Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-03, 12:20   #91
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Zdradza cię.
Bardzo mi przykro
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 12:29   #92
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Mezczyzna uczuc nie potrzebuje zeby przespac sie z jakas dziewczyna. Zreszta najlepszym dowodem jest najstarszy zawod na swiecie tzn prostytutka.
Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Przyklad ten podalam dlatego ze w takiej relacji mezczyzna nie ma zadnych uczuc w stosunku do dziewczyny, logicznie nie?
Wiesz, co wychodzi z tego "logicznego" wywodu? Że prostytutki kochają swoich klientów, bo jedynie faceci nie potrzebują uczuć w seksie, a kobiety owszem.
Dziurawa teoria.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 12:33   #93
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Wiesz, co wychodzi z tego "logicznego" wywodu? Że prostytutki kochają swoich klientów, bo jedynie faceci nie potrzebują uczuć w seksie, a kobiety owszem.
Dziurawa teoria.
No właśnie
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 13:48   #94
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Wiesz, co wychodzi z tego "logicznego" wywodu? Że prostytutki kochają swoich klientów, bo jedynie faceci nie potrzebują uczuć w seksie, a kobiety owszem.
Dziurawa teoria.
Temat tych biednych kobiet nie poruszaj. Wierz mi ze one nie robia tego z przyjemnoscia, czasami zycie daje Ci takiego kopa ze musisz wyjsc na ulice i zarobic w taki sposob na chleb do swoich dzieci, NIESTETY!
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 13:53   #95
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Temat tych biednych kobiet nie poruszaj. Wierz mi ze one nie robia tego z przyjemnoscia, czasami zycie daje Ci takiego kopa ze musisz wyjsc na ulice i zarobic w taki sposob na chleb do swoich dzieci, NIESTETY!

Teraz to już zupełnie się pogrążyłaś
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 13:55   #96
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Temat tych biednych kobiet nie poruszaj. Wierz mi ze one nie robia tego z przyjemnoscia, czasami zycie daje Ci takiego kopa ze musisz wyjsc na ulice i zarobic w taki sposob na chleb do swoich dzieci, NIESTETY!
Jest jeszcze szacunek do samej siebie. Jak widzę nie dla wszystkich jest to jasne.

Autorko, jeśli czujesz i masz dowód by myśleć, że Cię zdradza to nie zawracaj sobie głowy jego tłumaczeniem się, płaczem i błaganiem (w 99% jestem pewna, że usłyszysz dokładnie to, co chcesz a nie to jak jest faktycznie). Skup się na sobie. Odejdź i nie marnuj swojego czasu na tego pajaca.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2014-06-03 o 13:57
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 14:40   #97
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Temat tych biednych kobiet nie poruszaj. Wierz mi ze one nie robia tego z przyjemnoscia, czasami zycie daje Ci takiego kopa ze musisz wyjsc na ulice i zarobic w taki sposob na chleb do swoich dzieci, NIESTETY!
Ty tak poważnie?
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 15:03   #98
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ona po prostu nie chciała poznać / usłyszeć prawdy, unika konfrontacji. Cóż, jej (stracony) czas i życie.
Bardzo dobrze to ujelas - pewna sprawy lepiej od razu rozwiazywac

Bo widzisz, autorko, Ty bedziesz w porzadku, bo poczekasz cierpliwie na powrot, na wyjasnienia, nie bedziesz go stresowac, jak w pracy itd. A czy nie jestes juz wystarczajaco w porzadku bedac mu wierna...?


...

Farmakopea - slusznie prawi, polac jej!
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 15:03   #99
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Temat tych biednych kobiet nie poruszaj. Wierz mi ze one nie robia tego z przyjemnoscia, czasami zycie daje Ci takiego kopa ze musisz wyjsc na ulice i zarobic w taki sposob na chleb do swoich dzieci, NIESTETY!

Ty temat "biednych" kobiet poruszyłaś i w dziwny sposób połączyłaś go z tematem zdrady. Trochę konsekwencji i pomyślunku. Ok?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 17:39   #100
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Temat tych biednych kobiet nie poruszaj. Wierz mi ze one nie robia tego z przyjemnoscia, czasami zycie daje Ci takiego kopa ze musisz wyjsc na ulice i zarobic w taki sposob na chleb do swoich dzieci, NIESTETY!
No tak, bo przecież wszystkie prostytutki są biedne i robią to z musu zyciowego na chleb dla swoich dzieci
Kolejna udana generalizacja i wrzucenie do jednego worka.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 17:44   #101
Lina9213
Rozeznanie
 
Avatar Lina9213
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 742
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Aj tam dziewczyny szkoda czasu na wizażowe przepychanki Każdy sobie swoje myśli.

Szkoda, że autorka przestała się odzywać. Mam tylko nadzieję, że pan chcica jej nie urobił po swojemu.
Lina9213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 17:45   #102
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Lina9213 Pokaż wiadomość
Aj tam dziewczyny szkoda czasu na wizażowe przepychanki Każdy sobie swoje myśli.

Szkoda, że autorka przestała się odzywać. Mam tylko nadzieję, że pan chcica jej nie urobił po swojemu.
"Kochanie, to był tylko seks...'
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 18:24   #103
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Farmakopea - slusznie prawi, polac jej!


Jestem feministką od przedszkola, a ostatnio częściej przychodzi mi bronić mężczyzn przed durnymi kobietami, niż kobiet przed mizoginami. Koniec świata.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:26   #104
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Przykro mi, ale chyba wiesz ze na pewno cie zdradz ;(

Kiedys do mojego meza przyszedl sms, prosil zebym podala mu telefon, a tam sms od dziewczyny "to byla nasza ostatnia wspolna noc", i moj maz probowal mi wmowic ze mnie nie zdradzil (buahahaah), nie musze wspominac, ze to ex maz
__________________
Moje skarby

15.05.2009 Maja
18.12.2011 Mikołaj
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 19:41   #105
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
"Kochanie, to był tylko seks...'
"Kochanie, przecież to tylko żarty takie..."
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 20:07   #106
Veguska
Przyczajenie
 
Avatar Veguska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez ollastar Pokaż wiadomość
Teraz to już zupełnie się pogrążyłaś

Hahaha no dokładnie.

Ja tam na tyle szanuję siebie, że nawet gdybym głodowała, nie wyszłabym na ulicę.
Veguska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 20:12   #107
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Veguska Pokaż wiadomość
Hahaha no dokładnie.

Ja tam na tyle szanuję siebie, że nawet gdybym głodowała, nie wyszłabym na ulicę.
Ty byś nie poszła, ktos inny by poszedł.
Co to w ogóle ma do rzeczy ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 15:45   #108
emigota2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 119
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Szkoda, że autorzy wątków później tak rzadko dają znaki życia
emigota2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 17:38   #109
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Przecież facet jutro dopiero przyjeżdża
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 19:11   #110
Moami
Raczkowanie
 
Avatar Moami
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Eh... mam nadzieje, ze gość skończy z rozbitym komputerem na głowie. Ja sama też odkryłam, że mój (na szczęście juz) eks pisał różne erotyczne treści z 5 dziewczynami. Tłumaczył się, że on nie pamięta, żeby było tego aż tyle
Może i do fizycznej zdrady nie doszło ale opisywał szczegółowo moje i jego stosunki, mówił czego to on nie potrafi i jak by mógł je zadowolić.
Mam nadzieje, ze Autorka najpóźniej w sobotę się odezwie i powie jak poszło. Niektórzy to gnoje, naprawdę...
Moami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:54   #111
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Hmm. Myślę, że istnieje też opcja tego, że nie zdradza ale jest idiotą, który dla własnej satysfakcji (podbudowania ego) piszę z młodymi pannami o seksie i takich tam. Ja bym na Twoim miejscu obserwowała sytuacje w najbliższy weekend (w tym telefon) i w trakcie jego urlopu. Wiem, że ciężko ale to, że się trochę odsuniesz i oziębisz pokaże jego reakcje - może on zacznie Ciebie o coś podejrzewać a tym samym okazywać swoją niepewność, że "może Ty coś wiesz". Jestem pewna, że on zaprzeczy w trakcie rozmowy, zrobi z Ciebie głupią i tak dalej i tak dalej. Ciężko doprowadzić do tego żeby facet się przyznał , dobrze mieć pewność i niezbite dowody żeby nie zagmatwać sytuacji i samemu nie zapędzać się w róg.
__________________
Kapitalistyczna machina stanęłaby, gdyby przestano pić kawę. To stymulant tego systemu.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:25   #112
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Capresse Pokaż wiadomość
Hmm. Myślę, że istnieje też opcja tego, że nie zdradza ale jest idiotą, który dla własnej satysfakcji (podbudowania ego) piszę z młodymi pannami o seksie i takich tam. Ja bym na Twoim miejscu obserwowała sytuacje w najbliższy weekend (w tym telefon) i w trakcie jego urlopu. Wiem, że ciężko ale to, że się trochę odsuniesz i oziębisz pokaże jego reakcje - może on zacznie Ciebie o coś podejrzewać a tym samym okazywać swoją niepewność, że "może Ty coś wiesz". Jestem pewna, że on zaprzeczy w trakcie rozmowy, zrobi z Ciebie głupią i tak dalej i tak dalej. Ciężko doprowadzić do tego żeby facet się przyznał , dobrze mieć pewność i niezbite dowody żeby nie zagmatwać sytuacji i samemu nie zapędzać się w róg.
Tylko czy autorka wątku naprawdę potrzebuje tego niezbitego dowodu zdrady? Ona facetowi nie ufa, facet w „najlepszym” wypadku „tylko” podbudowuje sobie ego erotycznymi rozmowami… Nawet jak nie ma dowodu zdrady, to i tak jest powód, żeby w ogóle zastanowić się, czy ten związek ma sens.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:37   #113
Moami
Raczkowanie
 
Avatar Moami
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Zgadzam się. Już nad takim zachowaniem trzeba się bardzo zastanowić.
Moami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 23:17   #114
Capresse
Raczkowanie
 
Avatar Capresse
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 371
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Tylko czy autorka wątku naprawdę potrzebuje tego niezbitego dowodu zdrady? Ona facetowi nie ufa, facet w „najlepszym” wypadku „tylko” podbudowuje sobie ego erotycznymi rozmowami… Nawet jak nie ma dowodu zdrady, to i tak jest powód, żeby w ogóle zastanowić się, czy ten związek ma sens.
Zakładam, że jej zależy i miała jakieś oczekiwania przyszłościowe względem tego związku. Jak wiemy ludzie nie odchodzą po tym jak zobaczą jedną rozmowę świadczącą o "czymś", a każda para ma swoje stopnie tolerancji względem zachowań partnera i gdzieś po drodze musi pojawić się pewność podjętej decyzji. Ja po takiej akcji raczej nie skreśliłabym związku od razu bo po prostu nie miałabym 100% pewności, bo w komunikatorach można bardzo wiele nadinterpretować o czym sama się przekonałam gdy znajomy wyskoczył do mnie z tekstem wskazującym na zdradę co absolutnie nie było prawdą, tylko skutkiem jego idiotycznego poczucia humoru i stylu rozmowy. Ale, że TŻ przeczytał to tłumaczenia miałam sporo. Komunikatory i internet to wylęgarnia niedomówień i dziwnych spraw, które czasami warto potwierdzić.
__________________
Kapitalistyczna machina stanęłaby, gdyby przestano pić kawę. To stymulant tego systemu.
Capresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 08:38   #115
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

no tak, ale wątpię by teksty typu "jak Twoja chcica" (czy jakoś tak) były pisane w sposób dwuznaczny i nie oznaczały zdrady. Ja bym tak nie pisała nawet do przyjaciela a co tu mówić o jakimś obcym facecie, no facet autorki musi mieć naprawdę wyjątkowe poczucie humoru Dziś piątek, jestem ciekawa co zrobi autorka.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:12   #116
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

pewnie sie dziolcha nadziala na peniska a on niewinny:P
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:23   #117
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
pewnie sie dziolcha nadziala na peniska a on niewinny:P
bo to nie on nadzial, a ona sama . no roznica jak nic ...
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:48   #118
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

mialam gifa na te okazje aczkolwiek nie zaladowal sie:<
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 13:12   #119
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez justynajustyna82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.
Zakładając tu wątek mam nadzieje na to, że spojrzycie obiektywnie na mój problem i doradzicie tak na chłodno co zrobić, bo jestem w totalnej rozsypce.
Otóż ja (32l) jestem już z moim partnerem (28l) w dwuletnim związku, nie mieszkamy razem i nie widujemy się bardzo często z powodu jego pracy.
Wszystko szło w dobrym kierunku, a właściwie tak mi się wydawało. Wczoraj kiedy mój Tż był pod prysznicem (przyznaje się bez bicia) spojrzałam w jego wiadomości na fb w telefonie. I oto co tam zobaczyłam: rozmowa z jakaś dziewczyna (nazwijmy ją X) o treści:
On:Hej, jak tam twoja chcica?
X:Czeka.
On:W przyszłym tygodniu biorę urlop :P
Koniec konwersacji. Wczesniejszej też nie było, podejrzewam że usuwał na bieżąco. Z trzesącymi się rękoma odłożyłąm telefon i już ze swojego konta weszłam na profil dziewczyny. Zobaczyłam tam.... siedemnastolatkę. Po prostu wbiło mnie w krzesło. Dziewczyna była na prawdę bardzo ładna, ale buzia choć było na czym oko zawiesić to na prawdę wyglądała młodo, przeglądajac jej fotki i tablice powiedziałabym że to porządna dziewczyna z dobrego domu spędzająca popoludnie przy ksiązkach... I choć rozmoa chyba wskazuje jedynie na jedno to na prawdę trudno mi w to wszystko uwierzyć. Czuje jakbym zwariowała, albo śniła. Jakim cudem mój , prawie 30 letni partner mógłby mieć jakiegolwiek niepoprawne stosunki z dzieckiem??? Wiem, że nigdy nie będę miała ani jej urody ani ciała, ale nie jestem wstanie nawet porównywać jej do siebie z racji kolosalnej różnicy wieku. Jeden wielki chaos.

Co myślicie?

To przykre,że najprawdopodobniej Cię zdradza,ale nie mów o 17 letniej dziewczynie,że to dziecko x.X
Podałaś tą sytuację jakby on był pedofilem miał 40,a ona 12 lat x.X
Moim zdaniem to bardzo dziwne,że facet jest z kobietą starszą o 4 lata,to dużo w takim przypadku i dla mnie np. takie coś jest nie normalne ( bez urazy )
Często zdarzają się pary gdzie facet jest starszy i to o dobre kilka ( 11 ) lat,ale to zdecydowanie nie powód,żeby nazywać go psychopatą
Z tego co piszesz on nie jest chyba zainteresowany związkiem z Tobą na stałe,poza tym jak zauważyłaś ona jest 2 razy młodsza niż Ty,ładna,super ciało,a wiek..niestety,dla większości facetów to typowe,ale i tak uważam,że lepiej teraz niż 10 lat po ślubie
A Ty znajdź sobie kogoś w swoim wieku z takimi samymi poglądami jak Twoje.
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 13:21   #120
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy to możliwe aby mój Tż mnie zdradzał?

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
To przykre,że najprawdopodobniej Cię zdradza,ale nie mów o 17 letniej dziewczynie,że to dziecko x.X
Podałaś tą sytuację jakby on był pedofilem miał 40,a ona 12 lat x.X
Moim zdaniem to bardzo dziwne,że facet jest z kobietą starszą o 4 lata,to dużo w takim przypadku i dla mnie np. takie coś jest nie normalne ( bez urazy )
Często zdarzają się pary gdzie facet jest starszy i to o dobre kilka ( 11 ) lat,ale to zdecydowanie nie powód,żeby nazywać go psychopatą
Z tego co piszesz on nie jest chyba zainteresowany związkiem z Tobą na stałe,poza tym jak zauważyłaś ona jest 2 razy młodsza niż Ty,ładna,super ciało,a wiek..niestety,dla większości facetów to typowe,ale i tak uważam,że lepiej teraz niż 10 lat po ślubie
A Ty znajdź sobie kogoś w swoim wieku z takimi samymi poglądami jak Twoje.
Wspaniały przykład podwójnych standardów
Jak kobieta starsza o 4 lata, to to nienormalne, a jak facet starszy, nawet 11 lat- nie no, w porządku, nie nazywajcie go psychopatą!
Według tych wytycznych, to moi rodzice są w nienormalnym związku- mama jest starsza od taty. PATOLOGIA.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-12 13:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:40.