzo nie daje smietany czy majonezu.

Nadwyzki spadlo 0.7 jeszcze ponad 2kg i wroce do tej z podpisu.

Jestem juz po sniadanku, kawie i przed koktajlem bananowym. A teraz obmyslam szamke na jutro.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

asiu godziny wygladaja dobrze. wtrace swoje 3grosze bo nie moge patrzec na tego biednego samotnego ananasa az sie prosi o randke z serkiem albo jogo naturalnym

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Plan na jutro:
1. zupa z bialej kapusty i pomidorami
2. placki miesno-twarogowe
3. pulpety z kaszy gryczanej i schabu mielonego, szpinak
4. wiejski i sopocka
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 11:27   #3005
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Odp: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Carla mial wazny powod...ale nie bede pisac jak...ale dzis od rana smsujemy...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 13:29   #3006
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

U mnie taki facet byłby przegrany No ale może to tylko ja jestem taka cięta na facetów, że "byle co" może danego zdyskwalifikować. Albo mam o sobie zbyt wysokie mniemanie Tłumaczę sobie, że będąc taka w końcu trafię na odpowiedniego i nie będę musiała przerabiać długodystansowych, głupkowatych związków. A spotykanie się "na luzie" i bez spiny to co innego
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 13:36   #3007
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

ogolnie kiedys to minie. Ja na tego jednego na milion dlugo czekalam az sie w koncu doczekalam. Po drodze tez mialam kilka znajomosci jak ta twoja z Hindusem ale na terenie Polski i jak to sie mowi pocalowalam kilka ropuch, palantow, debili etc. ale bylo warto, bo po wszystkim kazdy czegos nauczyl.

od kiedy przysiady robisz? dzis zaczelas czy wczoraj?
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 14:53   #3008
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Zosia ile ja ropuch poznałam (i całe szczęście nie całowałam ) to wiem tylko ja...Każdy kolejny wydawał mi się gorszy od poprzedniego.
Teraz mi koło dupy lata czy kogoś znajdę czy nie, czasem tylko się wkurzam, że nie mam z kim iść np. na takie wesele czy na inną imprezę, na którą zaproszenie dostaje się z osobą towarzyszącą. To jest w pewnym sensie smutne i dołujące. Może straciłam gdzieś fajną szansę, nie mówię, że nie bo to różnie mogło się potoczyć, ale ja mówię od zawsze że nie jestem dobrym materiałem na partnerkę

Ja przysiady zaczęłam wczoraj. Mam nadzieję, że dupa mi się trochę ujędrni. Ja już w domku po obiadku i odpoczywam, a potem poćwicze. Zbiera sie na burzę dziś.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 15:21   #3009
Kinia_Sw
Zadomowienie
 
Avatar Kinia_Sw
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: tajemnica
Wiadomości: 1 277
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

czesc dziewczyny musze sie wyzalic
zgubilam dzis swoj telefon i jest mi smutno z tego powodu bardzo... ale bardziej smutno mi jest ze jak sie poplakalm to moj maz sie na mnie wydarl.... ani raz mi nie powiedzial ze przejmuj sie znajdzie sie a jak nie to trudno... tylko mi dogadywal ze a tobie sie zaktualizowalo cos tam a jak twoja poczta.... poprostu to glupi tel ale wiem ze w innych przypadkach tez nigdy mnie nei pocieszy... nawet nie wiecie jak ja sie czuje....
Kinia_Sw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 16:16   #3010
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

ogolnie z takim podejsciem, ze mam w dupie czy kogos poznal czy nie to mnie sie udalo swojego wychaczyc nie szukalam na sile ani tez nie pomagalam szczesciu. Ty po obiedzie, a ja juz po kolacji, bo taka glodna bylam, ze juz kolacje zjadlam i do jutra bede sie zapychac herbata.

kinia to przykre jak TZ nie wspiera w takich sytuacjach tylko od razu widzi problem i robi z nas nieodpowiedzialna gowniare. Nieraz sie tak zdarza ale powinien cie wesprzec i inaczej zareagowac, a nie od razu atakiem. Mogl inaczej zaczac i spokojnie powiedziec, ze szkoda twojej, zapytac czy juz zablokowalas na wszelki wypadek tel albo zaoferowac, ze sam zadzwoni i zalatwi co trzeba by ci jakos pomoc

Przysiady
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 17:10   #3011
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Dziewczyny myslalam dzis o Was. Pomyslalam, ze wejde na watek i powiem CIAO!
Gratuluje spadkow! Przejrzalam tabelke i mi wstyd. U mnie spadku zadnego, ale wiecej sie ruszam. W zeszlym tygodniu bylam w Oslo i Sztokholmie. Wrocilam po 9 dniach zakochana w Skandynawii po uszy
Mam nadzieje, ze u Was wszystko OK i sloneczko swieci!
Pozdrawiam
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-07, 17:21   #3012
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Kiniu no faceci zasadniczo cechuja sie niezbyt dużą empatia - i często trzeba im jasno powiedzieć czego oczekujemy ... To że przy (z jego perspektywy) niezbyt istotnym problemie nie zareagował jak trzeba nie znaczy czy że w razie sytuacji kryzysowej nie stanie na wysokości zadania ...

Moj np nie dostrzega po prostu masy ważnych dla mnie/stresujacych mnie rzeczy ... trzeba kataklizmu żeby go coś ruszyło ... Zasadniczo doprowadza mnie to do furii/rozpaczy ale ma swoje dobre strony - jak np w niedziele kiedy niechcacy zahaczylam o kabel ładowarki, zrzuciłam jego telefon i pechowo totalnie rozbiłam szybke Co według mnie jest szczytowym osiagnieciem w kategorii komórki a M. tylko stwierdzil że dobrze wybrałam telefon do zrzucania bo jego jest dosyc stary a mój nowiutki
Inna sprawa że zdążył sie przyzwyczaić bo sieje zniszczenie regularnie - pół roku temu identycznie załatwiłam ładowarke od laptopa

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

ooo witaj SSS7 Zazdroszcze Skandynawii - mi starczyło 1,5dnia w Sztokholmie żeby sie zakochać .. Choć troche bylam zafacynowana od zawsze głównie przez kryminały stamtąd

fajnie że u Ciebie wszystko ok i byle tak dalej

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Aaa i nie masz sie co wstydzić - ja tu siedze jak za kare i ciagle chudne to samo - przykładowo w kwietniu całe 300 g

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

A właściwie to chcialam tylko pochwalić sie że ruszyłam d. i zrobiłam Shreda ... level II albo mnie wykończy albo... odchudzi Dawno sie ze mnie tak nie lało i to po ledwo 25 minutach

Zosineczka jestem ostatnia osoba która powinna w tym temacie sie wypowiadać ale ...TAK NIE WOLNO... Kolacja ma być do 3h przed snem - no chyba że o 20 idziesz do łóżeczka Jak jestes glodna np po obiedzie to prawdopodobnie za mało zjadłaś ...

taaa tyle teorii - ja mam z tym cholerny problem ... Ale dziś póki co sie trzymam - jeszcze kolacyjka o 20 i bedzie sukces
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 17:26   #3013
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

jak dla mnie to dzis za duzo wlasnie zjadlam zwlaszcza tluszczu i weglowodanow. Bardzo molizwe, ze po 20 pojde spac, bo jakas zmeczona jestes.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:02   #3014
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

ja wlaśnie wcinam kolację. gotowany cyc kurczaka, kilka rzodkiewek i dwa wafle ryżowe z ogórkiem.

jutro mam maturę. boję się strasznie, że zawalę... i skupiam sie na tym czego nie bardzo umiem zamiast na tym co umiem a umiem duzo
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:32   #3015
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
ja wlaśnie wcinam kolację. gotowany cyc kurczaka, kilka rzodkiewek i dwa wafle ryżowe z ogórkiem.

jutro mam maturę. boję się strasznie, że zawalę... i skupiam sie na tym czego nie bardzo umiem zamiast na tym co umiem a umiem duzo
nie martw się, wszystko będzie ok
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 18:45   #3016
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
nie martw się, wszystko będzie ok
Mam nadzieję, choć jakoś niepokoję się wewnętrznie
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 21:55   #3017
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

ogolnie powodzenia Bede trzymać kciuki ...A nniepokój rzecz normalna przed egzaminem

Wróciłam właśnie z basenu Sama nie wierze bo basenów nie lubie - śmierdzi,przebierać sie trzeba no i w kostiumie paradować M. mnie namówił/zmusił i ... nawet mi sie podobało Od teraz 2 razy w tygodniu basen będzie

Dzień dietowo idealny
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 05:02   #3018
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

pierwsza

U mnie chyba ktoś łaził po podwórku i walił w drabinę i dlatego nie śpię. Jeszcze mamy zapytam bo chyba szła sprawdzić. Masakra. Nie znajduję innego uzasadnienia, pies tego nie zrobił na pewno.

Edytowane przez ogolnie
Czas edycji: 2013-05-08 o 05:04
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 05:05   #3019
Agacik
Raczkowanie
 
Avatar Agacik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 144
Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Druga
Ogolnie - powodzenia! Trzymam kciuki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Agacik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 05:07   #3020
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Agacik Pokaż wiadomość
Druga
Ogolnie - powodzenia! Trzymam kciuki


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie dziękuję aby nie zapeszyć!

Beata nie wiem kiedy piszesz ale trzymam kciuki!
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 06:29   #3021
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 07:11   #3022
Niuuniiaaa
Rozeznanie
 
Avatar Niuuniiaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 680
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Hey

Ja tylko na moment, czytam Was w wolnych chwilach, których mi ostatnio brakuje
Ciągle mam coś do załatwiania w mieście a później zatapiam się na 5 - 6 godzinnych randkach z world'em i pracami zaliczeniowymi - mam tego do napisania całą górę jak zaczynam to kończę za jednym posiedzeniem po wielu godzinach no i zapominam jeść gdy piszę...

Moniu już pewnie nie zajrzysz ale trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebię

Sss miło Cię "widzieć" tęskno mi za Tobą wagą się nie przejmuj - moja stoi już ho ho...

Nic ubieram się i lecę do urzędu.

Miłego dnia kobietki
__________________
-17kg

"Wiara czyni cuda, lecz tylko walka daje efekty."



10.2012
nie palę
nie piję gazowanego
Niuuniiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 07:50   #3023
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 09:25   #3024
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

hejo

Ale zaspana jestem i sie obudzic nie moge, chyba czas robic kawke. Pogoda ladna i niestety duszna.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 11:10   #3025
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Podczytuje Was na biezaco ale nie mam czasu za bardzo pisac

U mnie bez zmian wagowych. Nie cwiczylam dawno, musze od nowa przysiady zaczac Poza tym ma duzo nauki i pisze prace lic

ogolnie, trzymalam i nadal trzymam kciuki za matme

Dobra wracam do nauki, potem zajecia a potem ide na mecz

Milego dnia

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Własnie sie zwazylam i jednak waga spadla 71,9 kg tyle jeszcze nie wazylam
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:25   #3026
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Maturzystki, jak już się doczłapiecie do domu, to dajcie znać, jak poszło!
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:32   #3027
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Podczytuje Was na biezaco ale nie mam czasu za bardzo pisac

U mnie bez zmian wagowych. Nie cwiczylam dawno, musze od nowa przysiady zaczac Poza tym ma duzo nauki i pisze prace lic

ogolnie, trzymalam i nadal trzymam kciuki za matme

Dobra wracam do nauki, potem zajecia a potem ide na mecz

Milego dnia

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Własnie sie zwazylam i jednak waga spadla 71,9 kg tyle jeszcze nie wazylam
super
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:41   #3028
Zosienieczka
Rozeznanie
 
Avatar Zosienieczka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 839
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

sun i drugi cel osiagniety

kurcze porobilam co mialam zrobic, wypilam dwie kawy i chyba sie poloze, bo nic na mnie nie dziala. Umowilam sie na jutro z kolezanka zeby jej pomoc z kupnem sukienki i moze sobie od razu kupie kilka krotkich bluzek na targu oraz okulary, bo dwie pary z ubieglego roku mi padly. TZ ma jedna naprawic ale dlugo ona nie wytrzyma.

Zaczynam stopniowo kupowac rzeczy letnie by nie zbankrutowac, a musze sobie troche rzeczy skompletowac na wyjazd wakacyjny z TZ nad jezioro. Ciekawe co mi sie jutro uda fajnego kupic Jestem jedna z nielicznych osob, ktora skrupulatnie rozpisuje swoje wydatki wiec teraz nie poszaleja na zakupach ale za miesiac troche bede mogla sobie pozwolic na wiecej

Przysiady jeszcze nie zaliczone ale beda wieczorem, bo narazie za duszno dla mnie na cokolwiek.
__________________


Zosienieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:54   #3029
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Odp: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Witajcie masakra jakas oddychac sie nie da... wlasnie zjadlam naleznika ze szpinakiem...alez byl dobry...

Kupilam sobie czarne szpilki do sukienki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:24   #3030
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Walka z nadwagą (niewyimaginowaną:) cz. 2

Hejka
Maturka całkiem znośna, w euforię nie popadam, bo wiadomo jak jest. Kiedyś popadłam w euforię i na poprawkę szłam Więc wiecie. Zadowolona umiarkowanie jestem, zadania dość znośne, chociaż nieraz strzelałam, bo nie ogarniałam tematu
Wczoraj wieczorem coś mnie tknęło, żeby równania i nierówności powtórzyć i masz! Dziś były dwa zadania wysoko punktowane z nierównością i równaniem. Także to chyba mam dobrze, bo byłam "na świeżo", rano sobie jeszcze przed wyjazdem liznęłam jeden przykładzik w necie z wyjaśnieniem.

No to chyba tyle Wykąpałam się, gorąco jak cholera, nie lubię takiej pogody, jakoś cieżko oddychać. Na wieczór z byłym sie umówiłam w zasadzie, wiec wypadałoy sie jakos ogarnac.Szkoda ze nie mam jeszcze sukienki
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.