Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-11, 21:07   #4321
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Hej dziewczyny ostatnio jakoś nie mam czasu na wizaż
Praca + opiekuje się dorywczo dzieciakami a resztę czasu śpię/widzę się z Tż/ ogarniam resztę .
Moim zdaniem, gdy ludzie mają stałą pracę, studiują i stać ich conajmniej na wynajem i samodzielne utrzymanie mogą brać ślub a nie żyć na garnuszku rodziców, dla mnie to trochę niedojrzałe...
"I opuści człowiek ojca i matkę swoją"- jest dokładnie napisane...
Ostatnio patrzałam pierścionki i najbardziej podobają mi się z białego złota:
http://www.goldcommerce.pl/product-p...oba-0-585.html

http://www.goldcommerce.pl/product-p...oba-0-585.html

http://www.geselle.pl/product-pol-16...m-1-00-ct.html

http://www.modernsilver.pl/1766,BD17...ct_biale_zloto

Ceny tu są nieziemskie,ale Tż powiedział że wyszuka podobny w niższej cenie
Ważne ze klasyczny i w moim stylu

Też męczą mnie infekcje co roku...najgorzej jak się raz zachoruje, potem stale powracają ale po tygodniu brania tabletek wszystko wraca do normy, więc głowa do góry Mojwa
__________________
6.05.2010

2016:
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:14   #4322
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Pierścionek za 40 tysięcy

Ja nie wiem czy mój coś planuje czy nie, ostatnio z nim gadałam i uświadomiłam go, że wolałabym zacząć załatwiać dwa lata do przodu żeby nie było problemów z terminami... To stwierdził, że w przyszłym roku będziemy myśleć. Pytanie czy to znaczy, że zaręczyny też w przyszłym roku

Widzę nie jestem sama z takimi problemami. Eh, może w końcu będzie lepiej
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:16   #4323
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
W senie w polu kukurydzy?
Tak i to na trzeźwo. Sytuacja wyglądała tak, że to było kilka lat wstecz i pojechał do obcego kraju, języka żadnego nie znał, kolega miał mu załatwić mieszkanie ale go wykiwał, podał mu adres którego wujek nie znalazł więc nie miał gdzie nocować, a dopiero mógł poprosić jakiegoś Polaka o pomoc nazajutrz w pracy, bo pracę mu chociaż załatwił.. Więc wspomniał sobie, że jak wysiadał z pociągu to obok stacji było pole kukurydzy, więc się tam udał i spał .
Nie wiem jak mógł tak zrobić, bo ja bym wybrała cokolwiek innego, chociażby ławkę, a ten w kukurydze polazł .

mojchlopakniechce ładne pierścionki w moim guście, tyle że ja jednak wolę złoty pierścionek . Za to inną biżuterię już srebrną i teraz mam problem bo nijak to nie pasuje
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:28   #4324
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja się sobie zaczynam dziwić, bo mówiłam, że nigdy złotego pierścionka, a teraz mi się podobają złote
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:33   #4325
doma1818
Raczkowanie
 
Avatar doma1818
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 152
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

pierścionek kosztuje tyle co dobre wesele ;O
__________________
Razem od 28.03.2011
doma1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:35   #4326
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja nie lubię zoltego złota obrączki tez bedziemy miec z białego
Wiem 40 tys, ale u normalnego jubilera takie pierścionki są tanie od 200 do 1000 zł.
Bo bylismy ogladac ) moj Tz jest dziwny ostatnio ;D na urlopie mowi: za rok się doczekasz na kolejnym urlopie ;D a teraz ogladamy razem pierscionki i bylismy przymierzac wlasnie podobne do tych co Wam wyslalam
Eh,facetów się nie zrozumie...
__________________
6.05.2010

2016:
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:40   #4327
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Witajcie ponownie dziewczyny! Odpisuję na Wasze posty:

@loloo no w sumie jeżeli chodzi o związek, w którym mowa o ślubie, to tak – pierwszy poważny. Ogólnie jesteśmy bardzo burzliwą parą, ale wiem że to z nim chcę być do końca życia, to jest to takie uczucie, że żadna inna osoba się mojemu TŻ nie równa, a nawet nie dorasta do pięt. Jest miły, kochany, ma dobre maniery, bardzo o mnie dba, troszczy się, pomaga gdy tego potrzebuję. No ale czasami wystawia różki, ma swój charakter i w przeciągu ostatniego półrocza zdarzało nam się dużo więcej jakichś poważnych sprzeczek niż wcześniej. Szkoda tak naprawdę tutaj o nich opowiadać. Za każdym razem jednak, któreś (zazwyczaj on) do drugiego wracało i znowu było idealnie. No i idealnie przez 1,5 tygodnia i znowu wojna. Teraz jest okej, dużo rozmawiamy, bardzo dużo wzajemnie sobie tłumaczymy.

@dorotti66 no mi też właśnie jest wstyd powiedzieć moim rodzicom, że on uważa, że lepiej jak my się będziemy uczyć, mimo ślubu a oni będą nam płacić za życie.

@aguleekk moi rodzice również zorganizują ślub (domyślam się nawet, że w większej części, mają możliwość, rodzice TŻ zapłacą, ale duuużo mniej, takie mają warunki). Ja jestem jeszcze ewentualnie w stanie zrozumieć, jak rodzice kupują mieszkanie, albo się dołożą do niego lub do samochodu. No ale bez przesady, trzeba coś jeść, jakoś się ubrać, życie jest takie drogie

@askawtn mój TŻ ogólnie to bardzo ogarnięty i mądry człowiek. Tym bardziej jestem w szoku po tym co mi wczoraj oświadczył z tym utrzymaniem przez rodziców. Nie spodziewałam się po nim tego, bo to on jest osobą, która zazwyczaj mnie sprowadza na ziemię, ogarnia mi życie i racjonalnie na wszystko patrzy. Na studia sam nie wie, może po to, że to ewentualnie kolejna ścieżka w poszukiwaniach pracy. Może trochę hobbystycznie, może z ciekawości, może praktycznie – nie wiem.

@zawiechaczarny no to też lipa u Ciebie jest ja nie wiem w sumie co rodzice TŻ o tym myślą, bo wydaje mi się, że do tej pory bardziej przejmowali się ślubem jego brata, który jest za rok. Ogólnie to dosyć dziwna rodzina. Niby mili, sympatyczni, podobno mnie lubią, ale każdy ma jakąś swoją głupią cechę, która mnie strasznie denerwuje i wywołuje to u nich w domu jakieś durnowate sprzeczki, tak naprawdę o pierdoły.
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 21:40   #4328
doma1818
Raczkowanie
 
Avatar doma1818
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 152
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

oj ie zrozumiesz raz Ci taki powie "za dwa lata" a potem "maj 2019 " :P
__________________
Razem od 28.03.2011
doma1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 21:43   #4329
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja się sobie zaczynam dziwić, bo mówiłam, że nigdy złotego pierścionka, a teraz mi się podobają złote
miałam identycznie
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 22:33   #4330
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez mojchlopakniechce Pokaż wiadomość
Ja nie lubię zoltego złota obrączki tez bedziemy miec z białego
Wiem 40 tys, ale u normalnego jubilera takie pierścionki są tanie od 200 do 1000 zł.
Bo bylismy ogladac ) moj Tz jest dziwny ostatnio ;D na urlopie mowi: za rok się doczekasz na kolejnym urlopie ;D a teraz ogladamy razem pierscionki i bylismy przymierzac wlasnie podobne do tych co Wam wyslalam
Eh,facetów się nie zrozumie...
Jeśli oglądacie to nie znaczy, że wyskoczy z oświadczynami od razu czy w czasie urlopu o którym wspomina . Może woli zaplanować coś, czego zupełnie nie będziesz się spodziewała? Ja bym tak wolała a nie dostać informacje, że np. w następne wakacje będą oświadczyny.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-11, 23:36   #4331
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
miałam identycznie
Haha ja tez..
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 05:37   #4332
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Kurcze nie mam kiedy nadrabiac zaleglosci w tym watku

Ale zeby pozostac w glownym temacie, to powiem Wam dziewczyny ze ostatnio sprawdzalismy u jubilera rozmiar mojego palucha :P TZ zadowolony ze wie juz wszystko co ma wiedziec stwierdzil "nie znasz dnia ani godziny" i dobrze, nie chce znac. Bedzie niespodzianka, wystarcza mi fakt, ze kiedys sie doczeksm, a to kiedys nie bedzie trwalo dluzej niz do... konca przyszlego roku, jak mniemam. Tak nam kiedys w kazdym razie wyszlo, ze bedzie to najbardziej odpowiedni czas :P co by sie tylko nic nie zmienilo :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:22   #4333
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja się sobie zaczynam dziwić, bo mówiłam, że nigdy złotego pierścionka, a teraz mi się podobają złote
Ja to samo . Ogólnie biżuterię noszę tylko srebrną, ewentualnie srebrnopodobną (no chyba, że chodzi o bransoletki to są kolorowe). Ale pierścionek i obrączki tylko złote .
No i po zaręczynach musiałam zainwestować w nową biżuterię bo jak to tak nosić złoto do srebra no ale pokupiłam tylko jakieś bransoletki w C&A takie złoto podobne, różne odcienie i kolczyki, tzw. wkręty więc nie było problemu bo tylko takie nosze.
No ale teraz idę na wesele i niestety jestem skazana na kicz, bo mam srebrne ozdoby na sukience, więc do tego muszę założyć srebrną biżuterię, a pierścionek mam złoty.. No ale ratuje mnie to, że mam koronę srebrną, więc mogę powiedzieć, że mam pierścionek z łączonego złota

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Kurcze nie mam kiedy nadrabiac zaleglosci w tym watku

Ale zeby pozostac w glownym temacie, to powiem Wam dziewczyny ze ostatnio sprawdzalismy u jubilera rozmiar mojego palucha :P TZ zadowolony ze wie juz wszystko co ma wiedziec stwierdzil "nie znasz dnia ani godziny" i dobrze, nie chce znac. Bedzie niespodzianka, wystarcza mi fakt, ze kiedys sie doczeksm, a to kiedys nie bedzie trwalo dluzej niz do... konca przyszlego roku, jak mniemam. Tak nam kiedys w kazdym razie wyszlo, ze bedzie to najbardziej odpowiedni czas :P co by sie tylko nic nie zmienilo :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To Twój TŻ może teraz działać . Mój to nawet mojego rozmiaru nie znał, ale jakoś sobie poradził. Opowiadał, że kazał Pani w sklepie pokazać swoje palce, stwierdził który jej palec jest podobnej grubości do mojego i kazał jej mierzyć wszystkie pierścionki . I tak cykorował, że za duży kupił, ale jest prawie idealny . Może troszkę za duży, ale lepiej jak za duży niż za mały
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"

Edytowane przez Madzialena7
Czas edycji: 2014-08-12 o 08:25
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:29   #4334
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja w ogole bizuterii nie nosze wiec niezaleznie czy TZ kupi zloto zolte czy biale to bedzie OK. Przekonuje sie do zoltego

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:41   #4335
doma1818
Raczkowanie
 
Avatar doma1818
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 152
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

ja tak samo z bizuteri to tylko pierścionek który dostalam od tż na 18 urodziny a tak to czasami kolczyki
__________________
Razem od 28.03.2011
doma1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:42   #4336
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Chyba bym umarla jakby mi TZ dal w prezencie pierscionek

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:50   #4337
doma1818
Raczkowanie
 
Avatar doma1818
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 152
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

ale to był taki prezent a nie zaręczynowy teraz jak go ściągam to czuje się jakbez ręki ;( Ale kiedy dostanę już pierścionek zaręczynowy to mój kochany obecny pierścionek zostanie schowany w bezpieczne miejsce gdyż będe miała tylko miejsce na jeden pierścionek Ale obecnego nie wyrzuce za nic na świecie
__________________
Razem od 28.03.2011
doma1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:55   #4338
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

A czemu nie mozesz nosic obu?
No i wlasnie dlatego gdyby TZ dal mi w prezencie pierscionek niezareczynowy to bym dostala zawalu :p

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 08:57   #4339
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Spała na plaży? .
No tak nam się wydawało.




Ja noszę już jeden złoty pierścionek (z żółtego złota) i chciałabym, żeby pierścionek zaręczynowy i obrączki też były z żółtego złota.
Białe złoto, albo łączone odpada bo to białe jak dla mnie wygląda jak srebro.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 09:13   #4340
doma1818
Raczkowanie
 
Avatar doma1818
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 152
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

nie lubie az mieć tyle bizuteri na rękach więc myślę że 2 pierścionki i obrączka to juz za duzo by było
E tam wcale bym nie chciała w wieku 18 lat dostać pierścionka zaręczynowego ;P Za pare miesiecy bede miała 21 lat wiec już bardziej o tym myśle :P
__________________
Razem od 28.03.2011
doma1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:17   #4341
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

A ja wszystkie swoje ewentualne biżuterie mam srebrne, choć żółte złoto lubię ale nie stać mnie :P więc lepiej jakbym dostała srebrny. Nie mogę nosić sztucznej biżuterii ze względu na silne uczulenie na nikiel
i coś tam jeszcze




Madzialena a no może działać:P powiedział kiedyś że musi poznać mój rozmiar, bo za bardzo się bal wtopy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 09:17   #4342
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Witajcie ponownie dziewczyny! Odpisuję na Wasze posty:

@loloo no w sumie jeżeli chodzi o związek, w którym mowa o ślubie, to tak – pierwszy poważny. Ogólnie jesteśmy bardzo burzliwą parą, ale wiem że to z nim chcę być do końca życia, to jest to takie uczucie, że żadna inna osoba się mojemu TŻ nie równa, a nawet nie dorasta do pięt. Jest miły, kochany, ma dobre maniery, bardzo o mnie dba, troszczy się, pomaga gdy tego potrzebuję. No ale czasami wystawia różki, ma swój charakter i w przeciągu ostatniego półrocza zdarzało nam się dużo więcej jakichś poważnych sprzeczek niż wcześniej. Szkoda tak naprawdę tutaj o nich opowiadać. Za każdym razem jednak, któreś (zazwyczaj on) do drugiego wracało i znowu było idealnie. No i idealnie przez 1,5 tygodnia i znowu wojna. Teraz jest okej, dużo rozmawiamy, bardzo dużo wzajemnie sobie tłumaczymy.

@dorotti66 no mi też właśnie jest wstyd powiedzieć moim rodzicom, że on uważa, że lepiej jak my się będziemy uczyć, mimo ślubu a oni będą nam płacić za życie.

@aguleekk moi rodzice również zorganizują ślub (domyślam się nawet, że w większej części, mają możliwość, rodzice TŻ zapłacą, ale duuużo mniej, takie mają warunki). Ja jestem jeszcze ewentualnie w stanie zrozumieć, jak rodzice kupują mieszkanie, albo się dołożą do niego lub do samochodu. No ale bez przesady, trzeba coś jeść, jakoś się ubrać, życie jest takie drogie

@askawtn mój TŻ ogólnie to bardzo ogarnięty i mądry człowiek. Tym bardziej jestem w szoku po tym co mi wczoraj oświadczył z tym utrzymaniem przez rodziców. Nie spodziewałam się po nim tego, bo to on jest osobą, która zazwyczaj mnie sprowadza na ziemię, ogarnia mi życie i racjonalnie na wszystko patrzy. Na studia sam nie wie, może po to, że to ewentualnie kolejna ścieżka w poszukiwaniach pracy. Może trochę hobbystycznie, może z ciekawości, może praktycznie – nie wiem.

@zawiechaczarny no to też lipa u Ciebie jest ja nie wiem w sumie co rodzice TŻ o tym myślą, bo wydaje mi się, że do tej pory bardziej przejmowali się ślubem jego brata, który jest za rok. Ogólnie to dosyć dziwna rodzina. Niby mili, sympatyczni, podobno mnie lubią, ale każdy ma jakąś swoją głupią cechę, która mnie strasznie denerwuje i wywołuje to u nich w domu jakieś durnowate sprzeczki, tak naprawdę o pierdoły.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:16   #4343
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja długo nosiłam tylko srebro, ale w tym roku doceniłam żółte złoto, wyjęłam z czeluści mój złoty łańcuszek, kupiłam sobie złotopodobny zegarek (srebrnego od TŻ teraz nie mogę nosić, bo mi nie pasuje kolor ), dostałam od TŻ złote kolczyki - więc on jak najbardziej wie w co celować :p
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:41   #4344
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Mi też coraz bardziej podoba się złoto.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 10:53   #4345
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Złoto bardziej pasuje do mojej karnacji Kiedyś była moda na srebro, chyba większość nosiła Szkoda, że złoto jest dużo droższe
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:11   #4346
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Szkoda, że złoto jest dużo droższe
O tak, szkoda. Bardzo żałuję

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:39   #4347
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Ja też polubilam żółte złoto, chociaż od zawsze noszę pierścionek od mamy z tego też kruszca (kruszcu?).
No i nie wiem jaki będzie zareczynowy chociaż ostatnio TŻ podpytywal o kamień, wygląd pierścionka. Już nie wspomnę o sposobie zareczyn

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:49   #4348
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Mi sie dzis zareczyny snily

wysłano z mojej Xperii SP
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 11:57   #4349
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Ja też polubilam żółte złoto, chociaż od zawsze noszę pierścionek od mamy z tego też kruszca (kruszcu?).
No i nie wiem jaki będzie zareczynowy chociaż ostatnio TŻ podpytywal o kamień, wygląd pierścionka. Już nie wspomnę o sposobie zareczyn

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
Mój ponoć oglądał filmiki na youtubie z zaręczynami a o wygląd pierścionka ani o sposób oświadczyn nie dopytywał
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-12, 12:03   #4350
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Dla tych co czekają na oświadczyny-zniecierpliwione,desperat ki i wyluzowane

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Mój ponoć oglądał filmiki na youtubie z zaręczynami a o wygląd pierścionka ani o sposób oświadczyn nie dopytywał
My ostatnio siedzimy w kawiarni, a TŻ wyskakuje z pytaniem "ale czemu nie chcesz publicznych zaręczyn?". Więc odpowiadam, że to ma być intymna chwila gdzie będziemy tylko my dwoje. A ten "tylko my dwoje i fotograf "
Ale i to mu wybiłam z głowy mam nadzieję

To nie ja zjadam literki tylko mój LG.
__________________
Where there is love, there is life.

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:05
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-19 11:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.