Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 17:49   #4141
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Spróbuj się dowiedzieć co go przeraża w ślubie? Obrączka na palcu? :P Bo poza tym nic się nie zmieni między Wami, mój znajomy się ostatnio żenił po 8 latach związku, 4 latach mieszkania razem. Wszyscy się śmiali, że u nich zupełnie nic się nie zmieni, bo oni już od dawna jak małżeństwo są Jeżeli będzie stawiał na swoim to pamiętaj tylko, żeby nie ulegać. Wspólne szukanie kompromisów jest ok, ale nie jest kompromisem, kiedy jedna osoba wymusza coś na drugiej. To się tyczy tak samo Ciebie. Jeśli czegoś nie ustalicie Ty sie wypalisz, jeśli go zmusisz on się wypali. Jeśli rzeczywiście Cię tak bardzo kocha, to ja wierzę, że chociaż spróbuje poszukać jakiegoś złotego środka.[COLOR="Silver"]
Przeraża go to, że to już jest taka decyzja na całe życie, duża odpowiedzialność bo jest się głową rodziny, trzeba zarobić na rodzinę (TŻ szuka pracy bo w obecnej ma niskie zarobki i trochę ma kompleks że zarabiam więcej niż on), po ślubie będą kłótnie (uraz z dzieciństwa, jego rodzice codziennie się kłócili) i to jest takie POWAŻNE wszystko.
Tłumaczę mu, że ja nie chcę ślubu za tydzień czy miesiąc, chciałabym zaręczyć się, a za rok/dwa wziąć ślub. Przecież oboje pracujemy, nie musi mnie utrzymywać bo mam swoją pensję, do dziecka nie spieszy mi się więc zdążymy jeszcze odłożyć. Poza tym dziwi mnie, że np. chce abyśmy kupili wspólnie mieszkanie, a przecież to bardziej związuje ze sobą ludzi bo kredyt.
W tej sytuacji raczej kompromisu nie ma, któraś ze stron będzie musiała ustąpić i zrobić coś wbrew sobie

Edytowane przez happy woman
Czas edycji: 2014-08-09 o 17:51
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 17:56   #4142
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
Przeraża go to, że to już jest taka decyzja na całe życie, duża odpowiedzialność bo jest się głową rodziny, trzeba zarobić na rodzinę (TŻ szuka pracy bo w obecnej ma niskie zarobki i trochę ma kompleks że zarabiam więcej niż on), po ślubie będą kłótnie (uraz z dzieciństwa, jego rodzice codziennie się kłócili) i to jest takie POWAŻNE wszystko.
Tłumaczę mu, że ja nie chcę ślubu za tydzień czy miesiąc, chciałabym zaręczyć się, a za rok/dwa wziąć ślub. Przecież oboje pracujemy, nie musi mnie utrzymywać bo mam swoją pensję, do dziecka nie spieszy mi się więc zdążymy jeszcze odłożyć. Poza tym dziwi mnie, że np. chce abyśmy kupili wspólnie mieszkanie, a przecież to bardziej związuje ze sobą ludzi bo kredyt.
W tej sytuacji raczej kompromisu nie ma, któraś ze stron będzie musiała ustąpić i zrobić coś wbrew sobie
A jak jesteście teraz to nie na całe życie, planujecie się rozstać? :P Też jest głową rodziny, też musi zarabiać teraz, też chyba trakuje was poważnie? Głupie tłumaczenie. I rzeczywiście kredyt związuje bardziej. A może on chce najpierw mieć mieszkanie, a później ślub?

Urazy z dzieciństwa to zawsze ciężki temat, bo to często zostawia piętno. Ja miałam bardzo ciężkie dzieciństwo i młodość i nigdy nie próbowałam się tym tłumaczyć za cokolwiek. Wiem jak to na mnie wpłynęło i z tym walczę, żeby móc normalnie żyć. Szkoda mi ludzi, którzy użalają się nad sobą i w ten sposób znajdują wymówki

Rób jak uważasz, bylebyś była szczęśliwa
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:08   #4143
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
A jak jesteście teraz to nie na całe życie, planujecie się rozstać? :P Też jest głową rodziny, też musi zarabiać teraz, też chyba trakuje was poważnie? Głupie tłumaczenie. I rzeczywiście kredyt związuje bardziej. A może on chce najpierw mieć mieszkanie, a później ślub?

Urazy z dzieciństwa to zawsze ciężki temat, bo to często zostawia piętno. Ja miałam bardzo ciężkie dzieciństwo i młodość i nigdy nie próbowałam się tym tłumaczyć za cokolwiek. Wiem jak to na mnie wpłynęło i z tym walczę, żeby móc normalnie żyć. Szkoda mi ludzi, którzy użalają się nad sobą i w ten sposób znajdują wymówki

Rób jak uważasz, bylebyś była szczęśliwa
No właśnie ja też jego tłumaczenia nie rozumiem, bo skoro chce kupić ze mną mieszkanie to chyba planuje jakąś przyszłość, a ślub by to ułatwił. Rozumiem uraz z dzieciństwa, ale to on sam zadecyduje jakie będą relacje między nami i nie musi powielać błędów rodziców.
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:17   #4144
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47629576]
Wczoraj na panieńskim gadałam z koleżanką, która zapytała, czy będziemy na jej panieńskim, który będzie w... Marcu kit z tym, że ona nie jest zaręczona jeszcze, ale już mają ustalone, że tak jakoś mniej więcej wtedy będzie ślub... A ona jest z facetem dopiero półtora roku ja 2,5 i nic, a mój facet jest starszy niż jej [/QUOTE]
Eee,to jest przeginka
Spoko,my wczoraj mieliśmy 5 lat i 3 msc
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dla niektorych zareczyny to taka jakby formalnosc, tradycja, wydarzenie, okazja do swietowania a nie realny wyznacznik przejscia do planowania slubu. Spotkalam sie z tym nie raz. Dla mnie to dziwne troche.
Dla mnie tak jest. Nie uznaję zaręczyn w długim związku jako wielkie zaskoczenie,wręcz nie chciałabym tego,bo to oznaczałoby brak komunikacji . Chcę,żeby ślub był wspólną decyzją,a nie decyzją mężczyzny,który klęknie wtedy,kiedy ON chce,a kobieta nie ma nic do gadania
[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47629889]My też rozmawiamy o ślubie, ale bez zaręczyn nie będą to bliżej sprecyzowane rozmowy. A oni wiedzą kiedy, wiedzą gdzie i jak będą mieszkać, wiedzą kogo zaprosić na wesele i jak ono będzie wyglądało, ale pierścionka brak

Jak ona zaręczy się wcześniej niż ja to mnie szlag trafi [/QUOTE]
Ja też już mam w większości ustalone. Może nie wiem gdzie wesele,bo za dużo sal jest,mieliśmy jeździć i wszystkie oglądać,na razie 3 oglądaliśmy, ale pewne wydarzenie nas troszkę opóźniło. Mamy listę gości,wiemy gdzie będziemy mieszkać po ślubie, jakie chcemy obrączki . szczerze,to nie wiem co w tym złego,czy ślub to jakieś tabu? To tak jakby nie móc rozmawiać o dzieciach przed zajściem w ciążę.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;47630644]Jakbym oświadczyła mojemu TŻ, że jedziemy oglądać sale na wesele to by mnie chyba wyśmiał [/QUOTE]

Mój sam zaproponował. Bo zdaje sobie sprawę,że zaręczyny nie będą niespodzianką,więc chce przynajmniej jakoś zmylić,a przecież wesele trzeba jakoś zaplanować i zaklepać,bo potem może być kiepsko z terminami.


Dziewczyny, w końcu karetka do mnie wczoraj przyjechała na ten ból pod mostkiem
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2014-08-09 o 18:23
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:32   #4145
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

I co, wzięli Cię do szpitala czy co?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:34   #4146
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Eee,to jest przeginka
Spoko,my wczoraj mieliśmy 5 lat i 3 msc

Dla mnie tak jest. Nie uznaję zaręczyn w długim związku jako wielkie zaskoczenie,wręcz nie chciałabym tego,bo to oznaczałoby brak komunikacji . Chcę,żeby ślub był wspólną decyzją,a nie decyzją mężczyzny,który klęknie wtedy,kiedy ON chce,a kobieta nie ma nic do gadania

Ja też już mam w większości ustalone. Może nie wiem gdzie wesele,bo za dużo sal jest,mieliśmy jeździć i wszystkie oglądać,na razie 3 oglądaliśmy, ale pewne wydarzenie nas troszkę opóźniło. Mamy listę gości,wiemy gdzie będziemy mieszkać po ślubie, jakie chcemy obrączki . szczerze,to nie wiem co w tym złego,czy ślub to jakieś tabu? To tak jakby nie móc rozmawiać o dzieciach przed zajściem w ciążę.



Mój sam zaproponował. Bo zdaje sobie sprawę,że zaręczyny nie będą niespodzianką,więc chce przynajmniej jakoś zmylić,a przecież wesele trzeba jakoś zaplanować i zaklepać,bo potem może być kiepsko z terminami.


Dziewczyny, w końcu karetka do mnie wczoraj przyjechała na ten ból pod mostkiem
My też rozmawialiśmy o tym kogo chcielibyśmy zaprosić, gdzie będziemy mieszkać, jak urzadzimy dom, o dzieciach, itp itd. Nie widzę niczego złego w takim planowaniu.

Karetka? Co się okazało?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 18:37   #4147
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
My też rozmawialiśmy o tym kogo chcielibyśmy zaprosić, gdzie będziemy mieszkać, jak urzadzimy dom, o dzieciach, itp itd. Nie widzę niczego złego w takim planowaniu.

Karetka? Co się okazało?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No mi się wydaje,że takie rozmowy w dojrzałym związku są jak najbardziej normalne. Owszem,jak byłam ze swoim tż rok i byliśmy jeszcze gówniarzami,to odbieraliśmy to jako tabu, chichotaliśmy i raczej było to w kategoriach "nie czas na takie myślenie".Ale w momencie jak obydwoje jesteśmy dorośli,wiemy, że chcemy spędzić ze sobą życie,a zaręczyny to tylko (tak!) formalność, bo raczej nikt nikogo tu nie zaskoczy,to nie wyobrażam sobie zupełnie nie poruszać takich tematów,bo "nie wypada"

No właśnie nic się nie okazało,zrobili ekg, dostałam zastrzyk w tyłek i dzisiaj rano już lepiej.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 18:44   #4148
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
No mi się wydaje,że takie rozmowy w dojrzałym związku są jak najbardziej normalne. Owszem,jak byłam ze swoim tż rok i byliśmy jeszcze gówniarzami,to odbieraliśmy to jako tabu, chichotaliśmy i raczej było to w kategoriach "nie czas na takie myślenie".Ale w momencie jak obydwoje jesteśmy dorośli,wiemy, że chcemy spędzić ze sobą życie,a zaręczyny to tylko (tak!) formalność, bo raczej nikt nikogo tu nie zaskoczy,to nie wyobrażam sobie zupełnie nie poruszać takich tematów,bo "nie wypada"

No właśnie nic się nie okazało,zrobili ekg, dostałam zastrzyk w tyłek i dzisiaj rano już lepiej.
My nawet rozmawialiśmy kiedy się zaręczymy. Nie konkretna data, tylko rok mniej więcej, wiemy mniej więcej kiedy skończy się remont i będziemy mogli razem zamieszkać, wiemy ile czasu mniej więcej czasu poświęcimy na przygotowania do ślubu i wiemy kiedy, jakby było nam dane, chcielibyśmy mieć pierwszego potomka :-P dużo ostatnio poważnych rozmów było. Co mnie nawet cieszy, mój eks był się w stanie obrazić za wspomnienie o tym co zrobimy jak się studia skończą, a 5 lat byliśmy razem.
Grunt ze czujesz się lepiej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-09, 19:27   #4149
doma1818
Raczkowanie
 
Avatar doma1818
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 152
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

jak ci się cos stanie to nawet twój tż nie dostanie informacji ze szpitala bo nie jest z rodziny
__________________
Razem od 28.03.2011
doma1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 10:38   #4150
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Jak mija niedziela?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 10:46   #4151
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
Przeraża go to, że to już jest taka decyzja na całe życie, duża odpowiedzialność bo jest się głową rodziny, trzeba zarobić na rodzinę (TŻ szuka pracy bo w obecnej ma niskie zarobki i trochę ma kompleks że zarabiam więcej niż on), po ślubie będą kłótnie (uraz z dzieciństwa, jego rodzice codziennie się kłócili) i to jest takie POWAŻNE wszystko.
Tłumaczę mu, że ja nie chcę ślubu za tydzień czy miesiąc, chciałabym zaręczyć się, a za rok/dwa wziąć ślub. Przecież oboje pracujemy, nie musi mnie utrzymywać bo mam swoją pensję, do dziecka nie spieszy mi się więc zdążymy jeszcze odłożyć. Poza tym dziwi mnie, że np. chce abyśmy kupili wspólnie mieszkanie, a przecież to bardziej związuje ze sobą ludzi bo kredyt.
W tej sytuacji raczej kompromisu nie ma, któraś ze stron będzie musiała ustąpić i zrobić coś wbrew sobie
YYY ja tu czegoś nie rozumiem.
A teraz to co niby macie? Niepoważny związek?
Uraz z dzieciństwa urazem, sama nie mam dobrych wzorców w rodzinie, ale bez przesady. Że niby jeśli przed ślubem jest dobrze to zaraz po nim ma się coś zepsuć? Ale niby co? Zwłaszcza jeśli się zna ukochaną osobę dobre kilka lat? Niby co ma się zmienić? Nazwisko kobiety i kwestie prawne? Bo innych zmian ja tutaj nie widzę. Z tego co widzę mieszkacie razem i nic się nie zmieniło w waszych relacjach na gorsze. Także nie rozumiem faceta.
Jeśli boi się jakichś wielkich ślubów, to przecież może być mała uroczystość dla najbliższych, ewentualnie cywilny. Przecież to go nie zje, no ludzie

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Jak mija niedziela?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My sobie wstaliśmy niedawno, wczoraj byliśmy z TŻ na pokazach balonowych i ogólnie miły dzień spędziliśmy.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 11:16   #4152
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja mam dzis wolne i wyciagam TZta nad jezioro

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 11:34   #4153
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
YYY ja tu czegoś nie rozumiem.
A teraz to co niby macie? Niepoważny związek?
Uraz z dzieciństwa urazem, sama nie mam dobrych wzorców w rodzinie, ale bez przesady. Że niby jeśli przed ślubem jest dobrze to zaraz po nim ma się coś zepsuć? Ale niby co? Zwłaszcza jeśli się zna ukochaną osobę dobre kilka lat? Niby co ma się zmienić? Nazwisko kobiety i kwestie prawne? Bo innych zmian ja tutaj nie widzę. Z tego co widzę mieszkacie razem i nic się nie zmieniło w waszych relacjach na gorsze. Także nie rozumiem faceta.
Jeśli boi się jakichś wielkich ślubów, to przecież może być mała uroczystość dla najbliższych, ewentualnie cywilny. Przecież to go nie zje, no ludzie
Ja to wszystko rozumiem, ale TŻ ma swoje argumenty, a ja swoje. W naszym przypadku ślub nic by nie zmienił. Wydaje mi się, że tu bardziej chodzi o pewność że ja jestem tą jedyną. Bo dwa lata byliśmy związkiem na odległość, dzieliło nas prawie 500 km, widywaliśmy się tylko w weekendy, więc wiadomo że nie pozna się tak dobrze drugiej osoby. Tak naprawdę od roku mamy siebie na codzień, więc dla niego może to za mało tylko nie chce mi tego powiedzieć



A niedziela jakoś leci, jesteśmy z TŻ w rodzinnym mieście i wieczorem zbieramy się do nas
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 12:31   #4154
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

[QUOTE=dorotti66;47640487]
Uraz z dzieciństwa urazem, sama nie mam dobrych wzorców w rodzinie, ale bez przesady. [COLOR="Silver"]

Najwyraźniej Twoje urazy czy wzorce nie odcisnęły się na Tobie tak jak jego na nim. Jeden człowiek po czyś pozbierać się nie może i wpada w depresję, inny radzi sobie dobrze już po miesiącu. Pamiętajcie, że nie można mierzyć wszystkich jedną miarką. Zakładając, że chłopak mówi prawdę, to może być rzeczywiście przerażony i żeby coś tu się zmieniło, to potrzeba będzie i czasu i wsparcia i zrozumienia, a przede wszystkich chęci z jego strony do walki z tym Zakładając, że mówi prawdę oczywiście

Niedziela leniwo, w końcu się wyspałam od nie pamiętam kiedy. Właśnie się zbieram i jadę na spotkanie z TŻ
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 12:38   #4155
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ja mam dzis wolne i wyciagam TZta nad jezioro

wysłano z mojej Xperii SP
Ale macie faaajnie, też bym pojechała ale TŻ-ta nie ma. A taki upał dziś.
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 12:39   #4156
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja siedzę w domu i oglądam tv, TŻ w pracy. Mamy spięcie i mamy smsową wymianę zdań...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 12:59   #4157
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

tż dziś w pracy, bo coś musi skończyć na jutro

a wczoraj byliśmy na zakupach, bo stwierdził że nie ma się w co ubrać na wesele za tydzień (ale oczywiście szafa pełna ). no i jego nowy garnitur jest taki
jejku, jak się cieszę że mój facet lubi zakupy i lubi sobie kupować nowe ciuchy, w których wygląda jak milion dolarów
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 13:04   #4158
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
tż dziś w pracy, bo coś musi skończyć na jutro

a wczoraj byliśmy na zakupach, bo stwierdził że nie ma się w co ubrać na wesele za tydzień (ale oczywiście szafa pełna ). no i jego nowy garnitur jest taki
jejku, jak się cieszę że mój facet lubi zakupy i lubi sobie kupować nowe ciuchy, w których wygląda jak milion dolarów
Hahaha,też wczoraj byliśmy dokładnie takim celu na zakupach. Weszliśmy do Zary,wyszliśmy z dwoma marynarkami,dwoma parami spodni i trzema koszulami
I dzisiaj cały dzień się ślinię
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 13:50   #4159
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość

Najwyraźniej Twoje urazy czy wzorce nie odcisnęły się na Tobie tak jak jego na nim. Jeden człowiek po czyś pozbierać się nie może i wpada w depresję, inny radzi sobie dobrze już po miesiącu. Pamiętajcie, że nie można mierzyć wszystkich jedną miarką. Zakładając, że chłopak mówi prawdę, to może być rzeczywiście przerażony i żeby coś tu się zmieniło, to potrzeba będzie i czasu i wsparcia i zrozumienia, a przede wszystkich chęci z jego strony do walki z tym Zakładając, że mówi prawdę oczywiście
Nie wiem czy mówi prawdę, ale rozmawialiśmy już na temat tego aby pójść do psychologa z jego problemem.


Mój TŻ odkąd jest ze mną zaczął się lepiej ubierać, zazwyczaj też razem chodzimy na zakupy
sama mam ochotę kupić sobie coś fajnego ale zaczęłam oszczędzać bo muszę wykupić ubezpieczenie w samochodzie i ogólnie zrobić przegląd więc ponad tysiąc zł pójdzie
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 14:25   #4160
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
tż dziś w pracy, bo coś musi skończyć na jutro

a wczoraj byliśmy na zakupach, bo stwierdził że nie ma się w co ubrać na wesele za tydzień (ale oczywiście szafa pełna ). no i jego nowy garnitur jest taki
jejku, jak się cieszę że mój facet lubi zakupy i lubi sobie kupować nowe ciuchy, w których wygląda jak milion dolarów
Mój nie wydaje za dużo i za często na swoją garderobę ale na szczęście nie ma nic przeciwko chodzeniu ze mną na takie zakupy :-D grzeszy wyrozumialoscia, kochany :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 14:36   #4161
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Mój nie wydaje za dużo i za często na swoją garderobę ale na szczęście nie ma nic przeciwko chodzeniu ze mną na takie zakupy :-D grzeszy wyrozumialoscia, kochany :-P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mój też nic nie jęczy jak mu przyjdzie iść ze mną na zakupy, wręcz mu się to nie raz podoba jak idziemy na zakupy ubraniowe, bo lubi mnie podglądać . Ale pamiętam, że dzień po oświadczynach byliśmy w Galerii Handlowej w Sączu, a że jest wielka to złaziliśmy całą w poszukiwaniu sukienki. I po tym fakcie powiedział, że jak się pobierzemy to kupuje mi auto bo on ze mną na zakupy chodził nie będzie
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 14:40   #4162
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Mój bardziej lubi zakupy niż ja momentami
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:28   #4163
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Dziewczyny, mam prace
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:35   #4164
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prace
Gratuluję Gdzie będziesz pracować?
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:41   #4165
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
W Mohito. Zaden szal ale poki studiuje to sie strasznie ciesze z takiej pracy
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:48   #4166
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cześć dziewczyny można dołączyć?
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:50   #4167
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny można dołączyć?
Jasne, witamy Opowiedz coś o Was

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
W Mohito. Zaden szal ale poki studiuje to sie strasznie ciesze z takiej pracy
Super! Każdy grosz sie liczy. Zwłaszcza jak macie w perspektywie ślub za jakiś czas
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:57   #4168
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

M i K razem jesteśmy od ponad półtorej roku ja mam 23 lata a tż 25. Wstępne plany związane ze ślubem mamy, ale na pierścionek jeszcze czekam Nie wiem co chcecie jeszcze wiedzieć

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prace
gratulacje
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:58   #4169
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Lenka, planujecie ślub na 2016?
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-10, 18:59   #4170
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Vin tak najprawdopodobniej lipiec
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 11:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.